Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 451 do 467 z 467

Wątek: Vi runda pge ekstraligi : Włókniarz częstochowa - sparta wrocław , godz. 20:30

  1. Powrót do góry    #451
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zasada jest jedną - nie jest piwem gówno, które kosztuje mniej niż 3 PLN, nie jest piwem również gówno dostępne w biedronkach, zresztą tak samo jak wódka.

    Najlepszym jednorazowym piwem, jakie w życiu piłem było "piernikowe", pewnie z wiadomych okolic. Ale tylko pierwsze, bo kolejne już zbyt mdłe.

    Z ogólnie dostępnych, wszelki Ciechan i raciborskie.

    Tekst o neofitach przegrany jak Black album i gówno wart, choć powszechnie wiadomo, że wyznawcy piwa znanego z reklam telewizyjnych chętnie się pod tym podpiszą, jak pod słoikiem pulpetów z biedronki. I w sumie nic mnie do tego
    Ekspert od piwa się znalazłł! Piję często piwka kosztujące poniżej trzech zeta i są nieraz lepsze niż te powyżej dyszki. Cena nie ma reguły piwny laiku.

  2. Powrót do góry    #452
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak lubisz szczyny to nic mi do tego.

  3. Powrót do góry    #453
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    mecz można było wygrać dużo wyżej. nie wykorzystany bardzo szybki fricke i jeden bieg drabika. gleb i Jamróg na dzień dzisiejszy nadają się tylko na trzy biegi mimo zauważalnego progresu w ich wykonaniu. widać że rusko daje słabszym zawodnikom pojeździć i nie chce robić kwasów. wątpię że to robota Śledzia. coś mi się wydaje ze Milik juz sobie nie pojezdzi .
    Andrzej jest na urlopie nad morzem

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mossberg za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (26-05-2019)

  5. Powrót do góry    #454
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    47-43 dla Wrocławia

  6. Powrót do góry    #455
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    WTS 44:46 CKM

  7. Powrót do góry    #456
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMik Zobacz posta
    WTS 44:46 CKM
    No dobra 46-44 DLA SPARTY

  8. Powrót do góry    #457
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    bonus dla Wrocławia i 2 pkt dla Częstochowy to byłby klasyczny przykłąd sytuacji wilk syty i owca cała.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Powrót do góry    #458
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Opcja idealna ale bądźmy realistami. Zz za Taja to tylko jeden mnie start. Mając taki zawodników jak Max, Maciek, Fricke i Gleb to przy własnym torze niewielka lub żadna strata. U nas obstawiam dobry mecz Leona, Fredki i jakieś sensowne punkty młodzieżowców A to za mało na korzystny wynik. Realnie obstawiajac 50:40.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  10. Powrót do góry    #459
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Ten sezon w moich typowaniach jest bardzo mocno pesymistyczny. Nie umiem zaufać tej drużynie. Te nazwiska do mnie nie przemawiają. Moja opinia jest taka, ze osiągniemy maksymalnie 42 punkty. Przed nominowanymi będzie już wyjaśnione.

    Ale mocno trzymam kciuki.

  11. Powrót do góry    #460
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Tęskniły kolorowe misie? NA BANK!
    Dobra mniejsza z tym. Przejdźmy do spraw ważnych, bo czy dziś Włókniarz wygra czy przegra - po maści komentarzy prezesów klubów żużlowych z forum, rejon Częstochowa - widzę, że to temat mało ważny. Wnioskuje, że okopujemy się przy założeniu wygrać w Lublinie, bądź w Gorzowie. No tak tak. Ciekawe
    Ale najpierw spójrzmy na dzisiejszy mecz.
    Przed sezonem odbył się sparing w mieście Wrocław, gdzie niezmiernie szybki był Miedziński, a CKM jechał bez swego lidera Madsena. Kolejne spotkanie, to spartoniada w Częstochowie, gdzie śmieszny Zagar został okrzyknięty niedoścignionym Walczakiem i ogólnie, szkoda, że nie ma 20 lat. Tak, więc dzisiejszy mecz napawa mnie optymizmem. Czemu zapytacie? A ja już jadę na deskorolce z wyjaśnieniem.
    Po pierwsze, drużyna CKM Włókniarz Częstochowa, jedzie na wyjeździe od iluś już tam dni i na pewno jest głodna, takiego wydarzenia. Inny tor, mniejsza presja, bo w sumie staliśmy się zakładnikiem NAJLEPSZEGO TORU w Drodze Mlecznej, ale błąd został naprawiony. Zielonogórzanie się zgodzą pewnie ze mną.
    Po drugie nie było gp
    Po trzecie ostatnie wyczyny wszystkich zawodników rzutują na formę stabilną lub zwyżkową (coś tam Przedpełski przywiózł, Miedziak coś tam porobił, Lindgren dalej na skakance skacze, no i Madsen, jadący swój kolejny sezon itp)
    Po czwarte myślę, że morale po zwycięstwie z ZG i w przypadku kontuzji Tajskiego są po stronie CKM. Prawdopodobnie zaczął działać tim spirit, który na początku był, gdzieś schowany.
    Po piąte, tor we Wrocławiu przypomina mi trochę tor z Częstochowy ze 3 lata temu, czyli jest do walki, a to będzie dziś kluczowe. Tzw. Bij Zabij.
    Po szóste chcę by Włókniarz wygrał i już.
    Po 7 wygrana we Wrocku nie będzie jakąś katastrofą dla Sparty, więc wiesz Billi.
    8 punktów przewagi i wygrać, to jednak sporo, więc opcja bonus, to Lublin i ostatnio jadący padakę Gorzów, co akurat może mieć bardzo ciekawy wpływ na ostatni mecz rundy zasadniczej.
    Więcej rozpisywać się nie będę, poczekam, zobaczę i napiszę.
    P.S
    Apator Toruń spadł do Nice Ligi.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  12. Powrót do góry    #461
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  13. Powrót do góry    #462
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jak lubisz szczyny to nic mi do tego.
    Dokładnie. Dochodzi do tego, że jak ktoś nie lubi sikaczy z domieszką alkoholu, to wychodzi na dziwaka.
    Niedługo w butelkach będą sprzedawać napoje piwnopodobne znane z imprez masowych z kija, dadzą ładną etykietę i ludzie się będą cieszyć że mają na ochłodę, tak jak się cieszą ze zwrotu podatku po tym jak zostali wydymani.
    Już każdy zapomina, że niemal każde piwo psuło się przez lata na potrzeby masówki.

    Wszelkie perły to szczyny najbardziej pospolite. Jako lublinianin jestem zdziwiony, że zdobyły tak szeroką popularność,
    bo na rynku tego szajsu już było dużo. Podejrzewam, że przez fajną nazwę, fajne hasła i reklamy.
    Kojarzy mi się z napojem spożywanym głównie przez lubelskich żuli i studentów i nigdy się to nie zmieni.
    Naprawdę nie wiem dlaczego ludzie spożywają coś co jest po prostu ohydne.
    Ani to zdrowe, ani dobre, jedyny plus że tanie. Polecam dla rytuału pić sobie coś innego (np. wodę jak Jack Reacher).
    Jeśli chodzi o alkohole, to nawet wśród tanich lidlowo-biedronkowych towarów można znaleźć coś zdatnego do picia.
    Inna sprawa, że rację mają ci narzekający na dostęp do normalnych piw na rynku.
    I już nie chodzi o cenę tylko wybór. Najczęściej mamy wybór między syfiastym sikaczem (wszystkie komercyjne i wiele piw mniejszych browarów) albo bardzo mało przypominającym piwo smakowym dziwadłem.
    Zwłaszcza jasne piwa dostępne w Polsce to katastrofa.

  14. Powrót do góry    #463
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Jest bardzo duzo swietnych jasnych piw w znanych sieciowkach do zlowienia.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #464
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Dokładnie. Dochodzi do tego, że jak ktoś nie lubi sikaczy z domieszką alkoholu, to wychodzi na dziwaka.
    Niedługo w butelkach będą sprzedawać napoje piwnopodobne znane z imprez masowych z kija, dadzą ładną etykietę i ludzie się będą cieszyć że mają na ochłodę, tak jak się cieszą ze zwrotu podatku po tym jak zostali wydymani.
    Już każdy zapomina, że niemal każde piwo psuło się przez lata na potrzeby masówki.

    Wszelkie perły to szczyny najbardziej pospolite. Jako lublinianin jestem zdziwiony, że zdobyły tak szeroką popularność,
    bo na rynku tego szajsu już było dużo. Podejrzewam, że przez fajną nazwę, fajne hasła i reklamy.
    Kojarzy mi się z napojem spożywanym głównie przez lubelskich żuli i studentów i nigdy się to nie zmieni.
    Naprawdę nie wiem dlaczego ludzie spożywają coś co jest po prostu ohydne.
    Ani to zdrowe, ani dobre, jedyny plus że tanie. Polecam dla rytuału pić sobie coś innego (np. wodę jak Jack Reacher).
    Jeśli chodzi o alkohole, to nawet wśród tanich lidlowo-biedronkowych towarów można znaleźć coś zdatnego do picia.
    Inna sprawa, że rację mają ci narzekający na dostęp do normalnych piw na rynku.
    I już nie chodzi o cenę tylko wybór. Najczęściej mamy wybór między syfiastym sikaczem (wszystkie komercyjne i wiele piw mniejszych browarów) albo bardzo mało przypominającym piwo smakowym dziwadłem.
    Zwłaszcza jasne piwa dostępne w Polsce to katastrofa.
    Wy to pewnie wodę to tylko z największych głębin nieskażonych jeszcze cywilizacyjnym syfem spożywacie? Dajcie innym pić to, na co mają ochotę i nie wywyższajcie się. Wychodzicie na zwykłych buców.

  16. Powrót do góry    #465
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Ja z jasnych zwykle wciągam Raciborskie klasyczne. Ostatnie z tych bardzo znanych którego jeszcze nie popsuli.
    A jak nie ma to twierdzowe. A jak nie ma to idę w ciemne. Mam na myśli sieciówki i zwykłe sklepy.
    Czasem kupię też zwykłe jasne, ale już o paru łykach żałuję bo się czuję, jakby mi ktoś napluł w twarz.

  17. Powrót do góry    #466
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    wczoraj testowalem raciborskiego pilsa i zniechecil mnie do testow dalszych tegoz browaru. Za to dzis super wchodzi Grodziska APA. Niedrogie, w kazdym lidlu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #467
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Wy to pewnie wodę to tylko z największych głębin nieskażonych jeszcze cywilizacyjnym syfem spożywacie? Dajcie innym pić to, na co mają ochotę i nie wywyższajcie się. Wychodzicie na zwykłych buców.
    Nie ma to nic wspólnego z wywyższaniem. To jest bardzo duży problem, bo przecież każdy chciałby mieć dostęp i duży wybór dobrych piw. Tylko nie widzę sensu chwalenia się wpisami typu "właśnie sączę sobie SYFIASTE PILS" wymieniając markę, bo brzmi jak piję polokoktę, czy coś w tym stylu. Chyba nikt nie pisze, że właśnie jara sobie najgorsze fajki x.
    Nie wiem czemu to ma służyć. Co kto pije w domowym zaciszu to jego sprawa, może nawet wodę z kibla

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •