Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 673

Wątek: I Runda: 07.04.2019 godz. 19.00 - Motor Lublin - GKM Grudziądz

  1. Powrót do góry    #586
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie ujmuję niczego walczakom z Lublina, mimo że obstawiałem inaczej to też jestem zadowolony z wyniku. Fakt zdobycia przez drugą linię 20 punktów to przede wszystkim potwarz dla całej drużyny z Grudziądza, bo przecież w normalnych warunkach nie powinni zdobyć nawet połowy tego. Sensacją by było, gdyby utrzymali takie wyniki w dłuższym okresie.

    Ten mecz pokazał, jak bardzo porypana jest wiara w rzekomo porządnych zawodników. Pawlicki i Lindback powinni na takim torze wycinać a koniec końców wszystkich zwyczajnie oszukali. No ale to problem ich klubu.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    atrock92 (08-04-2019)

  3. Powrót do góry    #587
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,353
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Pawlicki nie powinien w ogóle jechać w 14 biegu. Już bardziej prawdopodobne było to, że Turowski wystrzeli jak w biegu juniorskim. Lublin z taką parą młodych jeszcze nie raz zaskoczy. Do tego ten niesamowity i nieobliczalny Miesiąc. Choć na wyjazdach ich nie widzę, ale u siebie mogą kroić.

  4. Powrót do góry    #588
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tak samo jak Motoru, Miesiąców i Lampartów
    A Miesiąc i Lampart nie mieli czasem zdobyć 8 punktów? Razem? W całym sezonie?

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ogólnie Lampart i Miesiąc obaj pojechali lepszy mecz niż jakikolwiek w zeszłym sezonie w NICE Lidze, nie licząc jakichś procesji z Krakowem. Niezgoda na ich skreślanie to jedno, ale jak ktoś mówi, że się tego spodziewał... no cóż, spodziewać się można wszystkiego, ale podstaw ku temu nie było.
    No jak kto uważa, ale Miesiąc od kilku lat robi kozak rzeczy na motorze, a Lampart już jak jeździł w Elipie w Rzeszowie to u siebie miewał dobre mecze, więc dla znawców to niespodzianka nie jest. Inna sprawa to wyjazdy - tam szału po tych dwóch panach się nie spodziewam.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 08-04-2019 o 10:34
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Powrót do góry    #589
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A Miesiąc i Lampart nie mieli czasem zdobyć 8 punktów? Razem? W całym sezonie?
    Przy takim przygotowaniu sprzętowym jakim mieli przed tym sezonem M i L wiedziałem, że będą punktować bardzo solidnie i to zrobili. Oczywiście, trzeba mieć na uwadze to, że pojechali tak świetnie z najsłabszą drużyną w lidze. Ale tak jak pisałem wcześniej niech robią razem 10, wszystko ponad to będzie wartością dodaną. Wróci Grisza + Zengi na rundę rewanżową i będzie OK.

    I coś dziwnie zamilkli w temacie panowie z Grudziądza tak pewni zwycięstwa swojej drużyny.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    j-rules (08-04-2019)

  7. Powrót do góry    #590
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jakich trzech ? W meczu nie startował tylko Zen. AJ wystartował w meczu, ale dał ciała.
    Jakby to okrutnie nie zabrzmiało w kontekście tego co spotkało Grzesia , ale jego nieobecność wczoraj to było raczej wzmocnienie Motoru ...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Gadol (08-04-2019)

  9. Powrót do góry    #591
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Ten z Lublina też milczy. Obstawiam że miał ze 2,5 wczoraj
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Gadol (08-04-2019), Peter Kildemand (08-04-2019)

  11. Powrót do góry    #592
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No raczej te 8 w sezonie odnosiło się do samego Miesiąca. Mniejsza z tym, to jeden mecz i ten triumfalizm to trochę przedwczesny wytrysk. Zresztą mam swoją teorię nt. tych punktów Miesiąca i Lamparta, ale pozostawię dla siebie.

    Tu nie ma co "milczeć", "triumfować", przecież ten sport to całkowita loteria polegająca na tym, kto trafi dobrze z set upem danego dnia. Głupie/przekorne/loteryjne typowanie nie raz zbierze owoce i na odwrót. Ten sam Miesiąc zaraz zrobi serię zer, a Pawlicki dwucyfrówek i nikogo. To samo tyczy się Thomsena i innych odpałów.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-04-2019 o 10:38
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #593
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jakby to okrutnie nie zabrzmiało w kontekście tego co spotkało Grzesia , ale jego nieobecność wczoraj to było raczej wzmocnienie Motoru ...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Coś w tym jest, ale zaraz przyjdzie kolejny ekspert strzelba power i wyjaśni ci że bez lidera zengoty Lublin nie wygra z gkm
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #594
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No raczej te 8 w sezonie odnosiło się do samego Miesiąca. Mniejsza z tym, to jeden mecz i ten triumfalizm to trochę przedwczesny wytrysk. Zresztą mam swoją teorię nt. tych punktów Miesiąca i Lamparta, ale pozostawię dla siebie.
    Tu nawet jeszcze daleko do dojścia więc trudno mówić o wytrysku.

    Dlaczego ? podziel się z nami. Od tego jest forum.

  14. Powrót do góry    #595
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    ja tam czekam na gkm_fun, który z pianą na buzce reagowal na wpisy Petera. Ciekawe czy podtrzyma, że skoro przegrali w Lublinie to są frajerami.. tak stwierdził. Czekamy, pewnie też ma kaca jak osoby z Lublina, tylko on z innego powodu proste..

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-04-2019)

  16. Powrót do góry    #596
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    150 tysięcy zainwestowane w kwiat małopolskiego szkolenia Patryka R to była dobra inwestycja.

  17. Powrót do góry    #597
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Tu nawet jeszcze daleko do dojścia więc trudno mówić o wytrysku.

    Dlaczego ? podziel się z nami. Od tego jest forum.
    Nie wiem czy daleko, bo widzę od wczoraj gremialne uznanie za podludzi, tych którzy spodziewali się wygranej GKM i nie zakładali, że Lampart z Miesiącem będą robić wyniki dalece lepsze od tych, które osiągali w NICE Lidze. Mnie to tam śmieszy, bo wiem, że ta karuzela będzie się kręciła w różne strony i padnie jeszcze wiele niewytłumaczalnych rozstrzygnięć.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Powrót do góry    #598
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No raczej te 8 w sezonie odnosiło się do samego Miesiąca. Mniejsza z tym, to jeden mecz i ten triumfalizm to trochę przedwczesny wytrysk. Zresztą mam swoją teorię nt. tych punktów Miesiąca i Lamparta, ale pozostawię dla siebie.

    Tu nie ma co "milczeć", "triumfować", przecież ten sport to całkowita loteria polegająca na tym, kto trafi dobrze z set upem danego dnia. Głupie/przekorne/loteryjne typowanie nie raz zbierze owoce i na odwrót. Ten sam Miesiąc zaraz zrobi serię zer, a Pawlicki dwucyfrówek i nikogo. To samo tyczy się Thomsena i innych odpałów.
    Mnie tego nie musisz tłumaczyć. To samo pisałem przed tym meczem gdzie stado znawców pisało do mnie '' Ale zobacz na skład Lublina '' '' Sprzęt ? inni mają lepsi '' '' To pierwsza liga jest ten Motor '' Na tym się opierałem szukając szans Motoru i to się sprawdziło w istocie. Dopasowanie , sprzęt z najwyższej światowej półki i tyle. Można pokonać każdego.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    polewaczka (08-04-2019)

  20. Powrót do góry    #599
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Peter, mega ważny mecz będzie w majówke jak by Leszno pykneli choćby 45-44 to na prawde w mojej ocenie zrobią milowy krok w stronę utrzymania.

  21. Powrót do góry    #600
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Panowie co to była za atmosfera wczoraj to ja nie mam pytań
    Takiej atmosfery nie było nawet w meczu z Rybnikiem, wczoraj kibice bardzo się postarali, już 90 minut przed meczem stadion był praktycznie zapełniony. Był nadkomplet, gdzie luzie na schodkach siedzieli nawet.
    Podziękowania dla ekipy Grudziądza, gdzie wypełnili sektor gości. Podziękowania dla ekipy z Ukrainy, bo widziałem że przyjechała grupka ich kibiców z ich flagami.
    Nawet kumpel z Białegostoku przyjechał i czatował na bilety u konika. Jak to mówił po meczu, że dla takich chwil chce się żyć. Jego 2 kumpli, którzy z nim przyjechali to niestety ale stali cały czas pod stadionem w czasie meczu. Słyszeli te emocje, a mecz oglądali na jakimś streemie z innymi kibicami pod stadionem na telefonie

    Co do samych zawodów.
    Miesiąc co miał zrobić to zrobił. On nie miał robić +10 pkt na mecz, ale jego zadanie to było +6-8 pkt. Zrobił z nawiązką. Baa jego jazdy tak nas elektryzowały, że ja pierd... Koleś jechał z 4 pola miał taką stratę, gdzie odrobił ją i wjechał na 2 pozycję. Jechał jak chciał, po zewnętrznej, po wewnętrznej, obok bandy - jak dzik. To wyglądało tak, jak byśmy zapierda... autostradą lewym pasem 160 km/h, a po prawej pędzi ferrari 200km/h. Wtedy jest strach w oczach i odpuścisz, nie zmienisz pasu, bo wiesz, że stać się może krzywda. Buczek to wiedział i wycykał się. Tutaj w tym meczu na Miesiąca był potrzebny Pedersen. Jak rozmawialiśmy w czasie meczu o Pedersenie, to kilka osób powiedziało, że tutaj Miesiąca by nie puścił Dziki, ale Miesiąc też starałby się wepchnąć jak by mógł. Dlatego postulat o to, by Miesiąc nie jechał z Dzikim bo będzie tragedia.

    Michelsen i Lambo - wiedziałem, że początek będzie słabszy. Lambo wolno wchodził w obroty, rok temu to samo. Ale z każdym wyścigiem było lepiej i jest potencjał.
    Wiktor Trofimow pokazał wielkie jaja. Jak on mógł przewieść seniora z GKM? W jakim to zrobił stylu? To ja nie mam pytań.
    Wiktor Lampart. I teraz bieg, w którym sędzia uznał powtarzać. Kur.. jakim cudem był bieg przerwany, gdzie zawodnik nie dotknął taśmy? No jak kur...? Wychodziliśmy na 5:1 i byśmy to mogli utrzymać, bo prędkość mieli fajną, a tak po powtórce wyszło na 1:5 Kibice byli wściekli na taką decyzję.

    Co do upadku AJ. Powiem szczerze, że to wyglądało tak tragicznie, że stadion zamarł. Moje serce mało co nie wyleciało. Takie miałem dreszcze, że ja pier... Stadion milczał... To była przeraźliwa cisza. W dodatku AJ w ogóle się nie podnosił, nawet nie wiedziałem by się ruszył. I wtedy już praktycznie wszyscy mówili, że po zawodach, po sezonie i spadamy z ligi, ale od razu chwilę potem, było coś w stylu: "ch..j z ligą, ważne by nic się nie stało z AJ, pierdo...ligę, niech chłopak wyjdzie cało" . Najważniejsze oby nic mu się nie stało i by psychicznie to wytrzymał, bo upadek wyglądał na fatalny, krytyczny. Widać było, że sprzęt ma szybko, bardzo dobrze przygotowany. Mógł dogonić naszego juniora ale chciał pojechać parą i wjechał mu w tylne koło. Pociągnęło go do zewnętrznej na tym łuku. Z AJ wychodziliśmy na 5:1.

    Tak jak powiedziałem - walczyć będziemy o utrzymanie z Grudziądzem i nic w tej kwestii się nie zmienia. Stal na Jancarzu i Toruń na Motoarenie są do objechania. Reszta ekipy już nie.
    Dlatego ważne są dla nas kolejne małe pkt, bo to że wczoraj wygraliśmy z Grudziądzem to nic jeszcze nie oznacza. Grudziądz też niejednemu wydrze pkt.

    PS. Straciłem głos

  22. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi lpokarse za jego przydatny post!

    Lipa_PL (09-04-2019), Peter Kildemand (08-04-2019), Rozi22 (08-04-2019), Torretoo (08-04-2019), darsen (08-04-2019), dillinger (08-04-2019), jelousabmarinek (08-04-2019), mroczny rycerz (08-04-2019), polewaczka (08-04-2019), sobotch (08-04-2019)

  23. Powrót do góry    #601
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,852
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Dopasowanie , sprzęt z najwyższej światowej półki i tyle. Można pokonać każdego.
    Dobrze napisałeś-"można pokonać każdego". Znaczy, jest to możliwe i zdarzy się od czasu do czasu. Jednak codzienność jest zupełnie inna. Musimy zaczekać na rozegranie 1/2 sezonu zasadniczego, by bez niedomówień znać tą siłę lub słabość Motoru.
    Wczoraj było zbyt małe pole manewru dla gości. Krasnal i Buczek jechali swoje, Toni nerwowy i niecierpliwy-jak Ejdżej, a Pawlicki to się wczoraj nadawał do walki z Rolnickim i Turowskim-nic więcej. GKM nie miał kim jechać przy braku pewniaka Łaguty, przy dramatycznym PP nie było dla gości pola manewru. Tak się poukładał ten mecz. A brak Zengiego raczej nie zaszkodził Motorowi, Miesiąc i Pantera zrobili robotę z nawiązką.
    Co do sprzętu, trudno mówić o sprzęcie z najwyższej półki w Motorze, taki sam (podobny) ma każdy zespół Eligowy, przecież to indywidualnie zawodnicy kupują i szykują sprzęt, ani to przewaga ani tyły w stosunku do innych drużyn. Przewagą jest jego dopasowanie do toru lubelskiego, nawierzchni której Eliga zupełnie nie zna. Może tak być jak z Grudziądzem-pierwszy sezon GKM zabijał swoim torem, a z każdym sezonem słabnie ten walor. Tak jest przy awansach do Eligi drużyny, która przez długie lata plątała się niżej.
    Wielkie brawa oczywiście za walkę do końca, przy takim PP i idiotycznym Tonim, Motor musiał wygrać, bo jak nie w takiej sytuacji to kiedy?

  24. Powrót do góry    #602
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Kto oglądał troszkę Nice ligę w poprzednich sezonach ten wie, że Thomsen i Miesiąc to mega kozacy na dystansie, jakich mało w dzisiejszym żużlu, a ich jedynym mankamentem były słabe starty. Miesiąc jest bardzo niedoceniany, przeważnie był i jest nadal wystawiany jako doparowy, a to właśnie on w decydujących meczach ciągnął wynik Motoru w górę. Najbardziej zaskoczyła mnie postawa Andersa, po dość przeciętnych występach w sparingach i wcześniejszych konfrontacjach z Ekstraligowcami nie sądziłem, że będzie wyprzedzał zawodników z SGP jak tyczki. Więcej spodziewałem się po Michelsenie, ale jego podobnie jak większość zawodników Motoru zjadła presja na początku, inaczej porażka GKM'u mogła być większa. Miesiąc jeszcze niejednemu pokaże plecy w Lublinie, na wyjazdach może być gorzej. Fajnie, że Lublin awansował, czekałem na ich występ z niecierpliwością przysypiając na wcześniejszej transmisji z Leszna, czas najwyższy na młode wilczki, czy nieco już zapomnianego Miesiąca, będę mu dalej kibicował, w końcu Pawełki to fajne chłopaki Gratulacje, jeszcze dojdzie Grisza i będzie ciekawie.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-04-2019)

  26. Powrót do góry    #603
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    czyli, że nie macie tam w Lublinie numerowanych miejsc

    dobrze, ze ten nowy stadion macie w planach, bo jak sobie sprawdziłem, że taki Lublin ma 340 tys. mieszkańców i taki mały obiekt
    to mocno mnie to zdziwiło, zwłaszcza jak to sobie zestawiłem ze 140 tys. Zieloną Górą

  27. Powrót do góry    #604
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Ok. Opalony był słaby i PP też co akurat nie jest żadnym zaskoczeniem. Ale widzę, że wielu tutaj nie docenia tego faktu, że Motor cały mecz jechał bez swojego lidera. Dlatego bez Jonssona to zwycięstwo ma 187 większą wagę i przede wszystkim za to wielki szacunek.

  28. Powrót do góry    #605
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ok. Opalony był słaby i PP też co akurat nie jest żadnym zaskoczeniem. Ale widzę, że wielu tutaj nie docenia tego faktu, że Motor cały mecz jechał bez swojego lidera. Dlatego bez Jonssona to zwycięstwo ma 187 większą wagę i przede wszystkim za to wielki szacunek.
    Bez lidera? Patrzac na skład Motoru to jechał w połowie ławką rezerwowych. Bałem się, że biegu juniorskiego zabraknie do winu ale dali radę. Gdyby juniorski rozstrzygnal sie na korzysc Motoru i jechal Jonsson to GKM miałby tam problem, żeby zdobyć 38 ptk

    Zacieram rece na 3 maja, mam nadzieje, że Eleven tylko nie zepsuje tego meczu swoja transmisja i komentarzami.

  29. Powrót do góry    #606
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Wracajac do samego meczu,to wiedzialem,ze Lamparty maja ponadprzecietny refleks pod tasma,ale polowa ich startow smierdziala
    wstrzeleniem sie.Ok,skoro sedzia nie dopatrzyl sie przewinienia,to pewnie ma racje,ale taka przewaga jaka uzyskiwali w momencie startu naturalnie nie wygladala.
    To jest cała głupota tego przepisu że sędzia może sobie powtórzyć start. Ludzkie oko jest niedoskonałe. Albo ustawimy fotokomórkę na przepisowej odległości od taśmy. Fotokomórka Cię złapie ostrzeżenie wjedziesz w taśmę wykluczenie. Przerwanie biegu i nie przyznanie ostrzeżenia to błąd sędziego i wszelkie chołubce jakie wycina Dębski w studio tego nie zmienia.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Gadol (08-04-2019), Peter Kildemand (08-04-2019)

  31. Powrót do góry    #607
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    @ dillinger - może macie mniej ludzi, ale u Was są 2 ośrodki żużlowe. Do kolejnych macie rzut beretem. I to inaczej się rozkłada niż u nas
    U nas nie tylko Lublin przyjeżdża na mecze ale i okolice. Teraz była grupka z Ukrainy nawet, to kumpel z Białegostoku aż przyjechał na mecz

    Co do toru na wczorajszym meczu. Był inny niż w 1 lidze. To było widać i czuć. Tutaj ten tor mieliśmy wrażenie jak byłby zrobiony tylko po to, by PGE Ekstraliga nie dała walkowera i by się nie przyczepiła.
    Zauważcie, że polewaczka nie jeździła tak jak w tamtym sezonie. Nasi chyba bali się tej presji o której się mówiło odnośnie toru i w głowach mieli "beton beton beton, brak betonu = walkower".

    Ten tor był zupełnie inny niż w nice 1 lidze, a chłopaki się odnaleźli. I jeszcze apropo toru. Dawno nie widziałem, by koleś z 4 miejsca z taką stratą, przewiózł dwóch ludzi i na koniec biegu był na 2 pozycji. Tor fajny do mijanek, fajnego ścigania.

    Zaważcie też te odległości czasami. Wiktor raz pojechał bardzo daleko z tyłu. Ale to nie dlatego, że był słaby. Po prostu on testował z przełożeniem motoru na ten tor. Po prostu widząc stratę to odpuścił ten bieg, by nie zarzynać motoru.
    Lampart mi zaimponował tym, że jak na juniora przystało zachował się jak stary wyjadacz. Przy kontakcie z zawodnikiem GKM-u wjechał mu chyba w koło i się położył. Z regulaminowego punktu widzenia - wykluczenie, bo zajechał mu tor jazdy. Z drugiej strony on mógł utrzymać motor, ale widząc, że goście robili wtedy 5:1 to się wyłożył specjalnie i dzięki temu było 3:3
    Na pewno od dzisiaj we Wrocławiu, Toruniu, i innych ośrodkach w Polsce ten bieg będzie wałkowany 100 razy i trenerzy będą pokazywać: JAK SIĘ KŁAŚĆ BY ODNIEŚĆ KORZYŚĆ. Ten bieg będzie przykładem szkoleniowym na to co robić w takich sytuacjach. Nasz młody niespodziewanie zachował się książkowo przy tej sytuacji.

    Najważniejsze by nic się nie stało z AJ. Czy spadniemy czy nie - najważniejsze jest zdrowie naszych.
    Miesiąc nie może jechać z Falubazem przeciwko Pedersenowi. Bo to może być tragedia. Dziki nie odpuszcza tak jak Buczek,

    Aaa i jeszcze jedna kwestia. Palicki dostał motor od Buczka, gdzie Buczek pojechał bardzo dobrze wczoraj. I co zrobił Pawlicki z motorem Buczka? Zdefektował go, zajechał

  32. Powrót do góry    #608
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Lampart mi zaimponował tym, że jak na juniora przystało zachował się jak stary wyjadacz. Przy kontakcie z zawodnikiem GKM-u wjechał mu chyba w koło i się położył. Z regulaminowego punktu widzenia - wykluczenie, bo zajechał mu tor jazdy. Z drugiej strony on mógł utrzymać motor, ale widząc, że goście robili wtedy 5:1 to się wyłożył specjalnie i dzięki temu było 3:3
    Na pewno od dzisiaj we Wrocławiu, Toruniu, i innych ośrodkach w Polsce ten bieg będzie wałkowany 100 razy i trenerzy będą pokazywać: JAK SIĘ KŁAŚĆ BY ODNIEŚĆ KORZYŚĆ. Ten bieg będzie przykładem szkoleniowym na to co robić w takich sytuacjach. Nasz młody niespodziewanie zachował się książkowo przy tej sytuacji.
    Wez sie stary nie przejmuj. Weszliscie do Ekstraligi to stosujcie sie do tego co tam sie dzieje i wykorzystujcie takie sytuacje z premedytacja jak inni. W innym przypadku spadniecie. Skoro inni z tego korzystaja to i wy powinniscie bez mrugniecia okiem

  33. Powrót do góry    #609
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    @ dillinger - może macie mniej ludzi, ale u Was są 2 ośrodki żużlowe. Do kolejnych macie rzut beretem.
    ale bluźnisz...zapewniam Cię, że patrząc od ZG na północ, na dystansie 50 km to nikt stamtąd nie jeździ na żużel do Gorzowa
    nie no może jeździ ale tylko na derby haha;
    linia podziału jest zresztą prosta, to dawne granice województw gorzowskiego i zielonogórskiego

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (08-04-2019)

  35. Powrót do góry    #610
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta

    Najważniejsze by nic się nie stało z AJ. Czy spadniemy czy nie - najważniejsze jest zdrowie naszych.
    Miesiąc nie może jechać z Falubazem przeciwko Pedersenowi. Bo to może być tragedia. Dziki nie odpuszcza tak jak Buczek,
    Spokojnie, to już nie ten sam dzik. Na podobnym torze koziołki będą go mijali, jak tyczkę. Toru do walki=problem dzika na dystansie.

  36. Powrót do góry    #611
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Spokojnie, to już nie ten sam dzik. Na podobnym torze koziołki będą go mijali, jak tyczkę. Toru do walki=problem dzika na dystansie.
    O ile wczesniej nie znajda sie na noszach

  37. Powrót do góry    #612
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach

  38. Powrót do góry    #613
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,852
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta

    Na pewno od dzisiaj we Wrocławiu, Toruniu, i innych ośrodkach w Polsce ten bieg będzie wałkowany 100 razy i trenerzy będą pokazywać: JAK SIĘ KŁAŚĆ BY ODNIEŚĆ KORZYŚĆ. Ten bieg będzie przykładem szkoleniowym na to co robić w takich sytuacjach. Nasz młody niespodziewanie zachował się książkowo przy tej sytuacji.

    Aaa i jeszcze jedna kwestia. Palicki dostał motor od Buczka, gdzie Buczek pojechał bardzo dobrze wczoraj. I co zrobił Pawlicki z motorem Buczka? Zdefektował go, zajechał
    Takie upadki inni mają opanowane już od wielu lat, żużlowy Neymar nie jest pierwszym takim cwaniakiem. Jakbyś Amerykę odkrył. Ale skoro sędziowie dają się oszukiwać, to dlaczego nie? Gdyby forumowicze sędziowali, to w takiej sytuacji młody wyleciałby do parkingu bez chwili wahania.
    Pawlickiemu wczoraj i motor Woffindena nie pomógłby, był po prostu daremny.
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Spokojnie, to już nie ten sam dzik. Na podobnym torze koziołki będą go mijali, jak tyczkę. Toru do walki=problem dzika na dystansie.
    Zobaczymy kto będzie robił za tyczkę, ale że Dzik spuścił z ostrej jazdy to prawda, od dawna. Jednak starym lisem jest, swoje robi. Trudniej będzie z Pepetą, on nie odpuszcza, trzeba być twardym, by dyskutować z nim po męsku na torze.

  39. Powrót do góry    #614
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Gratuluję kibicom i klubowi z Lublina wczorajszego meczu. Na pewno czują się podobnie jak my w 2015r., po pierwszym meczu ze Stalą Gorzów w Grudziądzu, po 16 latach przerwy od Ekstraklasy. Wtedy tez wygraliśmy i jak pamiętacie Miesiącem był wtedy Gollob.
    Ja również będę trzyma kciuki za Motor, żeby się utrzymali, choć nie naszym kosztem.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  40. Powrót do góry    #615
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Co tam bylo?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Powrót do góry    #616
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Z tego miejsca parę słów szacunku dla największego chojraka tego forum - Petera K. Chojraczył gdzie i kiedy się tylko dało - i miał rację.

    Motor Lublin przypomina mi drużyne z Gdańska 2014. Niespodzianka na dzień dobry z Toruniem bo gwiazdeczki wtedy wchodziły dopiero w sezon, potem kolejne mecze zgodnie z oczekiwaniami.

    Kolega z Lublina jak już wytrzeźwieje to niech się wypowie na temat
    Nawet nie ma porównania. Gdańsk był bankrutem już na starcie ligi. Lublinowi to nie grozi. Jak dołączy Łaguta to powiem niczym Kasprzak : w Lublinie nikt nie wygra w tym sezonie
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  42. Powrót do góry    #617
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Zobaczymy kto będzie robił za tyczkę, ale że Dzik spuścił z ostrej jazdy to prawda, od dawna. Jednak starym lisem jest, swoje robi. Trudniej będzie z Pepetą, on nie odpuszcza, trzeba być twardym, by dyskutować z nim po męsku na torze.
    Mój syn by powiedział nocy nocy
    Przerabialiśmy, to w Lesznie z dzikiem (na szczęście jest już daleko od Jedynej). Z Protasem pełna zgoda...nie pierdzieli się, o czym niedawno przekonał się Doyle.

  43. Powrót do góry    #618
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Nawet nie ma porównania. Gdańsk był bankrutem już na starcie ligi. Lublinowi to nie grozi. Jak dołączy Łaguta to powiem niczym Kasprzak : w Lublinie nikt nie wygra w tym sezonie
    Beda po spotkaniu z Lesznem, pytanie czy juz wtedy nie beda mieli bilansu 1-1. Bajeczna sytuacja to wygrac z Lesznem. Im to raczej nie zrobi roznicy, oni i tak zajma 1-2 pozycje po RZ.

  44. Powrót do góry    #619
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,852
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Beda po spotkaniu z Lesznem, pytanie czy juz wtedy nie beda mieli bilansu 1-1. Bajeczna sytuacja to wygrac z Lesznem. Im to raczej nie zrobi roznicy, oni i tak zajma 1-2 pozycje po RZ.
    Jak Unia zacznie tak rozdawać punkty potrzebującym, to może nie zająć tego "pewnego" 1-2 miejsca po RZ. Wystarczy jeszcze jeden pech jakiegoś zawodnika i skończy się praktycznie przesądzona seria DMP. Ale faktem jest, w niektórych meczach zawodnicy nie są jakoś nastrojeni bojowo, jadą bo jadą, jak wczoraj Shamek.

  45. Powrót do góry    #620
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jak Unia zacznie tak rozdawać punkty potrzebującym, to może nie zająć tego "pewnego" 1-2 miejsca po RZ. Wystarczy jeszcze jeden pech jakiegoś zawodnika i skończy się praktycznie przesądzona seria DMP. Ale faktem jest, w niektórych meczach zawodnicy nie są jakoś nastrojeni bojowo, jadą bo jadą, jak wczoraj Shamek.
    Nie chodzilo mi o prezenty, maja wygrac na torze. Rozum mimo wszystko przed meczem wskazaywał mi na Motor w meczu z GKM jednakże z Lesznem to już będzie musialo pojawic sie ogromne szczescie.

  46. Powrót do góry    #621
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Nie chodzilo mi o prezenty, maja wygrac na torze. Rozum mimo wszystko przed meczem wskazaywał mi na Motor w meczu z GKM jednakże z Lesznem to już będzie musialo pojawic sie ogromne szczescie.
    Wczoraj, chociaz zabrzmi to absurdalnie w kontekscie upadku AJ, Motor mial jednak kupe szczescia.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #622
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Mój syn by powiedział nocy nocy
    Przerabialiśmy, to w Lesznie z dzikiem (na szczęście jest już daleko od Jedynej). Z Protasem pełna zgoda...nie pierdzieli się, o czym niedawno przekonał się Doyle.
    Dziku w waszych czasach to był raczej knurem. W Tarnowie odżył i jeśli ten sezon dalej będzie w takiej dyspozycji to Miesiąc może mieć problem z wyprzedzaniem, bo go zwyczajnie nie dogoni po przegranym starcie. A jak już dogoni to Dziku miejsca pod bandą nie zostawi, oczywista oczywistość.
    Tyle że takie gdybania nie mają sensu. Nie wiadomo jaki będzie tor a ja wcale nie byłbym taki pewien czy on zawsze będzie taki super do ścigania. Zaczną się upały (mecz będzie 28.06) to i specyfika toru będzie zupełnie inna.

  48. Powrót do góry    #623
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Dajcie spokoj juz z tym Miesiacem.
    On zawsze byl wariat ale nie zawsze mial fury pod tylkiem.
    Wczoraj sobie urzadzal slalom miedzy ogorkami a jak przyjada
    lepsi zawodnicy ktorzy tez beda miec fure pod siedzeniem,juz
    tak rozowo nie bedzie.
    To nie jest drugi Loram za najlepszych lat,zeby sobie hasal bez wzgledu na przeciwnika.
    Fajny z niego wariat i takich zawodnikow sie lubi ale w tych ochach i achach
    trzeba miec jakis umiar.
    W PS raczej upadli juz na glowe,bo splodzili artykow z ktorego wynika,
    ze sprzet nie jest wazny,wazne jest serducho do walki.
    Na sile chca z chlopaka zrobic bohatera a przeciez kazdy
    chyba wie,ze to nie zawsze bedzie tak wygladac.
    Za chwile Pawel na wyjezdzie czy nawet u siebie przywiezie ze trzy sliwki
    i co wtedy napisza? Serce mu stanelo, fury zabraklo a moze mecz sprzedal?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-04-2019 o 15:47
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (08-04-2019), stanior (08-04-2019)

  50. Powrót do góry    #624
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Dokładnie jak kolega wyżej pisze.... już w piątek w Gorzowie Miesiąc, Laparty czy Lamberty zostaną sprowadzeni na ziemię. Tor na którym dawno się nie było i Zmarzlik, Kasprzak, Woźniak, Thomsen...
    Bo umówmy się, ten GKM to jakiś taki miałki jest. Może typy jak Pawlicki, Buczkowski, Artiom lubią taką jazdę bez presji? Im może odpowiada ciągła walka o utrzymanie, presja na poziomie zero.
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  51. Powrót do góry    #625
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dajcie spokoj juz z tym Miesiacem.
    On zawsze byl wariat ale nie zawsze mial fury pod tylkiem.
    Wczoraj sobie urzadzal slalom miedzy ogorkami a jak przyjada
    lepsi zawodnicy ktorzy tez beda miec fure pod siedzeniem,juz
    tak rozowo nie bedzie.
    To nie jest drugi Loram za najlepszych lat,zeby sobie hasal bez wzgledu na przeciwnika.
    Fajny z niego wariat i takich zawodnikow sie lubi ale w tych ochach i achach
    trzeba miec jakis umiar.
    W PS raczej upadli juz na glowe,bo splodzili artykow z ktorego wynika,
    ze sprzet nie jest wazny,wazne jest serducho do walki.
    Na sile chca z chlopaka zrobic bohatera a przeciez kazdy
    chyba wie,ze to nie zawsze bedzie tak wygladac.
    Za chwile Pawel na wyjezdzie czy nawet u siebie przywiezie ze trzy sliwki
    i co wtedy napisza? Serce mu stanelo, fury zabraklo a moze mecz sprzedal?
    Jak zaliczy słabszy mecz w Gorzowie to tytuły w PS będą w stylu ''kompromitacja Miesiąca''

  52. Powrót do góry    #626
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Może typy jak Pawlicki, Buczkowski, Artiom lubią taką jazdę bez presji? Im może odpowiada ciągła walka o utrzymanie, presja na poziomie zero.
    :|

    Co ja pacze?

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-04-2019)

  54. Powrót do góry    #627
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jakby to okrutnie nie zabrzmiało w kontekście tego co spotkało Grzesia , ale jego nieobecność wczoraj to było raczej wzmocnienie Motoru ...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Wg mnie Twoje słowa są raczej chamskie i wypowiedziane bez uzasadnienia. Wypowiadasz się jak ci, którzy skazywali Motor Lublin na porażkę. Żenua

  55. Powrót do góry    #628
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez ensemble Zobacz posta
    Wg mnie Twoje słowa są raczej chamskie i wypowiedziane bez uzasadnienia. Wypowiadasz się jak ci, którzy skazywali Motor Lublin na porażkę. Żenua
    Nikt nie skazywał na nic Motoru, a tym bardziej na porażkę. Jak już to typowaliśmy przegraną Motoru w tym meczu.

    A odnośnie typowania, ciekaw jestem jaki wynik Motoru wytypujesz w Gorzowie ? Kogo tam "skażesz" na porażkę ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  56. Powrót do góry    #629
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nikt nie skazywał na nic Motoru, a tym bardziej na porażkę. Jak już to typowaliśmy przegraną Motoru w tym meczu.

    A odnośnie typowania, ciekaw jestem jaki wynik Motoru wytypujesz w Gorzowie ? Kogo tam "skażesz" na porażkę ?
    Nie kompromituj się bo zaraz zacytuję z 23 cytaty tylko z tego tematu.

  57. Powrót do góry    #630
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nikt nie skazywał na nic Motoru, a tym bardziej na porażkę. Jak już to typowaliśmy przegraną Motoru w tym meczu.

    A odnośnie typowania, ciekaw jestem jaki wynik Motoru wytypujesz w Gorzowie ? Kogo tam "skażesz" na porażkę ?
    Jak już bierzesz się za język polski, to nie pisze się "odnośnie typowania", ale "odnośnie do typowania"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •