Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 631 do 673 z 673

Wątek: I Runda: 07.04.2019 godz. 19.00 - Motor Lublin - GKM Grudziądz

  1. Powrót do góry    #631
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ensemble Zobacz posta
    Wg mnie Twoje słowa są raczej chamskie i wypowiedziane bez uzasadnienia. Wypowiadasz się jak ci, którzy skazywali Motor Lublin na porażkę. Żenua
    Nie taka była moja intencja. Po prostu widziałem ten tor i jakoś średnio sobie wyobrażam na nim Grzesia wcxoraj. Byłoby pewno 1,2,1,0.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. Powrót do góry    #632
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie taka była moja intencja. Po prostu widziałem ten tor i jakoś średnio sobie wyobrażam na nim Grzesia wcxoraj. Byłoby pewno 1,2,1,0.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dlatego Ci piszę tak a nie inaczej; tego nie wiesz, jakby było.

  3. Powrót do góry    #633
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Plus zaciagany "reczny" przed wirazami jadac w kontakcie. Zengi to typ, ze jak wyjdzie ze startu to dowiezie, czasami cos tam na trasie ugra. Wczoraj zawodnicy z Lublina pokazali walke do konca. Zengi w mojej opinii ( nie mam nic przeciwko niemu ) takiej zadziornosci w sobie nie ma.

  4. Powrót do góry    #634
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Miesiąc to jest jakiś surrealizm. Do niedawna jego nazwisko kojarzyło mnie się z typowym drugoligowym wyrobnikiem, który jako tako prezentował się w wieku juniorskim i po jego zakończeniu ugrzązł w otchłani przeciętniactwa. Szok, szok i jeszcze raz szok! :o
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  5. Powrót do góry    #635
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Miesiąc to jest jakiś surrealizm. Do niedawna jego nazwisko kojarzyło mnie się z typowym drugoligowym wyrobnikiem, który jako tako prezentował się w wieku juniorskim i po jego zakończeniu ugrzązł w otchłani przeciętniactwa. Szok, szok i jeszcze raz szok! :o
    Żaden szok. To samo robił 2 lata temu i w ubiegłym sezonie. To, że powtórzył taką samą jazdę na swoim torze z najgorszą drużyną ligi już w Ekstralidze nie jest żadnym zaskoczeniem.

  6. Powrót do góry    #636
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Plus zaciagany "reczny" przed wirazami jadac w kontakcie. Zengi to typ, ze jak wyjdzie ze startu to dowiezie, czasami cos tam na trasie ugra. Wczoraj zawodnicy z Lublina pokazali walke do konca. Zengi w mojej opinii ( nie mam nic przeciwko niemu ) takiej zadziornosci w sobie nie ma.
    Zgoda, ale skąd wiadomo ile punktów by przywiózł? Może właśnie wygrywałby starty i pękłoby kilkanaście punktów?

  7. Powrót do góry    #637
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez ensemble Zobacz posta
    Zgoda, ale skąd wiadomo ile punktów by przywiózł? Może właśnie wygrywałby starty i pękłoby kilkanaście punktów?
    Grudziadz wczoraj starty wygrywal i co im z tego przyszlo?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #638
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Grudziadz wczoraj starty wygrywal i co im z tego przyszlo?
    Wg mnie, żaden argument.

  9. Powrót do góry    #639
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie kompromituj się bo zaraz zacytuję z 23 cytaty tylko z tego tematu.
    Peterek, przestań znowu pajacować. Co zacytujesz ? Tylko to, że stawiałem na przegraną Motoru. Ty w ogóle wiesz o czym piszemy ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #640
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez ensemble Zobacz posta
    Wg mnie, żaden argument.
    to nie traktuj tego jak argument a jak zwykle pytanie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #641
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Peterek, przestań znowu pajacować. Co zacytujesz ? Tylko to, że stawiałem na przegraną Motoru. Ty w ogóle wiesz o czym piszemy ?

    Nie wiem.

  12. Powrót do góry    #642
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Niektórym już sodówka uderzyła do głowy i chcą coś za wszelką cenę udowadniać tym, którzy popełnili "herezję" typując przed meczem zwycięstwo GKMu. Motor pojechał wczoraj pięknie, ale pozostało 13 meczów i nadal jest głównym kandydatem do spadku. Więcej chłodu.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rozi22 za jego przydatny post!

    Buszmen (08-04-2019), lego (08-04-2019)

  14. Powrót do góry    #643
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 54 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    to nie traktuj tego jak argument a jak zwykle pytanie.
    W takim razie odpowiem, że nie wiem jakby ułożyły się losy Grzesia Zengoty, gdyby wygrywał starty w meczu Motor-Gkm.

  15. Powrót do góry    #644
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Niektórym już sodówka uderzyła do głowy i chcą coś za wszelką cenę udowadniać tym, którzy popełnili "herezję" typując przed meczem zwycięstwo GKMu. Motor pojechał wczoraj pięknie, ale pozostało 13 meczów i nadal jest głównym kandydatem do spadku. Więcej chłodu.
    Nie jest. Chyba lodu.

  16. Powrót do góry    #645
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie jest. Chyba lodu.
    Jest. Chłodu, tj. chłodne myślenie.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  17. Powrót do góry    #646
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez ensemble Zobacz posta
    Zgoda, ale skąd wiadomo ile punktów by przywiózł? Może właśnie wygrywałby starty i pękłoby kilkanaście punktów?
    No ale wiadomo jest, że musiałby jechać za któregoś z dwójki Miesiąc/Lampart. Jeden zrobił 9 pkt drugi 11. I tu trzeba przyznać, że Grześ miałby wysoko postawiona poprzeczkę.

    Swoją drogą to tak się zastanawiam, co będzie jak wróci Zen i dojdzie Łaguta. Rozumiem, że Lambert pod 8 a Łaguta za Lamberta. I zostają dwa miejsca dla trójki Zen/Miesiąc/Lampart. Bedzie mały zgrzyt.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #647
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale wiadomo jest, że musiałby jechać za któregoś z dwójki Miesiąc/Lampart. Jeden zrobił 9 pkt drugi 11. I tu trzeba przyznać, że Grześ miałby wysoko postawiona poprzeczkę.
    Ale przecież nie wiesz czy Grzesiu nie przypomniałby sobie czasów Zenginatora i zrobiłby 12 pkt

    Swoją drogą to tak się zastanawiam, co będzie jak wróci Zen i dojdzie Łaguta. Rozumiem, że Lambert pod 8 a Łaguta za Lamberta. I zostają dwa miejsca dla trójki Zen/Miesiąc/Lampart. Bedzie mały zgrzyt.
    Nie będzie. Grzesiek zanim dojdzie do siebie po tej kontuzji to będzie po sezonie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  19. Powrót do góry    #648
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Miesiąc do GP po jednym meczu... tyle że 10x GP na domowym torze... to może się utrzyma.

  20. Powrót do góry    #649
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Na spokojnie. Taki wynik Miesiąca czy Lamparta u siebie to nie jest duże zaskoczenie. Lublin u siebie może być mocny i niejednego ogoli. Ale na wyjazdach to co innego. To taki GKM, czy wcześniej Unia Tarnów, Stal Rzeszów - swój tor to duży atut, ale na wyjazdach gasną. Zresztą zobaczymy po meczu w Gorzowie. 40 punktów tam uznam za sukces. Po 3 punkty panów D.Lamparta i Miesiąca również. Mecz w Gorzowie dam nam odpowiedź na pytanie czy Lublin będzie w stanie o coś powalczyć na wyjazach.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  21. Powrót do góry    #650
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Na spokojnie. Taki wynik Miesiąca czy Lamparta u siebie to nie jest duże zaskoczenie. Lublin u siebie może być mocny i niejednego ogoli. Ale na wyjazdach to co innego. To taki GKM, czy wcześniej Unia Tarnów, Stal Rzeszów - swój tor to duży atut, ale na wyjazdach gasną. Zresztą zobaczymy po meczu w Gorzowie. 40 punktów tam uznam za sukces. Po 3 punkty panów D.Lamparta i Miesiąca również. Mecz w Gorzowie dam nam odpowiedź na pytanie czy Lublin będzie w stanie o coś powalczyć na wyjazach.
    Ale trzeba uwzględnić, że nasz tor był inny niż w Nice 1 Lidze. To było widać i czuć na stadionie w niedzielę. Po prostu nasi działacze bali się, że dostaniemy walkowera. Zrobili tor taki, by zawody się odbyły, bo bali się o walkowera. Można powiedzieć, ze ten tor bardziej powinien pasować GKM niż nam, a tu okazało się inaczej.
    Zobaczymy jak będzie dalej. Ale nawet w piątek na treningu MM jeździł jak szalony. Zauważ, że w pierwszych biegach MM nie było. Dopiero potem zrobił inne przełożenie i zaczął jechać. AJ był za szybki. Szkoda, że nie mogliśmy go zobaczyć w późniejszym etapie.

    Ja tam jak pisałem - Grudziądz jest do pyknięcia i pyknęliśmy ich.
    Stal i Apator na wyjeździe można objechać. To nie będzie już tak jak z Grudziądzem, ale uważam, że Stal jest do objechania na Jancarzu. Nie pisze jednak o tym, że wygramy na 100%. Ale nie boję się o ten wynik. Jeżeli przegramy to max 8 pkt. Ale uważam, że Stal jest do łyknięcia, ale oby jechał AJ. Bez AJ będzie cholernie słabo nawet z ZZ.
    I oby AJ nie miał w głowie niedzieli, bo upadek wyglądał strasznie.
    Ale podobno jak nie wyjeb... się raz konkretnie na motorze to nie nauczysz się jeździć i będziesz ciągle zamykał manetkę z gazem.

  22. Powrót do góry    #651
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Oczywiscie.
    Dlatego AJ potrzebowal takiego konkretnego jeb...., bo przeciez nigdy nie mial.
    Na zdrowie mu wyjdzie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (09-04-2019), Gadol (10-04-2019), Lipa_PL (09-04-2019), Szczecin (09-04-2019), Słowianka (09-04-2019), blimas (09-04-2019), greggor (09-04-2019), j-rules (09-04-2019), jelousabmarinek (09-04-2019), wokie (09-04-2019)

  24. Powrót do góry    #652
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    ten rodzynek jest kapitalny!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #653
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Oczywiscie.
    Dlatego AJ potrzebowal takiego konkretnego jeb...., bo przeciez nigdy nie mial.
    Na zdrowie mu wyjdzie.
    Nie chodziło mi o AJ, bo ten miał upadki w swojej karierze.
    Chodziło mi bardziej o Waszego Toruńskiego IKS, który nigdy z motoru nie spadł i widząc przeciwnika po lewej czy prawej od razu sra się i zamyka manetkę.

  26. Powrót do góry    #654
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cały post o Jonssonie, a w ostatnim zdaniu nagle Ci chodziło o IKS-a, o którym nigdzie nie wspomniałeś Czekam na mecz Motoru z Falubazem i Twoje dyskusje z Mariuszem
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Gadol (10-04-2019), Lipa_PL (09-04-2019)

  28. Powrót do góry    #655
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Przed ostatni post był o AJ.
    A ten ostatni to miałem na myśli IKS, ale w sumie on tyczy się do każdego. Bo prawda jest taka, że jak ktoś się nie wyje... to się jazdy nie nauczy. IKS właśnie jest książkowym przykładem na to. Chłopak nigdy z motoru nie zleciał stąd ciągle widząc kogoś po lewej czy prawej z automatu zamyka manetkę. I to było 2 lata temu, 3 i jest obecnie.

    Nie będzie dyskusji o tym meczu Bo nie ma o czym dyskutować. Falubaz nas może rozjechać i tyle.
    Na walkę możemy liczyć ze Stalą i Apatorem jeszcze na wyjeździe. Ewentualnie Częstochowa, reszta ekip na wyjazdach jest nieosiągalna.

  29. Powrót do góry    #656
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Przed ostatni post był o AJ.
    A ten ostatni to miałem na myśli IKS, ale w sumie on tyczy się do każdego. Bo prawda jest taka, że jak ktoś się nie wyje... to się jazdy nie nauczy. IKS właśnie jest książkowym przykładem na to. Chłopak nigdy z motoru nie zleciał stąd ciągle widząc kogoś po lewej czy prawej z automatu zamyka manetkę. I to było 2 lata temu, 3 i jest obecnie.

    Nie będzie dyskusji o tym meczu Bo nie ma o czym dyskutować. Falubaz nas może rozjechać i tyle.
    Na walkę możemy liczyć ze Stalą i Apatorem jeszcze na wyjeździe. Ewentualnie Częstochowa, reszta ekip na wyjazdach jest nieosiągalna.
    Nigdy IKS nie spadl z motoru poza miedzyinnymi faktem gdy go niesprawny Kildemand przed trzema laty ostro sprowadzil na tor doprowadzajac na szczescie TYLKO do kontuzji obojczyka.

  30. Powrót do góry    #657
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Przed ostatni post był o AJ.
    A ten ostatni to miałem na myśli IKS, ale w sumie on tyczy się do każdego. Bo prawda jest taka, że jak ktoś się nie wyje... to się jazdy nie nauczy. IKS właśnie jest książkowym przykładem na to. Chłopak nigdy z motoru nie zleciał stąd ciągle widząc kogoś po lewej czy prawej z automatu zamyka manetkę. I to było 2 lata temu, 3 i jest obecnie.

    Nie będzie dyskusji o tym meczu Bo nie ma o czym dyskutować. Falubaz nas może rozjechać i tyle.
    Na walkę możemy liczyć ze Stalą i Apatorem jeszcze na wyjeździe. Ewentualnie Częstochowa, reszta ekip na wyjazdach jest nieosiągalna.
    Może jak ty się raz porządnie wyp.ierd.olisz to przestaniesz pisać takie głupoty.

  31. Powrót do góry    #658
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Przed ostatni post był o AJ.
    A ten ostatni to miałem na myśli IKS, ale w sumie on tyczy się do każdego. Bo prawda jest taka, że jak ktoś się nie wyje... to się jazdy nie nauczy. IKS właśnie jest książkowym przykładem na to. Chłopak nigdy z motoru nie zleciał stąd ciągle widząc kogoś po lewej czy prawej z automatu zamyka manetkę. I to było 2 lata temu, 3 i jest obecnie.

    Nie będzie dyskusji o tym meczu Bo nie ma o czym dyskutować. Falubaz nas może rozjechać i tyle.
    Na walkę możemy liczyć ze Stalą i Apatorem jeszcze na wyjeździe. Ewentualnie Częstochowa, reszta ekip na wyjazdach jest nieosiągalna.
    skąd takie mądrości czerpiesz z tym dzwonem

  32. Powrót do góry    #659
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Przed ostatni post był o AJ.

    Na walkę możemy liczyć ze Stalą i Apatorem jeszcze na wyjeździe. Ewentualnie Częstochowa, reszta ekip na wyjazdach jest nieosiągalna.
    Jednym słowem mierzycie w PO
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  33. Powrót do góry    #660
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Jednym słowem mierzycie w PO
    Poczekaj aż dojdzie Łaguta i Zen, wtedy zaczną pisać, że i na Smoku wygrają
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    atrock92 (09-04-2019)

  35. Powrót do góry    #661
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    I mówi to gość, który twierdził, że Falubaz 2018 ma realne szanse na play-offy.

  36. Powrót do góry    #662
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Przed ostatni post był o AJ.

    Nie będzie dyskusji o tym meczu Bo nie ma o czym dyskutować. Falubaz nas może rozjechać i tyle.
    Na walkę możemy liczyć ze Stalą i Apatorem jeszcze na wyjeździe. Ewentualnie Częstochowa, reszta ekip na wyjazdach jest nieosiągalna.
    Na wyjazdach Motor jest z góry skazany na porażkę. W Gorzowie 40 punktów nie zrobicie.
    W Częstochowie jak dobijecie do 35 punktów to będzie Wasz duży sukces.
    Motor będzie mocny na swoim torze i tam liczcie na zdobywanie punktów niezbędnych do utrzymania.

  37. Powrót do góry    #663
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    I mówi to gość, który twierdził, że Falubaz 2018 ma realne szanse na play-offy.
    Bo miał, tak samo jak twierdziłem, ze Apator również je miał, i to spore.

    Inna kwestia, że zarówno Apator jak i Falubaz, elegancko potrafiły te szanse spyerdolić. Falubaz minimalnie przegrał mecz w Tarnowie, potem u siebie z Czewą. Te dwa mecze były do obowiązkowego wygrania. A mecz Falubazu w Grudziądzu, to większy blamaż niż ten tegoroczny GKM-u w Lublinie Te trzy mecze własnie, były całkiem realnie do wygrania. I nikt przy zdrowych zmysłach nie powie, że nie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #664
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Cały post o Jonssonie, a w ostatnim zdaniu nagle Ci chodziło o IKS-a, o którym nigdzie nie wspomniałeś Czekam na mecz Motoru z Falubazem i Twoje dyskusje z Mariuszem
    Weź nie strasz. Na sama myśl robi mi się słabo.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Powrót do góry    #665
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Lubelaki zachłysnęły się pierwszym zwycięstwem, jak czternastolatek pierwszą butelką piwa. A może nad lubelskim stadionem coś rozpylają? Każdy kto typował przegraną Motoru, został obwołany ignorantem, złośliwcem i wrogiem Lublina, jakby to była jakaś nienawiść. A to tylko typowanie wyniku, czym się tak ekscytować? Trzeba chyba brać poprawkę na kibiców beniaminka, albo niech raczej oni się dostosują. Jeśli ktoś typuje przegraną, to nie znaczy że życzy komuś źle, wyluzujcie Lubelaki.
    A zwrot "powrót Griszy" jest karkołomny, bardziej na miejscu jest "dojdzie Grisza" (wzmocni), chyba że w 2018 jeździł w Motorze i nic o tym nie wiem.
    Cóż jakieś szanse Motor ma na utrzymanie się, lecz nie większe niż zeszłoroczna Unia Tarnów, wszystko wyjaśni się po kilku kolejkach. Jak w Gorzowie przekroczy 40 pkt. to będę zaskoczony na +.

  40. Powrót do góry    #666
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dokładnie. GKM jeszcze nigdy z nikim nie wygrał. Co ma powiedzieć Tarnów ktory ograł w zeszłym sezonie UL. Gratulacje za wygraną i oby tak dalej. Swoja droga Grudziadz moze byc zaskoczony że ktos byl bardziej forowany od nich. To wykluczenie Antonio takie naciągane a to co wyczynial kierownik startu pod taśmą to normalnie lata osiemdziesiąte.

    Obecnie za coś takiego sedzia wykonuje telefon i taki gość idzie pod prysznic.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  41. Powrót do góry    #667
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Ja powiem tak
    Lublin jest słaby bo ma pierwszoligowy skład
    GKM jest słaby bo przegrał że słabym Motorem
    Gorzów jest słaby bo w sparingach spisywał się słabo
    Włókniarz jest słaby bo że słabym Gorzowem ledwo u siebie wygrali
    Falubaz jest słaby bo w sparingu z Lesznem ledwo wyszli z 30
    Toruń jest słaby bo że słabym Falubazem zdecydowanie przegrali
    Wrocław jest słaby bo tylko dzięki Woffindenowi uniknęli klęski w Lesznie
    Leszno też jest słabe bo w sparingu że słabym Grudziądzem ledwo u siebie wygrali.

    To dopiero początek sezonu i wiele jeszcze może się wydarzyć
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi KC za jego przydatny post!

    BGDZ (09-04-2019), Rozi22 (09-04-2019), SCOT FZG (09-04-2019)

  43. Powrót do góry    #668
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Gratuluję kibicom i klubowi z Lublina wczorajszego meczu. Na pewno czują się podobnie jak my w 2015r., po pierwszym meczu ze Stalą Gorzów w Grudziądzu, po 16 latach przerwy od Ekstraklasy. Wtedy tez wygraliśmy i jak pamiętacie Miesiącem był wtedy Gollob.
    Ja również będę trzyma kciuki za Motor, żeby się utrzymali, choć nie naszym kosztem.
    Również przyłączam się do gratulacji.
    Powiem szczerze, ze niedzielny mecz, również przypomina mi to jak GKM rozpoczął swoją przygodę z ekstraligą w 2015 roku. Choć najpierw był mecz z Lesznem na wyjeździe, ale tam wstydu nie było, nawet Tomek pojechał ostatni dobry wyjazdowy mecz. Chyba zrobił 9 pkt. Pozniej mecz u siebie z mistrzami Polski. Wygrana wydawała sie mała realna a po meczu 50-40, Gollob bieg sezonu i tez pełen romantyzm , wszyscy zachwyceni w mediach. Co prawda Gorzów pierwszą wygraną jak się okazało odnotował dopiero w 6-7 kolejce? Ale to wówczas było coś Przekonaliśmy tez ostatecznie do podpisania umowy naszego wieloletniego juz tytularnego sponsora. Nastepne mecze juz jednak sciagnely nas na ziemie, kleska we Wrocławiu porazka u siebie z Tarnowem. No i jednak zabrakło do utrzymania. Uratowały nas jednak dopiero problemy Rzeszowa. Czy tak bedzie z Motorem ? Nie wiem. Dajmy im sie nacieszyć, jazda w ekstralidze, no i samym zwyciestwem,gdzie wydawało się, ze już nie mają prawa tego wygrać.
    Mysle, ze wiekszosc kibiców mysli trzezwo. Mocne zespoły jeszcze przyjadą, Miesiac czy Lampart moze juz tak dobrze nie pojadą, ale to jeszcze nie jest moze pelny obraz sily tego zespolu. Wróci AJ, w maju dojdzie Grisza i zobaczymy. Wazne, ze namieszaja troche w ekstralidze, tak jak my, tak jak ROW, tak jak Unia Tarnów. A jak to sie skonczy zobaczymy pod koniec sierpnia. Tak jak kolega piszę, zycze utrzymania, ale nie naszym kosztem.
    Co do samego meczu, to wszystko juz opisaliście. Brawo Motor raz jeszcze.

  44. Powrót do góry    #669
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dziku w waszych czasach to był raczej knurem. W Tarnowie odżył i jeśli ten sezon dalej będzie w takiej dyspozycji to Miesiąc może mieć problem z wyprzedzaniem, bo go zwyczajnie nie dogoni po przegranym starcie. A jak już dogoni to Dziku miejsca pod bandą nie zostawi, oczywista oczywistość.
    Tyle że takie gdybania nie mają sensu. Nie wiadomo jaki będzie tor a ja wcale nie byłbym taki pewien czy on zawsze będzie taki super do ścigania. Zaczną się upały (mecz będzie 28.06) to i specyfika toru będzie zupełnie inna.
    W końcówce była mega zadyszka. Nie wspominając o meczu barażowym (

    Moim skromnym zdaniem dzik dużo lepiej czuje się w drużynach ze słabszymi nazwiskami na seniorce. A u Was? Trochę dużo tych gwiazd...

    Przepraszam za OT

  45. Powrót do góry    #670
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    W końcówce była mega zadyszka. Nie wspominając o meczu barażowym (

    Moim skromnym zdaniem dzik dużo lepiej czuje się w drużynach ze słabszymi nazwiskami na seniorce. A u Was? Trochę dużo tych gwiazd...

    Przepraszam za OT
    Jeśli będzie się tak źle czuł jak w ostatnim meczu, to nie mam nic przeciwko, niech tak będzie.
    A jak się trochę lepiej poczuje? Boję się myśleć.

  46. Powrót do góry    #671
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Gdzie jest gkm_fan? Pisał tutaj na forum, udzielał się.
    Czyżby mu się Lublin tak bardzo spodobał, że postanowił nie wracać już do Grudziądza?
    Czy to ten od pirotechniki, którego zawinęła policja?

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lpokarse za jego przydatny post!

    Torretoo (11-04-2019)

  48. Powrót do góry    #672
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 113 w 82 postach
    A ja twierdzę, że Lublin wcale taki słaby mię jest. Dobra juniorka i nietypowy tor. U siebie jeszcze pokażą nie raz, że nie wolno ich lekceważyć. Inna sprawa, że Przemek położył nam mecz. Gratulacje dla Lublina, a ja mam przeczucie, że GKM jeszcze coś wygra na wyjeździe w tym roku.

  49. Powrót do góry    #673
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Gdzie jest gkm_fan? Pisał tutaj na forum, udzielał się.
    Czyżby mu się Lublin tak bardzo spodobał, że postanowił nie wracać już do Grudziądza?
    Czy to ten od pirotechniki, którego zawinęła policja?
    Jestem, żyję, ale po tej kompromitacji jaką zaserwowała moja drużyna wolałem kilka dni wstrzymać się od komentarza.
    Lublin fakt bardzo ładny, ale wolę jednak moje miasto. A z tego zatrzymanego to nie ma co żartować, bo za jedną głupią racę spędzić trzy dni w areszczie w obcym mieście to nikomu nie życzę.

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •