Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wyniki końcowe FTSL2019 i LT2019

  1. Powrót do góry    #1
    Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    62
    Podziękowania: 294 w 140 postach

    Wyniki końcowe FTSL2019 i LT2019

    FTSL 2019 wyniki końcowe

    1. adamo (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 514
    2. Buszmen (PP Speedway Team) 496
    3. Milosz2004 484
    4. gregi_ns (Speedway Dream Team) 483
    bart_RKM (Speedway Dream Team) 483
    6. Hulc 482
    7. Tomaszw1994 (Firey Team Speedway) 478
    8. vasco2 (We Are The Best) 476
    9. chris8 (Wymiatacze Team) 474
    Penhall (Firey Team Speedway) 474
    11. el_kwas (We Are The Best) 469
    Tomek 2000 (Start Toruńko-Inowrocławski) 469
    13. andreas2000 (Start Toruńko-Inowrocławski) 468
    14. Darczello (Jaskółki) 466
    15. pawloj (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 464
    16. gulas (Jaskółki) 459
    17. tomekar 456
    18. Penny1986 (Start Toruńko-Inowrocławski) 454
    19. JaacPoz (We Are The Best) 453
    20. djoko1089 451
    21. woojo (Speedway Dream Team) 448
    22. Torretoo (Firey Team Speedway) 442
    23. pawel_bydgoszcz (Zatorze Drim Tim Leszno) 438
    24. MELAS (Speedway Dream Team) 436
    sebaleszno 436
    26. mike22 (Kwartet Egzotyczny) 432
    apar1974 (Jaskółki) 432
    28. Spree23 (Jaskółki) 429
    29. Szczecin (We Are The Best) 428
    kingpin 428
    31. Karlito (Wymiatacze Team) 426
    32. Presso (Zatorze Drim Tim Leszno) 425
    33. Srubka_Leszno (Zatorze Drim Tim Leszno) 417
    34. tonqister (Start Toruńko-Inowrocławski) 407
    35. von_Loo (Kwartet Egzotyczny) 401
    36. Byczek NZUL (Firey Team Speedway) 398
    37. Paweł (Wymiatacze Team) 391
    38. Capo_Nero (Kwartet Egzotyczny) 388
    39. zigi1976 (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 386
    40. Petrov (Zatorze Drim Tim Leszno) 384
    41. tomason (Wymiatacze Team) 369
    42. cokus1 (PP Speedway Team) 360
    43. krisracingteam (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 345
    44. Darleen (Kwartet Egzotyczny) 339
    45. Iceman_x (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 317
    46. Robi (PP Speedway Team) 312
    47. Rezerwa_Taktyczna (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 303
    48. szamot85 (PP Speedway Team) 297
    49. czocho78 (DRINK Team) 292
    maciek33 292
    51. devill (DRINK Team) 247
    52. hellraiser (DRINK Team) 241
    53. zdzisiu007 (DRINK Team) 234
    54. j-rules (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 56
    55. savage (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 48
    56. cukrzyca 0

    Najlepsze wyniki indywidualne w kolejkach


    1. chris8, djoko1089 – 18 pkt.
    2. Presso – 40 pkt.
    3. Buszmen – 47 pkt.
    4. Kingpin, adamo, chris8, bart_RKM, MELAS, vasco2 – 28 pkt.
    5. Karlito, Robi, adamo, Milosz2004 – 25 pkt.
    6. Milosz2004 – 24 pkt.
    7. Krisrcaingteam, Penny1986, djoko1089, MELAS, Darczello, Tomaszw1994 – 23 pkt.
    8. Szczecin – 42 pkt.
    9. MELAS – 42 pkt.
    10. andreas2000 – 42 pkt.
    11. Milosz2004 – 30 pkt.
    12. apar1974, Tomaszw1994, zigi1976 – 39 pkt.
    13. Buszmen – 40 pkt.
    14. sebaleszno, Hulc, adamo – 25 pkt.
    15. gregi_ns, Darczello – 45 pkt.
    16. Tomek 2000 – 33 pkt.
    17. Srubka_Leszno, Torretoo, Presso, Darczello, Petrov, adamo, gulas – 15 pkt.
    18. mike22, vasco2 – 18 pkt.
    19. tonqister – 34 pkt.
    20. Srubka_Leszno, andreas2000, Tomek 2000 – 17 pkt.
    21. JaacPoz, Karlito – 17 pkt.


    LT 2019 (wyniki końcowe)

    1. Start Toruńsko-Inowrocławski 16 8 3 1527
    2. Speedway Dream Team 14 7 4 1620
    3. We Are The Best 14 7 4 1528
    4. Jaskółki 14 7 4 1505
    5. Firey Team Speedway 14 7 4 1477
    6. Wielka Czwórka Bydgoszcz 12 6 5 1453
    7. Wymiatacze Team 12 6 5 1434
    8. Kwartet Egzotyczny 12 6 5 1399
    9. PP Speedway Team 10 5 6 1411
    10. Zatorze Drim Tim Leszno 8 4 7 1387
    11. DRINK Team 6 3 8 864
    12. Falubaz&Sparta&Wybrzeże 2 1 10 861

    Najlepsze wyniki drużynowe w kolejkach LT2019



    1. Speedway Dream Team – 168 pkt.
    2. PP Speedway Team – 220 pkt.
    3. Speedway Dream Team – 128 pkt.
    4. Wymiatacze Team – 99 pkt.
    5. We Are The Best – 192 pkt.
    6. Speedway Dream Team – 195 pkt.
    7. Jaskółki – 176 pkt.
    8. Kwartet Egzotyczny – 145 pkt.
    9. Speedway Dream Team – 200 pkt.
    10. Start Toruńsko-Inowrocławski – 139 pkt.
    11. Kwartet Egzotyczny – 146 pkt.

    Ranking Kapitanów

    1. gregi_ns (Speedway Dream Team) 329
    2. Buszmen (PP Speedway Team) 323
    3. Tomek 2000 (Start Toruńko-Inowrocławski) 314
    4. el_kwas (We Are The Best) 310
    5. gulas (Jaskółki) 294
    6. Torretoo (Firey Team Speedway) 290
    7. mike22 (Kwartet Egzotyczny) 284
    8. Karlito (Wymiatacze Team) 279
    9. Iceman_x (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 269
    10. Petrov (Zatorze Drim Tim Leszno) 268
    11. krisracingteam (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 243
    12. devill (DRINK Team) 161

    Super Snajper FTSL

    1. adamo Wielka Czwórka Bydgoszcz 17
    2. Szczecin We Are The Best 16
    3. andreas2000 Start Toruńsko - Inrowrocławski 15
    4. bart_RKM Speedway Dream Team 13
    tomekar 13
    6. djoko1089 12
    Hulc 12
    Milosz2004 12
    szamot85 PP Speedway Team 12
    tonqister Start Toruńsko - Inowrocławski 12
    11. Capo_Nero Kwartet Egzotyczny 11
    chris8 Wymiatacze Team 11
    el_kwas We Are The Best 11
    kingpin 11
    MELAS Speedway Dream Team 11
    Penhall Firey Team Speedway 11
    Penny1986 Start Toruńsko - Inrowrocławski 11
    Robi PP Speedway Team 11
    19. apar1974 Jaskółki 10
    Buszmen PP Speedway Team 10
    JaacPoz We Are The Best 10
    pawloj Wielka Czwórka Bydgoszcz 10
    Rezerwa_Taktyczna Wielka Czwórka Bydgoszcz 10
    Spree23 Jaskółki 10
    von_Loo Kwartet Egzotyczny 10
    woojo Speedway Dream Team 10
    27. Karlito Wymiatacze Team 9
    mike22 Kwartet Egzotyczny 9
    Tomaszw1994 Firey Team Speedway 9
    Tomek 2000 Start Toruńsko - Inowrocławski 9
    vasco2 We Are The Best 9
    32. gregi_ns Speedway Dream Team 8
    gulas Jaskółki 8
    krisracingteam Falubaz&Sparta&Wybrzeże 8
    pawel_bydgoszcz Zatorze Drim Tim Leszno 8
    Petrov Zatorze Drim Tim Leszno 8
    Srubka_Leszno Zatorze Drim Tim Leszno 8
    Torretoo Firey Team Speedway 8
    39. Darczello Jaskółki 7
    maciek33 7
    Presso Zatorze Drim Tim Leszno 7
    tomason Wymiatacze Team 7
    43. Byczek NZUL Firey Team Speedway 6
    cokus1 PP Speedway Team 6
    Darleen Kwartet Egzotyczny 6
    hellraiser DRINK Team 6
    Iceman_x Wielka Czwórka Bydgoszcz 6
    Paweł Wymiatacze Team 6
    zigi1976 Falubaz&Sparta&Wybrzeże 6
    50. czocho78 DRINK Team 5
    51. devill DRINK Team 3
    zdzisiu007 DRINK Team 3
    53. sebaleszno 2
    54. savage Falubaz&Sparta&Wybrzeże 1

    Wyniki LT

    1 KOLEJKA LT18

    PP Speedway Team * Kwartet Egzotyczny 99:163
    Speedway Dream Team * Falubaz&Sparta&Wybrzeże 168:99
    Wielka Czwórka Bydgoszcz * DRINK Team 151:157
    We Are The Best * Wymiatacze Team 121:131
    Firey Team Speedway * Jaskółki 159:147
    Start Toruńsko-Inowrocławski * Zatorze Drim Tim Leszno 163:155

    2 KOLEJKA LT19

    Kwartet Egzotyczny * Zatorze Drim Tim Leszno 137:126
    Jaskółki * Start Toruńsko-Inowrocławski 169:151
    Wymiatacze Team * Firey Team Speedway 141:180
    DRINK Team * We Are The Best 175:165
    Falubaz&Sparta&Wybrzeże * Wielka Czwórka Bydgoszcz 106:174
    PP Speedway Team * Speedway Dream Team 220:179

    3 KOLEJKA LT19

    Speedway Dream Team * Kwartet Egzotyczny 128:80
    Wielka Czwórka Bydgoszcz * PP Speedway Team 108:102
    We Are The Best * Falubaz&Sparta&Wybrzeże 113:97
    Firey Team Speedway * DRINK Team 107:90
    Start Toruńsko-Inowrocławski * Wymiatacze Team 119:116
    Zatorze Drim Tim Leszno * Jaskółki 109:110

    4 KOLEJKA LT19

    Kwartet Egzotyczny * Jaskółki 56:58
    Wymiatacze Team * Zatorze Drim Tim Leszno 99:59
    DRINK Team * Start Toruńsko-Inowrocławski 59:67
    Falubaz&Sparta&Wybrzeże * Firey Team Speedway 42:49
    PP Speedway Team * We Are The Best 69:76
    Speedway Dream Team * Wielka Czwórka Bydgoszcz 68:58

    5 KOLEJKA LT19

    Wielka Czwórka Bydgoszcz * Kwartet Egzotyczny 168:145
    We Are The Best * Speedway Dream Team 192:168
    Firey Team Speedway * PP Speedway Team 162:163
    Start Toruńsko-Inowrocławski * Falubaz&Sparta&Wybrzeże 148:90
    Zatorze Drim Tim Leszno * DRINK Team 143:167
    Jaskółki * Wymiatacze Team 166:125

    6 KOLEJKA LT19

    Kwartet Egzotyczny * Wymiatacze Team 173:176
    DRINK Team * Jaskółki 151:169
    Falubaz&Sparta&Wybrzeże * Zatorze Drim Tim Leszno 127:176
    PP Speedway Team * Start Toruńsko-Inowrocławski 146:157
    Speedway Dream Team * Firey Team Speedway 195:155
    Wielka Czwórka Bydgoszcz * We Are The Best 160:163

    7 KOLEJKA LT19

    We Are The Best * Kwartet Egzotyczny 141:160
    Firey Team Speedway * Wielka Czwórka Bydgoszcz 156:114
    Start Toruńsko-Inowrocławski * Speedway Dream Team 162:136
    Zatorze Drim Tim Leszno * PP Speedway Team 135:89
    Jaskółki * Falubaz&Sparta&Wybrzeże 176:95
    Wymiatacze Team * DRINK Team 133:65

    8 KOLEJKA LT19

    Kwartet Egzotyczny * DRINK Team 145:0
    Falubaz&Sparta&Wybrzeże * Wymiatacze Team 53:110
    PP Speedway Team * Jaskółki 127:105
    Speedway Dream Team * Zatorze Drim Tim Leszno 121:128
    Wielka Czwórka Bydgoszcz * Start Toruńsko-Inowrocławski 143:106
    We Are The Best * Firey Team Speedway 140:113

    9 KOLEJKA LT19

    Firey Team Speedway * Kwartet Egzotyczny 131:127
    Start Toruńsko-Inowrocławski * We Are The Best 170:163
    Zatorze Drim Tim Leszno * Wielka Czwórka Bydgoszcz 126:129
    Jaskółki * Speedway Dream Team 165:200
    Wymiatacze Team * PP Speedway Team 185:138
    DRINK Team * Falubaz&Sparta&Wybrzeże 0:84

    10 KOLEJKA LT19

    Kwartet Egzotyczny * Falubaz&Sparta&Wybrzeże 67:63
    PP Speedway Team * DRINK Team 130:0
    Speedway Dream Team * Wymiatacze Team 118:100
    Wielka Czwórka Bydgoszcz * Jaskółki 120:122
    We Are The Best * Zatorze Drim Tim Leszno 131:102
    Firey Team Speedway * Start Toruńsko-Inowrocławski 138:139

    11 – OSTATNIA - KOLEJKA LT19

    Start Toruńsko-Inowrocławski * Kwartet Egzotyczny 145:146
    Zatorze Drim Tim Leszno * Firey Team Speedway 128:127
    Jaskółki * We Are The Best 118:123
    Wymiatacze Team * Wielka Czwórka Bydgoszcz 118:128
    DRINK Team * Speedway Dream Team 0:139
    Falubaz&Sparta&Wybrzeże * PP Speedway Team 5:128

    Tabela wszechczasów LT – 15 sezonów

    1. We Are The Best 5-3-4
    2. Wielka Czwórka Bydgoszcz 3-1-3
    3. Falubaz&Sparta&Wybrzeże 2-3-0
    4. PP Speedway Team 2-0-0
    5. Kwartet Egzotyczny 1-1-0
    6. Sex Mix Speedway Team 1-0-0
    7. Start Toruńsko-Inowrocławski 1-0-0
    8. Speedway Dream Team 0-2-2
    9. LPM Team 0-2-0
    10. Jaskółki 0-1-6
    11. Leszczyńskie Byki 0-1-0
    12. Wymiatacze Team 0-1-0



    Wyniki FTSL – 16 sezonów
    2004

    1.
    Lexy
    2. bazyli
    3. Presso

    2005

    1.
    Maldini
    2. Mietow
    3. Korba

    2006

    1.
    mickey
    2. PiXeL
    3. SZTANGA

    2007

    1.
    Slawek
    2. Darczello
    3. cokus1

    2008

    1.
    Mariano_Italiano
    2. wookie1982
    3. gregi_ns

    2009

    1.
    SZTANGA
    2. Darczello
    3. Nalka

    2010

    1.
    SZTANGA
    2. mickey
    3. vasco2

    2011

    1.
    michu1990
    2. bart_RKM
    3. Rezerwa_Taktyczna

    2012

    1.
    devill
    2. vasco2
    3. michu1990

    2013

    1.
    Capo_Nero
    2. Slawek
    3. cokus1

    2014

    1.
    el_kwas
    2. gregi_ns i KSUNIA
    3. von_Loo

    2015

    1.
    gregi_ns
    2. Tomek 2000
    3. el_kwas i vasco2
    2016
    1. Hulc
    2. Jarro
    3. Buszmen

    2017
    1. Buszmen
    2. szamot85
    3. Jarro

    2018
    1. Tomaszw1994
    2. bart_RKM
    3. devill

    2019
    1. adamo
    2. Buszmen
    3. Milosz2004

    Galeria Sław FTSL
    1. SZTANGA 2 - 1
    2. gregi_ns 1 1 1
    3. mickey 1 1 -
    Slawek 1 1 -
    5. Buszmen 1 1 1
    6. michu1990 1 - 1
    el_kwas 1 - 1
    devill 1 - 1
    9. Lexy 1 - -
    Maldini 1 - -
    Mariano_Italiano 1 - -
    Capo_Nero 1 - -
    Hulc 1 - -
    Tomaszw1994 1 - -
    15. adamo 1 - -
    16. Darczello - 2 -
    Bart_RKM - 2 -
    18. Jarro - 1 1
    19. vasco2 - 1 2
    20. bazyli - 1 -
    Mietow - 1 -
    PiXeL - 1 -
    KSUNIA - 1 -
    Tomek 2000 - 1 -
    wookie1982 - 1 -
    szamot85 - 1 -
    27. cokus1 - - 2
    28. Presso - - 1
    Korba - - 1
    Nalka - - 1
    Rezerwa_Taktyczna - - 1
    von_Loo - - 1
    Milosz2004 - - 1


    Ostatnio edytowane przez Szczecin ; 16-09-2019 o 10:28

  2. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    Buszmen (14-08-2019), JaacPoz (04-09-2019), Tomaszw1994 (16-09-2019), adamo (17-09-2019), gregi_ns (21-09-2019), gulas (16-09-2019), woojo (16-09-2019)

  3. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    16,774
    Kliknij i podziękuj
    3,016
    Podziękowania: 4,028 w 2,231 postach
    Dzięki Szczecin za prowadzenie i graty dla Adamo, który był nie do złapania !
    Reclaim. Rebuild. Redesign.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    adamo (17-09-2019)

  5. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    855
    Podziękowania: 1,007 w 575 postach
    FIREY...... trzy z jedenastu meczy przegranych jednym punktem

    Gratulacje dla zwycięzców

  6. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Iceman_x
    Dołączył
    01-12-2001
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach

    icon9.gif

    ... gratuluje naszemu koledze z zespołu .. adamo gratki!!

    przy okazji tego podsumowania .. liderem galeri sław jest nasz kolega , wieloletni lider zespołu Wielka Czwórka Bydgoszcz —- SZTANGA!!

    SZTANGA od kilku typerow niestety nie mógł brać udział w typowaniu - choroba , wygrał dwie bitwy z rakiem !

    Niestety przegrał ostatecznie wojnę !

    SZTANGA- Krzysztof !!! Pamiętamy o Tobie !
    Ostatnio edytowane przez Iceman_x ; 16-09-2019 o 17:12
    ***POLONIA BYDGOSZCZ***

  7. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Iceman_x za jego przydatny post!

    Buszmen (17-09-2019), Szczecin (04-10-2019), Torretoo (17-09-2019), adamo (17-09-2019)

  8. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,369
    Kliknij i podziękuj
    582
    Podziękowania: 313 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Iceman_x Zobacz posta
    ... gratuluje naszemu koledze z zespołu .. adamo gratki!!

    przy okazji tego podsumowania .. liderem galeri sław jest nasz kolega , wieloletni lider zespołu Wielka Czwórka Bydgoszcz —- SZTANGA!!

    SZTANGA od kilku typerow niestety nie mógł brać udział w typowaniu - choroba , wygrał dwie bitwy z rakiem !

    Niestety przegrał ostatecznie wojnę !

    SZTANGA- Krzysztof !!! Pamiętamy o Tobie !





    We Are The Best zostajemy bez zmian?? I czy ktoś chce inny kapitanowac??

  9. Powrót do góry    #6
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Iceman_x musze przyznać, że mnie uprzedziłeś...

    Do dziś nie pogodziłem się ze stratą najlepszego Przyjaciela i nie ukrywam, że w końcówce byłem niesmowicie zmotywowany by nie dać się przeskoczyć Buszmenowi, który mocno naciskał, i któremu dziękuje za walke i emocje do samego końca

    Udało się i zdecydowanie wygrana z dedykacją dla Krzysztofa! Zawsze będzie obecny w naszych typach...

    Szczecin podziękowania za umożliwienie nam tej zabawy i prowadzenie całego majdanu

    Ehhh... idę na piwo.
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi adamo za jego przydatny post!

    Buszmen (17-09-2019), Iceman_x (19-09-2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •