Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 541 do 574 z 574

Wątek: V Runda MR Garden GKM Grudziądz - Get Well Toruń 12.05.2019 godz. 16.00

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Nie ogarniał grudziądzkich kątów i raz przykopciował to fakt, ale patrząc na całokształt nie unika walki na łockie jak choćby jego starszy thanks bro, który nawiasem mówiąc też dał się objechać jak dziecko. Ta akcja to był pokaz bezsilności, ale to zawsze lepsze niż wzruszenie ramion i gadka w stylu nie punktuję nie zarabiam.
    To był pokaz głupoty (zresztą nie pierwszy w jego wykonaniu). To, że nie unika walki na łokcie nie jest żadnym argumentem, bo w dzisiejszym żużlu jest to standard. To jego brat jest odstępstwem od normy przez co powinien dać sobie spokój z tym sportem. Podejrzewam, że dopóki będziemy się ich usilnie trzymać (sprowadzając przy okazji różnych Lemonów do parku maszyn żeby poczuli się bardziej swojsko) to nic się w tym klubie nie zmieni.

  2. Powrót do góry    #542
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    90% Toruńskiego zaciągu poczynił dzisiaj ogromne postępy w kierunku ich braku na torach ekstraligi w 2020r.

  3. Powrót do góry    #543
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Ja pitole. Serio wierzycie, że Kenio nie dostanie od GKM-u kasy za bonus w takiej sytuacji? To chyba w innym świecie żyjecie.

    p.s. dillinger jesteś wyjątkowym dzbanem

  4. Powrót do góry    #544
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Wiesz, czym się różnicie?
    On ma swoje zdanie, którego się konsekwentnie trzyma, choć bywa to komiczne. Za to chwasta u niego nie przyuwazylem, dlatego zwyczajnie nie zasłużyłeś na inną odpowiedz.
    po pierwsze: od kiedy to ty na forum decydujesz o tym na co zasłużyłem a na co nie?

    po drugie: w takim razie ciesze się bardzo, że się różnimy, bo trzymać się zdania wziętego
    z doopy i nie być zdolnym do jego zmiany w trakcie zmieniających się okoliczności to faktycznie mega fajne.
    wszak mówi się, że tylko krowa nie zmienia poglądów.

  5. Powrót do góry    #545
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Zachowanie tego szczyla niesportowe. Życzę mu wielu złośliwości ze strony przeciwników na torze.
    Przede wszystkim zachowanie było niesportowe i tu nawet mógł młody wyłapać kartke.
    Ci którzy bronią takich zachowań nie popierają idei Fair Play.

    Młodemu nie pierwszy raz zdarza się zachować niesportowo, a jest on nadal młodzianem.

    Nie może być na takie zachowania przywileju, bo co to bedzie za żużel jak zawodnicy bedą zawracali przed metą, bo mają taki kaprys.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #546
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ty, dobry jesteś.
    Jak jakiś toruniak przywali zielonogorcowi w szczękę, to ja z przyjemnością cię znokautuje w ramach emocjonalnego rewanżu
    Z tym znokautowaniem to żartujesz. A co do sedna to gdybyś wylazł sprzed komputera to moze bys to zrozumiał. Jack mimo swojej mizernej postawy zasługuje na szacunek że Toruń stanowi więcej niż płatnik.

  7. Powrót do góry    #547
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach

    icon24.gif

    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    po pierwsze: od kiedy to ty na forum decydujesz o tym na co zasłużyłem a na co nie?

    po drugie: w takim razie ciesze się bardzo, że się różnimy, bo trzymać się zdania wziętego
    z doopy i nie być zdolnym do jego zmiany w trakcie zmieniających się okoliczności to faktycznie mega fajne.
    wszak mówi się, że tylko krowa nie zmienia poglądów.
    Skoro każdego wyzywasz od chwastów za zdanie z doopy, to nieładnie cię mama wychowała. Pisze to jako główny rywal usera Kildemanda w opinii o Gkmie i jakoś nie mam problemu, by trzymać fason

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (16-06-2019)

  9. Powrót do góry    #548
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Dyskusja nt. młodszego Choldera jest trochę bezsensowna.

    Zapytam tak: czy wszyscy jesteście pewni, że Bjerre nie dostanie kasy za bonus? Bo ja czuję, że GKM normalnie mu za ten punkt zapłaci. A nawet jeśli nie to i tak stratny na tym meczu nie będzie.

    Żale nad Cholderem to jest typowe pie#dolenie żeby tylko pie#dolić, kultywowane (niestety) przede wszystkim przez polskich zużlowych pseudodziennikarzy.
    Pzdr,
    Garfield

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    polewaczka (16-06-2019)

  11. Powrót do góry    #549
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Z tym znokautowaniem to żartujesz. A co do sedna to gdybyś wylazł sprzed komputera to moze bys to zrozumiał. Jack mimo swojej mizernej postawy zasługuje na szacunek że Toruń stanowi więcej niż płatnik.
    Ja doskonale rozumiem motyw poświęcenia i dania drużynie czegoś więcej, niż tylko jazdy. No ale pokazanie oddania przez bycie zwyczajnym kretynem jest dla mnie bezcelowe. Podejrzewam, że dla zainteresowanej drużyny również

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    pejotl3 (16-06-2019)

  13. Powrót do góry    #550
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Dyskusja nt. młodszego Choldera jest trochę bezsensowna.

    Zapytam tak: czy wszyscy jesteście pewni, że Bjerre nie dostanie kasy za bonus? Bo ja czuję, że GKM normalnie mu za ten punkt zapłaci. A nawet jeśli nie to i tak stratny na tym meczu nie będzie.

    Żale nad Cholderem to jest typowe pie#dolenie żeby tylko pie#dolić, kultywowane (niestety) przede wszystkim przez polskich zużlowych pseudodziennikarzy.
    Tu nie tyle idzie o to, czy mu GKM z dobrej woli zapłaci, czy nie.
    Tu idzie o takie zachowanie jak zawracanie sobie przed kreską mety.

    To ewidentny pokaz chamskiego zachowania, które nie idzie z duchem sportu.

    Jak bedzie takie przyzwolenie, to co mecz gwarantowany dojazd tylko 3 zawodników do mety, bo ktoś tam po złości sobie zawróci prze kreską.
    Nie róbmy z tego sportu karykatury.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    greggor (16-06-2019), spiniaza1 (17-06-2019)

  15. Powrót do góry    #551
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    To był pokaz głupoty (zresztą nie pierwszy w jego wykonaniu). To, że nie unika walki na łokcie nie jest żadnym argumentem, bo w dzisiejszym żużlu jest to standard. To jego brat jest odstępstwem od normy przez co powinien dać sobie spokój z tym sportem. Podejrzewam, że dopóki będziemy się ich usilnie trzymać (sprowadzając przy okazji różnych Lemonów do parku maszyn żeby poczuli się bardziej swojsko) to nic się w tym klubie nie zmieni.
    Jego brat z przybranym bro popełniali dużo większe głupstwa, ale dopóki byli na fali nikomu to nie przeszkadzało. Teraz w Toruniu wszystko wali się na twarz i zaczęło sie polowanie na czarownice. Napisałem w innym wątku: żużel to nie rozrywka dla Einsteinów, chodzimy na ten sport, aby popatrzeć na wariatów, a nie na pokazy savoir-vivre na herbatce u cioci na imieninach. Tonący cytryny się chwyta. To prawda, zbieramy właśnie żniwo wieloletnich zaniedbań i polegania na zblazowanych nazwiskach. Już raz uciekliśmy spod topora i, cytując naszego legendarnego szkoleniowca, nie wyciągnieto wniosków.

  16. Powrót do góry    #552
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 129 w 86 postach
    Matko, co to za lament nad Holderem!? Przecież Bjerre to tez kawał sukinkota, skąd wiecie, że nie wywinął podobnego numeru Jackowi wcześniej, a ten wziął rewanż? A No tak, przecież wszystko co toruńskie to złe. A na syfach powstanie 17 artykułów na ten temat, bo źle o Toruniu to się będzie dobrze klikać. Może porozmawiajmy o chamstwie Buczka, bo to co on wyprawia może przynieść więcej szkody niż brak 2000 zł za bonus dla biednego Kenia.

  17. Powrót do góry    #553
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Jego brat z przybranym bro popełniali dużo większe głupstwa, ale dopóki byli na fali nikomu to nie przeszkadzało. Teraz w Toruniu wszystko wali się na twarz i zaczęło sie polowanie na czarownice. Napisałem w innym wątku: żużel to nie rozrywka dla Einsteinów, chodzimy na ten sport, aby popatrzeć na wariatów, a nie na pokazy savoir-vivre na herbatce u cioci na imieninach. Tonący cytryny się chwyta. To prawda, zbieramy właśnie żniwo wieloletnich zaniedbań i polegania na zblazowanych nazwiskach. Już raz uciekliśmy spod topora i, cytując naszego legendarnego szkoleniowca, nie wyciągnieto wniosków.
    Najpewniej KST znowu się uratuje i będzie głównym bohaterem okresu transferowego. Nie ma co dramatyzować, wprawdzie drużyna jest zbudowana źle, wprawdzie ignorowane sa wnioski z poprzednich sezonów, ale moim zdaniem to nadal wystarczy żeby się utrzymać.

    Karkołomny jest wniosek kolegi, który twierdzi, że w ramach ambicji, woli walki i prostestu przeciw słabemu sędziowaniu zawracamy przed metą. Młody jest niezbyt lotny i nie ma co wielkiej ideologii do tego dorabiać.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  18. Powrót do góry    #554
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Matko, co to za lament nad Holderem!? Przecież Bjerre to tez kawał sukinkota, skąd wiecie, że nie wywinął podobnego numeru Jackowi wcześniej, a ten wziął rewanż? A No tak, przecież wszystko co toruńskie to złe. A na syfach powstanie 17 artykułów na ten temat, bo źle o Toruniu to się będzie dobrze klikać. Może porozmawiajmy o chamstwie Buczka, bo to co on wyprawia może przynieść więcej szkody niż brak 2000 zł za bonus dla biednego Kenia.
    Wzięło się z tego, że zrobił to wyjątkowo ostentacyjnie. Gdyby zjechał w pi#zdu jak Gruchalski z Krakowiakiem, to tam trudno. No ale bez jaj zawrócić przed samą metą, szukał atencji to ją znalazł. Proste. Nie jest to jakieś wydarzenie kolejki czy skandal grubego kalibru, no ale trudno przemilczeć...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #555
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    po pierwsze: od kiedy to ty na forum decydujesz o tym na co zasłużyłem a na co nie?

    po drugie: w takim razie ciesze się bardzo, że się różnimy, bo trzymać się zdania wziętego
    z doopy i nie być zdolnym do jego zmiany w trakcie zmieniających się okoliczności to faktycznie mega fajne.
    wszak mówi się, że tylko krowa nie zmienia poglądów.
    zmiana pogladow w zaleznosci od zmiany sytuacji na anonimowym forum - to dopiero musi byc swiadectwo dojrzalosci
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (16-06-2019)

  21. Powrót do góry    #556
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    To się robi już trochę żałosne
    Najpierw przez tydzień czytałem artykuły jak to Krakowiak został strasznie poszkodowany, bo ktoś tam nie dojechał do mety i Krakowiak nie zdobył bonusa.
    Ten sam Krakowiak, przed którym co bieg na torze lezy kasa, którą wystarczy podnieść, ale tego już żaden dziennikarz, ani internetowy histeryk nie napisze
    Krakowiak regularnie przegrywa, ale zdarzyło się raz, że ktoś zjechał przed metą i artykuły na portalu ogólnopolskim jaka to krzywda i jaka to niesprawiedliwość się zdarzyła. Główny problem żużla w PL.

    Teraz jakaś żenada z Holderem. Od dłuższego czasu mam bardzo słabe zdanie o dziennikarzach w PL, uważam, że dyskusja na forum jest na wyższym poziomie.
    Dzisiaj Ostaf zapodał tytuł "Świństwo Jacka Holdera". Podsumowanie meczu
    Jako kibic oglądający mecz jest mi obojętne, czy zawodnik przyjedzie ostatni na metę ostatni 30 metrów z tyłu, czy nie dojedzie do mety. Nie ma to żadnego znaczenia w mojej ocenie postawy zawodników w meczu. Mam na myśli ocenę czysto sportową, a nie etyczną. Holder był w tym biegu dla mnie tak samo słaby niezależnie czy dojedzie do kreski, czy zawróci przed nią.
    Okazuje się, że jest wielkie halo nie dlatego, że Holder nie dojechał do mety i to oburza kibiców.
    Jest wielkie halo, bo przez to Bjerre nie zarobił za to 1pkt ekstra.
    Ch... z tym, że gdyby ten sam bieg wygrał Buczek przed Doylem, to Bjerre też by dostał kasę tylko za 1 pkt.
    Kolejna rzecz jaka mi się nasuwa jest taka, że zawodnik zawrócił, bo to była po prostu sportowa złość, a nie chęć uprzykrzenia życia Bjerre.
    Można też zadać pytanie: A co Holdera interesuje jaki ma kontrakt Bjerre i dlaczego Holder ma o tym myśleć? Gdzie jest powiedziane, że trzeba płacić za bonusy?
    Każdy zawodnik podpisuje indywidualnie kontrakt i może sobie wynegocjować to co chce.

    Cała sytuacja jest kontrowersyjna, bo w lidze mamy dziwne zasady wynagradzania zawodników.
    1. Doyle, Buczkowski, Bjerre, Holder - Bjerre ma płacone za 2 pkt
    2. Doyle, Buczkowski, Bjerre, Holder (D4) - Bjerre ma płacone za 1 punkt
    3. Buczkowski, Doyle, Bjerre, Holder - Bjerre ma płacone za 1 pkt.

    Trzy razy Bjerre pojechał to samo, różnica w skrajnym wynagrodzeniu aż 100%.

    Bjerre może jeszcze dodać przykład nr 4.
    4. Doyle, Holder, Bjerre, Wieczorek

    Gdzie Bjerre też kasuje za 1 pkt Pomimo, że nic nie zrobił

    Od dawna piszę o tym, aby oceniać występ zawodników po ilości pokonanych przeciwników i jakości przeciwników. I w sumie system wynagradzania też powinien bardziej iść w kierunku płacenia za pokonanie przeciwnika. To jest oczywiście temat rzeka i pewnie to nigdy nie przejdzie (skoro jest skomplikowane ze zrozumieniem na forum, to tym bardziej będzie skomplikowane dla żużlowców) Możemy się co najwyżej skupić na ocenie w ten sposób skuteczności zawodników.
    Podsumowując: Robienie tematu nr 1 z zawrócenia Holdera jest śmieszne. Pozytywny efekt uboczny może być taki, że system wynagradzania będzie bardziej uwzględniał postawę na torze, a nie suche punkty. Dzisiaj senior z plastronem juniorem w parze robi 5 pkt w meczu będąc cienki. Inna sytuacja. Zawodnik jedzie z bardzo mocnym seniorem w parze i może zrobić 3 przeciwników w 4 startach, a ma płacone za 3 pkt.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 16-06-2019 o 23:14

  22. Powrót do góry    #557
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Karkołomny jest wniosek kolegi, który twierdzi, że w ramach ambicji, woli walki i prostestu przeciw słabemu sędziowaniu zawracamy przed metą. Młody jest niezbyt lotny i nie ma co wielkiej ideologii do tego dorabiać.
    Nie jest to aż taka karkołomna teza. Na własne uszy słyszałem, kiedy nasz Rysiek Neunert żartował jak się żużlowcom kręcą złotówki w oczach pod taśmą. A było to w czasach Kowalików, Jagusiów, co musi być teraz?

  23. Powrót do góry    #558
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    W p.4 kasuje 25%, jak cus.

  24. Powrót do góry    #559
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta

    Od dawna piszę o tym, aby oceniać występ zawodników po ilości pokonanych przeciwników i jakości przeciwników. I w sumie system wynagradzania też powinien bardziej iść w kierunku płacenia za pokonanie przeciwnika.
    System płacenia za punkty sam w sobie jest idiotyczny i o dziwo coraz głośniej się o tym mówi, a pamiętam kilku osobowe krucjaty głoszące takie "herezje".

    Ale odnośnie sytuacji z Holderem, to dla mnie bonus Bjerre jest w tym najmniej istotny. Po prostu nie powinno się zawracać przed metą, nie wnikając w to czy ktoś na tym zyskał czy stracił finansowo.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Powrót do góry    #560
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    System płacenia za punkty sam w sobie jest idiotyczny i o dziwo coraz głośniej się o tym mówi, a pamiętam kilku osobowe krucjaty głoszące takie "herezje".
    No jest. Ale nigdy nie wprowadzą ryczału dla wszystkich. W żużlu powinno być Salary tak jak w NBA.

  26. Powrót do góry    #561
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    System płacenia za punkty sam w sobie jest idiotyczny i o dziwo coraz głośniej się o tym mówi, a pamiętam kilku osobowe krucjaty głoszące takie "herezje".

    Ale odnośnie sytuacji z Holderem, to dla mnie bonus Bjerre jest w tym najmniej istotny. Po prostu nie powinno się zawracać przed metą, nie wnikając w to czy ktoś na tym zyskał czy stracił finansowo.
    Ok, mógłbym się z Tobą zgodzić (od strony sportowo-etycznej, a nie od strony oceny kto dobrze pojechał mecz, a kto źle), gdyby nie to, że cała sytuacja nie jest przedstawiana tak jak Ty to opisałeś. Cala sytuacja jest opisywana tak, że Holder zrobił świństwo, bo Bjerre nie dostanie kasy za bonusa. Ten sam Bjerre też by w tym samym biegu miał kasę za 1pkt, gdyby Buczek wygrał z Doylem.

  27. Powrót do góry    #562
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No tak, skupiają się na kasie Bjerre, a to w ogóle nas nie powinno obchodzić. Tymczasem było to naganne po prostu ze sportowego punktu widzenia. To tak jakby kolarz zawrócił przed samą metą TdF. Jest też "estetyczna" różnica między nie dojechaniem, typową rezygnacją a zawróceniem z premedytacją.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    No jest. Ale nigdy nie wprowadzą ryczału dla wszystkich. W żużlu powinno być Salary tak jak w NBA.
    Salary to tam nie wiem, nie widzę w tym niczego mądrego. A stałe wynagrodzenia byłoby z największą korzyścią dla klubów akurat (łatwiejsze szacowanie wydatków). I z korzyścią dla zawodników typu Kościuch/Holta.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #563
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Chwilę czlowieka nie bylo a wy tutaj koorwami sie obrzucacie
    Co do sytuacji z młodym holderem to kompletnie nie rozumiem tej zbiorowej histerii. Ile to razy zawodnik markuje defekt i trzeci zawodnik nie dostaje kasy za bonus. Jeśli jest taka wypłacana w danym klubie bo nie wiemy jak skonstruowany jest kontrakt. Teraz komentatorzy bija pianę i wszyscy stali sie wyjatkowo wrażliwi na krzywdę trzeciego zawodnika. Parodia.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #564
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No tak, skupiają się na kasie Bjerre, a to w ogóle nas nie powinno obchodzić.
    Oczywiście, że nie powinno to kibiców obchodzić. Przydatność zawodników Bjerre i Krakowiaka w tych biegach była taka sama niezależnie od tego, czy ich przeciwnik dojechał, czy nie dojechał do mety. Wynik drużyny był taki sam.
    To pseudodziennikarze zrobili z tego sztuczny problem i próbują w to wciągnąć kibiców szczując na zawodników. To jest kwestia kontraktu GKM z Bjerre.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To tak jakby kolarz zawrócił przed samą metą TdF. Jest też "estetyczna" różnica między nie dojechaniem, typową rezygnacją a zawróceniem z premedytacją.
    Nie zgodzę się z tym porównaniem. Kolarz w TdF jedzie w ramach dnia jeden etap. Nie ma kilku biegów. Zresztą jak zawróci wypada z gry i w ogóle kończy się przygoda.
    Zawrócenie przed metą żużlowca punktowo nic go nie kosztuje, a moim zdaniem wynika to ze sportowej złości, albo wkurzenia. Nie raz tak bywało, że żużlowiec był niezadowolony i zjeżdżał w czasie biegu. Nikt z tego nie robił histerii.

  30. Powrót do góry    #565
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Zapytam jeszcze o pańskie pretensje do Jacka Holdera po 13 biegu. O co chodziło?
    O bonus dla Kennetha Bjerre. Mówiłem już o tym kiedyś w magazynie PGE Ekstraligi. Przez to, że Jack nie dojechał do mety, Kenneth stracił nie tylko pieniądze, ale także punkty do średniej.
    Czyli walczył pan o dobro swoich zawodników…
    Tak. Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś nie dojeżdża, bo ma defekt. Jeżeli natomiast zawodnik zakręca tuż przed metą, to jest to po prostu niesportowe zachowanie. Sport polega też na tym, żeby przegrywać fair i być fair wobec kolegów. Nawet z przeciwnej drużyny.
    Co panu odpowiedział Jack?
    Że ma to gdzieś.





    Robert Kościecha (speedwayekstraliga.pl)

  31. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariner za jego przydatny post!

    dillinger (17-06-2019), greggor (17-06-2019), spiniaza1 (17-06-2019)

  32. Powrót do góry    #566
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Co panu odpowiedział Jack?
    Że ma to gdzieś.
    To chyba niejedyna rzecz którą Jacuś ma gdzieś.

  33. Powrót do góry    #567
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    nie rozumiem dlaczego nazywasz go ****a jak to prawda. Bog dal mu talent i za jego krnąbrny charakter ten talent mu odebral.
    Przede wszystkim jak juz,milosierna Bozia odebrala mu zdrowie ,nie talent a Tobie Robi za co rozum odebrala?

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Z tym znokautowaniem to żartujesz. A co do sedna to gdybyś wylazł sprzed komputera to moze bys to zrozumiał. Jack mimo swojej mizernej postawy zasługuje na szacunek że Toruń stanowi więcej niż płatnik.
    To nie ma Frank nic do rzeczy.
    Jasne,ze wiele opinii o Holderach jest krzywdzacych,ale tu chodzi o utemperowanie młodziana.
    Wczorajszy pokaz frustacji byl ukierunkowany nie tam gdzie trzeba.
    Wolalbym aby walczyl jak lew ale przegrywal z honorem.
    Jak sie chlopak ciagne 40 metrow za stawka to niech sie wyzyje na mechanikach
    lub tunerze,bo to oni sa winni temu ,ze goscia w kadrze nie widac.
    Zreszta na temat Jacka i traktowania go przez klub tez mam swoje przemyslenia,ale
    to juz w temacie klubowym.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-06-2019 o 07:33
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #568
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ale kto się spodziewał, że Buczek go będzie wiózł do oporu, aż zabraknie miejsca?
    ja się spodziewałem. widziałem takich akcji setki na speedwayu. nie spodziewałem się jedynie, że ten z tyłu zamiast ścinać do małej, jak dudek, żeby przeciwnik mógł wywieźć jedynie powietrze, to konsekwentnie ciął w płot.

  35. Powrót do góry    #569
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Zapytam jeszcze o pańskie pretensje do Jacka Holdera po 13 biegu. O co chodziło?
    O bonus dla Kennetha Bjerre. Mówiłem już o tym kiedyś w magazynie PGE Ekstraligi. Przez to, że Jack nie dojechał do mety, Kenneth stracił nie tylko pieniądze, ale także punkty do średniej.
    Czyli walczył pan o dobro swoich zawodników…
    Tak. Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś nie dojeżdża, bo ma defekt. Jeżeli natomiast zawodnik zakręca tuż przed metą, to jest to po prostu niesportowe zachowanie. Sport polega też na tym, żeby przegrywać fair i być fair wobec kolegów. Nawet z przeciwnej drużyny.
    Co panu odpowiedział Jack?
    Że ma to gdzieś.





    Robert Kościecha (speedwayekstraliga.pl)
    A nie podał czasem Kostek liczby biegów, w których sam nie dojeżdżał do mety, bo mu się nie chciało?
    Zachowanie Młodego słabe, ale k.urwa, teraz wszyscy są bardziej swięci od Papieża. Brrrr.

  36. Powrót do góry    #570
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    ja się spodziewałem. widziałem takich akcji setki na speedwayu. nie spodziewałem się jedynie, że ten z tyłu zamiast ścinać do małej, jak dudek, żeby przeciwnik mógł wywieźć jedynie powietrze, to konsekwentnie ciął w płot.
    niestety, na torach z jedyna sluszna sciezka dochodzi do tego typu "awarii". Podobnie bylo na owalnym baronowisku, tylko tam sie wszyscy pchali w krede, niemal doslownie na zaboj.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #571
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,175
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Cytat Zamieszczone przez greggor Zobacz posta
    To chyba niejedyna rzecz którą Jacuś ma gdzieś.

    Ten Jacuś wdał się trochę głupotą w brata.

    Starzy swego czasu deptał na stadionie szalik Falubazu (za co powinna być adekwatna kara), a młody odwala coś takiego....


    Co by nie powiedzieć, nie są to sympatyczni sportowcy. Nie chciałbym takich w Unii....

  38. Powrót do góry    #572
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    a mnie to wiesz...

    jestes strasznie nietolerancyjny ze atakujesz moja wiare. :/
    To, że wierzysz w bożka Nickiego, to wiadomo od dziś. W kontekście każdej innej wiary jesteś zwykłym głupkiem i bluźniercą.
    !Adrian walcz!

  39. Powrót do góry    #573
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    A nie podał czasem Kostek liczby biegów, w których sam nie dojeżdżał do mety, bo mu się nie chciało?
    Zachowanie Młodego słabe, ale k.urwa, teraz wszyscy są bardziej swięci od Papieża. Brrrr.
    Może nie chciał jeszcze bardziej pogrążać klubu z Torunia??

  40. Powrót do góry    #574
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Zapytam jeszcze o pańskie pretensje do Jacka Holdera po 13 biegu. O co chodziło?
    O bonus dla Kennetha Bjerre. Mówiłem już o tym kiedyś w magazynie PGE Ekstraligi. Przez to, że Jack nie dojechał do mety, Kenneth stracił nie tylko pieniądze, ale także punkty do średniej.
    Czyli walczył pan o dobro swoich zawodników…
    Tak. Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś nie dojeżdża, bo ma defekt. Jeżeli natomiast zawodnik zakręca tuż przed metą, to jest to po prostu niesportowe zachowanie. Sport polega też na tym, żeby przegrywać fair i być fair wobec kolegów. Nawet z przeciwnej drużyny.
    Co panu odpowiedział Jack?
    Że ma to gdzieś.





    Robert Kościecha (speedwayekstraliga.pl)
    A co jest najśmieszniejsze ? Bjerre to ten sam gość, który kiedys skończył sezon Kościesze, został zawieszony za ten czyn przez swój klub w Szwecji i generalnie miał totalnie "Zagarową" postawę po całym wydarzeniu. Teraz jego najzagorzalszym obrońcą jest ten połamany przez niego Kościecha. Wcale nie wykluczam sytuacji, że za rok Bejrre i młody Holder pojadą sobie w jednym klubie i będą sobie piątki przybijać. Jestem za to pewien, że dziennikarzyny i kibice długo po tym ewentualnym wydarzeniu dalej będą drzeć mordy o zawrócenie przed metą.
    !Adrian walcz!

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •