Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 655

Wątek: II Runda DMP: Stal Gorzów - Motor Lublin

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czyli nie jesteś prawdziwym kibicem xD
    Dobra no żarty żartami, ale ja już wolę czytać o krótkich spodenkach i potencjałach Strzelca...
    Buszmen proszę Cię. Leszno, Wrocław czy Zielona u siebie dla nas to nieosiągalna sprawa. Tu nawet nie można łudzić się o to, że możemy to wygrać
    Co jak co, ale tam nas nie będzie.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czyli nie jesteś prawdziwym kibicem xD
    Dobra no żarty żartami, ale ja już wolę czytać o krótkich spodenkach i potencjałach Strzelca...
    Szanuj Mariusza swojego bo możesz mieć gorszego !

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Buszmen (11-04-2019)

  4. Powrót do góry    #48
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Statystycznie rzecz biorąc, a także biorąc pod uwagę jego wcześniejsze występy na tle ekstraligowców, słabe starty i nieprzekonywującą jazdę w sparingach logicznie myśląc trudno było znaleźć przesłanki na wynik dwucyfrowy w Częstochowie, tym bardziej, że Cieślak nie zrobił toru do wyprzedzania. Ja więcej spodziewałem się po Michelsenie, ale jego chyba zjadła presja i teraz role mogą się odwrócić, stawiam, że Thomsen będzie silniejszym punktem na wyjazdach niż u siebie, bo to nie jest startowiec.
    Swój pierwszy bieg miał niemrawy. A w drugiej serii w obsadzie Lindgren/Miedziński/KK, gdyby zrobił zero, to duże prawdopodobieństwo, że już by w tym meczu nie wyjechał.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Jutro sie okaże kto lepiej czuje żużel. Ps. Wygramy wszystko na wyjeździe i wszystko u siebie ale podkreślam że wciąż walczymy o utrzymanie

  6. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Reasumując.

    Czy ktoś z tego forum oprócz mnie wierzy wygraną Lublina, czy nikt?
    Bo wszyscy jak na razie oprócz mnie wskazują, że Stal wygra i to spora różnicą pkt.

    PS. Czekam na analizę Przemka z Gorzowa na temat zestawienia składu. Ale przed meczem (dziś lub jutro przed 17:00) a nie po meczu, gdzie każdy mądry
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 11-04-2019 o 14:11

  7. Powrót do góry    #51
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 8 postach
    Ja wierzę, bo w sporcie sensacje się zdarzają. Sam pamiętam mecz z 2004 r., kiedy jechaliśmy po baty, a przywieźliśmy z Gorzowa remis, po świetnej jeździe Grześka Knappa. Swoją drogą pozdrowienia dla Gorzowiaków, którzy wówczas próbowali opóźnić rozpoczęcie meczu ze względu na awarię naszego autokaru.

    Jednak nie zamierzam nikogo przekonywać do tego, że wywieziemy z Gorzowa jakiekolwiek punkty, bo realnie nie ma ku temu żadnych przesłanek.
    I nie chcę siebie, ani ogólnie kibiców z Lublina przedstawiać jako oderwanych od rzeczywistości.

  8. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi istred za jego przydatny post!

    Nigel (11-04-2019), Staleczka 3 (12-04-2019), j-rules (11-04-2019)

  9. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Reasumując.

    Czy ktoś z tego forum oprócz mnie wierzy wygraną Lublina, czy nikt?
    Bo wszyscy jak na razie oprócz mnie wskazują, że Stal wygra i to spora różnicą pkt.
    Nie martw się. Mało kto wierzy w wygraną Motoru, ale za to wielu życzy Wam tego.
    Cała nadzieja Lublina w Krzyżaniaku i Chomskim.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  10. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez istred Zobacz posta
    Jednak nie zamierzam nikogo przekonywać do tego, że wywieziemy z Gorzowa jakiekolwiek punkty, bo realnie nie ma ku temu żadnych przesłanek.
    I nie chcę siebie, ani ogólnie kibiców z Lublina przedstawiać jako oderwanych od rzeczywistości.

    Ale to nie jest oderwanie od rzeczywistości.
    Uważam dość realnie, że szansę na wywiezienie 2 pkt przy zdrowym AJ są. Nie napisze, że są duże, bo wtedy musiałbym obstawić mecz 40:50 dla Motoru, ale szansa jest dlatego obstawiam mecz na 44:46 dla Motoru.
    Realnie to w Lesznie dostaniemy w tyłek.

    Ten mecz z Gorzowem jest do wygrania i koniec kropka. Jak przegramy to ok, trudno. Ale ten mecz jest do wygrania Panowie.

    @Nigel - Chomski już tym zestawieniem składu zrobił chyba sobie krzywdę Nie wiem, nie znam się - zobaczymy jutro

  11. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 8 postach
    Bardzo celnie ujął to Nigel.
    Czy to niemożliwe? Oczywiście, że możliwe. Czy prawdopodobne? Nie.

  12. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach

  13. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Na prawdziwym "paluchowisku" to uzyskanie 30 punktów byłoby wyzwaniem. Teraz to jest "chomskowisko" czyli start+pierwszy łuk i koniec, na "paluchowisku" trzeba było jeszcze utrzymać się na motorze przez 4 okrążenia.
    Oplułem ekran ze śmiechu....
    Faktycznie, na paluchowisku to Miesiąc, Lambert czy kontuzjowany AJ nie utrzymali by się na motocyklu....a Motor do 30-stki by nie doszedł.
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  14. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ale to nie jest oderwanie od rzeczywistości.
    Uważam dość realnie, że szansę na wywiezienie 2 pkt przy zdrowym AJ są. Nie napisze, że są duże, bo wtedy musiałbym obstawić mecz 40:50 dla Motoru, ale szansa jest dlatego obstawiam mecz na 44:46 dla Motoru.
    Na jakiej podstawie twierdzisz, że AJ będzie tak wymiatał na Jancarzu, że musiałbyś obstawiać wygraną Motoru aż 10 punktami?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  15. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Uważam dość realnie, że szansę na wywiezienie 2 pkt przy zdrowym AJ są. I to będzie na 44:46 mecz na styku.
    Nie obstawiłbym wygranej Motoru na +10 nawet przy bardzo dobrej dyspozycji AJ, bo jednak to nie jest realne.
    Jeżeli AJ zabraknie, lub będzie w słabszej dyspozycji to ten mecz będzie przegrany. Od początku o tym pisze.

    Ale dość realnie uważam na 2 pkt dla Motoru przy dyspozycji AJ.

  16. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    oczywiscie, ze sa realne szanse. Problem w tym, ze sa one na poziomie 3%.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (12-04-2019)

  18. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Panowie to nie sa szachy, to jest żuzel

  19. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    A ja tam trzymam kciuki Pamietam wyjazd do Torunia na final w 2009 roku. Nikt wczesniej nie wygral w Toruniu na nowej Motoarenie, Bardzo mała zaliczka punktowa w pierwszym meczu, na Motoarenie przygotowane wszystko w 100 % pod złoto Torunian, szampany, kwiaty, fajerwerki itd, a tu skonczylo się euforią zielonogórzan....coś jak w Lublinie w zeszły piątek...
    Różnica jedynie taka, ze wtedy między Toruniem a Zieloną Górą nie było takiej dużej różnicy w poziomie zawodników...

    Schodząc na ziemie...Ciężko wytypować rozmiary przegranej Lublinian w tym mecz. Licze na wyrównany mecz, jednak punkty zostana pewnie w Gorzowie.

  20. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    kluczowa może być pogoda.

    będzie stosunkowo chłodno, tor i motocykle mogą zachowywać się trochę inaczej niż normalnie.

    aczkolwiek coś innego niż kontrolowane zwycięstwo Stali (50-40 +/-2pkt) będzie sporą niespodzianką i to nie ważne w jakiej formie pojedzie AJ.

  21. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2017
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 44 w 38 postach
    wy tu gadu gadu, a nikt nie zauważył, że Chomskiemu chyba się klawiatura popsuła, bo zazwyczaj ustawiał skład metodą Coppy'ego-Paste'a, a tutaj Bartek pod numerem 9. Szkoda, że nie dał go pod numer 2 albo 4 żeby słabszym zawodnikom (Kildemand) dać handicap w pierwszej części zawodów. Tak czy inaczej 55:35.

  22. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Panowie to nie sa szachy, to jest żuzel
    No właśnie, taki Miesiąc sam nie pamięta kiedy ostatni raz jechał w Gorzowie na Jancarzu, jak sam mówi, jedzie tam przypomnieć sobie ten tor. Lampart podobnie. AJ jeździł w Gorzowie w sumie częściej, ale i on sam za tym torem nie przepada. Być może Lambert coś pokaże na tym torze, MM tam razcej nie polata. Nie bardzo wiem który zawodnik Motoru miałby na Jancarzu ciągnąc wynik. No ale zobaczymy, co tam Koziołki zwojują.

    Cytat Zamieszczone przez mroczny rycerz Zobacz posta
    wy tu gadu gadu, a nikt nie zauważył, że Chomskiemu chyba się klawiatura popsuła, bo zazwyczaj ustawiał skład metodą Coppy'ego-Paste'a, a tutaj Bartek pod numerem 9. Szkoda, że nie dał go pod numer 2 albo 4 żeby słabszym zawodnikom (Kildemand) dać handicap w pierwszej części zawodów.
    Moim zdaniem Stasiu testuje w tym meczu inne rozwiązania. Bo jesli nie z Motorem to z kim ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-04-2019 o 15:15
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie, taki Tiesiąc sam nie pamięta kiedy ostatni raz jechał w Gorzowie na Jancarzu, jak sam mówi, jedzie tam przypomnieć sobie ten tor. Lampart podobnie. AJ jeździł w Gorzowie w sumie częściej, ale i on sam za tym torem nie przepada. Być może Lambert coś pokaże na tym torze, MM tam razcej nie polata. Nie bardzo wiem który zawodnik Motoru miałby na Jancarzu ciągnąc wynik. No ale zobaczymy, co tam Koziołki zwojują.



    Moim zdaniem Stasiu testuje w tym meczu inne rozwiązania. Bo jesli nie z Motorem to z kim ?
    Stasiu poczytał forum. Bał się gniewu Przemka. Pomyślał '' A ch_uj tam. Pozmieniam. Jak chce tego lud ''

  24. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Być może Lambert coś pokaże na tym torze, MM tam razcej nie polata.
    Obawiam się, że Lambert nie polata. Ten sezon zaczął słabo i do tego przegrywa praktycznie wszystkie starty.
    Bardziej liczę właśnie na MM - ma niezłe starty, szybkie motocykle, co pokazywał przed sezonem. Z Grudziądzem nie pokazał swoich możliwości. Sam mówił, że nie wie co się stało, bo na treningach objeżdżał wszystkich kolegów z drużyny, a w meczu był wolny.
    Po cichu liczę też na Dawida Lamparta. Świetnie zaprezentował się w Lublinie, a w ubiegłym sezonie lepiej jeździł właśnie na wyjazdach. Ma dobre starty, sprzętowo też jest nieźle.
    O Miesiącu się nie wypowiem, bo to jest ewenement. Teoretycznie ze swoimi startami nie ma prawa zrobić punktów, ale to taki zawodnik, który zaskakuje w najmniej spodziewanym momencie - tak jak w finale II ligi na betonowym torze w Gnieźnie, gdzie przez większą część meczu gospodarze nie łapali się nawet na jego szprycę.

  25. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Akurat Lambert to na torze Stanleya zdobędzie najwięcej punktów w drużynie Motoru.

  26. Powrót do góry    #68
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No ale jak na Norfolk robi 4, to nie wiem...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  27. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale jak na Norfolk robi 4, to nie wiem...
    Wiem, że na razie to nie jedzie jak powinno. Ale mimo to będzie mu tam pasowało. 100 % KMO.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 11-04-2019 o 16:02

  28. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Spokojna wygrana Stali , 54:36- 56:34. A głównie dlatego, iż w ekipie Motoru nie ma kto wygrywać biegów na wyjeździe. Zwłaszcza na Jancarzu i zwłaszcza dlatego, że do wygranego biegu potrzeba jednak dwóch.

  29. Powrót do góry    #71
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2016
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Życzę Lublinianom jak najlepiej, ale jak czytam niektóre komentarze to oczom nie wierzę. Kim chcecie wygrać w Gorzowie? Niższa wygrana Stali niż 55:35 będzie dla mnie niespodzianką.

  30. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Dziwne uczucie. Zaraz mecz a człowiek w pracy... Nie ma tego klimatu co mecze w niedziele.

  31. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez mroczny rycerz Zobacz posta
    wy tu gadu gadu, a nikt nie zauważył, że Chomskiemu chyba się klawiatura popsuła, bo zazwyczaj ustawiał skład metodą Coppy'ego-Paste'a, a tutaj Bartek pod numerem 9. Szkoda, że nie dał go pod numer 2 albo 4 żeby słabszym zawodnikom (Kildemand) dać handicap w pierwszej części zawodów. Tak czy inaczej 55:35.
    Właśnie nie rozumiem tej zmiany, to jest zwykłe zamienienie dwóch teoretycznie najmocniejszych zawodników. Plusem tylko jest to, że Zmarzlik pojedzie w 13 biegu, co zablokuje mocną parę gości: Jonsson +prawdopodobny taktyk. Rozumiem jakby sprobował ze Zmarzlikiem pod 12, ale nie..bo po co? Poza tym akurat w tym meczu wystawienie Kasprzaka z juniorem, to taki trochę prezent dla gości, bo mogą w 4, 6 i 8 biegu przywieźc korzystny wynik. Poza tym powielany jest kolejny raz błąd, że w 12 biegu u siebie Chomski stawia na slabszego juniora- już raz Sparta w 2017 roku mu pokazala co to znaczy dawać slabszego juniora w 12 biegu.

    Wróciłem ze stadionu przed chwilą i ten tor to jest istna skała. Nie wiem, czy Kasprzak na czyms takim bedzie się dobrze czuł. Nasi wczoraj krecili głowami na treningu, a pechowcowi Karczmarzowi rozleciał się najlepszy silnik. Także też nie ma co za bardzo się prezyc przed tym meczem i byc pewnym wygranej.

    Tym bardziej, że Motor uderzy na formacji juniorskiej..Ich druga linia: Michelsen, Jonsson, Lambert + jakis z młodzieżowców może wygrywac z 2 linią miejscowych i w przypadku zawalenia meczu przez Kasprzaka wynik wcale nie jest taką oczywista sprawą. Ja tam jestem ciekaw jak taktycznie - majac z 708 zmian do zrobienia rozegra to sztab szkoleniowy Lublina. Mają 2 taktyki (Michelsen i Jonsson), ze zwykłej Lamberta i juniorów Na pewno najmocniejsze działa niech nie wytaczają na Zmarzlika. Atakowac powinni na KAsprzaka i Woźniaka...Tym bardziej, że ten tor mega twardy i przy takiej pogodzie (koło 3 stopni) naszym atutem żadnym nie bedzie.

  32. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Kto z Motoru jezdzil ostatnio w Gorzowie?

    Ten tor nawet dla druzyn ktore jezdza 2-3 rezy do roku tam zawsze jest zagadka

    bardzo kibicuje Motorowi po ostatnim meczu ale nie widze tu innego wyniku ja 60-30

  33. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    Kto z Motoru jezdzil ostatnio w Gorzowie?

    Ten tor nawet dla druzyn ktore jezdza 2-3 rezy do roku tam zawsze jest zagadka

    bardzo kibicuje Motorowi po ostatnim meczu ale nie widze tu innego wyniku ja 60-30
    tez taki wynik przewiduje. wszystko co więcej ujdzie motor bedzie dużą niespodzianka.

  34. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    ale kciuki oczywiscie mocno za Motor trzymam.

    do boju! pokazac serce jakiego dawno nie widzialem w Ekstralidze.

  35. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    52-38
    Na poczatku Gorzow odjedzie i to ustawi mecz, potem Motor troche sie podratuje rezerwami o tyle o ile, nominowane dla Gorzowa. Kontrolowane zwyciestwo.
    Przemek napisal, ze tor twardy. KK moze nie istniec, ale pod Wozniaka idealny.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Typy 60:30 to jakiś zart chyba ? Ludzie dalej patrzą na nazwiska a one nie jeżdzą.

  37. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Panie Kildemand ,AJ jest w Gorzowie ,za chwile wyjedzie na tor a przecież na 100% miało go nie być .Co poszło nie tak ?

  38. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Stawiam na kontrolowaną 16-20 punktową wygraną Gorzowa. Juniorzy Stali nie muszą się jakoś wysilać, bo seniorzy powinni wystarczyć do uzyskania około 50 punktów meczowych.

  39. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2017
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 44 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    Kto z Motoru jezdzil ostatnio w Gorzowie?

    Ten tor nawet dla druzyn ktore jezdza 2-3 rezy do roku tam zawsze jest zagadka

    bardzo kibicuje Motorowi po ostatnim meczu ale nie widze tu innego wyniku ja 60-30
    Michelsen w zeszłym roku na memoriale, a w 2017 roku na początku sezonu Lambert

  40. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Nie ma sie co napinac . Wynik koło remisu o ile zawodnicy z Lublina nie zabładzą i nie bedą szukac Gorzowa Ślaskiego. Ave Kępa ! Kępa Marek
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Im bliżej meczu, tym bardziej obawiam się pogromu. Mam nadzieję, że Motor da radę i będzie co oglądać...
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  42. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Tlumy, ze szpilki sie nie wcisnie

  43. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Jak tu nie lubić Dudka

  44. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Tlumy, ze szpilki sie nie wcisnie
    Dokładnie. ciekawe od kiedy sprzedawali bilety

  45. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kisik94 Zobacz posta
    Stawiam na kontrolowaną 16-20 punktową wygraną Gorzowa. Juniorzy Stali nie muszą się jakoś wysilać, bo seniorzy powinni wystarczyć do uzyskania około 50 punktów meczowych.
    tym bardziej muszą się wysilić bo przeciwnik jest cienki jak wino z grunbergu. oni jada o pieniądze. gdzie im będzie i na kim łatwiej zarobić. jak gorzow nie zrobi 60 pkt to znaczyć będzie ze czas to marionetkowe województwo zlikwidować nie można dopuścić do tego żeby było jeszcze większym posmiewiskiem

  46. Powrót do góry    #88
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Zmora jak widzi te trybuny to płacze i się zastanawia skąd weźmie kasę na te 60 punktów.
    Mam nadzieję, że w Grudziądzu będzie chociaż te 5000

  47. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    60 i bonusy. dramat ksiegowej.

    Motor do boju. Zlituj sie nad ksiegowa

  48. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Dokładnie. ciekawe od kiedy sprzedawali bilety
    W styczniu ruszyla sprzedaz

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •