Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 588

Wątek: VI Runda MOTOR LUBLIN - GET WELL TORUŃ 26.05.2019, Godzina 16:30

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,790
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,120 w 1,475 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Pisałem w innym wątku przed spotkaniem.

    1. Michelsen
    2. Laguta
    3. D. Lampart
    4. Miesiąc
    5. Jonsson
    6. W. Lampart
    7. Trofimow
    8. Lambert

    Taki skład powinien był być zestawiony.

    Jeżeli AJ miał tą kontuzję i wiedział o tym Ziółkowski to AJ dał pod 10 i robił Z/Z - wspominam raz jeszcze - o ile Ziołkowski wiedział o tej "kontuzji" (wtedy zestawienie takie miało sens jakie zrobił na mecz z Apatorem)
    Wybacz moją śmiałość, że zwracam się do Ciebie z marną prośbą. Jako jedyny fachowiec czujący żużel, gdybyś tylko znalazł odrobinę czasu, czy mógłbyś mnie wesprzeć w typowaniu nadchodzącej kolejki? Chciałbym postawić u buka trochę grosza, a boję się ryzykować stratą pieniędzy, przy swojej ułomności nie czucia żużla. W zasadzie to przy moim marnym typowaniu, strata gotówki byłaby niewątpliwa. Jeśli interesuję Cię podział wygranej, to za Twoje trafne typy, proponuję Ci połowę wygranej. A że wszystkie typy będą trafne, to nie wątpię. W uczciwości należałoby komuś innemu zaproponować parytet w stratach, ale przy Tobie żadna porażka nie wchodzi w rachubę. Twoje czucie żużla rzuca mnie na kolana i onieśmiela ignorantów z forum.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (28-05-2019)

  3. Powrót do góry    #542
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aż musiałem się zarejestrować.

    Lublin przeprasza za Ipokarse.

  4. Powrót do góry    #543
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Cały Lublin?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #544
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,790
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,120 w 1,475 postach
    Cytat Zamieszczone przez klops1 Zobacz posta
    Aż musiałem się zarejestrować.

    Lublin przeprasza za Ipokarse.
    Niepotrzebnie. Tzn. niepotrzebne te przeprosiny, bo rejestracja nowego forumowicza jest mile widziana. Każdego forumowicza, nawet Ipokarse, koloryt, nowe spojrzenie na ten sport, inny punkt widzenia, specyficzne podejście kibica beniaminka, itp.
    Gdybyśmy mieli przepraszać za takie wesołe wpisy swoich kolegów po szalu, przeprosinom nie byłoby końca. Trochę nieswojo się z tym czuję, że w gronie kibiców "mojego" klubu, jest kilku wesołych fanów, ale cóż, czasami nawet miło poczytać coś innego, specyficznego. To robi niecodzienny klimat.

  6. Powrót do góry    #545
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Cały Lublin?
    Prawie. No ku...a czytam to forum od grubo ponad roku ale i ja nie wytrzymałem. Takich bredni, infantylnych komentarzy, pisania tego samego pierdyliard razy nie da się znieść. No po prostu nie da się... oczu kąpiel k...wa. Sorry.

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi blajar za jego przydatny post!

    Dominik (28-05-2019), młody_piernik2 (28-05-2019)

  8. Powrót do góry    #546
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta
    Prawie. No ku...a czytam to forum od grubo ponad roku ale i ja nie wytrzymałem. Takich bredni, infantylnych komentarzy, pisania tego samego pierdyliard razy nie da się znieść. No po prostu nie da się... oczu kąpiel k...wa. Sorry.
    Mów za siebie
    Brednie to były na stadionie w niedzielę, jak wiele Januszy mówiło: "rozpierd.... Toruń 58:32", "rozjedziemy ich walcem".
    Na tym forum również wielu pisało o wyniku 55:35 dla Motoru. Tak samo jak pisało o porażce Motoru z Grudziądzem, a nawet były osoby, które pisały o wygranej Lublina z Lesznem.

  9. Powrót do góry    #547
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Mów za siebie
    Brednie to były na stadionie w niedzielę, jak wiele Januszy mówiło: "rozpierd.... Toruń 58:32", "rozjedziemy ich walcem".
    Na tym forum również wielu pisało o wyniku 55:35 dla Motoru. Tak samo jak pisało o porażce Motoru z Grudziądzem, a nawet były osoby, które pisały o wygranej Lublina z Lesznem.
    Tak, tak, bo ja nie czuję żużla, wybacz. Zapomniałeś napisać, że Frątczak do Motoru, koniecznie! Idź poczytaj awizowane na Wrocław, załóż temat i zechciej napisać rozpiskę biegów, koniecznie z komentarzem.

  10. Powrót do góry    #548
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta
    Tak, tak, bo ja nie czuję żużla, wybacz. Zapomniałeś napisać, że Frątczak do Motoru, koniecznie! Idź poczytaj awizowane na Wrocław, załóż temat i zechciej napisać rozpiskę biegów, koniecznie z komentarzem.
    Oczywiście Jacek Falubaz to wirtuoz w porównaniu do naszego sympatycznego Pana Ziółkowskiego. Ziółkowski sam powiedział nawet, że on nie ogarnia kwestii związanych z torem, nic a nic. Jacek Falubaz byłby zdecydowanie lepszy.

    Ze Spartą i tak 2 mecze mamy w dupę, więc może kombinować Ziółkowski z zestawieniem. tu nikt do niego czepiać się teraz nie będzie. Niech sobie układa jak chce. Ale z takim Toruniem, Stalą, czy Częstochową/Grudziądzem nie ma miejsca na błędy.

    Nie czujesz skoro jako pierwszy krzyczałeś w niedzielę: "***********m Toruń 58:32, rozjedziem ich" no kur... Toruń taki słaby nie jest pomimo, że ma 0 pkt.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lpokarse za jego przydatny post!

    noc (28-05-2019)

  12. Powrót do góry    #549
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Frontczak zarabiscie ogarnia tor. Koledzy z Torunia poswiadcza wlasna krwia!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #550
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,790
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,120 w 1,475 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Oczywiście Jacek Falubaz to wirtuoz w porównaniu do naszego sympatycznego Pana Ziółkowskiego. Ziółkowski sam powiedział nawet, że on nie ogarnia kwestii związanych z torem, nic a nic. Jacek Falubaz byłby zdecydowanie lepszy.

    Ze Spartą i tak 2 mecze mamy w dupę, więc może kombinować Ziółkowski z zestawieniem. tu nikt do niego czepiać się teraz nie będzie. Niech sobie układa jak chce. Ale z takim Toruniem, Stalą, czy Częstochową/Grudziądzem nie ma miejsca na błędy.

    Nie czujesz skoro jako pierwszy krzyczałeś w niedzielę: "***********m Toruń 58:32, rozjedziem ich" no kur... Toruń taki słaby nie jest pomimo, że ma 0 pkt.

    Brawo! Nie dawaj się! Pokaż ignorantom miejsce w szeregu!

  14. Powrót do góry    #551
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Frontczak zarabiscie ogarnia tor. Koledzy z Torunia poswiadcza wlasna krwia!
    Na pewno lepiej od Ziółkowskiego.
    A szczególnie lepiej ogarnia taktyki, zestawienia, zmiany itp od Ziółkowskiego.

    To, że trafił na słaby Toruń to nie jego wina. Tutaj Baron nie wykręciłby niczego. Jacek Falubaz słaby nie jest. A napewno jest lepszy od naszego Ziółkowskiego.

  15. Powrót do góry    #552
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    To trzeba czuć
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Toruń taki słaby nie jest pomimo, że ma 0 pkt.
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta

    To, że trafił na słaby Toruń to nie jego wina.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Nigel (28-05-2019), młody_piernik2 (28-05-2019), stanior (28-05-2019)

  17. Powrót do góry    #553
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    nie łap już za słówka, bo dobrze wiesz o co mi chodziło.

    Toruń jest słaby, ale nie aż tak jak tu wszyscy mówią i go określają.
    Na wynik 58:32 to czysta abstrakcja. Aż taki słaby to nie jest - o to mi chodziło w tym kontekście.

  18. Powrót do góry    #554
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    58-32 to jest jakies ufo z dupy wziete. Kto tak pisal? Gdzie? Wskaz.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #555
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Oczywiście Jacek Falubaz to wirtuoz w porównaniu do naszego sympatycznego Pana Ziółkowskiego. Ziółkowski sam powiedział nawet, że on nie ogarnia kwestii związanych z torem, nic a nic. Jacek Falubaz byłby zdecydowanie lepszy.

    Ze Spartą i tak 2 mecze mamy w dupę, więc może kombinować Ziółkowski z zestawieniem. tu nikt do niego czepiać się teraz nie będzie. Niech sobie układa jak chce. Ale z takim Toruniem, Stalą, czy Częstochową/Grudziądzem nie ma miejsca na błędy.

    Nie czujesz skoro jako pierwszy krzyczałeś w niedzielę: "***********m Toruń 58:32, rozjedziem ich" no kur... Toruń taki słaby nie jest pomimo, że ma 0 pkt.
    No co Ty?!?! Ja 61:29 krzyczałem. I trafiłbym tylko nie wiem kto tego Holdera tam za Nizgorskiego podstawił!

    No ale rzuciłbyś fachowym okiem na ten skład na Wrocław i odniósł się jakoś bo ja nie wiem co myśleć. W jakiej kolejności te ZZ ustawić?

    Aha.. i tak na poważnie. Jak dwa razy Lublinowi tor komisarz robił to Frątczak mógłby co najwyżej po jajkach się podrapać. Z Grudziądzem nie było zagrożonego i wiedzieliśmy: a) którędy jechać, b) jak się zmieni z czasem.

    Ty żużel czujesz... chyba jak po hałdzie na Bogdance spacerujesz.

  20. Powrót do góry    #556
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    58-32 to jest jakies ufo z dupy wziete. Kto tak pisal? Gdzie? Wskaz.
    W niedzielę na stadionie w Lublinie. Lubelscy Janusze. "Rozpierd.... Toruń" no kur....
    Tu na forum aż takiej abstrakcji nie było, ale pojawiło się 55:35 z tego co pamiętam.

  21. Powrót do góry    #557
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    No i co nas obchodza lubelsy janusze? Tacy sa wszedzie. Na forum najczesciej padalo cos w stylu 50-40.
    Sorry, po ogloszeniu Z/Z napisalem nawet ja, ze nie bedzie co z Torunia zbierac. Troche sie przeliczylem z tym, no ale efekt jest bez zmian.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #558
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 179 w 119 postach
    55-35 MAŁO!!!

  23. Powrót do góry    #559
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,100
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Ja Janusz stawiałem 55:35. Ale był tu też taki I-anusz co to pisał, że Motor wygra w Gorzowie. Więcej niż jednego nie pamiętam.

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    Nigel (28-05-2019), kingpin (28-05-2019)

  25. Powrót do góry    #560
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta
    No co Ty?!?! Ja 61:29 krzyczałem. I trafiłbym tylko nie wiem kto tego Holdera tam za Nizgorskiego podstawił!

    No ale rzuciłbyś fachowym okiem na ten skład na Wrocław i odniósł się jakoś bo ja nie wiem co myśleć. W jakiej kolejności te ZZ ustawić?

    Aha.. i tak na poważnie. Jak dwa razy Lublinowi tor komisarz robił to Frątczak mógłby co najwyżej po jajkach się podrapać. Z Grudziądzem nie było zagrożonego i wiedzieliśmy: a) którędy jechać, b) jak się zmieni z czasem.

    Ty żużel czujesz... chyba jak po hałdzie na Bogdance spacerujesz.
    Jacek Falubaz podrapałby się po jakach przy 4 biegu i pomógłby chłopakom co nie co, przeczytałby w jakiś "swój" sposób tor czy u nas czy na wyjeździe, a nasz Ziółkowski drapie się po główce i od 2 części spotkania nie wiemy co się dzieje na wyjazdach, bo nie potrafi rozczytać toru. Frątczak mógłby podrapać sie po jajach, powąchać rękę i powiedzieć: Lambo Ty jedziesz i chu... a nie Ziółkowski pyta się, czy AJ/Lampart da radę pojechać czy nie.
    Nam trzeba trenerinia, który czyta tor, wie jak i kiedy zrobić zmiany, kogo puścić na próbę toru, kogo przytulić i powiedzieć "sory, ale dziś nie jedziesz, bo jesteś za słaby, a trzeba nam pkt"

    Wracaj na swoją 10-ta i żłop Perłe Export u Jasi na trzepaku.


    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No i co nas obchodza lubelsy janusze? Tacy sa wszedzie. Na forum najczesciej padalo cos w stylu 50-40.
    Sorry, po ogloszeniu Z/Z napisalem nawet ja, ze nie bedzie co z Torunia zbierac. Troche sie przeliczylem z tym, no ale efekt jest bez zmian.
    Toruń był najsilniejszy w tym sezonie, bo jechał od początku młodszy Holder. I na dodatek trafił na dzień konia. Reszta z Torunia pojechała tak jak jechała wcześniej, tylko młodszy Holder się wybił ponad to.
    Z/Z za AJ dała tylko 6/7 pkt. Tyle w Lublinie mógłby zrobić sam AJ przy dobrych wiatrach.

    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Ja Janusz stawiałem 55:35. Ale był tu też taki I-anusz co to pisał, że Motor wygra w Gorzowie. Więcej niż jednego nie pamiętam.
    Bo to był mecz do wygrania i to ja sam pisałem. Ale nasz trenerinio nie ogarnął tego i wyszło jak wszyło. Z Jackiem Falubazem byśmy to wygrali. Do dziś tego Gorzowa przeboleć nie mogę - jak mogliśmy w taki sposób przegrać... to wie tylko Ziółkowski.

    Teraz wygramy na Motoarenie i zdania nie zmieniam.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 28-05-2019 o 14:55

  26. Powrót do góry    #561
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Co ciekawe Torun pojechal najlepiej bez Fratczaka. Taki tam szczegol twoich teorii..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #562
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Co ciekawe Torun pojechal najlepiej bez Fratczaka. Taki tam szczegol twoich teorii..
    Bo od początku jechał młodym Holderem w rezerwie, zamiast od dalszych biegów. Więc ten skład był najsilniejszy od 1 kolejki jaki Toruń miał w niedzielę.

    Teraz w najbliższym meczu z Toruniem Lambo powinien od razu pojechać za Lamparta starszego (o ile nadal starszy Lampart będzie dołował)
    Z Wrocławiem niby też Lambo powinien wskoczyć od razu za Lamparta, ale dałbym mu szansę. Niech chłopak pokaże czy faktycznie taki słaby czy to był wypadek przy pracy. I tak mecz ze Spartą w dupę, więc jedziemy bez presji na wynik.

  28. Powrót do góry    #563
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,123
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,854 w 4,872 postach
    Jak przegracie na MA to tez na Ziolkowskiego bedziesz biadolil?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #564
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jak przegracie na MA to tez na Ziolkowskiego bedziesz biadolil?
    No tak. Bo nie czytał toru.

    Jak ci zuzlowcy sobie radza w GP jak nie ma tam kolo nich trenera, ktory czyta tor?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #565
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Jacek Falubaz podrapałby się po jakach przy 4 biegu i pomógłby chłopakom co nie co, przeczytałby w jakiś "swój" sposób tor czy u nas czy na wyjeździe, a nasz Ziółkowski drapie się po główce i od 2 części spotkania nie wiemy co się dzieje na wyjazdach, bo nie potrafi rozczytać toru. Frątczak mógłby podrapać sie po jajach, powąchać rękę i powiedzieć: Lambo Ty jedziesz i chu... a nie Ziółkowski pyta się, czy AJ/Lampart da radę pojechać czy nie.
    Nam trzeba trenerinia, który czyta tor, wie jak i kiedy zrobić zmiany, kogo puścić na próbę toru, kogo przytulić i powiedzieć "sory, ale dziś nie jedziesz, bo jesteś za słaby, a trzeba nam pkt"
    Nooooo Frątczak tak się torów na wyjazdach nawąchał, że go alergia dopadła. I wszystkie tak przeczytał, że Toruń rządzi na wyjazdach. Mało tego! Kościucha tak wyprzytulał mówiąc mu, że nie pojedzie, że się chłop ze wzruszenia prawie przed kamerą popłakał. Trafiłeś 10/10 Mistrzu. A teraz wyjdź i zamknij za sobą drzwi. Pomóż może mamie zmywać po obiedzie i odrób lekcje na jutro. Więcej z tego będzie pożytku niż z Twojego pyerdolenia na forum. 2/3 ciśnie z Ciebie bekę, a Ty się cieszysz, że z Tobą rozmawiają. Nie zauważyłbyś sarkazmu nawet, gdyby Cie w łeb pyerdolnął. Bez odbioru leszczu.

  31. Powrót do góry    #566
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta
    Nooooo Frątczak tak się torów na wyjazdach nawąchał, że go alergia dopadła. I wszystkie tak przeczytał, że Toruń rządzi na wyjazdach. Mało tego! Kościucha tak wyprzytulał mówiąc mu, że nie pojedzie, że się chłop ze wzruszenia prawie przed kamerą popłakał. Trafiłeś 10/10 Mistrzu. A teraz wyjdź i zamknij za sobą drzwi. Pomóż może mamie zmywać po obiedzie i odrób lekcje na jutro. Więcej z tego będzie pożytku niż z Twojego pyerdolenia na forum. 2/3 ciśnie z Ciebie bekę, a Ty się cieszysz, że z Tobą rozmawiają. Nie zauważyłbyś sarkazmu nawet, gdyby Cie w łeb pyerdolnął. Bez odbioru leszczu.
    Nie skacz nie skacz, bo się zesr....
    Dalej broń Ziółkowskiego, wielkiego taktyka, wirtuoza żużla.

  32. Powrót do góry    #567
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,461
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta

    Bo to był mecz do wygrania i to ja sam pisałem. Ale nasz trenerinio nie ogarnął tego i wyszło jak wszyło. Z Jackiem Falubazem byśmy to wygrali.
    Przestań bujać w obłokach. Jedynie co można było zrobić to próbować pakować Łagutę lub Michelsena w płot.
    UNSCARED

  33. Powrót do góry    #568
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Nie skacz nie skacz, bo się zesr....
    Dalej broń Ziółkowskiego, wielkiego taktyka, wirtuoza żużla.
    Łatwo powiedzieć/napisać na forum. Założę się nie jeden mędrzec dostał by program w łapę i w parkingu jeszcze przed 1 biegiem biegunka. Często decyzję podejmuje się w ułamku sekundy. Dla kibica jeden czy drugi to dzban bo źle ustawił, bo nie teraz taktyczną etc.

  34. Powrót do góry    #569
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Problem w tym, że ja nikogo nie bronię i zdecydowanie nie jestem fanem p. Ziółkowskiego jako menedżera i tu należy oddzielić Jego rolę od Jego osoby bo jako facet jest przesympatyczny, z ogromną wiedzą, dowcipny i bardzo kulturalny. Przy tym doskonale opowiada o żużlu, można się zasłuchać. Niestety jako menedżer radzi sobie średnio, a przynajmniej z kilkoma decyzjami można dyskutować.

  35. Powrót do góry    #570
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,100
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Co ciekawe Torun pojechal najlepiej bez Fratczaka. Taki tam szczegol twoich teorii..
    j-rules - nie nabijaj się z chorego. Jacek ma zapalenie spojówek, czy coś tam z oczami. Holdery przed meczami w tym sezonie go błagali - Jacek idź przeczytaj tor. Chodził, a czytał tylko braillem mógł, bo w tych pinglach nic nie widział. I efekt mamy - ostatnie miejsce Apatora. Ząbik i Lemon pewnie lepszy wzrok mają do czytania. A może Frątczak jest dalekowidzem???

    A tak na marginesie - pierwszy raz w życiu widziałem Dzika w okularach. On tak zawsze, ktoś wie? Robi? To by wyjaśniało wiele jego sytuacji torowych. I pewnie też ma kłopoty z czytaniem toru.

  36. Powrót do góry    #571
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    sie nie smiej, bo brailem najlepiej wyczytac czy tor jest przyczepny i gdzie sie robia sciezki
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #572
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Większość z Was naprawdę nie zna się na żużlu.
    Święta racja.
    Nic mądrzejszego jeszcze nie napisałeś.
    Szczególnie o sobie.
    Chapeau bas!!!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  38. Powrót do góry    #573
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Toruń taki słaby nie jest pomimo, że ma 0 pkt.
    ... i pomimo tego, że jest do objechania na Motoarenie
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  39. Powrót do góry    #574
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    869
    Kliknij i podziękuj
    289
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    ... i pomimo tego, że jest do objechania na Motoarenie
    przez drugą najsłabszą drużynę ligi
    pomidor

  40. Powrót do góry    #575
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Do dziś tego Gorzowa przeboleć nie mogę - jak mogliśmy w taki sposób przegrać... to wie tylko Ziółkowski.
    Mogliście tak nisko przegrać tylko dlatego, że jeden z naszych liderów (KK507) tego dnia zrobił tylko 3 punkty a nie 13. Drugi raz na taką "promocję" nie liczcie
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  41. Powrót do góry    #576
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Mogliście tak nisko przegrać tylko dlatego, że jeden z naszych liderów (KK507) tego dnia zrobił tylko 3 punkty a nie 13. Drugi raz na taką "promocję" nie liczcie
    No ja bym taki pewien Ksysia w tym roku nie był. Wyszedł mu jako tako jeden mecz. Deko mało na optymizm. Zobaczymy co pokaże w Toruniu. Zdziwię się jak uzbiera więcej niż 8 (5) pkt.

  42. Powrót do góry    #577
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,518
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Bo od początku jechał młodym Holderem w rezerwie, zamiast od dalszych biegów. Więc ten skład był najsilniejszy od 1 kolejki jaki Toruń miał w niedzielę.

    Teraz w najbliższym meczu z Toruniem Lambo powinien od razu pojechać za Lamparta starszego (o ile nadal starszy Lampart będzie dołował)
    Z Wrocławiem niby też Lambo powinien wskoczyć od razu za Lamparta, ale dałbym mu szansę. Niech chłopak pokaże czy faktycznie taki słaby czy to był wypadek przy pracy. I tak mecz ze Spartą w dupę, więc jedziemy bez presji na wynik.
    Lambert jedzie przecież mega przeciętnie tak jak AJ.
    Kolego to nie 1 liga gdzie obaj brylowali

  43. Powrót do góry    #578
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No ja bym taki pewien Ksysia w tym roku nie był. Wyszedł mu jako tako jeden mecz. Deko mało na optymizm. Zobaczymy co pokaże w Toruniu. Zdziwię się jak uzbiera więcej niż 8 (5) pkt.
    Mam nadzieję, że stan zdziwienia utrzymywać będzie się u Ciebie jak najdłużej - bo już trochę trwa, co nie? W Czewie twardo obstawiałeś -20 na koncie Stali a GKM miał nas rozjechać na "Jancarzu".
    Ja nie twierdzę, że w tym sezonie Kasprzak będzie robił po 13 pkt. w każdym meczu ale na te ok.9-10 plus jakieś bonusiki nieśmiało liczę. Przyznasz jednak, że jego wynik w meczu z Motorem był anormalny - coś jak dorobek Dudka w Lesznie.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  44. Powrót do góry    #579
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Mam nadzieję, że stan zdziwienia utrzymywać będzie się u Ciebie jak najdłużej - bo już trochę trwa, co nie? W Czewie twardo obstawiałeś -20 na koncie Stali a GKM miał nas rozjechać na "Jancarzu".
    Ja nie twierdzę, że w tym sezonie Kasprzak będzie robił po 13 pkt. w każdym meczu ale na te ok.9-10 plus jakieś bonusiki nieśmiało liczę. Przyznasz jednak, że jego wynik w meczu z Motorem był anormalny - coś jak dorobek Dudka w Lesznie.
    Motor taki słaby nie jest. Jak im tor pasuje to każdemu krwi napsują. Cieszcie się że jeszcze wówczas Głupka nie było ...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Powrót do góry    #580
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,790
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,120 w 1,475 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Mam nadzieję, że stan zdziwienia utrzymywać będzie się u Ciebie jak najdłużej - bo już trochę trwa, co nie? W Czewie twardo obstawiałeś -20 na koncie Stali a GKM miał nas rozjechać na "Jancarzu".
    Ja nie twierdzę, że w tym sezonie Kasprzak będzie robił po 13 pkt. w każdym meczu ale na te ok.9-10 plus jakieś bonusiki nieśmiało liczę. Przyznasz jednak, że jego wynik w meczu z Motorem był anormalny - coś jak dorobek Dudka w Lesznie.
    Jeśli chodzi o formę Ksysia na nadchodzący sezon, prawie żadna jego jazda mnie nie dziwi. Może zaskoczył mnie w roku, gdy na "rozwierconych" tłumikach, zdobył srebro w SGP. Jego poziom lawiruje gdzieś między rokiem ubiegłym, gdzie uderzył głową w sufit swoich możliwości, a początkiem tegorocznego sezonu, gdy przyszedł czas na sprawdzenie poziomu jego podłogi. Jego przyszłość widzę w 7-11 pkt u siebie i 4-9pkt na wyjazdach, zależnie od dyspozycji dnia i rywala.
    Jak dla mnie, Krzysiu prezentuje podobną skuteczność i poziom do Sz.Woźniaka, choć to zupełne przeciwieństwa w stylu i charakterze obu zawodników.

  46. Powrót do góry    #581
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Motor taki słaby nie jest. Jak im tor pasuje to każdemu krwi napsują. Cieszcie się że jeszcze wówczas Głupka nie było ...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Gdzie napisałem, że Motor jest słaby?
    Na braku Łaguty też dużo skorzystaliście bo Duzers w meczu z Lublinem dał ciała podobnie jak KK.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  47. Powrót do góry    #582
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,790
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,120 w 1,475 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Gdzie napisałem, że Motor jest słaby?
    Na braku Łaguty też dużo skorzystaliście bo Duzers w meczu z Lublinem dał ciała podobnie jak KK.
    Skorzystaliśmy jak wszyscy w tym okresie, ale obecność Griszy nie odmieniłaby specjalnie losów meczu, wygrana byłaby tylko nieco niższa. Natomiast Grisza na Jancarzu, mógłby zagrozić wygranej Stali, mecz mógłby się potoczyć nieco inaczej, były na to wszelkie możliwości.
    Duzers nie dał ciała, bo to jest w tej chwili Dudka poziom, na tym szrocie który dosiada. Początek roku miał nieco lepszy, dzięki starym silnikom, czy nowe jeszcze jechały w zimnie??? O ile w przypadku Duzersa jest szansa na skręcenie jakiegoś lepszego sprzętu i powrót do punktowania na oczekiwanym poziomie, to KK dysponuje sprzętem, o ile się nie mylę od RK, więc co on może poprawić? Lepszych silników już nie kupi, jazdy nie poprawi-tak będzie jeździł w tym sezonie, raczej.

  48. Powrót do góry    #583
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    No tak. Gdzie ten Kasprzak z 2014? To aż niemożliwe żeby taki zjazd zaliczyć w tak krótkim czasie.

  49. Powrót do góry    #584
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    No tak. Gdzie ten Kasprzak z 2014? To aż niemożliwe żeby taki zjazd zaliczyć w tak krótkim czasie.
    A gdzie Iversen z 2013? Kilku innych można też podać jako przykłady...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  50. Powrót do góry    #585
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Jacek Falubaz natychmiast do Motoru bo w Toruniu to nawet Baron by nic nie ukręcił. Przynajmniej nie będzie zestawiał składu jakby przyjechała do nas Wanda Kraków bo Toruń nie jest wcale taki słaby mimo że jest słaby.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tande za jego przydatny post!

    blajar (29-05-2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •