Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 676 do 696 z 696

Wątek: IX kolejka Ekstraligi: Falubaz Zielona Góra vs Unia Leszno

  1. Powrót do góry    #676
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wieku nie oszukasz. Jak na swoje lata to i tak się świetnie trzyma. Lepszy już nie będzie. Podejrzewam, że w przyszłym roku Piotrek odjedzie swój pożegnalny sezon.
    Ale tu nie o wiek chodzi. Fizycznie wygląda super. Agresja na torze jak 20 latek. Problemem jest na pewno to , że nie ma startu. W Ekstralidze bez tego jest niesamowicie trudno punktować.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    sobotch (24-06-2019)

  3. Powrót do góry    #677
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ale tu nie o wiek chodzi. Fizycznie wygląda super. Agresja na torze jak 20 latek. Problemem jest na pewno to , że nie ma startu. W Ekstralidze bez tego jest niesamowicie trudno punktować.
    Protas nadal w świetnej formie, ale ewidentnie starty coraz słabsze. Tu jest główną przyczyną jego wyników. Jesli
    go traktować jako 2 linia to swoje robi
    Tylko Falubaz

  4. Powrót do góry    #678
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Chuyowy sprzęt + chuyowe tory. Taka charakterystyka, coraz mniej przydatna. Do tego dochodzą motywy typu przyjazd na start w ostatniej sekundzie w Częstochowie, to nie pomaga.

    Ja nie mam wątpliwości, że Protas mógłby w SE jeździć jeszcze dobrych parę lat, bo fizycznie to młokosy z leszna by odstawały - no ale musi się zmienić coś w jego coraz mniej profesjonalnym podejściu sprzętowym.

  5. Powrót do góry    #679
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Protas nadal w świetnej formie, ale ewidentnie starty coraz słabsze. Tu jest główną przyczyną jego wyników. Jesli
    go traktować jako 2 linia to swoje robi
    Pracował nad tymi startami bardzo długo i wszystko krew w piach. To jest jakaś kombinacja wielu czynników: sprzęt+wiek+nawyki nabyte przez całe żużlowe życie. Przecież w młodości to Protas był wybitnym startowcem.

  6. Powrót do góry    #680
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,470
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    dla mnie to jest problem z koncentracja w tym elemencie.
    Gowniarze maja refleks i jest to niemal naturalne. Starszy gosc musi to nadrabiac niesamowita koncentracja, bo sorry, fizycznie moze i mlody, ale neuroprzekazniki juz raczej nie te.
    Ale taka koncentracja na maksa moze znowu poglebiac stres.
    Recepta na Protasa jest banalna. Nie robmy na sile z chlopa startowca, zrobmy mu tor, na ktorym bedzie mogl wykorzystac swoje zalety. Tyle.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (24-06-2019)

  8. Powrót do góry    #681
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    dla mnie to jest problem z koncentracja w tym elemencie.
    Gowniarze maja refleks i jest to niemal naturalne. Starszy gosc musi to nadrabiac niesamowita koncentracja, bo sorry, fizycznie moze i mlody, ale neuroprzekazniki juz raczej nie te.
    Ale taka koncentracja na maksa moze znowu poglebiac stres.
    Recepta na Protasa jest banalna. Nie robmy na sile z chlopa startowca, zrobmy mu tor, na ktorym bedzie mogl wykorzystac swoje zalety. Tyle.
    I tu wracamy do punktu wyjścia tor
    Tylko Falubaz

  9. Powrót do góry    #682
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    I tu wracamy do punktu wyjścia tor
    Sądzę, że gdyby wczoraj był tor pod Protasa (czytaj: przygotowany do mijania), to Falubaz by do 40 nie dobił.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  10. Powrót do góry    #683
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Sądzę, że gdyby wczoraj był tor pod Protasa (czytaj: przygotowany do mijania), to Falubaz by do 40 nie dobił.
    Tego nie wiesz. Wiesz za to, że przynajmniej byłoby na czym oko zawiesić, w przeciwieństwie.

  11. Powrót do góry    #684
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Sądzę, że gdyby wczoraj był tor pod Protasa (czytaj: przygotowany do mijania), to Falubaz by do 40 nie dobił.
    Może tak, ale by coś się działo
    Tylko Falubaz

  12. Powrót do góry    #685
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Naszych by wyprzedzali jak tyczki. Wg mnie plan od początku był z nastawieniem na start i rura. Zneutralizowanie dużej i walczaków z Leszna. Można powiedzieć, że zginęli od własnego miecza.

    Co innego mnie po raz kolejny załamało. Wyjątkowo przed prezentacją nie było hymnu. 1. łuk zaintonował trochę samowolnie, bo słychać było zmieszanie Kawickiego, a gdy zaczęli jechać z drugą zwrotką "Przejdziem Wisłę..." to Kamil przedstawiał już drużynę z Leszna. Ok. Wielcy patrioci pomyślałby kto. A tu już po chwili "Ku..wy pokonamy". Brawo

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    Robert_Leszno (26-06-2019)

  14. Powrót do góry    #686
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Naszych by wyprzedzali jak tyczki. Wg mnie plan od początku był z nastawieniem na start i rura. Zneutralizowanie dużej i walczaków z Leszna. Można powiedzieć, że zginęli od własnego miecza.

    Co innego mnie po raz kolejny załamało. Wyjątkowo przed prezentacją nie było hymnu. 1. łuk zaintonował trochę samowolnie, bo słychać było zmieszanie Kawickiego, a gdy zaczęli jechać z drugą zwrotką "Przejdziem Wisłę..." to Kamil przedstawiał już drużynę z Leszna. Ok. Wielcy patrioci pomyślałby kto. A tu już po chwili "Ku..wy pokonamy". Brawo
    Niestety kolesie z trybuny "K" jeszcze bardziej rozczarowali mnie niż tor. Oprócz naprawdę fajnej oprawy jedyne co potrafili to tylko bluzgać. Ja rozumiem, że przyjechała Unia i choćby dla tradycji trzeba coś pośpiewać, ale takiej ilości antydopingu nie widziałem na żadnym stadionie. Sporadyczny doping dla Falubazu po prostu utonął i był niezauważalny, a wydaje mi się, że w takim meczu był szczególnie potrzebny. Totalna żenada i słabość. Na miejscu kibiców pogoniłbym te laski co zbierały kasę.
    A takie teksty jak o Janku, to na moje powinny być ścigane z urzędu. Myślę, że jakieś 20 tys. kary dla gniazdowego skutecznie by ukróciło takie hasła. W ogóle mam wrażenie, że te tępaki śpiewali w kółko o Kołodzieju, bo im się fajnie rymowało. Chyba, że jest jakiś podtekst, o którym nie wiem.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    PrzemoZG (26-06-2019)

  16. Powrót do góry    #687
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Niestety kolesie z trybuny "K" jeszcze bardziej rozczarowali mnie niż tor. Oprócz naprawdę fajnej oprawy jedyne co potrafili to tylko bluzgać. Ja rozumiem, że przyjechała Unia i choćby dla tradycji trzeba coś pośpiewać, ale takiej ilości antydopingu nie widziałem na żadnym stadionie. Sporadyczny doping dla Falubazu po prostu utonął i był niezauważalny, a wydaje mi się, że w takim meczu był szczególnie potrzebny. Totalna żenada i słabość. Na miejscu kibiców pogoniłbym te laski co zbierały kasę.
    A takie teksty jak o Janku, to na moje powinny być ścigane z urzędu. Myślę, że jakieś 20 tys. kary dla gniazdowego skutecznie by ukróciło takie hasła. W ogóle mam wrażenie, że te tępaki śpiewali w kółko o Kołodzieju, bo im się fajnie rymowało. Chyba, że jest jakiś podtekst, o którym nie wiem.
    Co krzyczeli o Koldim? Nie wyłapałem.

    Właśnie o to chodzi, że te wszystkie bluzgi intonuje gniazdowy. Przecież w klubie wiedzą, kto to jest. Nie czaję, czemu Goliński się nie weźmie za nich.

  17. Powrót do góry    #688
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Co krzyczeli o Koldim? Nie wyłapałem.

    Właśnie o to chodzi, że te wszystkie bluzgi intonuje gniazdowy. Przecież w klubie wiedzą, kto to jest. Nie czaję, czemu Goliński się nie weźmie za nich.
    "Janusz Kołodziej to ku$&@ i złodziej" oraz "Pawlicki największy pedał leszczyński"
    Przyznam że to dla mnie nowość, spotykam się na stadionach żużlowych z bluzgami ale zawsze są one kierowane w klub a nie pojedynczych zawodników...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #689
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 948 w 511 postach
    Trzymaja poziom. W koncu banner z Katarzyna Jancarz zobowiazuje.

  19. Powrót do góry    #690
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Szczerze piszac, z perspektywy drugiej strony stadionu niewielu pikników zwraca na to uwagę. To wszystko skierowane jest do gości, bo reszta zlewa gimbaze ciepłym moczem.

  20. Powrót do góry    #691
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    "Janusz Kołodziej to ku$&@ i złodziej" oraz "Pawlicki największy pedał leszczyński"
    Przyznam że to dla mnie nowość, spotykam się na stadionach żużlowych z bluzgami ale zawsze są one kierowane w klub a nie pojedynczych zawodników...
    To było żałosne. Nie wiem co ci debile chcieli osiągnąć.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  21. Powrót do góry    #692
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To było żałosne. Nie wiem co ci debile chcieli osiągnąć.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Pisalem to jako pirwszy minus po meczu jak wrocilem do domu. Zastanawialo mnie co Jasiek zrobili kibicom z ZG, ze tak na niego bluzgali + Rzucali w niego butelkami. Akurat Kolodziej to chyba jeden z bardziej neutralnych zuzlowcow jesli chodzi o jakies wypowiedzi, zachowania itd. Bluzgow wiecej niz kibicowania . Ogolnie jakie druzyny nie przyjezdzaly w tym sezonie, to wygladalo to do tej pory OK. Rozumiem, ze Leszno czy tam Gorzow, to jakas tam napinka jest w glowach - mi to na szczescie dawno temu przeszlo i chodze ogladac sport, a nie interesowac sie tym co jest na trybunach, czy tam poza nimi w lasku - ale bez przesady.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 26-06-2019 o 08:59

  22. Powrót do góry    #693
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,470
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    To chyba jedyne meijsce gdzie obrywa sie Kolodziejowi, kory szacun ma nawet w Rzeszy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #694
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Na prezentacji dostał brawa, nie było gwizdów na nikogo. A potem ten debil gniazdowy zaczął swoje. Tak się kończy bratanie z piłkarską hołotą.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  24. Powrót do góry    #695
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To chyba jedyne meijsce gdzie obrywa sie Kolodziejowi, kory szacun ma nawet w Rzeszy.
    Jakby to były IMP i Kołodziej wygrałby przed Kasprzakiem/Pawlickim/Zmarzlikiem, to ta sama trybuna biłaby pokłony, co zresztą już kiedyś miało miejsce. W związku z tym, że trzeba było się jakoś pokazać przed Lesznem, to i wymyślono na kolanie dwa bzdurne rymy dla zasady.

  25. Powrót do góry    #696
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Gratulacje dla Unii Leszno bo pokazali, że potrafią walczyć do samego konca skutecznie.

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •