Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 179

Wątek: Typer 1 liga 2019!!

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    X runda:
    28 czerwca 2019 (piątek):
    105.Leszno - Częstochowa 51-39
    106.Toruń - Grudziądz 47-43
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    107.Wrocław - Gorzów 50-40
    108.Lublin - Zielona Góra 45-45
    ---------------------------------------------------------------
    XII,VI(zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):
    109.Gniezno - Tarnów 49-41
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    110.Gdańsk - Daugavpils 54-36

    ----------------------------------------------------------------
    V,IX (zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):
    111.Poznań - Krosno 51-39
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    112.Poznań - Kraków 60-30


    106. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT J.Doyle
    108. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Dudek
    109. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Ljung
    111.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Krcmar
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik Awatar Rzeszów I
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    X runda:
    28 czerwca 2019 (piątek):
    105.Leszno - Częstochowa 47-43
    106.Toruń - Grudziądz 44-46
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    107.Wrocław - Gorzów 45-45
    108.Lublin - Zielona Góra 45-45
    ---------------------------------------------------------------
    XII,VI(zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):
    109.Gniezno - Tarnów 48-42
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    110.Gdańsk - Daugavpils 49-41

    ----------------------------------------------------------------
    V,IX (zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):
    111.Poznań - Krosno 53-37
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    112.Poznań - Kraków 65-25


    106. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT J.Doyle
    108. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Pedersen
    109. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Ljung
    111.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Nowak
    Dawid Lampart ikona Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 96 w 67 postach

    5:1 dla Rzeszowa!

    Podwójne zwycięstwo dało awans w generalce. Rzeszów II ponownie odbił pierwszą pozycję.

    Nie wiadomo jak wyglądałaby klasyfikacja gdyby nie "magiczny" wynik w spotkaniu 112. Do tej pory szedłem po myśli typerów i niepełne wyniki 3:2 , 5:0 zaliczałem we wszystkich kombinacjach jako trafione za 5 punktów. Wynik biegowy 0:3 daje jednak za dużo wariantów i wszystkim zaliczyłem po punkcie za trafionego
    zwycięzcę - c#ujowo ale jednakowo.

    Rzeszów II 1 3 1 0 8 1 1 1 16 131
    Grzechotnik 1 4 1 0 4 1 1 1 13 130
    slamer82 1 4 1 1 4 0 1 1 13 123
    Rzeszów I 1 8 0 0 4 1 4 1 19 122
    zez.cykl. 1 0 1 0 4 1 1 1 9 114
    BadaBing ns ns ns ns ns ns ns ns ns 99
    Pepsi12 0 0 0 0 0 1 1 1 3 86
    Brindel ns ns ns ns ns ns ns ns ns 22
    Marcin_sp. ns ns ns ns ns ns ns ns ns 11
    Cukrzyca ns ns ns ns ns ns ns ns ns 3


    XII runda:
    7 lipca 2019 (niedziela):

    113.Ostrów - Tarnów
    114.Rybnik - Gniezno

    ----------------------------------------------------------------
    X (zaległa), XII runda:
    5 lipca 2019 (piątek):

    115.Kraków - Opole
    7 lipca 2019 (niedziela):
    116.Piła - Opole
    117.Bydgoszcz - Poznań
    118.Krosno - Rawicz


    113. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    114. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    117. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    118.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT

    Typujemy do Piątku do godziny 18:00

  4. Powrót do góry    #94
    Początkujący Awatar Pepsi12
    Dołączył
    17-04-2019
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    XII runda:
    7 lipca 2019 (niedziela):
    113.Ostrów - Tarnów 46-44
    114.Rybnik - Gniezno 57-33

    ----------------------------------------------------------------
    X (zaległa), XII runda:
    5 lipca 2019 (piątek):
    115.Kraków - Opole 30-60
    7 lipca 2019 (niedziela):
    116.Piła - Opole 45-45
    117.Bydgoszcz - Poznań 49-41
    118.Krosno - Rawicz 49-41


    113. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Klindt
    114. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Batchelor
    117. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Grajczonek
    118.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKTLindsey

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    XII runda:
    7 lipca 2019 (niedziela):

    113.Ostrów - Tarnów 48:42
    114.Rybnik - Gniezno 53:37

    ----------------------------------------------------------------
    X (zaległa), XII runda:
    5 lipca 2019 (piątek):

    115.Kraków - Opole 28:62
    7 lipca 2019 (niedziela):
    116.Piła - Opole 49:41
    117.Bydgoszcz - Poznań 47:43
    118.Krosno - Rawicz 50:40


    113. Ljung
    114. Woryna
    117. Bellego
    118. Lidsey

  6. Powrót do góry    #96
    Początkujący Awatar zezowaty_cyklop
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    XII runda:
    7 lipca 2019 (niedziela):
    113.Ostrów - Tarnów 45-45
    114.Rybnik - Gniezno 54-36

    ----------------------------------------------------------------
    X (zaległa), XII runda:
    5 lipca 2019 (piątek):
    115.Kraków - Opole 31-59
    7 lipca 2019 (niedziela):
    116.Piła - Opole 45-45
    117.Bydgoszcz - Poznań 48-42
    118.Krosno - Rawicz 48-42


    113. Walasek
    114. Szczepaniak
    117. Grajczonek
    118. Karpov

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    XII runda:
    7 lipca 2019 (niedziela):
    113.Ostrów - Tarnów 49-41
    114.Rybnik - Gniezno 55-35

    ----------------------------------------------------------------
    X (zaległa), XII runda:
    5 lipca 2019 (piątek):
    115.Kraków - Opole 29-61
    7 lipca 2019 (niedziela):
    116.Piła - Opole 47-43
    117.Bydgoszcz - Poznań 51-39
    118.Krosno - Rawicz 48-42


    113. Walasek
    114. Szczepaniak
    117. Brzozowski
    118. Karpov
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik Awatar Rzeszów I
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    XII runda:
    7 lipca 2019 (niedziela):
    113.Ostrów - Tarnów 45-45
    114.Rybnik - Gniezno 52-38

    ----------------------------------------------------------------
    X (zaległa), XII runda:
    5 lipca 2019 (piątek):
    115.Kraków - Opole 33-57
    7 lipca 2019 (niedziela):
    116.Piła - Opole 45-45
    117.Bydgoszcz - Poznań 46-44
    118.Krosno - Rawicz 53-37


    113. Ljung
    114. Woryna
    117. Krcmar
    118. Karpov
    Dawid Lampart ikona Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    XII runda:
    7 lipca 2019 (niedziela):
    113.Ostrów - Tarnów 47-43
    114.Rybnik - Gniezno 50-40

    ----------------------------------------------------------------
    X (zaległa), XII runda:
    5 lipca 2019 (piątek):
    115.Kraków - Opole 35-55
    7 lipca 2019 (niedziela):
    116.Piła - Opole 48-42
    117.Bydgoszcz - Poznań 47-43
    118.Krosno - Rawicz 55-35


    113. Walasek
    114. Woryna
    117. Grajczonek
    118. Karpov

  10. Powrót do góry    #100
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    XII runda:
    7 lipca 2019 (niedziela):
    113.Ostrów - Tarnów 52-38
    114.Rybnik - Gniezno 56-34

    ----------------------------------------------------------------
    X (zaległa), XII runda:
    5 lipca 2019 (piątek):
    115.Kraków - Opole --
    7 lipca 2019 (niedziela):
    116.Piła - Opole 53-37
    117.Bydgoszcz - Poznań 49-41
    118.Krosno - Rawicz 55-35


    113 .Ljung
    114. Batchelor
    117. Borodulin
    118. Karpov

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 96 w 67 postach

    Świetny slamer82, Grzechotnik znowu liderem.

    Po cichutku systematycznie w górę szedł slamer82. Bardzo dobry wynik w rundzie pozwolił mu na wskoczenie na pozycję dającą awans. Grzechotnik osiągając niewiele gorszy wynik odbił pozycję lidera.

    Grzechotnik 1 1 1 1 8 1 13 143
    slamer82 4 1 1 1 8 1 16 139
    Rzeszów II 1 1 1 1 1 1 6 137
    Rzeszów I 3 1 1 0 1 1 7 129
    zez.cykl. 0 1 1 0 4 1 7 121
    BadaBing 4 4 ns 1 1 1 11 110
    Pepsi12 5 4 1 0 4 1 15 101
    Brindel ns ns ns ns ns ns ns 22
    Marcin_sp. ns ns ns ns ns ns ns 11
    Cukrzyca ns ns ns ns ns ns ns 3

    UWAGA!

    Jako, że w tym tygodniu jest tylko jedno zaległe spotkanie drugiej ligi i nie opłaca się tracić czasu na podliczanie typera to dodatkowo typujemy pierwszą trójkę IMME i IMP! Za wytypowanie zwycięzcy 7pkt, zawodnika na drugim miejscu 5pkt, zawodnika na trzecim miejscu 3pkt.


    PLŻ2 - 4 kolejka ( zaległa)
    sobota 13,07

    119.Kraków - Rawicz
    120.I miejsce IMME
    121.II miejsce IMME
    122.III miejsce IMME
    123.I miejsce IMP
    124.II miejsce IMP
    125.III miejsce IMP

    Typujemy do piątku 12.07 dp godziny 19:00

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PLŻ2 - 4 kolejka ( zaległa)
    sobota 13,07
    119.Kraków - Rawicz 33-57
    120.I miejsce IMME Zmarzlik
    121.II miejsce IMME Madsen
    122.III miejsce IMME Michaelsen
    123.I miejsce IMP P.Pawlicki
    124.II miejsce IMP Kołodziej
    125.III miejsce IMP Zmarzlik
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik Awatar Rzeszów I
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PLŻ2 - 4 kolejka ( zaległa)
    sobota 13,07
    119.Kraków - Rawicz 30-60
    120.I miejsce IMME Doyle
    121.II miejsce IMME Madsen
    122.III miejsce IMME Michaelsen
    123.I miejsce IMP P.Pawlicki
    124.II miejsce IMP Kołodziej
    125.III miejsce IMP Zmarzlik
    Dawid Lampart ikona Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    PLŻ2 - 4 kolejka ( zaległa)
    sobota 13,07
    119.Kraków - Rawicz 35-55

    120.I miejsce IMME B.Zmarzlik
    121.II miejsce IMME E.Sajfutdinow
    122.III miejsce IMME J. Doyle

    123.I miejsce IMP B.Zmarzlik
    124.II miejsce IMP Piotr Pawlicki
    125.III miejsce IMP J. Kolodziej

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    PLŻ2 - 4 kolejka ( zaległa)
    sobota 13,07
    119.Kraków - Rawicz 28:62

    120.I miejsce IMME Sajfutdinow
    121.II miejsce IMME Zmarzlik
    122.III miejsce IMME Madsen

    123.I miejsce IMP Piotr Pawlicki
    124.II miejsce IMP Janowski
    125.III miejsce IMP Kołodziej

  16. Powrót do góry    #106
    Początkujący Awatar Pepsi12
    Dołączył
    17-04-2019
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PLŻ2 - 4 kolejka ( zaległa)
    sobota 13,07
    119.Kraków - Rawicz 30-60

    120.I miejsce IMME Zmarzlik
    121.II miejsce IMME Madsen
    122.III miejsce IMME Dudek

    123.I miejsce IMP Piotr Pawlicki
    124.II miejsce IMP Janowski
    125.III miejsce IMP Kołodziej

  17. Powrót do góry    #107
    Początkujący Awatar zezowaty_cyklop
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PLŻ2 - 4 kolejka ( zaległa)
    sobota 13,07
    119.Kraków - Rawicz 32-58

    120.I miejsce IMME Michaelsen
    121.II miejsce IMME Zmarzlik
    122.III miejsce IMME Madsen

    123.I miejsce IMP Piotr Pawlicki
    124.II miejsce IMP Zmarzlik
    125.III miejsce IMP Kołodziej

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 96 w 67 postach
    Do ostatniego rozliczenia dodajemy niedzielny mecz Opola z krakowską Wandą w ramach zaległości w PLŻ2.

    V runda
    21.07.2019

    126.Opole - Kraków

    127.Kossakowski zdobędzie więcej punktów niż dowolny senior Opola z takt i bonusami tak/nie 1pkt
    128.Ilość biegów z niepełnym wynikiem mniej/więcej niż 3 - 1 pkt
    129.Kto lepszy z takt i bonusami: Pacek - Szczęsny - 1pkt
    130.Kto lepszy z takt i bonusami: Hansen - Polis - 1pkt

    Typujemy do niedzieli do godziny 17:00

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    126.Opole - Kraków 63-27

    127.Kossakowski zdobędzie więcej punktów niż dowolny senior Opola z takt i bonusami tak/nie 1pkt----Nie
    128.Ilość biegów z niepełnym wynikiem mniej/więcej niż 3 - 1 pkt--Mniej
    129.Kto lepszy z takt i bonusami: Pacek - Szczęsny - 1pkt--Pacek
    130.Kto lepszy z takt i bonusami: Hansen - Polis - 1pkt--Hansen

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 96 w 67 postach

    Sennie i bez większych zmian.

    Cóż - wynalazek jaki zaproponowałem z IMME i IMP nie zrobił szału. Wracamy po przerwie wakacyjnej na właściwe tory i typowania.

    Grzechotnik 7 0 0 0 0 0 7 150
    Rzeszów II 7 0 0 0 0 0 7 144
    slamer82 0 0 0 0 0 0 0 139
    Rzeszów I 0 0 0 0 0 0 0 129
    zez.cykl. 0 0 0 0 5 0 5 126
    BadaBing ns ns ns ns ns ns ns 110
    Pepsi12 7 0 0 0 0 0 7 108
    Brindel ns ns ns ns ns ns ns 22
    Marcin_sp. ns ns ns ns ns ns ns 11
    Cukrzyca ns ns ns ns ns ns ns 3


    XI runda:
    26 lipca 2019 (piątek):

    126.Leszno - Lublin
    127.Częstochowa - Toruń
    28 lipca 2019 (niedziela):
    128.Wrocław - Grudziądz
    129.Zielona Góra - Gorzów
    ---------------------------------------------------------------
    XIII runda:
    27 lipca 2019 (sobota):

    130.Tarnów - Gdańsk
    28 lipca 2019 (niedziela):
    131.Gniezno - Ostrów
    132.Łódź - Rybnik

    ----------------------------------------------------------------
    XIII, IV (zaległa) runda:
    26 lipca (piątek)

    133.Kraków - Rawicz
    27 lipca 2019 (sobota):
    134.Rawicz - Piła
    28 lipca 2019 (niedziela):
    135.Kraków - Krosno
    136.Opole - Bydgoszcz


    127. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    129. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    131. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    134. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT

    Typujemy do Piątku do godziny 18:00

  21. Powrót do góry    #111
    Początkujący Awatar Pepsi12
    Dołączył
    17-04-2019
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    126.Opole - Kraków 70-20

    127.Kossakowski zdobędzie więcej punktów niż dowolny senior Opola z takt i bonusami tak/nie 1pkt----TAK
    128.Ilość biegów z niepełnym wynikiem mniej/więcej niż 3 - 1 pkt--Mniej
    129.Kto lepszy z takt i bonusami: Pacek - Szczęsny - 1pkt--Pacek
    130.Kto lepszy z takt i bonusami: Hansen - Polis - 1pkt--Polis

    XI runda:
    26 lipca 2019 (piątek):
    126.Leszno - Lublin 52-38
    127.Częstochowa - Toruń 51-39
    28 lipca 2019 (niedziela):
    128.Wrocław - Grudziądz 50-40
    129.Zielona Góra - Gorzów 51-39
    ---------------------------------------------------------------
    XIII runda:
    27 lipca 2019 (sobota):
    130.Tarnów - Gdańsk 50-40
    28 lipca 2019 (niedziela):
    131.Gniezno - Ostrów 55-35
    132.Łódź - Rybnik

    ----------------------------------------------------------------
    XIII, IV (zaległa) runda:
    26 lipca (piątek)
    133.Kraków - Rawicz 25-65
    27 lipca 2019 (sobota):
    134.Rawicz - Piła 48-42
    28 lipca 2019 (niedziela):
    135.Kraków - Krosno 25-65
    136.Opole - Bydgoszcz 45-45


    127. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKt Madsen
    129. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Zmarzlik
    131. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Gapiński
    134. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Lyager

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    XI runda:
    26 lipca 2019 (piątek):

    126.Leszno - Lublin 51:39
    127.Częstochowa - Toruń 54:36
    28 lipca 2019 (niedziela):
    128.Wrocław - Grudziądz 49:41
    129.Zielona Góra - Gorzów 52:38
    ---------------------------------------------------------------
    XIII runda:
    27 lipca 2019 (sobota):

    130.Tarnów - Gdańsk 47:43
    28 lipca 2019 (niedziela):
    131.Gniezno - Ostrów 55:35
    132.Łódź - Rybnik 42:48

    ----------------------------------------------------------------
    XIII, IV (zaległa) runda:
    26 lipca (piątek)

    133.Kraków - Rawicz 27:63
    27 lipca 2019 (sobota):
    134.Rawicz - Piła 40:50
    28 lipca 2019 (niedziela):
    135.Kraków - Krosno 33:57
    136.Opole - Bydgoszcz 48:42


    127. Doyle
    129. Zmarzlik
    131. Gała
    134. Lidsey

  23. Powrót do góry    #113
    Początkujący Awatar zezowaty_cyklop
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    126.Opole - Kraków 70-20

    127.Kossakowski zdobędzie więcej punktów niż dowolny senior Opola z takt i bonusami tak/nie 1pkt----nie
    128.Ilość biegów z niepełnym wynikiem mniej/więcej niż 3 - 1 pkt--Mniej
    129.Kto lepszy z takt i bonusami: Pacek - Szczęsny - 1pkt--Pacek
    130.Kto lepszy z takt i bonusami: Hansen - Polis - 1pkt--Polis

    XI runda:
    26 lipca 2019 (piątek):
    126.Leszno - Lublin 53-37
    127.Częstochowa - Toruń 54-36
    28 lipca 2019 (niedziela):
    128.Wrocław - Grudziądz 49-41
    129.Zielona Góra - Gorzów 53-37
    ---------------------------------------------------------------
    XIII runda:
    27 lipca 2019 (sobota):
    130.Tarnów - Gdańsk 52-38
    28 lipca 2019 (niedziela):
    131.Gniezno - Ostrów 50-40
    132.Łódź - Rybnik 46-44

    ----------------------------------------------------------------
    XIII, IV (zaległa) runda:
    26 lipca (piątek)
    133.Kraków - Rawicz 22-68
    27 lipca 2019 (sobota):
    134.Rawicz - Piła 45-45
    28 lipca 2019 (niedziela):
    135.Kraków - Krosno 26-64
    136.Opole - Bydgoszcz 45-45


    127. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKt Doyle
    129. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Zmarzlik
    131. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Jabłoński
    134. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Lyager

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    126.Opole - Kraków 72-18

    127.Kossakowski zdobędzie więcej punktów niż dowolny senior Opola z takt i bonusami tak/nie 1pkt----nie
    128.Ilość biegów z niepełnym wynikiem mniej/więcej niż 3 - 1 pkt--Więcej
    129.Kto lepszy z takt i bonusami: Pacek - Szczęsny - 1pkt--Pacek
    130.Kto lepszy z takt i bonusami: Hansen - Polis - 1pkt--Polis

    XI runda:
    26 lipca 2019 (piątek):
    126.Leszno - Lublin 51-39
    127.Częstochowa - Toruń 55-35
    28 lipca 2019 (niedziela):
    128.Wrocław - Grudziądz 52-38
    129.Zielona Góra - Gorzów 50-40
    ---------------------------------------------------------------
    XIII runda:
    27 lipca 2019 (sobota):
    130.Tarnów - Gdańsk 50-40
    28 lipca 2019 (niedziela):
    131.Gniezno - Ostrów 49-41
    132.Łódź - Rybnik 44-46

    ----------------------------------------------------------------
    XIII, IV (zaległa) runda:
    26 lipca (piątek)
    133.Kraków - Rawicz 23-67
    27 lipca 2019 (sobota):
    134.Rawicz - Piła 47-43
    28 lipca 2019 (niedziela):
    135.Kraków - Krosno 25-65
    136.Opole - Bydgoszcz 45-45


    127. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKt Madsen
    129. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Zmarzlik
    131. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Gapiński
    134. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Lyager
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik Awatar Rzeszów I
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    126.Opole - Kraków 69-21

    127.Kossakowski zdobędzie więcej punktów niż dowolny senior Opola z takt i bonusami tak/nie 1pkt----nie
    128.Ilość biegów z niepełnym wynikiem mniej/więcej niż 3 - 1 pkt--Więcej
    129.Kto lepszy z takt i bonusami: Pacek - Szczęsny - 1pkt--Pacek
    130.Kto lepszy z takt i bonusami: Hansen - Polis - 1pkt--Polis

    XI runda:
    26 lipca 2019 (piątek):
    126.Leszno - Lublin 49-41
    127.Częstochowa - Toruń 45-45
    28 lipca 2019 (niedziela):
    128.Wrocław - Grudziądz 48-42
    129.Zielona Góra - Gorzów 47-43
    ---------------------------------------------------------------
    XIII runda:
    27 lipca 2019 (sobota):
    130.Tarnów - Gdańsk 45-45
    28 lipca 2019 (niedziela):
    131.Gniezno - Ostrów 44-46
    132.Łódź - Rybnik 45-45

    ----------------------------------------------------------------
    XIII, IV (zaległa) runda:
    26 lipca (piątek)
    133.Kraków - Rawicz 22-68
    27 lipca 2019 (sobota):
    134.Rawicz - Piła 45-45
    28 lipca 2019 (niedziela):
    135.Kraków - Krosno 25-65
    136.Opole - Bydgoszcz 45-45


    127. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKt Lindgren
    129. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Vaculik
    131. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Gała
    134. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Pawlak
    Dawid Lampart ikona Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    XI runda:
    26 lipca 2019 (piątek):
    126.Leszno - Lublin 54-36
    127.Częstochowa - Toruń 51-39
    28 lipca 2019 (niedziela):
    128.Wrocław - Grudziądz 48-42
    129.Zielona Góra - Gorzów 50-40
    ---------------------------------------------------------------
    XIII runda:
    27 lipca 2019 (sobota):
    130.Tarnów - Gdańsk 48-42
    28 lipca 2019 (niedziela):
    131.Gniezno - Ostrów 50-40
    132.Łódź - Rybnik 43-47

    ----------------------------------------------------------------
    XIII, IV (zaległa) runda:
    26 lipca (piątek)
    133.Kraków - Rawicz 30-60
    27 lipca 2019 (sobota):
    134.Rawicz - Piła 43-47
    28 lipca 2019 (niedziela):
    135.Kraków - Krosno 30-60
    136.Opole - Bydgoszcz 47-42


    127. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT L.Madsen
    129. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT B.Zmarzlik
    131. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT G.Walasek
    134. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT A.Lyager

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 96 w 67 postach

    Trójka w walce o awans!

    Wyrównany czub tabeli. Na tą chwilę wydaje się, że trzech uczestników rozdzieli pomiędzy sobą dwa miejsca premiowane awansem. Czy do walki włączy się ktoś jeszcze? Jak pokazuje przykład ligi wyżej w jednej kolejce można trzasnąć wynik, który może pozmieniać wiele.

    Rzeszów II 5 1 1 4 1 0 1 1 5 1 0 20 164
    Grzechotnik 1 1 1 4 1 0 1 1 0 1 0 11 161
    slamer82 5 1 1 4 1 0 5 1 3 1 0 22 161
    zez.cyklop 1 1 1 4 1 0 0 1 0 5 0 14 140
    Rzeszów I 1 0 1 1 0 0 0 1 0 1 0 5 134
    Pepsi12 1 1 1 4 1 0 ns 1 5 1 0 15 123
    BadaBing ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 110
    Brindel ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 22
    Marcin_sp. ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 11
    Cukrzyca ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 3


    XII runda:
    02 sierpnia 2019 (piątek):

    137.Grudziądz - Zielona Góra
    138.Lublin - Częstochowa
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    139.Toruń - Wrocław
    140.Gorzów - Leszno
    ---------------------------------------------------------------
    XIV runda:
    03 sierpnia 2019 (sobota):

    141.Gdańsk - Gniezno
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    142.Ostrów - Łódź
    143.Daugavpils - Tarnów

    ----------------------------------------------------------------
    XIV, V (zaległa) runda:
    02 sierpnia (piątek)

    144.Opole - Kraków
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    145.Piła - Kraków
    146.Bydgoszcz - Rawicz
    147.Poznań - Opole

    137. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    139. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    141. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    146. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT

    Typujemy do piątku do godziny 18:00

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    XII runda:
    02 sierpnia 2019 (piątek):

    137.Grudziądz - Zielona Góra 49:41
    138.Lublin - Częstochowa 43:47
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    139.Toruń - Wrocław 42:48
    140.Gorzów - Leszno 41:49
    ---------------------------------------------------------------
    XIV runda:
    03 sierpnia 2019 (sobota):

    141.Gdańsk - Gniezno 47:43
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    142.Ostrów - Łódź 51:39
    143.Daugavpils - Tarnów 48:42

    ----------------------------------------------------------------
    XIV, V (zaległa) runda:
    02 sierpnia (piątek)

    144.Opole - Kraków 66:24
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    145.Piła - Kraków 58:32
    146.Bydgoszcz - Rawicz 50:40
    147.Poznań - Opole 49:41

    137. Vaculik
    139. Doyle
    141. Pieszczek
    146. Lidsey

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    XII runda:
    02 sierpnia 2019 (piątek):
    137.Grudziądz - Zielona Góra 48:42
    138.Lublin - Częstochowa 47:43
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    139.Toruń - Wrocław 40:50
    140.Gorzów - Leszno 40:50
    ---------------------------------------------------------------
    XIV runda:
    03 sierpnia 2019 (sobota):
    141.Gdańsk - Gniezno 48:42
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    142.Ostrów - Łódź 50:40
    143.Daugavpils - Tarnów 46:44

    ----------------------------------------------------------------
    XIV, V (zaległa) runda:
    02 sierpnia (piątek)
    144.Opole - Kraków 68:22
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    145.Piła - Kraków 64:26
    146.Bydgoszcz - Rawicz 55:35
    147.Poznań - Opole 52:38

    137. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT A. Łaguta
    139. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT J.Doyle
    141. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT K. Pieszczek
    146. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT

  30. Powrót do góry    #120
    Początkujący Awatar Pepsi12
    Dołączył
    17-04-2019
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    XII runda:
    02 sierpnia 2019 (piątek):
    137.Grudziądz - Zielona Góra 45 45
    138.Lublin - Częstochowa 45 45
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    139.Toruń - Wrocław 45 45
    140.Gorzów - Leszno 44 46
    ---------------------------------------------------------------
    XIV runda:
    03 sierpnia 2019 (sobota):
    141.Gdańsk - Gniezno 45 45
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    142.Ostrów - Łódź 46 44
    143.Daugavpils - Tarnów 46 44

    ----------------------------------------------------------------
    XIV, V (zaległa) runda:
    02 sierpnia (piątek)
    144.Opole - Kraków 67 23
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    145.Piła - Kraków 57 33
    146.Bydgoszcz - Rawicz 51 39
    147.Poznań - Opole 47 43

    137. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT N.Pedersen
    139. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Jamróg
    141. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Gomólski
    146. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Jedzejewski

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    XII runda:
    02 sierpnia 2019 (piątek):
    137.Grudziądz - Zielona Góra 48-42
    138.Lublin - Częstochowa 47-43
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    139.Toruń - Wrocław 42-48
    140.Gorzów - Leszno 39-51
    ---------------------------------------------------------------
    XIV runda:
    03 sierpnia 2019 (sobota):
    141.Gdańsk - Gniezno 47-43
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    142.Ostrów - Łódź 50-40
    143.Daugavpils - Tarnów 48-42

    ----------------------------------------------------------------
    XIV, V (zaległa) runda:
    02 sierpnia (piątek)
    144.Opole - Kraków 69-21
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    145.Piła - Kraków 65-25
    146.Bydgoszcz - Rawicz 53-37
    147.Poznań - Opole 50-40

    137. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Łaguta
    139. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    141. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Gomólski
    146. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Jedzejewski
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik Awatar Rzeszów I
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    XII runda:
    02 sierpnia 2019 (piątek):
    137.Grudziądz - Zielona Góra 44-46
    138.Lublin - Częstochowa 43-47
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    139.Toruń - Wrocław 45-45
    140.Gorzów - Leszno 43-47
    ---------------------------------------------------------------
    XIV runda:
    03 sierpnia 2019 (sobota):
    141.Gdańsk - Gniezno 43-47
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    142.Ostrów - Łódź 49-41
    143.Daugavpils - Tarnów 45-45

    ----------------------------------------------------------------
    XIV, V (zaległa) runda:
    02 sierpnia (piątek)
    144.Opole - Kraków 65-25
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    145.Piła - Kraków 65-25
    146.Bydgoszcz - Rawicz 54-36
    147.Poznań - Opole 46-44

    137. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Przem.Pawlicki
    139. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Ch.Cholder
    141. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Thorsell
    146. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Berge
    Dawid Lampart ikona Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  33. Powrót do góry    #123
    Początkujący Awatar zezowaty_cyklop
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    XII runda:
    02 sierpnia 2019 (piątek):
    137.Grudziądz - Zielona Góra 45-45
    138.Lublin - Częstochowa 46-44
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    139.Toruń - Wrocław 41-49
    140.Gorzów - Leszno 40-50
    ---------------------------------------------------------------
    XIV runda:
    03 sierpnia 2019 (sobota):
    141.Gdańsk - Gniezno 47-43
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    142.Ostrów - Łódź 51-39
    143.Daugavpils - Tarnów 47-43

    ----------------------------------------------------------------
    XIV, V (zaległa) runda:
    02 sierpnia (piątek)
    144.Opole - Kraków 64-26
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    145.Piła - Kraków 63-27
    146.Bydgoszcz - Rawicz 51-39
    147.Poznań - Opole 48-42

    137. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Łaguta
    139. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    141. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Thorsell
    146. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Grajczonek

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 96 w 67 postach

    Cyklop wygrywa wyrównaną kolejkę.

    Sama czołówka wyrównana. Trzy punkty różnicy na podium. Już się zaczynam zastanawiać co będzie gdy ujrzymy remis na końcu rozgrywek pomiędzy drugim, a trzecim miejscem

    Rzeszów II 3 0 4 0 1 1 5 1 1 1 0 17 181
    slamer82 0 0 4 0 1 5 5 1 1 1 0 18 179
    Grzechotnik 3 0 4 0 5 1 1 1 1 1 0 17 178
    zez.cyk. 3 0 8 0 1 5 1 1 1 1 0 21 161
    Rzeszów I 5 0 0 0 0 1 0 1 1 8 0 16 150
    Pepsi12 0 10 0 0 0 1 1 1 1 1 0 15 138
    BadaBing ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 110
    Brindel ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 22
    Marcin_sp. ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 11
    Cukrzyca ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 3

    W tej kolejce tylko ekstraliga. Mamy sierpień czyli jak to w Polsce bywa co poniektórzy mogą już się emocjonować tylko rynkiem transferowym

    XIII runda:
    09 sierpnia (piątek):

    148.Częstochowa - Grudziądz
    149.Leszno - Toruń
    11 sierpnia 2019 (niedziela):
    150.Lublin - Gorzów
    151.Zielona Góra - Wrocław

    148. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    149. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    150. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    151. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT

    Typujemy do piątku 18:00

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    XIII runda:
    09 sierpnia (piątek):
    148.Częstochowa - Grudziądz 48:42
    149.Leszno - Toruń 53:37
    11 sierpnia 2019 (niedziela):
    150.Lublin - Gorzów 47:43
    151.Zielona Góra - Wrocław 49:41

    148. Łaguta
    149. Doyle
    150. Zmarzlik
    151. Woffinden

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    XIII runda:
    09 sierpnia (piątek):
    148.Częstochowa - Grudziądz 51-39
    149.Leszno - Toruń 55-35
    11 sierpnia 2019 (niedziela):
    150.Lublin - Gorzów 50-40
    151.Zielona Góra - Wrocław 49-41

    148. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Madsen
    149. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Kołodziej
    150. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKt Zmarzlik
    151. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Vaculik
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik Awatar Rzeszów I
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    XIII runda:
    09 sierpnia (piątek):
    148.Częstochowa - Grudziądz 55:35
    149.Leszno - Toruń 45:45
    11 sierpnia 2019 (niedziela):
    150.Lublin - Gorzów 45:45
    151.Zielona Góra - Wrocław 48:42

    148. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Zagar
    149. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Iversen
    150. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Michelsen
    151. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Jepsen Jensen
    Dawid Lampart ikona Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    XIII runda:
    09 sierpnia (piątek):
    148.Częstochowa - Grudziądz 48:42
    149.Leszno - Toruń 53:37
    11 sierpnia 2019 (niedziela):
    150.Lublin - Gorzów 50:40
    151.Zielona Góra - Wrocław 47:43

    148. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Madsen
    149. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Sajfutdinow
    150. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Zmarzlik
    151. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Woffinden

  39. Powrót do góry    #129
    Początkujący Awatar zezowaty_cyklop
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    XIII runda:
    09 sierpnia (piątek):
    148.Częstochowa - Grudziądz 51-39
    149.Leszno - Toruń 56-34
    11 sierpnia 2019 (niedziela):
    150.Lublin - Gorzów 51-39
    151.Zielona Góra - Wrocław 45-45

    148. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Lindgren
    149. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Piotr Pawlicki
    150. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Łaguta
    151. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Janowski

  40. Powrót do góry    #130
    Początkujący Awatar Pepsi12
    Dołączył
    17-04-2019
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    XIII runda:
    09 sierpnia (piątek):
    148.Częstochowa - Grudziądz 45 45
    149.Leszno - Toruń 45 45
    11 sierpnia 2019 (niedziela):
    150.Lublin - Gorzów 45 45
    151.Zielona Góra - Wrocław 45-45

    148. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Madsen
    149. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Kołodziej
    150. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Miesiąc
    151. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Janowski

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 96 w 67 postach

    Ucieczka lidera!

    Zdobywając 16 punktów dość mocno RzeszówII odskoczył pozostałym zawodnikom. Walka o drugą pozycję trwa nadal. Główni zainteresowani zdobyli po 6 oczek.

    Rzeszów II 1 4 8 3 16 197
    slamer82 1 1 4 0 6 185
    Grzechotnik 4 1 1 0 6 184
    zez.cyk. 1 1 8 0 10 171
    Rzeszów I 1 0 0 0 1 151
    Pepsi12 0 3 0 0 3 141
    BadaBing ns ns ns ns ns 110
    Brindel ns ns ns ns ns 22
    Marcin_sp. ns ns ns ns ns 11
    Cukrzyca ns ns ns ns ns 3


    Półfinały
    17 sierpnia 2019 (sobota):

    152.Tarnów - Rybnik
    18 sierpnia 2019 (niedziela):
    153.Gniezno - Ostrów

    ----------------------------------------------------------------
    Półfinały
    18 sierpnia 2019 (niedziela):

    154.Krosno - Bydgoszcz
    155.Opole - Poznań


    152. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    152. AWANS PO DWUMECZU 5 PKT
    153. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    153. AWANS PO DWUMECZU 5 PKT
    154. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    154. AWANS PO DWUMECZU 3 PKT
    155. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    155. AWANS PO DWUMECZU 3 PKT

    Typujemy do piątku do godziny 18:00

  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Półfinały
    17 sierpnia 2019 (sobota):
    152.Tarnów - Rybnik 42-48
    18 sierpnia 2019 (niedziela):
    153.Gniezno - Ostrów 47-43

    ----------------------------------------------------------------
    Półfinały
    18 sierpnia 2019 (niedziela):
    154.Krosno - Bydgoszcz 47-43
    155.Opole - Poznań 48-42


    152. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Ljung
    152. AWANS PO DWUMECZU 5 PKT Rybnik
    153. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Walasek
    153. AWANS PO DWUMECZU 5 PKT Ostrów
    154. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Grajczonek
    154. AWANS PO DWUMECZU 3 PKT Bydgoszcz
    155. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Pedersen.
    155. AWANS PO DWUMECZU 3 PKT Poznan
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  43. Powrót do góry    #133
    Początkujący Awatar zezowaty_cyklop
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Półfinały
    17 sierpnia 2019 (sobota):
    152.Tarnów - Rybnik 45 45
    18 sierpnia 2019 (niedziela):
    153.Gniezno - Ostrów 44 46

    ----------------------------------------------------------------
    Półfinały
    18 sierpnia 2019 (niedziela):
    154.Krosno - Bydgoszcz 45 45
    155.Opole - Poznań 45 45


    152. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Kułakov
    152. AWANS PO DWUMECZU 5 PKT Rybnik
    153. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Gała
    153. AWANS PO DWUMECZU 5 PKT Ostrów
    154. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Karpov
    154. AWANS PO DWUMECZU 3 PKT Bydgoszcz
    155. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Bellego
    155. AWANS PO DWUMECZU 3 PKT Poznan

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    Półfinały
    17 sierpnia 2019 (sobota):
    152.Tarnów - Rybnik 48:42
    18 sierpnia 2019 (niedziela):
    153.Gniezno - Ostrów 49:41

    ----------------------------------------------------------------
    Półfinały
    18 sierpnia 2019 (niedziela):
    154.Krosno - Bydgoszcz 42:48
    155.Opole - Poznań 49:41


    152. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Kułakov
    152. AWANS PO DWUMECZU 5 PKT Rybnik
    153. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT O.Fajfer
    153. AWANS PO DWUMECZU 5 PKT Ostrów
    154. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Grajczonek
    154. AWANS PO DWUMECZU 3 PKT Bydgoszcz
    155. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Bellego
    155. AWANS PO DWUMECZU 3 PKT Poznań

  45. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Półfinały
    17 sierpnia 2019 (sobota):
    152.Tarnów - Rybnik 47-43
    18 sierpnia 2019 (niedziela):
    153.Gniezno - Ostrów 50-40

    ----------------------------------------------------------------
    Półfinały
    18 sierpnia 2019 (niedziela):
    154.Krosno - Bydgoszcz 42-48
    155.Opole - Poznań 47-43


    152. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Kulakov
    152. AWANS PO DWUMECZU 5 PKT Rybnik
    153. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Walasek
    153. AWANS PO DWUMECZU 5 PKT Ostrów
    154. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Brzozowski
    154. AWANS PO DWUMECZU 3 PKT Bydgoszcz
    155. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Bellego
    155. AWANS PO DWUMECZU 3 PKT Poznan

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •