Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 590

Wątek: Motor Lublin 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    A ja uważam, że Leszno powinno już w przyszłym roku stawiać na Pludrę, a nie Szlauderbacha... Z tego prostego powodu, że lepiej aby młody się uczył w sytuacji, gdy jeździ z Kuberą, niż miałby rozpocząć jako pierwszy junior bez doświadczenia w PGEE za 2 lata...

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raf_Lublin za jego przydatny post!

    Dominik (18-09-2019)

  3. Powrót do góry    #182
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Zwracam honor - przyjrzałem się wynikom Pludry i faktycznie nie były tak złe jak pamiętałem. To faktycznie lepiej żeby on jeździł w przyszłym roku niż Szlauderbach.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  4. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Nie chce zapeszać, ale prawdopodobny skład - dodam: PRAWDOPODOBNY, będzie wyglądał następująco:

    1. Grisza
    2. Miesiąc
    3. Zagar
    4. Zengota - jako plastron do lipca/sierpnia 2020
    5. MM
    6. Trofim
    7. Lampart
    8. Drabik - oczywiście z gwarancją startów zmieniającego Zengotę + ewentualnie słabiej jeżdżących seniorów, Miesiąc, Zagar.

    Ta 8 to nie typowa 8 jak w Toruniu czy u nas w tym roku, gdzie zawodnik nie wiedział czy pojedzie raz czy w ogóle.
    Ta 8 to gwarancja 100% startów od pierwszego biegu + zmiana słabiej spisujących się seniorów, więc zatem więcej biegów i kasy dla Drabika.. Zengota robi za plastron i dochodzi do siebie. Zajmie mu to długo, sam Grzesiu wie o tym dlatego wolał zostać w Lublinie niż szukać nowego klubu.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 27-09-2019 o 09:27

  5. Powrót do góry    #184
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Na Drabika tez bedziecie czekac na lotnisku?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Nie chce zapeszać, ale prawdopodobny skład - dodam: PRAWDOPODOBNY, będzie wyglądał następująco:

    1. Grisza
    2. Miesiąc
    3. Zagar
    4. Zengota - jako plastron do lipca/sierpnia 2020
    5. MM
    6. Trofim
    7. Lampart
    8. Drabik - oczywiście z gwarancją startów zmieniającego Zengotę + ewentualnie słabiej jeżdżących seniorów, Miesiąc, Zagar.

    Ta 8 to nie typowa 8 jak w Toruniu czy u nas w tym roku, gdzie zawodnik nie wiedział czy pojedzie raz czy w ogóle.
    Ta 8 to gwarancja 100% startów od pierwszego biegu + zmiana słabiej spisujących się seniorów, więc zatem więcej biegów i kasy dla Drabika.. Zengota robi za plastron i dochodzi do siebie. Zajmie mu to długo, sam Grzesiu wie o tym dlatego wolał zostać w Lublinie niż szukać nowego klubu.
    No co ty, przecież sparta_miszcz mówił, że wyrwanie Drabika to matrix jakiś.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #186
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Mariusz widze, ze chcesz troche poprowokowac ale jezeli dla ciebie sklad z Drabikiem pod 8 jest realny to nie mam pytan. Abstrahujac od tego ze po co Zengota w tym podanym skladzie, skoro i tak nie pojedzie? To sie kupy nie trzyma.

    Natomiast wzmocnieniem za Lamparta bylby Jamrog.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 27-09-2019 o 09:40
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Mariusz widze, ze chcesz troche poprowokowac ale jezeli dla ciebie sklad z Drabikiem pod 8 jest realny to nie mam pytan. Abstrahujac od tego ze po co Zengota w tym podanym skladzie, skoro i tak nie pojedzie? To sie kupy nie trzyma.
    To jest inna kwestia, że to się kupy nie trzyma. Ale wystarczy, że na wiosnę wypożycza Zena a Drabika dadzą normalnie do składu pod nr 1/5-9/13. To nie jest żaden problem. Pytanie tylko czy uda im się wyrwać Drabika.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #188
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Z tym, że Drabik nie jest pewny tak jak napisałem. Jest bardzo, ale to bardzo bardzo blisko.
    Może to podbijanie oferty przez Drabika? Nie wiem, ale prawdopodobnie skład ma wyglądać właśnie z Drabikiem i Zagarem.

    PS. Zagar mnie nie przekonuje jakoś.

  10. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Z tym, że Drabik nie jest pewny tak jak napisałem. Jest bardzo, ale to bardzo bardzo blisko.
    Może to podbijanie oferty przez Drabika? Nie wiem, ale prawdopodobnie skład ma wyglądać właśnie z Drabikiem i Zagarem
    Cos tu kręcisz chłopie. Dopiero co pisałeś, ze Drabik w Motorze a Bogdanka ma sfinalizować ten transfer. Potem szybciutko to wymazałeś. Teraz już piszesz, ze ten transfer nie jest jeszcze pewny. No to jak tak, to ja napisze, że Drabik jest blisko FZG. Ale też jeszcze to nie jest pewne.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (27-09-2019)

  12. Powrót do góry    #190
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Cos tu kręcisz chłopie. Dopiero co pisałeś, ze Drabik w Motorze a Bogdanka ma sfinalizować ten transfer. Potem szybciutko to wymazałeś. Teraz już piszesz, ze ten transfer nie jest jeszcze pewny. No to jak tak, to ja napisze, że Drabik jest blisko FZG. Ale też jeszcze to nie jest pewne.
    Bo Bogdanka ma sfinalizować ten transfer, ale to nieistotne, tak samo jak było nieistotne to, że transfer Łaguty był sfinalizowany przez TBV.

  13. Powrót do góry    #191
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Ja nie rozumiem po jaką cholerę Drabik miałby jechać pod numerem ósmym? To nie jest zagraniczny junior, że trzeba podstawiać kevlar żeby ominąć przepis o 4 Polakach... To jest Polak i może startować z 1-5, a numer 8 nic nie daje. Przecież i tak spod numeru 8 nie dostaje dodatkowych możliwości jazdy za innych zawodników... Przecież Grzesiu Zengota/Jakub Szpytma cudownie nie wskoczy na motor, a Drabik będzie mógł jechać za kogoś innego. Jeżeli Drabik będzie pod numerem 8 to będzie zmieniał tylko kevlar i tyle...

    Polak pod numerem 8 daje coś tylko w przypadku, gdy pod 1-5 mamy pełny skład i mają jechać wszyscy... W przypadku, gdy jeden robi za kevlar, to numer 8 zmienia zawsze kevlar...

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raf_Lublin za jego przydatny post!

    Marsh (29-09-2019)

  15. Powrót do góry    #192
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Z tym, że Drabik nie jest pewny tak jak napisałem. Jest bardzo, ale to bardzo bardzo blisko.
    Może to podbijanie oferty przez Drabika? Nie wiem, ale prawdopodobnie skład ma wyglądać właśnie z Drabikiem i Zagarem.

    PS. Zagar mnie nie przekonuje jakoś.
    No tyle ze miesiac temu to samo slyszelismy o Drabiku i Czestochowie, a 2 tygodnie temu o Drabiku i ZG. Skonczy sie tak ze zostanie we Wroclawiu z jednym z najwyzszych kontraktow w lidze.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  16. Powrót do góry    #193
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta

    Polak pod numerem 8 daje coś tylko w przypadku, gdy pod 1-5 mamy pełny skład i mają jechać wszyscy...
    Grzesiu ma dostać szanse jazdy właśnie w lipcu/sierpniu w gwarancją 2 biegów na mecz. Coś była mowa o czerwcu, ale dla mnie to nierealne jeszcze.
    Grzesiu na żadne wypożyczenie się nie wybiera. To odpada.

  17. Powrót do góry    #194
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    I jaki to ma sens...? Jak można zakładać w ogóle, że zawodnik dostanie szanse w lipcu/sierpniu? A jak cały skład będzie jechał super? Od tego są treningi żeby ocenić kto wygląda dobrze, a kto nie. O ile oczywiście jest taka potrzeba, bo lepsze jest wrogiem dobrego... Jeżeli GZ będzie dobrze kręcił na trenigach, a na przykład Zagar czy Miesiac będą jechać piach, to wrzucamy GZ zamiast najsłabszego zawonika na 1-5, a Drabik zostaje tam gdzie był.

    Ale nawet jeśli ktoś wpadłby na tak durny pomysł... to do tego lipca/sierpnia nie ma sensu robić z Zengiego Kevlaru i normalnie trzeba jechać bez 8. Tym bardziej że jak coś to mamy Wiktorynki, którzy aż będą się palić na dodatkowe biegi...

  18. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    no to ładnie rusko się zagotował. młody lampart i safudinov witamy w sparcie

  19. Powrót do góry    #196
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    A jak wielce prawdopodobny jest sķład gdzie jesteście w czarnej dopie i macie tylko Zagara? Czyli

    Łaguta
    Miesiąc
    Zagar
    Lampart☺☺☺☺
    Michelsen
    W.Lampart

    Proponuje zejść na ziemie bo znowu czeka was lotnisko i oglądanie samolotów☺
    Lambert w Ostrowie☺

  20. Powrót do góry    #197
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    no to ładnie rusko się zagotował. młody lampart i safudinov witamy w sparcie
    Ludzie... jak już strzelacie i chcecie rzucić jakąś plotką z dupy, to chociaż wpiszcie w to gogle czy nie robicie z siebie idioty...

    Młodszy z braci Lampart to łakomy kąsek dla wszystkich klubów w Ekstralidze, jest mistrzem Europy juniorów i czołowym juniorem w Polsce. Mimo kuszących ofert z innych ośrodków Wiktor Lampart był ostatnio na rozmowach w Lublinie i ostatecznie dogadał się z prezesem Jakubem Kępą. – Potwierdzam, zostaje na sto procent w Lublinie. Mogę to już ogłosić oficjalnie. Byłem ostatnio w Lublinie na rozmowach, dogadaliśmy ostatnie szczegóły i zostaję w Motorze. Bardzo mi się tutaj podoba. Skład ma być jeszcze lepszy niż teraz, także postanowiłem, że zostaje. Miałem jedną bardzo dobrą ofertę, ale zdecydowałem się na pozostanie w Lublinie. Będę też dalej współpracował z panem Rysiem Kowalskim, w przyszłym sezonie będę dalej startował na jego silnikach, pomagał mi też dalej będzie Rafał Trojanowski. Ten układ dobrze działa, nie będzie tutaj zmian – dodaje zawodnik Motoru.
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    Lambert w Ostrowie☺
    Jeżeli Lambert w Ostrowie, to faktycznie Polak pod 1-5 jest podpisany... Nie twierdze że to Drabik, KK, czy ktokolwiek inny, bo tego nie wiem, ale wiem na pewno że Lambert chciał zostać w przypadku braku wzmocnień polskiego seniora.
    Ostatnio edytowane przez Raf_Lublin ; 27-09-2019 o 10:44

  21. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,802
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,443 w 1,291 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    no to ładnie rusko się zagotował. młody lampart i safudinov witamy w sparcie
    przeciez Emil na 100% w ZG
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Powrót do góry    #199
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,239
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    przeciez Emil na 100% w ZG

    W Zielonej to już na 110%, niestety ale w Lesznie tylko na 90%.., a ile "procentów" dajecie mu w Lublinie?

  23. Powrót do góry    #200
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    no to ładnie rusko się zagotował. młody lampart i safudinov witamy w sparcie
    Jasne, zwlaszcza ze 3 dni temu Lampart oglosil ze zostaje w Lublinie. No ale to wpis na poziomie tego Drabika pod 8 w Lublinie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    nie znasz się na nowoczesnych transferach

  25. Powrót do góry    #202
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    A jak wielce prawdopodobny jest sķład gdzie jesteście w czarnej dopie i macie tylko Zagara? Czyli

    Łaguta
    Miesiąc
    Zagar
    Lampart☺☺☺☺
    Michelsen
    W.Lampart

    Proponuje zejść na ziemie bo znowu czeka was lotnisko i oglądanie samolotów☺
    Lambert w Ostrowie☺
    Wydaję mi się, że właśnie takie podejście do Motoru Lublin jest paliwem dla obecnych działań zarządu.

    Mimo zbudowania profesjonalnego klubu, z bardzo dobrymi podstawami finansowo-organizacyjnymi, mimo dwóch awansów rok po roku do najwyższej ligi - czego nikt przed Motorem nie dokonał - nadal ogromna większość środowiska nie traktuje Lublina poważnie.

    Ot, klub, który zbiera ochłapy i jedzie składem pierwszoligowym. Ambitnie i szczęśliwie ale to raczej folklor w tej lidze, niż poważny konkurent.

    Na Drabika, Taia oraz jakiegokolwiek lidera, to sobie mogą na lotnisku poczekać.

    To jest jawne lekceważenie i możecie być pewni, że stanowi dla całego zarządu jedynie motywację aby tego lidera w końcu wyrwać.

  26. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    Kontrakty lubią cisze,i tyle w temacie.Lublin i Częstochowa mogą się ostro przejechać.

  27. Powrót do góry    #204
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    TomasZee, ekstraliga to układy i ukladziki. Są 4 drużyny które żyją w kółku wzajemnej adoracji. Co do liderów to już sprawa indywidualna zawodników. Ciężko jest budować skład nowym klubom. Trzeba w ekstralidze siedzieć i powoli się wzmacniać jak Wlokniarz i GKM. Przyjdzie czas i na Lublin, że domknie skład. Problem w tym, że ekstraliga zrobiła się za ciasna. Postawienie na 10 zespołów znacznie by przewietrzylo ekstralige.

  28. Powrót do góry    #205
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    W Lublinie wczoraj pojawiła się plotka, że ktoś podobno jest.

    Ale kto, to nie wie nikt. Nie ma żadnych informacji z klubu, wszystkie te jak to mówicie "piekarnie" milczą jak zaklęte.

    Więc jeśli cisza ma być tym dobrym prognostykiem to powinno być całkiem klawo.

    Pożyjemy zobaczymy.

  29. Powrót do góry    #206
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    W Lublinie wczoraj pojawiła się plotka, że ktoś podobno jest.

    Ale kto, to nie wie nikt. Nie ma żadnych informacji z klubu, wszystkie te jak to mówicie "piekarnie" milczą jak zaklęte.

    Więc jeśli cisza ma być tym dobrym prognostykiem to powinno być całkiem klawo.

    Pożyjemy zobaczymy.
    Rozmowy lubią ciszę.

  30. Powrót do góry    #207
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    TomasZee, ekstraliga to układy i ukladziki. Są 4 drużyny które żyją w kółku wzajemnej adoracji. Co do liderów to już sprawa indywidualna zawodników. Ciężko jest budować skład nowym klubom. Trzeba w ekstralidze siedzieć i powoli się wzmacniać jak Wlokniarz i GKM. Przyjdzie czas i na Lublin, że domknie skład. Problem w tym, że ekstraliga zrobiła się za ciasna. Postawienie na 10 zespołów znacznie by przewietrzylo ekstralige.
    Zdaję sobie sprawę z wyjątkowości Ekstraligi pod tym względem. Tak szczerze, na podstawie świeżych wspomnień, to wcale tak bardzo nie współczuję Apatorowi, że spadł. W Nice same rozgrywki są znacznie bardziej nieprzewidywalne, ciekawsze, no i jest więcej sportu w sporcie, a mniej tych wszystkich zależności, układów i powiązań.

    Wszyscy zdajemy sobie sprawę w Lublinie, że proces budowy pozycji klubu w Ekstralidze jest długotrwały. Nikt tu nie mierzy ani w DMP, ani w medale. Tutaj o rozwój i progres chodzi.

    Natomiast niezwykle mnie bawi, w obecnych realiach rynku transferowego - gdzie rządzi oczywiście hajs - odbieranie jakichkolwiek praw i możliwości klubom, który ten hajs posiadają.

    Sami piszecie, że dziś nie wystarczy przepłacić o 100tys tylko trzeba wydać 500tys, co i tak stanowi około 5% budżetu ekstraligowego klubu. No kierwa nie brzmi jak mission impossible.

    Wszyscy zdajecie sobie chyba sprawę, że dobrze poukładany pod tym kątem ośrodek, wiecznie nie będzie zbierał ochłapów z pańskiego stołu, prawda?

    Pisanie o czekających na lotnisku kibicach (to było całkiem zabawne w sumie), przy okazji każdego "ekstraligowego" nazwiska, o którym słyszy się w kontekście Motoru robi się powoli niesmaczne, aczkolwiek jeśli zarządy pozostałych klubów rozumują podobnie to działa to jedynie na naszą korzyść.

  31. Powrót do góry    #208
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Ja już pisałem wcześniej o tym. Motor w środowisku dla wielu żużlowców to była abstrakcja, egzotyka, coś niepewnego.
    Po co zawodnik miałby przejść nawet za troszkę większy hajs z innego klubu, w którym mu płacili do nieznanego Motoru?
    Wielu zawodników była nauczona, że kluby czasami nie płacą, ociągają się z płatnościami. Dla wielu też niechęć polegała na tym, że zobaczyli skład typu Lampart, Miesiąc, MM, Lambo, AJ którego każdy tu wyśmiewał, że nie nadaje się do eligi. Uważali, że skoro Tarnów miał Dzika i innych i spadli z ligi to Motor tym bardziej nie uciula ani 1 pkt.

    Przez rok się troszkę zmieniło. Przyjechały wszystkie ekipy, zobaczyły profesjonalizm, pełny stadion kibiców skandujących nawet przyjezdnych, przybijanie piony z przyjezdnymi, klub mega wypłacalny, budżet z miasta największy w Elidze, itd.
    Wystarczy, że przyjdzie jakaś torpeda i na następny rok bądź na przyszłość to zaprocentuje.
    Musi minąć w elidze rok czy dwa by zawodnicy przyzwyczaili się, że Motor jest wypłacalny, że jest wstanie skomponować fajny skład.

    Taki MM czy Łaguta mają wielkie aspiracje i chęć walki o medale. I w tej chwili mogą mówić, że zostaną, ale w duszy sportowca i tak pozostanie chęć walki o medale a nie o pietruszkę, więc taki Grisza czy MM do końca mogą wyczekiwać podpisania kontraktu, lub jeszcze w tym roku podpisać, ale za kilka lat będą chcieli walczyć o coś.
    Co innego gdyby w klubie był Doyle, Emil lub inna armata. Wtedy takim zawodnikom to nie przechodzi przez ślinę by zmieniać klub, bo po co? Tylko sami by drżeli o to by w takim klubie pozostać.
    W Lesznie taki Hampel może drżeć o skład, gdzie w innych ośrodkach chętnie by go przyjęli bez zastanowienia.

    Motor nie jest ani silny ani słaby. Położenie Lublina zmieni się wtedy, gdy przyjdzie jakaś armata, dająca szansę na PO, a nie na baraże/utrzymanie. Wtedy inni zawodnicy za rok będą brać Lublin pod jeszcze większa uwagę.

    Dlatego Kępa powinien celować nie w Zagara a w jakąś torpedę. Wtedy byłoby o wiele łatwiej.

  32. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    Wydaje mi się że zawodnicy ostatnio są zbyt wygodni i rozpieszczeni.U was już nawet o kase nie chodzi ale o odległość i położenie miasta.A wiem to od mechanika,którego zawodnik jezdził w 1 lidze a sezon temu miał oferte z Lublina☺

  33. Powrót do góry    #210
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Postawienie na 10 zespołów znacznie by przewietrzylo ekstralige.
    Racja, tylko skad wziac zawodnikow jesli wchodzacy ROW juz nie ma ludzi do skladu gwarantujacych punkty ?



    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ja już pisałem wcześniej o tym. Motor w środowisku dla wielu żużlowców to była abstrakcja, egzotyka, coś niepewnego.
    Po co zawodnik miałby przejść nawet za troszkę większy hajs z innego klubu, w którym mu płacili do nieznanego Motoru?
    Wielu zawodników była nauczona, że kluby czasami nie płacą, ociągają się z płatnościami..
    Prawda, ale pamietasz dlaczego kiedys Wasz klub padł ? Bo nie placiliscie, to co sie dziwisz, ze musi minac czas zeby sie przekonac ?

  34. Powrót do góry    #211
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Ja nie rozumiem po jaką cholerę Drabik miałby jechać pod numerem ósmym? To nie jest zagraniczny junior, że trzeba podstawiać kevlar żeby ominąć przepis o 4 Polakach... To jest Polak i może startować z 1-5, a numer 8 nic nie daje. Przecież i tak spod numeru 8 nie dostaje dodatkowych możliwości jazdy za innych zawodników... Przecież Grzesiu Zengota/Jakub Szpytma cudownie nie wskoczy na motor, a Drabik będzie mógł jechać za kogoś innego. Jeżeli Drabik będzie pod numerem 8 to będzie zmieniał tylko kevlar i tyle...

    Polak pod numerem 8 daje coś tylko w przypadku, gdy pod 1-5 mamy pełny skład i mają jechać wszyscy... W przypadku, gdy jeden robi za kevlar, to numer 8 zmienia zawsze kevlar...
    Mam podobne zdanie. Od biedy można stwierdzić że spod 8/16 może w kryzysowej sytuacji wskoczyć jako rezerwa (zwykła) za seniora, ale to naciągane tłumaczenie, bo w ten sposób wykorzystuje swój limit biegów i traci nominowane.

    Idealne rozwiązanie pod 8/16 to zagraniczniak, i dwie opcje: albo bez jakiejkolwiek gwarancji startów albo właśnie z gwarancją co najmniej 4 startów w meczu, za Polaka robiącego za kevlar (coś jak Jack Holder za Nizgorskiego w Toruniu w tym roku). Inne rozwiązania powodują kwasy w drużynie.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  35. Powrót do góry    #212
    Początkujący
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co słychać u kolegów z Lublina bo ponoć podziękowaliście za rozmowy Krzysiowi i Kubie ???

  36. Powrót do góry    #213
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    U nas takie embargo informacyjne, że ciężko cokolwiek wywnioskować. Będziemy się pewnie dowiadywać metodą eliminacji kiedy zaczną się krystalizować konkrety w innych klubach
    Tzn. mówię za siebie, może koledzy wiedzą coś więcej, aczkolwiek ewentualne "rewelacje" też przyjmowałbym z dużym dystansem
    Edit: Ponoć skład jest zamknięty, nie wiem tylko czy opcją z Lambertem czy jakimś Polakiem, o którym pojawiają się co jakiś czas informacje ale to jak z yeti - ponoć jest tylko nikt nie widział
    Ostatnio edytowane przez blajar ; 03-10-2019 o 17:22

  37. Powrót do góry    #214
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    Adrian Gala w Motorze info 100% KMO

  38. Powrót do góry    #215
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    Mimo zbudowania profesjonalnego klubu, z bardzo dobrymi podstawami finansowo-organizacyjnymi, mimo dwóch awansów rok po roku do najwyższej ligi - czego nikt przed Motorem nie dokonał - nadal ogromna większość środowiska nie traktuje Lublina poważnie.
    Dokonała tego Unia Tarnów w latach 1958-1960 i Start Gniezno w latach 1957-1959.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    kingpin (11-10-2019)

  40. Powrót do góry    #216
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Ale jaja. SF był pudelkiem, ale PS to jest jakiś kabaret.

    Podczas wtorkowego pożegnania Andreasa Jonssona prezes Speed Car Motoru, Jakub Kępa nic nie mówił na temat składu drużyny na sezon 2020. Po sali cały czas krążyła jednak plotka, że klub przygotował transferowy hit. Miałyby nim być przenosiny z Wrocławia do Lublina Maksyma Drabika. a realności rewelacji dodawała informacja, że indywidualnym sponsorem młodzieżowego mistrza świata z 2017 roku miałaby zostać kopalnia Bogdanka.
    o Bogdance to ja tutaj pisałem w tamtym tygodniu. Nikt we wtorek nie mówił ani o Drabiku ani o Bogdance.

    Więc moje zdanie jest takie. Te wszystkie pudelki SF ale bardziej PS bierze info z tego forum. Nawet nie weryfikują tego tylko jak temat się "pali" to coś tam sklepią i napiszą durnoty.
    Gdybyśmy tutaj przepisali 2 strony o Stokrotce dającym kontrakt życia Emilowi to Przegląd Sportowy za kilka dni pisałby, że do drzwi zapukała Stokrotka z potężną kasą.

    Od dziś nie czytam PS i innych pudelków.

    Co do Krzysia go nie ma i nie będzie w Motorze.

  41. Powrót do góry    #217
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ale jaja. SF był pudelkiem, ale PS to jest jakiś kabaret.



    o Bogdance to ja tutaj pisałem w tamtym tygodniu. Nikt we wtorek nie mówił ani o Drabiku ani o Bogdance.

    Więc moje zdanie jest takie. Te wszystkie pudelki SF ale bardziej PS bierze info z tego forum. Nawet nie weryfikują tego tylko jak temat się "pali" to coś tam sklepią i napiszą durnoty.
    Gdybyśmy tutaj przepisali 2 strony o Stokrotce dającym kontrakt życia Emilowi to Przegląd Sportowy za kilka dni pisałby, że do drzwi zapukała Stokrotka z potężną kasą.

    Od dziś nie czytam PS i innych pudelków.

    Co do Krzysia go nie ma i nie będzie w Motorze.
    O czym ty w ogóle piszesz ? Przecież autor tego akurat tekstu na PS, wyraźnie pisze, że wśród kibiców krąży taka plotka. Sam dodaje, że Drabol zostanie w Sparcie. Po prostu nabija się z kibiców Motoru, iż znowu, niczym z Taiem, wymarzyli sobie transfer, tym razem Drabika. A ty się podniecasz niczym dzieciak jakiś.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #218
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Więc moje zdanie jest takie. Te wszystkie pudelki SF ale bardziej PS bierze info z tego forum. Nawet nie weryfikują tego tylko jak temat się "pali" to coś tam sklepią i napiszą durnoty.
    Ale żeś Amerykę odkrył.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  43. Powrót do góry    #219
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    O tym, że taki ja, albo inny Mariusz to nie jest sprawdzone źródło info.
    Co jeżeli o tej Bogdance pisałem na żarty by się pośmiać? Co jeżeli ktoś napisze na żarty, że sponsorem zostanie Stokrotka a następnie z tego forum 10 osób będzie drążyć temat?
    Przecież to nie są wiarygodne i sprawdzone info... Dlatego taki PS to pudelek wśród pudelków ever.

    Wszystko o czym piszemy tu na forum za jakiś czas pojawia się w PS, albo w SyFach. To nie są w 90% sprawdzone info.

  44. Powrót do góry    #220
    Początkujący
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ciekawe co to za Polak skoro Leszno nie zmienia kadry, Jamrogowi podziękował Kępa, a kolega twierdzi, że Kasprzaka też nie będzie.

  45. Powrót do góry    #221
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    O tym, że taki ja, albo inny Mariusz to nie jest sprawdzone źródło info.
    Co jeżeli o tej Bogdance pisałem na żarty by się pośmiać? Co jeżeli ktoś napisze na żarty, że sponsorem zostanie Stokrotka a następnie z tego forum 10 osób będzie drążyć temat?
    Przecież to nie są wiarygodne i sprawdzone info... Dlatego taki PS to pudelek wśród pudelków ever.

    Wszystko o czym piszemy tu na forum za jakiś czas pojawia się w PS, albo w SyFach. To nie są w 90% sprawdzone info.
    Co by było, gdybyśmy od początku września wyliczali kolejnych zawodników z TOPu, że na 100% są u nas, pomimo że brakuje nam już miejsca w składzie, bo dogadaliśmy się już z jednym zawodnikiem... Załóżmy, zupełnie przypadkowo, że byłby to Zagar, ale taki z zaplecionymi dredami i z mocną opalenizną po wakacjach w Rio. Albo na przykład, w takiej samej sytuacji kadrowej, przez 3 dni przeżywali bankowe przyjście zawodnika z TOPu (nazwijmy go Emil Łaguta - tylu ich jest, że nikt się nie skapnie) tylko dlatego, że ten po nocy spędzonej w samochodzie nie poszedł balować z zespołem zwycięstwa w lidze...

    To oczywiście taka hipotetyczna sytuacja, zupełnie nierealna, ale wyobrażacie sobie, jaki artykuł wtedy musiałby wywalić PS? To by dopiero było! Ci kibice Motoru to jednak janusze są
    Ostatnio edytowane przez Raf_Lublin ; 04-10-2019 o 10:34

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raf_Lublin za jego przydatny post!

    blajar (04-10-2019)

  47. Powrót do góry    #222
    Początkujący
    Dołączył
    11-10-2019
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Będziecie czekać na mnie na lotnisku jak zgodzę się na transfer do Was?

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Cysio za jego przydatny post!

    Torretoo (11-10-2019)

  49. Powrót do góry    #223
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cysio Zobacz posta
    Będziecie czekać na mnie na lotnisku jak zgodzę się na transfer do Was?
    Krzychu zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć.

  50. Powrót do góry    #224
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    I co? Cysio znowu wyrychał Lublin? Najpierw Greg, teraz Cysio.
    Cysio to stary piernik. Takich starych drzew, które zapuściły korzenie u mamusi w domku się nie przesadza.

    Kępa albo mu zaufał i został wydymany przez co Cysio trafi na czarną listę Motoru, albo Cysio celowo podbijał stawkę, a Kępa ogarnął kogoś innego.
    Cysio Krzysio to drugi Hancock. Współczuje Wam.

  51. Powrót do góry    #225
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    To było do przewidzenia że jak dostanie kase to się nigdzie nie ruszy.

Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •