Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 655

Wątek: II Runda DMP: Stal Gorzów - Motor Lublin

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach

    II Runda DMP: Stal Gorzów - Motor Lublin

    Zapraszam do dyskusji nad meczem 2 kolejki, będącym inauguracją Ekstraligi na "Jancarzu" w 2019 roku.
    Awizowane składy:

    Motor Lublin:
    1. Mikkel Michelsen
    2. Kacper Gosik
    3. Dawid Lampart
    4. Paweł Miesiąc
    5. Andreas Jonsson
    6. Wiktor Lampart
    7. Wiktor Trofimow

    Stal Gorzów:
    9. Bartosz Zmarzlik
    10. Peter Kildemand
    11. Szymon Woźniak
    12. Anders Thomsen
    13. Krzysztof Kasprzak
    14. Mateusz Bartkowiak
    15. Rafał Karczmarz

    Drużyna beniaminka przystępuje do tego meczu na fali euforii po zwycięstwie nad GKM i zapowiada walkę a jak najlepszy wynik - tu i ówdzie słychać głosy kibicowskie, że jadą do Gorzowa po 2 pkt. lub przynajmniej remis.
    Stal okazała się dość twarda dla częstochowskich Lwów i zamiast polec 20-stoma punktami pod Jasną Górą do ostatniego biegu walczyła o korzystny rezultat.
    Kto tym razem okaże się większym fajterem: P.Miesiąc czy A. Thomsen?
    Czy trener Chomski przygotuje taki tor na którym szybki Bartek Zmarzlik będzie miał możliwość wyprzedzania?
    Jaka będzie tym razem dyspozycja Krzysztofa Kasprzaka?
    Czy M. Michelsen zdobędzie pierwsze ligowe punkty na torze w Gorzowie i przestanie tu kolekcjonować "śliwki"?
    Który trener wykaże się bieglejszy w trudnej sztuce wypełniania programu?
    To tylko kilka pytań, nad którymi proponuję się zastanowić.

    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Nie zważając na fakt, że spora grupa kibiców Motoru, po meczu z GKM, straciła kontakt z rzeczywistością i widzi duże szanse na wygraną ich drużyny w Gorzowie, obstawiam wynik 57 - 33.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    Nie zważając na fakt, że spora grupa kibiców Motoru, po meczu z GKM, straciła kontakt z rzeczywistością i widzi duże szanse na wygraną ich drużyny w Gorzowie, obstawiam wynik 57 - 33.
    Chyba żartujesz.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Słowianka (11-04-2019), kingpin (11-04-2019)

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    A gdzie ta spora grupa kibicow z Lublina? Na tym forum?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Chyba żartujesz.
    A jaki wynik obstawiasz ?

  8. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Chyba żartujesz.
    Myślisz, że 60 -30 ? Nie przesadzajmy, w tym sezonie mocni to my nie będziemy.

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    II Runda DMP: Stal Gorzów - Motor Lublin

    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Zapraszam do dyskusji nad meczem 2 kolejki, będącym inauguracją Ekstraligi na "Jancarzu" w 2019 roku.
    Awizowane składy:

    Motor Lublin:
    1. Mikkel Michelsen
    2. Kacper Gosik
    3. Dawid Lampart
    4. Paweł Miesiąc
    5. Andreas Jonsson
    6. Wiktor Lampart
    7. Wiktor Trofimow

    Stal Gorzów:
    9. Bartosz Zmarzlik
    10. Peter Kildemand
    11. Szymon Woźniak
    12. Anders Thomsen
    13. Krzysztof Kasprzak
    14. Mateusz Bartkowiak
    15. Rafał Karczmarz

    Drużyna beniaminka przystępuje do tego meczu na fali euforii po zwycięstwie nad GKM i zapowiada walkę a jak najlepszy wynik - tu i ówdzie słychać głosy kibicowskie, że jadą do Gorzowa po 2 pkt. lub przynajmniej remis.
    Stal okazała się dość twarda dla częstochowskich Lwów i zamiast polec 20-stoma punktami pod Jasną Górą do ostatniego biegu walczyła o korzystny rezultat.
    Kto tym razem okaże się większym fajterem: P.Miesiąc czy A. Thomsen?
    A mnie najbardziej ciekawi kto wyjdzie zwycięsko ze starcia: Miesiąc vs. drugi łuk na Jancarzu


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Gadol (10-04-2019), Nigel (10-04-2019), Słowianka (11-04-2019)

  11. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    53:37 dla Gorzowa.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  12. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Tak jak wspominałem przed meczem z GKM, że Grudziądz jest do objechania. Stal na Jancarzu i Toruń na Motoarenie są również do objechania.
    Leszno? Falubaz? Sprata? Jakoś nie widzę tutaj wygranej na ich terenie. Co jak co ale nie możemy liczyć na zdobywanie punktów tylko u siebie i być pewni tych punktów, bo może być inaczej.
    Nadal chcę podkreślić, że walczymy o utrzymanie, a nie o PO. Każda zdobycz pkt jest cenna.

    Ze zdrowym AJ Stal jest do objechania. Przy słabszej dyspozycji, lub jego braku to sukcesem będzie dojście do 40 pkt.

    Moim zdaniem Kildemand będzie niełapalny na Jancarzu.

    1 bieg to moim zdaniem 5:1 dla gospodarzy, MM nie wejdzie od razu tak dobrze w mecz. Sukcesem będzie zrobienie 4:2 w 1 biegu (oczywiście 2 dla nas)
    Reszta biegów jest na styku.

    Wiele słyszałem, że na Jancarzu nie będzie mijanek, itp. Tak więc liczą się starty, dzida do przodu i oby bez defektu. Ten kto będzie wygrywał starty ten wygra mecz. Oby sędziowie za dobry refleks nie przerywali biegów, bo Lamparty fajnie startują. Z resztą jest problem.

  13. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Tak jak wspominałem przed meczem z GKM, że Grudziądz jest do objechania. Stal na Jancarzu i Toruń na Motoarenie są również do objechania.
    Leszno? Falubaz? Sprata? Jakoś nie widzę tutaj wygranej na ich terenie. Co jak co ale nie możemy liczyć na zdobywanie punktów tylko u siebie i być pewni tych punktów, bo może być inaczej.
    Nadal chcę podkreślić, że walczymy o utrzymanie, a nie o PO. Każda zdobycz pkt jest cenna.

    Ze zdrowym AJ Stal jest do objechania. Przy słabszej dyspozycji, lub jego braku to sukcesem będzie dojście do 40 pkt.

    Moim zdaniem Kildemand będzie niełapalny na Jancarzu.

    1 bieg to moim zdaniem 5:1 dla gospodarzy, MM nie wejdzie od razu tak dobrze w mecz. Sukcesem będzie zrobienie 4:2 w 1 biegu (oczywiście 2 dla nas)
    Reszta biegów jest na styku.

    Wiele słyszałem, że na Jancarzu nie będzie mijanek, itp. Tak więc liczą się starty, dzida do przodu i oby bez defektu. Ten kto będzie wygrywał starty ten wygra mecz. Oby sędziowie za dobry refleks nie przerywali biegów, bo Lamparty fajnie startują. Z resztą jest problem.
    Niestety, muszę się powtórzyć: część kibiców Motoru straciła kontakt z rzeczywistością.

  14. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Kontakt z rzeczywistością? Ale po czym to stwierdzasz?
    Ja już przed meczem z Grudziądzem uważałem, ze Stal i Apator u siebie są do objechania.

    To, że wygraliśmy z Grudziądzem nic nie zmienia. Walczymy o utrzymanie. A, że uważałem i nadal uważam że jesteście do objechania to jakie to stracenie kontaktu z rzeczywistością?

  15. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Gorzów będzie w tym roku walczył o utrzymanie, ale u siebie to was pyknie jakieś +16.
    Wygrać start na Jancarzu to nie wszystko. Trzeba jeszcze mieć tak spasowany sprzęt żeby utrzymać jedynie słuszną ścieżkę przy krawężniku, a to wcale nie jest proste. No i oczywiście słynny drugi łuk. Obstawiam, że Miesiąc przegra z nim starcie. Oby tylko skończyło się na śmiechu, bez żadnych kontuzji.

  16. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Kontakt z rzeczywistością? Ale po czym to stwierdzasz?
    Ja już przed meczem z Grudziądzem uważałem, ze Stal i Apator u siebie są do objechania.

    To, że wygraliśmy z Grudziądzem nic nie zmienia. Walczymy o utrzymanie. A, że uważałem i nadal uważam że jesteście do objechania to jakie to stracenie kontaktu z rzeczywistością?
    Generalnie każdy zespół jest do objechania u siebie, przynajmniej teoretycznie, o ile nastąpią jakieś sprzyjające okoliczności. I o ile taki Motor będzie potrafił jeszcze te okoliczności wykorzystać. Ogólnie to muszę powiedzieć, że mi się podoba ta walka Motoru z Goliatem. Ambicji i waleczności zawodnikom Motoru nie brakuje. Na ile to wystarczy w SE tego nie wiem, ale obawiam się, że za daleko na tym nie pociągniecie.

    Nie wiem też czy Stasiowi uda się przygotować tor taki jaki by chciał, w nocy mamy przymrozki. Ale mimo wszystko, gdyby Motor wygrał na Jancarzu to uznałbym to za mega niespodziankę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Mysle ze zycie na lekkim rauszu kibicowskim, nie powininen lublinianom zaszkodzic..


    Generalnie albo bedą mieli niebawem twardy kontakt z rzeczywistoscią, albo nasze utarte ściezki myślenia doznają sporej korekty

    57:33 dla Gospodrzy

  18. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 8 postach
    Kolega ipokrase jest początkującym kibicem. Sam przyznał, że żużlem interesuje się dopiero od 2-3 lat i że w rękach nie miał nigdy programu meczowego.
    Dlatego nie postrzegajcie przez jego pryzmat innych lubleskich kibiców, wśród których jest wielu z kilkudziesięcioletnim stażem.
    Oczywiście nie czyni go to jakimś gorszym kibicem, ale trzeba brać pod uwagę, że musi jeszcze tych kilka sezonów prześledzić, żeby poznać żużlowe realia.

    Stal jest zdecydowanym faworytem i ewentualna wygrana Motoru nie byłaby niespodzianką tylko sensacją.
    Ja liczę, że Motor pokaże charakter taki jak pokazał w niedzielę i będzie dobre ściganie. Jeśli zrobią powyżej 35 pkt to nie będzie wstydu, powyżej 40 to już będzie bardzo dobry wynik Motoru.

  19. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Z całym szacunkiem kolego, ale żużel trzeba czuć, a nie być wieloletnim "ekspertem" od regulaminów i niuansów.

    Już Ci wieloletni "eksperci", leśne dziadki skazywali Lublin na pożarcie w pierwszym meczu.

    Żużel trzeba czuć. Dlatego Stal jest spokojnie do objechania. Oczywiście ze zdrowym AJ.
    Przekonamy się w piątek. Dla przypomnienia ja już mówiłem, że Stal jest do objechania przed meczem z Grudziądzem. Dlatego proszę mi nie wmawiać, że podpaliłem się wygraną nad GKM-em, bo tak nie było.
    Nadal uważam, że walczymy o utrzymanie.

  20. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Z całym szacunkiem kolego, ale żużel trzeba czuć, a nie być wieloletnim "ekspertem" od regulaminów i niuansów.

    Już Ci wieloletni "eksperci", leśne dziadki skazywali Lublin na pożarcie w pierwszym meczu.

    Żużel trzeba czuć. Dlatego Stal jest spokojnie do objechania. Oczywiście ze zdrowym AJ.
    Przekonamy się w piątek. Dla przypomnienia ja już mówiłem, że Stal jest do objechania przed meczem z Grudziądzem. Dlatego proszę mi nie wmawiać, że podpaliłem się wygraną nad GKM-em, bo tak nie było.
    Nadal uważam, że walczymy o utrzymanie.
    No jest do objechania, zgadza sie. Falubaz, Leszno czy Sparta również są do objechania. Pytanie tylko czy Motor będzie potrafił tego dokonać ? Choćby tylko na Jancarzu ? Jaki wynik stawiasz w meczu z Gorzowem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No jest do objechania, zgadza sie. Falubaz, Leszno czy Sparta również są do objechania. Pytanie tylko czy Motor będzie potrafił tego dokonać ? Choćby tylko na Jancarzu ? Jaki wynik stawiasz w meczu z Gorzowem ?
    Falubaz, Leszno, czy Sparta nie są do objechania.
    Pisałem tylko o Stali na Jancarzu i Apatorze na Motoarenie. Reszta ekip jest nieosiągalna na ich torze. Częstochowa to zagadka, ale objechać Leszno lub Falubaz na wyjeździe to byłby wyczyn stulecia takim składem.

    Ze zdrowym AJ Motor może objechać Stal na Jancarzu. Obstawiam wynik 44:46 dla Motoru
    Ze słabsza dyspozycją AJ lub jego brakiem przegramy to na pewno.
    1 bieg mamy w dupę 5:1, lub 4:2. 3:3 lub wyżej dla nas będzie wielkim zaskoczeniem.
    Reszta biegów na styku.

  22. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Falubaz, Leszno, czy Sparta nie są do objechania.
    Pisałem tylko o Stali na Jancarzu i Apatorze na Motoarenie. Reszta ekip jest nieosiągalna na ich torze. Częstochowa to zagadka, ale objechać Leszno lub Falubaz na wyjeździe to byłby wyczyn stulecia takim składem.

    Ze zdrowym AJ Motor może objechać Stal na Jancarzu. Obstawiam wynik 44:46 dla Motoru
    Ze słabsza dyspozycją AJ lub jego brakiem przegramy to na pewno.
    1 bieg mamy w dupę 5:1, lub 4:2. 3:3 lub wyżej dla nas będzie wielkim zaskoczeniem.
    Reszta biegów na styku.
    To, że jesteś oderwany od rzeczywistości wszyscy wiemy..
    Ale na miejscu Mariusza bym się o jedną rzecz obawiał, częstotliwość Twoich odpowiedzi na tym forum powoduje, że rekord odnośnie ilości napisanych postów na tym forum należący do Mariusza uważam za zagrożony.

    Ps. Nie ma miekkiej gry, 55-35

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Słowianka (11-04-2019)

  24. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 8 postach
    Trochę sam sobie przeczysz.
    Skoro twierdzisz, że Kildemand będzie niełapalny to Stal będzie nawet silniejsza niż w ubiegłym sezonie, w którym zdobyła srebrny medal DMP.
    Wówczas Kildemand spokojnie zastąpi Vaculika, a za Sundstroema, który prezentował się słabo, pojedzie Thomsen, który w poprzedniej kolejce przywiózł 13+2 w Częstochowie.
    Skoro Kildemand miałby być niełapalny to Stal będzie miała trzech zawodników, którzy zakręcą się w okolicy kompletu. Wypowiedzi, w takich warunkach, że "Stal jest spokojnie do objechania" są czystą abstrakcją i muszą wynikać albo z kompletnej nieznajomości żużlowych realiów, albo z - tak jak pisali poprzednicy - z utraty kontaktu z rzeczywistością.

  25. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi istred za jego przydatny post!

    Nigel (11-04-2019), Słowianka (11-04-2019), Torretoo (11-04-2019)

  26. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Kildemand jak zrobi 7 punktów z tego numeru to będzie SUPER.

  27. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Teoria, statystyki, itp... ile razy to już przerabialiśmy?
    Z Grudziądzem też wielu statystyków pisało jedno, a mecz zweryfikował zupełnie coś innego.

    Poczekajmy do piątku i tyle. Zobaczymy kto tak naprawdę czuje żużel, a kto jest "leśnym dziadkiem" z programem i długopisem w ręku w czasie meczu.
    AJ musi jechać i być w dyspozycji. Wtedy wynik 44:46 dla Motoru jest jak najbardziej możliwy do spełnienia.

  28. Powrót do góry    #24
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    To będziesz miał dwucyfrowy kurs na wygraną Lublina
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-04-2019)

  30. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To będziesz miał dwucyfrowy kurs na wygraną Lublina
    Wystaw na Łełka 3,5

  31. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Teoria, statystyki, itp... ile razy to już przerabialiśmy?
    Z Grudziądzem też wielu statystyków pisało jedno, a mecz zweryfikował zupełnie coś innego.

    Poczekajmy do piątku i tyle. Zobaczymy kto tak naprawdę czuje żużel, a kto jest "leśnym dziadkiem" z programem i długopisem w ręku w czasie meczu.
    AJ musi jechać i być w dyspozycji. Wtedy wynik 44:46 dla Motoru jest jak najbardziej możliwy do spełnienia.
    Nie teoria i statystyki, a logiczne myślenie. Piszesz-Pająk niełapalny, do tego Zimny i Ksysio, to razem 35-40pkt, Woźniak kilka pkt przywiezie, czyli Thomsen i juniorzy musieliby prawie wyzerować u siebie. Jakoś tego nie widzę.
    Ja widzę tak: Zimny i Ksysio to pewniaki, Woźniak na kilka pkt też, pozostaje nadzieja na słabość Pająka (3-5pkt)-co możliwe i Thomsena, juniorzy Gorzowa rzeczywiście mogą zostać objechani, Karczmarz po kontuzjach nie może się pozbierać. Za dużo tych oczekiwanych słabości w Stali, na specyficznym Jancarzu Motor'owcy zderzą się z większym problemem niż na swoim torze.

  32. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Poczekajmy do jutra

  33. Powrót do góry    #28
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Wystaw na Łełka 3,5
    Nie będzie Jedynie z ziomkiem z pary w H2H
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-04-2019)

  35. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Poczekajmy do jutra
    Nie no nie róbmy już jaj. To wcześniej Mariusz napisze komuś = TAK MASZ RACJĘ niż Motor wygra w Gorzowie. To brzmi jak S-F. 40 - 42 punkty to będzie super wynik.

  36. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Tak jak wspominałem przed meczem z GKM, że Grudziądz jest do objechania. Stal na Jancarzu i Toruń na Motoarenie są również do objechania.
    Leszno? Falubaz? Sprata? Jakoś nie widzę tutaj wygranej na ich terenie. Co jak co ale nie możemy liczyć na zdobywanie punktów tylko u siebie i być pewni tych punktów, bo może być inaczej.
    Nadal chcę podkreślić, że walczymy o utrzymanie, a nie o PO. Każda zdobycz pkt jest cenna.
    Skoro Stal i Apator są do objechania na wyjazdach to pewnie zakładasz również wygrane u siebie z tymi zespołami. Wcześniej pisałeś w innym wątku, że podobnie wygląda sprawa z Włókniarzem - do objechania.
    Licząc na szybko punkty 5+5+5+2(za GKM)= 17 pkt. Jeszcze tylko dwa punkty i PO dla Motoru
    Czy to niemożliwe? Oczywiście, że możliwe. Czy prawdopodobne? Nie.
    Motor na własnym torze i Motor na torach wyjazdowych to mogą być dwie bardzo różne drużyny.

    Przy założeniu, że najsłabszy senior Stali będzie "niełapalny" to z Motoru nie będzie czego zbierać w piątek...
    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 11-04-2019 o 12:28
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  37. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Bartek pierwszy raz chyba od x lat nie z juniorem.
    Do tej pory brak komentarza Przemka odnośnie rotacji przez Stasia czekamy ...

    Gorzów u siebie to +10 spokojnie pyknie, bez GŁ i poobijany AJ więc pewne prowadzenie od początku meczu
    edit.
    P.K - ja osobiście lubię jego analizy nie zawsze ma rację ale chociaż widać w tym pomysł czego nie można mówić o Stasiu "jakoś to będzie"
    Ostatnio edytowane przez Jjasiek ; 11-04-2019 o 12:38

  38. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jjasiek Zobacz posta
    Bartek pierwszy raz chyba od x lat nie z juniorem.
    Do tej pory brak komentarza Przemka odnośnie rotacji przez Stasia czekamy ...
    Zaraz rozpisze, że Stachu źle to zrobił bo Kasprzak z 13.

  39. Powrót do góry    #33
    Użytkownik Awatar Michcio13
    Dołączył
    06-04-2019
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 31 w 16 postach
    Pierwszy mecz wyjazdowy mocno zweryfikuje moc Motoru. Matadorzy własnego toru będą mieć problemy i juniorzy z Lublina mogą utrzymać przyzwoity wynik.
    Wygrana Stali mniejszą różnicą niż 10 pkt będzie dla mnie niespodzianką.

  40. Powrót do góry    #34
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jakby to był wyjazd do Grudziądza czy Torunia to możnaby mieć nadzieję na korzystny wynik. W Gorzowie Motor trafi na paluchowisko z jedną ścieżką przy krawężniku i tyle. 40 punktów do uzbierania, więcej raczej nie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  41. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Szkoda, ze potencjal walecznosci obu druzyn zostanie zaorany g*wnianym torem z jedna sciezka
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Jakby to był wyjazd do Grudziądza czy Torunia to możnaby mieć nadzieję na korzystny wynik. W Gorzowie Motor trafi na paluchowisko z jedną ścieżką przy krawężniku i tyle. 40 punktów do uzbierania, więcej raczej nie.
    Na prawdziwym "paluchowisku" to uzyskanie 30 punktów byłoby wyzwaniem. Teraz to jest "chomskowisko" czyli start+pierwszy łuk i koniec, na "paluchowisku" trzeba było jeszcze utrzymać się na motorze przez 4 okrążenia.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  43. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-04-2019), gorzowiak (12-04-2019), polewaczka (11-04-2019)

  44. Powrót do góry    #37
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No tak "statystycznie" i "logicznie" to najsłabsze ogniwa seniorskie Stali są +/- na poziomie Michelsena, czyli najmocniejszego na dziś zawodnika gości.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    statystycznie i logicznie to Grudziądz miał nas rozjechać.
    Buczkowski fenomenalna forma na sparingach
    Pawlicki - fenomenalna forma, wygrał nawet Jancarza, był przed Zimnym, gdzie to jego domowy tor.
    Bjerre, Lindbaeck, juniorzy również na sparingach wyglądali bardzo dobrze.

    My mieliśmy taki skład jaki mieliśmy, od razu na początku straciliśmy ostoję, gwarancję pkt, najlepszego naszego zawodnika, naszego kapitana AJ.

    Więc na logikę Grudziądz powinien to wygrać bez zająknięcia.

    Zobaczymy co jutro przyniesie tor i możliwości obu ekip.
    Ale i tak wierzę w to, że ze zdrowym AJ Stal objedziemy.

    Jak przegramy to trudno, nic się nie stanie przecież. Ale dajcie nam spróbować chociaż objechać ten mecz Bo z Grudziądzem też nie pozwalaliście nam tego meczu objechać.

  46. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No tak "statystycznie" i "logicznie" to najsłabsze ogniwa seniorskie Stali są +/- na poziomie Michelsena, czyli najmocniejszego na dziś zawodnika gości.
    W Częstochowie Thomsen też miał być najsłabszym ogniwem Stali. Pojedynki z Michelsenem będa dla mnie smaczkiem zawodów. Mam nadzieję, że mimo rzekomo istniejącej tylko jednej ścieżki na Janacarzu, tych dwóch zawodników i oczywiście Miesiąc będą się zapuszczać tam gdzie inni z góry zakładają, że sie nie da jechać. Dla Motoru będzie to tak naprawdę pierwsze przywitanie z Ekstraligą. Będzie im łatwiej, bo presja już zeszła i nikt nie oczekuje po nich cudu, ale szans nie daję im wielkich. Znakiem zapytanie dyspozycja Jonssona po dzwonie. Mój typ 53-37.

    A na chomskowisku da się wyprzedzać po dużej, trzeba tylko chcieć i umieć, polecam zwłaszcza komentarz Cegły po zakończeniu wyścigu:

    https://www.youtube.com/watch?v=f6l59JY6taA

  47. Powrót do góry    #40
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Jak przegramy to trudno, nic się nie stanie przecież. Ale dajcie nam spróbować chociaż objechać ten mecz Bo z Grudziądzem też nie pozwalaliście nam tego meczu objechać.
    Kto nie pozwalał? Poza tym jedna kwestia, nie rób zasady z aberracji.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  48. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    W Częstochowie Thomsen też miał być najsłabszym ogniwem Stali.
    Ciekawe. Ale według kogo ? Dla mnie miał być solidnym punktem.

  49. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 8 postach
    Porównywanie Grudziądza do Gorzowa to kompletna nieznajomość żużla.
    Pierwsza drużyna odkąd awansowała do ekstraligi co roku broni się przed spadkiem, druga to w ostatnich 5 sezonach 4-krotny medalista DMP, w tym dwukrotnie złoty.
    Grudziądz od X lat nie wygrał na wyjeździe, Gorzów w ciągu ostatnich trzech sezonów u siebie przegrywał tylko dwukrotnie.

    Rozumiem wiarę we własną drużynę, również wierzę w Motor. Wierzyłem w wygraną z Grudziądzem, odrobienie strat z Rybnika i byłem pewny pokonania Rzeszowa w barażach o I ligę.
    Ale wiara w drużynę nie powinna prowadzić do śmieszności.

    Generalnie szanuję inne opinie, nawet jeśli się kompletnie z nimi nie zgadzam. Jednak wypowiadając się na forum ogólnopolskim trzeba pamiętać, że przez pryzmat tego co piszesz mogą być oceniani kibice Motoru jako ogół, a swoimi wypowiedziami kibiców Motoru ośmieszasz.
    Ostatnio edytowane przez istred ; 11-04-2019 o 13:56

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi istred za jego przydatny post!

    gorzowiak (12-04-2019)

  51. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    I co? Jesteś z Lublina i uważasz, że Motor nie ma szans ze Stalą? Że jest to śmieszne?
    Jak ktoś nie wierzy to nie jest prawdziwym kibicem tylko Januszem.
    W swój zespół się wierzy do końca. Co byłoby gdybyśmy jechali z nastawieniem na porażkę? To po co w ogóle jechać do tego Gorzowa? Może od razu dajmy im te 2 pkt?

    Nawet jeżeli przegramy to nic się nie stanie, ale i tak wierzę w to, że Stal jest do objechania. Nie wierzę również w wygraną Motoru w Lesznie, Wrocławiu czy Zielonej. Tu nawet wiary nie mam o to.

    Z wiary się nie śmieje Panowie. W szczególności z prawdziwej wiary do swojego zespołu.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 11-04-2019 o 13:59

  52. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ciekawe. Ale według kogo ? Dla mnie miał być solidnym punktem.
    Statystycznie rzecz biorąc, a także biorąc pod uwagę jego wcześniejsze występy na tle ekstraligowców, słabe starty i nieprzekonywującą jazdę w sparingach logicznie myśląc trudno było znaleźć przesłanki na wynik dwucyfrowy w Częstochowie, tym bardziej, że Cieślak nie zrobił toru do wyprzedzania. Ja więcej spodziewałem się po Michelsenie, ale jego chyba zjadła presja i teraz role mogą się odwrócić, stawiam, że Thomsen będzie silniejszym punktem na wyjazdach niż u siebie, bo to nie jest startowiec.

  53. Powrót do góry    #45
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta

    Nawet jeżeli przegramy to nic się nie stanie, ale i tak wierzę w to, że Stal jest do objechania. Nie wierzę również w wygraną Motoru w Lesznie, Wrocławiu czy Zielonej. Tu nawet wiary nie mam o to.
    Czyli nie jesteś prawdziwym kibicem xD
    Dobra no żarty żartami, ale ja już wolę czytać o krótkich spodenkach i potencjałach Strzelca...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •