Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 406 do 407 z 407

Wątek: IV Runda MOTOR LUBLIN - UNIA LESZNO 03.05.2019, Godzina 20:30

  1. Powrót do góry    #406
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    To jest sport, ktoś spada, ktoś awansuje. Ale 10 drużyn to głupota totalna. Teraz jedna drużyna wchodzi i nie może zmontować składu na ekstraligę, a co dopiero jakby 3 drużyny miały wejść? Nie ma aż tylu klasowych zawodników na rynku.
    To jest akurat argument zawsze bez sensu No jakby 3 ekipy wchodziły, to 3 miałyby problem ze zmontowaniem składu, a spadałaby tylko jedna. Więc utrzymać się suma sumarum byłoby tym pozostałym dwóm łatwiej Moim zdaniem składy po 2-3 latach by się wyrównały - naturalnie zawodnicy zaczęliby przepływać do innych ekip. Po prostu nie byłoby tak, że w każdej drużynie masz 4 zawodników spokojnie kandydujących do GP - tylko z dwóch, uzupełnionych jakimiś lokalnymi matadorami. Byłoby bardziej folwarcznie

    No ale ja chciałem się tylko odnieść do tego jednego argumentu. Bo mi 8-mio zespołowa liga nie przeszkadza.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  2. Powrót do góry    #407
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Boję się tylko, że powrót ,,sympatycznego'' wykolei tą lokomotywę......

    Moim zdaniem do niczego On Nam nie potrzebny i jak Lublin chce go brać, to niech kładzie na stole ile może i wszyscy będą zadowoleni ....
    Tak bardzo chcesz spuścić Toruń?
    Oddawanie Jaro w takim momencie byłoby bardzo głupie. Los potrafi być przewrotny...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •