Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 438

Wątek: IV runda DMP, GKM Grudziądz - Sparta Wrocław, 3.05.19 18.00

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach

    IV runda DMP, GKM Grudziądz - Sparta Wrocław, 3.05.19 18.00

    Awizowane składy:

    SPARTA WROCŁAW:
    1. Tai Woffinden
    2. Gleb Czugunow
    3. Jakub Jamróg
    4. Vaclav Milik
    5. Maciej Janowski
    6. Maksym Drabik
    7. Przemysław Liszka
    8. (Max Fricke)

    GKM GRUDZIĄDZ:
    9. Kenneth Bjerre
    10. Antonio Lindback
    11. Przemysław Pawlicki
    12. Krzysztof Buczkowski
    13. Artiom Łaguta
    14. Marcin Turowski
    15. Patryk Rolnicki
    16. (Roman Lachbaum)

    W poprzednich latach:
    2015: 47-43
    2016: 47-43
    2017: 40-50
    2018: 42-48
    Sparta jest jedyną drużyną obok Unii Leszno, która wygrała dwa razy na torze w Grudziądzu odkąd wróciliśmy do ekstraligi. Nie zanosi się na to, żeby miała być pierwszą która wygra trzy razy.

    Na papierze Sparta w tym momencie wygląda dla mnie słabiej niż Włókniarz, z którym jechaliśmy bez Artioma i wydawało mi się, że mamy małe szanse wygrać. W Sparcie, pewniak to Tai, który powinien zrobić 15-16 punktów w 6 startach, ale dalej takich pewniaków już brak. Janowski pewnie zrobi 10-11 punktów, Drabik czuł się zazwyczaj na tym torze dobrze, więc ta trójka będzie pewnie trzymać wynik dla Sparty. Milik wydaję się być w fatalnej formie, Jamróg i Czugunow na wyjeździe to na pewno nie są Ci sami zawodnicy co u siebie, a Fricke jeśli pojedzie, to stanie przed szansą zdobycia jakichkolwiek punktów w Grudziądzu, bo dotychczas prezentował się na naszym torze dramatycznie.
    Zakładam spokojne, kontrolowane od początku do końca zwycięstwo GKMu. Na własnym torze Anton i Przemek powinni swoje zrobić, a pozostała trójka seniorów jest w bardzo dobrej formie. Juniorzy też raczej biegu juniorskiego nie przegrają, wygrana z Liszką to obowiązek, a kto wie, czy nie pokuszą się o jakieś zwycięstwo z seniorem gości.
    Typuję 49:41 dla GKMu.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Moim zdaniem mecz na styku, Sparta regularnie robi w Grudziadzu 43+. Wynik beda trzymac Tai, Janowski, Drabik i Czugunow, ktory rok temu mial w Grudziadzu bardzo przyzwoity wystep. Jezeli dadza pojechac Milikowi, to tez swoje zrobi. Nie licze zbytnio na Jamroga i Fricke'a.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Pamiętaj, że GKM znacznie się wzmocnił względem poprzedniego sezonu
    Rolnickiego za Wawrzyniaka
    Turowski za Wieczorka
    Bjerre za Pieszczka i Kaia
    Buczkowski za.. Buczkowskiego
    A trójka Przemek, Antonio i Łaguta raczej nie zrobią mniej punktów niż rok temu
    Podobnie jak kolega z Grudziądza uważam, że zdobędziemy około 50 punktów. Na więcej nie pozwolą taktyczne że strony Wrocławian bo Spartanie mają kim jechać
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Podobnie jak kolega z Grudziądza uważam, że zdobędziemy około 50 punktów. Na więcej nie pozwolą taktyczne że strony Wrocławian bo Spartanie mają kim jechać
    A ja stawiam 52-38 dla GKM. Pewny lider na RT ze strony Sparty to w zasadzie tylko Tai. Janowskiego i Drabika są w stanie neutralizować seniorzy GKM-u z Lindbeckiem włącznie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    No ja tam nie wiem, w Lesznie przy mizerii Drabika i slabym wystepie Janowskiego praktycznie samym Woffindenem zrobilismy 40 pkt (chyba nikt nie wierzy w bzdury Barona o jakims testowaniu sprzetu). Ten mecz moze byc bardziej na styku, niz sie tu niektorym wydaje.

    Mecz w Zg z tymi polami startowymi to byl troche cyrk I ja daleko idacych wnioskow z tego wyniku Grudziadza nir wyciagam.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 30-04-2019 o 22:33
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No ja tam nie wiem, w Lesznie przy mizerii Drabika i slabym wystepie Janowskiego praktycznie samym Woffindenem zrobilismy 40 pkt (chyba nikt nie wierzy w bzdury Barona o jakims testowaniu sprzetu). Ten mecz moze byc bardziej na styku, niz sie tu niektorym wydaje.

    Mecz w Zg z tymi polami startowymi to byl troche cyrk I ja daleko idacych wnioskow z tego wyniku Grudziadza nir wyciagam.
    Bardziej bym sie sugerowal tym, ze to byl poczatek sezonu i roznie mogli byc przygotowani zawodnicy.
    Woffi jest zdecydowanie nr 1 na ten moment, ale w Grudziadzu kompletu nie zrobi.
    Sam nie wiem co myslec. Grudziadz wg mnie dalej nie jest jakis mega mocny, wyjazd w ZG tego nie zmienia. No ale u siebie na torze to raczej sa w stanie wygrac wszystko.
    Sparta z kolei procz Woffiego to troche cienuje. Janowski swoje zrobi, ale reszta? Drabik tez mnie nie przekonuje.

    Poki co te mecze wszystkie w tym roku calkiem wyrownane, wiec Sparta 40 zrobi lekko.
    Obstawilbym 48-42, ale z taktyczna w Sparcie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    No, ale Tai pojedzie w 6 biegach. Do tego Janoś też w 6. Juniorski na remis ze wskazaniem na Spartę. I gdyby nie fatalna druga para, to trudno by było wskazać zwycięzcę. A tak GKM wygra jakoś 49-41.
    Życzę fajnych zawodów.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    juniorka sparty bije na głowę swoich rówieśników z gkm.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Robert_Leszno (01-05-2019)

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Gladkie zwyciestwo miejscowych. 50:40. Na ten moment poza Woffindenem Wroclaw jakas sila razenia nie przekonuje.

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Gladkie zwyciestwo miejscowych. 50:40. Na ten moment poza Woffindenem Wroclaw jakas sila razenia nie przekonuje.
    Na was spokojnie wystarczylo
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Pewniakami w GKMie na obecny moment, jak dla mnie są jedynie Buczek i Laguta. Reszta to można powiedzieć swoiste przeplatanki. No może Bjerre trzyma poziom, ale u siebie może mieć, właśnie takie występy w stylu 3,0,3,0. Chyba jeszcze trochę tych treningów w Grudziądzu potrzebuje.
    Co zrobi Lindbaeck ? Wczoraj trochę pojeździł na naszym torze, to może te kobyłki dopasuje chociaż do grudziądzkiego toru. Czy ja widzę, ze znów dredy wystają spod kasku
    Przemek fenomenalny z Częstochową, ale czy podobnie będzie i teraz z Wrocławiem ? Oby, ale wciąż mam jednak wątpliwości co do jego postawy.
    Juniorzy oby chociaż wygrywali z Liszką, który jak się okazuje, też jakimś plastronem nie jest.
    Prognozy dosyć dobre, więc status meczu zagrożonego raczej odpada.

    Generalnie widze, że optymizm w narodzie, ja jednak wolę być nieco ostrożniejszy. Sparta to jeden z zespołów, który potrafi u nas jechać czy ma w składzie Lebiediewa,Woźniaka,śp.Jędrzejaka,Czugunowa czy Drozdza czy kogokolwiek innego. Milik na razie cieniuje, ale z tego co kojarzę, dobry to startowiec i na naszym torze wykręcił rok temu 10 pkt, a w 2016 w parze z Taiem 7 punktów z 3 bonusami. Jak sympatyczny Czech ma się odbudować, to Grudziadz jest jednym z tych meczów. Janowski może nie szalał u nas jakoś sczególnie, ale podobnie jak Vacek, Janoś ma dobry moment startowy(czasami z lotnych) i powinien wykręcić dwucyfrówkę.
    Tai na razie fenomenalny w lidze, u nas kręcił się wokół 10-11 punktów. Czugunow rok temu zaskoczył pozytywnie, oby tym razem tego nie zrobił. Juniorzy Drabik na razie w niezbyt dobre dyspozycji, ale to klasa jeżeli chodzi o juniorów, jednak jeżeli wydaje mi się, ze może to być ten rok, gdzie może przegrać wyścig juniorski. Liszka podobnie pokazuje do tej pory, że kewlarem nie jest. Także tutaj wynik biegu drugiego uważam za otwarty. Choć bardziej skłaniam się w kierunku juniorów Sparty.

    Na dzisiaj widzę minimalną wygraną GKMu, ale Sparta jest w stanie ponownie wywieźć stąd zwycięstwo.

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Dziś w Grudziądzu spadł pierwszy od 6 tygodni deszcz, ale mecz raczej nie jest zagrożony
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  14. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Może i Sparta będzie trzymać przyzwoity wynik, ale GKM wygra to spokojnie.
    Grudziądz ma bardziej wyrównany skład, biorąc pod uwagę fakt, iż mecz będzie w Grudziądzu.
    Przewiduję 50 pkt dla gospodarzy, może ciut lepiej. W każdym bądż razie wynik niezagrożony.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    t_zg (03-05-2019)

  16. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Rysio a dlaczego gkm wygra ze Spartą tylko powyżej 50 pkt. może napisz ze 60 bodami i nie zapomnij zarejestrować się do lekarza ale coś mi się wydaje ze tobie pozostaje tylko ostry dyżur.

  17. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Rysio a dlaczego gkm wygra ze Spartą tylko powyżej 50 pkt. może napisz ze 60 bodami i nie zapomnij zarejestrować się do lekarza ale coś mi się wydaje ze tobie pozostaje tylko ostry dyżur.
    Znów Ci nie dała?

  18. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    No ciekawe czy pojada, sytuacja niby taka jak w niedziele we Wro, czyli lekkie opady w dzien meczu ale tu jest o tyle lepiej, ze niby w godiznie meczu ma nie padac, a jak u nas pierdyknelo w niedziele po poludniu, to przestalo we wtorek..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  19. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Spokojnie, nie ma zagrożenia, że mecz odwołają. Te opady co zapowiadają są śladowe a nie wielogodzinne jak u was
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  20. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Jak pogoda nie namiesza przy torze, typuję 49-41 dla GKMu. Na ten moment, zwłaszcza u siebie, mają bardziej wyrównany skład.

  21. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Jak pogoda nie namiesza przy torze, typuję 49-41 dla GKMu. Na ten moment, zwłaszcza u siebie, mają bardziej wyrównany skład.
    Grudziadz ma teraz taki sklad, ze jak na moje to lepiej powinni sie czuc na przyczepnym
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  22. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Milik jednak po za skladem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    czyli mamy bunt w sparcie

  24. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Nie wiem co tam w Sparcie się dzieje, ale jak dla mnie to głupota. Punkty Fricke z jego wizyt na H4 na razie można policzyć na palcach jednej ręki.
    Od rana dużo chmur, z których coś tam popadało, ale w żaden sposób nie wpływa to na tor.

  25. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Idiotyczna decyzja, no ale coś jej pewnie przyświeca. Ciekawe, dla kogo miejsce trzymają.


    Fricke w Grudziądzu
    2017 - 2 (1,1*,0,0,0)
    2018 - 0 (w,0)

    Milik, który już rok temu dawał ciała na wyjazdach potrafil tam 10 przywieźć.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 03-05-2019 o 18:32
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    podrzuci ktos linka to transmisji.. z gory dzieki
    pyra

  27. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2018
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    strims world

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KyleUT za jego przydatny post!

    pyra (03-05-2019)

  29. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    40 oczek Sparty to będzie mega wynik.

    Kowalik jakie Ty kocopoły gadasz, gość pasuje dl Piły idealnie
    Ostatnio edytowane przez antyprzemek ; 03-05-2019 o 18:54

  30. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    podrzuci ktos linka to transmisji.. z gory dzieki
    http://finanse.pw/14

  31. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Mysle ze skonczył sie dzień dziecka . Ekipa z pod Bydgoszczy wiecej niz 40 pkt nie jest w stanie zrobic . No chyba ze pojedzie z wiatrem. Kciuki za Sparte !
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Śledź coś ucieka od tematu Wacława
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  33. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Na moje zbyt twardo. Zobaczymy czy nie przesadzili.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  34. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    wywiady ze Śledziem nie mają najmniejszego sensu, oglądałem go wczoraj u Ostafa i też nic nie powiedział, najmniej sympatyczny menedżer, trochę buc

    ale to może być wina tej baby Kloc i Rusko z Wrocławia, którzy nawet transmisję w radiu potrafią udupić
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  35. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Brak Vaszka w składzie, gdy można 2 innych wstawić pod 16 wyglądałby na jawny sabotaż w przypadku np. jakiejś kontuzji.
    Wyglądałby, bo musi za tym stać coś innego.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi hcp za jego przydatny post!

    kobra102 (03-05-2019)

  37. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    41:49 dla Sparty.

  38. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    ale chamsko pojechali z Taiem
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  39. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ostry gangbang dzisiaj się szykuje.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    ale chamsko pojechali z Taiem
    Nie przesadzaj

  41. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    no pierwsza seria bedzie raczej dla GKMu. A potem chyba kontrola wyniku.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    ale chamsko pojechali z Taiem
    W którym miejscu?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  43. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Na takim torze jak dzisiaj to chyba każdy dostałby wpyerdol, włącznie z Lesznem w optymalnym składzie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  44. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    jak lindbaeck go wypchnal pod bandę
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  45. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Śledź zawsze taki był nawet jak jezdzil 52;38 dla GKM-u

  46. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ten Turowski to dramat. Gosc jest technicznie surowy jak chyba nikt w historii.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Turowski na GP !
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Turowski istny kaskader, prawie wpakowal sie w Rolnickiego. Te futy ma na prawde szybkie

  49. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Turowski dwie mijanki w jednym biegu. Dobry jest

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •