Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 271 do 306 z 306

Wątek: III Runda DMP Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin, 26.04.2019 godz. 18

  1. Powrót do góry    #271
    Użytkownik Awatar Michcio13
    Dołączył
    06-04-2019
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 31 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Na razie najblizej wylotu jest Jonsson
    Brawo za zmysł taktyczny.

  2. Powrót do góry    #272
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Na następny wyjazd Miesiąc powinien prowadzić parę. I to nawet z juniorem
    Ale po co? Jak On i tak starty przegrywa ? Dzisiaj chłopak Mnie osobiście zszokował, zawsze odkąd w juniorce go oglądałem to Mu jakoś tam po cichu kibicowałem bo facet urodził się kozakiem na torze. Nie kalkuluje, walczy i przyjemnie się ogląda ten jego balans na bajku, w dodatku gdy jest tak szybki jak dzisiaj (Fredka musiał czuć jego oddech przez całą finałową odsłonę).

    Gość jakby z innej planety wśród tuzów żużla ale dzisiaj swoją jazdą kupił chyba wszsytkich kibiców dyscypliny. Niech ten sen Pawła w Elidze trwa.


    Sam mecz nawiązał emocjami i ilością walki do najlepszych spotkań na Olsztyńskiej w ostatnich latach. Zaczęło się od trzęsienia ziemi, czyli Leon zawodowiec dostaje na dzień dobry 5-1. Szok. Z czasem częstochowianie przejęli kontrolę nad meczem ale ciężko Im było zbudować przewagę z racji świetnej momentami bezkompromisowej postawy dwójki Michelsen-Miesiąc. Końcówka i wyraźna przewaga finalna Włókniarza nieco zatarła ogólny obraz meczu, który na pewno nie był jednostronny.

    Częstochowa.
    "+" -znakomity Madsen, pewny choć nie tak szybki jak przed rokiem Lindgren. Zagar za świetną walkę w 4 biegu i wymęczone trójki oraz juniorzy. Miedziński powinien więcej podpatrywać jazdę kolegów i spróbować jechać szeroko, kiedyś potrafił. Może kabel po wszystkich kraksach trzyma zbyt mocno.

    Lublin.
    O Miesiącu już było. Przed sezonem liczyłem, że Lambert będzie lepszy od Michelsena - tymczasem duńczyk obok Thomsena mogą stać się pierwszoplanowymi postaciami zespołów. Nie ma co Lambo skreślać każdy (prawie) wie z Nas jaki drzemie w nim potencjał, w końcu odpali po objeżdżeniu w elicie.
    Na dziś Jonsson out w przypadku powrotu Griszy, jazda szweda godna emeryta.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    waldek0234 (28-04-2019)

  4. Powrót do góry    #273
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Michcio13 Zobacz posta
    Brawo za zmysł taktyczny.
    Zengota za Jonssona, Laguta za Lamberta ktory idzie na rezerwe. Czego tu nie ogarnales geniuszu taktyczny?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  5. Powrót do góry    #274
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Tajemnicą poliszynela jest dlaczego Pawełek pojechał 4 biegi a nie Grucha. Prikaz sponsora? Jeśli tak to gdzie jesteśmy, gdzie sport w tym cyrku? Kiedyś Narodowy nie miał problemu z puszczaniem juniorów (Seba, Osa) za seniora a teraz .... Pan X i pan Y muszą odjechać jak w programie stoi. Następna sprawa - tor. Robi go komisarz czy gospodarz? Dzisiaj był znów nie "częstochowski". Pod płotem nie niosło. Jeśli komisarz od pojawienia się na stadionie zleca wszelkie prace to jaka filozofia jest lać wodę od trzech dni pod dechy i lekko pociągnąć luźnym na koniec. A tak mamy męczarnie. Ze startu nie wychodzimy a po trasie ...jak się uda.
    Ostatnio edytowane przez mick ; 27-04-2019 o 01:34

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mick za jego przydatny post!

    Gadol (27-04-2019), muuu (27-04-2019)

  7. Powrót do góry    #275
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    a tak jeszcze rzucę uwagę, że przy linii startowej przed startem się cuda działy. bliżej stoją, dalej stoją, podjeżdżają, odjeżdżają, kierownika w bambuko robią, kłócą o koleinki, no normalnie brak dyscypliny, trzeba się zająć tym
    Lepiej siedź cicho, bo jak znam naszych marynarkowych to jedyne na co ich stać to powołanie komisarza startowego.

  8. Powrót do góry    #276
    Użytkownik Awatar Michcio13
    Dołączył
    06-04-2019
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 31 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Zengota za Jonssona, Laguta za Lamberta ktory idzie na rezerwe. Czego tu nie ogarnales geniuszu taktyczny?
    Ocenianie jego występu przez pryzmat jazdy w Gorzowie 6+1 (co i tak jest przyzwoitym wynikiem, a jechał poobijany) i w Czewie gdzie od x czasu zawodził jest mega słabe.

    Już to widzę AJ poleci na ławę bo wygryzie go wracający w wakacje po długiej kontuzji Zengi, który w tym roku nie siedział na motocyklu żużlowym.

    Zengi w zeszłym roku miał średnią 1,576. Myślisz, że AJ nie wykręci średnio takiego wyniku, a Zengi regularnie będzie go lał przy Stadionowej 1?

  9. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Zdecydowanie. Koń trojański.
    Jak tam Lambo? Top ligi? AJ lider na Ekstraligę?

  10. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jak tam Lambo? Top ligi? AJ lider na Ekstraligę?
    We Wrocławiu to mogli by oni co najwyżej czyścić bandy po każdym biegu żeby reklamy były widoczne. ekstremalne cieniasy

  11. Powrót do góry    #279
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    We Wrocławiu to mogli by oni co najwyżej czyścić bandy po każdym biegu żeby reklamy były widoczne. ekstremalne cieniasy
    Tym bardziej powinni to robić rowerzyści Milik i Fricke

  12. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jak tam Lambo? Top ligi? AJ lider na Ekstraligę?
    Pisałem, że będzie TOPEM ? w sensie top 10 ? Jonsson na razie jest tragiczny ale jeździ z kontuzją. Poczekam jeszcze kilka spotkań. Ty się martw o Włókniarz bo nawet PO nie będzie z taka jazdą.

  13. Powrót do góry    #281
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Moim zdaniem Jonsson jedzie dokładnie to czego wszyscy oczekiwali prócz kibiców Lublina którym 1 ligowa forma AJ przesłoniła rzeczywistość.

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    Rozi22 (27-04-2019), dockm (27-04-2019)

  15. Powrót do góry    #282
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Pisałem, że będzie TOPEM ? w sensie top 10 ? Jonsson na razie jest tragiczny ale jeździ z kontuzją. Poczekam jeszcze kilka spotkań. Ty się martw o Włókniarz bo nawet PO nie będzie z taka jazdą.
    To nie kwestia kontuzji. Jonsson jest innym jonssonem niż ten 10 lat temu. I tyle. W pierwszej lidze sobie radził. Ale z tą powolną, kwadratową, bezjajeczną jazdą i tragicznymi startami e-ligi nie zwojuje. Prawda jest taka, że na ten moment jest pierwszy do zmiany. Jest tragiczny i mam nadzieje, ze sztab Motoru szybko zareaguje. Na ten moment, zmieniajac mu chociaz numer startowy. A potem, jak przyjdzie Grisza - AJ wypad.

    Lubie gościa, dużo fajnego zrobił keidyś dla Polonii. Fajnie sie go ogladało w GP. Ale to jest cień AJa. Nie powinni sie z nim za długo cackać. To jest ekstraliga. Jedziesz sensownie, albo wypad.
    pomidor

  16. Powrót do góry    #283
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Pisałem, że będzie TOPEM ? w sensie top 10 ? Jonsson na razie jest tragiczny ale jeździ z kontuzją. Poczekam jeszcze kilka spotkań. Ty się martw o Włókniarz bo nawet PO nie będzie z taka jazdą.
    Ja się o nic nie martwię, bo nie stawiałem Włókniarza jako pewniaka do PO. To nie ja pisałem na tym forum banialuki o jakimś wielkim powrocie do formy AJ czy odkrycia sezonu Lambo. Póki co tylko Miesiąc jedzie ponad stand w Motorze i stąd ich pozytywne wyniki w 3 pierwszych kolejkach.

  17. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    Tym bardziej powinni to robić rowerzyści Milik i Fricke
    dlatego Milik we Wrocławiu został przesunięty do sekcji pchania motorów

  18. Powrót do góry    #285
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Ale po co? Jak On i tak starty przegrywa ? Dzisiaj chłopak Mnie osobiście zszokował, zawsze odkąd w juniorce go oglądałem to Mu jakoś tam po cichu kibicowałem bo facet urodził się kozakiem na torze. Nie kalkuluje, walczy i przyjemnie się ogląda ten jego balans na bajku, w dodatku gdy jest tak szybki jak dzisiaj (Fredka musiał czuć jego oddech przez całą finałową odsłonę).

    Gość jakby z innej planety wśród tuzów żużla ale dzisiaj swoją jazdą kupił chyba wszsytkich kibiców dyscypliny. Niech ten sen Pawła w Elidze trwa.
    Wszystko rozumiem, przyznaję, że się bardzo pomyliłem przed sezonem co do tego gościa. Ale mimo wszystko, no może i niewierny ze mnie Tomasz, ale dla mnie to jest cokolwiek podejrzane. Ta szybkość. Gość ani nie jedzie dobrze (w sensie nie prostuje optymalnie, jak np. Lindgren), ani nie jest lekki jak Madsen. Przypomina mi to Smolińskiego i jego buttony. Inaczej tego wytłumaczyć nie potrafię.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 27-04-2019 o 17:00
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #286
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Wszystko rozumiem, przyznaję, że się bardzo pomyliłem przed sezonem co do tego gościa. Ale mimo wszystko, no może i niewierny ze mnie Tomasz, ale dla mnie to jest cokolwiek podejrzane. Ta szybkość. Gość ani nie jedzie dobrze (w sensie nie prostuje optymalnie, jak np. Lindgren), ani nie jest lekki jak Madsen. Przypomina mi to Smolińskiego i jego buttony. Inaczej tego wytłumaczyć nie potrafię.
    Przestań. Bez przesady. Gość ma jaja do tego sportu. W końcu jest go stać na 2-3 super szybkie silniki i po prostu wykorzystuje swoje 5 minut w sportowym życiu. Tyle.

    Jedzie dokładnie to samo co w 2 i 1 lidze w barwach Motoru tylko z tą różnica, że teraz jest go stać na jeszcze szybsze silniki niż miał do tej pory.

  20. Powrót do góry    #287
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Wszystko rozumiem, przyznaję, że się bardzo pomyliłem przed sezonem co do tego gościa. Ale mimo wszystko, no może i niewierny ze mnie Tomasz, ale dla mnie to jest cokolwiek podejrzane. Ta szybkość. Gość ani nie jedzie dobrze (w sensie nie prostuje optymalnie, jak np. Lindgren), ani nie jest lekki jak Madsen. Przypomina mi to Smolińskiego i jego buttony. Inaczej tego wytłumaczyć nie potrafię.
    A może to Lindgren wczoraj nie prostował optymalnie. Wiem, że lubisz zawodników którzy mało balansują, ale to jeszcze nie znaczy, że styl jazdy oparty o mocną pracę ciała na motocyklu nie może być efektywny.

  21. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A może to Lindgren wczoraj nie prostował optymalnie. Wiem, że lubisz zawodników którzy mało balansują, ale to jeszcze nie znaczy, że styl jazdy oparty o mocną pracę ciała na motocyklu nie może być efektywny.
    A mnie się podoba właśnie to , że Łełek tańczy na motocyklu niczym naje_bana Szakira.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Rozi22 (27-04-2019)

  23. Powrót do góry    #289
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Jeśli mu to przynosi korzyść to ja też nie mam z tym problemu. Grunt, że dużo się dzieje na torze

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (27-04-2019)

  25. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Wie ktos gdzie jest Tomek Lorek ? Jak długo obecny wodzirej bedzie nas abawiał ? Co to za gosc od przygotowania toru ??
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #291
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Jakiś głupek pisał wczoraj, że Lambert jest słabym zawodnikiem:
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/re...anii-w-berwick

  27. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez ensemble Zobacz posta
    Jakiś głupek pisał wczoraj, że Lambert jest słabym zawodnikiem:
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/re...anii-w-berwick
    Hmm, a ty chcesz na tym linkiem udowodnić, że jest mocnym zawodnikiem czy jak ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #293
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a ty chcesz na tym linkiem udowodnić, że jest mocnym zawodnikiem czy jak ?
    ...że nie jest zawodnikiem słabym, ale bardzo perspektywicznym.

  29. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez ensemble Zobacz posta
    ...że nie jest zawodnikiem słabym, ale bardzo perspektywicznym.
    Na dzisiaj jest słaby, popatrz z kim on tam wygrywał. A jak bardzo perspektywiczny ? Czas pokaże.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #295
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Słaby to Ty jesteś. Jest po prostu nieobjeżdżony w PL, ale gość potrafi więcej niż się wielu niedzielnym polskim kibicom wydaje.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Przestań. Bez przesady. Gość ma jaja do tego sportu. W końcu jest go stać na 2-3 super szybkie silniki i po prostu wykorzystuje swoje 5 minut w sportowym życiu. Tyle.

    Jedzie dokładnie to samo co w 2 i 1 lidze w barwach Motoru tylko z tą różnica, że teraz jest go stać na jeszcze szybsze silniki niż miał do tej pory.
    No w 1 lidze to jakoś nie błyszczał, przegrywał długi czas walkę o skład. A różnica poziomów jest ogromna. Ja tam tego nie kupuję i koniec.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Powrót do góry    #296
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Marcin Rempala w podobnym stylu rozstawial gwiazdy po katach. Kwestia maszyny + umiejetnosci jej wykorzystania.
    Byc moze niebawem Frontchuck sprawdzi mu gaznik, tlumik.. ale nic nie wyjdzie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #297
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Słaby to Ty jesteś. Jest po prostu nieobjeżdżony w PL, ale gość potrafi więcej niż się wielu niedzielnym polskim kibicom wydaje.



    No w 1 lidze to jakoś nie błyszczał, przegrywał długi czas walkę o skład. A różnica poziomów jest ogromna. Ja tam tego nie kupuję i koniec.
    przecież w trakcie play offs 1 ligi pisałeś, że jest jakimś nierealnym mvp wszystkich play offów we wszystkich krajach zdaje się w trakcie pierwszgo finału w Rybniku
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (28-04-2019)

  34. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Słaby to Ty jesteś. Jest po prostu nieobjeżdżony w PL, ale gość potrafi więcej niż się wielu niedzielnym polskim kibicom wydaje.



    No w 1 lidze to jakoś nie błyszczał, przegrywał długi czas walkę o skład. A różnica poziomów jest ogromna. Ja tam tego nie kupuję i koniec.
    No nie wiem czy nieobjeżdżony. Ale jeśli nawet, to to "nieobjeżdżenie" jest jednym z powodów, że na dzisiaj jest po prostu słaby w konfrontacji z zawodnikami SE. I taki jest fakt.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #299
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Marcin Rempala w podobnym stylu rozstawial gwiazdy po katach. Kwestia maszyny + umiejetnosci jej wykorzystania.
    Byc moze niebawem Frontchuck sprawdzi mu gaznik, tlumik.. ale nic nie wyjdzie.
    w piłkarskiej ekstraklasie też był kiedyś taki "cżłowiek znikąd", który w debiutanckim sezonie po trzydziestce został królem strzelców. Piechna
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #300
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No nie wiem czy nieobjeżdżony. Ale jeśli nawet, to to "nieobjeżdżenie" jest jednym z powodów, że na dzisiaj jest po prostu słaby w konfrontacji z zawodnikami SE. I taki jest fakt.
    Na polskich torach. Bo na szwedzkich już nie, a o brytyjskich to nawet nie mówię. Lambert jeździ na żużlu dużo lepiej niż np. Vaculik.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    przecież w trakcie play offs 1 ligi pisałeś, że jest jakimś nierealnym mvp wszystkich play offów we wszystkich krajach zdaje się w trakcie pierwszgo finału w Rybniku
    No tak bo robił po 8 na wyjazdach w 1 lidze, co uznawałem jak na niego za niesamowity wyczyn. A teraz to po prostu już tego nie kupuje. I myślę, że właśnie jednak "coś wyjdzie", niekoniecznie gaźnik. Ale to moja teoria.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Powrót do góry    #301
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    w piłkarskiej ekstraklasie też był kiedyś taki "cżłowiek znikąd", który w debiutanckim sezonie po trzydziestce został królem strzelców. Piechna
    Pamietam. Co by nie mowic, zyciorys ma gosc kozacki
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #302
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Na polskich torach. Bo na szwedzkich już nie, a o brytyjskich to nawet nie mówię. Lambert jeździ na żużlu dużo lepiej niż np. Vaculik.
    Już niedługo pokaże i u nas, moze w kolejnym spotkaniu. Śmiać mi się chciało z kumpla, który w czasie powrotu z meczu stwierdził, że Lamberta to by na miejscu KUCIAPY USunął ze składu na kolejne mecze, bo nie rokuje.



    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No tak bo robił po 8 na wyjazdach w 1 lidze, co uznawałem jak na niego za niesamowity wyczyn. A teraz to po prostu już tego nie kupuje. I myślę, że właśnie jednak "coś wyjdzie", niekoniecznie gaźnik. Ale to moja teoria.
    Przykład Rempały powyżej jest jednym z wielu podobnych. Zresztą Miesiąc ścigać się zawsze potrafił, gonił i wyprzedzał. Jego styl to przede wszystkim wykorzystywanie umiejętności jeździeckich i brawury to nie dziwne, że jak dostał świetne silniki potrafi to przekuć na wynik.

  39. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Na polskich torach. Bo na szwedzkich już nie, a o brytyjskich to nawet nie mówię. Lambert jeździ na żużlu dużo lepiej niż np. Vaculik.
    Kwestia tego co to znaczy dobrze jezdzic na zuzlu? Nie to zebym tutaj wstawial sie za Vaculikiem bo stosunek to niego mam jak do Hampela. Typowy najemnik na te 2 moze 3 sezony. Ten sport polega na zdobywaniu punktow, a poki co lepiej to wychodzi Vaculikowi. Daje tak 99% szansy, ze w cyklu SGP Vaculik nie tylko na polskich torach zdobywalby wiecej punktow od Lamberta...wiec w mojej opinii lepiej jezdzi Vaculik. Szczerze dla mnie nieskuteczne proby atakow w widowiskowym stylu to nie znaczy lepsza jazda na zuzlu.

  40. Powrót do góry    #304
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Generalnie w punkt.

  41. Powrót do góry    #305
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Lambert w sparingu w ubiegłym roku czarował w sparingu w Częstochowie. Przedwczoraj przegrywał z Miśkowiakiem.
    Z drugiej strony Vaculik przegrywał w ubiegłym sezonie z IKSem (jedyna wygrana IKSa z seniorem) jeśli brać owe wydarzenie na poważnie.
    Myślę że Wasze porównania są absurdalne. Porównujecie bardzo doświadczonego profesjonalistę do utalentowanego źrebaka.
    Vaculik nie ma takiego talentu, a młody takiego doświadczenia.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    a ci znowu o tym Lambercie... teraz nieobjeżdżony, a za rok co powie Buszmen, że ze sprzętem nie trafił? gość nie potrafi wyprzedzać, w Częstochowie miał wielu żużlowców podanych na tacy i nic nie zrobił, nie wiem po co komu taki gość w składzie
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •