Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 342

Wątek: I Runda PGE EKSTRALIGA Włókniarz Częstochowa vs Stal Gorzów godz 20.30

  1. Powrót do góry    #271
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Nie ma plotu nie ma wyniku niestety. Gratulacje a zwyciestwo ale narazie wyglada to lekko slabawo.

  2. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Szkoda. Można było wygrać ten mecz. Jednak będziem mocno walczyć o utrzymanie. Ze szansami. Dużymi.
    Ps Stal jednak spada z ligi, rację mają eksperci 😃😨


    .
    Ostatnio edytowane przez ursus ; 05-04-2019 o 22:33

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (05-04-2019)

  4. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ja pier.ole rzucili szalik Wlokniarza Pawciowi, dobrze ze go nie podeptał i nie skakal po nim

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (05-04-2019)

  6. Powrót do góry    #274
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Stasiu Karczmarza powinien po rękach całować bo możliwość zrobienia takiego wyniku może jemu zawdzięczać.
    Wielka szkoda, że Stasiu to trochę taki Smuda, Gorzów mógł to nawet wygrać.

    Cytat Zamieszczone przez CKMik Zobacz posta
    ty lepiej czekaj na bicie w niedziele w Lesznie, a nie "mądrości" swoje wylewaj tutaj, "anorektyk" sam tego nie wygrał cieciu malinowy
    A co? Zesrałeś się i śmierdzi ci w dupie?

  7. Powrót do góry    #275
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    jesli czujesz smród to tylko ze swojej, idz umyj i nie troluj tutaj
    a wogóle to co sie wpieprzasz tam gdzie nie potrzeba?, nie z toba pisałem...

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CKMik za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (05-04-2019)

  9. Powrót do góry    #276
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Jazda parowa najlepszego polskiego zawodnika, jest chyba nieakceptowalna nawet dla jego najzagorzalszych fanów.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  10. Powrót do góry    #277
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Sam się wpieprzyłeś nieproszony, porządzić się możesz w swoim grajdole ale wnioskuję, że kosz na śmieci to max twoich możliwości.
    No dobra, Pawciu wam wygrał

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi antyprzemek za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (05-04-2019)

  12. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Jazda parowa najlepszego polskiego zawodnika, jest chyba nieakceptowalna nawet dla jego najzagorzalszych fanów.
    Troche ciezko jezdzi sie para na torze gdzie chodzi tylko jedna sciezka.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi KrisKiller za jego przydatny post!

    Nigel (05-04-2019), muuu (06-04-2019)

  14. Powrót do góry    #279
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Sam się wpieprzyłeś nieproszony, porządzić się możesz w swoim grajdole ale wnioskuję, że kosz na śmieci to max twoich możliwości.
    No dobra, Pawciu wam wygrał
    gdzie sie wpieprzyłem, no gdzie !????
    jestem w temacie meczowym Włókniarza, wiec odpowiadam na bzdury bo mogę,
    weź poczytaj ze zrozumieniem posty wcześniej i się mądruj dopiero "potęgo intelektualna", przychodzi jakaś łajza z Wrocławia i pisze bzdury ze Madsen nam mecz wygrał, a pkt Lindgrena, Zagara to co ?
    a za chwile jego ratlerek podszczekuje jeszcze, no dramat...

  15. Powrót do góry    #280
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Zmarzlik 14 (6)
    Kasprzak 9
    Wozniak 7
    Thomsen 6
    Kildemand 4
    juniorka 2

    te 42 chyba będzie dla Stali
    Kurde nietrafiłem zrobili 43 ale ważne że pierwszy bonus już jest w drodze do PO. Thomsen kosmos Buszmen chciał mu jeszcze odejmować z tych moich 6

    Ciekawe czy Anders odnajdzie siÄ™ na gorzowskim torze obserwuje go od 2014 roku i to mega zawodnik jest

  16. Powrót do góry    #281
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,406
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 191 w 120 postach
    Noo , gdyby terminator Madsen był w troszkę gorszej formie to była by niespodzianka . Zaszokował mnie Thomsen. Kasprzak też .

  17. Powrót do góry    #282
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Jazda parowa najlepszego polskiego zawodnika, jest chyba nieakceptowalna nawet dla jego najzagorzalszych fanów.
    Zawodnik klasowy, ale nie wie co to jazda parą. Może korepetycje u Tomka Golloba? Naprawdę nikt tego w Gorzowie nie widzi?

  18. Powrót do góry    #283
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Zawodnik klasowy, ale nie wie co to jazda parą. Może korepetycje u Tomka Golloba? Naprawdę nikt tego w Gorzowie nie widzi?
    Madsen i Lindgren też nie lepsi w sumie, dzisiaj w każdym biegu mieli 3 rywali.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    muuu (06-04-2019)

  20. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Zawodnik klasowy, ale nie wie co to jazda parą. Może korepetycje u Tomka Golloba? Naprawdę nikt tego w Gorzowie nie widzi?
    Ktoś jeszcze dziś uczy zawodników takiego czegoś jak jazda parowa ?
    Czy kluby w jakiś sposób nagradzają/ karzą za jazdę parową lub jej brak ?

    To są oczywiście pytania retoryczne w mojej ocenie ..

    Różnie można oceniać Tomka, ale nikt nie potrafił "holować" słabszych doparowych jak on, natomiast jakoś wybitną jazdą parą (w wydaniu klasycznym) się nie wykazywał.
    Tylko Falubaz

  21. Powrót do góry    #285
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Wynik taki jak się spodziewałem tylko myślałem że punkty na poszczególnych zawodników będą się inaczej rozkładać. Plusy Leon, Fredka, frekwencja i mimo wszystko PP jak również Miskowiaka. Misusy to przede wszystkim tor. Takiej kasztany to ja dawno w Częstochowie nie widzialem. Mysle ze to wywożenie się naszych to pokłosie tak przygotowanego toru No i przez to kilka punktów uciekło. Dużo więcej tez spodziewałem się po Miedziaku a zwłaszcza po Gruchalskim. Mam nadzieję że to nie woda sodowa u Gruchy. No i Zagar dalej jest Zagarem czyli dalej mu daleko do lidera.
    Cóż pierwsze koty za płoty trzeba ogarnąć tor i myślę że będzie dobrze.
    Co do Stali to Zimny swoje, bardzo fajnie Thomsen i momentami Woźniak reszta słabo .
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiÅ› osobliwy zwiÄ…zek z gwiazdami."

    Herman Broch

  22. Powrót do góry    #286
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Para juniorska w sumie zrobiła dziś minimum co oczekiwałem, choć myślałem że Grucha jakiegoś seniora jeszcze pokona. Na Grudziądz koniecznie trzeba zmienić numery startowe, z juniorem musi jechać Fredka, Zagar jest niepewny, w dodatku tor w Grudziądzu nie jest jego ulubionym.

  23. Powrót do góry    #287
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Chciałbym napisać cokolwiek ciekawego o tym meczu ale w głowie utkwił mi tylko fenomenalny Anders i pewien intelektualny fenomen który już przed meczem stwierdził że lepiej dla drużyny że nie przeprowadzono planowanych przez niego wyjazdowych treningów a później.... On jest po prostu....hm może tak: "ciarką szukającą pleców, po których mogłaby przejść""

    Druga sprawa to KK, oby to nie był jeden z TYCH sezonów bo Stal znajdzie się w dramatycznym położeniu, Anders zawsze tak jechać nie będzie...

  24. Powrót do góry    #288
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    . Dużo więcej tez spodziewałem się po Miedziaku a zwłaszcza po Gruchalskim. Mam nadzieję że to nie woda sodowa u Gruchy. .
    A czy to nie jest tak, że Gruchalski rozpędza się w trakcie sezonu? Nie wysuwałbym zbyt daleko idących wniosków..

  25. Powrót do góry    #289
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez pejotl3 Zobacz posta
    A czy to nie jest tak, że Gruchalski rozpędza się w trakcie sezonu? Nie wysuwałbym zbyt daleko idących wniosków..
    Jeżeli tak się będzie rozpędzal to w przyszłym sezonie nie będzie walki o skład w EL tylko czeka go opolska kolonia.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiÅ› osobliwy zwiÄ…zek z gwiazdami."

    Herman Broch

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Gadol (05-04-2019)

  27. Powrót do góry    #290
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Zawodnik klasowy, ale nie wie co to jazda parą. Może korepetycje u Tomka Golloba? Naprawdę nikt tego w Gorzowie nie widzi?
    Chyba jednak widzą, dlatego jeździ z juniorem


    A co do samego meczu to straszne błędy taktyczne Chomskiego, Kasprzak i Kildemand w 4 serii powinni zostać zmienieni. Ja rozumiem obawę z wystrzelania się z RT i problemem z obstawieniem biegu 14, ale wariant który wybrał Chomski to pogoń za wynikiem kiedy już jest po meczu.

  28. Powrót do góry    #291
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Jeżeli tak się będzie rozpędzal to w przyszłym sezonie nie będzie walki o skład w EL tylko czeka go opolska kolonia.
    Ja tam go nie widzę jako ekstraligowego seniora, chyba że w roli Dróżdża (Drożdża?)

  29. Powrót do góry    #292
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez pejotl3 Zobacz posta
    Ja tam go nie widzę jako ekstraligowego seniora, chyba że w roli Dróżdża (Drożdża?)
    Koncowka tamtego sezonu napawala optymizmem, teraz póki co wygląda blado.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiÅ› osobliwy zwiÄ…zek z gwiazdami."

    Herman Broch

  30. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Po tym meczu powiem tyle. Jeżeli stado owiec prowadzi baran to nigdy nic z tego nie wyjdzie. Powiem trener Chomski osiągnął dziś Himalaje indolencji taktycznej. Nie zrobił totalnie nic, by spróbować wygrać ten mecz. Rezerwy taktyczne na seniorach mógł robić od 7 do 13 biegu A nie zrobił z żadnym z nich. Zrobił dopiero w 14 przy -8 po 13 biegu. Kiedy było już praktycznie po meczu bo w 15 biegu na polu A- zdecydowanie najkorzystniejszy w meczu.Jakim cudem 4 biegi jedzievWozniak, który robi 1* 3 2 I 0 ale te 0 z czwartego pola- niekorzystnego.. A tyle samo startów dostaje słaby tego dnia kildemanda i Kasprzak. Obaj zrobili punkty tylko na juniorach gospodarzy i najsłabszych zbiorach. W tym meczu liczył się start..było korzystne pole A i jak można było nie skorzystać z 6 biegów Woźniaka? Szymek przepraszamy Cię za tego wypełniacze programu. Wlokniarz był dziś słaby. Druga linia ich gorsza od naszej. Zegar przeciętny i wygrał tylko z A, a Lindgren dziś też do objechania. Mogliśmy dziś nawet wygrać ten mecz jakby się wykorzystali cały potencjał tej ekipy i 6 startów Szymka- z pola A w 14 też by sobie poradzili. Jednak trenervwoli budować zawodników i ich od biegów nie zostawiać. Wyjechanie do 13 biegu Kildemanda to jakiś kiepski żart. Szymek z tego drugiego pola mógł nałożyć miedziaka. Wynik nadspodziewanie dobry.. thomsen rewelacja, Szymek też ładnie tylko niewykorzystany. Tak jak mowilembprzed meczem. Nie mamy mocy na wyjazdach i w biegachb1-13 wygraliśmy tylko 2 razy i tylko tam gdzie jechał junior gospodarzy. A w 3 pierwszych seriach Bartka z juniorek przegraliśmy 6-12. Szkoda że mamy parodyste A nie trenera który nie wie co to znaczy maksymalne taktyczne wykorzystanie składu gdzie ma się 3 mocnych zawodników.

  31. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Gadol (06-04-2019), Rysiek (06-04-2019), j-rules (06-04-2019)

  32. Powrót do góry    #294
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Wygrana Lwów zasłużona, mieli jednak równiejszą ekipę, ale faktycznie przekombinowali z torem.
    Chyba popełnili stary błąd robiąc tor przeciw komuś, zamiast dla siebie.
    Bez echa nie może przejść obsada biegu 13-go.
    Decyzja o starcie w nim PajÄ…ka to taktyczny analfabetyzm.
    To, że Chomski nie ogarnia taktyki meczowej jest powszechnie znane, ale wybryk z brakiem zmiany w tym biegu to już
    nie błąd , to wprost kretynizm. Odpowiedzialność za to ponosi także Zmora, bo zatrudnia człowieka, któremu pojęcie
    "myśl taktyczna" jest kompletnie nieznane. Mało tego, zatrudnia gościa wraz z pozostałą częścią rodziny. To patologia.
    Ten klub traktowany jest jak dojna krowa. Swoim ma być dobrze, choćby byli zatrudnieni na stanowisku, na którym
    nigdy nie powinni być zaangażowani. Mimo możliwości uzyskania jeszcze lepszego wyniku- w 13 biegu wywiesiliśmy
    białą flagę. Można było (jak to w sporcie bywa) pojechać o pełną pulę, a pojechaliśmy o niską przegraną.
    Ja tego nie rozumiem. Normalnie na świecie jest tak, że za głupie decyzje wylatuje się z roboty na zbity pysk.
    My chyba nie jesteśmy normalnym klubem. Nie dziwmy się, że tak wielu odwraca się plecami od Stali, skoro tak
    marnotrawimy swoje szanse, potencjał, możliwości. Sami sobie robimy krzywdę. W taki sposób sprowadza się klub na manowce.

  33. Powrót do góry    #295
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Mecz przegrał nam Kasprzak, nie Chomski.

  34. Powrót do góry    #296
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Kto mysli ze Gorzow jest silny bo Thomsen jednorazowo zastapil Kasprzaka, ten zle pomysli. Stasiu zrobi wszystko, by meczu i tak nie wygrac

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Gadol (06-04-2019), j-rules (06-04-2019)

  36. Powrót do góry    #297
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Trochę dzisiaj ba chłodno. Panowie, spokojnie z tymi zachwytami nad Stalą. Wyszli wczoraj na obchód i stwierdzili ze są u siebie - i to było widać. Ewidentnej wynik trzymał... Cieslak, takim przygotowaniem toru. Spokojnie, całe szczęście ze zdarzyło się to wczoraj, na średniej klasy przeciwniku - z całym szacunkiem. Śmiem twierdzić że ze Stalą zgarniemy komplet punktów.

    Natomiast jeśli Gruchalski nie obudzi się do połowy sezonu, trzeba zacząć myśleć przyszłościowo i stawiać na Kowalskiego. Michał kompletnie bez głowy :/

  37. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Co z tym torem bylo nie tak?
    Zdaje sie ,ze zachlysneliscie sie opowiastkami Cieslaka jak to Zagar bedzie niszczyl przeciwnikow.
    Tor byl przygotowany bardzo dobrze.
    Madsenowi nie przeszkadzal,Lindgrenowi tez nie ale zwyczyjnie on nie jest juz takim kosmita jak rok temu na poczatku sezonu.
    Thomsenowi tor nie przeszkadzal aby mijac przeciwnikow po trasie,wiec chyba sie dalo.
    Lepiej zapytajcie Zagara i innych dlaczego oni tego nie potrafili zamiast szukac wytlumaczenia w przygotowaniu toru.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    j-rules (06-04-2019)

  39. Powrót do góry    #299
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Trochę dzisiaj ba chłodno. Panowie, spokojnie z tymi zachwytami nad Stalą. Wyszli wczoraj na obchód i stwierdzili ze są u siebie - i to było widać. Ewidentnej wynik trzymał... Cieslak, takim przygotowaniem toru. Spokojnie, całe szczęście ze zdarzyło się to wczoraj, na średniej klasy przeciwniku - z całym szacunkiem. Śmiem twierdzić że ze Stalą zgarniemy komplet punktów.

    Natomiast jeśli Gruchalski nie obudzi się do połowy sezonu, trzeba zacząć myśleć przyszłościowo i stawiać na Kowalskiego. Michał kompletnie bez głowy :/
    z tym torem to trochę odleciales. to że tor nie był przygotowany pod wlokniarza nie oznacza ze był pod gorzow. stal na takiej nawierzchni u siebie nie jeździ. w rewanżu polegniecie razem z bonusem.

  40. Powrót do góry    #300
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    z tym torem to trochę odleciales. to że tor nie był przygotowany pod wlokniarza nie oznacza ze był pod gorzow. stal na takiej nawierzchni u siebie nie jeździ. w rewanżu polegniecie razem z bonusem.
    Cytuje słowa zawodników Stali. Co do drugiego meczu - przekonany się w sierpniu za tydzień do Grudziądza po 2 pkt.

  41. Powrót do góry    #301
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Cytuje słowa zawodników Stali. Co do drugiego meczu - przekonany się w sierpniu za tydzień do Grudziądza po 2 pkt.
    3
    a którzy to zawodnicy stali tak mówili. można prosić o link

  42. Powrót do góry    #302
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    TrochÄ™ przesadzacie z tym Chomskim.
    Przeciez to Trener Roku 2018

  43. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Hmm 3 pkt z meczu w Gorzowie (minimum 44-45)? Ktos tu z Czewy postawilby cos na taki wynik?

  44. Powrót do góry    #304
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Wynik nie zaskoczył mnie, prawie tak typowałem, prawie. Tyle, że liczyłem na kilka punktów więcej Ksysia i kilka mniej WalaskoLorama.
    Trudno powiedzieć o sile Gorzowa, czy ich ten występ to typowy na ten rok, czy jednorazowy przypadek. Reszta w Stali zgodnie z przewidywaniem. W Czewie słabo Miedzin, ale on będzie tylko lepszy, reszta normalnie. Widowiska jakiego się spodziewałem, nie było, tyle samo emocji co w Zielonej, a to tory z dwóch różnych biegunów, rozczarował mnie ten pojedynek.
    Trenerze Cieślaku i toromistrzu Andzia- nie idźcie tą drogą.
    Mimo wyrównanego wyniku, dalej widzę dalej Stal w dolnej czwórce, a Czewę w walce o PO.
    PS
    W rewanżu w Gorzowie, spodziewam się podobnego wyniku i wcale nie jest powiedziane, że Stal u siebie wygra, może być dokłóądnie taki sam wynik.

  45. Powrót do góry    #305
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Hmm 3 pkt z meczu w Gorzowie (minimum 44-45)? Ktos tu z Czewy postawilby cos na taki wynik?
    Spokojnie do zrobienia, nawet win. Ale ten mecz będzie za kilka miesięcy, więc typowanie dziś mija się z celem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #306
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Gdyby był tor taki jak zazwyczaj w Częstochowie to w 12 biegu Fredka by się tylko zapytał Karczmarza z której strony ma go wyprzedzić.
    Oczywiście nie ma co demonizowac, Stal to dóbr zespół i przy torze do jakiego przywykliśmy nie zrobił by się nagle wynik 60:30 ale myślę że te 4 do 6 punktow byloby wiecej po stronie Włókniarza.
    Mecz się odbył są dwa duże punkty i teraz już nie ma co gdybac tylko trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość bo pomijając już wynik widowisko jak na nasze warunki było kiepskie.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiÅ› osobliwy zwiÄ…zek z gwiazdami."

    Herman Broch

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    muuu (06-04-2019)

  48. Powrót do góry    #307
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co z tym torem bylo nie tak?
    Zdaje sie ,ze zachlysneliscie sie opowiastkami Cieslaka jak to Zagar bedzie niszczyl przeciwnikow.
    Tor byl przygotowany bardzo dobrze.
    Madsenowi nie przeszkadzal,Lindgrenowi tez nie ale zwyczyjnie on nie jest juz takim kosmita jak rok temu na poczatku sezonu.
    Thomsenowi tor nie przeszkadzal aby mijac przeciwnikow po trasie,wiec chyba sie dalo.
    Lepiej zapytajcie Zagara i innych dlaczego oni tego nie potrafili zamiast szukac wytlumaczenia w przygotowaniu toru.
    Na sparingach i memoriale było dużo lepsze ściganie niż wczoraj. To było nie tak z torem.

    Do tego czasy wyścigów niemal przez cały mecz tylko sekundę gorsze od rekordu toru(63sek). Dla porównania: na sparingu ze Spartą czasy oscylowały wokół 65 sekund.
    Walce na naszym torze nie sprzyja przyczepne przygotowanie. Co wszyscy pamiętamy z czasów Złomrexu i Piotrka Żyto.
    Ostatnio edytowane przez dockm ; 06-04-2019 o 09:55

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Buszmen (06-04-2019)

  50. Powrót do góry    #308
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Po tym meczu powiem tyle. Jeżeli stado owiec prowadzi baran to nigdy nic z tego nie wyjdzie. Powiem trener Chomski osiągnął dziś Himalaje indolencji taktycznej. Nie zrobił totalnie nic, by spróbować wygrać ten mecz. Rezerwy taktyczne na seniorach mógł robić od 7 do 13 biegu A nie zrobił z żadnym z nich. Zrobił dopiero w 14 przy -8 po 13 biegu. Kiedy było już praktycznie po meczu bo w 15 biegu na polu A- zdecydowanie najkorzystniejszy w meczu.Jakim cudem 4 biegi jedzievWozniak, który robi 1* 3 2 I 0 ale te 0 z czwartego pola- niekorzystnego.. A tyle samo startów dostaje słaby tego dnia kildemanda i Kasprzak. Obaj zrobili punkty tylko na juniorach gospodarzy i najsłabszych zbiorach. W tym meczu liczył się start..było korzystne pole A i jak można było nie skorzystać z 6 biegów Woźniaka? Szymek przepraszamy Cię za tego wypełniacze programu. Wlokniarz był dziś słaby. Druga linia ich gorsza od naszej. Zegar przeciętny i wygrał tylko z A, a Lindgren dziś też do objechania. Mogliśmy dziś nawet wygrać ten mecz jakby się wykorzystali cały potencjał tej ekipy i 6 startów Szymka- z pola A w 14 też by sobie poradzili. Jednak trenervwoli budować zawodników i ich od biegów nie zostawiać. Wyjechanie do 13 biegu Kildemanda to jakiś kiepski żart. Szymek z tego drugiego pola mógł nałożyć miedziaka. Wynik nadspodziewanie dobry.. thomsen rewelacja, Szymek też ładnie tylko niewykorzystany. Tak jak mowilembprzed meczem. Nie mamy mocy na wyjazdach i w biegachb1-13 wygraliśmy tylko 2 razy i tylko tam gdzie jechał junior gospodarzy. A w 3 pierwszych seriach Bartka z juniorek przegraliśmy 6-12. Szkoda że mamy parodyste A nie trenera który nie wie co to znaczy maksymalne taktyczne wykorzystanie składu gdzie ma się 3 mocnych zawodników.
    Po meczu to każdy mądry . Zwłaszcza zmiana Kildemanda na Woźniaka jest mega trafnym sugerowanym rozwiązaniem. Zwłaszcza, że w poprzednim biegu Szymon zero zdobył . Jednak w XIII biegu trzeba było taktyka robić wstawiając zawodnika , który nie gwarantowal nic więcej niż Kildemand. . Taki z Ciebie spec pomeczowy. Chomski to nie jest moja bajka, jednak w tym meczu nie on zawalił.

  51. Powrót do góry    #309
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,486
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 970 w 596 postach
    Chomski może i mógł inaczej pomotać, ale i tak nie On przegrał mecz. Przecież wystarczy spojrzeć na punkty 2 lidera Stali, DJ-a Krisa Kasprzaka. Do niego miejcie pretensje.

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Vector za jego przydatny post!

    Nigel (06-04-2019), ursus (06-04-2019)

  53. Powrót do góry    #310
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Spokojnie do zrobienia, nawet win. Ale ten mecz będzie za kilka miesięcy, więc typowanie dziś mija się z celem.
    Zapytalem bo biorac po uwage obecne sklady, chcialem podjac zaklad o jakis trunek w Gorzowie nawet Bartkowiak pojedzie duzo lepiej

  54. Powrót do góry    #311
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Na sparingach i memoriale było dużo lepsze ściganie niż wczoraj. To było nie tak z torem.

    Do tego czasy wyścigów niemal przez cały mecz tylko sekundę gorsze od rekordu toru(63sek). Dla porównania: na sparingu ze Spartą czasy oscylowały wokół 65 sekund.
    Walce na naszym torze nie sprzyja przyczepne przygotowanie. Co wszyscy pamiętamy z czasów Złomrexu i Piotrka Żyto.
    Liga i memorialy to inna bajka niż liga.

    Nie bylo deszczu,ingerencji komisarza toru
    czy innych czynników wpływających na nagłą zmianę nawierzchni więc tłumaczenie zawodników warunkami torowymi jest słabe i tyle.
    Kto miał pojechać na poziomie ,pojechał.
    Kto od zawsze był niepewny, wczoraj tylko utwierdził w tym przekonaniu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  55. Powrót do góry    #312
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Co nie zmienia faktu że tor był mało częstochowski. Lindgren szarpał ale za wiele nie był w stanie zdziałać. Jasne nie ma zeszłorocznych rakiet ale na moje tor mu mocno utrudnił zadanie.
    Nie tylko jemu bo Zmarzlik po przegranych startach tez bywał bezradny. Jak na Czewe widowisko marne.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  56. Powrót do góry    #313
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Liga i memorialy to inna bajka niż liga.

    Nie bylo deszczu,ingerencji komisarza toru
    czy innych czynników wpływających na nagłą zmianę nawierzchni więc tłumaczenie zawodników warunkami torowymi jest słabe i tyle.
    Kto miał pojechać na poziomie ,pojechał.
    Kto od zawsze był niepewny, wczoraj tylko utwierdził w tym przekonaniu.
    Cytując klasyka: Bzdurzysz. O ile wyników Zagara, Gruchy czy Miśkowiaka można było się spodziewać(Madsena również, ale w drugą stronę), o tyle Przedpełski pojechał dużo lepiej niż wskazywały na to wyniki na dotychczasowym torze. Miedziak owszem póki co jest nierówny, ale nie na wynik 3punktowy. Fredka kosmitą w tym sezonie nie jest, ale wyjeżdżając poza najszybszą ścieżkę nie był w stanie wyprzedzić Karczmarza, który wykręcił wtedy najgorszy czas zwycięzcy wyścigu, co tylko pokazuje, że szybki nie był, a mimo to w tej fazie zawodów ciężko było cokolwiek zrobić.

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Buszmen (06-04-2019)

  58. Powrót do góry    #314
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie wiem z czym bzdurze.
    Tłumaczyć takich zawodników jak Zagar czy Lindgren torem to jakas aberacja.
    Lindgren nie wyprzedził młodego nie przez tor a dlatego, że nie jest już takim kosmita.
    Rok temu o tej porze strzelał wszystkich bez względu na tor i rywala.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  59. Powrót do góry    #315
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No ale na sparingu z Wrockiem też strzelał. Jak szukał prędkości, tam gdzie zawsze była a wczoraj nie, to raczej oczywistym jest wniosek, że tor nie był jakiego się spodziewał.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  60. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    dockm (06-04-2019), pakosik (06-04-2019)

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •