Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 491

Wątek: Złoty Kask - Piła - 19/04/2019

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    A ja mam pytanie. Czy zawodnicy jasno zakomunikowali, że jeśli tor będzie dobry to pojadą? Czy może nie chce im się bo święta... Po prostu się postawili i spakowali?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-04-2019)

  3. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale ten tor to nie był raczej jakaś kopara skoro "brakuje nawierzchni". Chodzi o dziury, a nie poziom przyczepności.
    Ja to wszystko rozumiem. Tylko jedna rzecz mnie nurtuje. Wobec tego co się dzisiaj stało każdy mecz Polonii z Piły powinien być obligatoryjnie bez gry traktowany jako 0:40 dla gości. Skoro to taki tor na którym jechać się nie da.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    j-rules (20-04-2019)

  5. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    No ale skąd ta wiedza. Pojechali na nim chociaż jedną serię ? Czy se uznali, że oni to jednak nie jadą bo poczekają, aż zrobią w Pile taki betonik jak w Grudziądzu.

    Co za barany z tych zawodników 2 ligowych. Oni jadą na takim samym torze. Nie płaczą. Tylko trzymają gaz. Po co ? Dlaczego ? Jak ?
    Czytałem, że spod bandy wystają krawężniki. Nie wiem, czy wystawały wcześniej, więc nie będę oceniał wcześniej tu jadących zawodników. Jeśli wystają teraz, to IMO jak najbardziej zwiększają ryzyko urazu. Uderzenie w beton podobno nie wszystkim pomaga. I podobno nie trzeba jechać motocyklem, by to udowodnić.
    !Adrian walcz!

  6. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Dokładnie. Dodatkowo sędziowie i jury powinni siedzieć w pierdlu skoro dopuszczają tor do startu. Narażają przecież życia swoimi zaniechaniami i lekkomyślnością. Jeśli o to walczą żużlowcy to ich popieram całkowicie. Problem w tym, że gdyby tu było trochę kasy do ugrania to by problemu nie widzieli.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Czytałem, że spod bandy wystają krawężniki. Nie wiem, czy wystawały wcześniej, więc nie będę oceniał wcześniej tu jadących zawodników. Jeśli wystają teraz, to IMO jak najbardziej zwiększają ryzyko urazu. Uderzenie w beton podobno nie wszystkim pomaga. I podobno nie trzeba jechać motocyklem, by to udowodnić.
    Wystają . Ale tym 2 ligowcom nie wystają czy nie widzą ich ? A może nie zależy im na zdrowiu/życiu ? Czy może to ludzie 2 kategorii ? Jeśli tak było to kryminał ale niech to zostanie rozwiązane. Nie dzielmy ludzi na lepszych i gorszych. Zdrowie ekstraligowców jest ważne a 2 ligowców nie ?

  8. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach

  9. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Bartucha (20-04-2019), Buszmen (20-04-2019), kapitan bomba (20-04-2019)

  10. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Rzucasz ogólniki... Gdzie konkretnie na gorszych torach jechali? Mecz, data.
    Dosypują nawierzchnie i jadą owszem, ale na dobrym torze.

    No Batch tak kozaczył, a innym razem sam bojkotował zawody, gdy inni normalnie jechali. Jechał z 1 pola na czele stawki...

    btw "biznesmen" to raczej nie obraza, a komplement

    Zamiast się czepiać tych, którzy zawinili, czyli organizator, to przerzucacie złość na zawodników, który mieliby niby ryzykować zdrowie i życie za frajer. W imię czego? Przecież pretensje do stanu toru w Pile były zgłaszane, a nie zrobiono z nimi dosłownie nic. Wszelkie uwagi SPŁUKANO W KIBLU. No to **** niech sobie sami miejscowi działacze jadą.

    Najlepsze są argumenty, że przeciez na lidze jechali.....
    No kuswa takich lotów i prób ładowania jak w Smoleńsku
    2010,znając bohaterskosc naszych Orlow też pewnie bylo sporo,ale przyszedł kolejny i uj bombki strzelił.
    Widocznie Ci co najgłośniej krzyczą o panienkach są fanami igrzysk i to najlepiej krwawych a nie żużla.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Dominik (20-04-2019), Hulc (20-04-2019)

  12. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Najlepsze są argumenty, że przeciez na lidze jechali.....
    No kuswa takich lotów i prób ładowania jak w Smoleńsku
    2010,znając bohaterskosc naszych Orlow też pewnie bylo sporo,ale przyszedł kolejny i uj bombki strzelił.
    Widocznie Ci co najgłośniej krzyczą o panienkach są fanami igrzysk i to najlepiej krwawych a nie żużla.
    Jest dział polityka. Tutaj tego ścieku nie przenośmy ; ]

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    greggor (20-04-2019)

  14. Powrót do góry    #99
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ja to wszystko rozumiem. Tylko jedna rzecz mnie nurtuje. Wobec tego co się dzisiaj stało każdy mecz Polonii z Piły powinien być obligatoryjnie bez gry traktowany jako 0:40 dla gości. Skoro to taki tor na którym jechać się nie da.
    Nie wiem jak mecz z Rawiczem. Wiem, że na eliminacjach Kasku były liczne pretensje i chyba brak jakichkolwiek zmian był dziś główną przyczyną protestu zawodników. Jechać się pewnie da, ale to też nie o to chodzi, żeby się na wszystko godzić. Jakieś podstawowe normy i standardy organizator powinien spełniać, zwłaszcza, ze to nie były zawody o czapkę śliwek, a konkretną stawkę - bo jednocześnie kwale do SGP i SEC.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Hulc (20-04-2019), Rozi22 (20-04-2019)

  16. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Tia, zagrożenie, bo z bandy łepek wkręta wystaje na 5mm,
    a po wewnętrznej to już krawężnik będący parę milimetrów wyżej nie przeszkadza?

    Dajta spokój. Widziałem setki (dosłownie: setki) imprez z gorzej zabezpieczonym ogrodzeniem
    i nikomu nie przyszło do głowy, żeby odmówić jazdy.

    No, ale tera to inne czasy...

    EDIT: ...i jeszcze coś,zawodnicy często na wejściu w łuk celowo szukają "odbicia" tylnym kołem od bandy,
    a na wyjściu nikt przednim nie celuje w bandę, czyli widoczny na zdjęciach krawężnik.

    Szkoda mojej klawiatury, uniosłem się, ale nie mam najmniejszych wątpliwości, że rajderzy odwalili szopkę.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 20-04-2019 o 17:28

  17. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Generalnie jestem zdania,że mozna sobie wybierać spokojniejsze zajęcia w życiu niż te ryzykowne-co zresztą uczyniłem wzdychając nieraz do dni chwały.

    Patrząc jednak na te dechy zaraz nad betonowym (!) krawężnikiem, to wydaje mi się, że można sobie wyobrazić,że zabierasz taką dechę ze sobą np. na klatę i na takie coś nie daję zgody.
    Koleżka, który dał licencje temu torowi powinien być odsunięty od jakichkolwiek decyzji.

    Co nie zmienia faktu,że zawodnicy zmanierowani są maksymalnie i kibiców mają bardzo głeboko gdzieś.

    O ile pamiętam zawodnik Kudrna-fakt,że na drewnianej w całości bandzie, nabił się na taką dechę i to był jego ostatni wyścig w życiu.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-04-2019), pakosik (20-04-2019)

  19. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Tia, zagrożenie, bo z bandy łepek wkręta wystaje na 5mm,
    a po wewnętrznej to już krawężnik będący parę milimetrów wyżej nie przeszkadza?

    Dajta spokój. Widziałem setki (dosłownie: setki) imprez z gorzej zabezpieczonym ogrodzeniem
    i nikomu nie przyszło do głowy, żeby odmówić jazdy.

    No, ale tera to inne czasy...
    To jest chyba jedyny sport na świecie gdzie to nie sędzia decyduje o wszystkim. Niedługo piłkarze nie będą grali w czasie deszczu.

  20. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Nie no ten krawężnik raczej średnio do zaakceptowania, przecież czymkolwiek nie uderzysz to w najlepszym razie jesteś połamany, po to są te bandy elastyczne, uginające się, pracujące, żeby żużlok nie zderzał się z klocem betonu. Wystający wkręt to raczej element komediowy bo naprawa na minutę, ale z tym krawężnikiem to nie ma co zrobić w przed zawodami.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  21. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Wystają . Ale tym 2 ligowcom nie wystają czy nie widzą ich ? A może nie zależy im na zdrowiu/życiu ? Czy może to ludzie 2 kategorii ? Jeśli tak było to kryminał ale niech to zostanie rozwiązane. Nie dzielmy ludzi na lepszych i gorszych. Zdrowie ekstraligowców jest ważne a 2 ligowców nie ?
    Pełna zgoda. Nie mam jednak wiedzy, czy wcześniej krawężnik wystawał, więc nie będę wydawał kategorycznych sądów nt. zawodów wcześniejszych.
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    O ile pamiętam zawodnik Kudrna-fakt,że na drewnianej w całości bandzie, nabił się na taką dechę i to był jego ostatni wyścig w życiu.
    Tak było z Michalem Matulą w Krośnie w 2007 roku.

    W ogóle kiedyś to były czasy i Raniszewski w Wiedniu zabił się wjeżdżając w betonowe schody, a teraz nie ma czasów i zawodnicy chcą, by organizator zapewnił jakieś minimum standardów bezpieczeństwa jak brak krawężników i śrub wystających z bandy.

  23. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Malin017 (20-04-2019), greggor (20-04-2019), j-rules (20-04-2019)

  24. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Problem w tym, że gdyby tu było trochę kasy do ugrania to by problemu nie widzieli.
    Sedno. Dać sto koła za zwycięstwo, nazwać turniej Coloseum Cup i ci co dzisiaj najgłośniej krzyczeli żeby nie jechać, sami by wysłali swoje zgłoszenia. A w wywiadach byłoby pierdzenie, że dla kibiców są w stanie przymknąć oko na warunki.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Jap (20-04-2019), Peter Kildemand (20-04-2019)

  26. Powrót do góry    #107
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    To jest chyba jedyny sport na świecie gdzie to nie sędzia decyduje o wszystkim. Niedługo piłkarze nie będą grali w czasie deszczu.
    Tu akurat zgoda, że sędzia powinien decydować, a co najlepsze nie było ŻADNEJ wypowiedzi sędziego.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-04-2019)

  28. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Sedno. Dać sto koła za zwycięstwo, nazwać turniej Coloseum Cup i ci co dzisiaj najgłośniej krzyczeli żeby nie jechać, sami by wysłali swoje zgłoszenia. A w wywiadach byłoby pierdzenie, że dla kibiców są w stanie przymknąć oko na warunki.
    Dokładnie. Jakby Irek diamentów dał milion. To na takim samym torze by błagali żeby jechać.

  29. Powrót do góry    #109
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No ale to akurat niczego nie zmienia. Kasa przyciąga ryzyko (nawet niezdrowe i głupie) nie tylko w tym aspekcie.
    Jakbyś położył 100 tysięcy w SuperMarkecie w wodzie z żywymi rybami, to też by ludzie się o to pozabijali.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-04-2019 o 17:53
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Ostatni mój wpis w tej sprawie:

    Szerokość kierownicy motocykla żużlowego 700mm - 900mm (o ile coś się przez ostatnie parę lat nie zmieniło)
    dodatkowo po prawej stronie jest hak.
    To sobie odpowiedzcie sami czy ktoś kołami po tym krawężniku przy bandzie wcześniej jeździł.
    Wystarczyło trochę dobrej woli, zgarnąć nawierzchnię traktorem żeby go przykryć i jazda.
    Tak ja to widzę.

    EDIT: Tak to wyglądało 31marca, a nic mi nie wiadomo żeby ten krawężnik wkopywano później:

    https://www.youtube.com/watch?v=urFBhSq5QCs
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 20-04-2019 o 18:03

  31. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale to akurat niczego nie zmienia. Kasa przyciąga ryzyko (nawet niezdrowe i głupie) nie tylko w tym aspekcie.
    Jakbyś położył 100 tysięcy w SuperMarkecie w wodzie z żywymi rybami, to też by ludzie się o to pozabijali.
    Ludzie to nie. Debile to tak.

  32. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2018
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 58 w 39 postach
    jak cały ten śmieszny Polny ostro za to beknie to może nawet i dobrze że nie pojechali

    gość najpierw narobił bałaganu w Gdańsku poczym się zmył a teraz znowu wypłynął jako niby promotor

    jak to wogóle jest możliwe?

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ziutek za jego przydatny post!

    greggor (20-04-2019)

  34. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    nawet na prostej motocykl jest lekko pochylony

  35. Powrót do góry    #114
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Ostatni mój wpis w tej sprawie:

    Szerokość kierownicy motocykla żużlowego 700mm - 900mm (o ile coś się przez ostatnie parę lat nie zmieniło)
    dodatkowo po prawej stronie jest hak.
    To sobie odpowiedzcie sami czy ktoś kołami po tym krawężniku przy bandzie wcześniej jeździł.
    Wystarczyło trochę dobrej woli, zgarnąć nawierzchnię traktorem żeby go przykryć i jazda.
    Tak ja to widzę.

    EDIT: Tak to wyglądało 31marca, a nic mi nie wiadomo żeby ten krawężnik wkopywano później:

    https://www.youtube.com/watch?v=urFBhSq5QCs
    Ale problemem chyba jest to, że jakby zawodnik się wyłożył i sunąc po torze w ten betonowy kloc przyłożył to wypadałoby się modlić, żeby był tylko połamany...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Malin017 (20-04-2019)

  37. Powrót do góry    #115
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    W sumie juz nie wiem co o tym myslec, wczesniej rozumialem zawodnikow ale teraz widze, ze nawet Cieslak ich krytykuje..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    W sumie juz nie wiem co o tym myslec, wczesniej rozumialem zawodnikow ale teraz widze, ze nawet Cieslak ich krytykuje..
    Ja i zuzloki mysle maja w dupie cieslaka,niech sobie pan ''mądry'' wsiądzie na swoj rowerek czy tam kolarzówkę i pośmiga po.......krawężnikach po naszych ''równych '' polskich drogach i chodnikach.

  39. Powrót do góry    #117
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Dobre jest to, ze do organizacji wyrywa sie Poznan - pytanie czy to nie bedzie dla zuzlokow z deszczu pod rynne, patrzac na to co dzialo sie na imsj 2017
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #118
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No ale wtedy to były jednak ulewy, więc stan toru był wytłumaczony. Natomiast ten kask to by wypadało rozegrać w najbliższy wtorek/środę.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #119
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    No tez mnie to ciekawi, co oni chca w poniedzialek organizowac skoro reprezentacja jedzie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dobre jest to, ze do organizacji wyrywa sie Poznan - pytanie czy to nie bedzie dla zuzlokow z deszczu pod rynne, patrzac na to co dzialo sie na imsj 2017
    Nie porównuj tych dwóch sytuacji.

    Wówczas nad Poznaniem przeszła konkretna burza.
    Chwała pani sędzinie Susanne Huttinger, że przeprowadziła zawody,
    zawody w całości z półfinałami i finałem mimo utyskiwań żużlowców.
    Dała tym samym kibicom możliwość obejrzenia zawodow i wyrobienia sobie zdania
    kto umie jeździć w trudnych warunkach,a kto jest zwykłym sprzętowcem...

  43. Powrót do góry    #121
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No tez mnie to ciekawi, co oni chca w poniedzialek organizowac skoro reprezentacja jedzie
    No poniedziałek odrealniony, ale wtorek/środa mogliby zrobić.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Tak jak czasami nóż się w kieszeni otwiera na marudzenie i szukanie dziury w całym przez zawodników. Tak dzisiaj w pełni ich rozumiem. Też otworzyłem sobie zimnego browara przed TV, licząc na dobre ściganie. Jednak jak zobaczyłem to, co widzieli wszyscy, to przestaje rozumieć o co ten dym w stronę zawodników. Tor to jest jedno, i pewnie, gdyby chodziło o to tor, to zawody by pojechały, po jakiejś tam kosmetyce. Jednak jeśli:
    a) banda w kierunku jazdy zawodników (!) nie jest jednolita, tylko wystają jakieś elementy;
    b) krawężnik wystaje dobre kilka centymetrów na prostych pod bandą, gdzie nie raz i nie dwa są mijanki i grajki idą na żyletki (może i 15 razy nikt by nie trafił hakiem, a co jak 16 raz ktoś trafił albo doszło by do kontaktu i któryś już sunąc po torze przyłożył by w ten krawężnik?);
    c) wystają jakieś elementy stalowe (?) i tym podobne na prostych;

    to ja naprawdę - w tym momencie stoję po stronie zawodników. Pierwszym - i jedynym - winnym jest GKSŻ i osoba, która nadała temu torowi licencję. Niech się ten ktoś cieszy, że wcześniej rozegrane zawody w Pile obeszły się bez dzwonów. To, że wtedy się udało, nie znaczy, że teraz też by tak było. Argument typu, że 'przecież tam już były zawody' można o kant dupy rozbić. To tak samo, jakbyś trzy razy przeleciał przez zabudowany 80 km/h bez mandatu. To byłby argument, że możesz dalej tak latać, bo nie poniosłeś konsekwencji? No ludzie... Jak dla mnie to GKSŻ nadaniem licencji rozpoczęła ten cyrk, a dzisiaj mieliśmy tylko, albo i aż, efekt końcowy. I dobrze, że taki, a nie inny. Ciekaw jestem, czy na tą samą nutę grali by coniektorzy, jakby któryś dzwon, spowodowany tymi niedociągnięciami (delikatnie mówiąc) skończył się tak, jak choćby ten, w przypadku Darcy'ego (tak wiem - to nie była wina toru, chodzi mi jednak o 'finał').

    Wrzućcie na luz. Wesołych.
    Ostatnio edytowane przez Bartucha ; 20-04-2019 o 19:23

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bartucha za jego przydatny post!

    Falubaz7 (20-04-2019), Vector (20-04-2019), slawek-unia (20-04-2019)

  46. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Dwie kwestie, pierwsza to tor, druga to zawodnicy.

    Ten tor w ogóle nie powinien otrzymać licencji na ten sezon. Kiedyś, komuś w Lesznie przeszkadzała falistość bandy na prostej, a w Pile mamy przede wszystkim wyraźny brak nawierzchni. Tam pewnie ze trzy sezony nic nie dosypywali. Nawierzchni ubyło i się co nieco odsłoniło. W tym krawężniki, które kiedyś pewnie były pod grubą warstwą nawierzchni. Te dziury na torze, to też wina ubytku nawierzchni. Jest coraz mniej luźniejszej nawierzchni, przez co nie ma jak zasypać i ubić tych dziur. Stan tych band czy wjazdu do parkingu, to aż strach komentować. Całość tam wymaga sporo pracy i trochę nakładów. Tego nie da rady obronić, tu trzeba przyjrzeć się tym co przyznali na ten obiekt licencję.

    Teraz zawodnicy, oczywistym jest, że zawodnicy nie powinni mieć decydującego głosu. Od tego jest sędzia zawodów, ma przyjąć regulaminowy tor, i dać zielone światło do rozegrania zawodów. Nie wiem kto tam był sędziom tych zawodów. Ale pewnie, jak zawodnicy pokazali mu te wszystkie babole związane z torem, to gość się po prostu wystraszył. Bo co miał zrobić ? Nawierzchni na zapleczu nie mieli żeby dosypać i wyrównać, cieśli do naprawy bramy wjazdowej też pewnie nie było, co z tego, że na te krawężniki narzucili łopatami trochę nawierzchni ? Jak by ktoś tam wjechał i dostał szwunku, to wtedy sędzia tłumaczyłby się prokuratorowi. Tu sprawa jest prosta, sędzia musiał (nie miał innego wyjścia) przyznać rację zawodnikom. I to przecież on odwołał zawody, nie zawodnicy. Ci takiej możliwości nie mają, mogą jedynie głośno krzyczeć.

    I na koniec, trzeba przyznać rację Cegle. Wszystkich obowiązuje profesjonalizm. Do zawodników dopyerdalają się dosłownie o wszystko. Więc czas aby GKSŻ zrozumiała, że to działa w dwie strony.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Falubaz7 (20-04-2019), Vector (20-04-2019), slawek-unia (20-04-2019)

  48. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Konik polny się przejechał po Neymarze dla PS.

  49. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jest dział polityka. Tutaj tego ścieku nie przenośmy ; ]
    Co to ma z polityką wspólnego?
    Jedynie przykład na to,co jest warte takie pier.....nie, przecież w lidze na takim jechali.
    No może i jechali,ale co z tego. 10 razy pojadą a za jedenastym przez taka fuszerke ktoś zdrowie lub życie straci.
    To nie będziesz Ty,więc możesz sobie na zawodnikach pouzywac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Dominik (20-04-2019), Falubaz7 (20-04-2019)

  51. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co to ma z polityką wspólnego?
    Jedynie przykład na to,co jest warte takie pier.....nie, przecież w lidze na takim jechali.
    No może i jechali,ale co z tego. 10 razy pojadą a za jedenastym przez taka fuszerke ktoś zdrowie lub życie straci.
    To nie będziesz Ty,więc możesz sobie na zawodnikach pouzywac.
    W punkt

  52. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co to ma z polityką wspólnego?
    Jedynie przykład na to,co jest warte takie pier.....nie, przecież w lidze na takim jechali.
    No może i jechali,ale co z tego. 10 razy pojadą a za jedenastym przez taka fuszerke ktoś zdrowie lub życie straci.
    To nie będziesz Ty,więc możesz sobie na zawodnikach pouzywac.

    Ciekawe. Ty wiesz lepiej niż trener/były zawodnik, którym w tym sporcie jest 60 lat.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    W punkt
    W punkt bo ? twój pupilek się popłakał i zorganizował bunt ? ( co potwierdził konik polny)

  53. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ciekawe. Ty wiesz lepiej niż trener/były zawodnik, którym w tym sporcie jest 60 lat.



    W punkt bo ? twój pupilek się popłakał i zorganizował bunt ? ( co potwierdził konik polny)
    Pokazal leśnym dziadom co znaczy PROFESJONALIZM, którego de facto oczekują. Brawo Piter Pan.
    Teraz wziąć się za tego kto wydał licencje itd.

  54. Powrót do góry    #129
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Konik polny się przejechał po Neymarze dla PS.
    niech spitala pan konik z grzywką,gdybym mógł powiedziałbym mu to samo prosto w jego pingle.

  55. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Kazano nma jechać na siłę, Janusz Kołodziej.

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Falubaz7 (20-04-2019)

  57. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    1. Neymar polakal sie i za dzikusa zrobił bunt.
    2. Szymuś jak trenował parę dni wcześniej to nie widział krawęźnika, albo widział ale wtedy nie ryzykował

    Święta Wielkanocne kojarzą się z ... jajami ... dzisiaj niektórym zabrakło ...

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-04-2019)

  59. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Bez jaj serio caly czas ktos tu nie broni decyzji o odwolaniu? To chyba jest tylko podyktowane szybszym rozpoczeciem Swiat badz ogromna wada wzroku. Na prawde za malo tragedii mielismy w ciagu paru lat? Ja rozumiem drwiny, ze nie jada na torze pod kolo a na Wyspach tak. Ale tutaj dzisiaj nie dziury graly pierwsze skrzypce a wyrosniety krawężnik pod banda, gwozdzie w bandach i otwarta przez cale zawody brama do parki maszyn. Mam pytanie, dzisiaj mialy odbyc sie igrzyska w Coloseum czy ZK w Pile? Jesli to pierwsze to jak najbardziej odwolanie to kpina i zlodziejstwo wobec kibicow, ktorzy za to zaplacili jesli natomiast drugie to Ci co drwia z zawodnikow sa niespelna rozumu. Wsiadzcie na rumaki i pokazcie jak bedzicie zapier.alac na torze w 4 po kraweznikach pod banda, przy okazji moze ktoregos wyhamuje nie przeciwnik a gwozdz a dla kolejnego jak zabraknie miejsca to moze od razu znajdzie sie w parku maszyn co nie bedzie musial sie meczyc przez reszte biegu. Dramat ku.wa!

  60. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Dominik (20-04-2019), Falubaz7 (20-04-2019), Vector (20-04-2019), slawek-unia (20-04-2019)

  61. Powrót do góry    #133
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Kazano nma jechać na siłę, Janusz Kołodziej.
    Kto by za to odpowiedział........jeśli stałaby się jakaś tragedia dzisiaj... kto by wziął odpowiedzialność na siebie.......komisja,pan krzyżaniak? Marynarki karzą jechać na siłę to jest skandal właśnie! a nie to...że chłopaki odmówili jazdy.

  62. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Kto by za to odpowiedział........jeśli stałaby się jakaś tragedia dzisiaj... kto by wziął odpowiedzialność na siebie.......komisja,pan krzyżaniak? Marynarki karzą jechać na siłę to jest skandal właśnie! a nie to...że chłopaki odmówili jazdy.
    Forumowy Peter Kildemand bez wahania widzę wziąłbym odpowiedzialność

  63. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Falubaz7 (20-04-2019)

  64. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 948 w 511 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Tak było z Michalem Matulą w Krośnie w 2007 roku.

    W ogóle kiedyś to były czasy i Raniszewski w Wiedniu zabił się wjeżdżając w betonowe schody, a teraz nie ma czasów i zawodnicy chcą, by organizator zapewnił jakieś minimum standardów bezpieczeństwa jak brak krawężników i śrub wystających z bandy.
    W Krosnie byly juz wtedy dmuchane bandy. Matula mial niewiarygodnego pecha, bo wpadl w deski 5 m przed poczatkiem dmuchawca

  65. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KrisKiller za jego przydatny post!

    Semen (20-04-2019)

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •