Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 137 z 137

Wątek: VIII Runda UNIA LESZNO - GRUDZIĄDZ 07.06.2019 Godzina 18:00

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach

    icon10.gif

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    ,,Bułgara ” wymyśliłem ja nieskromnie pisząc (...)

    Ps. Swoją drogą pilską parówę tez kiedyś zapodałem tu po którymś tam piwie i zarówno jedna jak i druga ksywa została ,,przyspawana” tu na forum na dobre
    Myślę Wełna, że możemy jako forumowicze się zrzucić i dać artyście monetę, żeby Ci na nagrobku dał tak:

    "Non Omnis Moriar
    Tu leży twórca
    Pilskiej Parówy
    i Bulgurca"
    UNSCARED

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Póki co nie ma za co ganić Piotra, więc trudno się dziwić, że tej krytyki nie ma prawie wcale. A że była w przeszłości? A czy była niezasłużona? Piotr sam pracuje na swój obraz w oczach kibica. A łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Takie życie.
    Proponuję jednak wylać kubeł zimnej wody tudzież wychylić kufel zimnego piwa i skończyć już z tymi "ochami" i "achami" dla Piotra, bo go zagłaskacie.
    To jest połowa sezonu. Póki co jeździ świetnie, ale najważniejsze, aby w podobnej formie był we wrześniu.
    Nieśmiało przypominam, że w tym jego najlepszym 2015 roku zaliczył najgorsze finały ligi w karierze.
    Tak naprawdę on ma wystarczająco dużo talentu, żeby jeździć tak cały czas, a nie przez pół czy półtora sezonu.
    Wiadomo, że głównym jego problemem zawsze była jego głowa. Miejmy nadzieję, że wszystko tam już poukładał i będzie już tak regularnie punktował.

    Co do Smyka.
    Nie zauważyłem, aby jeździł bardziej bojaźliwie niż zwykle. Tak jak napisał Carlitos on nigdy nie był demonem na trasie. Nigdy się nie pchał tam gdzie bardzo ciasno. Jego siłą jest inteligencja w jeździe (akurat w meczu z GKM-em go zawiodła dwukrotnie) i starty, które akurat w ostatnim czasie ma słabsze i stąd nieco gorsze wyniki.
    Ostatnio edytowane przez pejotl3 ; 08-06-2019 o 19:49

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •