FTSL 2019 wyniki końcowe
1. adamo (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 514 2. Buszmen (PP Speedway Team) 496 3. Milosz2004 484 4. gregi_ns (Speedway Dream Team) 483 bart_RKM (Speedway Dream Team) 483 6. Hulc 482 7. Tomaszw1994 (Firey Team Speedway) 478 8. vasco2 (We Are The Best) 476 9. chris8 (Wymiatacze Team) 474 Penhall (Firey Team Speedway) 474 11. el_kwas (We Are The Best) 469 Tomek 2000 (Start Toruńko-Inowrocławski) 469 13. andreas2000 (Start Toruńko-Inowrocławski) 468 14. Darczello (Jaskółki) 466 15. pawloj (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 464 16. gulas (Jaskółki) 459 17. tomekar 456 18. Penny1986 (Start Toruńko-Inowrocławski) 454 19. JaacPoz (We Are The Best) 453 20. djoko1089 451 21. woojo (Speedway Dream Team) 448 22. Torretoo (Firey Team Speedway) 442 23. pawel_bydgoszcz (Zatorze Drim Tim Leszno) 438 24. MELAS (Speedway Dream Team) 436 sebaleszno 436 26. mike22 (Kwartet Egzotyczny) 432 apar1974 (Jaskółki) 432 28. Spree23 (Jaskółki) 429 29. Szczecin (We Are The Best) 428 kingpin 428 31. Karlito (Wymiatacze Team) 426 32. Presso (Zatorze Drim Tim Leszno) 425 33. Srubka_Leszno (Zatorze Drim Tim Leszno) 417 34. tonqister (Start Toruńko-Inowrocławski) 407 35. von_Loo (Kwartet Egzotyczny) 401 36. Byczek NZUL (Firey Team Speedway) 398 37. Paweł (Wymiatacze Team) 391 38. Capo_Nero (Kwartet Egzotyczny) 388 39. zigi1976 (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 386 40. Petrov (Zatorze Drim Tim Leszno) 384 41. tomason (Wymiatacze Team) 369 42. cokus1 (PP Speedway Team) 360 43. krisracingteam (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 345 44. Darleen (Kwartet Egzotyczny) 339 45. Iceman_x (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 317 46. Robi (PP Speedway Team) 312 47. Rezerwa_Taktyczna (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 303 48. szamot85 (PP Speedway Team) 297 49. czocho78 (DRINK Team) 292 maciek33 292 51. devill (DRINK Team) 247 52. hellraiser (DRINK Team) 241 53. zdzisiu007 (DRINK Team) 234 54. j-rules (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 56 55. savage (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 48 56. cukrzyca 0
Najlepsze wyniki indywidualne w kolejkach
- chris8, djoko1089 – 18 pkt.
- Presso – 40 pkt.
- Buszmen – 47 pkt.
- Kingpin, adamo, chris8, bart_RKM, MELAS, vasco2 – 28 pkt.
- Karlito, Robi, adamo, Milosz2004 – 25 pkt.
- Milosz2004 – 24 pkt.
- Krisrcaingteam, Penny1986, djoko1089, MELAS, Darczello, Tomaszw1994 – 23 pkt.
- Szczecin – 42 pkt.
- MELAS – 42 pkt.
- andreas2000 – 42 pkt.
- Milosz2004 – 30 pkt.
- apar1974, Tomaszw1994, zigi1976 – 39 pkt.
- Buszmen – 40 pkt.
- sebaleszno, Hulc, adamo – 25 pkt.
- gregi_ns, Darczello – 45 pkt.
- Tomek 2000 – 33 pkt.
- Srubka_Leszno, Torretoo, Presso, Darczello, Petrov, adamo, gulas – 15 pkt.
- mike22, vasco2 – 18 pkt.
- tonqister – 34 pkt.
- Srubka_Leszno, andreas2000, Tomek 2000 – 17 pkt.
- JaacPoz, Karlito – 17 pkt.
LT 2019 (wyniki końcowe)
1. Start Toruńsko-Inowrocławski 16 8 3 1527 2. Speedway Dream Team 14 7 4 1620 3. We Are The Best 14 7 4 1528 4. Jaskółki 14 7 4 1505 5. Firey Team Speedway 14 7 4 1477 6. Wielka Czwórka Bydgoszcz 12 6 5 1453 7. Wymiatacze Team 12 6 5 1434 8. Kwartet Egzotyczny 12 6 5 1399 9. PP Speedway Team 10 5 6 1411 10. Zatorze Drim Tim Leszno 8 4 7 1387 11. DRINK Team 6 3 8 864 12. Falubaz&Sparta&Wybrzeże 2 1 10 861
Najlepsze wyniki drużynowe w kolejkach LT2019
- Speedway Dream Team – 168 pkt.
- PP Speedway Team – 220 pkt.
- Speedway Dream Team – 128 pkt.
- Wymiatacze Team – 99 pkt.
- We Are The Best – 192 pkt.
- Speedway Dream Team – 195 pkt.
- Jaskółki – 176 pkt.
- Kwartet Egzotyczny – 145 pkt.
- Speedway Dream Team – 200 pkt.
- Start Toruńsko-Inowrocławski – 139 pkt.
- Kwartet Egzotyczny – 146 pkt.
Ranking Kapitanów
1. gregi_ns (Speedway Dream Team) 329 2. Buszmen (PP Speedway Team) 323 3. Tomek 2000 (Start Toruńko-Inowrocławski) 314 4. el_kwas (We Are The Best) 310 5. gulas (Jaskółki) 294 6. Torretoo (Firey Team Speedway) 290 7. mike22 (Kwartet Egzotyczny) 284 8. Karlito (Wymiatacze Team) 279 9. Iceman_x (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 269 10. Petrov (Zatorze Drim Tim Leszno) 268 11. krisracingteam (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 243 12. devill (DRINK Team) 161
Super Snajper FTSL
1. adamo Wielka Czwórka Bydgoszcz 17 2. Szczecin We Are The Best 16 3. andreas2000 Start Toruńsko - Inrowrocławski 15 4. bart_RKM Speedway Dream Team 13 tomekar 13 6. djoko1089 12 Hulc 12 Milosz2004 12 szamot85 PP Speedway Team 12 tonqister Start Toruńsko - Inowrocławski 12 11. Capo_Nero Kwartet Egzotyczny 11 chris8 Wymiatacze Team 11 el_kwas We Are The Best 11 kingpin 11 MELAS Speedway Dream Team 11 Penhall Firey Team Speedway 11 Penny1986 Start Toruńsko - Inrowrocławski 11 Robi PP Speedway Team 11 19. apar1974 Jaskółki 10 Buszmen PP Speedway Team 10 JaacPoz We Are The Best 10 pawloj Wielka Czwórka Bydgoszcz 10 Rezerwa_Taktyczna Wielka Czwórka Bydgoszcz 10 Spree23 Jaskółki 10 von_Loo Kwartet Egzotyczny 10 woojo Speedway Dream Team 10 27. Karlito Wymiatacze Team 9 mike22 Kwartet Egzotyczny 9 Tomaszw1994 Firey Team Speedway 9 Tomek 2000 Start Toruńsko - Inowrocławski 9 vasco2 We Are The Best 9 32. gregi_ns Speedway Dream Team 8 gulas Jaskółki 8 krisracingteam Falubaz&Sparta&Wybrzeże 8 pawel_bydgoszcz Zatorze Drim Tim Leszno 8 Petrov Zatorze Drim Tim Leszno 8 Srubka_Leszno Zatorze Drim Tim Leszno 8 Torretoo Firey Team Speedway 8 39. Darczello Jaskółki 7 maciek33 7 Presso Zatorze Drim Tim Leszno 7 tomason Wymiatacze Team 7 43. Byczek NZUL Firey Team Speedway 6 cokus1 PP Speedway Team 6 Darleen Kwartet Egzotyczny 6 hellraiser DRINK Team 6 Iceman_x Wielka Czwórka Bydgoszcz 6 Paweł Wymiatacze Team 6 zigi1976 Falubaz&Sparta&Wybrzeże 6 50. czocho78 DRINK Team 5 51. devill DRINK Team 3 zdzisiu007 DRINK Team 3 53. sebaleszno 2 54. savage Falubaz&Sparta&Wybrzeże 1
Wyniki LT
1 KOLEJKA LT18
PP Speedway Team * Kwartet Egzotyczny 99:163 Speedway Dream Team * Falubaz&Sparta&Wybrzeże 168:99 Wielka Czwórka Bydgoszcz * DRINK Team 151:157 We Are The Best * Wymiatacze Team 121:131 Firey Team Speedway * Jaskółki 159:147 Start Toruńsko-Inowrocławski * Zatorze Drim Tim Leszno 163:155
2 KOLEJKA LT19
Kwartet Egzotyczny * Zatorze Drim Tim Leszno 137:126 Jaskółki * Start Toruńsko-Inowrocławski 169:151 Wymiatacze Team * Firey Team Speedway 141:180 DRINK Team * We Are The Best 175:165 Falubaz&Sparta&Wybrzeże * Wielka Czwórka Bydgoszcz 106:174 PP Speedway Team * Speedway Dream Team 220:179
3 KOLEJKA LT19
Speedway Dream Team * Kwartet Egzotyczny 128:80 Wielka Czwórka Bydgoszcz * PP Speedway Team 108:102 We Are The Best * Falubaz&Sparta&Wybrzeże 113:97 Firey Team Speedway * DRINK Team 107:90 Start Toruńsko-Inowrocławski * Wymiatacze Team 119:116 Zatorze Drim Tim Leszno * Jaskółki 109:110
4 KOLEJKA LT19
Kwartet Egzotyczny * Jaskółki 56:58 Wymiatacze Team * Zatorze Drim Tim Leszno 99:59 DRINK Team * Start Toruńsko-Inowrocławski 59:67 Falubaz&Sparta&Wybrzeże * Firey Team Speedway 42:49 PP Speedway Team * We Are The Best 69:76 Speedway Dream Team * Wielka Czwórka Bydgoszcz 68:58
5 KOLEJKA LT19
Wielka Czwórka Bydgoszcz * Kwartet Egzotyczny 168:145 We Are The Best * Speedway Dream Team 192:168 Firey Team Speedway * PP Speedway Team 162:163 Start Toruńsko-Inowrocławski * Falubaz&Sparta&Wybrzeże 148:90 Zatorze Drim Tim Leszno * DRINK Team 143:167 Jaskółki * Wymiatacze Team 166:125
6 KOLEJKA LT19
Kwartet Egzotyczny * Wymiatacze Team 173:176 DRINK Team * Jaskółki 151:169 Falubaz&Sparta&Wybrzeże * Zatorze Drim Tim Leszno 127:176 PP Speedway Team * Start Toruńsko-Inowrocławski 146:157 Speedway Dream Team * Firey Team Speedway 195:155 Wielka Czwórka Bydgoszcz * We Are The Best 160:163
7 KOLEJKA LT19
We Are The Best * Kwartet Egzotyczny 141:160 Firey Team Speedway * Wielka Czwórka Bydgoszcz 156:114 Start Toruńsko-Inowrocławski * Speedway Dream Team 162:136 Zatorze Drim Tim Leszno * PP Speedway Team 135:89 Jaskółki * Falubaz&Sparta&Wybrzeże 176:95 Wymiatacze Team * DRINK Team 133:65
8 KOLEJKA LT19
Kwartet Egzotyczny * DRINK Team 145:0 Falubaz&Sparta&Wybrzeże * Wymiatacze Team 53:110 PP Speedway Team * Jaskółki 127:105 Speedway Dream Team * Zatorze Drim Tim Leszno 121:128 Wielka Czwórka Bydgoszcz * Start Toruńsko-Inowrocławski 143:106 We Are The Best * Firey Team Speedway 140:113
9 KOLEJKA LT19
Firey Team Speedway * Kwartet Egzotyczny 131:127 Start Toruńsko-Inowrocławski * We Are The Best 170:163 Zatorze Drim Tim Leszno * Wielka Czwórka Bydgoszcz 126:129 Jaskółki * Speedway Dream Team 165:200 Wymiatacze Team * PP Speedway Team 185:138 DRINK Team * Falubaz&Sparta&Wybrzeże 0:84
10 KOLEJKA LT19
Kwartet Egzotyczny * Falubaz&Sparta&Wybrzeże 67:63 PP Speedway Team * DRINK Team 130:0 Speedway Dream Team * Wymiatacze Team 118:100 Wielka Czwórka Bydgoszcz * Jaskółki 120:122 We Are The Best * Zatorze Drim Tim Leszno 131:102 Firey Team Speedway * Start Toruńsko-Inowrocławski 138:139
11 – OSTATNIA - KOLEJKA LT19
Start Toruńsko-Inowrocławski * Kwartet Egzotyczny 145:146 Zatorze Drim Tim Leszno * Firey Team Speedway 128:127 Jaskółki * We Are The Best 118:123 Wymiatacze Team * Wielka Czwórka Bydgoszcz 118:128 DRINK Team * Speedway Dream Team 0:139 Falubaz&Sparta&Wybrzeże * PP Speedway Team 5:128
Tabela wszechczasów LT – 15 sezonów
- We Are The Best 5-3-4
- Wielka Czwórka Bydgoszcz 3-1-3
- Falubaz&Sparta&Wybrzeże 2-3-0
- PP Speedway Team 2-0-0
- Kwartet Egzotyczny 1-1-0
- Sex Mix Speedway Team 1-0-0
- Start Toruńsko-Inowrocławski 1-0-0
- Speedway Dream Team 0-2-2
- LPM Team 0-2-0
- Jaskółki 0-1-6
- Leszczyńskie Byki 0-1-0
- Wymiatacze Team 0-1-0
Wyniki FTSL – 16 sezonów
2004
1. Lexy
2. bazyli
3. Presso
2005
1. Maldini
2. Mietow
3. Korba
2006
1. mickey
2. PiXeL
3. SZTANGA
2007
1. Slawek
2. Darczello
3. cokus1
2008
1. Mariano_Italiano
2. wookie1982
3. gregi_ns
2009
1. SZTANGA
2. Darczello
3. Nalka
2010
1. SZTANGA
2. mickey
3. vasco2
2011
1. michu1990
2. bart_RKM
3. Rezerwa_Taktyczna
2012
1. devill
2. vasco2
3. michu1990
2013
1. Capo_Nero
2. Slawek
3. cokus1
2014
1. el_kwas
2. gregi_ns i KSUNIA
3. von_Loo
2015
1. gregi_ns
2. Tomek 2000
3. el_kwas i vasco2
2016
1. Hulc
2. Jarro
3. Buszmen
2017
1. Buszmen
2. szamot85
3. Jarro
2018
1. Tomaszw1994
2. bart_RKM
3. devill
2019
1. adamo
2. Buszmen
3. Milosz2004
Galeria Sław FTSL
1. SZTANGA 2 - 1 2. gregi_ns 1 1 1 3. mickey 1 1 - Slawek 1 1 - 5. Buszmen 1 1 1 6. michu1990 1 - 1 el_kwas 1 - 1 devill 1 - 1 9. Lexy 1 - - Maldini 1 - - Mariano_Italiano 1 - - Capo_Nero 1 - - Hulc 1 - - Tomaszw1994 1 - - 15. adamo 1 - - 16. Darczello - 2 - Bart_RKM - 2 - 18. Jarro - 1 1 19. vasco2 - 1 2 20. bazyli - 1 - Mietow - 1 - PiXeL - 1 - KSUNIA - 1 - Tomek 2000 - 1 - wookie1982 - 1 - szamot85 - 1 - 27. cokus1 - - 2 28. Presso - - 1 Korba - - 1 Nalka - - 1 Rezerwa_Taktyczna - - 1 von_Loo - - 1 Milosz2004 - - 1