Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 439

Wątek: III Runda DMP Stelmet Falubaz - MrGarden GKM, 26.04.2019 godz. 20:30

  1. Powrót do góry    #361
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No w końcu juniorzy wygrali nam mecz.

    2 pkt sa, choć było o nie piekielnie ciężko.
    W sumie każdy z naszych mógł pojechać lepiej, ale jest jak jest.
    Czasami trzeba wyrwać zwycięstwo męcząc przysłowiową bułę. Najważniejsze są 2 pkt.
    Mam nadzieję, że najsłabszy mecz Falubazu na swoim torze już za nami.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rozi22 za jego przydatny post!

    shelve (26-04-2019)

  3. Powrót do góry    #362
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez ensemble Zobacz posta
    Dudek i Protas.... za moich czasów na swoim torze wstydziliby się za ten mecz... [obcy mnie nie interesują]
    Jak by nie ci obcy, oglądał byś może fascynujące zawody z Wybrzeżem albo Orłem.
    !Adrian walcz!

  4. Powrót do góry    #363
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    za twoich czasów? to ile masz lat?
    13 sądząc po wpisach.

    Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
    #GetWellDarky

  5. Powrót do góry    #364
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Carlitos mowilem ze GKM jest bardzo niedoceniany. To nie Falubaz byl dzisiaj slaby.. po prostu spotkal sie z mocna wyrownana druzyna. Brawa dla obu ekip. Fajne zawody
    Mecz był wyrównany dzięki statusowi ‚zagrożony’. Na takim gownie to można wygrać/przegrać z każdym.
    Ważne ze wygrali. 2 pkt są i można o tym „widowisku” zapomnieć.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. Powrót do góry    #365
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    To tylko świadczy o tym , że w dzisiejszym żużlu wystarczy, że...

    A) Masz sprzęt od Rysia.
    B) Masz mózg
    C) Masz sprzęt od Rysia.
    No jakoś zrobiło się ciepło i dzikowi sprzęt od Rysia przestał ciągnąć. Zmienią się temperatury i może być jeszcze ciekawie.
    !Adrian walcz!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (26-04-2019)

  8. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ensemble Zobacz posta
    Dudek i Protas.... za moich czasów na swoim torze wstydziliby się za ten mecz... [obcy mnie nie interesują]
    Debilu zrób nam przysługę i zamilknij.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    chloroform (26-04-2019)

  10. Powrót do góry    #367
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Teraz w sumie o wyniku decydują niuanse.
    Jeszcze troche to bedą brali pod uwage ciśnienie atmosferyczne i prędkość wiatru.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (26-04-2019)

  12. Powrót do góry    #368
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Tak na krotko po meczu. Nie wiem jak to wygladalo w TV. Na stadionie emocje byly, glownie przez wynik. Jakies mijanki i akcje sie przydazyly. Przyjemnie sie to ogladalo.
    Co do samego meczu. Tak jak przewidywalem. Bylo bardzo ciezkie spotkanie. Moze GKM nie ma jakis niewiadomo jakich nazwisk, jednak maja cholernie wyrownany sklad, w ktorym wiekszosc swoje robi. Wpadka w Lublinie moze troche przyslonila oczy niektorym kibicom. Niejedna druzyna jeszcze sie zdziwi. W Falubazie spodziewalem sie minimalnie wiecej po seniorach. Juniorzy dzisiaj "uratowali tylek". Nie wierzylem w ich punkty, jednak przy takiej druzynie az rece skladaly sie do oklaskow po kazdych zdobytych oczkach. Wciaz uwazam, ze w Grudziadzu nasza druzyna pojedzie lepiej niz w ZG i wyciagniemy tam 3 duze oczka.

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (26-04-2019), Rozi22 (26-04-2019), shelve (26-04-2019)

  14. Powrót do góry    #369
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mecz był wyrównany dzięki statusowi ‚zagrożony’. Na takim gownie to można wygrać/przegrać z każdym.
    Ważne ze wygrali. 2 pkt są i można o tym „widowisku” zapomnieć.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Z pelnym szacunkiem Carlitos ale akurat tutaj toru bym nie winil. Ten od lat nie jest w ZADNYM spotkaniu naszym atutem.

  15. Powrót do góry    #370
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Z pelnym szacunkiem Carlitos ale akurat tutaj toru bym nie winil. Ten od lat nie jest w ZADNYM spotkaniu naszym atutem.
    Chodzi o wyłączenie takim torem Protasa i MJJ. Do tego słaby mecz Dzika i się okazało że dupę uratowali mam juniorzy. W ogóle bym się tym meczem nie brukał. Wygrali i tyle. Karawana jedzie dalej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  16. Powrót do góry    #371
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Vaculik wygląda mocno. Widać, że chłop poukładał wszystko w dyni. I to może być jego SEZON ŻYCIA.

  17. Powrót do góry    #372
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Vaculik wygląda mocno. Widać, że chłop poukładał wszystko w dyni. I to może być jego SEZON ŻYCIA.
    W69 to jest jego tor. Będzie tu królem. To jeszcze nie jest jego max. A czy to się przełoży na inne występy ? Nie wiem. Zazwyczaj mocnym rajderom dobrze robi przyjście do ZG. Hancock, Doyle IMŚ. AJ srebro.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (26-04-2019)

  19. Powrót do góry    #373
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    W69 to jest jego tor. Będzie tu królem. To jeszcze nie jest jego max. A czy to się przełoży na inne występy ? Nie wiem. Zazwyczaj mocnym rajderom dobrze robi przyjście do ZG. Hancock, Doyle IMŚ. AJ srebro.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Mój cichy czarny koń do IMŚ oprócz Madsena.

  20. Powrót do góry    #374
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Vaculik wygląda mocno. Widać, że chłop poukładał wszystko w dyni. I to może być jego SEZON ŻYCIA.
    Tyle, że na 5 biegów 3x jechał z pola A dziś. Autostrada. Czy on wygląda cokolwiek mocniej niż w poprzednich latach to wątpię, a już na pewno niż 2 lata temu na początku jak wygrał inaugurację w Krsko. Jakby wylosowali dziś 2 zestaw to miałby punktów z 8.

    ps. Te drużyny mogą się jeszcze zmierzyć w tym roku na W69.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Rozi22 (26-04-2019)

  22. Powrót do góry    #375
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Pełna zgoda, że ubijanie toru zrobiło z niego nie wiadomo co, ale na pewno nie tor do dobrej jazdy. Najlepiej było to widać, jak wszystkimi trzęsło na jakichś niewidocznych nierównościach na 2 wirażu. Tego u nas wcześniej nie było. Nie zmienia to faktu, że kolejny raz nasi nie potrafią się dostosować do warunków na swoim torze.
    Ale nie zgodzę się, że trzeba wziąć 2 pkt i zapomnieć, bo jak następnym razem np. w PO jakiś idiota zobaczy na prognozach, że za 5h może spaść deszcz i każe ubijać to warto wyciągnąć z tego wnioski.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi hcp za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (26-04-2019)

  24. Powrót do góry    #376
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tyle, że na 5 biegów 3x jechał z pola A dziś. Autostrada. Czy on wygląda cokolwiek mocniej niż w poprzednich latach to wątpię, a już na pewno niż 2 lata temu na początku jak wygrał inaugurację w Krsko. Jakby wylosowali dziś 2 zestaw to miałby punktów z 8.
    Zobaczymy. Ja myślę, że to będzie jego rok. No ale tor pokaże. Gość już chyba dojrzał. Wchodzi w najlepszy wiek dla żużlowca. Zrozumiał też , że tu na ziemi jako Martin Vaculik ma jedno życie. I po takiej kontuzji gdzie mógł zostać już tylko kibicem żużla będzie chciał iść na całość. Tunerów ma świetnych, fizycznie to tytan pracy. Żonę ma mądra, która jest dla niego wsparciem. To może być jego czas.

  25. Powrót do góry    #377
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Tyle, że jest miękki (2x się wycofywał rok temu po byle upadkach) i drewniany. Reszta się zgadza. Dzisiejszy wynik nabity polami startowymi. Dudek jechał lepiej, ale oddał lepsze pole w 15.
    Przecież Artem go spetował jak chciał, a pojechał 1 zawody w sezonie, nie w pełni sił... To gdzie tu jakieś IMŚ gdzie kolejka jest długa, a przed Vaculikiem co najmniej 10 typa. Jak zrobi top8 to będzie duży sukces.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 26-04-2019 o 23:13
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (26-04-2019)

  27. Powrót do góry    #378
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tyle, że jest miękki i drewniany. Reszta się zgadza. Dzisiejszy wynik nabity polami startowymi. Dudek jechał lepiej.
    Czy miękki ? na pewno nie jest na torze jakimś wariatem ze Scampi w Neapolu. Ale jest wielu bardziej miękkich od niego. No dzisiaj na pewno tak bo pole miały znaczenie.

  28. Powrót do góry    #379
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    To tylko świadczy o tym , że w dzisiejszym żużlu wystarczy, że...

    A) Masz sprzęt od Rysia.
    B) Masz mózg
    C) Masz sprzęt od Rysia.
    A kto ma sprzęt od Rysia? Jeden tuner ogłosił oficjalnie, że zamyka warsztat w maju a drugi w ciszy przekazał synowi i może już tak dobrze nie jest ale tacy jak IKS czy Turowski imponują szybkością spzrętu.

  29. Powrót do góry    #380
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Turowski narobił dziś dużo błędów, ale jeszcze swoje w tym roku dla GKM zrobi. Nie zdziwi mnie jak wygra juniorski np. w Toruniu, co może być na wagę zwycięstwa meczowego. A coś mi się zdaje, że wtedy ten licznik 7500 dni bez zw wyjazdowego GKM, czy ile tam wyliczono zmieni się w jednocyfrowy. Dziś już było o włos.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Powrót do góry    #381
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Turowski narobił dziś dużo błędów, ale jeszcze swoje w tym roku dla GKM zrobi. Nie zdziwi mnie jak wygra juniorski np. w Toruniu, co może być na wagę zwycięstwa meczowego. A coś mi się zdaje, że wtedy ten licznik 7500 dni bez zw wyjazdowego GKM, czy ile tam wyliczono zmieni się w jednocyfrowy. Dziś już było o włos.
    Jak wylosuje A to wygra. Widać, że gość ma rakietę ale skilla na poziomie żużlowego Marcina Najmana. I brakuje mu jaj. Dzisiaj mógł trzy razy pikować ale zabrakło charakteru. Albo to masz albo nie. Jeden to ma i zostaje żużlowcem a drugi tego nie ma i sprzedaje pomarańcze na bazarze ojca. Grunt żeby być szczęśliwym niezależnie od tego co robisz i gdzie mieszkasz.

  31. Powrót do góry    #382
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Vaculik jedzie równo i solidnie, ale czy wygląda jakoś wyjątkowo mocno? Dzisiaj dał się ograć przez Łagutę, trzy razy jechał z pola A, do tego 15 wyścig ewidentnie do powtórzenia. Poza tym, GP to są zupełnie inne zawody. Nie sądzę, żeby był w stanie nawet zbliżyć się do podium.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rozi22 za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (26-04-2019)

  33. Powrót do góry    #383
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Vaculik jedzie równo i solidnie, ale czy wygląda jakoś wyjątkowo mocno? Dzisiaj dał się ograć przez Łagutę, trzy razy jechał z pola A, do tego 15 wyścig ewidentnie do powtórzenia. Poza tym, GP to są zupełnie inne zawody. Nie sądzę, żeby był w stanie nawet zbliżyć się do podium.
    Się okaże.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Rozi22 (26-04-2019)

  35. Powrót do góry    #384
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Vaculik wygląda mocno. Widać, że chłop poukładał wszystko w dyni. I to może być jego SEZON ŻYCIA.
    Czyli w końcu skuteczny bój o Top8 Martin wygląda mi gdzieś tak od ubiegłego roku na najbardziej wyżyłowanego żużlowca. Jest ultraszybki momentami, zadziwiał w Częstochowie rok temu. Ale chyba pewnej granicy oddzielającej jednostki wybitne od rzemieślników nie przekroczy nigdy.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Mój cichy czarny koń do IMŚ oprócz Madsena.
    A Ja nie daję szans na medal ani jednemu ani drugiemu. Natomiast Artkowi z każdym występem coraz większe. Tzn. niby jest u mnie czwarty w kolejce ale jest też chyba najszybszy w obecnej chwili na świecie. Niemniej powrót po kontuzji imponująco mocny.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Buszmen (27-04-2019)

  37. Powrót do góry    #385
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Vaculik wygląda mocno. Widać, że chłop poukładał wszystko w dyni. I to może być jego SEZON ŻYCIA.
    Przeciez on dzisiaj nastukal punktow z korzystnych pol, a w biegu z Laguta zostal spetowany tak ze az tutaj czulem smrod..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #386
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przeciez on dzisiaj nastukal punktow z korzystnych pol, a w biegu z Laguta zostal spetowany tak ze az tutaj czulem smrod..
    Wiem ale nie chodzi mi o dzisiejszy mecz.

  39. Powrót do góry    #387
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Wiem ale nie chodzi mi o dzisiejszy mecz.
    No ale w poprzednich meczach tez nie pokazal nic, czego nie pokazywal w poprzednich sezonach. A w takim 2017 wejscie w sezon mial znaaaacznie lepsze
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #388
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Jedno jest pewne, od dzisiaj poglad sie zmienia: wystarczy miec dwoch dobry juniorow i mozna zostac DMP seniorzy sa wazni ale najwazniejsi sa juniorzy, jak oni sa mocni to jest mozliwy DMP.. ten poglad ulegnie zmianie po nastepnym wygranym meczu Falubazu przy 1 pkt zdobyczy juniorow. Amen


    Vaculik i medal? Jak prawi Buszmen TOP 8 bedzie sukcesem. Do medalu przed nim sa chocby Tai, Madsen, Laguta, Zmarzlik i Lindgren

  41. Powrót do góry    #389
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Jedno jest pewne, od dzisiaj poglad sie zmienia: wystarczy miec dwoch dobry juniorow i mozna zostac DMP seniorzy sa wazni ale najwazniejsi sa juniorzy, jak oni sa mocni to jest mozliwy DMP.. ten poglad ulegnie zmianie po nastepnym wygranym meczu Falubazu przy 1 pkt zdobyczy juniorow. Amen


    Vaculik i medal? Jak prawi Buszmen TOP 8 bedzie sukcesem. Do medalu przed nim sa chocby Tai, Madsen, Laguta, Zmarzlik i Lindgren
    Spoko to Wasze zdanie. Dla mnie spokojnie powalczy w tym roku o medal. A jak będzie ? życie pokaże.

  42. Powrót do góry    #390
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie jest niedoceniany. Dokładnie takiego przebiegu się spodziewałem. Zbudujemy przewagę w drugiej części meczu. Na koniec +12


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    ch... d... i kamieni kupa
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #391
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ch... d... i kamieni kupa
    Dobrze że win wszedł. Przynajmniej wynik z Czewy ładnie wszedł w typerze


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  44. Powrót do góry    #392
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Dobrze, że 2 pkt są, ale nie taki mocny Falubaz seniorsko jak go malowali. Dziś seniorzy 38pkt na własnym torze to słaby wynik.

    Chyba GKM w tym sezonie w końcu przełamie nie moc wygrywania na wyjazdach
    Tylko Falubaz

  45. Powrót do góry    #393
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    W sumie Grudziadz przegrał to w biegu gdzie Łaguta z Buczkowskim ścigali się z tyłu między sobą i było 1:5 z Dudkiem i Vaculikiem.Tor idealny dla gości i byli jak u siebie,Nicky forma niesamowita jak co roku na dwie kolejki,juniorzy uratowali czyli beton im pomógł a seniorów pogubił.Turowski ładnie jechał tym bardziej że pierwszy raz go na oczy widzę,Rolnicki kołek w tyłku,Lindback to dziwny zawodnik bo czasem przypomina furiata a czasem ma takie doły że nic mu nie idzie.Łaguta po za tym biegiem kosmita,Buczkowski bardzo waleczny i mądrze jedzie...jest wolny a nie daje się wyprzedzać jakby miał pedała to by pedałował aby z tego osiołka coś wyciągnąć.Nicky bardzo "ładnie" w swoim stylu przygwożdził Lindbacka ale Nicky czasami jedzie w bok to już każdy ma przećwiczone.Mecz w sumie bardzo zacięty na tym betonie i atmosfera napięta w końcówce jak na porodówce.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (27-04-2019)

  47. Powrót do góry    #394
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dobrze że win wszedł. Przynajmniej wynik z Czewy ładnie wszedł w typerze


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    mi sie oba wyniki rozjechaly, ale to nic. Falubaz to kolos na glinanych nogach, skoro "byle" GKM wjezdza i cisnie jak u siebie.
    GKM, ktory juniorke ma... no powiedzmy, ze rowna FZG
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #395
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Już pojawiają się w mediach komentarze po sytuacji z 15 biegu ktory powinien być powtórzony. Szkoda że nie pokazano powtórki tego startu o ktora prosił Dobrucki.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 27-04-2019 o 02:25
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Powrót do góry    #396
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Byla powtorka i widac ze Vaculik poszedl na 2 razy ale szczerze nie wiem czy mu to az tak bardzo pomoglo. Ruszyl sie ,zatrzymal i dopiero tasma poszla w gore i pojechal. Bedzie magazyn ,bedzie Leszek i wyjaka ze ich kamera zmierzyla ze Vaculik 0,000000001 milisekundy do kwadratu podzielic przez dwa puscil sprzeglo po tasmie i po temacie. Gruchalski za to o taka sama wartosc puscil sprzeglo przed tasma i bedzie cacy.

  50. Powrót do góry    #397
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    nitro_ckm. Dla mnie to bez znaczenia, kto wczoraj wymęczył 2 punkty. Tak tytułem wstępu.
    Ale to, że Vaculowi start na owe dwa razy nie pomógł jest również bez znaczenia.
    Start wg. co prawda durnych przepisów do powtórki wg. zasady "nierównego startu". A i taśma nierówno.
    VAR do żużla? Jezu, kolejna książka do regulaminów.

    Cóż. O reszcie meczu. Mariuszowaci powinni iść do Krakowiaka dziś z dobrym zielonogórskim winem. Junior wygrał dziś w zasadzie ten mecz.
    Także ten tego.

  51. Powrót do góry    #398
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,488
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 971 w 597 postach
    Dobrze, że świeżo po meczu nic nie napisałem, bo byłoby bardzo dużo wykropkowanych i niecenzuralnych słów.

    1. Tor.
    Jest równy dla wszystkich i nie ma co tłumaczyć, że nasi na treningach mieli inny i dlatego na meczu się pogubili. Buczek mógł, Artiom mógł, Bjerre mógł, więc i reszta PROFESJONALISTÓW też powinna się dostosować do warunków. Kolejny raz, dzięki wspaniałemu przepisowi o meczach zagrożonych, marynarki zagwarantowały nam "widowisko". Nie dość, że ten tor i tak jest do d.py, to jeszcze "spece" go ubogacili ubijaniem. Debilizm! Przecież jak by zaczęło padać to i tak by odwołali mecz, bo kto będzie czekał aż deszcz ustanie. A gdzie jeszcze doprowadzenie toru do używalności?O tej godzinie?
    Mecz z Toruniem dawał chociaż nadzieję na to, że może coś drgnęło w kierunku rozpoznania specyfiki tego toru przez nasz sztab, ale wczoraj to był dramat. Mam dość takich "widowisk" na W69, pod tym względem doganiamy lidera w tej kategorii wagowej, czyli sąsiadów z północy.

    2. Drużyna.
    Mecz wygrał nam Krakowiak i nie ma co do tego wątpliwości. Brawo Norbi! Nicki i Protas wolni jak pielgrzymka i nie przyjmuję tłumaczenia torem, że on wyeliminował Protasa. Choć jest to prawdą, to prawdą jest też to, że zawodnicy tej klasy powinni już takie nawierzchnie czytać bezproblemowo i się odpowiednio przekładać.
    Generalnie, to wszyscy mają jeszcze bardzo dużo pracy przed sobą, bo puki co, to w tym sezonie jeszcze nie widziałem tego SuperFalubazu o którym tak często czytam na klubowej stronie. Mam nadzieję że 5 maja dostanę objawienia!

    3. Taktyka.
    W sumie skład ułożony nie najgorzej i tu nie mam pretensji, ale mam ją w innej kwestii. W biegu 14 powinien jechać z wewnętrznego pola MJJ, a z zewnętrznego Nicki. Jak zobaczyłem w składzie Protasa, to mało nie padłem. Protas na takim betonie z 4 pola? Po równaniu toru? Serio? A przecież MJJ wcześniejszy bieg wygrał, jakby dobrze wystartował z wewnętrznego, to mógłby to dowieźć. Co w 14 biegu robił Pepe na swoich osiołkach, to nie jestem pewien czy sam Skóra wiedział.
    Szkoda mi tego Jepsena. Chłop nam w 2018 ligę uratował, a teraz trochę jak 5 koło u wozu i niedoceniany przez naszego kołcza. Protas chyba za "profesurę" i w obawie przed jego fochem został puszczony w 14...


    Wiedziałem, że ten mecz będzie ciężki i się nie pomyliłem. Obstawiałem naszą wygraną max. 8 punktami, a jak zobaczyłem ten beton, to mówię, żeby to chociaż 2-4pkt. wygrać. Znajomi się w czoło pukali. 12-14 pkt. do przodu, z paluszkiem-słyszałem. A potem w połowie meczu słyszę : "Ty, co tu się odp...dala?...". Jak to co, przyjechała wyrównana drużyna z 2 liderami na nominowane, której w ramach gościnności, przygotowano warunki torowe zbliżone do ichnych. Ot, co?
    Mecz wygrany, 2 pkt. dopisane, ale absolutnie nie wolno o nim zapomnieć, jak ktoś wcześniej pisał. Właśnie, że trzeba na jego przykładzie wyciągnąć wnioski, żeby więcej takich "emocji" nie robić sobie i kibicom.
    Na prawdę niewiele brakowało, abyśmy wczoraj zostali mianowani na Frajera Roku, dając GKMowi wygraną wyjazdową po raz 1 od iluś tam tysięcy dni.
    Dobrze, że inne ekipy też jeszcze nie poogarniane, bo na ten moment to słabo wygląda ten SuperFalubaz.

  52. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Vector za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (27-04-2019), There_is_no_spoon (27-04-2019), marcool (27-04-2019)

  53. Powrót do góry    #399
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Dobrze, że 2 pkt są, ale nie taki mocny Falubaz seniorsko jak go malowali. Dziś seniorzy 38pkt na własnym torze to słaby wynik.

    Chyba GKM w tym sezonie w końcu przełamie nie moc wygrywania na wyjazdach
    Słaby? Beznadziejny, pojechali jak szmaciarze.

  54. Powrót do góry    #400
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Przestańcie jęczeć jak baby. To jest własnie żużel, i ja go własnie takiego chcę

    To prawda, że komisarz spyerdolił nam tor i szeroka nie latała. To prawda, że na takim torze skuteczność Protasa spada o połowę. Dudek i Vacul tez wola nawierzchnie typu lekko pod koło. Ale prawda jest też taka, że Grudziądz, z Artiomem w składzie, to silna ekipa. W mojej ocenie silniejsza na dzisiaj, od Stali, KST, Lublina, a być może nawet od Czewy i Sparty. Jak ich nie dopadna żadne kontuzje to twierdze, że w tym sezonie zaliczą ta swoja pierwsza wygraną na wyjeździe, od niepamiętnych czasów. U nas strasznie wolny był Nicki wczoraj, nie wiem czemu ? Nie do końca wierzę, że winny jest tor. W 14 biegu Protasa to on hamował dosłownie. Już myślałem, że Pepe go zepchnie z toru aby móc gonić grudziądzan.

    I jeszcze jedno, w tym sezonie, takie mecze, dosłownie na styku, raczej będą wszędzie. O wygranej będa decydowały niuanse.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  55. Powrót do góry    #401
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    III Runda DMP Stelmet Falubaz - MrGarden GKM, 26.04.2019 godz. 20:30

    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Dobrze, że świeżo po meczu nic nie napisałem, bo byłoby bardzo dużo wykropkowanych i niecenzuralnych słów.

    1. Tor.
    Jest równy dla wszystkich i nie ma co tłumaczyć, że nasi na treningach mieli inny i dlatego na meczu się pogubili. Buczek mógł, Artiom mógł, Bjerre mógł, więc i reszta PROFESJONALISTÓW też powinna się dostosować do warunków. Kolejny raz, dzięki wspaniałemu przepisowi o meczach zagrożonych, marynarki zagwarantowały nam "widowisko". Nie dość, że ten tor i tak jest do d.py, to jeszcze "spece" go ubogacili ubijaniem. Debilizm! Przecież jak by zaczęło padać to i tak by odwołali mecz, bo kto będzie czekał aż deszcz ustanie. A gdzie jeszcze doprowadzenie toru do używalności?O tej godzinie?
    Mecz z Toruniem dawał chociaż nadzieję na to, że może coś drgnęło w kierunku rozpoznania specyfiki tego toru przez nasz sztab, ale wczoraj to był dramat. Mam dość takich "widowisk" na W69, pod tym względem doganiamy lidera w tej kategorii wagowej, czyli sąsiadów z północy.
    Nie mieli szans się do tego przygotować. 25-28 stopni w kwietniu to anomalia, nie było szans wcześniej trenować w takich warunkach. To było trochę jak wyjazdowy mecz dla wszystkich. Ważne że wygrany i tyle.
    Natomiast co cieszy to występ Norberta. Chłopak potrzebuje paru takich startów by nabrać więcej wiary w siebie a będziemy mieć z niego sporo pożytku. W Tondera nie wierze nic a nic, ale wczoraj tez swoje zrobił.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    dillinger (27-04-2019)

  57. Powrót do góry    #402
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,488
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 971 w 597 postach
    Nie wiem czy już to gdzieś pisałem, ale mam wrażenie że W69 to dla nas większa zagadka niż obce tory.

  58. Powrót do góry    #403
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Nie wiem czy już to gdzieś pisałem, ale mam wrażenie że W69 to dla nas większa zagadka niż obce tory.

    zagadka dla kogo ?
    dla zawodników którzy druga lub trzecia dekadę ścigają się na żużlu, reprezentują światowa czołówkę tego sportu,
    czy dla
    Tondera i Krakowiaka ?
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    marcool (27-04-2019)

  60. Powrót do góry    #404
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Poki co to ZG wyglada na kolosa na glinianych nogach. O ile w przypadku Pedersena to pewnie byla wpadka, to Protasiewicz jezdzi jak w 2018, a MJJ znacznie obnizyl loty.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  61. Powrót do góry    #405
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Odnoszę wrażenie, że Bjerre jest jednym z najbardziej niedocenianych żużlowców. Facet po cichutku robi b.dobre wyniki [14+1(6), 8+1(6), 10+1], czego efektem jest niezła średnia 2,059. Jest wzmocnieniem, na dodatek chyba nie jakimś uciążliwym dla klubowego budżetu, którego potrzebował GKM. Duńczyk robi w Grudziądzu różnicę.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •