Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 77 z 77

Wątek: 8. kolejka FTSL19 = 5. kolejka LT19 – pierwsze typowanie piątek 24.05.2019 godz. 18:00

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,896
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 90 w 46 postach
    Jaskółki

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00

    Gorzów – Grudziądz +12
    Częstochowa - Wrocław +8

    ---
    typy Darczello

    Jaskółki

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +10
    Częstochowa - Wrocław +10
    #MistrzJestJeden

  2. Powrót do góry    #47
    Super Typer FTSL Awatar hellraiser
    Dołączył
    26-01-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DRINK TEAM

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +4
    Częstochowa - Wrocław +8

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2016
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +6
    Częstochowa - Wrocław +8

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2009
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DRINK TEAM

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00

    Gorzów – Grudziądz +2
    Częstochowa - Wrocław +10

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,082
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ZATORZE DRIM TIM LESZNO

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +12
    Częstochowa - Wrocław +10

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +10
    Leszno – Zielona Góra +18
    Ostrów – Rybnik +8
    Daugavpils – Gniezno +10
    Łódź – Gdańsk -4
    Piła – Krosno +10
    Bydgoszcz – Kraków +20
    Poznań - Rawicz +10

    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAŻCE"

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2003
    Postów
    1,049
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    We Are The Best

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +8
    Częstochowa - Wrocław +8

  7. Powrót do góry    #52
    Super Typer FTSL Awatar gregi_ns
    Dołączył
    17-06-2005
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    typy Melas

    Speedway Dream Team


    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +8
    Częstochowa - Wrocław +8

  8. Powrót do góry    #53
    Moderator Grand Prix Awatar maciek33
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin - Toruń +6
    Leszno - Zielona Góra +22
    Ostrów - Rybnik +10
    Daugavpils - Gniezno +14
    Łódź - Gdańsk +10
    Piła - Krosno +12
    Bydgoszcz - Kraków +18
    Poznań - Rawicz +2
    Start Gniezno Fan
    Supporters de L'OM

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    19,679
    Kliknij i podziękuj
    3,954
    Podziękowania: 5,021 w 2,514 postach
    Niedziela,26.05.2019

    Lublin - Toruń +12

    Leszno - Zielona Góra +6
    Ostrów - Rybnik +4
    Daugavpils - Gniezno -4
    Łódź - Gdańsk -4
    Piła - Krosno +8
    Bydgoszcz - Kraków +14
    Poznań - Rawicz +4
    Apator Torun DMP 2019


    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,477
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    SPEEDWAY DREAM TEAM

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +14
    Leszno – Zielona Góra +12
    Ostrów – Rybnik +6
    Daugavpils – Gniezno +6
    Łódź – Gdańsk -6
    Piła – Krosno +8
    Bydgoszcz – Kraków +30
    Poznań - Rawicz +10
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    16,068
    Kliknij i podziękuj
    2,731
    Podziękowania: 3,644 w 2,015 postach
    PP Speedway Team

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +12
    Leszno – Zielona Góra +12
    Ostrów – Rybnik +8
    Daugavpils – Gniezno +8
    Łódź – Gdańsk +8
    Piła – Krosno +8
    Bydgoszcz – Kraków +24
    Poznań - Rawicz +10
    Reclaim. Rebuild. Redesign.

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    849
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wielka Czwórka Bydgoszcz

    Niedziela,26.05.2019

    Lublin - Toruń +10

    Leszno - Zielona Góra +10
    Ostrów - Rybnik +4
    Daugavpils - Gniezno +4
    Łódź - Gdańsk +6
    Piła - Krosno +6
    Bydgoszcz - Kraków +16
    Poznań - Rawicz +10

  13. Powrót do góry    #58
    Super Typer FTSL Awatar gregi_ns
    Dołączył
    17-06-2005
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    SPEEDWAY DREAM TEAM

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +12
    Leszno – Zielona Góra +14
    Ostrów – Rybnik +6
    Daugavpils – Gniezno +8
    Łódź – Gdańsk +6
    Piła – Krosno +6
    Bydgoszcz – Kraków +22
    Poznań - Rawicz +10

  14. Powrót do góry    #59
    Super Typer Grand Prix
    Dołączył
    26-04-2008
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Start Toruńsko - Inowrocławski
    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00

    Lublin – Toruń +10
    Leszno – Zielona Góra +14
    Ostrów – Rybnik +2
    Daugavpils – Gniezno +4
    Łódź – Gdańsk +2
    Piła – Krosno +8
    Bydgoszcz – Kraków + 20
    Poznań - Rawicz +22

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik Awatar Darczello
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaskółki

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +12
    Leszno – Zielona Góra +8
    Ostrów – Rybnik +6
    Daugavpils – Gniezno +8
    Łódź – Gdańsk +6
    Piła – Krosno +8
    Bydgoszcz – Kraków +22
    Poznań - Rawicz +10
    Ostatnio edytowane przez Darczello ; 25-05-2019 o 21:53
    Ukryta zawartość

    Umysł jest jak spadochron - najlepiej działa gdy jest otwartyUkryta zawartość

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec Awatar tonqister
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    551
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    START TORUŃSKO - INOWROCŁAWSKI

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00


    Lublin – Toruń +6
    Leszno – Zielona Góra +20
    Ostrów – Rybnik +6
    Daugavpils – Gniezno +6
    Łódź – Gdańsk +8
    Piła – Krosno +2
    Bydgoszcz – Kraków + 18
    Poznań - Rawicz +26
    NIGDY NIE SPADNIESZ, APATOR NIGDY NIE SPADNIESZ.... (CHYBA, ŻE PRZEZ FRĄTCZAKA I HOLTĘ)

  17. Powrót do góry    #62
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wymiatacze Team

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00

    Lublin – Toruń +16
    Leszno – Zielona Góra +10
    Ostrów – Rybnik +8
    Daugavpils – Gniezno +6
    Łódź – Gdańsk -4
    Piła – Krosno +4
    Bydgoszcz – Kraków + 20
    Poznań - Rawicz +24

  18. Powrót do góry    #63
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,385
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 16 w 9 postach
    SPEEDWAY DREAM TEAM

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +10
    Leszno – Zielona Góra +16
    Ostrów – Rybnik +6
    Daugavpils – Gniezno -8
    Łódź – Gdańsk +6
    Piła – Krosno +6
    Bydgoszcz – Kraków +16
    Poznań - Rawicz +16

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,685
    Kliknij i podziękuj
    1,281
    Podziękowania: 404 w 260 postach
    Falubaz&Sparta&Wybrzeże

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00

    Lublin – Toruń +6
    Leszno – Zielona Góra +10
    Ostrów – Rybnik +10
    Daugavpils – Gniezno +12
    Łódź – Gdańsk +8
    Piła – Krosno -2
    Bydgoszcz – Kraków + 12
    Poznań - Rawicz +20

  20. Powrót do góry    #65
    Super Typer FTSL Awatar Tomek 2000
    Dołączył
    30-03-2012
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    START TORUŃSKO - INOWROCŁAWSKI

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00

    Lublin – Toruń +10
    Leszno – Zielona Góra +10
    Ostrów – Rybnik +6
    Daugavpils – Gniezno +8
    Łódź – Gdańsk +10
    Piła – Krosno +4
    Bydgoszcz – Kraków + 12
    Poznań - Rawicz +22
    Mistrz jest jeden

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2016
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +12
    Leszno – Zielona Góra +10
    Ostrów – Rybnik -4
    Daugavpils – Gniezno +14
    Łódź – Gdańsk +6
    Piła – Krosno -2
    Bydgoszcz – Kraków +22
    Poznań - Rawicz +16

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik Awatar pawloj
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielka Czwórka Bydgoszcz

    Niedziela,26.05.2019

    Lublin - Toruń +18
    Leszno - Zielona Góra +16
    Ostrów - Rybnik +10
    Daugavpils - Gniezno +8
    Łódź - Gdańsk +6
    Piła - Krosno +6
    Bydgoszcz - Kraków +22
    Poznań - Rawicz +10

  23. Powrót do góry    #68
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    PP SPEEDWAY TEAM

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +8
    Leszno – Zielona Góra +12
    Ostrów – Rybnik +8
    Daugavpils – Gniezno +8
    Łódź – Gdańsk +8
    Piła – Krosno -14
    Bydgoszcz – Kraków +18
    Poznań - Rawicz +14

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2009
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DRINK TEAM

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +14
    Leszno – Zielona Góra +10
    Ostrów – Rybnik +10
    Daugavpils – Gniezno +10
    Łódź – Gdańsk +4
    Piła – Krosno +4
    Bydgoszcz – Kraków +30
    Poznań - Rawicz +16

  25. Powrót do góry    #70
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,664
    Kliknij i podziękuj
    131
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    PP Speedway Team

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00

    Lublin – Toruń +10
    Leszno – Zielona Góra +8
    Ostrów – Rybnik +4
    Daugavpils – Gniezno +6
    Łódź – Gdańsk +10
    Piła – Krosno +14
    Bydgoszcz – Kraków +22
    Poznań - Rawicz +6
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    1,280
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 564 w 196 postach
    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00

    Lublin - Toruń +12
    Leszno - Zielona Góra +6
    Ostrów - Rybnik +4
    Daugavpils - Gniezno +4
    Łódź -Gdańsk +8
    Piła - Krosno +6
    Bydgoszcz - Kraków +26
    Poznań - Rawicz +4

  27. Powrót do góry    #72
    Początkujący
    Dołączył
    01-08-2017
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00

    Lublin – Toruń +14
    Leszno – Zielona Góra +10
    Ostrów – Rybnik +4
    Daugavpils – Gniezno +4
    Łódź – Gdańsk -4
    Piła – Krosno +8
    Bydgoszcz – Kraków +28
    Poznań - Rawicz +8

  28. Powrót do góry    #73
    Super Typer FTSL Awatar hellraiser
    Dołączył
    26-01-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DRINK TEAM

    Niedziela,26.05.2019

    Lublin - Toruń +12

    Leszno - Zielona Góra +16
    Ostrów - Rybnik +6
    Daugavpils - Gniezno +2
    Łódź - Gdańsk +8
    Piła - Krosno +8
    Bydgoszcz - Kraków +22
    Poznań - Rawicz +12

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik Awatar Paweł
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wymiatacze Team

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00

    Lublin – Toruń +10
    Leszno – Zielona Góra +8
    Ostrów – Rybnik +4
    Daugavpils – Gniezno +8
    Łódź – Gdańsk +4
    Piła – Krosno +10
    Bydgoszcz – Kraków + 18
    Poznań - Rawicz +12

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,896
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 90 w 46 postach
    Jaskółki

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00

    Lublin – Toruń +12
    Leszno – Zielona Góra +12
    Ostrów – Rybnik +10
    Daugavpils – Gniezno +8
    Łódź – Gdańsk +12
    Piła – Krosno +10
    Bydgoszcz – Kraków +16
    Poznań - Rawicz +14
    #MistrzJestJeden

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2003
    Postów
    1,049
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    We Are The Best

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +12
    Leszno – Zielona Góra +12
    Ostrów – Rybnik +6
    Daugavpils – Gniezno +6
    Łódź – Gdańsk +8
    Piła – Krosno +6
    Bydgoszcz – Kraków +20
    Poznań - Rawicz +14

  32. Powrót do góry    #77
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,576
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 42 w 29 postach
    ZATORZE DRIM TIM LESZNO

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +14
    Leszno – Zielona Góra +16
    Ostrów – Rybnik +8
    Daugavpils – Gniezno +6
    Łódź – Gdańsk +6
    Piła – Krosno +4
    Bydgoszcz – Kraków +14
    Poznań - Rawicz +2
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •