Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 451 do 452 z 452

Wątek: II Runda GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa, 12.04.2019 godzina 20 30

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Nie wiem czy pamiętacie ale na meczu chyba Włókniarz - Unia Leszno w PO w 2005 r. po trybunach stadionu chodził koleś z gumową lalą przebraną w kevlar Unii Leszno. Podpis na kevlarze głosił "AGRO LALA"

    Sam miałem z tego niezły ubaw więc hipokryzją byłoby teraz oburzać się z powodu zachowania maskotki GKM
    Pzdr,
    Garfield

  2. Powrót do góry    #452
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Nie wiem czy bezrobotny ale gość jest dość utalentowany i jajcarski. W tym przebraniu salta robił, czy też pitbikem jeździł, i wiele innych akcji, żeby rozśmieszać publikę, a szczególnie dzieci. Na meczu z ROW-em parę lat temu z wędką biegał, na rekina . Ostatnio miał piłę spalinową ale nie wiem po co. Zresztą sam na swojej stronie opublikował sprostowanie i przeprosiny. E tam, w nosie z tym.
    Sebastian, bo tak ma chyba na imię odtwórca gołębia, był nim przez pierwsze dwa sezony i faktycznie dawał radę jako maskotka klubowa. Wędka na rekina, wcześniej chyba jako torreador przed meczem z Lesznem ? Przed tym sezonem wrócił, jak to zapowiadał z przytupem, ale numer zrobil niestety taki troche kontrowersyjny. Choć jak dla mnie bardziej prowokujące bylo klepanie się po tylku w kierunku sektora gości, niz te niby skoki i ruchy rzekomo imitujące stosunek z lwią maskotką.

    Speedy planuje mocno Was zaskoczyć! Jak? "– Jeśli myślicie, że łowienie „rekinów” na bonus czy przejazdy na dachu lawety były czymś zjawiskowym to jesteście w błędzie –teraz dopiero pokażę na co mnie stać"
    Jak obiecał tak zrobił....A czy będzie dalej jako maskotka ? Kibice na trybunach w sumie nie muszą tego wiedzieć, ale czy klub bedzie chcial z nim dalej wspólpracować skoro w powietrzu wisi kara ? Chyba, ze będzie maskotką pewien czas "za darmo"

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •