Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 467

Wątek: Vi runda pge ekstraligi : Włókniarz częstochowa - sparta wrocław , godz. 20:30

  1. Powrót do góry    #406
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nayebales się jaskiniowcu. Toruńskie pieski będą miały radoche a nie o to mi chodzi. Wpadnę na trening brudasie jeśli jeszcze Cię nie wyje8ali
    Myślę, że sporo osób zastanawia się, o jakim treningu cały czas piszecie. Wprowadźcie nas w temat.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (26-05-2019), Peter Kildemand (25-05-2019)

  3. Powrót do góry    #407
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Pomimo dwóch porażek Włókniarz jak najbardziej jest w walce o PO. Dwa mecze przegrał z pewniakami do PO i to nie były mecze o 4 punkty, tylko o 2 punkty. Jeden wyjazd wygrany jest.
    Wystarczy,że wygrają w Falubazie i wskakują przed Falubaz. Dlatego 2 czerwca megaważny mecz w ZG
    Nawet jak Falubaz wygra to Włókniarz oczywiście jest cały czas w grze o PO, w czym pomagają mu ewentualni konkurenci do tego miejsca czyli Stal i GKM.
    Rozumie że ciągniesz łacha Włókniarza. Bo nawet tego żartu o wygranej z Falubazem nie komentuje.
    Prawda jest że 3szystko wskazuje że o 4 miejsce będą konkurować GKM, Gorzów i Włókniarz. Niestety Włókniarza z tej trojki jedt najsłabszy. GKM I Stał wygrały u siebie że Spartą, Stal raczej zgarnia bonus z nami A i GKM nie jest bez szans na wygranie w Częstochowie.
    Tak jak pisałem w wątku Włókniarza sezon na 6 i nie mylić tu z oceną tylko z miejsce na koniec
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  4. Powrót do góry    #408
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Ale co zrobił takiego prezes tym razem ?

    Trener niby z największej półki , zawodnicy mają płacone na czas. Czego jeszcze chcemy.

    Cieślak dzis powienien dostać wypowiedzenie. Pora by ktoś przyszedł i ogarnał ten tor który bedzie naszym atutem
    A kto tą ,,drużynę” zbudował i ile miał do powiedzenia ten trener z najwyższej półki? Jak zaczął dymić o Vaculika to dostał prikaz żeby się zamknął. To się zamknął. Naściąganie toruńskich najmitów mogło się ewentualnie obronić wynikiem, jak już wiemy, nie obroniło się. Kto za to odpowiada ? Ano ten kto podejmował decyzje.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  5. Powrót do góry    #409
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Trener z górnej półki? Fajnie. Wiem, że ktoś może gustuje w Kokinówce, ja jednak wołałem tego zwykłego Lecha Lepsze jest wrogiem dobrego.

    A zapomniałem, Lech popełnił niewybaczalny błąd, chciał normalnej pensji. Rozumiem, że Cieślak mniej kosztuje klub jak całoroczna pensja byłego, niestety trenera? Mam takie dziwne wrażenie, że po zeszłorocznych zgrzytach (treningi, transfery) Cieślak ma w tym roku wywalone. Kędziora cały czas walczył o to by w klubie kilka rzeczy (i ludzi!) mających wpływ na wynik było zapewnione na odpowiednim poziomie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    pakosik (25-05-2019)

  7. Powrót do góry    #410
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2018
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 43 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nayebales się jaskiniowcu. Toruńskie pieski będą miały radoche a nie o to mi chodzi. Wpadnę na trening brudasie jeśli jeszcze Cię nie wyje8ali
    Jak już skończysz z ćpaniem, to się odezwij na prv.Wygospodaruje pare minut na wytłumaczenie ci jak nie płuc na kolegów po szału.

    Cieslak powinien dostać wypowiedzenie z dniem jutrzejszym.
    Nie ma zespołu.
    Nie ma furmanek.
    Kiedyś był taki serial było sobie życie.
    Kreskówka w sumie.
    Teraz obejrzeliśmy ostatni odcinek serialu był sobie playoff.
    Dobrej nocy.
    Ostatnio edytowane przez CriticalSyncro ; 25-05-2019 o 00:47

  8. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Chłopaki, pije sobie właśnie Perłę export, wlazłem na forum i czytam was intensywnie, mam też taką małą prośbę: możecie zrobić stream ze spotkania?
    To się chyba nazywa fame MMA. A perle export to lej w kanał, szkoda kiszek na te popłuczyny!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-05-2019), greggor (25-05-2019), pakosik (25-05-2019)

  10. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To się chyba nazywa fame MMA. A perle export to lej w kanał, szkoda kiszek na te popłuczyny!
    I zwycięzca dla Marty Linkiewicz.

  11. Powrót do góry    #413
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Szczerze, to Lwy ten mecz przegrały jeszcze zanim się rozpoczął - ale w głowach - ta Bycza masakra dalej siedzi.
    Ogólnie to śmieszą mnie gadki, że tor, że sprzęt...jak Sparta dostawała w ciry i u siebie jadąc budżetówką to wiadomo, że taki był stan posiadania i wyżej srać niż można, się nie da.
    Włókniarz jedzie tym co ma - w sumie to do tego sezonu nie sądziłem, że Toruń potrafi przegrywać 2 mecze w jednej kolejce A jednoczesne próby oszukiwania siebie właśnie tym się kończą.
    Poza tym bawi mnie ten czarujący prezes, co traktorem chce jeździć przed meczami - niech jeździ - przyjedzie mu komisarz i zrobi i tak po swojemu - facet gada pod publiczkę i już się odgraża odrobieniem tych punktów we Wrocku.
    Udziela mi się pycha Częstochowska może, ale Wy tutaj Panowie to z 35 nie wyjdziecie.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi antyprzemek za jego przydatny post!

    Gadol (25-05-2019), Mossberg (26-05-2019)

  13. Powrót do góry    #414
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To się chyba nazywa fame MMA. A perle export to lej w kanał, szkoda kiszek na te popłuczyny!
    Kurde, a mi perła smakuje
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  14. Powrót do góry    #415
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Gorzej od Pawcia nie pojedzie, a przynajmniej będzie wychowanek w składzie. Toruń byłby jedyną drużyną bez swojaka na seniorce
    W Lublinie to kto jest swojakiem na seniorce lub juniorce?

    Wlokniarz dostal zadyszki i to wyraznie widac.
    Ogolnie to od poczatku wygladal dosc niewyraznie.
    Mial szczescie z kalendarzem i kontuzja Doyla,bo w Toruniu
    tez moglobyby byc na styku i kto wie jak by sie skonczylo.
    Kibice wierzyli,ze te srednie wystepy szczegolnie Lindgrena to wina toru,ale
    teraz to juz chyba nie ma wymowki.

    Liga podzielila sie na trzy grupy.
    Unia L,Sparta i Falubaz. GKM,Lublin,Wlokniarz,Gorzow.Trzecia grupa to osierocony
    Torun.
    Niedziela sporo wyjasni,szczegolnie w kwestii Lublina i Torunia.
    Nie ma co juz teraz rozdawac miejsc,bo z czworki walczacej o jedno miejsce w PO
    kazda z tych druzyn ma takie same szanse.
    Gorzej jak Lindgren z Madsenem faktycznie postawia wszystkie sily na GP.
    Wtedy Lwy moga miec ciezki zywot.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-05-2019 o 08:35
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Bronek12 (25-05-2019), Buszmen (25-05-2019), Gadol (25-05-2019)

  16. Powrót do góry    #416
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Kurde, a mi perła smakuje
    To może tego się trzymaj - podróż w stronę bardziej wyrafinowanych piw to niestety podróż w jedną stronę.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi greggor za jego przydatny post!

    j-rules (25-05-2019)

  18. Powrót do góry    #417
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    no, ale export? jeszcze chmieowa bym jakos rozumial..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #418
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    To polećcie najlepsze piwo z ogólnodostępnych w zwykłych sklepach a nie jakiś specjalistycznych dla piwoszy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #419
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Brać piwo z małych browarów i szukać tego, co komu podejdzie.
    Lechy, Żywce itd. itp. to napoje piwopodobne....

  21. Powrót do góry    #420
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Próbowałem ale mi nie podchodziły.
    Tego jest teraz taka masa że człowiek sie w tym gubi a ja tak na raz to mogę zmęczyć max 2 piwa wiec nie ma szans na jakieś duże poszukiwania
    Kupuje grolscha albo bernarda bo te mi pasują najbardziej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. Powrót do góry    #421
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Miłosław Bezalkohole IPA, serio.

  23. Powrót do góry    #422
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To polećcie najlepsze piwo z ogólnodostępnych w zwykłych sklepach a nie jakiś specjalistycznych dla piwoszy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie da sie polecic najlepszego piwa. Jeden lubi corke drugi tesciowa.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    greggor (26-05-2019)

  25. Powrót do góry    #423
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Z tych dostępnych w sieciówkach to Miłosław i Książęce dla mnie do zaakceptowania

    Do 4 zł za butelkę , więc tragedii nie ma

    Raz po raz kupię coś droższego , ale to bardziej żeby nacieszyć trochę kubki smakowe i poznać inne smaki

    Ale tak do koszenia trawy książęce pszeniczne po prostu IDEALNE

    Lechy , Tyskie, Żywce i tym podobne ......przemilczę bo to koło piwa od kilku lat już nie stało .....

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    sobotch (25-05-2019)

  27. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    złoty baźant dwunastka i cena też jest ok
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 25-05-2019 o 12:29

  28. Powrót do góry    #425
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Nie no, Perła to najlepsze co jest u nas na wiosce, a jak mam sobie organizować wieczorne piwkowanie, to wolę sobie rowerkiem wyskoczyć do sklepu z plecakiem, niż walić kilometry do tesco, czy biedry.
    Z tych ogólnie dostępnych, to do niedawna nr jeden był dla mnie ciechan nieutrwalany. Tylko z nim jak z jajkiem trzeba się obchodzić, bo łatwo je wzburzyć. Teraz już mi sie trochę opił, wiec walę na ślepo co jest, czasem trafię ma coś lepszego, czasem gorszego. Chłodny namysłów jest całkiem zacny. Mamy tu świebodzińskie, regionalne piwka, które wygrywają jakieś konkursy i zawody, ale mnie jakoś one nie przekonują. Jestem też jakiś dziwny, bo czeskie mi nie wchodzą.
    O, książęce jest całkiem spoko. Jak mi w tesco zrobią promocję na 2,99 to biorę wózkami
    ps. Włókniarz przegrał. Żeby mi nikt nie napisał, że nie na temat
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  29. Powrót do góry    #426
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Perła tylko chmielowa, ewentualnie Namysłów z budżetowych.

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Nigel (25-05-2019), Słowianka (25-05-2019)

  31. Powrót do góry    #427
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Dobre piwo musi posiadać więcej niż 12% ekstraktu, nie powinno mieć też więcej niż 5.5 % alko. Słowa pracownika browaru z 30 letnim stażem. Co ciekawe jak wspomniał welna o tyskich, zywcach aktualnie najlepsze składniki wkładają do.... Żubra. Nie wiem, nie próbowałem.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    pakosik (25-05-2019)

  33. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    w lidlu mozna wyhaczyc krafty w dobrej cenie. A w zabce Grodziskie white ipa z zielona herbata - super polaczenie.
    A z koncerniakow najgorszym gunwem jest Okocim i Lech.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Dobre piwo musi posiadać więcej niż 12% ekstraktu, nie powinno mieć też więcej niż 5.5 % alko. Słowa pracownika browaru z 30 letnim stażem. Co ciekawe jak wspomniał welna o tyskich, zywcach aktualnie najlepsze składniki wkładają do.... Żubra. Nie wiem, nie próbowałem.
    Czyli wg pracownika browaru im slodsze piwo tym lepsze? Sorry, ale to jest bulszajt
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #429
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    w lidlu mozna wyhaczyc krafty w dobrej cenie. A w zabce Grodziskie white ipa z zielona herbata - super polaczenie.
    A z koncerniakow najgorszym gunwem jest Okocim i Lech.


    Czyli wg pracownika browaru im slodsze piwo tym lepsze? Sorry, ale to jest bulszajt
    Być może wypowiadał się o swoich kubkach smakowych.

  35. Powrót do góry    #430
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Dobre piwo to tylko z browarów rzemieślniczych. Lechy, Żywce i Warki to walą na ilość żeby jak najwięcej poszło w promocji w marketach. Jakości tam nie ma wcale.

  36. Powrót do góry    #431
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    Wkurvviają mnie już tacy piwosze-neofici, co to ****a całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.

    Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie mówię to o obiektywnie hu*owych harnasiach, żubrach czy innych tyskich, ale normalnych piwkach typu perła czy Łomża, co to przyjemnie obalić latem bez kontemplacji bukietu smakowego. Zaraz się zaczyna:

    - hurrr durrr co ty pijesz, koncernowe siki, je*ie tekturo, za tyle samo mogłeś mieć ekokraftowy CIEMNY PRZENICZNY LAGER PILS PALONY JASNY PEŁNY z BROWARU KOCZKODAN, mmm, pacz jakie to dobre, wyliżem jeszcze butelke po wypicu!!!!!!!

    Nieważne, że 5 lat temu sami spuszczali się nad „perło export”, bo okazało się, że istnieje poniżej 4 zł coś nie je*ie żółcią jak harnaś i nie chce się rzygać wypiciu 7.

    Prawdziwa jazda zaczyna się przy próbie ustawienia w jakiejś knajpie. Lokale z wyborem mniejszym niż 15 gatunków piw kratowych albo belgijskich czy niemieckich odpadają. Rzut oka na kartę wystarczy, i już trzoda:

    - o, nie ma południowosakosńskiego stouta 16894 IPA uberchmielone 69 IBU z browaru Himmler, wychodzimy, co mie tu jakimś guwnem pizner urkłel chco otruć!
    Koniec końców po sprawdzeniu wszystkich lokali z jedzeniem lądujesz w jakimś speluno pubie z gównomuzyką i wyborem 10 0000 piw o zj*banych nazwach typu „atomowy morświn”, „natarcie pszenicy” albo o nazwach na zasadzie „w ch*j długa nazwa procesu technologicznego+nazwa wioski, z której jest browar”

    -pacz , to je za*ebisty lokal, to je wybór, mmm, ukraińskie piwo pszeniczne środkowej fermentacji wysokohmielone palone otwartej ekstaktacji w niedomknietej kadzi browaru Jabolon, w schłodzonym kuflu, tak jak mówił Kopyr na blogu, boże, jakie to dobre, mmm…

    I żłopie tą zupę o konsystencji gunwa, co to do niczego nie podobna. To tyle żali na dziś, gorzej jak spotka się dwóch takich januszy koneserów piwa i pierdolo całe spotkanie, ale to już temat na inną opowieć, jak chcecie, to napisze…
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  37. Już 14 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Buszmen (25-05-2019), CarlitosFalubaz (25-05-2019), Falubaz (25-05-2019), Gadol (25-05-2019), Gkskubik (25-05-2019), KyleUT (25-05-2019), Marsh (25-05-2019), Peter Kildemand (25-05-2019), atrock92 (25-05-2019), darsen (25-05-2019), gregi_ns (25-05-2019), kingpin (25-05-2019), kowjanko (25-05-2019), lego (25-05-2019)

  38. Powrót do góry    #432
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    No i znowu okazuje się, że za komuny było lepiej. Małe piwko z korzeniami, jeden kiosk, drugi, trzeci i człowiek chodził jak we śnie, a dziś nawet żulom się w dupach poprzewracało.

  39. Powrót do góry    #433
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Usmialem sie mlody piernik2,nie powiem.
    Cala prawda o dzisiejszych czasach,choc nie do konca,
    bo piwo piwu jednak nierowne.

    Mnie tam smakuje np. Lech Premium Pils i nie narzekam.
    Jak jestem w Toruniu,koniecznie Olbracht Pils.
    Ogolnie to zadnym piwem nie gardze,ale niektore pije tylko raz.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-05-2019 o 21:24
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #434
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No Młody nieźle, jesteś w lepszej formie niż cały Getłel. Z ten browar Himmler masz lajka


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  41. Powrót do góry    #435
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No Młody nieźle, jesteś w lepszej formie niż cały Getłel. Z ten browar Himmler masz lajka


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ja tam się zastanawiam, co ten młody jara ciągle. Bo na pewno po piwie takich zajawek sie nie ma
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #436
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja tam się zastanawiam, co ten młody jara ciągle. Bo na pewno po piwie takich zajawek sie nie ma
    Może jakieś piwo z browaru Cannabis?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  43. Powrót do góry    #437
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Młody Piernik chciał zabłysnąć, ale ten tekst krąży po internecie od dobrych kilku lat wygooglujcie kawałek z tekstu który wrzucił. Co nie zmienia faktu że w pełni się z Nim zgadzam!

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi patryk92 za jego przydatny post!

    j-rules (26-05-2019)

  45. Powrót do góry    #438
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez patryk92 Zobacz posta
    Młody Piernik chciał zabłysnąć, ale ten tekst krąży po internecie od dobrych kilku lat wygooglujcie kawałek z tekstu który wrzucił. Co nie zmienia faktu że w pełni się z Nim zgadzam!
    To ty sprawdzasz takie bzdury? szok. inna sprawa plagiatowac takie zwykłe teksty to trochę gimela

  46. Powrót do góry    #439
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    To ty sprawdzasz takie bzdury? szok. inna sprawa plagiatowac takie zwykłe teksty to trochę gimela
    Nie sprawdzam, po prostu mi się skojarzyło że gdzieś już to czytałem. A że były takie zachwyty nad twórczością Piernika to napisałem co wiem. Panowie, bez spiny

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi patryk92 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (25-05-2019), cukrzyca (25-05-2019)

  48. Powrót do góry    #440
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Grisza jutro zmasakruje Apator

  49. Powrót do góry    #441
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    Grisza jutro zmasakruje Apator
    Łaguta, nieobliczalny Miesiąc, Lampart który zawsze coś tam dorzuci, mocna formacja młodzieżowa. Lublin jeszcze nie jednemu napsuje krwi

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi patryk92 za jego przydatny post!

    atrock92 (25-05-2019)

  51. Powrót do góry    #442
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Wkurvviają mnie już tacy piwosze-neofici, co to ****a całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.

    Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie mówię to o obiektywnie hu*owych harnasiach, żubrach czy innych tyskich, ale normalnych piwkach typu perła czy Łomża, co to przyjemnie obalić latem bez kontemplacji bukietu smakowego. Zaraz się zaczyna:

    - hurrr durrr co ty pijesz, koncernowe siki, je*ie tekturo, za tyle samo mogłeś mieć ekokraftowy CIEMNY PRZENICZNY LAGER PILS PALONY JASNY PEŁNY z BROWARU KOCZKODAN, mmm, pacz jakie to dobre, wyliżem jeszcze butelke po wypicu!!!!!!!

    Nieważne, że 5 lat temu sami spuszczali się nad „perło export”, bo okazało się, że istnieje poniżej 4 zł coś nie je*ie żółcią jak harnaś i nie chce się rzygać wypiciu 7.

    Prawdziwa jazda zaczyna się przy próbie ustawienia w jakiejś knajpie. Lokale z wyborem mniejszym niż 15 gatunków piw kratowych albo belgijskich czy niemieckich odpadają. Rzut oka na kartę wystarczy, i już trzoda:

    - o, nie ma południowosakosńskiego stouta 16894 IPA uberchmielone 69 IBU z browaru Himmler, wychodzimy, co mie tu jakimś guwnem pizner urkłel chco otruć!
    Koniec końców po sprawdzeniu wszystkich lokali z jedzeniem lądujesz w jakimś speluno pubie z gównomuzyką i wyborem 10 0000 piw o zj*banych nazwach typu „atomowy morświn”, „natarcie pszenicy” albo o nazwach na zasadzie „w ch*j długa nazwa procesu technologicznego+nazwa wioski, z której jest browar”

    -pacz , to je za*ebisty lokal, to je wybór, mmm, ukraińskie piwo pszeniczne środkowej fermentacji wysokohmielone palone otwartej ekstaktacji w niedomknietej kadzi browaru Jabolon, w schłodzonym kuflu, tak jak mówił Kopyr na blogu, boże, jakie to dobre, mmm…

    I żłopie tą zupę o konsystencji gunwa, co to do niczego nie podobna. To tyle żali na dziś, gorzej jak spotka się dwóch takich januszy koneserów piwa i pierdolo całe spotkanie, ale to już temat na inną opowieć, jak chcecie, to napisze…
    Bardzo podoba mi się twoja wypowiedz. Więc czekam z ciecierpliwością na drugą częśc.
    Sam równiez nie jestem betonem kraftu, czasami kupie coś innego, coby posmakować, poeksperymentować. Ale najbardziej lubie zwykłe, niezbyt mocne orzeźwiające piwka, które, jak celnie wspomniałeś - niektorzy nazywają sikaczami.
    O MOJ BOZE - czyz to wlasnie nie jest wspaniałe? Zeby w gorący słoneczny dzień, w plenerku, parku, na rowerku albo przy grillku, wypic sobie jakąś perełke, coronę, millerka, henia czy coś czeskiego (gorzkie, owszem, ale gorzkie, od chmielu, a nie od **** wie czego tak jak połowa naszych polskich browarów), cos co wypijesz ze smakiem, coś co nie wali żulem, zolcią albo jakims kwasem, jak warki, zubry czy tatry, albo naftaliną jak krafty, które notabene są tak wysokoprocentowe, że czasami po dwoch jest trąba, albo odruch wymiotny przy następnym.

    Pozdro!
    pomidor

  52. Powrót do góry    #443
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Dobre piwo musi posiadać więcej niż 12% ekstraktu, nie powinno mieć też więcej niż 5.5 % alko.

    dlatego gustuję w porterach, a nie jakiś kraftowych wynalazkach a'la sojowe latte zamiast konkretnego doppio
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  53. Powrót do góry    #444
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    Grisza jutro zmasakruje Apator
    Nie ma Apatora jest gelweł lub jak kto woli unibbaks ks.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #445
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zasada jest jedną - nie jest piwem gówno, które kosztuje mniej niż 3 PLN, nie jest piwem również gówno dostępne w biedronkach, zresztą tak samo jak wódka.

    Najlepszym jednorazowym piwem, jakie w życiu piłem było "piernikowe", pewnie z wiadomych okolic. Ale tylko pierwsze, bo kolejne już zbyt mdłe.

    Z ogólnie dostępnych, wszelki Ciechan i raciborskie.

    Tekst o neofitach przegrany jak Black album i gówno wart, choć powszechnie wiadomo, że wyznawcy piwa znanego z reklam telewizyjnych chętnie się pod tym podpiszą, jak pod słoikiem pulpetów z biedronki. I w sumie nic mnie do tego

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-05-2019)

  56. Powrót do góry    #446
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Dobre piwo musi posiadać więcej niż 12% ekstraktu, nie powinno mieć też więcej niż 5.5 % alko. Słowa pracownika browaru z 30 letnim stażem. Co ciekawe jak wspomniał welna o tyskich, zywcach aktualnie najlepsze składniki wkładają do.... Żubra. Nie wiem, nie próbowałem.
    A Desitki? Daleko nie szukając?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    j-rules (26-05-2019)

  58. Powrót do góry    #447
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Co tu gadać. Będzie gwałt, ze szczególnym okrucieństwem. Oczywiście Sparta w roli kata.
    Eksperta to miło posłuchać.

  59. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (25-05-2019), Mossberg (26-05-2019), sobotch (25-05-2019)

  60. Powrót do góry    #448
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Eksperta to miło posłuchać.
    mogło być dużo wyżej nie wykorzystano 2 maxow. na dzień dzisiejszy Jamróg i Gleb max trzy biegi.

  61. Powrót do góry    #449
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Eksperta to miło posłuchać.
    Też pisałem, że 40 będzie sukcesem.
    A jutro dla Leszna

  62. Powrót do góry    #450
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Też pisałem, że 40 będzie sukcesem.
    A jutro dla Leszna
    Oby Falubaz powalczył ale dla mnie 57:33.

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •