Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 250 z 250

Wątek: SGP Polski - Warszawa - 18.05.2019

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Danish Power Total Domination !

    Wszyscy byle nie Woffinden.
    ksiądz cię Monsterem częstował?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Buszmen (19-05-2019), Peter Kildemand (19-05-2019), kapitan bomba (19-05-2019)

  3. Powrót do góry    #227
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Tylko 6 stron? Muszę sprawdzić wyniki, bo chyba mi się wczoraj nie zapamiętało .
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  4. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Miejsce zdarzenia : zielony skwer przed stadionem, godzina 18.00. Kibice z Piły. Byłem z synkiem i podeszło dwóch z nich i spytali, gdzie najlepiej można spokojnie położyć kolegę tak , by nikt się do niego nie przyyebał, że śpi ☺

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (19-05-2019)

  6. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    To nie było z premedytacją, lecz w afekcie, poza tym pełna zgoda.

    poza tym, kazdy lekarz orzeknie niepoczytalność, Zimny traci w takich momentach kontakt
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  7. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Miejsce zdarzenia : zielony skwer przed stadionem, godzina 18.00. Kibice z Piły. Byłem z synkiem i podeszło dwóch z nich i spytali, gdzie najlepiej można spokojnie położyć kolegę tak , by nikt się do niego nie przyyebał, że śpi ☺
    A to nie ten sam, którego facjatę tutaj wkleił Carlitos ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Nie, ale przy miejscu na papierosa obok punktów z piwem było takich jeszcze kilku. "Byłeś na grandpriksie? No się wie!"

  9. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    "Byłeś na grandpriksie? No się wie!"
    "Kto wygrał? Szlicenauer znowu"
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  10. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Madsen zaliczył wczoraj występ trochę jak Woffinden w ostatnich latach. Ciułał te punkty, rzutem na taśme dostał się do półfinałów i koniec końców wygrał. Nic mu nie ujmuję, ale no sporo takich szczęśliwych sytuacji w ostatnich biegach. Najpierw na kresce minął Emila co zadecydowało o awansie do półfinału, potem dziwny błąd Zmarzlika, w finale pociągnęło Lindgrena. Fredka wczoraj potwierdził, że leży mu ten tor. Nie był ultraszybki, ale wyciągnął chyba maksa z tego co mógł. Szkoda trochę tego finału, gdyby go nie pociągnęło to raczej by to dowiózł. Liczę jednak, że realnie włączy się w walkę o złoto w tym roku.

    Jeśli chodzi o Polaków: Dudek w GP, a Dudek w lidze to zupełnie inny zawodnik. Albo to kwestia jakiejś motywacji albo faktycznie w ligach jedzie na jakimś szrocie, wymęcza te 8 pkt, a wszystkie siły i najlepszy sprzęt rzuca na GP. Nie wiem, dla mnie realny kandydat nawet do medali. O nim co roku mało się mówi, a potem wszyscy zaskoczeni. Zresztą w zeszłym roku kto wie jakby się skończyło gdyby nie kontuzja.

    Mam mieszane odczucia jeśli chodzi o Zmarzlika. Dla mnie to nie jest ten Zmarzlik co w ostatnich latach. Nawet w ligach nie jest takim terminatorem i częściej zdarzają mu się wpadki. Wczoraj tak naprawdę i tak punkty lepsze niż jazda. Dziwne błędy na dystansie, szczególnie ten ostatni z Madsenem w półfinale gdzie po prostu puścił go po małej. Coś tu wyraźnie jeszcze nie gra u Zmarzlika.

    Na duży plus Smektała. Przyznam, że dawałem mu bardzo niewielkie szanse na półfinał, a pojechał bardzo solidnie. Kołodziej niestety fatalnie i do tego kompletnie bezbarwny.

    U Doyla myślę, że jednak kontuzja miała wpływ na tak słaby występ, ale już Vaculik i Woffinden po prostu zawiedli. Bardzo duże rozczarowanie także występem Łaguty, ale on też widać, że po kontuzji nie do końca jest sobą.

    Zawody takie sobie. Były ciekawe wyścigi, ale i takie w których nie działo się kompletnie nic. Wydaje mi się, że strasznie ciężko ogarnąć ustawienia na ten tor, zwłaszcza że on co serie wydaje się być zupełnie inny. Zresztą pola startowe też zmieniały się z czasem. Np. A na początku było fatalne, a pod koniec kto wie czy nie najlepsze (albo na równi z B).

    Ps. Zapomniałem o Lambercie, a moim zdaniem coś u niego drgnęło. Nie jest to jeszcze to co potrafi, ale też nie jedzie takiej katastrofy jak na początku sezonu. Fajnie jakby pojechał pełny sezon.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 19-05-2019 o 12:05
    TeamLindgren

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    polewaczka (19-05-2019)

  12. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zaloze sie o czteropaka, ze wczorajsze zawody i tak zakwalifikuja sie do top3 gp 2019.

  13. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Jeśli chodzi o Polaków: Dudek w GP, a Dudek w lidze to zupełnie inny zawodnik..
    Dudek najlepsze Andersony na tegoroczne SGP odłożył sobie zapewne jeszcze w zeszłym sezonie. W lidze eksperymentuje z Kugelmanami. Zimny, jak to Zimny, każde zawody koko dżambo i do przodu, wypstrykał się z najlepszych furmanek i teraz nie przyzwyczajony do oglądania pleców rywali popełnia w amoku dziecinne błędy. Janusz powtórka z rozrywki. Szkoda, że zamiast niego stałym uczestnikiem nie jest Smyku lub Maksym, w tej chwili nawet Kubera byłby lepszy.

  14. Powrót do góry    #236
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zaloze sie o czteropaka, ze wczorajsze zawody i tak zakwalifikuja sie do top3 gp 2019.
    Może bym i przyjął zakład, ale kryterium wydaje się być mocno subiektywne. Co to znaczy najlepsze? Najwięcej mijanek? Najmniej upadków? Najwięcej underdogów w półfinałach czy finale?

  15. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,390
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    W mojej opinii jak wczoraj ktos sie wybral na narodowy nie mogl byc zawiedziony. W TV tez jak na jednodniowy tor fajnie sie to ogladalo...a ogladalem na trzezwo

  16. Powrót do góry    #238
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W mojej opinii jak wczoraj ktos sie wybral na narodowy nie mogl byc zawiedziony.
    Byłem wczoraj pierwszy raz na Narodowym na żużlu. Bawiłem się całkiem dobrze. Wielki, nowoczesny stadion, pełen kibiców - sam robi atmosferę. Przerobiłem coś podobnego na baseballu w Toronto. Kompletnie nie kumałem tego sportu, ale 45 tys. ludzi na Rogers Center i New York Yankees robią swoje - super atmosfera i świetna zabawa. Uważam, że takie miejsca i imprezy to dobra promocja dla żużla. Zabrałem 7 znajomych, część z nich w ogóle nie widziała żużla nawet w TV. Pierwsze pytanie po zawodach - kiedy jest jakiś najbliższy mecz i gdzie trzeba pojechać, bo jest zaje...ście.

  17. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez greggor Zobacz posta
    Może bym i przyjął zakład, ale kryterium wydaje się być mocno subiektywne. Co to znaczy najlepsze? Najwięcej mijanek? Najmniej upadków? Najwięcej underdogów w półfinałach czy finale?
    To prawda co piszesz.
    Na moj gust wystarczy, ze nie czytamy tu marudzenia na nude.

  18. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    eśli chodzi o Polaków: Dudek w GP, a Dudek w lidze to zupełnie inny zawodnik. Albo to kwestia jakiejś motywacji albo faktycznie w ligach jedzie na jakimś szrocie, wymęcza te 8 pkt, a wszystkie siły i najlepszy sprzęt rzuca na GP. Nie wiem, dla mnie realny kandydat nawet do medali. O nim co roku mało się mówi, a potem wszyscy zaskoczeni. Zresztą w zeszłym roku kto wie jakby się skończyło gdyby nie kontuzja.
    Jedzie na tym samym. Uczy się tych silników Kugelmana. Wczoraj latał, to fakt, ale wczoraj był krótki, techniczny tor. Nie tak szybki jak tory w SE. Ot i cała różnica. Na lidze dalej szuka szybkości.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Akcje Zimnego przeszły bez echa jak widze. No coz... jak widac Zimny przy Nickim to szkolkowicz A Tajski? O nim tez cicho...

  20. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W mojej opinii jak wczoraj ktos sie wybral na narodowy nie mogl byc zawiedziony. W TV tez jak na jednodniowy tor fajnie sie to ogladalo...a ogladalem na trzezwo
    Było super. Poszedłem przez przypadek gdy znajomym wykruszyła się ekipa i mieli 4 wolne bilety. Nie żałuje. To była dobra odtrutka po traumie pierwszego SGP w Warszawie po którym sobie powiedziałem „nigdy więcej”.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  21. Powrót do góry    #243
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Reptile, fajna analiza, ale dużo wniosków IMO przedwczesnych. Wydaje mi się, że ta runda potoczyła się tak trochę swoim życiem, nie oddając faktycznego układu sił. Zupełnie inne warunki i sprzętowa loteria. Jedyne co to zaskoczył Madsen, bo owszem do tego 1/2 to wśliznął się dosłownie siłą woli, ale jednak w każdy biegu, mimo że go zamykali, dociskali, to te punkty wybierał.

    Szybkość Dudka i Lamberta bez przełożenia z ligi, ale i na dalsze rozgrywki ligowe przełożenia mieć nie musi. Choć Lambo tak czy siak, jak się objeździ w UK i SWE to będzie lepszy. W Lublinie robią duży błąd dając tyle startów staremu Lampartowi, bo on już jedzie swojego maxa, a Lambo i AJ zdecydowanie nie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  22. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Czyli co? Mają budować Jonssona poprzez wstawianie go do składu kosztem skuteczniejszych na chwilę obecną zawodników? AJ to nie jest junior na dorobku tylko blisko 40-letni koń z medalami mistrzostw świata na koncie. Zacznie punktować to dostanie więcej szans.

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (19-05-2019), pakosik (19-05-2019)

  24. Powrót do góry    #245
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No ale czy Lampart zrobi w meczu 4, czy Jonsson 4, to jeden grzyb, a docelowo Lampart to się nadaje na śmietnik a nie do Ekstraligi. Mowa o starszym. Przy wszystkich proporcjach, Messi też miał masę meczów, w których przeszedł obok meczu, a jednak to na niego warto było stawiać. Były takie biegi jak np. 14 z Lesznem u siebie i 14 w ZG, gdzie promowanie starego Lamparta było kompletnie nieracjonalne i na szkodę drużyny.

    ps. Bardziej myślę o Lambercie niż Jonssonie, ale AJ pokazuje w Elitserien, że potrafi jeździć. Problem pewnie leży w psychice/pewności siebie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Lambert jest poza dyskusją, bo tutaj wiadomo wiek i fakt debiutu w Elidze powodują słabszą jazdę, ale perspektywy ma ogromne. Natomiast dawanie taryfy ulgowej Jonssonowi nie powinno mieć miejsca tym bardziej, że nie dość, że jeździ słabo to jeszcze wali błędy jak uczniak (ruszanie się na starcie z Falubazem kiedy miał ostrzeżenie). Zresztą w Czewie i z Lesznem dostał po 4 szanse, w ZG 3 - mało?

  26. Powrót do góry    #247
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No niby racja, ale jednak zobacz Kildemanda - tak samo beznadziejny przypadek, a właśnie wygrał Stali mecz, może na wagę utrzymania. Ja bym jednak bardziej budował Jonssona, dając mu 3/4 numer i parę z Lambertem, a nie Lamparta. Mowa o poprzednich meczach. Ale i teraz jak wskoczy im rotacja, to ja np. bym zrobił ze starego Lamparta od razu "słupa".
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  27. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A to nie ten sam, którego facjatę tutaj wkleił Carlitos ?
    Na pewno nie. Ten co siedział obok mnie to był zuch! Dosłownie minutę po biegu finałowym sam wstał i wyprostowany jak struna opuścił stadion. Timeing miał idealny. Mam nadzieje że trafił do busa

  28. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No niby racja, ale jednak zobacz Kildemanda - tak samo beznadziejny przypadek, a właśnie wygrał Stali mecz, może na wagę utrzymania. Ja bym jednak bardziej budował Jonssona, dając mu 3/4 numer i parę z Lambertem, a nie Lamparta. Mowa o poprzednich meczach. Ale i teraz jak wskoczy im rotacja, to ja np. bym zrobił ze starego Lamparta od razu "słupa".
    ale kiedy wraca Zengota? Lublin ma tylko 2 polskich seniorow.

  29. Powrót do góry    #250
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Czemu wszyscy Polacy znowu jeżdżą w GP w tych nudnych biało-czerwonych kevlarach? Jakiś przykaz z góry czy co?

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •