Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 77

Wątek: 8. kolejka FTSL19 = 5. kolejka LT19 – pierwsze typowanie piątek 24.05.2019 godz. 18:00

  1. Powrót do góry    #1
    Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 241 w 113 postach

    8. kolejka FTSL19 = 5. kolejka LT19 – pierwsze typowanie piątek 24.05.2019 godz. 18:00

    INFO

    Witam.

    Mam nadzieję, że do soboty podsumuję poprzednie dwie kolejki. Nie znam dokładnej godziny rozpoczęcia meczów niedzielnych – wrzucam 13.00. Jeżeli jakiś mecz zacznie się wcześniej (postaram się to zmienić) to godziną zamknięcia typowania jest godzina rozpoczęcia tego meczu.

    Można typować osobno spotkania piątkowe i niedzielne – w osobnych postach.

    Spotkania piątkowe Gorzów – Grudziądz i Częstochowa - Wrocław można typować w osobnym poście do piątku 24.05 do godziny 18:00 – każda edycja tego posta po powyższym terminie będzie jednoznaczna z anulowaniem typów. Dotyczy to również postów dotyczących tych spotkań, a napisanych po terminie.

    Spotkanie niedzielne typujemy jak dotychczas, czyli do niedzieli 26.05 do godziny 14:00, późniejsze typowanie lub edycja typowań nie będą brane pod uwagę, poza tym wątek będzie już zamknięty.

    Jeżeli ktoś typuje wszystkie spotkania jednocześnie, należy pamiętać, że gdy nastąpi edycja posta lub typowanie wszystkich spotkań po dacie 24.05 godzina 18:00 spotkania piątkowe nie będą zaliczane do wyników.

    8 kolejka FTSL19 jest jednocześnie 5 kolejką LT19

    Przypominam, że nie typujemy dokładnego wyniku spotkania, lecz różnicę punktów jaką wygra drużyna gospodarzy/gości albo oczywiście remis.

    Przypominam, że (II) obowiązuje wzór do typowania i według niego należy oddawać swoje typy. Zmiany kolejności meczów i nazw drużyn co do wzoru będą karane odjęciem 5 pkt.

    Przypominam, że (III) Osoby biorące udział w LT i należące do poszczególnych drużyn są zobowiązane swoje typowania poprzedzić nazwą drużyny do której należą. Brak nazwy drużyny będzie obciążony karą dla drużyny w wysokości 5 pkt. Kara ta będzie mogła wynosić nawet 20 pkt.

    LT pary 5 kolejki

    Wielka Czwórka Bydgoszcz * Kwartet Egzotyczny
    We Are The Best * Speedway Dream Team
    Firey Team Speedway * PP Speedway Team
    Start Toruńsko-Inowrocławski * Falubaz&Sparta&Wybrzeże
    Zatorze Drim Tim Leszno * DRINK Team
    Jaskółki * Wymiatacze Team



    TYPOWANIE

    Nazwa drużyny LT (dla grających w LT)

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz
    Częstochowa - Wrocław

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń
    Leszno – Zielona Góra
    Ostrów – Rybnik
    Daugavpils – Gniezno
    Łódź – Gdańsk
    Piła – Krosno
    Bydgoszcz – Kraków
    Poznań - Rawicz


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2003
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Speedway Dream Team

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +6
    Częstochowa - Wrocław +6

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +10
    Leszno – Zielona Góra +16
    Ostrów – Rybnik +4
    Daugavpils – Gniezno +8
    Łódź – Gdańsk +6
    Piła – Krosno -6
    Bydgoszcz – Kraków +20
    Poznań - Rawicz +20

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,360
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 111 w 64 postach
    Wymiatacze Team

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz -4
    Częstochowa - Wrocław +4

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +8
    Leszno – Zielona Góra +8
    Ostrów – Rybnik +6
    Daugavpils – Gniezno +6
    Łódź – Gdańsk +4
    Piła – Krosno -4
    Bydgoszcz – Kraków +20
    Poznań - Rawicz +8

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar von_Loo
    Dołączył
    02-03-2009
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Kwartet Egzotyczny

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz -8
    Częstochowa - Wrocław +8

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +6
    Leszno – Zielona Góra +12
    Ostrów – Rybnik +10
    Daugavpils – Gniezno +12
    Łódź – Gdańsk +12
    Piła – Krosno +6
    Bydgoszcz – Kraków +18
    Poznań - Rawicz +14

  5. Powrót do góry    #5
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wymiatacze Team

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz 0
    Częstochowa - Wrocław +10

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-10-2002
    Postów
    2,302
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DRINK TEAM

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +6
    Częstochowa - Wrocław +12

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +6
    Leszno – Zielona Góra +12
    Ostrów – Rybnik +8
    Daugavpils – Gniezno +12
    Łódź – Gdańsk +12
    Piła – Krosno -4
    Bydgoszcz – Kraków +20
    Poznań - Rawicz +14

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    3,584
    Kliknij i podziękuj
    817
    Podziękowania: 930 w 538 postach
    Firey Team Speedway

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +6
    Częstochowa - Wrocław +8

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +16
    Leszno – Zielona Góra +12
    Ostrów – Rybnik +6
    Daugavpils – Gniezno +6
    Łódź – Gdańsk +6
    Piła – Krosno +6
    Bydgoszcz – Kraków +14
    Poznań - Rawicz +12

  8. Powrót do góry    #8
    Super Snajper FTSL Awatar sebaleszno
    Dołączył
    16-02-2008
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +10
    Częstochowa - Wrocław +10

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +10
    Leszno – Zielona Góra +16
    Ostrów – Rybnik +10
    Daugavpils – Gniezno +8
    Łódź – Gdańsk +8
    Piła – Krosno +4
    Bydgoszcz – Kraków +18
    Poznań - Rawicz +10

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    4,333
    Kliknij i podziękuj
    587
    Podziękowania: 735 w 489 postach
    Firey Team Speedway

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +8
    Częstochowa - Wrocław +10

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +16
    Leszno – Zielona Góra +14
    Ostrów – Rybnik +10
    Daugavpils – Gniezno +12
    Łódź – Gdańsk +4
    Piła – Krosno -4
    Bydgoszcz – Kraków +18
    Poznań - Rawicz +16

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    906
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 20 postach
    ZATORZE DRIM TIM LESZNO

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +4
    Częstochowa - Wrocław +6

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +8
    Leszno – Zielona Góra +12
    Ostrów – Rybnik +4
    Daugavpils – Gniezno -4
    Łódź – Gdańsk +8
    Piła – Krosno +4
    Bydgoszcz – Kraków +12
    Poznań - Rawicz +10
    Polonia Bydgoszcz

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,643
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 24 postach
    Falubaz&Sparta&Wybrzeze

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów - Grudziądz +10
    Częstochowa - Wrocław +6

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin - Toruń +12
    Leszno - Zielona Góra +14
    Ostrów - Rybnik -4
    Daugavpils - Gniezno +8
    Łódź - Gdańsk +14
    Piła - Krosno +6
    Bydgoszcz - Kraków +12
    Poznań - Rawicz +12
    Ostatnio edytowane przez krisracingteam ; 23-05-2019 o 18:54

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar tonqister
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    553
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00

    Gorzów - Grudziądz +4
    Częstochowa - Wrocław +10
    NIGDY NIE SPADNIESZ, APATOR NIGDY NIE SPADNIESZ.... (CHYBA, ŻE PRZEZ FRĄTCZAKA I HOLTĘ)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-04-2007
    Postów
    1,241
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kwartet Egzotyczny

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00

    Gorzów – Grudziądz -4
    Częstochowa - Wrocław +6

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00

    Lublin – Toruń +8
    Leszno – Zielona Góra +14
    Ostrów – Rybnik +6
    Daugavpils – Gniezno +10
    Łódź – Gdańsk +8
    Piła – Krosno +4
    Bydgoszcz – Kraków +20
    Poznań - Rawicz +16

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    JASKÓŁKI

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz -4
    Częstochowa - Wrocław +10

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +12
    Leszno – Zielona Góra +14
    Ostrów – Rybnik +4
    Daugavpils – Gniezno +6
    Łódź – Gdańsk +6
    Piła – Krosno -8
    Bydgoszcz – Kraków +22
    Poznań - Rawicz +8

  15. Powrót do góry    #15
    Super Typer FTSL Awatar gregi_ns
    Dołączył
    17-06-2005
    Postów
    1,992
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Speedway Dream Team

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +6
    Częstochowa - Wrocław +8

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    16,173
    Kliknij i podziękuj
    2,770
    Podziękowania: 3,696 w 2,043 postach
    PP Speedway Team

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz -8
    Częstochowa - Wrocław +8
    Reclaim. Rebuild. Redesign.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,688
    Kliknij i podziękuj
    1,281
    Podziękowania: 404 w 260 postach
    Falubaz&Sparta&Wybrzeże

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00

    Gorzów - Grudziądz +8
    Częstochowa - Wrocław +8

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2004
    Postów
    266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JASKÓŁKI

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +4
    Częstochowa - Wrocław -4

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +4
    Leszno – Zielona Góra +8
    Ostrów – Rybnik -4
    Daugavpils – Gniezno +10
    Łódź – Gdańsk +10
    Piła – Krosno +6
    Bydgoszcz – Kraków +20
    Poznań - Rawicz +10

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    4,520
    Kliknij i podziękuj
    602
    Podziękowania: 506 w 346 postach
    We Are The Best

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +6
    Częstochowa - Wrocław +8

  20. Powrót do góry    #20
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,387
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 16 w 9 postach
    SPEEDWAY DREAM TEAM

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +8
    Częstochowa - Wrocław +6

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,273
    Kliknij i podziękuj
    558
    Podziękowania: 294 w 171 postach
    We Are The Best

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +4
    Częstochowa - Wrocław +6

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +10
    Leszno – Zielona Góra +8
    Ostrów – Rybnik +4
    Daugavpils – Gniezno +4
    Łódź – Gdańsk +4
    Piła – Krosno +6
    Bydgoszcz – Kraków +22
    Poznań - Rawicz +12

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2005
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DRINK TEAM

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +8
    Częstochowa - Wrocław +8

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +12
    Leszno – Zielona Góra +16
    Ostrów – Rybnik +8
    Daugavpils – Gniezno +8
    Łódź – Gdańsk +8
    Piła – Krosno -8
    Bydgoszcz – Kraków +20
    Poznań - Rawicz +14

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    19,740
    Kliknij i podziękuj
    3,961
    Podziękowania: 5,054 w 2,530 postach
    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00

    Gorzów – Grudziądz -4
    Częstochowa - Wrocław +6
    Apator Torun DMP 2019


    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #24
    Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 241 w 113 postach
    We Are The Best

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +6
    Częstochowa - Wrocław +10

  25. Powrót do góry    #25
    Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 241 w 113 postach
    We Are The Best

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +20
    Leszno – Zielona Góra +12
    Ostrów – Rybnik +2
    Daugavpils – Gniezno -6
    Łódź – Gdańsk +8
    Piła – Krosno +4
    Bydgoszcz – Kraków +16
    Poznań - Rawicz +16

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wielka Czwórka Bydgoszcz

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +6
    Częstochowa - Wrocław +8

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    12-04-2015
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +4
    Częstochowa - Wrocław +8

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +10
    Leszno – Zielona Góra +12
    Ostrów – Rybnik +6
    Daugavpils – Gniezno +4
    Łódź – Gdańsk +8
    Piła – Krosno +6
    Bydgoszcz – Kraków +16
    Poznań - Rawicz +10

  28. Powrót do góry    #28
    Super Typer FTSL Awatar Penny1986
    Dołączył
    14-02-2011
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Start Toruńsko - Inowrocławski Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +8
    Leszno – Zielona Góra +10
    Ostrów – Rybnik +6
    Daugavpils – Gniezno +8
    Łódź – Gdańsk +8
    Piła – Krosno +6
    Bydgoszcz – Kraków + 24
    Poznań - Rawicz +12

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący Awatar Srubka_Leszno
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zatorze drim tim leszno

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz -2
    Częstochowa - Wrocław +8

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +14
    Leszno – Zielona Góra +20
    Ostrów – Rybnik - 2
    Daugavpils – Gniezno +4
    Łódź – Gdańsk +8
    Piła – Krosno -8
    Bydgoszcz – Kraków +20
    Poznań - Rawicz +6

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    4,520
    Kliknij i podziękuj
    602
    Podziękowania: 506 w 346 postach
    We Are The Best

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +16
    Leszno – Zielona Góra +14
    Ostrów – Rybnik +2
    Daugavpils – Gniezno -4
    Łódź – Gdańsk +6
    Piła – Krosno +4
    Bydgoszcz – Kraków +18
    Poznań - Rawicz +12

  31. Powrót do góry    #31
    Super Typer FTSL Awatar Tomek 2000
    Dołączył
    30-03-2012
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00

    Gorzów - Grudziądz -4
    Częstochowa - Wrocław +6
    Mistrz jest jeden

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar Iceman_x
    Dołączył
    01-12-2001
    Postów
    614
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wielka Czwórka Bydgoszcz

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +8
    Częstochowa - Wrocław +8
    ***POLONIA BYDGOSZCZ***

  33. Powrót do góry    #33
    Super Typer Grand Prix
    Dołączył
    26-04-2008
    Postów
    270
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00

    Gorzów - Grudziądz +6
    Częstochowa - Wrocław +4

  34. Powrót do góry    #34
    Super Typer FTSL Awatar Penny1986
    Dołączył
    14-02-2011
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00

    Gorzów - Grudziądz +8
    Częstochowa - Wrocław +8

  35. Powrót do góry    #35
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,578
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 42 w 29 postach
    ZATORZE DRIM TIM LESZNO

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +6
    Częstochowa - Wrocław +4
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2008
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach

    Kwartet Egzotyczny

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +6
    Częstochowa - Wrocław +12

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +10
    Leszno – Zielona Góra +16
    Ostrów – Rybnik +4
    Daugavpils – Gniezno +6
    Łódź – Gdańsk +10
    Piła – Krosno -4
    Bydgoszcz – Kraków +17
    Poznań - Rawicz +20

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    10,678
    Kliknij i podziękuj
    1,140
    Podziękowania: 1,235 w 845 postach
    PP Speedway Team

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +8
    Częstochowa - Wrocław +8

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +10
    Leszno – Zielona Góra +10
    Ostrów – Rybnik +6
    Daugavpils – Gniezno +8
    Łódź – Gdańsk +8
    Piła – Krosno -8
    Bydgoszcz – Kraków +18
    Poznań - Rawicz +16

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Byczek NZUL
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    5,314
    Kliknij i podziękuj
    2,464
    Podziękowania: 839 w 524 postach
    Firey Team Speedway


    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz -4
    Częstochowa - Wrocław +6

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +10
    Leszno – Zielona Góra +8
    Ostrów – Rybnik 0
    Daugavpils – Gniezno -2
    Łódź – Gdańsk +10
    Piła – Krosno -4
    Bydgoszcz – Kraków +14
    Poznań - Rawicz +12

  39. Powrót do góry    #39
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,351
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 72 w 45 postach
    Wymiatacze Team

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz -6
    Częstochowa - Wrocław +8

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +10
    Leszno – Zielona Góra +6
    Ostrów – Rybnik +2
    Daugavpils – Gniezno +8
    Łódź – Gdańsk -6
    Piła – Krosno +8
    Bydgoszcz – Kraków +24
    Poznań - Rawicz +10

  40. Powrót do góry    #40
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    124
    Podziękowania: 57 w 36 postach
    Firey Team Speedway


    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +6
    Częstochowa - Wrocław +8

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00
    Lublin – Toruń +8
    Leszno – Zielona Góra +10
    Ostrów – Rybnik +4
    Daugavpils – Gniezno +10
    Łódź – Gdańsk +12
    Piła – Krosno +6
    Bydgoszcz – Kraków +22
    Poznań - Rawicz +14

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik Awatar pawloj
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielka Czwórka Bydgoszcz

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +6
    Częstochowa - Wrocław +6

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kwartet Egzotyczny

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00

    Gorzów – Grudziądz +4
    Częstochowa - Wrocław +10

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00

    Lublin – Toruń +12
    Leszno – Zielona Góra +10
    Ostrów – Rybnik +8
    Daugavpils – Gniezno +8
    Łódź – Gdańsk +14
    Piła – Krosno -6
    Bydgoszcz – Kraków +22
    Poznań - Rawicz +18

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    1,284
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 564 w 196 postach
    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów - Grudziądz +2
    Częstochowa - Wrocław +6

  44. Powrót do góry    #44
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,665
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    PP Speedway Team:

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów - Grudziądz +6
    Częstochowa - Wrocław +8
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2017
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00

    Gorzów – Grudziądz +12
    Częstochowa - Wrocław +4

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •