Strona 6 z 14 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 590

Wątek: Motor Lublin 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #226
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    To było do przewidzenia że jak dostanie kase to się nigdzie nie ruszy.
    Pępowinę to mu ojciec przeciął przy porodzie? Bo on matki i ojca chyba nie opuści nigdy. Kępa zrobił błąd. Powinien wynająć mieszkanie całej rodzinie Krzysia w Lublinie i wtedy proponować mu kontrakt.

  2. Powrót do góry    #227
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Po tym co rok temu odwalił to było do przewidzenia. Dziwię się, że ktoś znowu chciał z nim gadać a piosenkarz artysta filantrop sobie znowu wykorzystał Motor do wyrwania kasy ze Stali.

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Kto to potwierdził, Ciućka?! On tyle wie ile tutaj przeczyta. Nie twierdzę oczywiście, że DJ zostaje, ale dopóki klub bądź zawodnik nie potwierdzi, dopóty piłka w grze.

  4. Powrót do góry    #229
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Kto to potwierdził, Ciućka?! On tyle wie ile tutaj przeczyta. Nie twierdzę oczywiście, że DJ zostaje, ale dopóki klub bądź zawodnik nie potwierdzi, dopóty piłka w grze.

    na razie info dali Ostaf , Puka i po-bandzie wiec w trójke chyba się nie mylą

  5. Powrót do góry    #230
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Ale w czym Wy się dziwicie? W jakieś info?
    Ja kilka tygodni temu pisałem i ciągle powtarzałem: "Tematu Krzysia w Lublinie nie ma".

    Przecież to już od dawna było wiadome. Nie wiem po co Ostafy i inni robią szum, skoro tematu Krzysia w Lublinie nie było.
    Pisałem, zapewniałem, że Grisza też zostaje w Motorze, gdzie większość pisała by nie być jego pewnym i łączyli go z innymi klubami.

    Spokojnie, będzie fajny skład
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 22-10-2019 o 16:15

  6. Powrót do góry    #231
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ale w czym Wy się dziwicie? W jakieś info?
    Ja kilka tygodni temu pisałem i ciągle powtarzałem: "Tematu Krzysia w Lublinie nie ma".

    Przecież to już od dawna było wiadome. Nie wiem po co Ostafy i inni robią szum, skoro tematu Krzysia w Lublinie nie było.
    Pisałem, zapewniałem, że Grisza też zostaje w Motorze, gdzie większość pisała by nie być jego pewnym i łączyli go z innymi klubami.

    Spokojnie, będzie fajny skład
    Albo była robiona zasłona dymna albo jednak temat był bo przynajmniej takie info z klubu wychodziło dłuższy czas. Moi zdaniem temat był ale spalił. I tak nie ma się co jarać, wszystko będzie wiadome w listopadzie.

  7. Powrót do góry    #232
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 28 w 24 postach
    Iversen....to ten kierunek chyba dla Lublina. A może taki powinien być....
    Ostatnio edytowane przez Sullivan ; 22-10-2019 o 18:18
    Sullivan

  8. Powrót do góry    #233
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sullivan Zobacz posta
    Iversen....to ten kierunek chyba dla Lublina. A może taki powinien być....
    Za kogo skoro jest Łaguta, Michelsen i Zagar?

  9. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    z Grigorija Polaka, ładnie mówi po polsku
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  10. Powrót do góry    #235
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Wygląda na to, że Motor Lublin 2020 będzie wyglądał następująco: Łaguta, Jamróg, Zagar, Miesiąc/Zengota, Michelsen, Lampart, Trofimow i ewentualnie Bober pod 8. Na ile wystarczy, okaże się na torze.
    Łaguta pojedzie od początku sezonu, Zagar za Andreasa, Kuba za Lamparta D. W sumie, jak by nie patrzeć, na papierze jest lepiej niż w 2019.
    Ciężko o hurra optymizm ale można spokojnie czekać na rozwój wypadków. Nie powinno być źle
    Ostatnio edytowane przez blajar ; 22-10-2019 o 20:24

  11. Powrót do góry    #236
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    A ja myślę, że to gra w rosyjska rubrykę.
    Czy widzieliście dziś? Uzytkownik Cysio napisał, że zostaje w Stali, po czym jednocześnie az 3 artykuly o Kasprzaku w Stali z 3 najważniejszych żużlowych pism.

    To nie przypadek. Ktoś musiał dac cynk. Krzysiek glupi nie jest bo wie, że Stal do 31 października może wyegzekwować mu karę.
    Więc nie zdziwilbym sie gdyby 1 listopada okazalo sie, że Lublin z Krzyskiem wyrolowali Stal.

    Dziwią mnie 3 na raz podane do publicznego info wiadomości, oraz ten uzytkownik lpokarse, który pisał jakis czas temu, ze Krzyska w Lublinie nie będzie, gdzie portale pisały o tym ze będzie Krzysiek w Lublinie.

    A jeżeli Lublin pogrywa sobie ze Stala i Krzysiek faktycznie jest u nich?

    Lpokarse moze coś wiedzieć? To trol czy osoba decyzyjna w klubie?
    Info o Griszy i MM mial sprawdzone.

    Czy ten Drabik faktycznie może byc w Lublinie? Czy to zaslona dymna i bedzie Kasprzak?

    Mi coś tu bardzo śmierdzi.

  12. Powrót do góry    #237
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2018
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Ipokarse najprawdopodobniej ma te same info co i ja od tego samego źródła. Temat KK był ale tylko na początku. Kuba z Krzyskiem doskonale to rozgrali. To nie tak ze KK wydymal Lublin.

    A skład będzie fajny, bardzo ciekawy i to nie będzie Kuba Jamrog.

  13. Powrót do góry    #238
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    No toś Panie zadał teraz zagadkę

  14. Powrót do góry    #239
    Początkujący
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to może zdradzicie inicjały ?

  15. Powrót do góry    #240
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    RS, tako mawiał Dudała.

  16. Powrót do góry    #241
    Początkujący
    Dołączył
    06-09-2019
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    A ja myślę, że to gra w rosyjska rubrykę.
    Czy widzieliście dziś? Uzytkownik Cysio napisał, że zostaje w Stali, po czym jednocześnie az 3 artykuly o Kasprzaku w Stali z 3 najważniejszych żużlowych pism.

    To nie przypadek. Ktoś musiał dac cynk. Krzysiek glupi nie jest bo wie, że Stal do 31 października może wyegzekwować mu karę.
    Więc nie zdziwilbym sie gdyby 1 listopada okazalo sie, że Lublin z Krzyskiem wyrolowali Stal.

    Dziwią mnie 3 na raz podane do publicznego info wiadomości, oraz ten uzytkownik lpokarse, który pisał jakis czas temu, ze Krzyska w Lublinie nie będzie, gdzie portale pisały o tym ze będzie Krzysiek w Lublinie.

    A jeżeli Lublin pogrywa sobie ze Stala i Krzysiek faktycznie jest u nich?

    Lpokarse moze coś wiedzieć? To trol czy osoba decyzyjna w klubie?
    Info o Griszy i MM mial sprawdzone.

    Czy ten Drabik faktycznie może byc w Lublinie? Czy to zaslona dymna i bedzie Kasprzak?

    Mi coś tu bardzo śmierdzi.

    Drabik już dogadany w Sparcie.

  17. Powrót do góry    #242
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    RS, tako mawiał Dudała.
    Robert Słaboń??? On raczej nie da się namówić na powrót do żużla....
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    Gadol (23-10-2019), Peter Kildemand (23-10-2019)

  19. Powrót do góry    #243
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Robert Słaboń??? On raczej nie da się namówić na powrót do żużla....
    Rory Shlein ja nie wiem o kogo chodzi,zresztą co mnie to.

  20. Powrót do góry    #244
    Początkujący
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poczekajcie do czwartku to się dowiecie gdzie będzie Kasprzak

  21. Powrót do góry    #245
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2018
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Kolego, ale tutaj wszystko jest jasne od dawna.
    Będzie w Gorzowie i podpiszę na 2 lata

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Grzechotnik za jego przydatny post!

    Słowianka (25-10-2019)

  23. Powrót do góry    #246
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez sincity Zobacz posta
    Drabik już dogadany w Sparcie.
    Ale ja o tym piszę właśnie. Ten Drabik to może być podpucha i zasłona dymna, by odwrócić uwage od KK, a Krzysiek już jest dogadany z Lublinem. Albo zupepnie ktoś inny.

    Przecież nikt nie zakładał Drabinka w innym klubie niz Wrocław.
    Wiele byko artykułów w SF, PS i po bandzie że Krzysiek Kasprzak odchodzi ze Stali do Lublina, a dwóch użytkowników z Lublina pisalo, że Krzyśka u nich nie będzie, gdzie wszyscy pisali ze będzie.

    To mi mega śmierdzi i uważam, że to może być jakaś gra klubu lub zasłona dymna.

    Nie wierzę, ze 3 najważniejsze portale dziś ogłosiły Krzyśka w Stali, gdzie 2 dni temu pisali o odejściu...

    Coś tu śmierdzi

  24. Powrót do góry    #247
    Użytkownik Awatar skulek
    Dołączył
    10-10-2019
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Ale ja o tym piszę właśnie. Ten Drabik to może być podpucha i zasłona dymna, by odwrócić uwage od KK, a Krzysiek już jest dogadany z Lublinem. Albo zupepnie ktoś inny.
    Coś tu śmierdzi
    kk zostajeu duznikuw niestety mam info z pierszej reki ale trudno znowu bedzie zalowal i tyle hahahahahahahaha
    100% WTS

  25. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    no i w Lublinie kasy na nowy stadion brak jak też na przenosiny. a tyle szumu było a tam jest gorzej niż w Gorzowie

  26. Powrót do góry    #249
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Naprawdę wyciągasz takie wnioski na podstawie wywiadu z radnym miejskim w żużlowym pudelku? POWAŻNIE?! Szanujmy się proszę...

  27. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    rozumiem ze ty wiesz więcej od tego radnego

  28. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Naprawdę wyciągasz takie wnioski na podstawie wywiadu z radnym miejskim w żużlowym pudelku? POWAŻNIE?! Szanujmy się proszę...
    Nie gadaj z tym debilem chłop ma chorobę afektywną.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    blajar (24-10-2019)

  30. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie gadaj z tym debilem chłop ma chorobę afektywną.
    Peterek ciotuchno co teraz czytasz?

  31. Powrót do góry    #253
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    no i w Lublinie kasy na nowy stadion brak jak też na przenosiny. a tyle szumu było a tam jest gorzej niż w Gorzowie
    idź sie brandzluj w innych tematach najlepiej w swoim

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tande za jego przydatny post!

    SRAJTA_wroclaw (23-10-2019)

  33. Powrót do góry    #254
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    rozumiem ze ty wiesz więcej od tego radnego
    Wiem i nie rozumiem zupełnie dlaczego radny udzielił takiego wywiadu. Sądzę, że wynika to z tego, że wywiad nie był autoryzowany, a "dziennikarzyna" powyciągał sobie "swoich" wniosków zupełnie nie mając pojęcia o czym pisze. Status stadionu obecnie wygląda tak, że tworzona jest koncepcja architektoniczna, której pierwsze, bardzo wstępne, wizualizacje widzieliśmy w mediach. Koncepcje wykonuje ten sam architekt, który projektował stadion olimpijski we Wrocławiu czy stadion w Poznaniu. Podczas bardziej wnikliwej analizy stanu obecnego wyszło, że upchnięcie stadionu zgodnego z wymaganiami przy Z5 będzie trudne i kosztowniejsze (ale nie niewykonalne), niż zrobienie go w innym miejscu. Od tego czasu ratusz bada możliwości lokalizacji w innym miejscu i z decyzją musi się wyrobić do czasu rozpoczęcia tworzenia dokumentacji wykonawczej stadionu, która musi już być przypisana do konkretnej lokalizacji.

  34. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Hmm, za PS:

    To były moje najtrudniejsze negocjacje w życiu – przyznaje bez cienia wątpliwości doświadczony biznesmen, a obecnie prezes truly.work Stali Gorzów, Marek Grzyb. Sprawa była niezwykle trudna, bo zawodnik niedawno był Lublinie i podpisał tam list intencyjny z Kopalnią Bogdanka, która miała być gwarantem wypłaty wynagrodzenia za jego jazdę w Speed Car Motorze Lublin.

    Głównie dzięki wielkiemu zaangażowaniu działacza udało się odkręcić podpisane wcześniej porozumienie i wrócić do poważnych rozmów na temat kontraktu w Gorzowie Wielkopolskim. Nie dość, że żużlowiec zgodził się podpisać umowę, to dodatkowo będzie ona obowiązywała na kolejne dwa sezony.
    No to wychodzi an to, że Kępa może drugiego zawodnika (po Hancocku) wpisać na czarną listę

    No to teraz wiemy, kto miał być ta bombą krajową w Lublinie. Kępa dlatego był taki pewny, bo jak się okazuje, KK podpisał jakieś kwity z Bogdanką.

    I co na to niejaki Ipokarse, który twierdził, że tematu KK w Lublinie nie ma.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #256
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Przed sądami nad Ipokorse proponuję poczekać do listopada i oficjalnego ogłoszenia składu przez Kępę Jakuba, Prezesa

  36. Powrót do góry    #257
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Przed sądami nad Ipokorse proponuję poczekać do listopada i oficjalnego ogłoszenia składu przez Kępę Jakuba, Prezesa
    Ale tu jest mowa o Kasprzaku a nie czy u Was będą Ermolenko ,Moran czy inny Drabik

  37. Powrót do góry    #258
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Tyle tylko, że mnie tu coś bardzo nie pasuje. Bo Kępa to kolega Kasprzaka i, być może to moja naiwność, ale trudno mi uwierzyć w to, że wieloletni kolega tak wydymał kolegę. Prędzej jestem w stanie uwierzyć, że to wszystko było ukartowane, żeby wyciągnąć kasę ze Stali. Odpowiedź poznamy prawdopodobnie przy ogłoszeniu składu. Jeśli polskim seniorem w Motorze będzie Jamróg lub Lambert, to uwierzę w scenariusz, że kumpel wydymał kumpla. Jeśli to będzie ktoś inny, to to wszystko wskazywać będzie na to, że "Kasprzak gate" było ukartowane

    PS: Żebyście mnie źle nie zrozumieli, nie chodzi o to, że teraz klęczę przed świętym obrazkiem i modlę się, żeby się okazało, że uda się ściągnąć kogoś lepszego niż Jamróg. Będzie Kuba, to będzie... i tak kupie karnet i będę się delektować żużlem

  38. Powrót do góry    #259
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Ale tu jest mowa o Kasprzaku a nie czy u Was będą Ermolenko ,Moran czy inny Drabik
    Zakładając, że to, co napisali w Pudelku jest prawdą
    Podobnie, jak Kolega wyżej, mam jakieś dziwne przeczucie, że nie do końca. "Po mieście" krążyły dwie, wykluczające się, wersje i obie pochodziły z miejsc, które dotychczas raczej się nie myliły. Albo poszła mega zasłona dymna i gra szła o odzyskanie kasy ze Stali przez Kasprzaka i odwrócenie uwagi od rozmów z kimś innym, albo DJ faktycznie miał być i odwalił numer. Przekonamy się, z dużym prawdopodobieństwem trafienia, po ogłoszeniu składu.
    Takie gadki Grzyba (o ile prawdziwe) o trudnych negocjacjach to częsta gra na wyrobienie poczucia ugrania czegoś u wydymanego kontrahenta Tym bardziej, że podpisać dopiero będzie mógł, a jeszcze może odwalić voltę. Za jakiś czas pewnie poznamy prawdę
    Ostatnio edytowane przez blajar ; 24-10-2019 o 20:25

  39. Powrót do góry    #260
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta
    Zakładając, że to, co napisali w Pudelku jest prawdą
    Podobnie, jak Kolega wyżej, mam jakieś dziwne przeczucie, że nie do końca. "Po mieście" krążyły dwie, wykluczające się, wersje i obie pochodziły z miejsc, które dotychczas raczej się nie myliły. Albo poszła mega zasłona dymna i gra szła o odzyskanie kasy ze Stali przez Kasprzaka i odwrócenie uwagi od rozmów z kimś innym, albo DJ faktycznie miał być i odwalił numer. Przekonamy się, z dużym prawdopodobieństwem trafienia, po ogłoszeniu składu.
    Takie gadki Grzyba (o ile prawdziwe) o trudnych negocjacjach to częsta gra na wyrobienie poczucia ugrania czegoś u wydymanego kontrahenta Tym bardziej, że podpisać dopiero będzie mógł, a jeszcze może odwalić voltę. Za jakiś czas pewnie poznamy prawdę
    najlepsze jest to że sami czekacie na lotnisku wiedząć że max co można wycisnąc to Zagar i Jamróg.Kto jest tym kim innym ? Ja rozumiem że skoro sie Drabik nie określił to się łudzicie tylko po co skoro nawet Włokniarzowi nie udało się go ściagnac. Hitu transferowego tego czy innego niestety nie ma się co spodziewać

  40. Powrót do góry    #261
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    najlepsze jest to że sami czekacie na lotnisku wiedząć że max co można wycisnąc to Zagar i Jamróg.Kto jest tym kim innym ? Ja rozumiem że skoro sie Drabik nie określił to się łudzicie tylko po co skoro nawet Włokniarzowi nie udało się go ściagnac. Hitu transferowego tego czy innego niestety nie ma się co spodziewać
    Zdecydowanie z kimś mnie pomyliłeś.
    "Przekonamy się, z dużym prawdopodobieństwem trafienia, po ogłoszeniu składu."

  41. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Tyle tylko, że mnie tu coś bardzo nie pasuje. Bo Kępa to kolega Kasprzaka i, być może to moja naiwność, ale trudno mi uwierzyć w to, że wieloletni kolega tak wydymał kolegę. Prędzej jestem w stanie uwierzyć, że to wszystko było ukartowane, żeby wyciągnąć kasę ze Stali. Odpowiedź poznamy prawdopodobnie przy ogłoszeniu składu. Jeśli polskim seniorem w Motorze będzie Jamróg lub Lambert, to uwierzę w scenariusz, że kumpel wydymał kumpla. Jeśli to będzie ktoś inny, to to wszystko wskazywać będzie na to, że "Kasprzak gate" było ukartowane

    PS: Żebyście mnie źle nie zrozumieli, nie chodzi o to, że teraz klęczę przed świętym obrazkiem i modlę się, żeby się okazało, że uda się ściągnąć kogoś lepszego niż Jamróg. Będzie Kuba, to będzie... i tak kupie karnet i będę się delektować żużlem
    Kasprzak kumpel, Kasprzak wydymał, Jamróg pewny więc można ściągnąć kogoś lepszego, info o "niby" stadionie sabotaźem?
    nie widzisz w jakich fikcjach i głupotach funkcjonujesz. uprawiasz taką samą fikcję jak na forum lubelskim razem ze swoimi ziomkami. Pominę źe jesteście finansowymi szkodnikami na glinianych nogach.

  42. Powrót do góry    #263
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Dobry odjazd z tym przekonaniem o wielkosci jakiegos Kepy, ktory rozgrywa wszystkich, pozoruje negocjacje z Kasprzakiem, a tak naprawde ma nagranego Drabika i jest to jedyny w historii transfer, o ktorym nie bylo kompletnie zadnych przeciekow.

    Myslalem, ze szopka z Woffindenem to byl szczyt, ale to jest chyba jesscze lepsze.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #264
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Akurat o Drabika to nie warto się szarpać finansowo.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Powrót do góry    #265
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Oj jak bolą wrocławskie dupki o ten Lublin. Tak piecze, że W.Lampart nie chciał przyjść jak Śledź i trzeba wylewać swoje żale? Chyba, że dla "dobra" światowego żużla wpierniczycie Czugunowa na juniorke o co tak zaciekle walczycie. Jak nie to zostaniecie z dwoma wirtuozami Liszką i Wojdyłą a wtedy wam Leszno wklepie do 20 a nie do 31
    Ostatnio edytowane przez tande ; 25-10-2019 o 05:01

  45. Powrót do góry    #266
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Kasprzak kumpel, Kasprzak wydymał, Jamróg pewny więc można ściągnąć kogoś lepszego, info o "niby" stadionie sabotaźem?
    nie widzisz w jakich fikcjach i głupotach funkcjonujesz. uprawiasz taką samą fikcję jak na forum lubelskim razem ze swoimi ziomkami. Pominę źe jesteście finansowymi szkodnikami na glinianych nogach.
    Kolego Cukrzyca... co do tematu Kasprzaka, to nie napisałem że przyjdzie ktoś inny, tylko żeby wstrzymać się z ocenami Ipokorse do póki nie zostanie ogłoszony skład, bo może być tak, a nie inaczej. Tyle... To że Ty sobie dopowiedziałeś jakiś swoje wnioski to Twoja sprawa.

    Co do stadionu, to to nie jest kwestia tego, że ja mam info o stadionie... W temacie lubelskiego rynku inwestycyjnego poruszam się hobbystycznie od czasu, kiedy jedyne co wiedziałem o żużlu było to, że w Lublinie na Zygmuntowskich jest stadion... Znam historie każdej inwestycji w tym mieście od bardzo wczesnej fazy, najczęściej już wtedy, gdy tylko potencjalny inwestor pierdnie w urzędzie miasta, że chce coś budować. Taka pasja, nic nie zrobię. I powiem Ci jedno. Wypowiadanie się w temacie, o którym nie ma się pojęcia, jest bardzo ryzykowne, bo naraża ludzi na śmieszność. Na podstawie jednego Twojego postu mogę Ci również poradzić, żebyś nie podejmował takiego ryzyka, bo jest dla Ciebie nieopłacalne.

  46. Powrót do góry    #267
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Akurat o Drabika to nie warto się szarpać finansowo.
    Przy obecnej miernocie na rynku Polakow, to wlasnie o takich jak Drabik jak najbardziej warto.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #268
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    To jak jest w końcu z tym Krzysiem głupkiem?

    Żużel. Prezes Stali ośmieszył Kasprzaka. Zawodnik kłamał w żywe oczy mówiąc, że nie rozmawiał z Motorem

    Krzysztof Kasprzak upiera się, że nie szukał nowego klubu, a na łączach był tylko z truly.work Stalą Gorzów. Doniesienia o transferze do Speed Car Motoru Lublin nazywa "bzdurami", podczas gdy nowe światło na jego słowa rzuca prezes Marek Grzyb.
    - Gorzów to mój drugi dom. Po co coś zmieniać? Widzę, jak prezes podchodzi do sprawy, trener wciąż ma power. Wiem, że w Stali wszystko może działać i w przyszłym sezonie zagra tak, jak powinno. Nie widzę sensu, by jeździć po Polsce i szukać czegoś innego, skoro w Gorzowie jest wszystko OK - powiedział Krzysztof Kasprzak.
    - Ale szukałeś? - dopytał jeden z gorzowskich dziennikarzy. - Nie, ja nie szukałem. Każdemu klubowi, który pytał, odpowiadałem: po pierwsze muszę rozliczyć się ze Stalą Gorzów, usiąść do rozmów, zapytać o plan. A że prezes i trener widzieli mnie w drużynie i zapewnili, że wszystko będzie w porządku, zostałem. Ja zaufałem im, oni mi - wyjaśnił.
    - Nie mogłem nikogo wystawić, skoro z nikim nie miałem nic podpisane ani dogadane - kontynuował Krzysztof Kasprzak na pytanie o Speed Car Motor Lublin. Zapewne do tego klubu trafiłby w przypadku fiaska rozmów z truly.work Stalą Gorzów, o ile prezes Jakub Kępa miałby na tyle cierpliwości, by czekać na rozpoczęcie rozmów do 20 października.


    Tez wątpie by Krzysio był aż tak głupi, by swojego przyjaciela Kępę wystawiać na wiatr.

    Więc są 2 opcje:

    1. KK to zasłona dymna Lublina. Oni wiedzieli, że KK zostanie w Stali. Przy okazji pomogli zdobyć mu kasę, a po drugie zrobili zasłonę dymną na jakiś transfer
    2. Krzysio wyrolował Kępę. Przyjaciel wyruychał przyjaciela w biały dzień w białych rękawiczkach bez zabezpieczenia i się na niego spuścił. Ale to trzeba być już głupcem by tak zrobić no i ta druga opcja już nie podchodzi, bo KK w wywiadzie powiedział, że nie szukał innego klubu i to stek kłamstw. Jeżeli to kłamstwa to oczywiście, że Krzysiek będzie walczył o swoje dobrę imię. Jeżeli by wyrolował Motor to by takich rzeczy nie mówił, tylko zamilkł, bo po czasie Panowie z Lublina by powiedzieli jak było z KK i by go ośmieszyli na całą Polskę.

    Tak więc Grzyb z KK zrobił kłamcę, KK podpisał kontrakt ze Stalą, a Motor musi w coś grać i to była tylko zasłona dymna.

  48. Powrót do góry    #269
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przy obecnej miernocie na rynku Polakow, to wlasnie o takich jak Drabik jak najbardziej warto.
    No takich jak on to jednak jest wielu za dużo mniejsze pieniądze. Co innego jak był juniorem, wtedy jego wartość była o wiele większa. Nie mówię, że to jakiś całkiem zły zawodnik, ale chodzi o to, że gość przechodzi z juniora na seniora, a cena jego usług wzrosła co jest gwałtem na logice.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    polewaczka (25-10-2019)

  50. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No takich jak on to jednak jest wielu za dużo mniejsze pieniądze. Co innego jak był juniorem, wtedy jego wartość była o wiele większa. Nie mówię, że to jakiś całkiem zły zawodnik, ale chodzi o to, że gość przechodzi z juniora na seniora, a cena jego usług wzrosła co jest gwałtem na logice.
    To tylko pokazuje jak karleje speedway i jak bardzo skurczył się rynek polskich seniorów. Gdyby nie to, że dzięki poprawie bezpieczeństwa wydłużył się średni czas trwania żużlowych karier to byłoby całkiem beznadziejnie.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    polewaczka (25-10-2019)

Strona 6 z 14 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •