Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 545

Wątek: VIII Runda Motor Lublin - Sparta Wrocław - Motor Lublin 07.06.2019 godz. 20:30

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,109
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach

    VIII Runda Motor Lublin - Sparta Wrocław - Motor Lublin 07.06.2019 godz. 20:30

    Dopiero co zakończyliśmy w niedzielę pierwszą rundę spotkań, a już za 2 dni w piatek rozpoczynamy rundę rewanżową.

    Składy:

    Sparta Wrocław
    1. Tai Woffinden
    2. Jakub Jamróg
    3. Vaclav Milik
    4. Max Fricke
    5. Maciej Janowski
    6. Maksym Drabik
    7. Patryk Wojdyło
    8. Gleb Chugunow

    Motor Lublin
    9. Grigorij Łaguta
    10. Dawid Lampart
    11. Mikkel Michelsen
    12. Maciej Kuromonow
    13. Paweł Miesiąc
    14. Wiktor Lampart
    15. Wiktor Trofimow Jr.
    16. Robert Lambert

    W Sparcie do podstawowego składu wraca Vaszek, za to skład Motoru trochę przemeblowany i już bez ZZ za AJ. Sprawa 2 czy 3 dużych punktów jest sprawą całkowicie otwartą i nie zaskoczy mnie żaden wynik, w żadną stronę. Sparta na wyjazdach od paru sezonów jeździ naprawdę dobrze i często gęsto wywozi +40 punktów z obcych terenów. Motor za to chyba trochę lepiej radzi sobie na wyjazdach. Status meczu zagrożonego, biorąc pod uwagę pogodę, chyba nam nie grozi, więc może uda im się przygotować tor pod siebie.

    Stawiam na (sprawiedliwy) remis.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Coś mi mówi że będzie 48-42


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mistrzu przewidział to już podczas pierwszego meczu ale uważaj, bo tylko oni mogą o tym pisać. Każda inna opinia tego typu to bezczelny, bezpodstawny i pieniacki wjazd na drużynę z Wrocławia. Oni za darmo punktów nie rozdajo

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,427
    Kliknij i podziękuj
    7,721
    Podziękowania: 7,318 w 4,305 postach
    ciul wie jak ten mecz typowac i to jest najgorsze.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    klops1 (05-06-2019)

  6. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Serduszko woła o 48:42, rozum...

    Piekielnie ciężki i piekielnie ważny mecz dla nas. 3pkt pozwolą na chwilę oddechu, porażka stawia pod ścianą.

  7. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,019
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,898 w 3,220 postach
    50:40
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    To może być mecz z gatunku z nieba do piekła i z piekła do nieba. 48pkt to niebo i bliskie utrzymanie, 44pkt to piekło i widmo spadku. Coś czuję że skończy się tak środku, ciężko będzie Motorowi odskoczyc bo Sparta ma 3 mocnych grajkow.
    Tylko Falubaz

  9. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,109
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    50:40
    Pamiętaj że Zielonej sprzedaliśmy mecz, bo zawodnik był zaprzyjaźniony z innym, tutaj jest trener, a trener jak wiadomo nie jeździ

  10. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Prognozy jednak podają małe opady (zapewne miejscowe burze) więc prawdopodobnie będzie jednak status zagrożonego i brak ścigania. Brak możliwości przygotowania toru podobnego do tego w meczu domowym z Grudziądzem, a przygotowanie przez komisarza podobnego do meczów z Lesznem i Toruniem to duży problem dla Lublina i boję się, że w takim przypadku w palnik, a w najlepszym wypadku remis.

  11. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Czy tor będzie ubity, czy nie to będzie i tak w palnik.
    Dopiero wyjazd na Motoarene da nam 3 pkt


    Ciekawy jestem frekwencji w piątek na naszym meczu. Niby bilety wyprzedane, ale o tej godzinie gra Polska reprezentacja kopaczy w piłkę o awans na Euro

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Heh, to dobre. W Toruniu do 40 nie dobijecie

  13. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    51-39 dla Sparty w przypadku zmiany Milika (nie przez Chugunowa), 48-42 dla Sparty bez Milika i 46-44 dla Sparty z jadącym Milikiem

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Motor niech to klepnie, bo wtedy:
    - Falubaz ma spokój na miejscu numer 2
    - kisiel w majtach gorzowsko-toruńskich zacznie się przelewać
    - Motor ma fajnych kibiców, którzy zasługują na Ekstraligę

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Rozi22 (06-06-2019)

  16. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,750
    Kliknij i podziękuj
    2,844
    Podziękowania: 2,429 w 1,277 postach
    spokojny bonus dla honorowych
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  17. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ciekawy jestem frekwencji w piątek na naszym meczu. Niby bilety wyprzedane, ale o tej godzinie gra Polska reprezentacja kopaczy w piłkę o awans na Euro
    Rozumiem, że sobie żartujesz.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    lego (05-06-2019)

  19. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ciekawy jestem frekwencji w piątek na naszym meczu. Niby bilety wyprzedane, ale o tej godzinie gra Polska reprezentacja kopaczy w piłkę o awans na Euro
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Rozumiem, że sobie żartujesz.
    Gość po prostu CZUJE, że może nie być kompletu. Wyższy poziom analiz, na który nie zasługujemy.

  20. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,806
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Motor to wygra mają to coś czego brakuje pozostałym drużynom.

  21. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2018
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Lublin jedzie mecz o życie, a kibic Lubelski ma wątpliwości co do frekwencji...

    Fani Lublina zaskakują, na oficjalnym FB, zasypuja AJ wiadomościami wsparcia!

  22. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Rozumiem, że sobie żartujesz.
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Rozumiem, że sobie żartujesz.
    Nie żartuje.
    Na stadionie może i będą ludzie, ale przed TV większość wybierze piłkę nożną.
    Potem zobaczysz statystykę i oglądalność Eleven w tym samym czasie co TVP i Polsat Sport - przepaść będzie przeogromna.
    Ja wybieram piłkę nożną, niż mecz Motoru. Kwalifikacje do Euro jednak ważniejsze, niż mecz ze Spartą.
    Ważniejszy mecz Motoru będzie w Toruniu, oraz mecz u nas ze Stalą i Częstochową. To będą kluczowe mecze dla nas i dla układu tabeli.

    W tamtym roku na Felinie jak grał Zenek, Defis, Sławomir to wiele wiele ludzi wybrało imprezę w plenerze, przy browarku i klimacie Disco niż mecz Motoru w lidze (w tamtą niedzielę mieliśmy mecz)
    Widziałem jednego kibica na Felinie, który po meczu od razu w koszulce zapier... na Sławomira Stadion Motoru wtedy był pustawy w trakcie meczu i to właśnie ze względu na takie atrakcje na Felinie
    Gdyby w ten piątek był ponownie Defis, Zenek i Sławomir to przypuszczam, że wiele ludzi nie poszłoby na żużel, a nawet przyjezdni z Wrocławia wybraliby imprezkę w plenerze, lub zwiedzanie miasta od meczu

    Tydzień temu mało brakowało a wylądowałbym na rynku we Wrocławiu, niż na stadionie Olimpijskim
    Rozsądek jednak powiedział, żeby pójść na stadion, zobaczyć jak on wygląda. Rynek zaś poczekał

    Jeszcze został Toruń i z meczów wyjazdowych to byłoby z mojej strony na tyle
    W Toruniu trzeba być, to must have

    Co do AJ to szkoda mi go. Z Grudziądzem był bardzo szybki. Widać to było jak nasi wychodzili na 5:1. Na treningach był najszybszy z naszych wszystkich zawodników. Kto wie gdzie bysmy byli teraz, gdyby AJ był całkowicie zdrowy i nie zdarzyłaby się ta kraksa. Niech chłopak wraca szybko do zdrowia. Dał nam awans, był z nami... Szkoda cholernie tego zdarzenia z Grudziądzem.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 05-06-2019 o 13:51

  23. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,396
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Wydaje mi się że Sparta to może wziąć. Nowe rozdanie to będzie i nie sugerowałbym się za bardzo że zrobili 43 pkt we Wrocławiu bo mieli Z/Z , taktyczne a na dodatek Woffinden miał jakieś problemy zdrowotne. Sparta to kompletny zespół i dobrze sobie radzi na wyjazdach. Lublin ma pewniaka Łagute i Michelsena oraz Miesiąca który zrobi albo 10 albo 4. Za dużo dziur w składzie. Toruń pokazał że wiele nie potrzeba aby być tam w kontakcie a przecież Sparta jest dużo silniejsza od Torunia.

  24. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Przecież to oczywiste, że Sparta bierze ten mecz za 3 pkt.
    To będzie mecz do objechania tylko i sprawdzenia ustawienia składu przez Ziółkowskiego.
    Presji nie ma w tym meczu.

    Ważniejszy będzie kolejny mecz z Toruniem i tutaj jedziemy po 3 pkt.

  25. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2018
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Nie pojęte co Ty piszesz i jak rozumujesz. Piątkowy mecz nie ważny, gdzie walczymy o każdy pkt i tutaj możemy wygrać. Zaś uważasz że na MA wygramy. Masakraaaaaa.

  26. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grzechotnik Zobacz posta
    Nie pojęte co Ty piszesz i jak rozumujesz. Piątkowy mecz nie ważny, gdzie walczymy o każdy pkt i tutaj możemy wygrać. Zaś uważasz że na MA wygramy. Masakraaaaaa.
    Ze Spartą nie wygramy i nie ma co się łudzić.
    Apator na Motoarenie jest do objechania i powtarzam to od początku sezonu.

  27. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,331
    Kliknij i podziękuj
    2,610
    Podziękowania: 3,600 w 2,133 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ja wybieram piłkę nożną, niż mecz Motoru. Kwalifikacje do Euro jednak ważniejsze, niż mecz ze Spartą.
    Prawdziwy kibic oglada jedno na TV a drugie na telefonie w tych czasach.
    Ja tam w dupie mam pilke nozna, wiec wybor oczywisty, ale dla chcacego nic trudnego pogodzic te 2 rzeczy.

    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ze Spartą nie wygramy i nie ma co się łudzić.
    Apator na Motoarenie jest do objechania i powtarzam to od początku sezonu.
    Byl, w Toruniu sie troche pozmienialo.

  28. Powrót do góry    #25
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ja wybieram piłkę nożną, niż mecz Motoru
    Serio?? Gdyby to było już samo Euro, albo chociaż ostatni mecz eliminacji decydujący o awansie, albo mecz z jaką Anglią czy Francją. Ale to jest 3. mecz z 12-tu i to z Macedonią Północną :O Jeśli wszyscy tak w Lublinie czują żużel, to nie zazdroszczę.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Jeszcze lepiej czują Sławomira i Zenka Taki klimat.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Lipa_PL (06-06-2019)

  31. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Serio?? Gdyby to było już samo Euro, albo chociaż ostatni mecz eliminacji decydujący o awansie, albo mecz z jaką Anglią czy Francją. Ale to jest 3. mecz z 12-tu i to z Macedonią Północną :O Jeśli wszyscy tak w Lublinie czują żużel, to nie zazdroszczę.
    No piłka nożna, w szczególności reprezentacyjna zawsze będzie góra nad wszystkimi innymi dyscyplinami Szczególnie jeżeli chodzi o kwalifikacje, mecze o coś, a nie o pietruszkę

    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Jeszcze lepiej czują Sławomira i Zenka Taki klimat.
    No Zenek to jest to Ale Wy nie czujecie blusa, bo żeście z zachodu
    Byłem u Was na 3 weselach. To nie wesela jak na wschodzie - TO STYPA jednym słowem Muzyka jak na pogrzebie Ludzie w ogóle pozbawieni zabawy i wariacji

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta

    Byl, w Toruniu sie troche pozmienialo.
    Nic się nie zmieniło w grodzie Kopernika. Kościuch ostatnio miał dzień konia, Stal chyba dostała telefon z centrali lub od księgowej.
    Toruń jest do objechania i 3 pkt będą. Innej opcji nie przewiduje i w innym przypadku kasuje tu konto, albo ograniczam udzielanie się do minimum
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 05-06-2019 o 14:49

  32. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ze Spartą nie wygramy i nie ma co się łudzić.
    Apator na Motoarenie jest do objechania i powtarzam to od początku sezonu.
    Motor nie ma czasu na kalkulowanie. Pewnie że może przegrać, ale może też wygrać i musibtraktowac ten mecz jak o życie
    Tylko Falubaz

  33. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Nie żartuje.

    W tamtym roku na Felinie jak grał Zenek, Defis, Sławomir to wiele wiele ludzi wybrało imprezę w plenerze, przy browarku i klimacie Disco niż mecz Motoru w lidze (w tamtą niedzielę mieliśmy mecz)
    Widziałem jednego kibica na Felinie, który po meczu od razu w koszulce zapier... na Sławomira Stadion Motoru wtedy był pustawy w trakcie meczu i to właśnie ze względu na takie atrakcje na Felinie
    Gdyby w ten piątek był ponownie Defis, Zenek i Sławomir to przypuszczam, że wiele ludzi nie poszłoby na żużel, a nawet przyjezdni z Wrocławia wybraliby imprezkę w plenerze, lub zwiedzanie miasta od meczu
    Podobasz mi się, dałbym tobie buziaka ale mi jakoś wstyd tak jak pójście na koncert Zenka czy Sławomira.

  34. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    No piłka nożna, w szczególności reprezentacyjna zawsze będzie góra nad wszystkimi innymi dyscyplinami Szczególnie jeżeli chodzi o kwalifikacje, mecze o coś, a nie o pietruszkę
    Vicar Ci dokładnie wytłumaczył i z tym się zgadzam. Kibic Wybrzeża, Startu czy Motoru pójdzie na mecz swojej drużyny.


    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    No Zenek to jest to Ale Wy nie czujecie blusa, bo żeście z zachodu
    Byłem u Was na 3 weselach. To nie wesela jak na wschodzie - TO STYPA jednym słowem Muzyka jak na pogrzebie Ludzie w ogóle pozbawieni zabawy i wariacji
    U mnie nie było disco polo ale za to znalazło się miejsce dla tańca pogo.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  35. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Motor nie ma czasu na kalkulowanie. Pewnie że może przegrać, ale może też wygrać i musibtraktowac ten mecz jak o życie
    Czasu na kalkulacje nie ma, ale tego meczu nie wygramy. Trzeba się z tym pogodzić. Chyba, że Wrocław się podłoży, lub nasi trafią na dzień konia, jak ostatnio Kościuch w Toruniu.

    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    Podobasz mi się, dałbym tobie buziaka ale mi jakoś wstyd tak jak pójście na koncert Zenka czy Sławomira.
    Jaki wstyd?
    Wy tam macie we Wrocku fajny klub "Wesele" na mieście Nawet całkiem ogarnięty. Leca tam Zenki i Sławomiry, a także Szalone
    Z Weekendu pamiętam jeszcze jakiś x-demon

    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Vicar Ci dokładnie wytłumaczył i z tym się zgadzam. Kibic Wybrzeża, Startu czy Motoru pójdzie na mecz swojej drużyny.
    Czasami są rzeczy ważne i ważniejsze. Wesela, urodziny, jakieś wyjazdy. Mecze reprezentacji Polski są jednak ważniejsze od meczu mojego Motoru. Taka jest prawda.
    Wy na zachodzie się wywodzicie ze środowisk żużlowych, od małego żużel i żużel. W Toruniu jak byłem kiedyś to tam każdy przesiąknięty był tym żużle, i nienawiścią do Bydgoszczy. Z tym trzeba się urodzić.
    Ja się urodziłem z piłką nożną, a żużel przyszedł z czasem Aczkolwiek i tak uważam, że żużel jest zdecydowanie ciekawszy od piłki kopanej, ale mecze reprezentacyjne jakie by nie były, to jednak są bardzo ważne. To takie święto.

  36. Powrót do góry    #32
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ze Spartą nie wygramy i nie ma co się łudzić.
    Apator na Motoarenie jest do objechania i powtarzam to od początku sezonu.
    Spoko, odpuśćcie realny bonus ze Spartą na rzecz wyjazdowego triumfu w Toruniu
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  37. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Spoko, odpuśćcie realny bonus ze Spartą na rzecz wyjazdowego triumfu w Toruniu
    Ciężko to zrozumieć, że ze Spartą to nie mamy w ogóle najmniejszych szans?
    Tak samo jak wiele osób tu pisało na forum, że mecz z Lesznem wygramy u siebie.

    Ten mecz będzie w dupę i tyle. Co tu więcej pisać? Nie ma szans na wygraną, chyba że każdy od nas dostanie dzień kunia, ale to takiego zdrowego kunia

  38. Powrót do góry    #34
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    To po co ściągać Łaugutę i Mikkelsena. Niech jadą Gosik i Kuromonow.
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Tak samo jak wiele osób tu pisało na forum, że mecz z Lesznem wygramy u siebie.
    Tu akurat masz jakieś omamy
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 05-06-2019 o 15:22
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Ktos tu wszedl na wyzszy poziom czucia zuzla

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi tande za jego przydatny post!

    Rozi22 (06-06-2019), j-rules (06-06-2019)

  41. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ze Spartą nie wygramy i nie ma co się łudzić.
    Apator na Motoarenie jest do objechania i powtarzam to od początku sezonu.
    A jak wygramy to skasujesz konto?

  42. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ten mecz będzie w dupę i tyle. Co tu więcej pisać?
    To oddaj temu forum przysługę i przestań.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    blajar (05-06-2019)

  44. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,331
    Kliknij i podziękuj
    2,610
    Podziękowania: 3,600 w 2,133 postach
    Za pewnik bierze Ipkarse wygrana w Toruniu, a wg mnie ( nie przez Lemona czy brak Fratczaka ), ta druzyna przelamala sie i bedzie jechac na zyletki. Wg mnie o wygrana w Toruniu bedzie bardzo ciezko, wiec stety niestety trzeba wygrac do konca wszystko u siebie.

  45. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    To po co ściągać Łaugutę i Mikkelsena. Niech jadą Gosik i Kuromonow.
    Po to, by z takim Apatorem, Stalą, Grudziądzem czy Częstochową wygrać.
    Po to by z takim Lesznem nie było 65:25

    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    Ktos tu wszedl na wyzszy poziom czucia zuzla
    Wyłącz się, prądu szkoda

    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta
    A jak wygramy to skasujesz konto?
    Jak wygramy to będziemy mieć +2/3 pkt, co może dać nam utrzymanie, bo mecz z Toruniem wygrywamy za 3 pkt.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    To oddaj temu forum przysługę i przestań.
    Pienisz się jak krem do golenia

  46. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    W sumie w połowie meczy Toruń był w 1 lidze i teraz mogą faktycznie dostać dodatkowej mocy, ale czy tak będzie to już mecz że Stała nam odpowie.

    Nie ma co kalkulowac bo np na mecz w Toruniu nie pojedzie np Mesiac i Mikelsen
    Tylko Falubaz

  47. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,370
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 2,835 w 1,734 postach
    Hahsa, gość czujący żużel, a wybierający mecz kopaczy.

  48. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    lpokarse wlasnie stuknął 500 postów. 100% czystej głupoty

  49. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    lpokarse wlasnie stuknął 500 postów. 100% czystej głupoty
    Please, nie rzucaj kwasami

  50. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,019
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,898 w 3,220 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Motor niech to klepnie, bo wtedy:
    - Falubaz ma spokój na miejscu numer 2
    - kisiel w majtach gorzowsko-toruńskich zacznie się przelewać
    - Motor ma fajnych kibiców, którzy zasługują na Ekstraligę
    Tak wam się pali na drugie miejsce? Przeciez znacznie korzystniej jest zająć trzecie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  51. Powrót do góry    #45
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Po to, by z takim Apatorem, Stalą, Grudziądzem czy Częstochową wygrać.
    Przecież to oczywiste, że pytałem jedynie w kontekście meczu ze Spartą.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •