Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 523

Wątek: V runda: Sparta Wrocław - Stal Gorzów 10.05.2019 godz. 20.30

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Padalo w trakcie dnia ale spokojnie mecz do odjechania I to bez straty atutu wlasnego toru. Jak dla mnie to na calym tym zamieszaniu zyskala Stal.

    A meteo.pl znowu sie zblaznilo - wg nich teraz leje podczas gdy wyszlo slabe slonce.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,813
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    wg mnie nie zyskala nic. Poprzednie derby dostala u siebie wiec klimat pewnie mocno siadl. Byla szansa na wyjazdowy win co by sie przelozylo z pewnoscia na frekwencje w meczach domowych

    btw. Accuweather rules!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    IMG-20190510-WA0005.jpg tak to wygląda aktualnie

  5. Powrót do góry    #230
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,111
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Nie pada, słońce się przebije. Dramat. Sparta strzeliła sobie w kolano.

  6. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,813
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    raczej w pysk, kibicom. Mozna bylo sie wlasnie do drugiego mecza rychtować
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  7. Powrót do góry    #232
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    sparta_mistrz
    Padalo w trakcie dnia ale spokojnie mecz do odjechania I to bez straty atutu wlasnego toru. Jak dla mnie to na calym tym zamieszaniu zyskala Stal.

    Miej trochę honoru kmieciu jeden. Dwa dni się produkujesz o nawałnicy, która miała przejść przez Wrocław. Twój wielkomiejski klub się obesrał przed słabą Stalą Gorzów, a ty masz czelność pisać, że na tym wszystkim najlepiej wyszła Stal...


  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    lego (11-05-2019)

  9. Powrót do góry    #233
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    sparta_mistrz
    Padalo w trakcie dnia ale spokojnie mecz do odjechania I to bez straty atutu wlasnego toru. Jak dla mnie to na calym tym zamieszaniu zyskala Stal.

    Miej trochę honoru kmieciu jeden. Dwa dni się produkujesz o nawałnicy, która miała przejść przez Wrocław. Twój wielkomiejski klub się obesrał przed słabą Stalą Gorzów, a ty masz czelność pisać, że na tym wszystkim najlepiej wyszła Stal...

    Nie mam pojecia kim jestes pajacu, tak ze niestety nie zaszczyce cie dyskusja.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #234
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Nie zamierzałem z Tobą dyskutować, tylko dać Ci do zrozumienia, że robisz z siebie pośmiewisko, także tego...

    A Twoje teksty rodem z podstawówki naprawdę robią na mnie wrażenie

  11. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    sparta_mistrz
    Padalo w trakcie dnia ale spokojnie mecz do odjechania I to bez straty atutu wlasnego toru. Jak dla mnie to na calym tym zamieszaniu zyskala Stal.

    Miej trochę honoru kmieciu jeden. Dwa dni się produkujesz o nawałnicy, która miała przejść przez Wrocław. Twój wielkomiejski klub się obesrał przed słabą Stalą Gorzów, a ty masz czelność pisać, że na tym wszystkim najlepiej wyszła Stal...

    możesz cyganie napisać gdzie sparta mistrz pisał o nawałnicy która przeszła nad Wrocławiem ?

  12. Powrót do góry    #236
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Hitmanie, daruj i odpuść głupkom .

  13. Powrót do góry    #237
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Norma tak zawsze się kończą cwane zagrywki Andrzeja to nie pierwszy raz Zamiast objechac mecz u siebie bez magica objadą w Gorzowie bez Magica

  14. Powrót do góry    #238
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    możesz cyganie napisać gdzie sparta mistrz pisał o nawałnicy która przeszła nad Wrocławiem ?
    Męża bronisz??

  15. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Oczywistym jest, że Sparta bała się wpier..u od Stali i pewnie nie odmówiła sobie okazji do tego, aby stworzyć warunki sprzyjające do odwołania meczu lub przygotować argumenty ku temu.
    Mecz odwołano już wczoraj, ale czy wiadomo kto konkretnie podjął decyzję o odwołaniu spotkania? Konkretne nazwiska? Nie interesuje mnie odpowiedź: "Ekstraliga żużlowa". Tam są konkretni ludzie podejmujący tego typu decyzje.
    Co do powodów odwołania meczu, z takim zapasem wprzód, to są po prostu śmieszne.
    Mamy 10 maja, słońce operuje tak mocno jak na przełomie lipca i sierpnia. Wystarczy, że wyjdzie na godzinę i wszystko schnie. W prognozach pogody nie było zapowiedzi, że będzie ciągle lać przez dwa dni. Były tylko prognozy o deszczu, ale w żadnej prognozie chyba nie było mowy o tym, że będzie lać cały dzień i będą wszędzie ciemne chmury. Opady deszczu pomieszane z przejaśnieniami, a nawet słońcem. To mają być powody do odwoływania spotkań dzień przed meczem? W ZG były podobne prognozy. Mogło popadać w czasie meczu, ale nie musiało. A jak w dzień popadało to potopu nie było.
    Zwykła kpina z kibiców, cwaniactwo klubu z Wrocławia i frajerstwo ludzi zarządzającymi ligą. A może nie frajerstwo tylko zwykła przysługa dla Wrocka
    Wracając do głównego pytania: Kto podjął decyzję o odwołaniu spotkania?
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 10-05-2019 o 21:51

  16. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Gadol (11-05-2019), Przemek (10-05-2019), kingpin (11-05-2019), młody_piernik2 (10-05-2019)

  17. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Męża bronisz??
    No i dziewczyna z chełmźy ma coś do powiedzenia o nawałnicy

  18. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Wracając do głównego pytania: Kto podjął decyzję o odwołaniu spotkania?
    Kto podjął to jedno ale mnie również interesuje, czemu nikt nie pytał o zdanie klubu z Gorzowa ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,672
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kto podjął to jedno ale mnie również interesuje, czemu nikt nie pytał o zdanie klubu z Gorzowa ?
    Bo...Stal Gorzów nie jest stroną w tej sprawie. Sparta przesłala trzy raporty pogodowe (jestem ciekaw z jakich stron) i czy tam były oberwania chmury, ulewy, które faktycznie uzasadniały odwołanie meczu dzień przed. Też jestem ciekaw nazwisk, kto konkretnie z Ekstraligi na podstawie jakch prognoz/argumentów odwołał mecz. Musi to być w dokumentach.

    2) Dlaczego stadion we Wrocku ma być zajety, skoro już wczesniej bylo wiadomo, że 17.05 to termin rezerwowy. Poswiecilem tez sporo czasu i nie widzę, by coś w piatek na Olimpijskim się ważnego odbywalo.

  20. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kto podjął to jedno ale mnie również interesuje, czemu nikt nie pytał o zdanie klubu z Gorzowa ?
    Mam nadzieję, że temat odwołania tego meczu to będzie najważniejszy temat w najbliższym podsumowaniu ligi w nc+, a dziennikarz prowadzący pokaże, że ma jaja, a nie jest zwykłym piz***siem. Ostatnie relacje na SF to jest totalmny dramat. Np. gdybym był totalnym laikiem to wczoraj dowiedziałbym się na SF, że Sparta i Stal wspólnie się dogadały co do przełożenia meczu i nowego terminu spotkania
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Bo...Stal Gorzów nie jest stroną w tej sprawie. Sparta przesłala trzy raporty pogodowe (jestem ciekaw z jakich stron) i czy tam były oberwania chmury, ulewy, które faktycznie uzasadniały odwołanie meczu dzień przed. Też jestem ciekaw nazwisk, kto konkretnie z Ekstraligi na podstawie jakch prognoz/argumentów odwołał mecz. Musi to być w dokumentach.
    2) Dlaczego stadion we Wrocku ma być zajety, skoro już wczesniej bylo wiadomo, że 17.05 to termin rezerwowy. Poswiecilem tez sporo czasu i nie widzę, by coś w piatek na Olimpijskim się ważnego odbywalo.
    Dlatego pytam. Kto podjął decyzję o odwołaniu spotkania i na jakiej podstawie. Znając życie ktoś zrobił przysługę Sparcie, a zaraz zacznie się rozmywanie tematu i brak odpowiedzialności.
    Tylko dlaczego ja o tym piszę w swoim prywatnym czasie? A pewnie dziennikarze w ramach swojej pracy, za którą dostają kasę, o to nie zapytają?

  21. Powrót do góry    #244
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Oczywistym jest, że Sparta bała się wpier..u od Stali i pewnie nie odmówiła sobie okazji do tego, aby stworzyć warunki sprzyjające do odwołania meczu lub przygotować argumenty ku temu.
    Mecz odwołano już wczoraj, ale czy wiadomo kto konkretnie podjął decyzję o odwołaniu spotkania? Konkretne nazwiska? Nie interesuje mnie odpowiedź: "Ekstraliga żużlowa". Tam są konkretni ludzie podejmujący tego typu decyzje.
    Co do powodów odwołania meczu, z takim zapasem wprzód, to są po prostu śmieszne.
    Mamy 10 maja, słońce operuje tak mocno jak na przełomie lipca i sierpnia. Wystarczy, że wyjdzie na godzinę i wszystko schnie. W prognozach pogody nie było zapowiedzi, że będzie ciągle lać przez dwa dni. Były tylko prognozy o deszczu, ale w żadnej prognozie chyba nie było mowy o tym, że będzie lać cały dzień i będą wszędzie ciemne chmury. Opady deszczu pomieszane z przejaśnieniami, a nawet słońcem. To mają być powody do odwoływania spotkań dzień przed meczem? W ZG były podobne prognozy. Mogło popadać w czasie meczu, ale nie musiało. A jak w dzień popadało to potopu nie było.
    Zwykła kpina z kibiców, cwaniactwo klubu z Wrocławia i frajerstwo ludzi zarządzającymi ligą. A może nie frajerstwo tylko zwykła przysługa dla Wrocka
    Wracając do głównego pytania: Kto podjął decyzję o odwołaniu spotkania?
    Przepraszam, ale to my mamy Ci odpowiedzieć na to pytanie?
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  22. Powrót do góry    #245
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Bo...Stal Gorzów nie jest stroną w tej sprawie. Sparta przesłala trzy raporty pogodowe (jestem ciekaw z jakich stron) i czy tam były oberwania chmury, ulewy, które faktycznie uzasadniały odwołanie meczu dzień przed. Też jestem ciekaw nazwisk, kto konkretnie z Ekstraligi na podstawie jakch prognoz/argumentów odwołał mecz. Musi to być w dokumentach.

    2) Dlaczego stadion we Wrocku ma być zajety, skoro już wczesniej bylo wiadomo, że 17.05 to termin rezerwowy. Poswiecilem tez sporo czasu i nie widzę, by coś w piatek na Olimpijskim się ważnego odbywalo.
    Blagam walcz o to, zebysmy 17 jechali we Wroclawiu. Wtedy sa szanse na.5 punktow na was.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Przepraszam, ale to my mamy Ci odpowiedzieć na to pytanie?
    Ty nie musisz, ale to jest forum dotyczące speedway'a, dlatego zadaję ogólnie takie pytanie. Wydaje mi się, że pytanie zasadne Stawiasz, że dziennikarze o to zapytają?

  24. Powrót do góry    #247
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    A swoją drogą to WTS Przekręt Wrocław się sfrajerował. Teraz dostaną bęcki, a w rewanżu wcale nie musi być lepiej. Dzisiaj Stal jest pogubiona (ze Zmarzlikiem włącznie), pewnie by i tak wygrali, a w rewanżu tak nie musi być, nie wiadomo czy WTS pojedzie wtedy w pełnym składzie...

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ty nie musisz, ale to jest forum dotyczące speedway'a, dlatego zadaję ogólnie takie pytanie. Wydaje mi się, że pytanie zasadne Stawiasz, że dziennikarze o to zapytają?
    Oczywiście, że nie
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  25. Powrót do góry    #248
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,630
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Bo...Stal Gorzów nie jest stroną w tej sprawie. Sparta przesłala trzy raporty pogodowe (jestem ciekaw z jakich stron) i czy tam były oberwania chmury, ulewy, które faktycznie uzasadniały odwołanie meczu dzień przed. Też jestem ciekaw nazwisk, kto konkretnie z Ekstraligi na podstawie jakch prognoz/argumentów odwołał mecz. Musi to być w dokumentach.

    2) Dlaczego stadion we Wrocku ma być zajety, skoro już wczesniej bylo wiadomo, że 17.05 to termin rezerwowy. Poswiecilem tez sporo czasu i nie widzę, by coś w piatek na Olimpijskim się ważnego odbywalo.
    https://krs-pobierz.pl/ekstraliga-zuzlowa-i310042
    Osoby powiązane

    Wspolnik
    POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY

    Zarzad
    RYSZARD MACIEJ KOWALSKI

    Zarzad
    WOJCIECH WALDEMAR STĘPNIEWSKI


    Organ Nadzoru
    ANDRZEJ WŁADYSŁAW GRODZKI

    Organ Nadzoru
    JAROSŁAW TOMASZ PRUS

    Organ Nadzoru
    ANDRZEJ WITKOWSKI


    Organ Nadzoru
    WŁADYSŁAW KOMARNICKI



  26. Powrót do góry    #249
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    https://krs-pobierz.pl/ekstraliga-zuzlowa-i310042
    Osoby powiązane

    Wspolnik
    POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY

    Zarzad
    RYSZARD MACIEJ KOWALSKI

    Zarzad
    WOJCIECH WALDEMAR STĘPNIEWSKI


    Organ Nadzoru
    ANDRZEJ WŁADYSŁAW GRODZKI

    Organ Nadzoru
    JAROSŁAW TOMASZ PRUS

    Organ Nadzoru
    ANDRZEJ WITKOWSKI


    Organ Nadzoru
    WŁADYSŁAW KOMARNICKI


    Kowalski, Stępniewski, Grodzki, Witkowski, Komarnicki... sama śmietanka
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  27. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Wasze odpowiedzi nie odnoszą się do tego kto wydał decyzję o odwołaniu spotkania Dobrze byłoby ustalić osoby odpowiedzialne za takie decyzje, ale na dziennikarzy w tym temacie nie liczę

  28. Powrót do góry    #251
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,630
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Wasze odpowiedzi nie odnoszą się do tego kto wydał decyzję o odwołaniu spotkania Dobrze byłoby ustalić osoby odpowiedzialne za takie decyzje, ale na dziennikarzy w tym temacie nie liczę
    Decyzję podjęły osoby powiązane.

  29. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Organ Nadzoru - Komarnicki.

    Qrde jak to brzmi komicznie


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  30. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dajta spokoj. Przeslanki do odwolania byly, to sie ich czepiono i tyle. Sparcie zalezalo podwojnie i z gory wiadomo bylo, jaki bedzie efekt.

    Ze towarzystwo wroclawskie nie poslucha innych i skupi sie jedynie na lizaniu dupy klubowi i jego wlodarzom, tez nikogo nie dziwi. Kiedys pluli na Janowskiego, teraz musi byc ich zbawieniem, to znaczy ze trzeba im wspolczuc takiego obrotu sytuacji a nie Gorzowowi

  31. Powrót do góry    #254
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    To, że Sparcie zależało na przełożeniu meczu i zrobiła wszystko, żeby tak się stało wie nawet cukrzyca.
    Pytanie, kto na wniosek WTS-u zadecydował o przełożeniu i całej kpinie jest zasadne.
    Dla mnie w centrali doszli do wniosku, że to był jawny przekręt i broniąc własnej dupy doprowadzili
    do kolejnej kpiny ustalając mecz na 17.05 w Gorzowie.
    Jak przekonali do tego Ruskę?. Nie mam pojęcia.
    To, że Wrocław zrobił wszystko, by nie pojechać wczoraj to jasne, jak i to, że chyba każdy klub zachowałby
    się w ich sytuacji podobnie. Takie przynajmniej panują w elipie standardy- wydymać konkurencję.
    Najbardziej gównem dostała centrala, czyli organ decyzyjny. Bo, skoro odwołują mecz dzień prędzej bez
    wyrażnych przesłanek (3 prognozy na zamówienie z możliwym opadem to nie problem), to jakby działali
    na zamówienie duetu Rusko-Kloc. Ładna pogoda w piątek w Breslau widocznie skłoniła kogoś do zajęcia
    stanowiska, tyle że zajęli takie stanowisko, że nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać.
    Jak ktoś wyżej wspomniał jeden błąd chcieli naprawić, ale zrobili to drugim błędem.
    Zupełnie jakby się przyznali, że odwołanie piątkowego meczu to był wałek.
    Marynarki znowu żle się kojarzą, ale tak już jest, jak trąbią na lewo i prawo o naj, naj naj lidze świata,
    a w rzeczywistości sami podejmują decyzje po których nóż w kieszeni się otwiera. Dziady i tyle.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    zdepiefal (11-05-2019)

  33. Powrót do góry    #255
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Nie do takiej Ekstraklapy chcieliśmy przychodzić. Nie tędy droga.
    Jednak jak ktoś wspominał mi przed sezonem, że ekstralipa to zupełnie "inny poziom"

    Co do tego meczu to jest wielka szansa na darmowy dodatkowo punkt bonusowy dla ekipy ze Stali.

    Ale najważniejsze. Nikt nie powiedział tutaj na forum, że 30.06 to Wrocław będzie jechał u siebie w niedzielę.
    Tak więc Stal Gorzów straciła mecz niedzielny u siebie zamieniając go na mecz piątkowy u siebie.

  34. Powrót do góry    #256
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Taki mamy klimat. Jak komuś zależy, bo przewaga jest po jego stronie, to pojadą gołą dupą po wodzie, jak ktoś ma problem w składzie, wystarczy kapuśniaczek, żeby zrobić z niego powódź stulecia. Raz jadą na pełen gaz po dziurach i wystających krawężnikach, a za tydzień na tym samym torze drzazga w bandzie przeszkadza w odjechaniu zawodów. Folie, dachy, infrastruktura za miliony i skandale z papierem toaletowym. Polish fucking speedway.

  35. Powrót do góry    #257
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Taki mamy klimat. Jak komuś zależy, bo przewaga jest po jego stronie, to pojadą gołą dupą po wodzie, jak ktoś ma problem w składzie, wystarczy kapuśniaczek, żeby zrobić z niego powódź stulecia. Raz jadą na pełen gaz po dziurach i wystających krawężnikach, a za tydzień na tym samym torze drzazga w bandzie przeszkadza w odjechaniu zawodów. Folie, dachy, infrastruktura za miliony i skandale z papierem toaletowym. Polish fucking speedway.
    Jak jechaliśmy w 1 lidze to takiego gówna i szamba nie było. To, że pisaliście na początku tu na forum żebyśmy się przyzwyczaili, bo zderzenie, kontrast będzie wielki to aż wierzyć nie chciałem.
    Co innego obejrzeć w TV zawody Ekstraligowe bez znajomości "smaczków", a co innego pasjonować się tym, żyć tym na codzień, zacząć się interesować tymi niuansami i smaczkami.

    W 1 lidze było jakoś lepiej... Mówię serio

    + Ekstralipy jest jeden - ludzie, kibice, stadiony
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 11-05-2019 o 11:18

  36. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    To, że Sparcie zależało na przełożeniu meczu i zrobiła wszystko, żeby tak się stało wie nawet cukrzyca.
    Pytanie, kto na wniosek WTS-u zadecydował o przełożeniu i całej kpinie jest zasadne.
    Dla mnie w centrali doszli do wniosku, że to był jawny przekręt i broniąc własnej dupy doprowadzili
    do kolejnej kpiny ustalając mecz na 17.05 w Gorzowie.
    Jak przekonali do tego Ruskę?. Nie mam pojęcia.
    To, że Wrocław zrobił wszystko, by nie pojechać wczoraj to jasne, jak i to, że chyba każdy klub zachowałby
    się w ich sytuacji podobnie. Takie przynajmniej panują w elipie standardy- wydymać konkurencję.
    Najbardziej gównem dostała centrala, czyli organ decyzyjny. Bo, skoro odwołują mecz dzień prędzej bez
    wyrażnych przesłanek (3 prognozy na zamówienie z możliwym opadem to nie problem), to jakby działali
    na zamówienie duetu Rusko-Kloc. Ładna pogoda w piątek w Breslau widocznie skłoniła kogoś do zajęcia
    stanowiska, tyle że zajęli takie stanowisko, że nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać.
    Jak ktoś wyżej wspomniał jeden błąd chcieli naprawić, ale zrobili to drugim błędem.
    Zupełnie jakby się przyznali, że odwołanie piątkowego meczu to był wałek.
    Marynarki znowu żle się kojarzą, ale tak już jest, jak trąbią na lewo i prawo o naj, naj naj lidze świata,
    a w rzeczywistości sami podejmują decyzje po których nóż w kieszeni się otwiera. Dziady i tyle.
    No właśnie niby przekonali ruske a to rusko tworzy fakty i sparta 17 mają jedzie po zwycięstwo ew bonus i to spokojnie zrobi.

  37. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Jak jechaliśmy w 1 lidze to takiego gówna i szamba nie było. To, że pisaliście na początku tu na forum żebyśmy się przyzwyczaili, bo zderzenie, kontrast będzie wielki to aż wierzyć nie chciałem.
    Co innego obejrzeć w TV zawody Ekstraligowe bez znajomości "smaczków", a co innego pasjonować się tym, żyć tym na codzień, zacząć się interesować tymi niuansami i smaczkami.

    W 1 lidze było jakoś lepiej... Mówię serio

    + Ekstralipy jest jeden - ludzie, kibice, stadiony
    Tak,wmawiaj sobie ,ze w Nice bylo lepiej.
    Tam nie ma intryg,odwolywanych meczow,kombinowania z torem
    a walki na kazdym meczu tyle,zeby obdzielic przynajmniej 3 pelne sezony w SE.
    Problem z tym jest jest tylko taki,ze to zwykle bajki i mity,podobne do jazdy w Anglii
    w deszczu i brakiem odwolan spotkan z tego powodu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (11-05-2019), Hulc (11-05-2019)

  39. Powrót do góry    #260
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Tak, tak, w I lidze tego nie ma. A na meczu finałowym z ROW Motor nie kombinował z torem i marynarkowi nie musieli interweniować..

    Najbardziej mnie bawi argument, że inni w tej sytuacji postąpili by tak samo. Patologia staje się dla nas normalnością, a potem narzekamy, że w takim kraju żyjemy...

  40. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    Hulc (11-05-2019), SCOT FZG (11-05-2019), j-rules (11-05-2019)

  41. Powrót do góry    #261
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    ale Śledź burak

    oby go wywalili po sezonie

    niesympatyczny człowiek

    jak był zawodnikiem też taki był? bo nie pamiętam go na torze
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  42. Powrót do góry    #262
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,170
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 278 w 181 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    ale Śledź burak

    oby go wywalili po sezonie

    niesympatyczny człowiek

    jak był zawodnikiem też taki był? bo nie pamiętam go na torze
    Rusko zmienia ludzi

    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka

  43. Powrót do góry    #263
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,257
    Kliknij i podziękuj
    6,235
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Witam, czy ma ktoś poratować linkiem do transmisji ?

  44. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Witam, czy ma ktoś poratować linkiem do transmisji ?
    http://telewizjastreamer.com/tv/eleven-hd/
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    kapitan bomba (17-05-2019)

  46. Powrót do góry    #265
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Co Śledź nawijał, bo się chwilkę spóźniłem?

  47. Powrót do góry    #266
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Bartkowiak jaka ciapa xD
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  48. Powrót do góry    #267
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Ale Karczmarz powiózł młodego.

  49. Powrót do góry    #268
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,451
    Kliknij i podziękuj
    1,302
    Podziękowania: 949 w 587 postach
    W 3 5:1 dla Stali.

  50. Powrót do góry    #269
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Ale Karczmarz powiózł młodego.
    W tym kraju za jazdę parą to chyba jakieś kary prezesi dają

  51. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Milik sugeruje wypożyczenie go Sledziowi hehehe
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •