Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 545

Wątek: VIII Runda Motor Lublin - Sparta Wrocław - Motor Lublin 07.06.2019 godz. 20:30

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak jest kontrola paliwa to próbki brane są z różnych źródeł. Z beczki również, ale od zawodników pobierają z gaźnika po biegu. Potem plombują strzykawki, potem do pojemnika i jedzie to do laboratorium.
    Jedzie do laboratorium, ale nigdy nie tam nie dojezdza.
    Może coś w tej sprawie w końcu się zmieni i faktycznie będą to badać częsciej.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Powrót do góry    #452
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,627
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez greggor Zobacz posta
    Ja to bym zrobił pod taśmą, w trakcie biegu i po biegu, w stylu krzywej cukrowej.
    Ale sterylną czy zwykłą?

  3. Powrót do góry    #453
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,438
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Ewidentnie dziś Łaguta nie istaniał sprzętowo
    Tylko Falubaz

  4. Powrót do góry    #454
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Spoko Łaguta na nastepny mecz juz doleje co trzeba moze p98

  5. Powrót do góry    #455
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    To teraz albo cudowne wzmocnienie Lublina[Hancock] albo spadek. Decyzja należy do Kępy

  6. Powrót do góry    #456
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    To teraz albo cudowne wzmocnienie Lublina[Hancock] albo spadek. Decyzja należy do Kępy
    Greg juz ma podpisany kontrakt w Polsce wiec kępa może co najwyżej. ..............ć

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Mossberg (08-06-2019)

  8. Powrót do góry    #457
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,834
    Kliknij i podziękuj
    439
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    Tak, na to wygląda że spadamy. Tak jak chciała tego cała liga i dziennikarze. Szkoda bo sam wierzyłem, że te chłopaki zaskoczą i zrobią niespodziankę ale niestety wyszło jak wyszło. Potencjał był mega (co pokazal Michelsen, ale Lambert niestety nie), mi najbardziej żal tego że nie było z nami Grzesia Zengoty od początku bo może wyglądałoby to trochę inaczej. Żegnaj ekstraligo, nie było zbyt miło ale za rok macie Rybnik
    Przecież cała liga i dziennikarze od 3 lat chcą spadku Torunia a nie Lublina

  9. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    Mossberg (08-06-2019), apator_uk (08-06-2019), cukrzyca (07-06-2019), lego (08-06-2019)

  10. Powrót do góry    #458
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    286
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Szczerze mowiac to nie wiem czy Zengi by wiele pomogl. Nie do końca rozumiem zachwytu co niektorych nad tym zawodnikiem. To nie jest zawodnik pokroju Kolodzieja, Dudka czy Pawlickiego. W lesznie, to prawda, byl troche tłamszony przez mocny skład, czasami nawet brakowało dla niego miejsca w siodemce. Ale wFalubazie mogl sie odgryzc, mial dobry numer, slabego doparowego, duzo startów, czasami jezdzil jako RT, a nie za wiele pokazał.
    Nie wiem czy Grzesiu to ratunek dla Lublina. Oczywiscie niech wraca do zdrowia i na tor, ale nawet taki Grisza, ktory przyszedł te pare kolejek temu, a drużyna wcale nie jedzie lepiej, mam wręcz wrazenie, że gorzej. Powietrze poschodzilo troche z Miesiąca (nadal szacun za rwanie na trasie), Lamparta czy Lambo.
    Jak to moj tato stwierdzil dzis, podczas ogladania meczu - Lublin chyba się wystrzelał. A szkoda, bo bardzo trzymam kciuki, i będę trzymał. Mam nadzieję, że się utrzymają. Mecz jak zwykle z Lublinem - ciekawy, duzo się działo. Ale niestety czegoś brakuje, jakiegoś drugiego, czy trzeciego pociągowego. Brakuje tych trójek.

    Na początku sezonu broniłem Milika a miałem wątpliwosci co do Frika, ktory zawsze był wyciskany na maksa, a niczego specjalnego nie jechał (juz od ubieglego sezonu). Po tym meczu (chociaz juz w poprzednich była tendencja Fricke >> Milik), cofam wszystko to co pisałem wczesniej.
    Coś sie z tym Vaszką porobiło niedobrego.
    Drabik i Janowski dzisiaj klasa. Wspomniany Fricke rowniez. Jamrog zrobił swoje. Prawdopodobnie gdyby jechał Tai, tych punktow przy nazwisku Kuby byloby troszkę mniej.
    Zasłużone zwycięstwo Sparty. Może w tej formie (z całym i zdrowym Taiem), to jedyna druzyna ktore moze ugryźć Leszno? Oby.
    pomidor

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atrock92 za jego przydatny post!

    Mossberg (08-06-2019)

  12. Powrót do góry    #459
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,124
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Milik w formie jest absolutnie niezbędny do walki z Lesznem i trzeba go nadal spokojnie odbudowywać.

    Tai niestety ma złamana łopatke. Czyli przerwa jak u Hampela - 6 tygodni. Masakra jakiego mamy pecha w tym roku.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (08-06-2019)

  14. Powrót do góry    #460
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Milik w formie jest absolutnie niezbędny do walki z Lesznem i trzeba go nadal spokojnie odbudowywać.

    Tai niestety ma złamana łopatke. Czyli przerwa jak u Hampela - 6 tygodni. Masakra jakiego mamy pecha w tym roku.
    Jak pierd**ął w tą bandę to byłem pewien że to nie będzie nic dobrego. Dobrze że nie kręgosłup jak u Warda bo to tez nie był dmuchawiec. Wszystkiego dobrego Sparta, zawsze wam kibicowałem w elidze dopóki Motoru w niej nie było. Za rok Drabika nie będzie więc to jedyna szansa na mistrzostwo

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tande za jego przydatny post!

    Mossberg (08-06-2019)

  16. Powrót do góry    #461
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,124
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    I tak miał dużo szczęścia bo jak te karetki nagle wyjechały to wróciły wspomnienia z upadku Richardsona..
    Na szczęście teraz seria 3 meczów u siebie..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (08-06-2019)

  18. Powrót do góry    #462
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    No i znowu Łaguta ratuje Get Well.
    Chłop nie wrzucił kapsułek do baku i przegrał drużynie bardzo ważny mecz.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #463
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Za rok podejrzewam, że weźmiecie od nas Wiktora Lamparta także juniorka W.L - Liszka tez bedzie ladnie wygladac. Jak Motor spadnie to bardzo prawdopodobne ze Wiktorek poleci za Śledziem

  20. Powrót do góry    #464
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,124
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    Za rok podejrzewam, że weźmiecie od nas Wiktora Lamparta także juniorka W.L - Liszka tez bedzie ladnie wygladac. Jak Motor spadnie to bardzo prawdopodobne ze Wiktorek poleci za Śledziem
    Prędzej Cierniak chyba
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #465
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Prędzej Cierniak chyba
    Może masz rację bo były informacje, że u was trenuje itp. Ale mimo wszystko Wiktor to chłopak tylko rok starszy od Cierniaka, który jest w stanie w elidze przywiezc 10 pkt. Im starszy tym wiecej takich wyskoków będzie się zdarzało, a myślę właśnie o tym, że do was pójdzie dlatego że właśnie ze Śledziem się fajnie dogadywal jak byli razem w 1 lidze w Lublinie. Najlepiej jakby to wyglądało Cierniak - Lampart. Para na dlugie lata a Liszka strasznie sztywno wyglada na motocyklu - przypomina mi Holte xd

  22. Powrót do góry    #466
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    Jak pierd**ął w tą bandę to byłem pewien że to nie będzie nic dobrego. Dobrze że nie kręgosłup jak u Warda bo to tez nie był dmuchawiec. Wszystkiego dobrego Sparta, zawsze wam kibicowałem w elidze dopóki Motoru w niej nie było. Za rok Drabika nie będzie więc to jedyna szansa na mistrzostwo
    A, ze niby czemu ma go nie byc?
    Tak poważnie to jakos ciężko mi uwierzyć w jego odejscie po jego zaangażowaniu w wyniki druzyny włocławskiej
    Rozumiem ze jakas zbiórka w klasztorze bedzie na tace tylko czy Andrzeja przebija..

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Elendir za jego przydatny post!

    Mossberg (08-06-2019)

  24. Powrót do góry    #467
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,868
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    O qwa właśnie się dowiedziałem. SPARTA SZACUNECZEK

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Mossberg (08-06-2019)

  26. Powrót do góry    #468
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Chciałbym zobaczyć minę tych wszystkich ekspertów pokroju grubego Wojtusia typującego wygraną Motoru - od dzisiaj ta nazwa jest zhańbiona a kibice Motoru... - no cóż...

    Ale na początku chciałbym napisać, że mam nadzieję, że w poniedziałek ludzie tacy jak Najwer czy ten sepleniący inaczej Demski, więcej swoich łap do tego sportu nie będą pchać - żeby sędzia nie miał chwili na to aby popatrzeć na powtórkę? Jest aż takim ******em umysłowym czy może, że był to Jamróg a nie przykładowo Pawlicki lub inna gwiazda ulubionej drużyny wszystkich z Leszna, to już nie było takiej potrzeby? Ja nie chcę aby za każdym razem Demski tłumaczył, że to ,,była dobra decyzja sędziego" tylko aby w końcu odważył się dać po łapach facetowi w gajerze, który za swoją funkcję bierze niemałe pieniądze i ma sprawować pieczę nad bezpieczeństwem zawodników. Tymczasem typ nawet się nie zastanowił czy przypadkiem jazda Pantery, Łełeka czy tego pozera z Rosji nie zasługiwała na karteczkę? Owszem zasługiwała...

    Gdyby nie umiejętności Sparty, to nie wiem czy byłoby co zbierać, ala ich wygrana to strzał w pysk takim pyszałkom jak Jacek ,,po kontuzjach do celu" Ziółkowski i całej bandy imbecyli, która pompowała przez cały tydzień balonik pod nazwą ,,Motor wygrywa za 3 ze Spartą" - jak już napisałem w innym temacie; zero szacunku dla rywala, Ziółek to sobie może rączkę podać z tym Misiem spod Jasnej Góry. Tacy ludzie właśnie jak Ziółek, Miesięcznik czy ten pozer z Rosji opluli swoją postawą Motor w tym roku, to jest już ekipa, która straciła po meczu swoich kibiców, po kątach dało się słyszeć masę epitetów pod adresem zawodników Motoru ale to tylko świadczy o ciśnieniu jakie jest wokół klubu, który jeszcze ostatniej zimy miał wykupić całą ligę Nie wiem co musiałaby zrobić Sparta aby w końcu przestano tą drużynę oceniać poniżej jej możliwości.

    A co do Milika to jełop niech pójdzie drogą Jamroga i Fricke i zostawi ten szrot, na którym jeździ - niestety ale na dzisiaj chłopak jest poza Spartą 2020 i dzisiaj to wie; trochę go to zżera tym bardziej, że jest już ktoś na jego miejsce.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi antyprzemek za jego przydatny post!

    Mossberg (08-06-2019)

  28. Powrót do góry    #469
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    A, ze niby czemu ma go nie byc?
    Tak poważnie to jakos ciężko mi uwierzyć w jego odejscie po jego zaangażowaniu w wyniki druzyny włocławskiej
    Rozumiem ze jakas zbiórka w klasztorze bedzie na tace tylko czy Andrzeja przebija..
    Wybacz może nie wyraziłem się jasno. Chodziło mi o to, że nie będzie Drabika jako turbojuniora, który wygrywa biegi juniorskie i w kazdym biegu moze wskoczyc jako rezerwa za seniora. Przyznasz ze to byl spory handicap. Jako ze bedzie waszym seniorem to nie przeczę ale mimo wszystko będzie ciężej niż było do tej pory

  29. Powrót do góry    #470
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    Tak, na to wygląda że spadamy. Tak jak chciała tego cała liga i dziennikarze. Szkoda bo sam wierzyłem, że te chłopaki zaskoczą i zrobią niespodziankę ale niestety wyszło jak wyszło. Potencjał był mega (co pokazal Michelsen, ale Lambert niestety nie), mi najbardziej żal tego że nie było z nami Grzesia Zengoty od początku bo może wyglądałoby to trochę inaczej. Żegnaj ekstraligo, nie było zbyt miło ale za rok macie Rybnik
    Szkoda, że nie umiesz liczyć, albo jesteś ślepy. Jak chcesz to się żegnaj sam.
    Tabela jasno wskazuje że jesteśmy przed Toruniem.
    Zarówno Lublin, Toruń i Gorzów przegrali o jednym meczu u siebie nie licząc Leszna.
    Więc nie więc dlaczego to my spadamy.
    Torun jest w najgorszej sytuacji bo przerżnął z Częstochową.
    Jak Lublin przerżnie z Częstochową to się zaczniemy martwić.
    A Zengi toby pomógł o tyle, że nie przeszkadza kolegom jak Dawid Lampart,
    punktowo pewnie podobnie

  30. Powrót do góry    #471
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Moim zdaniem gdyby nie kontuzja Janosia to mecz w Grudziądzu miałby podobny przebieg w koncowce
    GW no prawda za przeproszeniem. GKM by to dociągnął nawet z 3 startami Janowskiego w końcówce. U siebie jest to znacznie mocniejsza drużyna niż Lublin
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  31. Powrót do góry    #472
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Szkoda, że nie umiesz liczyć, albo jesteś ślepy. Jak chcesz to się żegnaj sam.
    Tabela jasno wskazuje że jesteśmy przed Toruniem.
    Zarówno Lublin, Toruń i Gorzów przegrali o jednym meczu u siebie nie licząc Leszna.
    Więc nie więc dlaczego to my spadamy.
    Torun jest w najgorszej sytuacji bo przerżnął z Częstochową.
    Jak Lublin przerżnie z Częstochową to się zaczniemy martwić.
    A Zengi toby pomógł o tyle, że nie przeszkadza kolegom jak Dawid Lampart,
    punktowo pewnie podobnie
    A więc w takim razie żegnam sie sam mimo iż nie umiem liczyć. Zengi zdobylby 4 pkt i blokowalby kolegów z pary jak Dawid Lampart. Ba! Nawet jesli nie to, to Zengi by startowal jak Miesiąc i robił kangurka po wyjsciu spod tasmy a na trasie zrobilby 6 pkt. Bo nie śmiem zakładać że Zengi zrobilby wiecej niz 6 pkt w 5 biegach jak Paweł Miesiąc Serio spier*****cie tam skąd przyszliscie najlepiej z tym lpokarse na slawomira i zenka bo wstyd na to patrzeć
    Ostatnio edytowane przez tande ; 08-06-2019 o 06:21

  32. Powrót do góry    #473
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,124
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    GW no prawda za przeproszeniem. GKM by to dociągnął nawet z 3 startami Janowskiego w końcówce. U siebie jest to znacznie mocniejsza drużyna niż Lublin
    47;43 to maks co dla was by wtedy było a to i tak przy dużym szczęściu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (08-06-2019)

  34. Powrót do góry    #474
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Prawda jest taka, że już przed spotkaniem pisałem, że ten mecz w dupę będzie.
    Gdy prowadziliśmy 2 pkt i Tai jechał do szpitala to napisałem tutaj, że to przegramy bez Tajskiego - tak też się stało.
    Nie wiem czy Wy czujecie żużel, czy nie? Ale większość z tego forum po kontuzji Tajskiego pisała o łatwym win Motoru. Przed spotkaniem również... Fajnie czujecie żużel Panowie, nie ma co

    Nie spodziewałem się takiej kontuzji Tajskiego... Wolałbym przegrać tak jak to było do przewidzenia ze zdrowym Tajskim, niż przegrać mecz i osłabić Spartę na kolejne mecze z kluczowymi dla nas drużynami o utrzymanie..
    Nie ukrywajmy, Sparta bez Taja może pogubić kilka pkt. To nam bardzo komplikuje całą sytuację, bo nawet wygrana z Toruniem może mało nam dać. Najbliższe mecze Sparty:
    Czestochowa + Stal + Grudziądź + Toruń

    Wolałbym przegrać w Lublinie 55:35 z Tajskim, niż być w takiej sytuacji w jakiej jesteśmy teraz.

  35. Powrót do góry    #475
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nikt jeszcze o tym nie napisał, to podsunę - pod numerem 16 w Lublinie widzieliśmy wczoraj i widzimy zazwyczaj klona Chrisa Harrisa. Oby w ogóle Lambert wycisnął z kariery tyle co starszy kolega to będzie dobrze
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 08-06-2019 o 09:05

  36. Powrót do góry    #476
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,986
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Nie wiem czy Wy czujecie żużel, czy nie? Ale większość z tego forum po kontuzji Tajskiego pisała o łatwym win Motoru. Przed spotkaniem również... Fajnie czujecie żużel Panowie, nie ma co
    Ty akurat jesteś ostatnią osobą, która powinna wypowiadać się na temat "czucia żużla". A Twoje czucie kolejny raz zostanie zweryfikowane w Toruniu.

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Mossberg (08-06-2019), never_mind (08-06-2019)

  38. Powrót do góry    #477
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Tutaj większość przed meczem obstawiała wygraną z Wrockiem - z Tajskim w składzie.
    Po tym jak Tajski jechał do szpitala prowadziliśmy 2 punktami to całe to forum pisało - Lublin win, że już po meczu. Ja napisałem, że bez Tajskiego Motor to przegra i przegrał.
    Co tu dużo mówić...
    To nie bierki, to żużel. Żużel trzeba czuć.

    Z Toruniem wygrywamy i tyle w temacie. Pewnie wielu z Was będzie obstawiało Toruń jako win.

    Pogoniłbym jeszcze Ziółkowskiego, bo chłopina nie nadaje się na trenera.

  39. Powrót do góry    #478
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Tutaj większość przed meczem obstawiała wygraną z Wrockiem - z Tajskim w składzie.
    Po tym jak Tajski jechał do szpitala prowadziliśmy 2 punktami to całe to forum pisało - Lublin win, że już po meczu. Ja napisałem, że bez Tajskiego Motor to przegra i przegrał.
    Co tu dużo mówić...
    To nie bierki, to żużel. Żużel trzeba czuć.

    Z Toruniem wygrywamy i tyle w temacie. Pewnie wielu z Was będzie obstawiało Toruń jako win.

    Pogoniłbym jeszcze Ziółkowskiego, bo chłopina nie nadaje się na trenera.
    Na szczęście po waszym spadku jako kibic sukcesu szybko znikniesz z tego forum
    Gościu, który chodzi na żużel od dwóch lat, a na żywo widział pewnie 15-20 spotkań mówi coś o czuciu żużla

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi DonKamillo za jego przydatny post!

    Mossberg (08-06-2019)

  41. Powrót do góry    #479
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonKamillo Zobacz posta
    Na szczęście po waszym spadku jako kibic sukcesu szybko znikniesz z tego forum
    Gościu, który chodzi na żużel od dwóch lat, a na żywo widział pewnie 15-20 spotkań mówi coś o czuciu żużla
    1. Nie od dwóch lat, tylko na żużlu już byłem w 2007 r po raz pierwszy
    2. Więcej czytam, czuje itp niż np Ty, gdzie obstawiasz irracjonalny wynik, z dupy

    Trzeba czytać to co dzieje się dookoła, trzeba to wszystko czuć, a nie grać w bierki.

  42. Powrót do góry    #480
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,124
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonKamillo Zobacz posta
    Na szczęście po waszym spadku jako kibic sukcesu szybko znikniesz z tego forum
    Gościu, który chodzi na żużel od dwóch lat, a na żywo widział pewnie 15-20 spotkań mówi coś o czuciu żużla
    95% forum nie widziało tylu meczów na żywo przez cale zycie wiec nie wiem, czy to go miało obrazić czy co
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #481
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nikt jeszcze o tym nie napisał, to podsunę - pod numerem 16 w Lublinie widzieliśmy wczoraj i widzimy zazwyczaj klona Chrisa Harrisa. Oby w ogóle Lambert wycisnął z kariery tyle co starszy kolega to będzie dobrze
    Typowy syndrom jeźdźca z GB w PL. Tai to wyjątek. Chociaż on akurat bardziej australijski niż brytyjski.

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Mossberg (08-06-2019), cukrzyca (08-06-2019)

  45. Powrót do góry    #482
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Lublin jest przereklamowany. Wygrali ze słabym Toruniem i to tylko 6 punktami robiąc ZZ za Jonssona. Drugie zwycięstwo nad Grudziądzem, który na wyjeździe nie wygrał od 75 lat i jechał bez Artioma oraz fatalnym Pawlickim.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Awkop za jego przydatny post!

    Mossberg (08-06-2019)

  47. Powrót do góry    #483
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    1. Nie od dwóch lat, tylko na żużlu już byłem w 2007 r po raz pierwszy
    2. Więcej czytam, czuje itp niż np Ty, gdzie obstawiasz irracjonalny wynik, z dupy

    Trzeba czytać to co dzieje się dookoła, trzeba to wszystko czuć, a nie grać w bierki.
    Młody człowieku fajny jesteś ale nabierze więcej pokory.
    Ps. wkurzy się parę osob jak lublin wygra w Toruniu a ma na to 60% szans

  48. Powrót do góry    #484
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,603
    Kliknij i podziękuj
    7,773
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Graty dla Sparty. Mecz ostry, ale bez przesady.
    Widac, ze po wzmocnieniu Laguta reszta troche oklapła, chociaz woli walki to im nie sposob odmowic i mi sie to bardzo podoba.
    Kontrowersji wielu nie bylo, no moze ten upadek JJ taki na dwa razy. Padl troche ofiara swojego stylu jazdy, bo on tak gire wystawia bardzo czesto, troche pokracznie.
    To byl zarowno jego blad jak i blad MM, stane wiec po stronie atakujacego.

    Kuba nie smigal wczoraj na sprzecie Taia?
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 08-06-2019 o 10:05
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  49. Powrót do góry    #485
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wygląda na to, że jednak dwumecz czysty mimo moich obaw. Ale szkoda Taia i tego druku z Jamrogiem, już dawno byłoby po meczum
    Szkoda Taia, ale druk z Jamrogiem jeśli był to w pierwszym meczu, nie ma pewności czy był na mecie szybszy od Lamparta.
    A tutaj Michelsen musiał się składać i tyle. Kuba był na równi po prawej ręce i się obalił. Wcześniej był zawsze z tyłu i wciskał się po kredzie a tu już było po ptakach bo Michelsen poszedł po rozum do głowy i przytrzymał kredę. W Lublinie są wąskie wejścia w łuk więc albo odsuniesz się od razu albo zabierze ci nogę. Widziałem takich sytuacji na tym torze trochę. Czasem sędzia daje ciała i wyklucza tego który dyktwał warunki, np Śwista tak wykluczyli gdy przyjechał bodajże z Piłą. Ale wiele takich sytuacji nie ma bo rzadko w tym miejscu jedzie się w kontakcie nie licząc startu. Trzeba też mieć na uwadze, że Jamróg to najsłabszy senior pomijając Dawida Lamparta we wczorajszym meczu, lepszy żużlowiec nie musiał się przewrócić. Chyba nie myślał że jadący przy krawężniku Michelsen da mu się objechać po szerokiej, po tym jak właśnie go zmęczył.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Po I biegu, jak głupek wyeliminował Taia, myślałem, że jest po meczu. .
    To nie myśl tyle i sobie odtwórz ten bieg, Grisza nadział się na tylne koło wolnego jak żółw Lamparta, stracił rytm i zabrakło miejsca dla Woffindena. Normalna sytuacja, pech Anglika i Lublina bo Tai jest mu potrzebny żeby Wrocław wygrywał przeciwnikami do walki o utrzymanie.
    Cytat Zamieszczone przez Abrakadabra Zobacz posta
    Jak po ostatnim meczu pisalem, ze Laguta chamsko wywozi w plot to mnie wyzwali, ze nie prawda, ze taki jest zuzel itd. No to teraz trajektoriu piwiozl w plot po raz kolejny ale tym razem skutecznie Taia.
    Podobnie Miesiac. Czekam az w koncu trafia na takiego co zrobi im to samo.
    Lublin, po trupach do celu.
    Kolejny artysta. Dla ciebie Pan Trajektoriu. Dla Griszy czy dla Miesiąca się przychodzi na stadiony. Jak ktoś woli różowy żużel to proszę bardzo, niech chodzi na Przemusie, Jarusie, Maciusie i inne *****sie, a nad łóżko plakat starszego Holdera albo Pawełka Przedpełskiego.
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Czyli już wiemy, kto spada.
    Kto? Ja nie wiem, bo w niemal identycznej sytuacji są trzy kluby. Czy za porażkę ze Spartą są dodatkowe punkty ujemne?
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta

    Gdyby nie umiejętności Sparty, to nie wiem czy byłoby co zbierać, ala ich wygrana to strzał w pysk takim pyszałkom jak Jacek ,,po kontuzjach do celu" Ziółkowski i całej bandy imbecyli, która pompowała przez cały tydzień balonik pod nazwą ,,Motor wygrywa za 3 ze Spartą" - jak już napisałem w innym temacie; zero szacunku dla rywala, Ziółek to sobie może rączkę podać z tym Misiem spod Jasnej Góry. Tacy ludzie właśnie jak Ziółek, Miesięcznik czy ten pozer z Rosji opluli swoją postawą Motor w tym roku, to jest już ekipa, która straciła po meczu swoich kibiców, po kątach dało się słyszeć masę epitetów pod adresem zawodników Motoru ale to tylko świadczy o ciśnieniu jakie jest wokół klubu, który jeszcze ostatniej zimy miał wykupić całą ligę
    Bredzisz. Mecz był ostry, ale faul był jeden, nie był zamierzony, wynikający raczej z tego że wolny Lampart wygrał start i z szerokości toru.
    I tak będą wyglądać mecze w Lublinie nadal. Tor jest bardzo długi i wąski. Nic z tym nie zrobimy.
    Nikt nie pompował balonika, a na pewno nie Jacek, którego znam od połowy lat 90. i to bardzo spokojny, wyważony facet, nawet za bardzo.
    Szacunek dla rywala jest jak najbardziej, ale na ciotowski speedway w Lublinie nie ma przyzwolenia.
    Lublinianie, z wyjątkiem Lampartów, mają w składzie fighterów i to rodowodem nie-ekstraligowym, gdzie dominuje miękki żużel.
    Co do kibiców jesteś w błędzie. Nie odwracają się, to jak ta drużyna walczy zaraża jeszcze kolejnych mieszkańców, albo wracają starzy.
    Inne kluby w kraju zazdroszczą takiej frekwencji, a jest ona ograniczona pojemnością obiektu.
    Gratulacje dla żużlowców Sparty i Darka Śledzia, byli lepsi, lepiej dopasowani zwłaszcza ze startu.
    Jak już jeden kolega wspomniał kontuzja Taia nie jest nam na rękę.
    Naszymi rywalami są Gorzów i Toruń, więc chcemy żeby Wrocław zrobił na nich 5 pkt.
    Wciąż mamy bardzo duże szanse na utrzymanie. Będziemy wiedzieć więcej po meczu Gorzów - Toruń.
    Ja jestem za wygraną Torunia, bądź remisem. Sytuacja w realnej tabeli jest niezła.
    A w realnej, z założeniem że każdy klub walczący o utrzymanie przegra z Lesznem u siebie - całkiem dobra.
    Ciśnienie to jest nie u nas, a w ośrodkach które boją się utrzymania Lublina w lidze na dłużej.
    Jest klimat, są pieniądze, jest zagrożenie dla skostniałej Ekstraligi.
    Tak samo było zresztą z Tarnowem i Rybnikiem - innymi nieproszonymi gośćmi.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. Zaczęło się głośno mówić o kontrolach paliwa i już silnik Griszy nie zieje ogniem, i nie ma aż takiego poweru.
    Spokojnie, czekamy aż sprawa trochę przycichnie. Najlepsze nitro już czeka na Griszę i Łełka w tajnych laboratoriach w klubowych podziemiach. Pracuje nad tym cały sztab studentów w przerwie akademickiej. Jeszcze będzie ogień
    Ostatnio edytowane przez Mariner ; 08-06-2019 o 10:19

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariner za jego przydatny post!

    sobotch (08-06-2019)

  51. Powrót do góry    #486
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Młody człowieku fajny jesteś ale nabierze więcej pokory.
    Ps. wkurzy się parę osob jak lublin wygra w Toruniu a ma na to 60% szans
    Lublin będzie miał przewagę tylko w juniorach. Na pozycjach seniorskich jest duża przewaga miejscowych. 60% to bym postawił ale na wygraną Torunia za 3.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Buszmen (08-06-2019)

  53. Powrót do góry    #487
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,603
    Kliknij i podziękuj
    7,773
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Lublin będzie miał przewagę tylko w juniorach. Na pozycjach seniorskich jest duża przewaga miejscowych. 60% to bym postawił ale na wygraną Torunia za 3.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    60% to wciaz niewiele wiecej niz pol na pol. A MotoArena bywa bardzo goscinna. Lampartom wyniku tam wielkiego nie wroze, ale taki Lambo z Mikkelem to moga tam niezle fruwac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  54. Powrót do góry    #488
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    To nie myśl tyle i sobie odtwórz ten bieg, Grisza nadział się na tylne koło wolnego jak żółw Lamparta, stracił rytm i zabrakło miejsca dla Woffindena. Normalna sytuacja, pech Anglika i Lublina bo Tai jest mu potrzebny żeby Wrocław wygrywał przeciwnikami do walki o utrzymanie.
    No nie normalna sytuacja, Grisza pojechał totalnie bezmyślnie. Co prawda widać było, że delikatnie chciał wywozić Taia, ale nie kontrolował tego co się dzieje przed nim. Na skutek czego zahaczył o koło Lamparta, i dalej się potoczyło. Co to znaczy, że "nadział się na wolnego jak żółw Lamparta" ? To co miał lampart zrobić, żagle rozwinąć ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Mossberg (08-06-2019)

  56. Powrót do góry    #489
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Typowy syndrom jeźdźca z GB w PL. Tai to wyjątek. Chociaż on akurat bardziej australijski niż brytyjski.
    Tai w debiucie w E-lidze chyba nie robił takich punktów jak teraz.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  57. Powrót do góry    #490
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Lambert? Dobry żart. Najbardziej przeceniony w tym roku przez forumowiczów zawodnik.

  58. Powrót do góry    #491
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Drabik niesamowite zrobił postępy na trasie. Wcześniej takich akcji w jego wykonaniu nie było. Pomijając jednak Maksa i Janowskiego to dla mnie cichym bohaterem wczorajszego meczu (i nie tylko - bo w sumie już od dłuższego czasu) jest dla Wrocławia Fricke, który w końcu przypomina tego Fricka z czasów rybnickich i lata. To on robi największą różnice i nie jest już tym bezbarwnym Australijczykiem robiącym po 5-6 pkt.

    A Lublin ? Robią co mogą, ale jednak brakuje czynnika ludzkiego. Michelsen jest tylko Michelsenem. To byłby idealny senior numer 4 w drużynie, ale na lidera jednak jest za słaby. Miesiąc też już tak nie kozaczy jak wcześniej. Starty ma dalej tragiczne, a na trasie nie zawsze da się wszystkich wyprzedzić. To jest jednak ekstraliga. Lublin miał wyjątkowo dużo sprzyjających okoliczności: Grudziądz bez Łaguty, Leszno bez Hampela i Kołodzieja, Wrocław bez Woffindena, ZZ za Jonssona. A jednak udało się na tym wszystkim ugrać zaledwie 4 punkty. Mecz o wszystko będzie w Toruniu i jeśli tam nie ugrają przynajmniej bonusa to ich szanse na utrzymanie widzę bardzo cienko, bo IMO przegrają jeszcze u siebie z ZG i Częstochową, a i mecz z Gorzowem wcale taki łatwy być nie musi.

    Co do kontrowersyjnych sytuacji: przy upadku Jamroga też puściłbym to dalej. Kontakt był, ale czy na tyle mocy że od razu trzeba było się kłaść ? Ogólnie denerwuje mnie to wykorzystywanie byle kontaktu i natychmiastowe kładzenie się a torze. Jasne, wykluczenie Michelsena też dałoby się obronić, ale dla mnie jednak decyzja słuszna. Natomiast co do wypadku z Taiem - też słuszne wykluczenie aczkolwiek nie mogę się pozbyć wrażenia, że dużo tam zawinił Lampart, który był przeraźliwie wolny i jechał jakimiś dziwnymi ścieżkami. Grisza niepotrzebnie próbował go asekurować, a sam musiał prawie hamować nogami żeby w niego nie wpaść. No i skończyło się jak skończyło. Premedytacji tam nie widziałem.

    Osobna sprawa to Milik we Wrocławiu. Nigdy go specjalnie nie lubiłem, ale to co on jedzie to jest jakiś kryminał. Serio jego ktoś jeszcze broni w tym Wrocławiu i chce odbudowywać ? Po tym co wczoraj pokazał dla mnie powinien wylecieć ze składu, bo Czugunow lepiej jedzie jak jest w podstawowym składzie, a nie pod 8/16.
    TeamLindgren

  59. Powrót do góry    #492
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wbrew pozorom mam wiele sympatii dla drużyny z Lublina. Wczorajszy mecz bardzo mi się podobał, właśnie ze względu na jazdę z jajem, bez odpuszczania i do końca. Jak Wrocław zobaczył, że po "maciusiowemu" się nie da, to się dostosował i zrobił robotę jak się patrzy.

    Nie uważam również, żeby teksty opluwające Lagute były na miejscu. Byle Zagar w Toruniu pojechał bardziej chamsko na dojeździe do łuku. Taka sytuacja, że Lampart zablokował, Laguta nie chciał puścić gazu i przekombinowal. Trzeba być totalnym ignorantem, by posadzić go o celowość.

    Co do wieszczenia spadku, zwyczajnie nie wierzę, żeby Lublin zrobił punkty w Toruniu a i pewnie ktoś tu jeszcze wygra, może Falubaz.

    Ps. 20 lat temu z hakiem byle Eugeniusz Sosna z Rybnika twierdził, że żużel to nie szachy i on pretensji do rywala nie ma, bo tak się czasem jeździ. Dziś Kuba Jamrog musi się wywalić, bo mu nogę dotknęło - na szczęście wyleciał za to z biegu, mimo że w obecnych *****iście poprawnych czasach 90% sędziów wywaliloby Mikkela. Dajcie spokój.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 08-06-2019 o 10:41

  60. Powrót do góry    #493
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,603
    Kliknij i podziękuj
    7,773
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Oglądałem wczoraj bez głosu. Jamrog się jakoś żalił?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  61. Powrót do góry    #494
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    60% to wciaz niewiele wiecej niz pol na pol. A MotoArena bywa bardzo goscinna. Lampartom wyniku tam wielkiego nie wroze, ale taki Lambo z Mikkelem to moga tam niezle fruwac.
    60% za 3 pkt
    Za co najmniej 2 pkt to bym dawał 75 % na Toruń.

  62. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    j-rules (08-06-2019)

  63. Powrót do góry    #495
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tai w debiucie w E-lidze chyba nie robił takich punktów jak teraz.
    Zgoda.
    Ale chyba nie sądzisz, że Lambert wejdzie kiedykolwiek na taki level?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •