Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 71

Wątek: 11. kolejka FTSL19 – pierwsze typowanie piątek 14.06.2019 godz. 18:00

  1. Powrót do góry    #1
    Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    726
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 241 w 113 postach

    11. kolejka FTSL19 – pierwsze typowanie piątek 14.06.2019 godz. 18:00

    INFO

    Witam.

    Zapraszam do typowania.

    Można typować osobno spotkania piątkowe, sobotnie i niedzielne – w osobnych postach.

    Spotkanie piątkowe Rybnik - Daugavpils można typować w osobnym poście do piątku 14.06 do godziny 18:00 – każda edycja tego posta po powyższym terminie będzie jednoznaczna z anulowaniem typu. Dotyczy to również postów dotyczących tego spotkania, a napisanych po terminie.

    Spotkania sobotnie Ostrów – Gdańsk i Kraków - Poznań można typować w osobnym poście do soboty 15.06 do godziny 15:00 – każda edycja tego posta po powyższym terminie będzie jednoznaczna z anulowaniem typu. Dotyczy to również postów dotyczących tego spotkania, a napisanych po terminie.

    Spotkanie niedzielne typujemy jak dotychczas, czyli do niedzieli 16.06 do godziny 14:30, późniejsze typowanie lub edycja typowań nie będą brane pod uwagę, poza tym wątek będzie już zamknięty.

    Jeżeli ktoś typuje wszystkie spotkania jednocześnie, należy pamiętać, że gdy nastąpi edycja posta lub typowanie wszystkich spotkań po dacie 14.06 godzina 18:00 spotkanie piątkowe nie będzie zaliczane do wyników. Jeżeli nastąpi edycja posta lub typowanie wszystkich spotkań po dacie 15.06 godzina 15:00 spotkania piątkowe i sobotnie nie będą zaliczane do wyników.

    11 kolejka FTSL19 jest kolejką tylko indywidualną

    Przypominam, że nie typujemy dokładnego wyniku spotkania, lecz różnicę punktów jaką wygra drużyna gospodarzy/gości albo oczywiście remis.

    Przypominam, że (II) obowiązuje wzór do typowania i według niego należy oddawać swoje typy. Zmiany kolejności meczów i nazw drużyn co do wzoru będą karane odjęciem 5 pkt.

    TYPOWANIE

    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk
    Kraków - Poznań

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń
    Łódź – Tarnów
    Krosno – Poznań
    Kraków – Opole
    Piła - Bydgoszcz

    Ostatnio edytowane przez Szczecin ; 10-06-2019 o 10:40

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,642
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 61 w 24 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +26

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +14
    Kraków - Poznań -12

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +6
    Łódź – Tarnów +8
    Krosno – Poznań -4
    Kraków – Opole -8
    Piła - Bydgoszcz +8

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    01-08-2017
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +10

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +12
    Kraków - Poznań -12

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +10
    Łódź – Tarnów +6
    Krosno – Poznań -8
    Kraków – Opole -20
    Piła - Bydgoszcz -4
    Ostatnio edytowane przez djoko1089 ; Wczoraj o 13:20

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2004
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JASKÓŁKI

    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00

    Rybnik – Daugavpils +20

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +10
    Kraków - Poznań -16

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +8
    Łódź – Tarnów -4
    Krosno – Poznań -4
    Kraków – Opole -20
    Piła - Bydgoszcz +8

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    TYPOWANIE

    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +20

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +14
    Kraków - Poznań -10

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +8
    Łódź – Tarnów +8
    Krosno – Poznań +4
    Kraków – Opole -10
    Piła - Bydgoszcz +6

    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAŻCE"

  6. Powrót do góry    #6
    Super Snajper FTSL Awatar sebaleszno
    Dołączył
    16-02-2008
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +24

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +10
    Kraków - Poznań -10

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +10
    Łódź – Tarnów -8
    Krosno – Poznań -8
    Kraków – Opole -22
    Piła - Bydgoszcz +14

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    298
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    JASKÓŁKI

    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils*+22

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +6
    Kraków - Poznań -10

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30*
    Grudziądz - Toruń +12
    Łódź – Tarnów +6
    Krosno – Poznań +4
    Kraków – Opole -8
    Piła - Bydgoszcz +2

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    895
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +22

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +8
    Kraków - Poznań -14

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +8
    Łódź – Tarnów +6
    Krosno – Poznań +4
    Kraków – Opole -16
    Piła - Bydgoszcz -4
    Polonia Bydgoszcz

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2003
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +26

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +8
    Kraków - Poznań -8

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +12
    Łódź – Tarnów +6
    Krosno – Poznań -4
    Kraków – Opole -10
    Piła - Bydgoszcz +8

  10. Powrót do góry    #10
    Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    726
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 241 w 113 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +30

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +18
    Kraków - Poznań -22

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +8
    Łódź – Tarnów +4
    Krosno – Poznań -8
    Kraków – Opole -10
    Piła - Bydgoszcz +6

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    4,476
    Kliknij i podziękuj
    599
    Podziękowania: 504 w 344 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +30

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar tonqister
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    551
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00

    Rybnik – Daugavpils +24

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00

    Ostrów – Gdańsk -4
    Kraków - Poznań -12
    NIGDY NIE SPADNIESZ, APATOR NIGDY NIE SPADNIESZ.... (CHYBA, ŻE PRZEZ FRĄTCZAKA I HOLTĘ)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2003
    Postów
    1,049
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Piątwk-14.06
    Rybnik-Daugavpils +22

    Sobota-15.06.
    Ostrów- Gdańsk +10
    Kraków- Poznań -10

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    556
    Podziękowania: 292 w 169 postach
    We Are The Best

    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +18

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +8
    Kraków - Poznań - 14

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +8
    Łódź – Tarnów +6
    Krosno – Poznań - 4
    Kraków – Opole - 18
    Piła - Bydgoszcz +10

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    16,042
    Kliknij i podziękuj
    2,724
    Podziękowania: 3,631 w 2,008 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00

    Rybnik – Daugavpils +24​
    Reclaim. Rebuild. Redesign.

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący Awatar Srubka_Leszno
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +26

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +16
    Kraków - Poznań -6

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +10
    Łódź – Tarnów +10
    Krosno – Poznań +2
    Kraków – Opole -8
    Piła - Bydgoszcz +8

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    3,558
    Kliknij i podziękuj
    812
    Podziękowania: 909 w 525 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +22

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk -6
    Kraków - Poznań -14

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +14
    Łódź – Tarnów +6
    Krosno – Poznań -8
    Kraków – Opole -10
    Piła - Bydgoszcz +8

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    4,476
    Kliknij i podziękuj
    599
    Podziękowania: 504 w 344 postach
    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +6
    Kraków - Poznań - 12

  19. Powrót do góry    #19
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    PP SPEEDWAY TEAM

    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +18

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +12
    Kraków - Poznań -8

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,359
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 111 w 64 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +20

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +6
    Kraków - Poznań -6

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +14
    Łódź – Tarnów +4
    Krosno – Poznań +8
    Kraków – Opole -4
    Piła - Bydgoszcz +4

  21. Powrót do góry    #21
    Super Typer FTSL Awatar Penny1986
    Dołączył
    14-02-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils + 20

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +12
    Kraków - Poznań -20

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +8
    Łódź – Tarnów +8
    Krosno – Poznań +4
    Kraków – Opole -14
    Piła - Bydgoszcz +6

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    849
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wielka Czwórka Bydgoszcz

    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +16

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +10
    Kraków - Poznań -14

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +8
    Łódź – Tarnów +4
    Krosno – Poznań -6
    Kraków – Opole -8
    Piła - Bydgoszcz -6

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    4,476
    Kliknij i podziękuj
    599
    Podziękowania: 504 w 344 postach


    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +12
    Łódź – Tarnów +6
    Krosno – Poznań +8
    Kraków – Opole -4
    Piła - Bydgoszcz +6

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,685
    Kliknij i podziękuj
    1,281
    Podziękowania: 404 w 260 postach
    Falubaz&Sparta&Wybrzeże

    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik - Daugavpils +22

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów - Gdańsk +14
    Kraków - Poznan -10

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +8
    Łódź - Tarnów +8
    Krosno - Poznań-10
    Kraków - Opole -10
    Piła
    - Bydgoszcz +2

  25. Powrót do góry    #25
    Super Typer FTSL Awatar Tomek 2000
    Dołączył
    30-03-2012
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00

    Rybnik – Daugavpils +26

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00

    Ostrów – Gdańsk +4
    Kraków - Poznań -16
    Mistrz jest jeden

  26. Powrót do góry    #26
    Super Typer Grand Prix
    Dołączył
    26-04-2008
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00

    Rybnik – Daugavpils +24

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    1,280
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 564 w 196 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00

    Rybnik - Daugavpils +22

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2009
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DRINK TEAM

    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +20

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +4
    Kraków - Poznań -18

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +12
    Łódź – Tarnów +4
    Krosno – Poznań -6
    Kraków – Opole -8
    Piła - Bydgoszcz -6

  29. Powrót do góry    #29
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    124
    Podziękowania: 57 w 36 postach
    Firey Team Speedway

    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +18

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +6
    Kraków - Poznań -12

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +14
    Łódź – Tarnów +8
    Krosno – Poznań -4
    Kraków – Opole -16
    Piła - Bydgoszcz +10

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-10-2002
    Postów
    2,301
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DRINK TEAM

    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +16

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +10
    Kraków - Poznań -10

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +8
    Łódź – Tarnów -4
    Krosno – Poznań +4
    Kraków – Opole -8
    Piła - Bydgoszcz -6

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,477
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +26

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +6
    Kraków - Poznań -12

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +8
    Łódź – Tarnów -6
    Krosno – Poznań -6
    Kraków – Opole -8
    Piła - Bydgoszcz +6
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2016
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +22

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +8
    Kraków - Poznań -18

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik Awatar Darczello
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +24

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +6
    Kraków - Poznań -18
    Ukryta zawartość

    Umysł jest jak spadochron - najlepiej działa gdy jest otwartyUkryta zawartość

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik Awatar pawloj
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielka Czwórka Bydgoszcz

    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +26

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Byczek NZUL
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    5,283
    Kliknij i podziękuj
    2,457
    Podziękowania: 829 w 516 postach
    Firey Team Speedway

    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00

    Rybnik – Daugavpils +22

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +6
    Kraków - Poznań -12

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +12
    Łódź – Tarnów +6
    Krosno – Poznań -10
    Kraków – Opole -16
    Piła - Bydgoszcz +10

  36. Powrót do góry    #36
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +28

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    12-04-2015
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +22

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +6
    Kraków - Poznań -10

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +12
    Łódź – Tarnów +8
    Krosno – Poznań -6
    Kraków – Opole -12
    Piła - Bydgoszcz +4

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik Awatar Paweł
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +28

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +4
    Kraków - Poznań -10

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +14
    Łódź – Tarnów +4
    Krosno – Poznań -8
    Kraków – Opole -24
    Piła - Bydgoszcz -2

  39. Powrót do góry    #39
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 72 w 45 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +18

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk - 6
    Kraków - Poznań - 10

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +8
    Łódź – Tarnów +10
    Krosno – Poznań +4
    Kraków – Opole -14
    Piła - Bydgoszcz -6

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,896
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 90 w 46 postach
    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +36

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +14
    Kraków - Poznań -10

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +10
    Łódź – Tarnów +8
    Krosno – Poznań +8
    Kraków – Opole -10
    Piła - Bydgoszcz -12
    #MistrzJestJeden

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    4,290
    Kliknij i podziękuj
    580
    Podziękowania: 726 w 487 postach
    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +8
    Kraków - Poznań -10

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +12
    Łódź – Tarnów +8
    Krosno – Poznań +4
    Kraków – Opole -12
    Piła - Bydgoszcz -2

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    16,042
    Kliknij i podziękuj
    2,724
    Podziękowania: 3,631 w 2,008 postach
    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00

    Ostrów – Gdańsk +8
    Kraków - Poznań -14
    Reclaim. Rebuild. Redesign.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-04-2007
    Postów
    1,240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +14
    Kraków - Poznań -20

    Niedziela 16.06.2019 godz. 14:30
    Grudziądz - Toruń +10
    Łódź – Tarnów +8
    Krosno – Poznań +8
    Kraków – Opole -18
    Piła - Bydgoszcz -6

  44. Powrót do góry    #44
    Super Typer FTSL Awatar gregi_ns
    Dołączył
    17-06-2005
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +6
    Kraków - Poznań -10

  45. Powrót do góry    #45
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,384
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 16 w 9 postach
    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk +6
    Kraków - Poznań -10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •