Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 179

Wątek: Typer 1 liga 2019!!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach

    Typer 1 liga 2019!!

    Regulamin :

    Dokładny wynik 5pkt razem ze wskazaniem zwycięscy
    Remis : 10pkt

    Wskazanie zwycięscy meczu 1 pkt.


    --------------------------------------------------------
    Zapraszam nowych uczestników: Awans wywalczy do Ekstraligi 1 i 2 miejsce
    ----------------------------------------------------------
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    01.Łódź – Ostrów Wlkp.
    31 marca 2019 (niedziela):
    02.Gniezno – Gdańsk
    03.Tarnów – Daugavpils
    ----------------------------------------------------------
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):

    04.Rawicz - Bydgoszcz
    31 marca 2019 (niedziela):
    05.Kraków – Piła
    06.Opole – Poznań
    Zapraszam do typowania nowych uczestników

    Typujemy do soboty do godz 20.10!!!

    Ostatnio edytowane przez Latosi79 ; 26-03-2019 o 14:27
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach

    RzeszówII liderem po 1 kolejce

    Tabela po 1 kolejce: Bitwa o promocje do Ekstraligi rozpoczęta ,promocje uzyska 2 (1) użytkowników.Zapraszam nowych użytkowników do 1 ligi

    1.RZESZÓW II 11pkt

    2.GRZECHOTNIK 9pkt AWANS!!!
    -------------------------------------------------------------
    3.SLAMER 7pkt

    4.BRINDEL6 pkt

    5.RZESZÓW I 3pkt

    5 kwietnia 2019 (piątek):
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp.
    08.Zielona Góra – Toruń
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz
    10.Leszno – Wrocław
    ----------------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno
    ---------------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole
    15.Krosno – Kraków
    16.Piła – Rawicz
    --------------------------------------------
    07.Kto lepszy Gruchalski czy Karczmarz 3pkt
    12.Zawodnik meczu z taktycznymi i bonusami 3pkt
    --------------------------------------------
    UWAGA!!!TYPUJEMY DO PIĄTKU DO GODZ.18!!!!
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar Rzeszów I
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    5 kwietnia 2019 (piątek):
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp.53-37
    08.Zielona Góra – Toruń 55-35
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz 44-46
    10.Leszno – Wrocław 45-45
    ----------------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź 46-44
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów 46-44
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno 50-40
    ---------------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole 45-45
    15.Krosno – Kraków 58-32
    16.Piła – Rawicz 55-35
    --------------------------------------------
    07.Kto lepszy Gruchalski czy Karczmarz 3pkt Gruchalski
    12.Zawodnik meczu z taktycznymi i bonusami 3pkt Ljung
    Dawid Lampart ikona Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    5 kwietnia 2019 (piątek):
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp.50-40
    08.Zielona Góra – Toruń 52-38
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz 47-43
    10.Leszno – Wrocław 48-42
    ----------------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź 52-38
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów 45-45
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno 49-41
    ---------------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole 44-46
    15.Krosno – Kraków 55-35
    16.Piła – Rawicz51-39
    --------------------------------------------
    07.Kto lepszy Gruchalski czy Karczmarz 3pkt Gruchalski
    12.Zawodnik meczu z taktycznymi i bonusami 3pkt Ljung
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    5 kwietnia 2019 (piątek):
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp.54:36
    08.Zielona Góra – Toruń 51:39
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz 43:47
    10.Leszno – Wrocław 48:42
    ----------------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź 55:35
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów 52:38
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno 52:38
    ---------------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole 41:49
    15.Krosno – Kraków 56:34
    16.Piła – Rawicz 58:32
    --------------------------------------------
    07.Kto lepszy Gruchalski czy Karczmarz 3pkt Gruchalski
    12.Zawodnik meczu z taktycznymi i bonusami 3pkt Ljung
    --------------------------------------------

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    5 kwietnia 2019 (piątek):
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp.50-40
    08.Zielona Góra – Toruń 50-40
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz 48-42
    10.Leszno – Wrocław 46-44
    ----------------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź 50-40
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów 48-42
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno 48-42
    ---------------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole 44-46
    15.Krosno – Kraków 53-37
    16.Piła – Rawicz 51-39
    --------------------------------------------
    07.Kto lepszy Gruchalski czy Karczmarz 3pkt Gruchalski
    12.Zawodnik meczu z taktycznymi i bonusami 3pkt Krystian Pieszczek

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,291
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 100 w 62 postach
    5*kwietnia 2019 (piątek):
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp. 53:37
    08.Zielona Góra – Toruń*51:39
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz*48:42
    10.Leszno – Wrocław 46:44
    ----------------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź 47:43
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów 54:36
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno 50:40
    ---------------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole 46:44
    15.Krosno – Kraków 57:33
    16.Piła – Rawicz 55:35
    --------------------------------------------
    07.Kto lepszy Gruchalski czy Karczmarz 3pkt - Gruchalski
    12.Zawodnik meczu z taktycznymi i bonusami 3pkt - Gomólski
    ------------

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący Awatar zezowaty_cyklop
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    5 kwietnia 2019 (piątek):
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp.47-43
    08.Zielona Góra – Toruń 49-41
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz 44-46
    10.Leszno – Wrocław 47-43
    ----------------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź 47-43
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów 44-46
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno 47-43
    ---------------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole 45-45
    15.Krosno – Kraków 51-39
    16.Piła – Rawicz 48-42
    --------------------------------------------
    07.Kto lepszy Gruchalski czy Karczmarz 3pkt Karczmarz
    12.Zawodnik meczu z taktycznymi i bonusami 3pkt Pieszczek

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach

    Grzechotnik nowym liderem 1 ligi

    Brawa dla Zezowatego Cyklopa z wygranie kolejki z dorobkiem 14pkt .Zezowaty poprawnie wytypował mecz Częstochowa-Gorzów 47:43 + Gruchalski -Karczmarz 3:4 i Gdańsk-Tarnów 44:46

    Grzechotnik obejmuje lidera!

    Tabela :

    1.Grzechotnik 20 (11)

    2.Rzeszów II 18 (7) AWANS!!!
    -------------------------------------------------------------
    3.Brnindel 14 (8)

    4.Zezowaty Cyklop 14

    5.Slamer 13 (6)

    6.Marcin_speedway 11

    7.Bada Bing 8

    8.Rzeszów I 8 (5)
    ------------------------------------------------------------
    07.Kto lepszy Gruchalski czy Karczmarz 3pkt/ Karczmarz
    12.Zawodnik meczu z taktycznymi i bonusami 3pkt/Kułakow 15
    ------------------------------------------------------------
    12 kwietnia 2019 (piątek):
    17.Grudziądz – Częstochowa
    18.Gorzów Wlkp. – Lublin
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    19.Wrocław – Zielona Góra
    20.Toruń – Leszno
    -----------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota):
    21.Tarnów - Ostrów Wlkp.
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    22.Daugavpils – Gdańsk
    23.Gniezno – Rybnik
    ------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota)/14 kwietnia 2019 (niedziela):
    24.Poznań – Bydgoszcz
    25.Rawicz – Krosno
    26.Opole – Piła
    -----------------------------------------------------------
    17.Zawodnik meczu z bonusami taktycznymi i z/z 5pkt
    22.Zawodnik meczu z taktycznymi i bonusami 5pkt
    24..Kto lepszy Curzytek vs Studziński 3 pkt z taktyczne i bonusy
    -----------------------------------------------------------
    Uwaga !!!typujemy do piatku do godz 18.
    Ostatnio edytowane przez Latosi79 ; 09-04-2019 o 07:56
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Latosi79 za jego przydatny post!

    zezowaty_cyklop (09-04-2019)

  11. Powrót do góry    #10
    Początkujący Awatar zezowaty_cyklop
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    12 kwietnia 2019 (piątek):
    17.Grudziądz – Częstochowa 46-44
    18.Gorzów Wlkp. – Lublin 50-40
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    19.Wrocław – Zielona Góra 47-43
    20.Toruń – Leszno 41-49
    -----------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota):
    21.Tarnów - Ostrów Wlkp.44-46
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    22.Daugavpils – Gdańsk48-42
    23.Gniezno – Rybnik 45-45
    ------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota)/14 kwietnia 2019 (niedziela):
    24.Poznań – Bydgoszcz 48-42
    25.Rawicz – Krosno 50-40
    26.Opole – Piła 53-37
    -----------------------------------------------------------
    17.Zawodnik meczu z bonusami taktycznymi i z/z 5pkt Buczkowski
    22.Zawodnik meczu z taktycznymi i bonusami 5pkt Lebiedwiew
    24..Kto lepszy Curzytek vs Studziński 3 pkt z taktyczne i bonusy Studziński
    -----------------------------------------------------------

  12. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    12 kwietnia 2019 (piątek):
    17.Grudziądz – Częstochowa 43-47
    18.Gorzów Wlkp. – Lublin 51:39
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    19.Wrocław – Zielona Góra 47-43
    20.Toruń – Leszno 42:48
    -----------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota):
    21.Tarnów - Ostrów Wlkp.43-47
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    22.Daugavpils – Gdańsk 45-45
    23.Gniezno – Rybnik 42-48
    ------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota)/14 kwietnia 2019 (niedziela):
    24.Poznań – Bydgoszcz 48-42
    25.Rawicz – Krosno 48-42
    26.Opole – Piła 52-38
    -----------------------------------------------------------
    17.Zawodnik meczu z bonusami taktycznymi i z/z 5pkt Buczkowski
    22.Zawodnik meczu z taktycznymi i bonusami 5pkt Lebiedwiew
    24..Kto lepszy Curzytek vs Studziński 3 pkt z taktyczne i bonusy Studzinski

  13. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    12 kwietnia 2019 (piątek):
    17.Grudziądz – Częstochowa 48-42
    18.Gorzów Wlkp. – Lublin 54-36
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    19.Wrocław – Zielona Góra 51-39
    20.Toruń – Leszno 39-51
    -----------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota):
    21.Tarnów - Ostrów Wlkp.42-48
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    22.Daugavpils – Gdańsk 47-43
    23.Gniezno – Rybnik 47-43
    ------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota)/14 kwietnia 2019 (niedziela):
    24.Poznań – Bydgoszcz 45-45
    25.Rawicz – Krosno 49-41
    26.Opole – Piła 54-36
    -----------------------------------------------------------
    17.Zawodnik meczu z bonusami taktycznymi i z/z 5pkt Bjerre
    22.Zawodnik meczu z taktycznymi i bonusami 5pkt Bech
    24..Kto lepszy Curzytek vs Studziński 3 pkt z taktyczne i bonusy Studzinski
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  14. Powrót do góry    #13
    Użytkownik Awatar Rzeszów I
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    12 kwietnia 2019 (piątek):
    17.Grudziądz – Częstochowa 47-43
    18.Gorzów Wlkp. – Lublin 55-35
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    19.Wrocław – Zielona Góra 45-45
    20.Toruń – Leszno 46-44
    -----------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota):
    21.Tarnów - Ostrów Wlkp.45-45
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    22.Daugavpils – Gdańsk 52-38
    23.Gniezno – Rybnik 46-44
    ------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota)/14 kwietnia 2019 (niedziela):
    24.Poznań – Bydgoszcz 48-42
    25.Rawicz – Krosno 54-36
    26.Opole – Piła 44-46
    -----------------------------------------------------------
    17.Zawodnik meczu z bonusami taktycznymi i z/z 5pkt Pawlicki
    22.Zawodnik meczu z taktycznymi i bonusami 5pkt Lebiedvies
    24..Kto lepszy Curzytek vs Studziński 3 pkt z taktyczne i bonusy Studzinski
    Dawid Lampart ikona Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  15. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,291
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 100 w 62 postach
    12 kwietnia 2019 (piątek):
    17.Grudziądz – Częstochowa 43:47
    18.Gorzów Wlkp. – Lublin*51:39
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    19.Wrocław – Zielona Góra*47:43
    20.Toruń – Leszno*40:50
    -----------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota):
    21.Tarnów - Ostrów Wlkp. 44:46
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    22.Daugavpils – Gdańsk 48:42
    23.Gniezno – Rybnik 41:49
    ------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota)/14 kwietnia 2019 (niedziela):
    24.Poznań – Bydgoszcz 49:41
    25.Rawicz – Krosno 39:51
    26.Opole – Piła 49:41
    -----------------------------------------------------------
    17.Zawodnik meczu z bonusami taktycznymi i z/z 5pkt -> Leon Madsen
    22.Zawodnik meczu z taktycznymi i bonusami 5pkt -> Mikkel Bech
    24..Kto lepszy Curzytek vs Studziński 3 pkt z taktyczne i bonusy -> Studzinski
    -------------------------------

  16. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    12 kwietnia 2019 (piątek):
    17.Grudziądz – Częstochowa 42-48
    18.Gorzów Wlkp. – Lublin 59-31
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    19.Wrocław – Zielona Góra 41-49
    20.Toruń – Leszno 39-51
    -----------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota):
    21.Tarnów - Ostrów Wlkp. 54-36
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    22.Daugavpils – Gdańsk 51-39
    23.Gniezno – Rybnik 50-40
    ------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota)/14 kwietnia 2019 (niedziela):
    24.Poznań – Bydgoszcz 43-47
    25.Rawicz – Krosno 48-42
    26.Opole – Piła 54-36
    -----------------------------------------------------------
    17. K.Bjerre
    22. Lahti
    24. Curzytek

  17. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach

    Grzechotnik utrzymuje lidera

    Na Grzechotniku do Ekstraligi :Beniaminek Grzechotnik dużymi krokami zbliża się ku Ekstralidze ,w tej kolejce zdobył 17 pkt i z dorobkiem 37 pkt prowadzi w tabeli.

    Tabela:

    1.Grzechotnik 37 (17)

    2.Rzeszów II 26 (8) AWANS!!!
    -------------------------------------------------------
    3.Zezowaty Cyklop 24 (11)

    4.Rzeszów I 22 (14)

    5.Brindel 22 (8)

    6.Bada Bing 20 (12)

    7.Slamer 13 (-)

    8.Marcin_speedway 11 (-)
    -------------------------------------------------------
    17.Pawlicki 14+1
    22. Lebiedwiew 15pkt
    24.Curzytek 3+2
    -------------------------------------------------------
    III runda:
    26 kwietnia 2019 (piątek):

    27.Częstochowa - Lublin
    28.Zielona Góra - Grudziądz
    28 kwietnia 2019 (niedziela)
    29.Leszno - Gorzów Wlkp.
    30.Wrocław - Toruń
    -------------------------------------------------------
    IV runda:
    28 kwietnia 2019 (niedziela):
    31.Rybnik - Tarnów
    32.Ostrów Wlkp. – Daugavpils
    33.Łódź - Gniezno
    --------------------------------------------------------

    IV runda:
    27 kwietnia 2019 (sobota)/28 kwietnia 2019 (niedziela):

    34.Krosno – Opole
    35.Kraków – Rawicz
    36.Piła – Poznań
    ----------------------------------------------------------
    34.Kto lepszy Karpov vs Bjarne Pedersen z taktycznymi i bonusami 3pkt
    36.Kto lepszy Lyager vs Bellego z taktycznymi i bonusami 3pkt
    -------------------------------------------------------------
    UWAGA!!! TYPUJEMY DO PIĄTKU DO GODZ 18 .26 KWIETNIA!!!
    ---------------------------------------------------------------
    Życze wszystkim zdrowych wesołych świąt!
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #17
    Początkujący Awatar Pepsi12
    Dołączył
    17-04-2019
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    III runda:
    26 kwietnia 2019 (piątek):
    27.Częstochowa - Lublin 55:37
    28.Zielona Góra - Grudziądz 50:40
    28 kwietnia 2019 (niedziela)
    29.Leszno - Gorzów Wlkp. 52:38
    30.Wrocław - Toruń 52-38
    -------------------------------------------------------
    IV runda:
    28 kwietnia 2019 (niedziela):
    31.Rybnik - Tarnów 55:35
    32.Ostrów Wlkp. – Daugavpils 50:40
    33.Łódź - Gniezno 50:40
    --------------------------------------------------------

    IV runda:
    27 kwietnia 2019 (sobota)/28 kwietnia 2019 (niedziela):
    34.Krosno – Opole 47:43
    35.Kraków – Rawicz 45:45
    36.Piła – Poznań 46:44
    ----------------------------------------------------------
    34.Kto lepszy Karpov vs Bjarne Pedersen z taktycznymi i bonusami 3pkt :Karpov
    36.Kto lepszy Lyager vs Bellego z taktycznymi i bonusami 3pkt:Lyager

  19. Powrót do góry    #18
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I runda:
    26 kwietnia 2019 (piątek):
    27.Częstochowa - Lublin 51-39
    28.Zielona Góra - Grudziądz 55-35
    28 kwietnia 2019 (niedziela)
    29.Leszno - Gorzów Wlkp. 54-36
    30.Wrocław - Toruń 55-35
    -------------------------------------------------------
    IV runda:
    28 kwietnia 2019 (niedziela):
    31.Rybnik - Tarnów 52-38
    32.Ostrów Wlkp. – Daugavpils 52-38
    33.Łódź - Gniezno 49-41
    --------------------------------------------------------

    IV runda:
    27 kwietnia 2019 (sobota)/28 kwietnia 2019 (niedziela):
    34.Krosno – Opole 45-45
    35.Kraków – Rawicz 48-42
    36.Piła – Poznań 45-45
    ----------------------------------------------------------
    34.Kto lepszy Karpov vs Bjarne Pedersen z taktycznymi i bonusami 3pkt edersen
    36.Kto lepszy Lyager vs Bellego z taktycznymi i bonusami 3pkt:Lyager
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  20. Powrót do góry    #19
    Początkujący Awatar zezowaty_cyklop
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I runda:
    26 kwietnia 2019 (piątek):
    27.Częstochowa - Lublin 53-37
    28.Zielona Góra - Grudziądz 50-40
    28 kwietnia 2019 (niedziela)
    29.Leszno - Gorzów Wlkp. 48-42
    30.Wrocław - Toruń 49-41
    -------------------------------------------------------
    IV runda:
    28 kwietnia 2019 (niedziela):
    31.Rybnik - Tarnów 55-35
    32.Ostrów Wlkp. – Daugavpils 49-41
    33.Łódź - Gniezno 46-44
    --------------------------------------------------------

    IV runda:
    27 kwietnia 2019 (sobota)/28 kwietnia 2019 (niedziela):
    34.Krosno – Opole 48-42
    35.Kraków – Rawicz 46-44
    36.Piła – Poznań 44-46
    ----------------------------------------------------------
    34.Kto lepszy Karpov vs Bjarne Pedersen z taktycznymi i bonusami 3pkt Karpov
    36.Kto lepszy Lyager vs Bellego z taktycznymi i bonusami 3pkt:Lyager

  21. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    III runda:
    26 kwietnia 2019 (piątek):
    27.Częstochowa - Lublin 53:37
    28.Zielona Góra - Grudziądz 52:38
    28 kwietnia 2019 (niedziela)
    29.Leszno - Gorzów Wlkp. 49:41
    30.Wrocław - Toruń 54:36
    -------------------------------------------------------
    IV runda:
    28 kwietnia 2019 (niedziela):
    31.Rybnik - Tarnów 57:33
    32.Ostrów Wlkp. – Daugavpils 50:40
    33.Łódź - Gniezno 48:42
    --------------------------------------------------------

    IV runda:
    27 kwietnia 2019 (sobota)/28 kwietnia 2019 (niedziela):
    34.Krosno – Opole 52:38
    35.Kraków – Rawicz 43:47
    36.Piła – Poznań 42:48
    ----------------------------------------------------------
    34.Kto lepszy Karpov vs Bjarne Pedersen z taktycznymi i bonusami 3pkt :Karpov
    36.Kto lepszy Lyager vs Bellego z taktycznymi i bonusami 3pkt:Bellego

  22. Powrót do góry    #21
    Użytkownik Awatar Rzeszów I
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    III runda:
    26 kwietnia 2019 (piątek):
    27.Częstochowa - Lublin 52-38
    28.Zielona Góra - Grudziądz 52-38
    28 kwietnia 2019 (niedziela)
    29.Leszno - Gorzów Wlkp. 55-35
    30.Wrocław - Toruń 50-40
    -------------------------------------------------------
    IV runda:
    28 kwietnia 2019 (niedziela):
    31.Rybnik - Tarnów 50-40
    32.Ostrów Wlkp. – Daugavpils 55-35
    33.Łódź - Gniezno 54-36
    --------------------------------------------------------

    IV runda:
    27 kwietnia 2019 (sobota)/28 kwietnia 2019 (niedziela):
    34.Krosno – Opole 42-48
    35.Kraków – Rawicz 44-46
    36.Piła – Poznań 52-38
    ----------------------------------------------------------
    34.Kto lepszy Karpov vs Bjarne Pedersen z taktycznymi i bonusami 3pkt :Karpov
    36.Kto lepszy Lyager vs Bellego z taktycznymi i bonusami 3pkt:Lyager
    Dawid Lampart ikona Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  23. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    llI runda:
    26 kwietnia 2019 (piątek):
    27.Częstochowa - Lublin 48-42
    28.Zielona Góra - Grudziądz 50-40
    28 kwietnia 2019 (niedziela)
    29.Leszno - Gorzów Wlkp. 51-39
    30.Wrocław - Toruń 50-40
    -------------------------------------------------------
    IV runda:
    28 kwietnia 2019 (niedziela):
    31.Rybnik - Tarnów 50-40
    32.Ostrów Wlkp. – Daugavpils 51-39
    33.Łódź - Gniezno 48-42
    --------------------------------------------------------

    IV runda:
    27 kwietnia 2019 (sobota)/28 kwietnia 2019 (niedziela):
    34.Krosno – Opole 42-48
    35.Kraków – Rawicz 40-50
    36.Piła – Poznań 52-38
    ----------------------------------------------------------
    34.Kto lepszy Karpov vs Bjarne Pedersen z taktycznymi i bonusami 3pkt edersen
    36.Kto lepszy Lyager vs Bellego z taktycznymi i bonusami 3pkt:Bellego

  24. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    III runda:
    26 kwietnia 2019 (piątek):
    27.Częstochowa - Lublin 53-37
    28.Zielona Góra - Grudziądz 40-50
    28 kwietnia 2019 (niedziela)
    29.Leszno - Gorzów Wlkp. 56-34
    30.Wrocław - Toruń 50-40
    -------------------------------------------------------
    IV runda:
    28 kwietnia 2019 (niedziela):
    31.Rybnik - Tarnów 57-33
    32.Ostrów Wlkp. – Daugavpils 43-47
    33.Łódź - Gniezno 41-49
    --------------------------------------------------------

    IV runda:
    27 kwietnia 2019 (sobota)/28 kwietnia 2019 (niedziela):
    34.Krosno – Opole 54-36
    35.Kraków – Rawicz 40-50
    36.Piła – Poznań 49-41
    ----------------------------------------------------------
    34.Kto lepszy Karpov
    36.Kto lepszy Lyager

  25. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach

    Grzechotnik utrzymuje lidera

    Grzechotnik nadal Liderem

    1.Grzechotnik 47 (10)

    2.Rzeszów I 32 (10)
    ------------------------------------
    3.Rzeszów II 32 (6)

    4.Zezowaty_Cyklop 30 (6)

    5.Slamer 23 (10)

    6.Bada Bing (3)

    7.Brindel 20 (-)

    8.Marcin Spedway 11 (-)

    9.Pepsi12 9 (9)
    -------------------------------------
    Uwaga!Uwzględniony mecz Rybnik -Łódz
    -------------------------------------
    IV runda:
    3 maja 2019 (piątek):

    37.Lublin - Leszno
    38.Grudziądz - Wrocław
    5 maja 2019 (niedziela):
    39.Toruń - Częstochowa
    40.Gorzów Wlkp. - Zielona Góra
    --------------------------------------
    V runda:
    5 maja 2019 (niedziela):

    41.Gdańsk – Ostrów Wlkp.
    42.Daugavpils – Rybnik
    43.Tarnów – Łódź
    --------------------------------------
    V runda:
    4 maja 2019 (sobota)/5 maja 2019 (niedziela):


    44.Poznań – Krosno
    45.Opole – Kraków
    -------------------------------------
    38.KTO LEPSZY BJERRE CZY JANOWSKI Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    42.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3 PKT
    ---------------------------------------
    UWAGA TYPUJEMY DO PIĄTKU DO GODZ 18.
    -------------------------------------------------------------
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #25
    Użytkownik Awatar Rzeszów I
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    IV runda:
    3 maja 2019 (piątek):
    37.Lublin - Leszno 45:45
    38.Grudziądz - Wrocław 50:40
    5 maja 2019 (niedziela):
    39.Toruń - Częstochowa 47:43
    40.Gorzów Wlkp. - Zielona Góra 50:40
    --------------------------------------
    V runda:
    5 maja 2019 (niedziela):
    41.Gdańsk – Ostrów Wlkp. 45:45
    42.Daugavpils – Rybnik 46:44
    43.Tarnów – Łódź 47:43
    --------------------------------------
    V runda:
    4 maja 2019 (sobota)/5 maja 2019 (niedziela):

    44.Poznań – Krosno 51:39
    45.Opole – Kraków 59:31
    -------------------------------------
    38.KTO LEPSZY BJERRE CZY JANOWSKI Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT- Janowski
    42.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3 PKT-Lebiedwiew
    Dawid Lampart ikona Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  27. Powrót do góry    #26
    Początkujący Awatar zezowaty_cyklop
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    IV runda:
    3 maja 2019 (piątek):
    37.Lublin - Leszno 43-47
    38.Grudziądz - Wrocław 49-41
    5 maja 2019 (niedziela):
    39.Toruń - Częstochowa 40-50
    40.Gorzów Wlkp. - Zielona Góra 46-44
    --------------------------------------
    V runda:
    5 maja 2019 (niedziela):
    41.Gdańsk – Ostrów Wlkp. 50-40
    42.Daugavpils – Rybnik 43-47
    43.Tarnów – Łódź 49-41
    --------------------------------------
    V runda:
    4 maja 2019 (sobota)/5 maja 2019 (niedziela):

    44.Poznań – Krosno 47-43
    45.Opole – Kraków 61-29
    -------------------------------------
    38.KTO LEPSZY BJERRE CZY JANOWSKI Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT- Janowski
    42.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3 PKT-Lebiedwiew

  28. Powrót do góry    #27
    Początkujący Awatar Pepsi12
    Dołączył
    17-04-2019
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    IV runda:
    3 maja 2019 (piątek):
    37.Lublin - Leszno 45-45
    38.Grudziądz - Wrocław 47-43
    5 maja 2019 (niedziela):
    39.Toruń - Częstochowa 46-44
    40.Gorzów Wlkp. - Zielona Góra 44-46
    --------------------------------------
    V runda:
    5 maja 2019 (niedziela):
    41.Gdańsk – Ostrów Wlkp. 48-42
    42.Daugavpils – Rybnik 47-43
    43.Tarnów – Łódź 47-43
    --------------------------------------
    V runda:
    4 maja 2019 (sobota)/5 maja 2019 (niedziela):

    44.Poznań – Krosno 45-45
    45.Opole – Kraków 55-35
    -------------------------------------
    38.KTO LEPSZY BJERRE CZY JANOWSKI Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT- Bjerre
    42.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3 PKT-Woryna

  29. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    IV runda:
    3 maja 2019 (piątek):
    37.Lublin - Leszno 47:43
    38.Grudziądz - Wrocław 49-41
    5 maja 2019 (niedziela):
    39.Toruń - Częstochowa 44:46
    40.Gorzów Wlkp. - Zielona Góra 46-44
    --------------------------------------
    V runda:
    5 maja 2019 (niedziela):
    41.Gdańsk – Ostrów Wlkp. 50-40
    42.Daugavpils – Rybnik 43-47
    43.Tarnów – Łódź 49-41
    --------------------------------------
    V runda:
    4 maja 2019 (sobota)/5 maja 2019 (niedziela):

    44.Poznań – Krosno 47-43
    45.Opole – Kraków 52:38
    -------------------------------------
    38.KTO LEPSZY BJERRE CZY JANOWSKI Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT- Janowski
    42.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3 PKT-Lebiedwiew

  30. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    3,074
    Kliknij i podziękuj
    839
    Podziękowania: 435 w 312 postach
    lV runda:
    3 maja 2019 (piątek):
    37.Lublin - Leszno 38:52
    38.Grudziądz - Wrocław 43-47
    5 maja 2019 (niedziela):
    39.Toruń - Częstochowa 44:46
    40.Gorzów Wlkp. - Zielona Góra 49-41
    --------------------------------------
    V runda:
    5 maja 2019 (niedziela):
    41.Gdańsk – Ostrów Wlkp. 47-43
    42.Daugavpils – Rybnik 47-43
    43.Tarnów – Łódź 49-41
    --------------------------------------
    V runda:
    4 maja 2019 (sobota)/5 maja 2019 (niedziela):

    44.Poznań – Krosno 44-46
    45.Opole – Kraków 53:37
    -------------------------------------

  31. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    IV runda:
    3 maja 2019 (piątek):
    37.Lublin - Leszno 47:43
    38.Grudziądz - Wrocław 48:42
    5 maja 2019 (niedziela):
    39.Toruń - Częstochowa 42:48
    40.Gorzów Wlkp. - Zielona Góra 46:46
    --------------------------------------
    V runda:
    5 maja 2019 (niedziela):
    41.Gdańsk – Ostrów Wlkp. 50:40
    42.Daugavpils – Rybnik 49:41
    43.Tarnów – Łódź 49:41
    --------------------------------------
    V runda:
    4 maja 2019 (sobota)/5 maja 2019 (niedziela):

    44.Poznań – Krosno 47:43
    45.Opole – Kraków 62:28
    -------------------------------------
    38.KTO LEPSZY BJERRE CZY JANOWSKI Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT- Janowski
    42.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3 PKT- Lebiedwiew

  32. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    3,074
    Kliknij i podziękuj
    839
    Podziękowania: 435 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez slamer82 Zobacz posta
    IV runda:
    3 maja 2019 (piątek):
    37.Lublin - Leszno 47:43
    38.Grudziądz - Wrocław 48:42
    5 maja 2019 (niedziela):
    39.Toruń - Częstochowa 42:48
    40.Gorzów Wlkp. - Zielona Góra 46:46
    --------------------------------------
    V runda:
    5 maja 2019 (niedziela):
    41.Gdańsk – Ostrów Wlkp. 50:40
    42.Daugavpils – Rybnik 49:41
    43.Tarnów – Łódź 49:41
    --------------------------------------
    V runda:
    4 maja 2019 (sobota)/5 maja 2019 (niedziela):

    44.Poznań – Krosno 47:43
    45.Opole – Kraków 62:28
    -------------------------------------
    38.KTO LEPSZY BJERRE CZY JANOWSKI Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT- Janowski
    42.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3 PKT- Lebiedwiew
    typowanie z kosmosu i nie tylko w kontekście sparty i byczkow. resztę Boboli sam poszukaj bo jeden jest tragiczny

  33. Powrót do góry    #32
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    IV runda:
    3 maja 2019 (piątek):
    37.Lublin - Leszno 44-46
    38.Grudziądz - Wrocław 43-47
    5 maja 2019 (niedziela):
    39.Toruń - Częstochowa 43-47
    40.Gorzów Wlkp. - Zielona Góra 42-48
    --------------------------------------
    V runda:
    5 maja 2019 (niedziela):
    41.Gdańsk – Ostrów Wlkp. 47-43
    42.Daugavpils – Rybnik 46-44
    43.Tarnów – Łódź 46-44
    --------------------------------------
    V runda:
    4 maja 2019 (sobota)/5 maja 2019 (niedziela):

    44.Poznań – Krosno 48-42
    45.Opole – Kraków 56-34
    -------------------------------------
    38.KTO LEPSZY BJERRE CZY JANOWSKI Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT- Janowski
    42.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3 PKT- Woryna
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  34. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,291
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 100 w 62 postach
    IV runda:
    3 maja 2019 (piątek):
    37.Lublin - Leszno 46:44
    38.Grudziądz - Wrocław 44:46
    5 maja 2019 (niedziela):
    39.Toruń - Częstochowa 47:43
    40.Gorzów Wlkp. - Zielona Góra 42:48
    --------------------------------------
    V runda:*
    5 maja 2019 (niedziela):
    41.Gdańsk – Ostrów Wlkp. 50:40
    42.Daugavpils – Rybnik 47:43
    43.Tarnów – Łódź 46:44
    --------------------------------------
    V runda:*
    4 maja 2019 (sobota)/5 maja 2019 (niedziela):

    44.Poznań – Krosno 48:42
    -------------------------------------
    38.KTO LEPSZY BJERRE CZY JANOWSKI Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT - Maciej Janowski
    42.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3 PKT - Timo Lahti

  35. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    IV runda:
    3 maja 2019 (piątek):
    37.Lublin - Leszno 42:48
    38.Grudziądz - Wrocław 49:41
    5 maja 2019 (niedziela):
    39.Toruń - Częstochowa 43:47
    40.Gorzów Wlkp. - Zielona Góra 49:41
    --------------------------------------
    V runda:
    5 maja 2019 (niedziela):
    41.Gdańsk – Ostrów Wlkp. 51:39
    42.Daugavpils – Rybnik 47:43
    43.Tarnów – Łódź 51:39
    --------------------------------------
    V runda:
    4 maja 2019 (sobota)/5 maja 2019 (niedziela):

    44.Poznań – Krosno 50:40
    45.Opole – Kraków 56:34
    -------------------------------------
    38.Bjerre
    42.Batchelor

  36. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    typowanie z kosmosu i nie tylko w kontekście sparty i byczkow. resztę Boboli sam poszukaj bo jeden jest tragiczny
    Pomyliłem się z remisem w Derbach Lubuskich.Miało być 45:45, a o pozostałych typach porozmawiamy po kolejce,bo na razie Sparta przegrywa....

  37. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Okrojoną kolejkę wygrywa Bada bing z PEPSI12 ,gratulacje

    Tabela:

    1.Grzechotnik 51 (4)

    2.Rzeszów I 37 (5)
    -----------------------------------------------
    3.Rzeszów II 36 (4)

    4.Zezowaty_Cyklop 35 (5)

    5.Bada Bing 30 (7)

    6.Slamer 26 (3)

    7.Brindel 22 (2)

    8.Pepsi12 16 (7)

    9.Marcin_speedway 11 (-)

    10.Cukrzyca 3 (3)
    --------------------------------------------------------------
    KTO LEPSZY BJEREE -JANOWSKI 12-6
    ZAWODNIK MECZU :MATEUSZ SZCZEPANIAK 14+1
    --------------------------------------------------------------
    V runda:
    10 maja 2019 (piątek):

    46.Wrocław - Gorzów Wlkp.
    47.Zielona Góra - Lublin
    12 maja 2019 (niedziela):
    48.Grudziądz - Toruń
    49.Częstochowa - Leszno
    --------------------------------------------------------------
    VI runda:
    11 maja 2019 (sobota):
    50.Rybnik – Gdańsk
    12 maja 2019 (niedziela):
    51.Gniezno – Tarnów
    52.Łódź – Daugavpils
    --------------------------------------------------------------
    VI runda:
    11 maja 2019 (sobota):

    53.Rawicz – Opole
    12 maja 2019 (niedziela):
    54.Krosno – Bydgoszcz
    55.Kraków – Poznań
    --------------------------------------------------------------
    46.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    51.KTO LEPSZY Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI JABŁOŃSKI vs LJUNG 3PKT
    --------------------------------------------------------------------
    UWAGA!!!TYPUJEMY DO PIĄTKU DO 18!!!
    --------------------------------------------------------------------
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #37
    Początkujący Awatar Pepsi12
    Dołączył
    17-04-2019
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    V runda:
    10 maja 2019 (piątek):
    46.Wrocław - Gorzów Wlkp. 48-42
    47.Zielona Góra - Lublin 52-38
    12 maja 2019 (niedziela):
    48.Grudziądz - Toruń 50-40
    49.Częstochowa - Leszno 47-43
    --------------------------------------------------------------
    VI runda:
    11 maja 2019 (sobota):
    50.Rybnik – Gdańsk 52-38
    12 maja 2019 (niedziela):
    51.Gniezno – Tarnów 49-41
    52.Łódź – Daugavpils 51-39
    --------------------------------------------------------------
    VI runda:
    11 maja 2019 (sobota):
    53.Rawicz – Opole 37-53
    12 maja 2019 (niedziela):
    54.Krosno – Bydgoszcz 47-43
    55.Kraków – Poznań 36-54
    --------------------------------------------------------------
    46.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Zmarzlik
    51.KTO LEPSZY Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI JABŁOŃSKI vs LJUNG 3PKT Ljung

  39. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    46.Wrocław - Gorzów Wlkp. 48:42
    47.Zielona Góra - Lublin 51:39
    48.Grudziądz - Toruń 52:38
    49.Częstochowa - Leszno 48:42
    50.Rybnik – Gdańsk 53:37
    51.Gniezno – Tarnów 49:41
    52.Łódź – Daugavpils 54:36
    53.Rawicz – Opole 38:52
    54.Krosno – Bydgoszcz 55:35
    55.Kraków – Poznań 37:53
    --------------------------------------------------------------
    46.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Zmarzlik
    51.KTO LEPSZY Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI JABŁOŃSKI vs LJUNG 3PKT Ljung

  40. Powrót do góry    #39
    Początkujący Awatar zezowaty_cyklop
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    V runda:
    10 maja 2019 (piątek):
    46.Wrocław - Gorzów Wlkp. 50-40
    47.Zielona Góra - Lublin 54-36
    12 maja 2019 (niedziela):
    48.Grudziądz - Toruń 53-37
    49.Częstochowa - Leszno 42-48
    --------------------------------------------------------------
    VI runda:
    11 maja 2019 (sobota):
    50.Rybnik – Gdańsk 55-35
    12 maja 2019 (niedziela):
    51.Gniezno – Tarnów 53-37
    52.Łódź – Daugavpils 55-35
    --------------------------------------------------------------
    VI runda:
    11 maja 2019 (sobota):
    53.Rawicz – Opole 40-50
    12 maja 2019 (niedziela):
    54.Krosno – Bydgoszcz 50-40
    55.Kraków – Poznań 38-52
    --------------------------------------------------------------
    46.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Wofinden
    51.KTO LEPSZY Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI JABŁOŃSKI vs LJUNG 3PKT Ljung

  41. Powrót do góry    #40
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    V runda:
    10 maja 2019 (piątek):
    46.Wrocław - Gorzów Wlkp. 43-47
    47.Zielona Góra - Lublin 51-39
    12 maja 2019 (niedziela):
    48.Grudziądz - Toruń 51-39
    49.Częstochowa - Leszno 45-45
    --------------------------------------------------------------
    VI runda:
    11 maja 2019 (sobota):
    50.Rybnik – Gdańsk 52-38
    12 maja 2019 (niedziela):
    51.Gniezno – Tarnów 55-35
    52.Łódź – Daugavpils 55-35
    --------------------------------------------------------------
    VI runda:
    11 maja 2019 (sobota):
    53.Rawicz – Opole 41-49
    12 maja 2019 (niedziela):
    54.Krosno – Bydgoszcz 48-42
    55.Kraków – Poznań 40-50
    --------------------------------------------------------------
    46.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Wozniak
    51.KTO LEPSZY Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI JABŁOŃSKI vs LJUNG 3PKT Jabłoński
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  42. Powrót do góry    #41
    Użytkownik Awatar Rzeszów I
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    V runda:
    10 maja 2019 (piątek):
    46.Wrocław - Gorzów Wlkp. 47-43
    47.Zielona Góra - Lublin 51-39
    12 maja 2019 (niedziela):
    48.Grudziądz - Toruń 50-40
    49.Częstochowa - Leszno 44-46
    --------------------------------------------------------------
    VI runda:
    11 maja 2019 (sobota):
    50.Rybnik – Gdańsk 50-40
    12 maja 2019 (niedziela):
    51.Gniezno – Tarnów 54-36
    52.Łódź – Daugavpils 55-35
    --------------------------------------------------------------
    VI runda:
    11 maja 2019 (sobota):
    53.Rawicz – Opole 43-47
    12 maja 2019 (niedziela):
    54.Krosno – Bydgoszcz 47-43
    55.Kraków – Poznań 33-57
    --------------------------------------------------------------
    46.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Tai W.
    51.KTO LEPSZY Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI JABŁOŃSKI vs LJUNG 3PKT Jabłoński
    Dawid Lampart ikona Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  43. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    46.Wrocław - Gorzów Wlkp. 48:42
    47.Zielona Góra - Lublin 50:40
    48.Grudziądz - Toruń 54:36
    49.Częstochowa - Leszno 46:44
    50.Rybnik – Gdańsk 50;40
    51.Gniezno – Tarnów 49:41
    52.Łódź – Daugavpils 51:39
    53.Rawicz – Opole 40:50
    54.Krosno – Bydgoszcz 52:38
    55.Kraków – Poznań 40:50
    --------------------------------------------------------------
    46.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Zmarzlik
    51.KTO LEPSZY Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI JABŁOŃSKI vs LJUNG 3PKT Jablonski

  44. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    V runda:
    10 maja 2019 (piątek):
    46.Wrocław - Gorzów Wlkp.52-38
    47.Zielona Góra - Lublin 53-37
    12 maja 2019 (niedziela):
    48.Grudziądz - Toruń 49-41
    49.Częstochowa - Leszno 42-48
    --------------------------------------------------------------
    VI runda:
    11 maja 2019 (sobota):
    50.Rybnik – Gdańsk 53-37
    12 maja 2019 (niedziela):
    51.Gniezno – Tarnów 50-40
    52.Łódź – Daugavpils 49-41
    --------------------------------------------------------------
    VI runda:
    11 maja 2019 (sobota):
    53.Rawicz – Opole 42-48
    12 maja 2019 (niedziela):
    54.Krosno – Bydgoszcz 52-38
    55.Kraków – Poznań 41-49
    --------------------------------------------------------------
    46.Zmarzlik
    51. Ljung

  45. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Typera przejmuje staleczka 3.wszelkie zapytania do staleczka 3,dzięki za miłą zabawe!
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 96 w 67 postach
    Dziękuję serdecznie poprzednikowi za wykonaną pracę i poświęcenie swojego wolnego czasu. Startujemy na tą chwilę na dotychczasowych zasadach!!! Podliczenie kolejki poprzedniej w najbliższym czasie. Sugestie, skargi i zażalenia tylko w rozsądnych ilościach


    VI runda:
    24 maja 2019 (piątek):

    56.Gorzów - Grudziądz
    57.Częstochowa - Wrocław
    26 maja 2019 (niedziela):
    58.Lublin - Toruń
    59.Leszno - Zielona Góra
    ---------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela)

    60.Ostrów - Rybnik
    61.Łódź - Gdańsk
    62.Daugavpils - Gniezno
    ----------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela):

    63.Piła - Krosno
    64.Bydgoszcz - Kraków
    65.Poznań - Rawicz
    ------------------------------------------------------------------
    56.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    58.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    61.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    65.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    ------------------------------------------------------------------
    UWAGA!!! TYPUJEMY DO PIĄTKU DO GODZINY 18:00
    Ostatnio edytowane przez Gkskubik ; 24-05-2019 o 09:53

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •