Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 523

Wątek: V runda: Sparta Wrocław - Stal Gorzów 10.05.2019 godz. 20.30

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jutro nie bedzie spotkan w kiblu, w Gorzowie dobrze wiedza ze taka szansa na wyjazdowe zwyciestwo juz sie nie powtorzy w tym sezonie, wiec beda chcieli jechac bez wzgledu na wszystko. Szykuje sie cyrk - no chyba, ze jednak pogoda bedzie ok.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Dzbanów baranku szukaj w swoim otoczeniu.

    Czy ja chłopcze pisałem coś o meczu Wlókniarza? Nigdy nie pochwalam przekładania meczów jeśli jest szansa spróbować go pojechać.
    Przecież każdy przełożony mecz jeszcze jak ten z Toruniem to tylko straty finansowe dla klubu. Fakt teraz telewizja daje więcej pieniędzy i ogólnie jest ich w żużlu więcej ale niechęć spróbowania przygotowania toru jest co najmniej dziwna.

    Skoro Wrocław taką plandekę zakupił i jest pomysł żey każdy klub taką posiadał to czemu nie sprawdzają tego czy się przyjmie ?
    Dlatego Szwecja czy nawet Anglia zawsze będzie w tym sensie lepsza bo tam prawie zawsze jest próba przygotowania toru

    Edit.
    No widzisz ja to rozumiem dlatego system rozgrywek w PL jest niekoniecznie dobry. (Mając tylko 7 meczów u siebie - myśląc o PO każdy prawie trzeba wygrać za WSZELKĄ CENE )
    Z/Z też w takiej sytuacji powinna dotyczyć więcej niż 1 zawodnika, ale z drugiej strony po coś wprowadzono rezerwowego ( z czego można by zrezygnować kosztem zmiany zawodników zastępowanych)

    Teraz sytuacja jest inna bo pogoda jest generalnie zła i możliwe że nie tylo ten mecz się nie odbędzie. Jednak z Toruniem przy zabezpieczonym torze plandeką pewnie można było mecz odjechać
    Ostatnio edytowane przez Jjasiek ; 09-05-2019 o 14:46

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    No ok, ale w sytuacji gdy Wroclaw jest powaznie oslabiony I w normalnych warunkach - na zadnym innym torze - mecz by sie nie odbyl to nie moze byc tak, ze staja sie ofiarami tego, ze jako jedyni maja plandeke i beda z siebie robic samarytan umozliwiajacych rywalowi wykorzystanie oslabienia.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 09-05-2019 o 14:42
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Ja tam nie mam nic przeciwko - skoro regulamin nie wymaga plandeki to niech nie uzywaja.
    Pytanie tylko po co ja kupili?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    I niech Stal sobie nie robi cyrków już. Jechali z Lublinem bez Griszy i Zengoty. Jechali z Lesznem bez Hampela, ale przegrali. Teraz chcą jechać z mega osłabioną Spartą? Jeszcze moga mieć "szczęście" i pojechać z mega większym osłabionym Toruniem bez Doyla.
    Uderzcie się kibice Gorzowa w pierś, bo nikt takiej autostrady po 2 pkt to nie ma w Ekstralidze jak Wy obecnie. Obecnie wszystkie spotkania układają się Wam idealnie, zawsze wypada kontuzja/niedyspozycja u rywala.

    Dlaczego nie chcecie jechać w innym terminie? Macie przecież pełny skład, taki jak Wasz prezes zakontraktował zimą.
    Ja jestem zwolennikiem jazdy w pełnej obsadzie. Niech ten mecz zostanie przełożony najlepiej na czerwiec. Niech nikt nikomu darmowej autostrady nie robi po 2 pkt.

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    I niech Stal sobie nie robi cyrków już. Jechali z Lublinem bez Griszy i Zengoty. Jechali z Lesznem bez Hampela, ale przegrali. Teraz chcą jechać z mega osłabioną Spartą? Jeszcze pojadą dwumecz z jeszcze moga mieć "szczęście" i pojechać z mega większym osłabionym Toruniem bez Doyla.
    Uderzcie się kibice Gorzowa w pierś, bo nikt takiej autostrady po 2 pkt to nie ma w Ekstralidze jak Wy obecnie. Obecnie wszystkie spotkania układają się Wam idealnie, zawsze wypada kontuzja/niedyspozycja u rywala.

    Dlaczego nie chcecie jechać w innym terminie? Macie przecież pełny skład, taki jak Wasz prezes zakontraktował zimą.
    Ja jestem zwolennikiem jazdy w pełnej obsadzie. Niech ten mecz zostanie przełożony najlepiej na czerwiec. Niech nikt nikomu darmowej autostrady nie robi po 2 pkt.

    Ty podobno czujesz żużel, a zadajesz tak głupie pytania. Terminarz to rzecz święta, powinno się jechać tak jak jest w terminarzu. Kontuzje to nieodłączny element tego sportu. A już w ogóle nie wiem po co robisz tutaj podjazdy pod kibiców Gorzowa. Czy oni mają w tym temacie cokolwiek do powiedzenia ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ja tam nie mam nic przeciwko - skoro regulamin nie wymaga plandeki to niech nie uzywaja.
    Pytanie tylko po co ja kupili?
    A kto bogatemu zabroni
    Moga jej uzywac na specjalne okazje, jak swc czy sgp
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    j-rules (09-05-2019)

  9. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty podobno czujesz żużel, a zadajesz tak głupie pytania. Terminarz to rzecz święta, powinno się jechać tak jak jest w terminarzu. Kontuzje to nieodłączny element tego sportu. A już w ogóle nie wiem po co robisz tutaj podjazdy pod kibiców Gorzowa. Czy oni mają w tym temacie cokolwiek do powiedzenia ?
    Co to ma do tego?
    Ja jestem zwolennikiem jechania bez cyrków w pełnym składzie, bez kontuzji.
    Braki wypaczają wynik i mają potem wielkie znaczenie na koniec sezonu.

    Co jeżeli Gorzów zdobedzie 2 pkt teraz z osłabioną Spartą? Potem pkt może brakowac dla Torunia czy Lublina o utrzymanie, a takie darmowe 2 pkt dla Gorzowa z mocno osłabionym Wrocławiem jest niesprawiedliwe.
    Jeżeli jechałaby Sparta pełnym składem tak jak Gorzów ma obecnie pełny skład to nie dojechałaby do 42 pkt we Wrocku.
    Dlatego niech ten termin przełożą o ile to możliwe i tyle.

    Ps. co z tego, że ten mecz typowałem czysty win Sparty jeszcze tydzień temu skoro jedna kontuzja wystarczyła by odmienić ten typ? Jeżeli jutro jednak zawody się odbędą to Stal będzie miała autostradę po 2 darmowe pkt.
    W pełnym składzie Sparty mogliby pomarzyć o 2 pkt. dlatego nie lubię takiego wypaczania wyników kontuzjami.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 09-05-2019 o 15:00

  10. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Co to ma do tego?
    Ja jestem zwolennikiem jechania bez cyrków w pełnym składzie.
    Braki wypaczają wynik i mają potem wielkie znaczenie na koniec sezonu.

    Co jeżeli Gorzów zdobedzie 2 pkt teraz z osłabioną Spartą? Potem pkt może brakowac dla Torunia czy Lublina o utrzymanie, a takie darmowe 2 pkt dla Gorzowa z mocno osłabionym Wrocławiem jest niesprawiedliwe.
    Jeżeli jechałaby Sparta pełnym składem tak jak Gorzów ma obecnie pełny skład to nie dojechałaby do 42 pkt we Wrocku.
    Dlatego niech ten termin przełożą o ile to możliwe i tyle.
    I co z tego ? Wszyscy woleliby jechać w pełnych składach. Ale nie zawsze jest to możliwe. Dzisiaj pauzuje Janoś, a skąd wiesz czy w nowym terminie nie będzie kontuzjowany Zimny, Woźniak, Tai, Fricke czy Thomsen ? I co, dalej będą przekładać mecze w imię równości szans ? I tak w nieskończoność ? To może dla równowagi, przełóżmy za wczasu też mecz KST w Grudziądzu ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 09-05-2019 o 15:04
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jjasiek Zobacz posta
    Teraz sytuacja jest inna bo pogoda jest generalnie zła i możliwe że nie tylo ten mecz się nie odbędzie. Jednak z Toruniem przy zabezpieczonym torze plandeką pewnie można było mecz odjechać
    Meczu z Toruniem odjechać się nie dało, plandeka nic by nie zmieniła. Zaczeło padać na 2-3h przed planowaną godziną rozpoczęcia i padało do dnia następnego. Plandeka przydaje się na sytuację taka jak teraz, deszcz dzień przed meczem, może i nawet w dniu meczu, plandekę ściągamy przed meczem i jedziemy.

    Tak dorzucając to art. bodajże sprzed 3 dni dot. właśnie plandeki na SO:

    Rozłożenie systemu plandek, który funkcjonuje na Stadionie Olimpijskim, zajmuje około pięciu-sześciu godzin. Ściągnięcie go z toru – przy pracy 40 osób – może z kolei potrwać nawet do dwóch godzin. Jeśli opady pokrywają się z godzinami trwania meczu, klub jest bezradny wobec siły natury. W takich okolicznościach organizatorzy musieliby przetrzymać kibiców na trybunach, nie będąc w stanie im zagwarantować, że opady nie nasilą się w kolejnych minutach.
    Co do jutrzejszego meczu, to jest ciepło (ok. 15-16 topni), opady na razie ustały. Jak jest komisarz, to nikt nikogo już w bambuko nie zrobi. Jak jutro nie będzie padać mecz się odbędzie bez problemu.

  12. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ps. co z tego, że ten mecz typowałem czysty win Sparty jeszcze tydzień temu skoro jedna kontuzja wystarczyła by odmienić ten typ? Jeżeli jutro jednak zawody się odbędą to Stal będzie miała autostradę po 2 darmowe pkt.
    W pełnym składzie Sparty mogliby pomarzyć o 2 pkt. dlatego nie lubię takiego wypaczania wyników kontuzjami.
    To rozumiem, że już teraz rozpoczynacie prace nad przekładaniem meczu u siebie z Toruniem? Wszak jest duże prawdopodobienstwo, że Doyle nie wyzdrowieje i przez to macie autostradę do dwóch punktów z Toruniem.

  13. Powrót do góry    #57
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    No dokladnie, po co dzisiaj strzepic r**a, skoro moze sie okazac, ze jutro kropla deszczu nie spadnie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I co z tego ? Wszyscy woleliby jechać w pełnych składach. Ale nie zawsze jest to możliwe. Dzisiaj pauzuje Janoś, a skąd wiesz czy w nowym terminie nie będzie kontuzjowany Zimny, Woźniak, Tai, Fricke czy Thomsen ? I co, dalej będą przekładać mecze w imię równości szans ? I tak w nieskończoność ? To może dla równowagi, przełóżmy za wczasu też mecz KST w Grudziądzu ?
    1. Jeżeli jest okazja by ten mecz przełożyć bo pada deszcz to jak najbardziej niech Sparta to wykorzysta i ten mecz przełoży. Jestem za
    2. Jeżeli byłaby fajne cudowna pogoda, mecz będzie do objechania to ok fajnie. 2 pkt pojada do Gorzowa i nic tylko się cieszyć z darmowych 2 pkt do kolekcji.

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    To rozumiem, że już teraz rozpoczynacie prace nad przekładaniem meczu u siebie z Toruniem? Wszak jest duże prawdopodobienstwo, że Doyle nie wyzdrowieje i przez to macie autostradę do dwóch punktów z Toruniem.
    Wolę by jechał Doyle. Ale ja od początku sezonu mówiłem i pisałem na tym forum, że Toruń jest do objechania i u nas i na motoarenie na spokojnie i nie brałem pod uwagę kontuzji Doyla.
    Więc czy z Doylem czy bez i tak Toruń byśmy łyknęli.
    Co innego u Was. Tydzień temu typowałem Sparte jako czysty win. po tej kontuzji jeżeli Stal tego nie wygra to...... to jest autostrada po darmowe 2 pkt, a nie nasz mecz z Toruniem.

    Jeżeli jutro zawody będą do objechania i kurs u buka będzie powyżej 3 na win Gorzowa to uznam, że buk się nie zna na żużlu, nie czuje żużla i stawiam jakąś kasę na wygraną Stali na gładko.
    Jeżeli zawody się nie odbędą jutro to kasę bukmacher powinien mi zwrócić w całości.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 09-05-2019 o 15:14

  15. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A kto bogatemu zabroni
    to kupiliście plandekę za swoje?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  16. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Plandekę to chyba centrala kupiła na SON 2018 i udostępniła Sparcie do testów.

  17. Powrót do góry    #61
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta

    Jeżeli jutro zawody będą do objechania i kurs u buka będzie powyżej 3 na win Gorzowa to uznam, że buk się nie zna na żużlu, nie czuje żużla i stawiam jakąś kasę na wygraną Stali na gładko.
    Jeżeli zawody się nie odbędą jutro to kasę bukmacher powinien mi zwrócić w całości.
    No będzie koło @3 Może lekko niżej. Czekam na realizację deklaracji
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez plavi Zobacz posta
    Plandekę to chyba centrala kupiła na SON 2018 i udostępniła Sparcie do testów.
    Plandeka to chyba była już na Finale dmp 2017...

  19. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Dla spragnionych opadów deszczu:

    - aktualnie na godz. 16:00 opadów brak
    - od 16:00 dzisiaj do jutra ok. 12:00 opady nie są przewidziane
    - 10.05.2019 od 12:00 do 16:00 przewidziane opady sporadyczne
    - 10.05.2019 od 16:00 do godziny 19:00 opady nie są przewidziane
    - w godzinach meczu opady nie są przewidziane

  20. Powrót do góry    #64
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Dla spragnionych opadów deszczu:

    - aktualnie na godz. 16:00 opadów brak
    - od 16:00 dzisiaj do jutra ok. 12:00 opady nie są przewidziane
    - 10.05.2019 od 12:00 do 16:00 przewidziane opady sporadyczne
    - 10.05.2019 od 16:00 do godziny 19:00 opady nie są przewidziane
    - w godzinach meczu opady nie są przewidziane

    Zalezy gdzie patrzec-onet, interia - jutro przelotne opady kilka godzin przed meczem, meteo.pl-duze opady jutro od 16 do 19

    Ps w centrum juz pada
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 09-05-2019 o 17:49
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    I niech Stal sobie nie robi cyrków już. Jechali z Lublinem bez Griszy i Zengoty. Jechali z Lesznem bez Hampela, ale przegrali. Teraz chcą jechać z mega osłabioną Spartą? Jeszcze moga mieć "szczęście" i pojechać z mega większym osłabionym Toruniem bez Doyla.
    Uderzcie się kibice Gorzowa w pierś, bo nikt takiej autostrady po 2 pkt to nie ma w Ekstralidze jak Wy obecnie. Obecnie wszystkie spotkania układają się Wam idealnie, zawsze wypada kontuzja/niedyspozycja u rywala.

    Dlaczego nie chcecie jechać w innym terminie? Macie przecież pełny skład, taki jak Wasz prezes zakontraktował zimą.
    Ja jestem zwolennikiem jazdy w pełnej obsadzie. Niech ten mecz zostanie przełożony najlepiej na czerwiec. Niech nikt nikomu darmowej autostrady nie robi po 2 pkt.
    Nosz k...a jego mać .Gorzów ma teraz przepraszać że rywale osłabieni ? .Mają potulnie zgodzić się na inny termin i może jeszcze aby było ''sprawiedliwie'' niech jadą w terminie tyle że bez Zmarzlika ?.Proponuje dotychczasowe mecze Motoru unieważnić i dopiero zacząć jak te ruskie coś pojawi się w Waszych szeregach

  22. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Wolę by jechał Doyle. Ale ja od początku sezonu mówiłem i pisałem na tym forum, że Toruń jest do objechania i u nas i na motoarenie na spokojnie i nie brałem pod uwagę kontuzji Doyla.
    Więc czy z Doylem czy bez i tak Toruń byśmy łyknęli.
    Uważajcie, żeby od tego lykania sraczki nie dostać, bo na MA deficyt papieru mamy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Mecz odwołany

  24. Powrót do góry    #68
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Nigdzie nie ma takiego info

    Edit: ok, jest na stronie ekstraligi. Chyba sluszna decyzja patrzac na meteo,.pl, ale zobaczymy jutro.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    14 czerwca nowa data
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  26. Powrót do góry    #70
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ciekawe, czy nie bedzie szopek z Woffindenem, ktory zapowiedzial, ze jak bedzie tego samego dnia liga I trening przed gp, to wybierze trening
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    No to wyje...nas bez mydła. Mają plandekę, prognozy pogody są dobre...A już teraz odwołują. Do tego dwie najblizsze niedziele sa wolne od ligi, to przekladaja na połowe czerwca, zeby Maciuś wyzdrowiał. To są kpiny.

  28. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Jakie kpiny? W poludnie pisalem, ze najblizszy Termin to czerwiec. Majowy niby tez jest ale byl on nie realny. Najbliższy realny termin to czerwiec. Niedziela odpada ze względu na tv. Nc+ nie pozwoli dac meczu w niedziele, by ten kolidowal z ramowka nsport

  29. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    No to wyje...nas bez mydła. Mają plandekę, prognozy pogody są dobre...A już teraz odwołują. Do tego dwie najblizsze niedziele sa wolne od ligi, to przekladaja na połowe czerwca, zeby Maciuś wyzdrowiał. To są kpiny.
    A spodziewałeś się czegoś innego? Przecież Rusko to najbardziej wpływowy gość w całej lidze.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    Ali_G (09-05-2019)

  31. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    No to wyje...nas bez mydła. Mają plandekę, prognozy pogody są dobre...A już teraz odwołują. Do tego dwie najblizsze niedziele sa wolne od ligi, to przekladaja na połowe czerwca, zeby Maciuś wyzdrowiał. To są kpiny.
    weź rozbieg i walnij swoim baniakiem w mur a potem zrób w swoim stylu analizę przekrętu sparty na dwie strony jak to wydymała cyganów z tego dziwnego województwa które juz dawno powinno być zlikwidowane. na koniec przykryj się tą chorą plandeką i najlepiej śpij pod nią do jesieni aź wszystko się wyjaśni z waszym spadkiem

  32. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Jakie kpiny? W poludnie pisalem, ze najblizszy Termin to czerwiec. Majowy niby tez jest ale byl on nie realny. Najbliższy realny termin to czerwiec. Niedziela odpada ze względu na tv. Nc+ nie pozwoli dac meczu w niedziele, by ten kolidowal z ramowka nsport
    Ile ty masz lat? 10? Już Cię nie razi, że ten mecz się nie odbędzie przy byle deszczyku? Totalna hipokryzja. Zwyczajnie zwycięstwo Sparty jest Motorowi na rękę i tyle.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  33. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    No to wyje...nas bez mydła. Mają plandekę, prognozy pogody są dobre...A już teraz odwołują. Do tego dwie najblizsze niedziele sa wolne od ligi, to przekladaja na połowe czerwca, zeby Maciuś wyzdrowiał. To są kpiny.
    Bez zgody Gorzowa tego meczu nie można by było przełożyć przecież, czy nie?

    Słaba sprawa moim zdaniem. Nie pada, ciepło jest, PGEkstralipa w pełnej krasie. Odechciewa się żużla.

  34. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    A spodziewałeś się czegoś innego? Przecież Rusko to najbardziej wpływowy gość w całej lidze.
    Ale niepojęte to jest, że odbyło się w takich okolicznościach. Mam znajomych we Wrocku i mowili, że nie ma żadnego zagrozenia meczu. Na jutro prognozy są dobre. Mają plandekę, wiele argumentów, by mecz odjechać. W Niemczech padalo kilka dni pod rząd, w nocy spadl jeszcze snieg, a zawody sie odbyły bez przeszkód.

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Arczi (09-05-2019), spiniaza1 (10-05-2019)

  36. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Koledzy z Wrocławia pisali, ze od rana leje, wiec nie dziwie sie, ze ten mecz przełożyli. Co innego lekki deszczyk i odwołują lesne dziadki zawody. Tutaj caly dzien lało.
    A co do tego, ze to na reke Motorowi. Owszem. Stal ma pelny sklad, Sparta mega braki. Po co wypaczac wynik i za darmo dawać 2 pkt? Od samego poczatku Stal ten mecz mialaby w dupe, ale nadazyla sie okazja i mogli zgarnac 2 pkt, a na koniec sezonu bedzie to mega ważne.
    Dobra decyzja

  37. Powrót do góry    #79
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Caly dzien lalo, no ale lepiej przeciez widac z Gorzowa, nie? poza tym sprawdzcie sobie pogode na jutro na meteo.pl - od 14 do 20 deszcz.

    Poza tym bez zgody gosci nie mozna meczu tak sobie odwolac.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #80
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    I co? Mówiłem że zbawca polskiego speedwaya AR załatwi sprawę jak należy.

  39. Powrót do góry    #81
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    I co? Mówiłem że zbawca polskiego speedwaya AR załatwi sprawę jak należy.
    Dodaj jeszcze cos o Miliku i Marcelinie, z*ebie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    pajace przecenia ją wpływy ruski u osób decyzyjnych w sprawie meczu. osobiście uważam ze on ma tam więcej wrogów co wyklucza pozytywne załatwienie sprawy przez niego

  41. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Caly dzien lalo, no ale lepiej przeciez widac z Gorzowa, nie? poza tym sprawdzcie sobie pogode na jutro na meteo.pl - od 14 do 20 deszcz.

    Poza tym bez zgody gosci nie mozna meczu tak sobie odwolac.
    wg accuweather zupelnie bez dramatu - mozliwy przelotny opad, lekki a w czasie meczu juz bez.
    Przy czym opady maja wg nich okolo 50% szans wystapienia, wiec spore szanse, ze nie bedzie padac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Co tu dodawać? W takich przypadkach wystarczy kapuśniaczek, resztę zrobią beczkowozy. Gdyby Ruski nie wykorzystał okazji byłby frajerem.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    cukrzyca (09-05-2019)

  44. Powrót do góry    #85
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    wg accuweather zupelnie bez dramatu - mozliwy przelotny opad, lekki a w czasie meczu juz bez.
    Przy czym opady maja wg nich okolo 50% szans wystapienia, wiec spore szanse, ze nie bedzie padac.
    Przed meczem z Toruniem accuweather pokazywalo sloneczko za chmurka w czasie jak zaczynalo lac, wiec wiesz. Meteo przewiduje opady, ale do nich tez nie mam zaufania. Jutro bedziemy w stanie ocenic, czy decyzja byla sluszna.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  45. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    No nic, to jutro bez emocji zuzlowych.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #87
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No nic, to jutro bez emocji zuzlowych.
    Poki co to wszystko wskazuje, ze w niedziele tez zuzla ekstraligowego nie uraczymy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Poki co to wszystko wskazuje, ze w niedziele tez zuzla ekstraligowego nie uraczymy.
    W Grudziądzu jedziemy na 100%. Yr.no i meteo.pl przewidują deszcz od 20. Zresztą zapowiadane są jakieś niewielkie opady, ostatnio ze Spartą też prawie cały dzień kropiło, nawet kilka kropel spadło w trakcie meczu i nic to temu torowi nie zaszkodziło.
    W Zielonej Górze jutro pewnie też mecz się spokojnie odbędzie.

  48. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Caly dzien lalo, no ale lepiej przeciez widac z Gorzowa, nie? poza tym sprawdzcie sobie pogode na jutro na meteo.pl - od 14 do 20 deszcz.

    Poza tym bez zgody gosci nie mozna meczu tak sobie odwolac.
    Gdzie cały dzień lało? Chyba w Oleśnicy, bo we Wrocławiu do godziny 14 była mzawka i to tyle, później nawet słońce wyszło.

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    Dominik (09-05-2019), spiniaza1 (10-05-2019)

  50. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Co tu dodawać? W takich przypadkach wystarczy kapuśniaczek, resztę zrobią beczkowozy. Gdyby Ruski nie wykorzystał okazji byłby frajerem.
    No właśnie gdyby nie wykorzystał okazji. wiec powiedz to kolegom bo zaczynają bzdurzyc . to nie rusko odwołuje mecze on może co najwyżej ucieszyć się z tej decyzji. tyle lat ludzie pisza na tym forum i wypisują takie bzdury o rusce ze szok. może wasza wizytę u psychiatry tez rusko odwolalal?

    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Gdzie cały dzień lało? Chyba w Oleśnicy, bo we Wrocławiu do godziny 14 była mzawka i to tyle, później nawet słońce wyszło.
    mźawkę to masz w majtkach jak pomyslisz o sparcie. lać nie lało ale padało i słońca nie było jak teź mźawki . moja fabryka jest koło olimpijskiego i o 17.00 jak z niej wracałem to padało.

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •