Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 496 do 529 z 529

Wątek: 8. runda DMP Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 9/06/2019

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Nie wiem na ile to był celowy zabieg ze strony CKM a na ile zwykłe nieporozumienie/przypadek, ale ewidentnie po ostatnich gromach w stronę Cieślaka chyba cała ZG (i duża część Częstochowy) była pewna, że na niedziele będzie betonik z lekko odsypaną zewnętrzną.

    Tymczasem dowiezionio nawierzchni, zrobiono kopkę a la Wrocław 2001-2010 no i ambitne plany ZG z Protasem śmigającym pod bandą w.u.j strzelił razem z bombkami
    Pzdr,
    Garfield

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Nie wiem na ile to był celowy zabieg ze strony CKM a na ile zwykłe nieporozumienie/przypadek, ale ewidentnie po ostatnich gromach w stronę Cieślaka chyba cała ZG (i duża część Częstochowy) była pewna, że na niedziele będzie betonik z lekko odsypaną zewnętrzną.

    Tymczasem dowiezionio nawierzchni, zrobiono kopkę a la Wrocław 2001-2010 no i ambitne plany ZG z Protasem śmigającym pod bandą w.u.j strzelił razem z bombkami
    Włącznie z widowiskiem. Rozumiem że ponieważ wygraliście na tym gównianym torze to widowisko było przednie ?

  3. Powrót do góry    #498
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Lepsze niż w ZG od 20 lat.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #499
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Lepsze niż w ZG od 20 lat.
    szczerze ja tam widowiska nie widziałem. Jak na Częstochowe był to najgorszy tor od lat. Nie licząc tego jak Wrocław pożyczył wasz tor, wtedy to było zupełne gówno. W każdym razie postronnych kibicom ciężko się na to patrzyło

  5. Powrót do góry    #500
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Bawi mnie określenie jak na częstochowski tor.
    W Lesznie mają najlepszy tor do ścigania na świecie pod każdym względem.
    Nawierzchni, szerokości jak i całej geometrii ale jakoś z jego walorów nie korzystają.
    Głupiego szukajcie gdzie indziej.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Czyli sprawdza się moje powiedzenie że widowisko jest wtedy gdy czerwony i niebieski na czele

    Wszędzie, nie tylko w Czewie oczywiście.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Buszmen (10-06-2019)

  8. Powrót do góry    #502
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Włókniarz wcześniej się sam petował robiąc tor przeciwko sobie i zawodnicy ze zwiazku radzieckiego specjalizujący się w jeżdzie na dwóch maszynach w dodatku po ścianie zamieniali żużel w pokazy cyrkowe.Dzisiaj było coś co przypomina żużel i od razu zrobił się trochę inny obraz tego sympatycznego zespołu.Falubaz jest spasowany na suchy równy tor i tu nawet Protas nie ryzykował salto mortala z ustaniem na dwie nogi Zadziwia mnie Miedziński kiedyś najlepszy z artystów akrobatycznych a dziś całkiem dobry żużlowiec.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  9. Powrót do góry    #503
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    szczerze ja tam widowiska nie widziałem. Jak na Częstochowe był to najgorszy tor od lat. Nie licząc tego jak Wrocław pożyczył wasz tor, wtedy to było zupełne gówno. W każdym razie postronnych kibicom ciężko się na to patrzyło
    To był najlepszy mecz w tym sezonie jeśli chodzi o walkę na torze. Od początku roku poza szarżą Emila nie działo się w trakcie meczów nic. Do wczoraj

    To był najlepszy mecz w tym sezonie jeśli chodzi o walkę na torze. Od początku roku poza szarżą Emila nie działo się w trakcie meczów nic. Do wczoraj

    To był najlepszy mecz w tym sezonie jeśli chodzi o walkę na torze. Od początku roku poza szarżą Emila nie działo się w trakcie meczów nic. Do wczoraj

  10. Powrót do góry    #504
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Włącznie z widowiskiem. Rozumiem że ponieważ wygraliście na tym gównianym torze to widowisko było przednie ?
    Przecież były mijanki tylko że to Falubaz był mijany więc nie było widowiska?

    Najlepszy tor w tym roku w Częstochowie. Wcześniej nie działo sie nic poza akcją Emila.

  11. Powrót do góry    #505
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Tak najlepszy mecz w tym sezonie.
    Tylko ten najlepszy mecz w tym sezonie, byłby nadal najgorszym w ubiegłym.
    Tor został spier.... w tym roku po całości. Podniecanie się kilkoma mijankami na mecz, które są efektem nie przypilnowania krawężnika.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    damianos81 (10-06-2019), lolex (10-06-2019)

  13. Powrót do góry    #506
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Tak najlepszy mecz w tym sezonie.
    Tylko ten najlepszy mecz w tym sezonie, byłby nadal najgorszym w ubiegłym.
    Tor został spier.... w tym roku po całości. Podniecanie się kilkoma mijankami na mecz, które są efektem nie przypilnowania krawężnika.
    Z drugiej strony ani razu w roku ubiegłym drużyna z czołówki nie została w Czewie tak zdemolowana (powiedzmy sobie szczerze - gdyby nie sędzia patałach wynik byłby "trochę" wyższy).

    To jest kwestia ustalenia priorytetów - walczymy o nagrodę publiczności czy o medal DMP...
    Pzdr,
    Garfield

  14. Powrót do góry    #507
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Wolę 4 miejsce i widowiska, niż mistrzostwo i jazdę gęsiego.
    Ale pewnie jestem dziwakiem i jestem w zdecydowanej mniejszości.

  15. Powrót do góry    #508
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Wolę 4 miejsce i widowiska, niż mistrzostwo i jazdę gęsiego.
    Ale pewnie jestem dziwakiem i jestem w zdecydowanej mniejszości.
    Tylko weź pod uwagę że zawody u nas i tak są o niebo lepsze od tych w Gorzowie Zielonej czy wcześniej Wroclawiu.
    Wczoraj wygraliśmy praktycznie każdy start czemu w poprzednich meczach nie było aż tak dobrze

  16. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Pepe na wyjazdach co jedzie to jest jakieś nieporozumienie. Chyba już wiek daje o sobie znać.

  17. Powrót do góry    #510
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jjasiek Zobacz posta
    Tylko weź pod uwagę że zawody u nas i tak są o niebo lepsze od tych w Gorzowie Zielonej czy wcześniej Wroclawiu.
    Wczoraj wygraliśmy praktycznie każdy start czemu w poprzednich meczach nie było aż tak dobrze
    Ale ja chcę żużel jak w poprzednich latach. Żadne argumenty do mnie nie trafią. Chcę widowisko i koniec

  18. Powrót do góry    #511
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Czyli sprawdza się moje powiedzenie że widowisko jest wtedy gdy czerwony i niebieski na czele

    Wszędzie, nie tylko w Czewie oczywiście.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ale, to co mieliśmy do was zadzwonić i powiedzieć, jak się macie spasować? Bo nie rozumiem. Lepiej napisz, że tyle papy poszło w błoto, bo zespół jest słaby. Wtedy będziesz bliżej prawdy. A i dodaj jeszcze zaliczkę dla tego patałacha z wieżyczki.
    Zarzuty, że kiedyś, to było w Częstochowie, mogę skwitować tym, że wtedy Częstochowa była słabsza, gdzie jeździł AJ i Baran.

    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Ale ja chcę żużel jak w poprzednich latach. Żadne argumenty do mnie nie trafią. Chcę widowisko i koniec
    To se na video włącz.
    Ostatnio edytowane przez Humans Are Such Easy Prey ; 10-06-2019 o 18:03
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  19. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Miał być wynik i był.
    Nie ma co się teraz czepiać tego toru skoro został dopuszczony do zawodów.
    Na gorszych torach zaciskali zeby i jechali.

    Jak jest walka o życie, to kogo tam obchodzi piękne ściganie, prócz kibiców oczywiście.
    Goście mieli być zaskoczeni torem no i byli i to jak.

    Widowisko zabite, ale cel osiągnięty.
    Już widze jak tam Cieślakowi zależy na widowiskach, dupsko się paliło to trzeba być zrobić coś ekstra.

    Nie ma co płakać, tylko niech ci zawodowcy potem nie kwiczą, że tor ich zaskoczył.
    W erze komisarzy i mają zazwyczaj lotniska.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Powrót do góry    #513
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Nie do końca rozumiem tej nagonki na kibiców Włókniarza. Przecież to nie ich wina. To nie oni przygotowują nawierzchnię. Też chciałbym oglądać mecze z mijankami co bieg wynikające z walki a nie błędów rywala spowodowanych torem, no ale co można zrobić. U nas w zg wieje nudą już od kilku sezonów i jedyne emocje wywołuje wynik na styku.

    Kolejna kwestia to zarzucanie braku walki. Jak się jest niedopasowanym i wolnym to sobie możesz chcieć walczyć, próbować się napędzać a rywal i tak odjedzie. Myślicie, że taki Zagar czy Pepe startuje w meczu, żeby zarobić 4000zł?

  21. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    Ale, to co mieliśmy do was zadzwonić i powiedzieć, jak się macie spasować? Bo nie rozumiem. Lepiej napisz, że tyle papy poszło w błoto, bo zespół jest słaby. Wtedy będziesz bliżej prawdy. A i dodaj jeszcze zaliczkę dla tego patałacha z wieżyczki.
    Zarzuty, że kiedyś, to było w Częstochowie, mogę skwitować tym, że wtedy Częstochowa była słabsza, gdzie jeździł AJ i Baran.
    Obawiam się że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Obawiam się że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ty z nim nie dyskutuj, to jest ich taki miejscowy głupek.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #516
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty z nim nie dyskutuj, to jest ich taki miejscowy głupek.
    I Ty to piszesz?? Ambasadorze orderu głupoty? Weź zluzuj i odmień się przez przypadki, bo widzę, że nuda od ciebie zalatuje i nie tylko. Haha

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Obawiam się że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ale, co ty za filozofa z sobie teraz strugasz? Napisałeś prosto, że nie ważne co i jak ważne że gospodarze są z przodu. Wychodzi z tej twojej powiedzianki, jasny kontekst, bólu dupy, że sklad za miliony poległ.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  24. Powrót do góry    #517
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Obawiam się że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.

    Obawiam sie, że on ma problem z nieskończonymi klasami

  25. Powrót do góry    #518
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Obawiam sie, że on ma problem z nieskończonymi klasami
    Obawiam się, że jesteś chory na coś. Może, to kwestia tego, że komuś za długo w dziurze siedziales?
    A może, to kwestia tych rogów o których sąsiedzi mówią? Pozdrawiam cieplutko
    Ostatnio edytowane przez Humans Are Such Easy Prey ; 10-06-2019 o 21:08
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  26. Powrót do góry    #519
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Sugeruję tego trolla z Częstochowy dodać do ignorowanych. Obraza wszystkich, wyzywa od ameb po czym dalej wchodzi w dyskusje i jak widać sprawia mu to niezliczoną ilość frajdy. Karmienie go nic nam nie da, oprócz tony wyzwisk.

    Ignorowanie to najlepsza metoda.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (10-06-2019), Lafan (10-06-2019)

  28. Powrót do góry    #520
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Sugeruję tego trolla z Częstochowy dodać do ignorowanych. Obraza wszystkich, wyzywa od ameb po czym dalej wchodzi w dyskusje i jak widać sprawia mu to niezliczoną ilość frajdy. Karmienie go nic nam nie da, oprócz tony wyzwisk.

    Ignorowanie to najlepsza metoda.
    Na słaby sufit, to i siano jest za ciężkie. Słonecznik kupiony?
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  29. Powrót do góry    #521
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Humans Are Such Easy Prey

    Nie będę cytować nic co wychodzi spod Twojej klawiatury, ale spytam wprost


    Wbiłeś tu, aby coś ciekawego dołożyć do dyskusji o speedway'u, czy tylko robić gnój i ubliżać????

    Bo uwierz, jestem tolerancyjny i to bardzo, i wielu tu ,,mistrzów" akceptuje , ale będziesz chyba pierwszym ignorowanym na mojej liście, bo najnormalniej w świecie strasznie tu syfisz ..........

  30. Powrót do góry    #522
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Humans Are Such Easy Prey

    Nie będę cytować nic co wychodzi spod Twojej klawiatury, ale spytam wprost


    Wbiłeś tu, aby coś ciekawego dołożyć do dyskusji o speedway'u, czy tylko robić gnój i ubliżać????

    Bo uwierz, jestem tolerancyjny i to bardzo, i wielu tu ,,mistrzów" akceptuje , ale będziesz chyba pierwszym ignorowanym na mojej liście, bo najnormalniej w świecie strasznie tu syfisz ..........
    A co chcesz wiedzieć mistrzuniu o żużlu? Temat meczowy i omówiłem i nawet trafiłem, że będzie bonus.
    A zarzuty, że syfie? Poczytaj inne posty, to dopiero żenada i smród.
    Chyba, że to nie do mnie ten post? Wtedy cofam zapytania.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  31. Powrót do góry    #523
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Humans Are Such Easy Prey

    Nie będę cytować nic co wychodzi spod Twojej klawiatury, ale spytam wprost


    Wbiłeś tu, aby coś ciekawego dołożyć do dyskusji o speedway'u, czy tylko robić gnój i ubliżać????

    Bo uwierz, jestem tolerancyjny i to bardzo, i wielu tu ,,mistrzów" akceptuje , ale będziesz chyba pierwszym ignorowanym na mojej liście, bo najnormalniej w świecie strasznie tu syfisz ..........
    Nie karm trolla, a sam zniknie

  32. Powrót do góry    #524
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    No dobra. Jakoś tak mi się przykro i smutno zrobiło. To ciągle szukanie atencji kolegi Humans(...) to jawny przejaw choroby sierocej. Tutaj go nikt nie chce, nikt nie akceptuje, kazdy odrzuca ale on i tak do nas lgnie. Nie będę go jednak ignorował, czasem mu odpiszę, pochwalę, wrzucę like. Jak mogę mu w ten sposób pomóc to jakoś tak bedzie mi na sumieniu lżej.

    humans, można gdzieś wpłacać pieniążki dla Ciebie? Jakieś akcje, zbiórki?

    Stary, jestem z Tobą. Trzymaj się.

  33. Powrót do góry    #525
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    No dobra. Jakoś tak mi się przykro i smutno zrobiło. To ciągle szukanie atencji kolegi Humans(...) to jawny przejaw choroby sierocej. Tutaj go nikt nie chce, nikt nie akceptuje, kazdy odrzuca ale on i tak do nas lgnie. Nie będę go jednak ignorował, czasem mu odpiszę, pochwalę, wrzucę like. Jak mogę mu w ten sposób pomóc to jakoś tak bedzie mi na sumieniu lżej.
    Nieladnie tak wykorzystywac biednego czlowieka do podniesienia sobie samooceny. Jak chcesz mu pomoc to zrob to z innych pobudek, mniej egoistycznych. Miej na uwadze tez i nasze zdrowie psychiczne..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #526
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nieladnie tak wykorzystywac biednego czlowieka do podniesienia sobie samooceny. Jak chcesz mu pomoc to zrob to z innych pobudek, mniej egoistycznych. Miej na uwadze tez i nasze zdrowie psychiczne..
    To może wszyscy powinnismy mu pomóc? Załóżmy jakiś wątek, w którym będziemy mu wysyłać pozdrowienia, jakieś fajne zdjęcia zwierzątek czy coś? Nie chciałem by zabrzmiało to egoistycznie, uważam, że człowiek z takim zachowaniem normalny być nie może, a nawołując do ignorowania go uskuteczniam mowę nienawiści.

    K*rwa. Idę złożyć na siebie raport.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    pakosik (11-06-2019)

  36. Powrót do góry    #527
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Cudaki co to za ostracyzm? Ktos kto nie pasuje do waszego kółka rozancowego tez chyba moze sie wypowiadać. Mialo byc tak pięknie 3 porazka, ekstaza i strona ruszyła po kilkunastu miesiącach a tu taki zonk i Kocia mordka.

    Jestescie siedzącym wstydem tego klubu bo na mecze przeciez nie chodzicie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #528
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach

    HAHAHAHAHAHAHAH
    W Ramach pokuty nie napiszę, aż do tematu Włókniarza z Wrockiem.
    koledzy forumowicze
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  38. Powrót do góry    #529
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Gratulacje dla Częstochowy za wygrany mecz,było widać że waszym żużlokom zależało,co do toru to był jednakowy dla Vaculika,Dudka,Przedpełskiego,Miedziaka i dla każdego który na niego wyjechał.I trochę słabe te tłumaczenia zawodników torem wystarczyło tylko pogratulować zwycięstwa drużynie lepszej.

  39. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi okano1 za jego przydatny post!

    Słowianka (11-06-2019), darsen (11-06-2019), pakosik (11-06-2019)

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •