Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 179

Wątek: Typer 1 liga 2019!!

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący Awatar zezowaty_cyklop
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    VI runda:
    24 maja 2019 (piątek):
    56.Gorzów - Grudziądz 44-46
    57.Częstochowa - Wrocław 50-40
    26 maja 2019 (niedziela):
    58.Lublin - Toruń 55-35
    59.Leszno - Zielona Góra 50-40
    ---------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedzie):la
    60.Ostrów - Rybnik 43-47
    61.Łódź - Gdańsk 47-43
    62.Daugavpils - Gniezno 42-48
    ----------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela):
    63.Piła - Krosno 44-46
    64.Bydgoszcz - Kraków 60-30
    65.Poznań - Rawicz 49-41
    ------------------------------------------------------------------
    56.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT ŁAGUTA
    58.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT DOYLE
    61.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT GOMOLSKI
    65.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT LINDSEY
    ------------------------------------------------------------------

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący Awatar Pepsi12
    Dołączył
    17-04-2019
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    VI runda:
    24 maja 2019 (piątek):
    56.Gorzów - Grudziądz 47-43
    57.Częstochowa - Wrocław 47-43
    26 maja 2019 (niedziela):
    58.Lublin - Toruń 52-38
    59.Leszno - Zielona Góra 48-42
    ---------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedzie):la
    60.Ostrów - Rybnik 45-45
    61.Łódź - Gdańsk 48-42
    62.Daugavpils - Gniezno 49-41
    ----------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela):
    63.Piła - Krosno 48-42
    64.Bydgoszcz - Kraków 58-32
    65.Poznań - Rawicz 50-40
    ------------------------------------------------------------------
    56.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT ŁAGUTA
    58.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT DOYLE
    61.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT BECH
    65.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT KRCMAR
    -----------------------------------------------------------------

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    VI runda:
    24 maja 2019 (piątek):

    56.Gorzów - Grudziądz 48:42
    57.Częstochowa - Wrocław 47:43
    26 maja 2019 (niedziela):
    58.Lublin - Toruń 53:37
    59.Leszno - Zielona Góra 50:40
    ---------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (nie
    dzie):la
    60.Ostrów - Rybnik 42:48
    61.Łódź - Gdańsk 47:43
    62.Daugavpils - Gniezno 41:49
    ----------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela):

    63.Piła - Krosno 40:50
    64.Bydgoszcz - Kraków 57:33
    65.Poznań - Rawicz 56:34
    ------------------------------------------------------------------
    56.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Zmarzlik
    58.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    61.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Jeleniewski
    65.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Krcmar

  4. Powrót do góry    #49
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    VI runda:
    24 maja 2019 (piątek):
    56.Gorzów - Grudziądz 45:45
    57.Częstochowa - Wrocław 50:40
    26 maja 2019 (niedziela):
    58.Lublin - Toruń 55:35
    59.Leszno - Zielona Góra 51:39
    ---------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedzie):la
    60.Ostrów - Rybnik 49:41
    61.Łódź - Gdańsk 43:47
    62.Daugavpils - Gniezno 48:42
    ----------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela):
    63.Piła - Krosno 47:43
    64.Bydgoszcz - Kraków 58:32
    65.Poznań - Rawicz 55:35
    ------------------------------------------------------------------
    56.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Zmarzlik
    58.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    61.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Musielak
    65.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Lidsey

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik Awatar Rzeszów I
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    VI runda:
    24 maja 2019 (piątek):
    56.Gorzów - Grudziądz 46-44
    57.Częstochowa - Wrocław 43-47
    26 maja 2019 (niedziela):
    58.Lublin - Toruń 49-41
    59.Leszno - Zielona Góra 49-41
    ---------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedzie):la
    60.Ostrów - Rybnik 46-44
    61.Łódź - Gdańsk 48-42
    62.Daugavpils - Gniezno 46-44
    ----------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela):
    63.Piła - Krosno 50-40
    64.Bydgoszcz - Kraków 55-35
    65.Poznań - Rawicz 51-39
    ------------------------------------------------------------------
    56.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Zmarzlik
    58.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    61.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Jeleniewski
    65.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Bellego
    Dawid Lampart ikona Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    VI runda:
    24 maja 2019 (piątek):
    56.Gorzów - Grudziądz 50-40
    57.Częstochowa - Wrocław 45-45
    26 maja 2019 (niedziela):
    58.Lublin - Toruń 48-42
    59.Leszno - Zielona Góra 47-43
    ---------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedzie):la
    60.Ostrów - Rybnik 44-46
    61.Łódź - Gdańsk 46-44
    62.Daugavpils - Gniezno 45-45
    ----------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela):
    63.Piła - Krosno 46-44
    64.Bydgoszcz - Kraków 57-33
    65.Poznań - Rawicz 51-39
    ------------------------------------------------------------------
    56.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Zmarzlik
    58.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    61.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Pieszczek
    65.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Drózdz
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    VI runda:
    24 maja 2019 (piątek):
    56.Gorzów - Grudziądz 47:43
    57.Częstochowa - Wrocław 50:40
    26 maja 2019 (niedziela):
    58.Lublin - Toruń 50:40
    59.Leszno - Zielona Góra 49:41
    ---------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela)
    60.Ostrów - Rybnik 44:46
    61.Łódź - Gdańsk 48:42
    62.Daugavpils - Gniezno 43:47
    ----------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela):
    63.Piła - Krosno 47:43
    64.Bydgoszcz - Kraków 52:38
    65.Poznań - Rawicz 52:38
    ------------------------------------------------------------------
    56.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Zmarzlik
    58.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    61.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Musielak
    65.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Bellego

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    VI runda:
    24 maja 2019 (piątek):
    56.Gorzów - Grudziądz 51-39
    57.Częstochowa - Wrocław 50-40
    26 maja 2019 (niedziela):
    58.Lublin - Toruń 52-38
    59.Leszno - Zielona Góra 54-36
    ---------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela)
    60.Ostrów - Rybnik 49-41
    61.Łódź - Gdańsk 42-48
    62.Daugavpils - Gniezno 41-49
    ----------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela):
    63.Piła - Krosno 49-41
    64.Bydgoszcz - Kraków 57-33
    65.Poznań - Rawicz 54-36
    ------------------------------------------------------------------
    56.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Łaguta
    58.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    61.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Musielak
    65.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Krmar

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 96 w 67 postach
    Co do ujednolicenia tego od czego zaczął się niepotrzebny szum i kwas - spotkania będę rozliczał wg podobnych zasad przyjętych do tych co u bukmacherów. W razie odwołania i nie rozegrania w ciągu 72h spotkanie uważam za nieodbyte. Będzie typowane jeszcze raz. Problematyczne może być ogarnięcie wszystkich terminów spotkań przełożonych, ale będę się starał być na bieżąco. Proszę jednak o czujność i w razie gdyby na 48h przed rozpoczęciem spotkania nie pojawił się odpowiedni wpis do typowania to dajcie znać. Nie musicie mnie chłostać słownie - wystarczy krótkie info na priv lub w temacie.

    Kolejka poprzednia rozliczona bez meczu Sparta - Gorzów (zamiana gospodarza) oraz odwołanych spotkań z pozycji 48,51,55.


    Grzechotnik 1 0 1 1 5 0 8 59
    zez.cykl. 5 1 1 1 5 0 13 48
    Rzeszów I 1 1 1 1 1 0 5 42
    Rzeszów II 1 0 1 1 1 0 4 40
    BadaBing 1 1 1 1 1 0 5 35
    slamer82 1 0 1 1 1 0 4 30
    Brindel ns ns ns ns ns ns ns 22
    Pepsi12 1 0 1 1 1 0 4 20
    Marcin_sp ns ns ns ns ns ns ns 11
    Cukrzyca ns ns ns ns ns ns ns 3

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 96 w 67 postach

    Topnieje przewaga lidera...

    Podobnie jak w wyższej klasie rozgrywkowej grupa goniąca widzi już zarys uciekającego lidera. Ten osiągnął co prawda bardzo dobry wynik, ale kolejka obfitowała w "grube zdobycze punktowe". Rzeszów I i II zanotowali po jednym komplecie 8 punktów co nie rzadko się zdarza.

    Grzechotnik 4 0 4 1 0 1 1 1 1 4 17 76
    zez.cyk. 0 0 4 1 0 5 5 0 1 4 20 68
    Rzeszów I 4 1 4 1 0 1 0 1 1 8 21 63
    Rzeszów II 4 0 8 1 1 1 0 1 1 5 22 62
    BadaBing 5 0 4 1 1 0 1 1 1 1 15 50
    slamer82 4 0 4 1 0 5 1 0 1 1 17 47
    Pepsi12 1 0 4 1 0 1 0 1 1 1 10 30
    Brindel ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 22
    Marcin_sp. ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 11
    Cukrzyca ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 3

    PS. Absolutnie nie wiem dlaczego Karlito typuje w I lidze skoro był przypisany do ekstralipy...

    VII runda:
    31 maja 2019 (piątek):

    66.Wrocław - Lublin
    67.Toruń - Gorzów
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    68.Grudziądz - Leszno
    69.Zielona Góra - Częstochowa
    ---------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):

    70.Gdańsk - Łódź
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    71.Gniezno - Daugavpils
    72.Rybnik - Ostrów
    ----------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):

    73.Rawicz - Poznań
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    74.Kraków - Bydgoszcz
    75.Krosno - Piła
    ------------------------------------------------------------------
    67.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    69.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    72.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    75.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    ------------------------------------------------------------------
    UWAGA!!! TYPUJEMY DO PIĄTKU DO GODZINY 18:00

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    31 maja 2019 (piątek):
    66.Wrocław - Lublin 47:43
    67.Toruń - Gorzów 44:46
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    68.Grudziądz - Leszno 43:47
    69.Zielona Góra - Częstochowa 47:43
    ---------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    70.Gdańsk - Łódź 50:40
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    71.Gniezno - Daugavpils 52:38
    72.Rybnik - Ostrów 49:41
    ----------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    73.Rawicz - Poznań 48:42
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    74.Kraków - Bydgoszcz 36:54
    75.Krosno - Piła 47 :43
    ------------------------------------------------------------------
    67.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Kasprzak
    69.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Dudek
    72.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Walasek
    75.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Bober
    ------------------------------------------------------------------
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  12. Powrót do góry    #57
    Początkujący Awatar Pepsi12
    Dołączył
    17-04-2019
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    VII runda:
    31 maja 2019 (piątek):
    66.Wrocław - Lublin 49-41
    67.Toruń - Gorzów 49-41
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    68.Grudziądz - Leszno 41-49
    69.Zielona Góra - Częstochowa 47-43
    ---------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    70.Gdańsk - Łódź 45-45
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    71.Gniezno - Daugavpils 53-38
    72.Rybnik - Ostrów 54-36
    ----------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    73.Rawicz - Poznań 42-48
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    74.Kraków - Bydgoszcz 40-50
    75.Krosno - Piła 50-40
    ------------------------------------------------------------------
    67.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Doyle
    69.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Madsen
    72.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Szczepaniak
    75.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Karpov

  13. Powrót do góry    #58
    Początkujący Awatar zezowaty_cyklop
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    VII runda:
    31 maja 2019 (piątek):
    66.Wrocław - Lublin 55:35
    67.Toruń - Gorzów 47:43
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    68.Grudziądz - Leszno 46:44
    69.Zielona Góra - Częstochowa 48:42
    ---------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    70.Gdańsk - Łódź 46:44
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    71.Gniezno - Daugavpils 55:35
    72.Rybnik - Ostrów 51:39
    ----------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    73.Rawicz - Poznań 46:44
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    74.Kraków - Bydgoszcz 38-52
    75.Krosno - Piła 48-42
    ------------------------------------------------------------------
    67.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Jack Holder
    69.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Lindgren
    72.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Woryna
    75.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Jonasson

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik Awatar Rzeszów I
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    VII runda:
    31 maja 2019 (piątek):
    66.Wrocław - Lublin 54-36
    67.Toruń - Gorzów 44-46
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    68.Grudziądz - Leszno 44-46
    69.Zielona Góra - Częstochowa 45-45
    ---------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    70.Gdańsk - Łódź 46-44
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    71.Gniezno - Daugavpils 57-33
    72.Rybnik - Ostrów 54-36
    ----------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    73.Rawicz - Poznań 45-45
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    74.Kraków - Bydgoszcz 40-50
    75.Krosno - Piła 50-40
    ------------------------------------------------------------------
    67.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Iversen
    69.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Vaculik
    72.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Batchelor
    75.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Hlib
    Dawid Lampart ikona Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wrocław - Lublin 48:42
    Toruń - Gorzów 47-43
    Grudziądz - Leszno 43:47
    Zielona Góra - Częstochowa 47:43
    Gdańsk - Łódź 49:41
    Gniezno - Daugavpils 52:38
    Rybnik - Ostrów 52:38
    Rawicz - Poznań 47:43
    Kraków - Bydgoszcz 38:52
    Krosno - Piła 45-45
    67 Zmarzlik
    69 Vaculik
    72 Woryna
    75 Jonasson

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    VII runda:
    31 maja 2019 (piątek):
    66.Wrocław - Lublin 51:39
    67.Toruń - Gorzów 47:43
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    68.Grudziądz - Leszno 41:49
    69.Zielona Góra - Częstochowa 51:39
    ---------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    70.Gdańsk - Łódź 53:37
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    71.Gniezno - Daugavpils 58:32
    72.Rybnik - Ostrów 49:41
    ----------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    73.Rawicz - Poznań 42:48
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    74.Kraków - Bydgoszcz 35:55
    75.Krosno - Piła 40:50
    ------------------------------------------------------------------
    67.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Zmarzlik
    69.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Madsen
    72.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Walasek
    75.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Jonasson

  17. Powrót do góry    #62
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    VII runda:
    31 maja 2019 (piątek):
    66.Wrocław - Lublin ---- ślimok
    67.Toruń - Gorzów 43-47
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    68.Grudziądz - Leszno 38-52
    69.Zielona Góra - Częstochowa 43-47
    ---------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    70.Gdańsk - Łódź 56-34
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    71.Gniezno - Daugavpils 54-36
    72.Rybnik - Ostrów 53-37
    ----------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    73.Rawicz - Poznań 41-49
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    74.Kraków - Bydgoszcz 38-52
    75.Krosno - Piła 50-40
    ------------------------------------------------------------------
    67.Doyle
    69.Madsen
    72.Loktajew
    75.Karpov

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 96 w 67 postach

    Rzeszów II i Pepsi12 wygrywają kolejkę!

    Dwóch zawodników popisało się najlepszym wynikiem. Rzeszów II wskoczył na miejsce dające realną szansę na promocję do wyższej klasy rozgrywkowej

    Grzechotnik 1 1 0 1 1 1 1 0 5 0 11 87
    zez.cykl. 1 1 0 1 1 1 1 0 5 1 12 80
    Rzeszów II 5 0 0 4 1 1 1 0 1 5 18 80
    Rzeszów I 1 0 0 0 1 1 4 0 1 1 9 72
    BadaBing ns 0 0 3 1 1 1 1 5 4 16 66
    slamer82 1 1 0 4 1 1 1 1 1 0 11 58
    Pepsi12 1 5 0 4 0 1 1 1 1 4 18 48
    Brindel ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 22
    Marcin_sp. ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 11
    Cukrzyca ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 3


    VIII runda:
    07 czerwca 2019 (piątek):

    76.Leszno - Grudziądz
    77.Lublin - Wrocław
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń
    79.Częstochowa - Zielona Góra
    ---------------------------------------------------------------
    IX runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):

    80.Tarnów - Gniezno
    81.Gdańsk - Rybnik
    82.Daugavpils - Łódź
    ----------------------------------------------------------------
    IX, I (zaległa) runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):

    83.Kraków - Piła
    84.Bydgoszcz - Krosno
    85.Opole - Rawicz


    ------------------------------------------------------------------
    77.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    79.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    81.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    84.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    ------------------------------------------------------------------
    UWAGA!!! TYPUJEMY DO PIĄTKU DO GODZINY 18:00

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący Awatar zezowaty_cyklop
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    VIII runda:
    07 czerwca 2019 (piątek):
    76.Leszno - Grudziądz 55-35
    77.Lublin - Wrocław 43-47
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń 48-42
    79.Częstochowa - Zielona Góra 45-45
    ---------------------------------------------------------------
    IX runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    80.Tarnów - Gniezno 50-40
    81.Gdańsk - Rybnik 47-43
    82.Daugavpils - Łódź 50-40
    ----------------------------------------------------------------
    IX, I (zaległa) runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    83.Kraków - Piła 43-47
    84.Bydgoszcz - Krosno 55-35
    85.Opole - Rawicz 55-35


    ------------------------------------------------------------------
    77.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Laguta
    79.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Dudek
    81.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Woryna
    84.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Karpov

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący Awatar Pepsi12
    Dołączył
    17-04-2019
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    VIII runda:
    07 czerwca 2019 (piątek):
    76.Leszno - Grudziądz 52-38
    77.Lublin - Wrocław 45-45
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń 44-46
    79.Częstochowa - Zielona Góra 47-43
    ---------------------------------------------------------------
    IX runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    80.Tarnów - Gniezno 52-38
    81.Gdańsk - Rybnik 50-40
    82.Daugavpils - Łódź 49-41
    ----------------------------------------------------------------
    IX, I (zaległa) runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    83.Kraków - Piła 40-50
    84.Bydgoszcz - Krosno 52-38
    85.Opole - Rawicz 53-36


    ------------------------------------------------------------------
    77.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Drabik
    79.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Lindgren
    81.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Gomólski
    84.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Brzozowski

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    VIII runda:
    07 czerwca 2019 (piątek):
    76.Leszno - Grudziądz 54-36
    77.Lublin - Wrocław 48-42
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń 47-43
    79.Częstochowa - Zielona Góra 50-40
    ---------------------------------------------------------------
    IX runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    80.Tarnów - Gniezno 50-40
    81.Gdańsk - Rybnik 50-40
    82.Daugavpils - Łódź 50-40
    ----------------------------------------------------------------
    IX, I (zaległa) runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    83.Kraków - Piła 39-51
    84.Bydgoszcz - Krosno 55-35
    85.Opole - Rawicz 55-35


    ------------------------------------------------------------------
    77.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Drabik
    79.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Madsen
    81.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Szczepaniak
    84.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Brzozowski
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik Awatar Rzeszów I
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    VIII runda:
    07 czerwca 2019 (piątek):
    76.Leszno - Grudziądz 53-37
    77.Lublin - Wrocław 42-48
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń 45-45
    79.Częstochowa - Zielona Góra 44-46
    ---------------------------------------------------------------
    IX runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    80.Tarnów - Gniezno 48-42
    81.Gdańsk - Rybnik 42-48
    82.Daugavpils - Łódź 46-44
    ----------------------------------------------------------------
    IX, I (zaległa) runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    83.Kraków - Piła 44-46
    84.Bydgoszcz - Krosno 53-37
    85.Opole - Rawicz 54-36


    ------------------------------------------------------------------
    77.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT TAI W.
    79.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Pedersen
    81.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Pieszczek
    84.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Bach
    Dawid Lampart ikona Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    VIII runda:
    07 czerwca 2019 (piątek):

    76.Leszno - Grudziądz 50:40
    77.Lublin - Wrocław 42:48
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń 49:41
    79.Częstochowa - Zielona Góra 42:48
    ---------------------------------------------------------------
    IX runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):

    80.Tarnów - Gniezno 46:44
    81.Gdańsk - Rybnik 43:47
    82.Daugavpils - Łódź 50:40
    ----------------------------------------------------------------
    IX, I (zaległa) runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):

    83.Kraków - Piła 39:51
    84.Bydgoszcz - Krosno 54:36
    85.Opole - Rawicz 52:38
    ------------------------------------------------------------------
    77.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT G.Łaguta
    79.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Vaculik
    81.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Batchelor
    84.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Brzozowski
    ------------------------------------------------------------------

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    VIII runda:
    07 czerwca 2019 (piątek):
    76.Leszno - Grudziądz 51:39
    77.Lublin - Wrocław 49:41
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń 50:40
    79.Częstochowa - Zielona Góra 47:43
    ---------------------------------------------------------------
    IX runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    80.Tarnów - Gniezno 47:43
    81.Gdańsk - Rybnik 43:47
    82.Daugavpils - Łódź 50:40
    ----------------------------------------------------------------
    IX, I (zaległa) runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    83.Kraków - Piła 39:51
    84.Bydgoszcz - Krosno 52:38
    85.Opole - Rawicz 52:38
    ------------------------------------------------------------------
    77.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT G.Łaguta
    79.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Madsen
    81.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Woryna
    84.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Brzozowski

  25. Powrót do góry    #70
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    VIII runda:
    07 czerwca 2019 (piątek):
    76.Leszno - Grudziądz5 55:35
    77.Lublin - Wrocław 48-42
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń 51-39
    79.Częstochowa - Zielona Góra 49-41
    ---------------------------------------------------------------
    IX runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    80.Tarnów - Gniezno 49-41
    81.Gdańsk - Rybnik 51-39
    82.Daugavpils - Łódź 50-40
    ----------------------------------------------------------------
    IX, I (zaległa) runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    83.Kraków - Piła 38-52
    84.Bydgoszcz - Krosno 52-38
    85.Opole - Rawicz 54-36


    ------------------------------------------------------------------
    77.Janowski
    79.Pedersen
    81.Batchelor
    84.Karpov

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 96 w 67 postach

    Ale urwał!!!

    slamer82 - trzy trafione wyniki, tylko jedna śliwka - zdecydowany zwycięzca kolejki

    Grzechotnik 1 0 1 4 1 1 1 1 1 1 12 99
    Rzeszów II 1 3 1 4 1 3 1 1 1 1 17 97
    zez._cyklop 1 1 1 0 1 0 1 1 1 1 8 88
    Rzeszów I 1 5 0 0 1 1 1 1 1 4 15 87
    slamer82 1 5 5 0 5 1 1 1 1 1 21 79
    BadaBing 1 0 1 1 1 0 1 1 1 1 8 74
    Pepsi12 5 3 0 1 1 0 1 1 1 1 14 62
    Brindel ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 22
    Marcin_sp ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 11
    Cukrzyca ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 3


    W ten weekend Nice, PLŻ2 i zaległości:

    Zaległa V kolejka
    16 czerwca 2019 (niedziela):

    86.Grudziądz - Toruń
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):

    87.Rybnik - Daugavpils
    15 czerwca 2019 (sobota):
    88.Ostrów - Gdańsk
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    89.Łódź - Tarnów
    ----------------------------------------------------------------
    X, V,VI (zaległa) runda:
    15 czerwca 2019 (sobota):

    90.Kraków - Poznań
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    91.Krosno - Poznań
    92.Opole - Kraków
    93.Piła - Bydgoszcz

    86.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    89.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    91.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    93.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT

    Typujemy do piątku godzina 18:00

  27. Powrót do góry    #72
    Początkujący Awatar Pepsi12
    Dołączył
    17-04-2019
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaległa V kolejka
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    86.Grudziądz - Toruń 47-43
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):
    87.Rybnik - Daugavpils 58-32
    15 czerwca 2019 (sobota):
    88.Ostrów - Gdańsk 48-42
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    89.Łódź - Tarnów 49-41
    ----------------------------------------------------------------
    X, V,VI (zaległa) runda:
    15 czerwca 2019 (sobota):
    90.Kraków - Poznań 35-55
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    91.Krosno - Poznań 46-44
    92.Opole - Kraków 61-29
    93.Piła - Bydgoszcz 44-46

    86.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Bjerre
    89.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Musielak
    91.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Krcmar
    93.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Jonasson

  28. Powrót do góry    #73
    Początkujący Awatar zezowaty_cyklop
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaległa V kolejka
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    86.Grudziądz - Toruń 49-41
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):
    87.Rybnik - Daugavpils 56-34
    15 czerwca 2019 (sobota):
    88.Ostrów - Gdańsk 50-40
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    89.Łódź - Tarnów 47-43
    ----------------------------------------------------------------
    X, V,VI (zaległa) runda:
    15 czerwca 2019 (sobota):
    90.Kraków - Poznań 40-50
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    91.Krosno - Poznań 43-47
    92.Opole - Kraków 62-28
    93.Piła - Bydgoszcz 48-42

    86.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Pawlicki
    89.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Kułakov
    91.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Karpov
    93.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Jedzejewski

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    Zaległa V kolejka
    16 czerwca 2019 (niedziela):

    86.Grudziądz - Toruń 47:43
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):

    87.Rybnik - Daugavpils 56:34
    15 czerwca 2019 (sobota):
    88.Ostrów - Gdańsk 48:42
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    89.Łódź - Tarnów 50:40
    ----------------------------------------------------------------
    X, V,VI (zaległa) runda:
    15 czerwca 2019 (sobota):

    90.Kraków - Poznań 32:58
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    91.Krosno - Poznań 41:49
    92.Opole - Kraków 61:29
    93.Piła - Bydgoszcz 47:43

    86.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    89.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Ljung
    91.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Bellego
    93.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Jonasson

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik Awatar Rzeszów I
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaległa V kolejka
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    86.Grudziądz - Toruń 45-45
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):
    87.Rybnik - Daugavpils 55-35
    15 czerwca 2019 (sobota):
    88.Ostrów - Gdańsk 50-40
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    89.Łódź - Tarnów 50:40
    ----------------------------------------------------------------
    X, V,VI (zaległa) runda:
    15 czerwca 2019 (sobota):
    90.Kraków - Poznań 39-51
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    91.Krosno - Poznań 45-45
    92.Opole - Kraków 58-32
    93.Piła - Bydgoszcz 46-44

    86.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Iversen
    89.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Ljung
    91.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Karpov
    93.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Jonasson
    Dawid Lampart ikona Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaległa V kolejka
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    86.Grudziądz - Toruń 49*41
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):
    87.Rybnik - Daugavpils 53*37
    15 czerwca 2019 (sobota):
    88.Ostrów - Gdańsk 51*39
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    89.Łódź - Tarnów 49*41
    ----------------------------------------------------------------
    X, V,VI (zaległa) runda:
    15 czerwca 2019 (sobota):
    90.Kraków - Poznań 41*49
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    91.Krosno - Poznań 47*43
    92.Opole - Kraków 65*25
    93.Piła - Bydgoszcz 48*42

    86.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT J.Holder
    89.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Musielak
    91.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Karpov
    93.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Baran
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  32. Powrót do góry    #77
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    86.Grudziądz - Toruń 50-40
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):
    87.Rybnik - Daugavpils 56-34
    15 czerwca 2019 (sobota):
    88.Ostrów - Gdańsk 41-49
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    89.Łódź - Tarnów 50-40
    ----------------------------------------------------------------
    X, V,VI (zaległa) runda:
    15 czerwca 2019 (sobota):
    90.Kraków - Poznań 38-52
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    91.Krosno - Poznań 50-40
    92.Opole - Kraków 57-33
    93.Piła - Bydgoszcz 48-42

    86.Doyle
    89.Ljung
    91.Karpov
    93.Lyager

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 96 w 67 postach

    Defekt dotychczasowego lidera!!!

    Grzechotnik stracił pierwszą pozycję! Nie dojechał na start i pomimo słabiutkiego wyniku wyprzedził go RzeszówII.

    Rzeszów II 1 1 1 0 1 0 dns 0 4 101
    Grzechotnik ns ns ns ns ns ns dns ns ns 99
    zez.cykl. 1 1 1 0 1 1 dns 0 5 93
    Rzeszów I 0 1 1 3 1 0 dns 0 6 93
    slamer82 4 1 1 3 1 1 dns 0 11 90
    BadaBing 4 1 0 3 1 0 dns 0 9 83
    Pepsi12 1 1 1 0 1 3 dns 1 8 70
    Brindel ns ns ns ns ns ns ns ns ns 22
    Marcin_sp ns ns ns ns ns ns ns ns ns 11
    Cukrzyca ns ns ns ns ns ns ns ns ns 3


    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):

    94.Grudziądz - Gorzów
    95.Toruń - Lublin
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa
    97.Zielona Góra - Leszno
    ---------------------------------------------------------------
    XI runda:
    22 czerwca 2019 (sobota):

    98.Gniezno - Łódź
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    99.Tarnów - Rybnik
    100.Daugavpils - Ostrów
    ----------------------------------------------------------------
    XI, V (zaległa) runda:
    20 czerwca 2019 (czwartek):

    101.Bydgoszcz - Piła
    22 czerwca 2019 (sobota):
    102.Rawicz - Kraków
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    103.Opole - Krosno
    104.Poznań - Piła


    95. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    96. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    99. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    103.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT

    Typujemy do CZWARTKU do godziny 17:00

  34. Powrót do góry    #79
    Początkujący Awatar Pepsi12
    Dołączył
    17-04-2019
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):
    94.Grudziądz - Gorzów 50-40
    95.Toruń - Lublin 49-41
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa 47-43
    97.Zielona Góra - Leszno 45-45
    ---------------------------------------------------------------
    XI runda:
    22 czerwca 2019 (sobota):
    98.Gniezno - Łódź 52-38
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    99.Tarnów - Rybnik 45-45
    100.Daugavpils - Ostrów 45-45
    ----------------------------------------------------------------
    XI, V (zaległa) runda:
    20 czerwca 2019 (czwartek):
    101.Bydgoszcz - Piła 55-35
    22 czerwca 2019 (sobota):
    102.Rawicz - Kraków 58-32
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    103.Opole - Krosno 51-39
    104.Poznań - Piła 55-35


    95. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    96. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKTMadsen
    99. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKTLjung
    103.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Szczepaniak

  35. Powrót do góry    #80
    Początkujący Awatar zezowaty_cyklop
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):
    94.Grudziądz - Gorzów 49-41
    95.Toruń - Lublin 45-45
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa 42-48
    97.Zielona Góra - Leszno 43-47
    ---------------------------------------------------------------
    XI runda:
    22 czerwca 2019 (sobota):
    98.Gniezno - Łódź 55-35
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    99.Tarnów - Rybnik 44-46
    100.Daugavpils - Ostrów 50-40
    ----------------------------------------------------------------
    XI, V (zaległa) runda:
    20 czerwca 2019 (czwartek):
    101.Bydgoszcz - Piła 53-37
    22 czerwca 2019 (sobota):
    102.Rawicz - Kraków 55-35
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    103.Opole - Krosno 55-35
    104.Poznań - Piła 51-39


    95. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Laguta
    96. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKTLindgren
    99. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKTM.Szczepaniak
    103.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Pedersen

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):

    94.Grudziądz - Gorzów 49:41
    95.Toruń - Lublin 48:42
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa 50:40
    97.Zielona Góra - Leszno 43:47
    ---------------------------------------------------------------
    XI runda:
    22 czerwca 2019 (sobota):

    98.Gniezno - Łódź 51:39
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    99.Tarnów - Rybnik 48:42
    100.Daugavpils - Ostrów 50:40
    ----------------------------------------------------------------
    XI, V (zaległa) runda:
    20 czerwca 2019 (czwartek):

    101.Bydgoszcz - Piła 51:39
    22 czerwca 2019 (sobota):
    102.Rawicz - Kraków 62:28
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    103.Opole - Krosno 55:35
    104.Poznań - Piła 52:38


    95. Doyle
    96. Janowski
    99. Ljung
    103.Wolbert

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):
    94.Grudziądz - Gorzów 50-40
    95.Toruń - Lublin 51-39
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa 48-42
    97.Zielona Góra - Leszno 47-43
    ---------------------------------------------------------------
    XI runda:
    22 czerwca 2019 (sobota):
    98.Gniezno - Łódź 53-37
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    99.Tarnów - Rybnik 43-47
    100.Daugavpils - Ostrów 48-42
    ----------------------------------------------------------------
    XI, V (zaległa) runda:
    20 czerwca 2019 (czwartek):
    101.Bydgoszcz - Piła 55-35
    22 czerwca 2019 (sobota):
    102.Rawicz - Kraków 63-27
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    103.Opole - Krosno 52-38
    104.Poznań - Piła 54-36


    95. Laguta
    96. Madsen
    99. Kułakov
    103.Karpov
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik Awatar Rzeszów I
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):
    94.Grudziądz - Gorzów 53-37
    95.Toruń - Lublin 42-48
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa 45-45
    97.Zielona Góra - Leszno 45-45
    ---------------------------------------------------------------
    XI runda:
    22 czerwca 2019 (sobota):
    98.Gniezno - Łódź 54-36
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    99.Tarnów - Rybnik 45-45
    100.Daugavpils - Ostrów 45-45
    ----------------------------------------------------------------
    XI, V (zaległa) runda:
    20 czerwca 2019 (czwartek):
    101.Bydgoszcz - Piła 52-38
    22 czerwca 2019 (sobota):
    102.Rawicz - Kraków 60-30
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    103.Opole - Krosno 49-41
    104.Poznań - Piła 50-40


    95. Michaelsen
    96. Drabik
    99. Ljung
    103.Karpov
    Dawid Lampart ikona Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  39. Powrót do góry    #84
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):
    94.Grudziądz - Gorzów 49-41
    95.Toruń - Lublin 52-38
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa 42-48
    97.Zielona Góra - Leszno 39-51
    ---------------------------------------------------------------
    XI runda:
    22 czerwca 2019 (sobota):
    98.Gniezno - Łódź 60-30
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    99.Tarnów - Rybnik 49-41
    100.Daugavpils - Ostrów 49-41
    ----------------------------------------------------------------
    XI, V (zaległa) runda:
    20 czerwca 2019 (czwartek):
    101.Bydgoszcz - Piła 50-40
    22 czerwca 2019 (sobota):
    102.Rawicz - Kraków 54-36
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    103.Opole - Krosno 53-37
    104.Poznań - Piła 50-40


    95. Doyle
    96. Drabik
    99. Ljung
    103. Szczepaniak

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):
    94.Grudziądz - Gorzów 50:40
    95.Toruń - Lublin 47-43
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa 48:42
    97.Zielona Góra - Leszno 42:48
    ---------------------------------------------------------------
    XI runda:
    22 czerwca 2019 (sobota):
    98.Gniezno - Łódź 50:40
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    99.Tarnów - Rybnik 44-46
    100.Daugavpils - Ostrów 48-42
    ----------------------------------------------------------------
    XI, V (zaległa) runda:
    20 czerwca 2019 (czwartek):
    101.Bydgoszcz - Piła 53-37
    22 czerwca 2019 (sobota):
    102.Rawicz - Kraków 57-33
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    103.Opole - Krosno 55-35
    104.Poznań - Piła 50-40


    95. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    96. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Madsen
    99. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Ljung
    103.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Szczepaniak

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 96 w 67 postach

    Nowy - stary lider!

    Grzechotnik co prawda znowu zaspał, ale odbił w pozostałych pojedynkach fotel lidera Rundę wygrywa slamer82 i tym samym wskakuje na podium w walce o awans.

    Grzechotnik 1 3 4 1 1 0 1 W 5 1 1 18 117
    Rzeszów II 1 0 4 0 1 3 1 1 1 1 1 14 115
    slamer82 1 3 1 5 1 1 1 1 1 4 1 20 110
    zez.cykl. 1 0 0 5 1 0 1 1 1 1 1 12 105
    Rzeszów I 1 4 0 0 1 0 0 1 1 1 1 10 103
    BadaBing 1 3 0 1 1 1 1 1 1 5 1 16 99
    Pepsi12 1 3 4 0 1 0 0 1 1 1 1 13 83
    Brindel ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 22
    Marcin_sp. ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 11
    Cukrzyca ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 3


    Podliczenie na dużym zmęczeniu więc za ewentualne błędy

    X runda:
    28 czerwca 2019 (piątek):

    105.Leszno - Częstochowa
    106.Toruń - Grudziądz
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    107.Wrocław - Gorzów
    108.Lublin - Zielona Góra
    ---------------------------------------------------------------
    XII,VI(zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):

    109.Gniezno - Tarnów
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    110.Gdańsk - Daugavpils

    ----------------------------------------------------------------
    V,IX (zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):

    111.Poznań - Krosno
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    112.Poznań - Kraków


    106. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    108. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    109. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    111.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT

    Typujemy do Piątku do godziny 18:00

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    X runda:
    28 czerwca 2019 (piątek):

    105.Leszno - Częstochowa 55:35
    106.Toruń - Grudziądz 42:48
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    107.Wrocław - Gorzów 54:36
    108.Lublin - Zielona Góra 43:47
    ---------------------------------------------------------------
    XII,VI(zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):

    109.Gniezno - Tarnów 48:42
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    110.Gdańsk - Daugavpils 43:47

    ----------------------------------------------------------------
    V,IX (zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):

    111.Poznań - Krosno 53:37
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    112.Poznań - Kraków 65:25


    106. Doyle
    108. Michelsen
    109. Ljung
    111. Borodulin

  43. Powrót do góry    #88
    Początkujący Awatar Pepsi12
    Dołączył
    17-04-2019
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    X runda:
    28 czerwca 2019 (piątek):
    105.Leszno - Częstochowa 43-47
    106.Toruń - Grudziądz 45-45
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    107.Wrocław - Gorzów 45-45
    108.Lublin - Zielona Góra 46-44
    ---------------------------------------------------------------
    XII,VI(zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):
    109.Gniezno - Tarnów 44-46
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    110.Gdańsk - Daugavpils 46-44

    ----------------------------------------------------------------
    V,IX (zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):
    111.Poznań - Krosno 50-40
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    112.Poznań - Kraków 64-26


    106. Bjeree
    108. Miesiac
    109. Bertzon
    111. Arnio

  44. Powrót do góry    #89
    Początkujący Awatar zezowaty_cyklop
    Dołączył
    05-04-2019
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    X runda:
    28 czerwca 2019 (piątek):
    105.Leszno - Częstochowa 51_39
    106.Toruń - Grudziądz 47-43
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    107.Wrocław - Gorzów 48-42
    108.Lublin - Zielona Góra 45-45
    ---------------------------------------------------------------
    XII,VI(zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):
    109.Gniezno - Tarnów 47-43
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    110.Gdańsk - Daugavpils 49-41

    ----------------------------------------------------------------
    V,IX (zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):
    111.Poznań - Krosno 53-37
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    112.Poznań - Kraków 65-25


    106. Iversen
    108. Laguta
    109. Ljung
    111. Krcmar

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    X runda:
    28 czerwca 2019 (piątek):
    105.Leszno - Częstochowa 52-38
    106.Toruń - Grudziądz 42-48
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    107.Wrocław - Gorzów 55-35
    108.Lublin - Zielona Góra 48-42
    ---------------------------------------------------------------
    XII,VI(zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):
    109.Gniezno - Tarnów 50-40
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    110.Gdańsk - Daugavpils 52-38

    ----------------------------------------------------------------
    V,IX (zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):
    111.Poznań - Krosno 50-40
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    112.Poznań - Kraków 55-35


    106. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT J.Doyle
    108. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT G. Laguta
    109. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT W.Kułakow
    111.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT D.Bellego

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •