Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 491

Wątek: Złoty Kask - Piła - 19/04/2019

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,053
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Kto by za to odpowiedział........jeśli stałaby się jakaś tragedia dzisiaj... kto by wziął odpowiedzialność na siebie.......komisja,pan krzyżaniak? Marynarki karzą jechać na siłę to jest skandal właśnie! a nie to...że chłopaki odmówili jazdy.
    No to może następnym razem jak znowu odmówią jazdy to należy jedną z marynarek w marynarce zamiast kevlaru wysłać na próbę toru. Jak przejedzie płynnie z gazem 4 okrążenia to jedziemy zawody.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Forumowy Peter Kildemand bez wahania widzę wziąłbym odpowiedzialność
    Dobrze by było jakbyś za mnie mordo się nie wypowiadał ; ] bo ja za Ciebie tego nie robię.

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,763
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    No to może następnym razem jak znowu odmówią jazdy to należy jedną z marynarek w marynarce zamiast kevlaru wysłać na próbę toru. Jak przejedzie płynnie z gazem 4 okrążenia to jedziemy zawody.



    Dobrze by było jakbyś za mnie mordo się nie wypowiadał ; ] bo ja za Ciebie tego nie robię.
    https://twitter.com/speedwaynews_pl/...526702081?s=19

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,053
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Ja nie wiem. Niektórzy mają problem z interpretacją tekstu czytanego.

    Ja to wszystko rozumiem i się nawet zgadzam. Mnie tylko jedna rzecz interesuje. Jak to jest , że ten tor w 2 lidze jest OK ( tam też z tego co wiem jeżdżą zawodnicy, którzy narażają życie) a jak jadą Ekstraligowcy to nie jest OK.

    Tylko tyle. Wyjaśnij mi to jak możesz. Tak merytorycznie. Czy może zdrowie tych z 2 ligi się nie liczy bo są słabsi od tych wielkich gwiazd.

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    No to może następnym razem jak znowu odmówią jazdy to należy jedną z marynarek w marynarce zamiast kevlaru wysłać na próbę toru. Jak przejedzie płynnie z gazem 4 okrążenia to jedziemy zawody.



    Dobrze by było jakbyś za mnie mordo się nie wypowiadał ; ] bo ja za Ciebie tego nie robię.
    Peter powiem tak.....pracuje w klubie siatkarskim drugoligowym z aspiracjami awansu do 1 ligi za 2 lata.. jestem fizjoterapeutą,siedze w siatkówce 20 lat,w zawodzie 10 lat...jak myślisz pozwoliłbym na zbyt szybki powrót zawodnika na mecz...po kontuzji? nie....bo biorę za niego odpowiedzialność,cenię sobie pracę i klub i to mnie sie pyta kiedy wróci zawodnik na boisko i takie tam.

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,498
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 381 w 288 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Czytałem, że spod bandy wystają krawężniki. Nie wiem, czy wystawały wcześniej, więc nie będę oceniał wcześniej tu jadących zawodników. Jeśli wystają teraz, to IMO jak najbardziej zwiększają ryzyko urazu. Uderzenie w beton podobno nie wszystkim pomaga. I podobno nie trzeba jechać motocyklem, by to udowodnić.
    Panowie po co te klutnie, na byle czym jeździło się 20 albo 30 lat temu, tylko wtedy prędkości na prostych wynosiły 80-90km/h, w dzisiejszych czasach to 120-125 km /h.
    Sam Tony Rickardson nie dawno w wywiadzie podkreślał że zuzel jeat teraz bardzo szybki...
    Kiedys ludzie się podniecali że w latach 80 czy 90 to był zuzel, ok zdarzały się świetne biegi ale to głównie z udziałem gwiazd, a po za tym to odległości między zawodnikami wynosiły 30m...
    W tym momencie jeśli tor jest dobrze przygotowany to walka trwa przez 4 okrążenia i między 1 a 4 zawodnikiem jest 25m różnicy...
    Panowie przy tych prędkościach ten tor jest niebezpieczny i tyle, tak trudno dospac nawierzchni? Zrobić bandę?

    Dobra decyzja zawodników. Zdrowie i życie ponad wszystko, albo dobry speedway albo jazda gesiego...

  6. Powrót do góry    #141
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    W Krosnie byly juz wtedy dmuchane bandy. Matula mial niewiarygodnego pecha, bo wpadl w deski 5 m przed poczatkiem dmuchawca
    Nie chcę się kłócić, bo wiem, że jesteś z Krosna, ale jestem niemal pewien, że nie masz racji. Pamiętam do dziś, że po tym wypadku powstała akcja "Bezpieczny żużel w Krośnie", która miała na celu zebranie pieniędzy na dmuchaną bandę. Co więcej, patrząc na archiwalne artykuły w necie też widzę sporo informacji o tym, że wtedy w Krośnie balonów jeszcze nie było. Jesteś więc pewien swojej wersji?

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,053
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Nie chcę się kłócić, bo wiem, że jesteś z Krosna, ale jestem niemal pewien, że nie masz racji. Pamiętam do dziś, że po tym wypadku powstała akcja "Bezpieczny żużel w Krośnie", która miała na celu zebranie pieniędzy na dmuchaną bandę. Co więcej, patrząc na archiwalne artykuły w necie też widzę sporo informacji o tym, że wtedy w Krośnie balonów jeszcze nie było. Jesteś więc pewien swojej wersji?
    To chyba to ?


  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Panowie po co te klutnie, na byle czym jeździło się 20 albo 30 lat temu, tylko wtedy prędkości na prostych wynosiły 80-90km/h, w dzisiejszych czasach to 120-125 km /h.
    Sam Tony Rickardson nie dawno w wywiadzie podkreślał że zuzel jeat teraz bardzo szybki...
    Kiedys ludzie się podniecali że w latach 80 czy 90 to był zuzel, ok zdarzały się świetne biegi ale to głównie z udziałem gwiazd, a po za tym to odległości między zawodnikami wynosiły 30m...
    W tym momencie jeśli tor jest dobrze przygotowany to walka trwa przez 4 okrążenia i między 1 a 4 zawodnikiem jest 25m różnicy...
    Panowie przy tych prędkościach ten tor jest niebezpieczny i tyle, tak trudno dospac nawierzchni? Zrobić bandę?

    Dobra decyzja zawodników. Zdrowie i życie ponad wszystko, albo dobry speedway albo jazda gesiego...
    Twój nick mówi wszystko,
    a to co piszesz o prędkościach nie jest prawdą.

    Różnice wcale nie są takie duże jak piszesz.
    Przykład:

    Tarnów - rekord toru 1991 rok - 69,59s
    Tarnów - NCD 2019 rok - 69,95s

    ...a zdaje się, że po drodze była przebudowa toru i raczej go nie wydłużono.

    Wtedy już średnie prędkości wyścigów oscylowały wokół 80km/h, a na prostych z pewnością było to o wiele,wiele więcej.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 20-04-2019 o 19:28

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    oczywiście, że wtedy nie było dmuchawców w Krośnie, kolega z tego miasta jak zawsze bredzi jak potłuczony
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,087
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ciekawe. Ty wiesz lepiej niż trener/były zawodnik, którym w tym sporcie jest 60 lat.


    Peter,plisss.
    Za każdym razem jak słyszę takie prawdy objawione od emerytów ktorzy szlaleli na żużlu 30 lat temu to uśmiecham się tylko pod wąsem.
    Nie ma absolutnie żadnego porównania jak się jeździło i na czym między czasami Cieslaka a obecnymi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Falubaz7 (20-04-2019)

  12. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    sparta_mistrz
    ...ale nie w tym sedno sprawy.
    Chodzi o to, że ten wypadek nie miał nic wspólnego ze stanem ogrodzenia,
    regulaminowym na ówczesne czasy.

  13. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,053
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Peter,plisss.
    Za każdym razem jak słyszę takie prawdy objawione od emerytów ktorzy szlaleli na żużlu 30 lat temu to uśmiecham się tylko pod wąsem.
    Nie ma absolutnie żadnego porównania jak się jeździło i na czym między czasami Cieslaka a obecnymi.
    Wiem, że nie ma no ale to jednak wielki autorytet !

  14. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,479
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 970 w 538 postach
    Fajnie było znów odwiedzić Piłę ,kupić bilet , wypić browara i zawinąć się do domu
    W tej zabawie najbardziej szkoda było mi miejscowych kibiców bo ludzie byli wniebowzięci że mogą obejrzeć czołówkę polskiego speedwaya .Samych cyrków z odwołaniem imprezy nie będę komentował bo szkoda zdrowia

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-04-2019)

  16. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,590
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Pokazal leśnym dziadom co znaczy PROFESJONALIZM, którego de facto oczekują. Brawo Piter Pan.
    Teraz wziąć się za tego kto wydał licencje itd.
    On pokazał profesjonalizm??? Serio? On jest ostatni w kolejce do pokazywania profesjonalizmu. Bezczelność pokazał. Gdyby to zrobił Buczek czy Woźniak to ok. Ale nie Neymar jr. Dobrze że się nie przegrzał podczas prezentowania tego profesjonalizmu. No w całej tej sytuacji twój post najbardziej rozwalił na łopatki. Jak wiele g.... Fanboy jest w stanie przełknąć za swojego idola?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Tak na szybko mam pytanie. Kto odpowiada za przyznanie licencji toru. Nie zostały spełnione warunki i jakim cudem odbyły się tam zawody? Nikt tego pozniej nie weryfikuje? Ktorzy zawodnicy zakwestionowali stan toru? Kołodziej i Pawlicki? To w sumie bez znaczenia ale tak tylko pytam.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,590
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Tak na szybko mam pytanie. Kto odpowiada za przyznanie licencji toru. Nie zostały spełnione warunki i jakim cudem odbyły się tam zawody? Nikt tego pozniej nie weryfikuje? Ktorzy zawodnicy zakwestionowali stan toru? Kołodziej i Pawlicki? To w sumie bez znaczenia ale tak tylko pytam.
    Neymar i rzekomo Protasiewicz.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,763
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    On pokazał profesjonalizm??? Serio? On jest ostatni w kolejce do pokazywania profesjonalizmu. Bezczelność pokazał. Gdyby to zrobił Buczek czy Woźniak to ok. Ale nie Neymar jr. Dobrze że się nie przegrzał podczas prezentowania tego profesjonalizmu. No w całej tej sytuacji twój post najbardziej rozwalił na łopatki. Jak wiele g.... Fanboy jest w stanie przełknąć za swojego idola?
    Niezdrowo się podnieciles. Jak ochkoniesz wróć i napisz raz jeszcze tylko merytorycznie, Pawlickofobie zostaw w szafie.

  20. Powrót do góry    #153
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Neymar i rzekomo Protasiewicz.
    *Woźniak
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,805
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,446 w 1,292 postach
    Neymar czy jakis Bułgar, Polny, Cieslaczek cwaniaczek i jego nieslubne dziecko Maciej drewniak, przyjaciel Neymara, czarna du..., tor pamietajacy kielbase senatora. Jak to sie mialo udac? Chyba, ze to mial byc symbol
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,590
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Niezdrowo się podnieciles. Jak ochkoniesz wróć i napisz raz jeszcze tylko merytorycznie, Pawlickofobie zostaw w szafie.
    Pisalem zupelnie na chlodno. Sadzac po literowce to ty bronisz swojego idola w pelnej podniecie. Fanbojstwo zostaw w szafie i odnies sie do meritum, czyli jego profesjonalnego podejscia.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    *Woźniak
    Dlatego pisalem rzekomo, nie chcialo mi sie w to wierzyc. W sumie w placz Wozniaka tez nie chce mi sie wierzyc, no ale skoro tak to trudno. Jak widac jednokrotny medalista IMP to juz ultragwiazda.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Kto by za to odpowiedział........jeśli stałaby się jakaś tragedia dzisiaj... kto by wziął odpowiedzialność na siebie.......komisja,pan krzyżaniak? Marynarki karzą jechać na siłę to jest skandal właśnie! a nie to...że chłopaki odmówili jazdy.
    jak już, to kaŻą

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ensemble za jego przydatny post!

    Falubaz7 (20-04-2019)

  25. Powrót do góry    #157
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,431
    Kliknij i podziękuj
    1,292
    Podziękowania: 942 w 582 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ja nie wiem. Niektórzy mają problem z interpretacją tekstu czytanego.

    Ja to wszystko rozumiem i się nawet zgadzam. Mnie tylko jedna rzecz interesuje. Jak to jest , że ten tor w 2 lidze jest OK ( tam też z tego co wiem jeżdżą zawodnicy, którzy narażają życie) a jak jadą Ekstraligowcy to nie jest OK.

    Tylko tyle. Wyjaśnij mi to jak możesz. Tak merytorycznie. Czy może zdrowie tych z 2 ligi się nie liczy bo są słabsi od tych wielkich gwiazd.
    W moim przypadku, właśnie teraz zobaczyłem na "czym" ścigają się w 2 lidze i dotarło do mnie, że to jest niedopuszczalne. Przyznaję bez bicia, że się zbytnio niższymi ligami nie interesuję, ale jeżeli na takich torach ich puszczają to karygodne. Nie powinno mieć znaczenia czy to ekstraliga czy 2 liga. Skoro w ekstra kładą taki nacisk na bezpieczeństwo, wymyślają bzdurnych komisarzy toru, to dlaczego nie dbają tak o zdrowie zawodników startujących w niższyh ligach? A co, tam podludzie jeżdżą?
    Jak dla mnie, to dzisiejsza zadyma może otworzyć oczy niektórym na to, jak różne standardy panują w naszych ligach. I to może być jedyny pożytek dzisiejszej zadymy.

  26. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Panowie po co te klutnie, na byle czym jeździło się 20 albo 30 lat temu, tylko wtedy prędkości na prostych wynosiły 80-90km/h, w dzisiejszych czasach to 120-125 km /h.
    Sam Tony Rickardson nie dawno w wywiadzie podkreślał że zuzel jeat teraz bardzo szybki...
    Kiedys ludzie się podniecali że w latach 80 czy 90 to był zuzel, ok zdarzały się świetne biegi ale to głównie z udziałem gwiazd, a po za tym to odległości między zawodnikami wynosiły 30m...
    W tym momencie jeśli tor jest dobrze przygotowany to walka trwa przez 4 okrążenia i między 1 a 4 zawodnikiem jest 25m różnicy...
    Panowie przy tych prędkościach ten tor jest niebezpieczny i tyle, tak trudno dospac nawierzchni? Zrobić bandę?

    Dobra decyzja zawodników. Zdrowie i życie ponad wszystko, albo dobry speedway albo jazda gesiego...
    Jacy idioci tutaj piszą, "kłUtnie?!?!"

  27. Powrót do góry    #159
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    669
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    bawi mnie ta jazda o to, kto nie chciał jechać, kto był prowodyrem, kto jest hardkor bo by pojechał nawet bez ręki, to szukanie winnych wśród 16stki grajków, gdy winnym jest tak naprawdę GKSŻ. ten tor w ogóle nie powinien widzieć licencji na oczy i tyle w temacie. to, że pojechały jakieś zawody wcześniej, to nie jest ŻADEN argument. tor, a dokładne banda nie spełnia wymogów wymaganych do odbycia się na nich jakichkolwiek zawodów żużlowych. licencja powinna być już dzisiaj wstrzymana do czasu, gdy ogarną poprawki, a gość, który odebrał tor powinien dostać misia na czoło i stracić wszystkie flety.

    Ci wszyscy, którzy twierdzą, że zawody powinny pojechać, niech wytoczą JEDEN, słownie JEDEN argument, pomijając te, że 'wcześniej jechali' i 'kiedyś to było', bo to żadne argumenty. jeden sensowny, rzeczowy argument - rzuci ktoś?

  28. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bartucha za jego przydatny post!

    Dominik (20-04-2019), Londi (21-04-2019), Vector (20-04-2019), gotrek (21-04-2019), greggor (22-04-2019), t_zg (23-04-2019)

  29. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,763
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Pisalem zupelnie na chlodno. Sadzac po literowce to ty bronisz swojego idola w pelnej podniecie. Fanbojstwo zostaw w szafie i odnies sie do meritum, czyli jego profesjonalnego podejscia.


    Dlatego pisalem rzekomo, nie chcialo mi sie w to wierzyc. W sumie w placz Wozniaka tez nie chce mi sie wierzyc, no ale skoro tak to trudno. Jak widac jednokrotny medalista IMP to juz ultragwiazda.
    Bronię decyzji zawodników, nie Piotra. Załóżmy, że do biegu wyjeżdża mega ofensywny Zmarzlik, który lubuje się odbijaniubod bandy o zgrozo tym razie łamie się, albo ktoś jedzie z nim w dechy ten wpada w te wystające śruby etc. Super prawda. Do meritum podniecacie się, że zawody się tam odbywają itd bo to prawda, ale być może nikt do tej pory nie miał odwagi powiedzieć że coś jes nie halo? Bierzesz to pod uwagę czy wygodnie napisać coś o neymarze? Takich zgrywacie tutaj ekspertów, a wpisy świadczą o totalnej indolencji umysłowej (bez urazy)

  30. Powrót do góry    #161
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Bronię decyzji zawodników, nie Piotra. Załóżmy, że do biegu wyjeżdża mega ofensywny Zmarzlik, który lubuje się odbijaniubod bandy o zgrozo tym razie łamie się, albo ktoś jedzie z nim w dechy ten wpada w te wystające śruby etc. Super prawda. Do meritum podniecacie się, że zawody się tam odbywają itd bo to prawda, ale być może nikt do tej pory nie miał odwagi powiedzieć że coś jes nie halo? Bierzesz to pod uwagę czy wygodnie napisać coś o neymarze? Takich zgrywacie tutaj ekspertów, a wpisy świadczą o totalnej indolencji umysłowej (bez urazy)
    kawałeczek krawężnika widziałem, który niewiele zmieniał w tym miejscu, więc moim zdaniem, z uwagi na ten niby problem, zawody mogły się odbyć,... ale czy ktoś ma zdjęcie wystających śrub?!

  31. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez ensemble Zobacz posta
    kawałeczek krawężnika widziałem, który niewiele zmieniał w tym miejscu, więc moim zdaniem, z uwagi na ten niby problem, zawody mogły się odbyć,... ale czy ktoś ma zdjęcie wystających śrub?!
    Post Byczka #96 w tym watku pokazuje w pelni ta „regulaminową” arene wraz z wystajacymi srubami

  32. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Post Byczka #96 w tym watku pokazuje w pelni ta „regulaminową” arene wraz z wystajacymi srubami
    dziękuję, widziałem, teraz rozumiem protest zawodników

  33. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,786
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach

  34. Powrót do góry    #165
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Dziwna sprawa. Poczytałem trochę media i śrubę usunęli, krawężnik podsypali ale i tak jechać nie chcieli. Trenować sobie przyjeżdżali przed turniejem, liga śmigała, jeden turniej indywidualny też i nikt nie zgłaszał zastrzeżeń a nie oszukujmy się, tor cały czas był identyczny. Później ci sami zawodnicy głośno ryczą, że nie pojadą. Swoje powiedział też Cieślak dla PS i według mnie ma rację.

  35. Powrót do góry    #166
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No w ogóle porównanie do ligi w Pile trochę trudne, bo tutaj zakwestionowali wszyscy. A tam co? Gospodarze wiadomo, że przecież nie mogli swojego toru kwestionować, bo po prostu dostaliby walkowera, a goście sami też w ciężkiej sytuacji, bo z kolei walkower spotkałby ich. Tutaj zawody indywidualne, inna bajka. Ale w tym wszystkim, poza tym, że w Pile na torze było źle od dłuższego czasu i nikt się do tych zawodów nie przygotował, to jednak brakuje jakiegokolwiek komunikatu ze strony sędziego.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Marynarki mają okazję się teraz wykazać. Nie ulega wątpliwości, że sensowne decyzje muszą się pojawić, a te nie będą proste.
    Albo wiec powinni ukarać wszystkich zawodników biorących udział w proteście (jeśli Ci nie mieli racji), albo powinno ukarać tych co wydali licencję bądź odebrali tor na dzisiejsze zawody.
    Wiadomo że każda z powyższych decyzji będzie zła gdyż choćby Janowskiego czy Dudka ruszyć z wiadomych względów nie mogą a i samych siebie też nie ukarają.
    Stąd moim zdaniem zaczęły się teksty o moralności, buntownikach, gorszych torach w jakichś dziwnych krajach.
    Szkoda że nie wspominają jednak że te dziwne tory to z reguły jakieś eliminacje światowe, wiec pośrednio nasze władze biorą udział w wysłaniu zawodników na takie zawody.

    Sam wiec jestem ciekawy jak to się zakończy.

  37. Powrót do góry    #168
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,498
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 381 w 288 postach
    Cytat Zamieszczone przez ensemble Zobacz posta
    Jacy idioci tutaj piszą, "kłUtnie?!?!"
    Idź strajkuj"polonisto"

    Cieslak pieprzy jak jakiś popapraniec... Tor nie był regulaminowy, ale dało się na nim jechać...
    No to dało się czy nie dało?

    To może następnym razem będzie regulaminowy ale nie da się jechać?

    P. S Zawodnicy go nie słuchali straszne... Swojego mentora?
    Każdy już ma na niego wyje.... W kadrze tak jadą jego pupilki

  38. Powrót do góry    #169
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Idź strajkuj"polonisto"
    właśnie to robię, zależy mi, żeby takich kretynów językowych, jak ty, było jak najmniej

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ensemble za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-04-2019)

  40. Powrót do góry    #170
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,011
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    W protokole zawodów ponoć tor określony przez sędziego i komisarza jako regulaminowy więc będzie jeszcze ciekawie

  41. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    W protokole zawodów ponoć tor określony przez sędziego i komisarza jako regulaminowy więc będzie jeszcze ciekawie
    Obaj powinni stracić uprawnienia. Nie pojmuję jak można było wcześniej dopuszczać ten tor do startów. Osoby które były za to odpowiedzialne też powinny beknąć. Dobrze że zawodnicy pyerdolnęli pięścią w stół. I darujcie sobie to głupie gadanie że w Argentynie czy w 2 lidze angielskiej jadą na gorszych torach. Nieprzypadkowo kluby starają się ograniczać zawodnikom starty w Anglii. Pewnie jakby ktoś się dzisiaj przez ten krawężnik zabił to pisalibyście tutaj *RIP* itp. bzdety co ?

  42. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Dominik (20-04-2019), Falubaz (21-04-2019), gotrek (21-04-2019), greggor (22-04-2019), spiniaza1 (21-04-2019)

  43. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,763
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Obaj powinni stracić uprawnienia. Nie pojmuję jak można było wcześniej dopuszczać ten tor do startów. Osoby które były za to odpowiedzialne też powinny beknąć. Dobrze że zawodnicy pyerdolnęli pięścią w stół. I darujcie sobie to głupie gadanie że w Argentynie czy w 2 lidze angielskiej jadą na gorszych torach. Nieprzypadkowo kluby starają się ograniczać zawodnikom starty w Anglii. Pewnie jakby ktoś się dzisiaj przez ten krawężnik zabił to pisalibyście tutaj *RIP* itp. bzdety co ?
    Trzeba wykorzystać okazję do hejtu podejrzewam gdyby n A miejscu Piotra był zimny krzykacze napisaliby jaki rozsądny chłopak etc Wesołego Alleluja

  44. Powrót do góry    #173
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Trzeba wykorzystać okazję do hejtu podejrzewam gdyby n A miejscu Piotra był zimny krzykacze napisaliby jaki rozsądny chłopak etc Wesołego Alleluja
    Przecież Zmarzlik jako pierwszy zrezygnował z jazdy w tej farsie
    A tak poważnie, to pewnie więcej byłoby krzykaczy wyzywających go od panienek i piszczałek.
    Mokrego Dyngusa
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Dominik (21-04-2019)

  46. Powrót do góry    #174
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,898
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Sądziłem, że Cieślak jako były zawodnik zrozumie racje żużlowców, jak widać zarówno on jak i komisarz toru dali się pojmać grupie trzymającej władzę czyli ekipie dającej wypłaty.
    Innymi słowy zapomniał wół jak cielęciem był.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,053
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Skoro tor był REGULAMINOWY i mimo to asy nie pojechały bo pewien gwiazdor zorganizował protest żeby olać kibiców to ciśnie się pytanie na usta. Kto poniesie za samowolkę konsekwencje ?

  48. Powrót do góry    #176
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,498
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 381 w 288 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Skoro tor był REGULAMINOWY i mimo to asy nie pojechały bo pewien gwiazdor zorganizował protest żeby olać kibiców to ciśnie się pytanie na usta. Kto poniesie za samowolkę konsekwencje ?
    Jazdy odmówił 16 zawodników a więc 16 chlopa musi ponieść konsekwencje. Nie ważne kto kogo namówił ważne że nie pojechali

  49. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Tak na szybko mam pytanie. Kto odpowiada za przyznanie licencji toru. Nie zostały spełnione warunki i jakim cudem odbyły się tam zawody? Nikt tego pozniej nie weryfikuje? Ktorzy zawodnicy zakwestionowali stan toru? Kołodziej i Pawlicki? To w sumie bez znaczenia ale tak tylko pytam.
    Przed sezonem GKSŻ wyznacza weryfikatorów.
    Oto część komunikatu dotycząca weryfikacji torów:

    KOMUNIKAT NR 1/2019
    Główna Komisja Sportu Żużlowego


    1.
    Podajemy wykaz torów żużlowych i mini żużlowych przeznaczonych do weryfikacji przed sezonem 2019:

    Bydgoszcz
    + mini żużelDariusz Cieślak
    Częstochowa
    + mini żużelLeszek Demski
    Da
    ugavpilsLeszek Demski
    Gdańsk
    + mini żużelDariusz Cieślak
    Gniezno
    Leszek Demski
    Gorzów
    Wlkp. + mini żużelLeszek Demski
    GrudziądzLeszek Demski
    Kraków
    Dariusz Cieślak
    Krosno
    Dariusz Cieślak
    LesznoLeszek Demski
    LublinLeszek Demski
    Łódź
    Leszek Demski
    Opole
    Dariusz Cieślak
    Ostrów
    Wlkp.Dariusz Cieślak
    Piła
    Dariusz Cieślak
    Poznań
    Dariusz Cieślak
    Rawicz
    Leszek Demski
    Ryb
    nik+ mini żużelDariusz Cieślak
    RzeszówLeszek Demski
    Tarnów
    Leszek Demski
    Toruń
    + mini żużelLeszek Demski
    Wrocław
    Leszek Demski
    Zielona GóraLeszek Demski

  50. Powrót do góry    #178
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Twój nick mówi wszystko,
    a to co piszesz o prędkościach nie jest prawdą.

    Różnice wcale nie są takie duże jak piszesz.
    Przykład:

    Tarnów - rekord toru 1991 rok - 69,59s
    Tarnów - NCD 2019 rok - 69,95s

    ...a zdaje się, że po drodze była przebudowa toru i raczej go nie wydłużono.

    Wtedy już średnie prędkości wyścigów oscylowały wokół 80km/h, a na prostych z pewnością było to o wiele,wiele więcej.
    W Grudziądzu Zenek Kasprzak też schodził poniżej 70 sekund czyli tyle ile w niedawnym meczu z Częstochową, ale wynika to z twardych torów w tych miastach. U nas rekord Bogdanovsa to 64,4 jakby teraz zrobili tak przyczepny tor to myślę, że ekstraligowcy mogliby zejść poniżej 63 sekund
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  51. Powrót do góry    #179
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cała sytuacja z tą infrastrukturą torową wpłynęła chociaż na ożywienie forum w ten świąteczny czas - wolny od emocji żużlowych.
    A tak poważniej, to sprawa jest dość jasna. Skoro wszyscy przyznają, iż tor, czy też jego tzw infrastruktura nie spełniały wymogów
    regulaminowych, czy też licencyjnych, to trudno winić za to ... zawodników. Tu nie chodziło o żle pomalowaną np bandę, żle przystrzyżoną
    trawę lub podwiniętą nogawkę podprowadzającego. Wystający znad nawierzchni betonowy krawężnik, nawet na prostej to jednak duży
    problem. Postawmy się w sytuacji zawodników, gdzie za byle przewinienie dotyka ich regulaminowy karomierz, a tu ma miejsce sytuacja,
    która może doprowadzić do prawdziwej tragedii i dotyczy ona 16-tki zawodników, a nie kibica, marynary czy coraz smutniejszego selekcjonera.
    Ryzyko dotyczyło zawodników i ja ich akurat w tym względzie rozumiem i nie ma żadnego znaczenia kto był prowodyrem, bo w tej sytuacji
    to wygląda mi na głos rozsądku. Jak bodajże Carlitos wspomniał powyżej - w razie ewentualnej tragedii mielibyśmy wiele głosów "mądrali"
    i zapytań, czy musiało do tego dojść?. Ten sport ze względu na swoją specyfikę sam w sobie jest niebezpieczny, więc ewentualne ryzyko
    trzeba minimalizować, przynajmniej w tych obszarach, gdzie człowiek ma na to jakiś wpływ.
    A poza tym wszystkim, to tak jak koledzy powyżej już wspomnieli trzeba wyciągnąć konsekwencje od "działacza", który podpisał się pod
    dopuszczeniem tego toru do używalności." To panie granda"-jakby powiedzieli kibice starszej daty.
    Życzę spokojnych Świąt Wielkanocnych kolegom i koleżankom.

  52. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Dominik (21-04-2019), Falubaz (21-04-2019), greggor (22-04-2019), slawek-unia (21-04-2019)

  53. Powrót do góry    #180
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    W Grudziądzu Zenek Kasprzak też schodził poniżej 70 sekund czyli tyle ile w niedawnym meczu z Częstochową, ale wynika to z twardych torów w tych miastach. U nas rekord Bogdanovsa to 64,4 jakby teraz zrobili tak przyczepny tor to myślę, że ekstraligowcy mogliby zejść poniżej 63 sekund
    Oczywiście, że można podawać przykłady w obie strony,

    Poza tym pamiętać należy,że większość torów skrócono,
    a nawierzchnie, jak wspomniałeś, przygotowuje się inaczej.

    Co by jednak nie pisać, różnice w prędkościach nie są rzędu 50% jak pisał PawlickiTeam.
    To wierutna bzdura.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    j-rules (21-04-2019)

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •