Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 451 do 491 z 491

Wątek: Złoty Kask - Piła - 19/04/2019

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Lepszy przeciętny zawodnik niż biznesmen z fochami.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Powrót do góry    #452
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Lepszy przeciętny zawodnik niż biznesmen z fochami.
    Chyba jakiś kompleksik z tym "biznesmenem"... ?

    A co do Przedpełskiego, to nie jest przeciętny zawodnik - on ma aktualnie wyniki poniżej przeciętnej... Aby osiągnąć poziom zawodnika przeciętnego to musiałby się postarać...

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    spiniaza1 (29-04-2019)

  4. Powrót do góry    #453
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Lepszy przeciętny zawodnik niż biznesmen z fochami.
    Akurat to jest strzał kulą w płot. Wystarczy przypomnieć fochy Pawła z ubiegłego sezonu.
    Poza tym, to, że tor (a właściwie jego otoczenie) nie spełniał wymogów bezpieczeństwo nawet ślepiec by zauważył.
    No chyba, że spreparowano zdjęcia.
    Zresztą, świadczą o tym dalsze rozpaczliwe działania samej GKSŻ i nakazanie dosypania nawierzchni i naprawienia bandy.
    Komunikaty władz klubu z Piły i GKSŻ w tej mierze to zwykłe mydlenie oczu i odwracanie uwagi od tego zasadniczego problemu.
    I tu w pełni popieram decyzję zawodników. To oni ryzykują zdrowie, a nie gawiedź, granatowo-cukierkowo-marynarkowi, czy trener-za-a-nawet-przeciw-selekcjoner. I nieważne, że jeżdżą głównie dla pieniędzy.
    To, że po tej całej akcji Krzyżaniak nadal pełni obowiązki komisarza w kolejnej ligowej kolejce jest kolejnym skandalem.
    Jeszcze "do pełni szczęścia" brakuje, by sędzia tamtych zawodów (Substyk?) dostał do sedziowania jakiś kolejny mecz.

  5. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi pejotl3 za jego przydatny post!

    Dominik (28-04-2019), atrock92 (28-04-2019), darsen (30-04-2019), spiniaza1 (29-04-2019)

  6. Powrót do góry    #454
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Tomek w magazynie w sumie powiedział też mądrze.
    Ktoś dopuścił to bagno z gwoździami na początku sezonu. Działacze z Piły, odpuściły temat na zasadzie "Dobra, udało sie, przysypiemy trochę, jakoś to będzie."
    No i teraz jest.
    Zawodnicy nie pojechali, bo organizator nie zapewnił im należytych warunków do ścigania. A najgorsze jest to, że Sędzia, Komisarz czy ktoś tam, to klepnął.
    Zawodnicy mają obowiązek jechać, gdy tor w papierach jest regulaminowy, a niby taki był...
    Nie zmienia to faktu, że są do karania (jeśli w ogole!) to jako ostatni.

    A o tym, że coś z tym torem było nie do końca jak należy, świadczą też desperackie akcje z dosypywaniem nawierzchni, cuda, i walkowery. A to że dzisiaj zawodnicy chcieli jechać czy nie, nie ma specjalnie znaczenia. Tor nie nadawał się do jazdy. Więc sedzia podjął taką a nie inna decyzje. Pytanie czemu tydzien temu na złotym kasku podjeli inną...
    pomidor

  7. Powrót do góry    #455
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tor dzisiaj nie nadawał się do jazdy przez działania byłego toromistrza z Rawicza zwanego komisarzem. Działacze z Piły zrobili co tylko mogli by uwinąć się z poprawkami toru, tor wytrzymał 2 treningi po ich pracach. Gdy pieczę nad nim przejął szkodnik to kilku biegów nie wytrzymał. Kto jak nie PZM czy GKSŻ wybiera gorszych i lepszych sędziów i kompletnie bezużytecznych komisarzy? Kto dał licencję na ten tor skoro jest niebezpieczny?

    I na koniec pytanie retoryczne - myślicie, że jakby uczestnicy strajku z Wielkiej Soboty jechali za stawki ligowe to by strajkowali?

    Screenshot_2019-04-28 Fotografia Maciej Ksyta - Posty.png

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Chyba jakiś kompleksik z tym "biznesmenem"... ?

    A co do Przedpełskiego, to nie jest przeciętny zawodnik - on ma aktualnie wyniki poniżej przeciętnej... Aby osiągnąć poziom zawodnika przeciętnego to musiałby się postarać...
    Jeździć po Przedpełskim sobie możesz. Zawodnik mnie ani ziębi ani parzy. W Częstochowie mam nadzieję, że jest tylko przelotem. Jak dla mnie to zamiast niego mógłby być Miesiąc czy Kościuch. Ważne, że znalazł się klucz do wyboru nie uwzględniający głównych prowodyrów. Boli? Miało boleć, szkoda tylko, że bardziej tych zapatrzonych w rozgwiazdy fanów, niż ich samych.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  8. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Semen (29-04-2019), atrock92 (29-04-2019), spitt22 (29-04-2019)

  9. Powrót do góry    #456
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Tor dzisiaj nie nadawał się do jazdy przez działania byłego toromistrza z Rawicza zwanego komisarzem. Działacze z Piły zrobili co tylko mogli by uwinąć się z poprawkami toru, tor wytrzymał 2 treningi po ich pracach. Gdy pieczę nad nim przejął szkodnik to kilku biegów nie wytrzymał. Kto jak nie PZM czy GKSŻ wybiera gorszych i lepszych sędziów i kompletnie bezużytecznych komisarzy? Kto dał licencję na ten tor skoro jest niebezpieczny?

    I na koniec pytanie retoryczne - myślicie, że jakby uczestnicy strajku z Wielkiej Soboty jechali za stawki ligowe to by strajkowali?

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=5015



    Jeździć po Przedpełskim sobie możesz. Zawodnik mnie ani ziębi ani parzy. W Częstochowie mam nadzieję, że jest tylko przelotem. Jak dla mnie to zamiast niego mógłby być Miesiąc czy Kościuch. Ważne, że znalazł się klucz do wyboru nie uwzględniający głównych prowodyrów. Boli? Miało boleć, szkoda tylko, że bardziej tych zapatrzonych w rozgwiazdy fanów, niż ich samych.

    A co ma mnie boleć.?



    Bzdury jakieś wypisujesz.

    Teraz jakiś "dramatyczny" tekst o ludziach, którzy chcieliby jakoby napluć na komisarza toru w Pile,,, Kto tutaj lamentuje? Może niech zrobią porządek z tym torem i będzie dobrze..

    Nie płacz już….

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Dominik (29-04-2019), darsen (29-04-2019), spiniaza1 (29-04-2019)

  11. Powrót do góry    #457
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A co ma mnie boleć.?



    Bzdury jakieś wypisujesz.

    Teraz jakiś "dramatyczny" tekst o ludziach, którzy chcieliby jakoby napluć na komisarza toru w Pile,,, Kto tutaj lamentuje? Może niech zrobią porządek z tym torem i będzie dobrze..

    Nie płacz już….
    A kto tu wyskoczył nagle z porównywaniem średnich Pawcia i strajkowicza? Widać jak boli.

    Mnie wkurza próba uj...nia Polonii Piła z winy granatowomarynarkowych, konkretniej przez działania zatrudnionych przez nich nieudaczników. Reaktywacja po raz kolejny speedwaya tam może się już nie udać. Nie dziw się więc rozżaleniu kibiców z Piły i ich wk....niu. Nie rozumiesz tego? Nie dziwię się, nie bez przyczyny mówi się, że syty głodnego nie zrozumie.

    Fochy gwiazdeczek mam w głębokim poważaniu. Tak jak oni mają w poważaniu kibiców żużlowych. Z rozdzierających szaty z powodu ich pominięcia w nominacjach fanbojów mam po prostu niezły ubaw.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 29-04-2019 o 01:25
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  12. Powrót do góry    #458
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    A kto tu wyskoczył nagle z porównywaniem średnich Pawcia i strajkowicza? Widać jak boli.
    .
    Porównałem zasadnie, bo niektórzy pisali, że Paweł P. coś im tam "rokuje"

    Już chyba od kilku lat nie za bardzo rokuje.

    Przez tą decyzję, Piotr Pawlicki jest najlepiej jadącym w lidze polskim zawodnikiem w tym sezonie (wg średniej) , który nie ma szans na pokazanie się w cyklu SGP także i w przyszłym roku. Dzialacze to załatwili. Dlatego o nim piszę.


    Nominacje powinni otrzymać najlepsi a nie tacy, którzy nawet średnich wyników nie potrafią osiągnąć... A w ogóle to wszystko powinno odbyć się na torze.

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta

    Mnie wkurza próba uj...nia Polonii Piła z winy granatowomarynarkowych, konkretniej przez działania zatrudnionych przez nich nieudaczników. Reaktywacja po raz kolejny speedwaya tam może się już nie udać. Nie dziw się więc rozżaleniu kibiców z Piły i ich wk....niu.
    .

    Nie wiem czy to próba "uj...nia Polonii Piła" , ale mam wrażenie, że zwyczajnie nie zadbali o swój obiekt w tym sezonie.

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Fochy gwiazdeczek mam w głębokim poważaniu. Tak jak oni mają w poważaniu kibiców żużlowych.
    Tylko, że to jest forum o żużlu, a nie o twoich przemyśleniach i o tym co cię prywatnie trapi.

    Ja wskazywałem na aspekt sportowy...

    To czy rzekome "fochy gwiazdeczek " masz i gdzie je masz... To szczerze mówiąc nie bardzo mnie interesuje..

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    . Z rozdzierających szaty z powodu ich pominięcia w nominacjach fanbojów mam po prostu niezły ubaw.

    A ja odnoszę wrażenie, że nieżle sfrustrowany jesteś.


    O jakichś "fanbojach" piszesz... Jak dziecko...

    To jest forum o żużlu i ja nie wskazałem żadnego pozasportowego argumentu w tej dyskusji. Nawet napisałem, że nie byłoby (moim zdaniem) większego problemu, gdyby wybrali jakiegoś innego zawodnika, który ma dobre wyniki ("Pawełek" ich nie ma)...

    A Ty wciąż płaczesz, który sympatyczny, a który nie.. Który biznesmen, kto "strajkowicz" itd... Całkowicie abstrahujesz od poziomu sportowego...

    Przyznaj się, Piotr Pawlicki odmówił ci autografu? Hm?

    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 29-04-2019 o 02:02

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Dominik (29-04-2019), darsen (30-04-2019), spiniaza1 (29-04-2019)

  14. Powrót do góry    #459
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Przepraszam bardzo, ale kim do k*** nedzy jest "fotograf Maciej Ksyta", ze powinno nas interesowac jego zdanie na jakikolwiek temat?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (29-04-2019)

  16. Powrót do góry    #460
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Szczerze mowiac srednio wierze w ten super tor dwa dni po dosypaniu kilkudziesieciu ton nowej nawierzchni.
    Zawsze myslalem,ze musi minac jakis czas aby nawierzchnia sie zwiazala a tu prosze,24 h i mamy super tor.
    Rowniez historia o wieczornych pracach komisarza ktory prywatnie przyjechal aby udupic klub to jakies
    opowiastki dziwnej tresci.
    Kazde prace nakazane przez komisarza musza byc uwzglednione w potokole.Jesli takiego wpisu nie ma i nie bylo a
    dzialacze jednak sluchali jego polecen,sa durniami i tyle.

    Prawda pewnie lezy gdzies po srodku,ale jednak to dzialacze z Pily obudzili sie ciut za pozno a ten wystajacy kraweznik
    na ZK to zwykly kryminal byl.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-04-2019 o 07:48
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    greggor (29-04-2019), spiniaza1 (29-04-2019)

  18. Powrót do góry    #461
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ważne, że znalazł się klucz do wyboru nie uwzględniający głównych prowodyrów. Boli? Miało boleć, szkoda tylko, że bardziej tych zapatrzonych w rozgwiazdy fanów, niż ich samych.
    Nie no zaj#bisty klucz, zwłaszcza, że Dudek, Kołodziej i Janowski nie jechali 1/2, więc wg tego klucza nie mieli żadnej szansy na nominacje. Najlepsi zawodnicy pozbawieni szans na udział w kwalifikacjach na starcie. Nikt o tym w magazynie nie powiedział, ale przecież to jest dyskwalifikacja tych durni z centrali.

    A co do Piły, to bankructwo byłoby dobre dla dyscypliny i dla... pilskiego ośrodka. Niech zbudują normalne fundamenty, przygotują się do uczestnictwa w rozgrywkach i wtedy może coś z tego będzie. Na dziś szminkowanie tego trupa to wyrządzanie krzywdy pilskim kibicom.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 29-04-2019 o 09:36
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Dominik (29-04-2019), Rozi22 (29-04-2019)

  20. Powrót do góry    #462
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Na dziś szminkowanie tego trupa to wyrządzanie krzywdy pilskim kibicom.
    Dlaczego tak uważasz ? z tego co czytałem to długi wynoszą lub wynosiły 800 tyś miasto im daje milion w tym roku. Nie da się z tego wyjść ? matematyka jednak mówi coś innego. O torze sie nie wypowiadam

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/80...tym-inne-kluby
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 29-04-2019 o 09:46

  21. Powrót do góry    #463
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No jak mają "wychodzić" w taki sposób, jaki planowali, czyli oszczędzić na infrastrukturze toru/stadionu, to raczej bankructwo jest lepszym wyjściem. Wrzody na ciele należy likwidować, dla dobra organizmu (ligi) i dla wrzodu dobra (Piły).
    Poza tym budowanie fundamentów w oparciu o dotację to przejściowe rozwiązanie. Niech od podstaw zbudują coś rozsądnego.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    greggor (30-04-2019)

  23. Powrót do góry    #464
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Szczerze mowiac srednio wierze w ten super tor dwa dni po dosypaniu kilkudziesieciu ton nowej nawierzchni.
    Zawsze myslalem,ze musi minac jakis czas aby nawierzchnia sie zwiazala a tu prosze,24 h i mamy super tor.
    Rowniez historia o wieczornych pracach komisarza ktory prywatnie przyjechal aby udupic klub to jakies
    opowiastki dziwnej tresci.
    Kazde prace nakazane przez komisarza musza byc uwzglednione w potokole.Jesli takiego wpisu nie ma i nie bylo a
    dzialacze jednak sluchali jego polecen,sa durniami i tyle.

    Prawda pewnie lezy gdzies po srodku,ale jednak to dzialacze z Pily obudzili sie ciut za pozno a ten wystajacy kraweznik
    na ZK to zwykly kryminal byl.

    Dokładnie. Te płacze pilskie wyglądają jak kiepski żart. Nie dopilnowali sprawy swojego toru i próbują teraz na siłę się wytłumaczyć.

  24. Powrót do góry    #465
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    O czym tutaj dyskutować?! Ignorancja level master płaczących na zawodników gdzie Ci mieli twarde dowody w jakim stani jest Pilski obiekt. Z ujami na łby się pozamienialiście?
    Cała instutucja komisarza toru, która została stworzona nie wiadomo po co i póki co tylko szkodzi to jest **** krymnal marynarek, którzy aby odwrócić swoje babole ukarali bogu ducha winnych zawodników. Kibice płynący sciekiem marynarek to jest nie do wiary. Igrzyska Śmierci możecie na zalukaj sobie zobaczyc......Ja wolę speedway

  25. Powrót do góry    #466
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No jak mają "wychodzić" w taki sposób, jaki planowali, czyli oszczędzić na infrastrukturze toru/stadionu, to raczej bankructwo jest lepszym wyjściem. Wrzody na ciele należy likwidować, dla dobra organizmu (ligi) i dla wrzodu dobra (Piły).
    W Pile za obiekt odpowiada Miasto (Mosir) a nie klub.Jeszcze tego by brakowało żeby zadłuzony klub z klubowej kasy remontował obiekt

  26. Powrót do góry    #467
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    W Pile za obiekt odpowiada Miasto (Mosir) a nie klub.Jeszcze tego by brakowało żeby zadłuzony klub z klubowej kasy remontował obiekt
    Faktycznie jest to problem dla Klubu. Wobec tego być może "wina" miasta. Ale nie zmienia to faktu, że tor musi być regulaminowy. Może miastu nie zależy? Myślę, że miasto stać na wykonanie koniecznych prac.

  27. Powrót do góry    #468
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przepraszam bardzo, ale kim do k*** nedzy jest "fotograf Maciej Ksyta", ze powinno nas interesowac jego zdanie na jakikolwiek temat?
    Moze np jest swiadkiem, ktory cos wiecej widzial i slyszal w przeciwienstwie do nas? Ma nas nie interesowac jego zdanie bo jest fotografem, a sami bezczelnie bedziemy wyrokowac?


    Podsumuje to tak:
    Zakladajac, ze nie ma i nie bylo jeszcze finalu ZK, za to dochodzi do zawodow drugoligowych, ktorys z chlopakow wrzuca zdjecie kraweznika, bandy itd... na TT, zeby pokazac problem, jak myslicie? Neymar jr z janowskim poparliby go? Pokazaliby ta slawna solidarnosc zuzlowa? Przejechaliby sie po wladzach, organizatorach?
    Inaczej - czy zrobiliby cokolwiek?
    Goowno by zrobili poki ich ten problem nie dotyczy. Nie widze jakich ich akcji odnosnie torow w Europie, ktore pozostawiaja wiele do zyczenia, nie pamietam by protestowali po smierci Knappa, by poprawic bezpieczenstwo wszedzie gdzie przychodzi zuzlowcom startowac. Po wypadku Warda, Hampela itd?
    Wciaz mamy problem podnoszacych sie band dmuchanych, gdy najpierw uderzy w nie motocykl. Zawdonik sunie po ziemi prosto w twarde.
    Gdzie sa ich protesty? Apele? Pisma, prosby, solidarnosc?

    A potem czytam pomysly z Leszna, jak ten welny, zeby sie wszyscy teraz zrzekli eliminacji w imie.... SOLIDARNOSCI. Smiac mi sie z takich wymyslow chce.
    Solidarnosc tlumikowa, tytanowa...
    Wiecie kiedy okazali solidarnosc? Wtedy gdy wladze ligi chcieli im ukrocic. Gdy wymyslili niekorzystne dla nich przepisy.
    Czyli gdy de facto mogli byc na tym stratni materialnie. Tylko wtedy.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 29-04-2019 o 11:48
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Gadol (30-04-2019), Spes (29-04-2019)

  29. Powrót do góry    #469
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    1,124
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    j-rules

    Ja tam się zgadzam z Twoim podsumowaniem.
    Interes żużlowców popieram. Tylko nie może on przeważać , być ponad interesem rozgrywek, klubów, całej dyscypliny.
    Stale mam w pamięci słowa T.Golloba w meczu, kiedy ogłoszono śmierć Richardsona. Prosił-dokończmy mecz. Wtedy pójdźmy w żałobę.
    Nieee. Nie o to szło. Szło o kiepski wynik. Polskie zakłamanie. Się trafiła śmierć, jak nie skorzystać?
    Jak się trafi deszcz gospodarzom, to goście chcą jechać za wszelką cenę. Gospodarze tracą atut własnego toru. Się opłaca. Reszta to cyniczna gra słów.
    Zastanawiające jest zachowanie tej pary"prowodyrów".
    Jeżeli ktoś powie, że przypadkiem odkryli krawężnik, to nie uwierzę. Coś im na wątrobie leżało.
    Czy p.Polny decyduje o miejscu rozgrywania półfinału i finału ZK? Dlaczego jest forowana Piła?
    To są pieniądze z takiej imprezy. A gdzie niekontrolowany, uznaniowy przepływ tam zawiść.

    Jeżeli przyjęto ten tor, to za tę politykę pobłażania odpowiada GKSŻ. Gdyby walnięto pięścią w stół rok, dwa lata temu, to Piła by dawno za priorytet uznała bezpieczeństwo, nie pozycję w lidze.
    .Co do proponowanego bankructwa klubu przez "pana buszmena" byłbym baaardzo ostrożny. Zamykać łatwo. A nic nie przybywa. Koszty mordują żużel. Czekanie na Świętochłowice przypomina czekanie na śmierć. A dejta żyć.
    Tak przy okazji: właściciel obiektu raczej nie może być zobowiązany do naprawy band, dosypywania podłoża toru, drobnych napraw, płacenia rachunków za media.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    Gadol (30-04-2019)

  31. Powrót do góry    #470
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Stawiacie coraz co nowsze tezy aby tylko zdyskredytowac zawodnikow a moze byscie postawili taka:
    Byc moze tym protestem Janowski i Pawlicki uratowali komus zycie lub zdrowie?

    Malo bylo przypadkow,gdzie przez fuszere dzialaczy zuzlowiec tracil zdrowie?.
    Chris Luis,Lukas Dryml.... pierwsze nazwiska z brzegu ktorym odechcialo sie zuzla lub przyhamowali swoje kariery przez niedopatrzenia
    innych.Tylko nie piszcie,ze to zuzel i kontuzje a nawet wieksze tragedie sa wpisane w ten sport.
    Owszem,ale pozostawiony slupek nie jest wpisany w uprawianie tego sportu,preparacja toru rowniez nie,tak samo jak
    wystajacy kraweznik,bo to sa rzeczy wbrew nie tylko zdrowemu rozsadkowi ale i regulaminowi.

    Nie wiem czy wiecie Panowie,ale zuzlowcy to tez ludzie,maja rodziny.....chca po prostu zyc jak kazdy inny czlowiek i to w miare w calosci dozyc starosci.
    Nie wiem dlaczego przez nieudolnosc jakichkolwiek dzialaczy mieliby z tego rezygnowac.W imie czego?
    Samo uprawianie zuzla jest na tyle niebezpieczne,ze nie potrzeba dodatkow w postaci wystajacych kraweznik lub gwozdzi w bandzie aby poczuc adrenaline.
    Kibicom takie atrakcje tez nie sa potrzebne.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (29-04-2019), Dominik (29-04-2019), Hulc (29-04-2019), JaacPoz (29-04-2019), Robert_Leszno (30-04-2019), darsen (30-04-2019), greggor (30-04-2019), jelousabmarinek (30-04-2019), slawek-unia (29-04-2019), sparta_mistrz (29-04-2019)

  33. Powrót do góry    #471
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Stawiacie coraz co nowsze tezy aby tylko zdyskredytowac zawodnikow a moze byscie postawili taka:
    Byc moze tym protestem Janowski i Pawlicki uratowali komus zycie lub zdrowie?
    Byc moze. Albo i nie.
    Swoja droga... Przypomniales mi zabawna sytuacja, gdy kieeedys dawno, w czasach studenckich dostalem mandat z drogowki. 500 zloty, czyli maksa.
    Policjant tez wyskoczyl z tekstem, ze byc moze uratowal mi zycie. Na moja odpowiedz, ze teraz pewnie umre z glodu skupil sie na kajeciku.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #472
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    ... To czemu jeszcze żyjesz ? ...

  35. Powrót do góry    #473
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Policjant tez wyskoczyl z tekstem, ze byc moze uratowal mi zycie. Na moja odpowiedz, ze teraz pewnie umre z glodu skupil sie na kajeciku.
    To akurat dobre było.



    Ale prędzej Janowski i Pawlicki komuś pośrednio życie uratowali niż ty ryzykowałeś śmierć głodową... Skoro to jest tak niebezpieczny sport, to po co zwiększać ryzyko?

  36. Powrót do góry    #474
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez flagon Zobacz posta
    ... To czemu jeszcze żyjesz ? ...
    kurde no nie wiem. Jakos przetrwalem. Tak jak zuzlowcy!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #475
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    kurde no nie wiem. Jakos przetrwalem. Tak jak zuzlowcy!
    Żużlowcy nie pojechali m.in. dzięki akcji atakowanych przez niektóre osoby tutaj Janowskiego i Pawlickiego...

  38. Powrót do góry    #476
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie no zaj#bisty klucz, zwłaszcza, że Dudek, Kołodziej i Janowski nie jechali 1/2, więc wg tego klucza nie mieli żadnej szansy na nominacje. Najlepsi zawodnicy pozbawieni szans na udział w kwalifikacjach na starcie. Nikt o tym w magazynie nie powiedział, ale przecież to jest dyskwalifikacja tych durni z centrali.

    A co do Piły, to bankructwo byłoby dobre dla dyscypliny i dla... pilskiego ośrodka. Niech zbudują normalne fundamenty, przygotują się do uczestnictwa w rozgrywkach i wtedy może coś z tego będzie. Na dziś szminkowanie tego trupa to wyrządzanie krzywdy pilskim kibicom.
    Szminkowana byla tez rzekomo(w Twojej ocenie) Bydgoszcz i teraz odpowiedz nam: dalej ja szminkuja? Czy ja tak pomalowali ze jednak zmartwywsstala hm?!

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Gadol (30-04-2019)

  40. Powrót do góry    #477
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Do zmartwychwstania daleko, póki co to lepsza szminka tylko.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #478
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Do zmartwychwstania daleko, póki co to lepsza szminka tylko.
    Ok wroce z pytaniem gdy beda zagladac do Ekstraligi.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Buszmen (30-04-2019)

  43. Powrót do góry    #479
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ok wroce z pytaniem gdy beda zagladac do Ekstraligi.
    Oby !
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  44. Powrót do góry    #480
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    2021: zostaje wprowadzony ogranicznik obrotów w motocyklu, mający na celu zmniejszenie prędkości maszyn. Stwierdzono, że najczęstszą przyczyną złamań i śmierci na żużlu jest zbyt duża prędkość. Skorygowano to. Wszystko dla Bezpieczeństwa®™.
    2023: klubowi toromistrze zostają zwolnieni, od teraz każdy stadion będzie miał wyznaczonego losowo komisarza, który będzie odpowiadał za tor, aby zwiększyć standardy Bezpieczeństwa®™
    2024: pomysł klubowych komisarzy rozwinięty - od teraz każdy tor na każdym stadionie ma być jak najbardziej podobny do siebie - odbędzie się zmiana geometrii każdego toru, aby znaleźć jeden, jednolity Bezpieczny®™ wzór
    2026: od teraz zawody na torach na których w ostatnich 48 godzinach pojawił się jakikolwiek opad deszczu zostają przełożone na bardziej słoneczny termin, regulacja ma na celu poprawienie Bezpieczeństwa®™ zawodników, a zwłaszcza juniorów
    2030: nowy format zawodów - zgodnie z badaniami, największym zagrożeniem dla Bezpieczeństwa®™ jest zbyt duży ścisk żużlowców po starcie, podczas dojazdu do łuku. Klasyczny ligowy mecz będzie się składał z 32 biegów - 28 biegów seniorskich (dwóch zużlowców jednocześnie) i 4 juniorskie (jeden junior jednocześnie - zmiania podyktowana zbyt dużą liczbą upadków adeptów, nawet przy dwuosobowych obsadach)


    Całe szczęście, że te regulacje ratują życie i zdrowie ludzkie. Inspiracją dla takich przepisów była postawa altruistów i laureatów Pokojowej Nagrody Nobla - Macieja Janowskiego i Piotra Pawlickiego. W końcu mamy Bezpieczny®™ sport. No bo taki miał być żużel, nie? Od początku w ściganiu się na motocyklach bez hamulców chodziło o bezpieczeństwo.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    lemur6666 (30-05-2019)

  46. Powrót do góry    #481
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    2021: zostaje wprowadzony ogranicznik obrotów w motocyklu, mający na celu zmniejszenie prędkości maszyn. Stwierdzono, że najczęstszą przyczyną złamań i śmierci na żużlu jest zbyt duża prędkość. Skorygowano to. Wszystko dla Bezpieczeństwa®™.
    2023: klubowi toromistrze zostają zwolnieni, od teraz każdy stadion będzie miał wyznaczonego losowo komisarza, który będzie odpowiadał za tor, aby zwiększyć standardy Bezpieczeństwa®™
    2024: pomysł klubowych komisarzy rozwinięty - od teraz każdy tor na każdym stadionie ma być jak najbardziej podobny do siebie - odbędzie się zmiana geometrii każdego toru, aby znaleźć jeden, jednolity Bezpieczny®™ wzór
    2026: od teraz zawody na torach na których w ostatnich 48 godzinach pojawił się jakikolwiek opad deszczu zostają przełożone na bardziej słoneczny termin, regulacja ma na celu poprawienie Bezpieczeństwa®™ zawodników, a zwłaszcza juniorów
    2030: nowy format zawodów - zgodnie z badaniami, największym zagrożeniem dla Bezpieczeństwa®™ jest zbyt duży ścisk żużlowców po starcie, podczas dojazdu do łuku. Klasyczny ligowy mecz będzie się składał z 32 biegów - 28 biegów seniorskich (dwóch zużlowców jednocześnie) i 4 juniorskie (jeden junior jednocześnie - zmiania podyktowana zbyt dużą liczbą upadków adeptów, nawet przy dwuosobowych obsadach)
    2033 - Perspektywiczny Pawełek P. ma szansę pojechać w cyklu SGP... Celem oszczędności eliminacje odbywają się na zasadzie losowania. "Wreście równe szanse dla wszystkich!" - stwierdził zawodnik.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 30-04-2019 o 02:11

  47. Powrót do góry    #482
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie wcale nic cię nie boli

    Nie przejmuj się tak, twój "pokrzywdzony" idol ma to głęboko w d..., zaraz obok kibiców.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  48. Powrót do góry    #483
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Nie wcale nic cię nie boli

    Nie przejmuj się tak, twój "pokrzywdzony" idol ma to głęboko w d..., zaraz obok kibiców.
    Nie wiem, gdzie "to" ma, nie pytałem. Rozumiem, że ty to wiesz. Pytałeś, czy tak sobie tylko nabazgrałeś?

    Jednak problem z tobą taki, że cały czas piszesz zwyczajnie głupio w tym wątku. Ja cały czas (i większość tutaj) podaję argumenty oparte na poziomie sportowym, a ty jakieś bzdury o "biznesmenach" itd. Jak dzieciak.

    Sport dla ciebe nic nie znaczy, tylko jakieś antypatie. To, że Sympatyczny Pawcio jeździ w Częstochowie tłumaczy cię jedynie częściowo. Nominacja dla niego przy tym poziomie, który (kolejny już rok) prezentuje to kiepski żart...

    Ale ty jesteś usatysfakcjonowany i masz radochę, że odtrącono najskuteczniejszego w ekstralidze (zaraz po Zmarzliku) na tę chwilę polskiego zawodnika...

    Który polski kibic cieszy się w takich przypadkach? W mojej ocenie głownie ludzie zakompleksieni... Sami nic nie osiągną więc cieszą się, gdy innym odbiera się szansę.

    Smutne to.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 30-04-2019 o 08:12

  49. Powrót do góry    #484
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    to ile jeszcze postow o Przedpelskim, ktorego ktos mitycznie nazwal perspektywicznym, w ramach tego braku bolu?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Powrót do góry    #485
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    2021: W końcu mamy Bezpieczny®™ sport. No bo taki miał być żużel, nie? Od początku w ściganiu się na motocyklach bez hamulców chodziło o bezpieczeństwo.
    A co? Frajdę Ci sprawia oglądanie żużlowców na wózkach czy połamanych?
    Poczytaj sobie o Tomie Farndonie, o Zdenku Kudrnie, o Tadku Teodorowiczu i wielu, wielu innych, którzy stracili życie i zdrowie na torze, bo uderzyli/nadziali się się na coś wystającego z bandy, za bandą.
    Czy jeśli sport jest ekstremalny, to znaczy, że mamy przymykać oczy na bezpieczeństwo uczestników? Sam taki sport niesie dostateczne ryzyko. Skoro postęp pozwala poprawiać bezpieczeństwo, to grzechem zaniechania byłoby z tego nie korzystać.
    Czy w "królewskiej" F1 bezpieczeństwo nie jest na pierwszym miejscu?
    Łatwo wyzywać dwóch zawodników od buntowników i biznesmenów, gdy się samemu nic nie ryzykuje.
    Chcesz krwawych igrzysk przenieś się do starożytnego Rzymu.

  51. Powrót do góry    #486
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    a co w tym temacie,, czy coś słychać kiedy odbęda się te zawody ?
    nominacje rozdane więc moze już nie ma presji ,,
    może coś przespałem , więc stąd moje zapytanie .

  52. Powrót do góry    #487
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    na polsatsport.pl trwa stream ze Złotego Kasku jakby co


    Lorek wraz z końcówką roku wchodzi na wyższy poziom bełkotania
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  53. Powrót do góry    #488
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 87 w 78 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    na polsatsport.pl trwa stream ze Złotego Kasku jakby co


    Lorek wraz z końcówką roku wchodzi na wyższy poziom bełkotania
    Tomasz Krochmal over to you mate

  54. Powrót do góry    #489
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    czyli np. Jamróg będzie jeździl w eliminacjach SGP bo Piterkowi czy Drabikowi nie chcialo sie pojechac w ZK.

  55. Powrót do góry    #490
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Modystka Dołka przebiła wszystko.
    Ten Miedziak

    BTW. Ciekawe dlaczego Pieszczek losował jako pierwszy i dlaczego mógł pojechać z czwartego pola.
    Ostatnio edytowane przez pejotl3 ; 11-10-2019 o 21:09

  56. Powrót do góry    #491
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2023
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Szkoda, że do dzikusa w Warszawie nominowano Smektałę. Lepiej by było, żeby to zwycięzca ZK otrzymał dzikusa

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •