Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 162

Wątek: Typer-ekstraliga 2019!

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik Awatar Gruby dziadek z Miszkolca
    Dołączył
    19-04-2016
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    VI runda:
    24 maja 2019 (piątek):
    56.Gorzów - Grudziądz 45-45
    57.Częstochowa - Wrocław 50-40
    26 maja 2019 (niedziela):
    58.Lublin - Toruń 50-40
    59.Leszno - Zielona Góra 51-39
    ---------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela):
    60.Ostrów - Rybnik 48-42
    61.Łódź - Gdańsk 46-44
    62.Daugavpils - Gniezno 46-44
    ----------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela):
    63.Piła - Krosno 45-45
    64.Bydgoszcz - Kraków 58-32
    65.Poznań - Rawicz 50-40
    ------------------------------------------------------------------
    56.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT B.Zmarzlik
    58.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT J.Doyle
    61.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Musielak
    65.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Krcmar

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    3,246
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 525 w 361 postach
    VI runda:
    24 maja 2019 (piątek):
    56.Gorzów - Grudziądz 43:47
    57.Częstochowa - Wrocław 48:42
    26 maja 2019 (niedziela):
    58.Lublin - Toruń 51:39
    59.Leszno - Zielona Góra 50:40
    ---------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela):
    60.Ostrów - Rybnik 48-42
    61.Łódź - Gdańsk 47:43
    62.Daugavpils - Gniezno 48:42
    ----------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela):
    63.Piła - Krosno 47:43
    64.Bydgoszcz - Kraków 60:30
    65.Poznań - Rawicz 53:37
    ------------------------------------------------------------------
    56.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT B.Zmarzlik
    58.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT J.Doyle
    61.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Musielak
    65.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Bellego

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 77 w 57 postach
    VI runda:
    24 maja 2019 (piątek):
    56.Gorzów - Grudziądz 47-43
    57.Częstochowa - Wrocław 47-43
    26 maja 2019 (niedziela):
    58.Lublin - Toruń 52-38
    59.Leszno - Zielona Góra 50-40
    ---------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela):
    60.Ostrów - Rybnik 43-47
    61.Łódź - Gdańsk 44-46
    62.Daugavpils - Gniezno 49-41
    ----------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela):
    63.Piła - Krosno 50-40
    64.Bydgoszcz - Kraków 55-35
    65.Poznań - Rawicz 50-40
    ------------------------------------------------------------------
    56.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT B.Zmarzlik
    58.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT G.Łaguta
    61.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Musielak
    65.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Krcmar

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,488
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    VI runda:
    24 maja 2019 (piątek):
    56.Gorzów - Grudziądz 45 45
    57.Częstochowa - Wrocław 44-46
    26 maja 2019 (niedziela):
    58.Lublin - Toruń 50-40
    59.Leszno - Zielona Góra 43-47
    ---------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela):
    60.Ostrów - Rybnik 45-45
    61.Łódź - Gdańsk 45-45
    62.Daugavpils - Gniezno 43-47
    ----------------------------------------------------------------
    VII runda:
    26 maja 2019 (niedziela):
    63.Piła - Krosno 45-45
    64.Bydgoszcz - Kraków 60-30
    65.Poznań - Rawicz 49-41
    ------------------------------------------------------------------
    56.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Kasprzak
    58.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    61.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Pieszczek
    65.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Baliński
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 48 w 26 postach
    56.Gorzów - Grudziądz 47:43
    57.Częstochowa - Wrocław 48:42

    58.Lublin - Toruń 49:41
    59.Leszno - Zielona Góra 52:38
    ---------------------------------------------------------------
    60.Ostrów - Rybnik 45:45
    61.Łódź - Gdańsk 49:41
    62.Daugavpils - Gniezno 51:39
    ------------------------------------------------------
    63.Piła - Krosno 45:45
    64.Bydgoszcz - Kraków 54:36
    65.Poznań - Rawicz 57:33
    ---------------------------------------------------------------


    56.ZAWODNIK MECZU Łaguta A.
    58.ZAWODNIK MECZU Doylle J.
    61.ZAWODNIK MECZU Musielak T
    65.ZAWODNIK MECZU Ljung P

  6. Powrót do góry    #96
    Początkujący Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zachowałeś się jak ostatnia hiena i jeszcze masz czelność obstawiać.Takiego Bigosu narobiłeś ze o mało co straciliśmy typera.WON! STALECZKA 3!!!
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 77 w 57 postach
    Naszego typera można niejako porównać do krajowej ligi. Niby kilkunastu uczestników jest, ale szkoda każdego, który przerwie uczestnictwo. Dlatego darujmy sobie personalne wycieczki w typerze (Jak już musicie to na priv). To TYLKO ZABAWA, która może wprowadzić ciut emocji podczas oglądania nudnego spotkania. Wszyscy zaczynają u mnie z czystą kartą.

    Co do ujednolicenia tego od czego zaczął się niepotrzebny szum i kwas - spotkania będę rozliczał wg podobnych zasad przyjętych do tych co u bukmacherów. W razie odwołania i nie rozegrania w ciągu 72h spotkanie uważam za nieodbyte. Będzie typowane jeszcze raz. Problematyczne może być ogarnięcie wszystkich terminów spotkań przełożonych, ale będę się starał być na bieżąco. Proszę jednak o czujność i w razie gdyby na 48h przed rozpoczęciem spotkania nie pojawił się odpowiedni wpis do typowania to dajcie znać. Nie musicie mnie chłostać słownie - wystarczy krótkie info na priv lub w temacie.

    Kolejka poprzednia rozliczona bez meczu Sparta - Gorzów (zamiana gospodarza) oraz odwołanych spotkań z pozycji 48,51,55.

    Gkskubik 4 1 1 1 5 0 12 72
    Gruby dz. 1 0 1 1 5 3 11 57
    Latosi79 4 0 1 1 1 3 10 57
    PrzemoZG 4 3 1 1 0 0 9 55
    Staleczka 4 0 1 1 1 0 7 54
    noc 4 0 1 1 0 3 9 54
    Karlito 8 1 1 1 1 0 12 54
    Filip Ostr. 1 1 1 1 5 0 9 52
    nyka 4 4 1 1 1 0 11 43

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gkskubik za jego przydatny post!

    PrzemoZG (26-05-2019), Staleczka 3 (25-05-2019)

  9. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 77 w 57 postach

    Grupa pościgowa w natarciu...

    Większość uczestników osiągnęła fenomenalne wyniki w ostatniej kolejce. Liderem peletonu był noc, który w generalce wskoczył na pozycję drugą i już widzi plecy uciekającego i wyraźnie słabnącego? lidera.

    Gkskubik 4 0 4 1 0 0 0 1 1 1 12 84
    noc 3 0 4 1 5 5 0 1 1 4 24 78
    Gruby dz. 3 0 4 5 5 1 0 0 1 1 20 77
    PrzemoZG 4 0 4 1 5 1 0 1 1 4 21 76
    Karlito 3 0 4 5 1 0 0 1 1 4 19 73
    Filip Ostr. 1 0 4 1 5 1 0 1 1 4 18 70
    Latosi79 0 1 4 0 0 0 1 0 1 4 11 68
    Staleczka3 1 0 4 1 0 1 0 0 1 1 9 63
    nyka13 ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 43


    VII runda:
    31 maja 2019 (piątek):

    66.Wrocław - Lublin
    67.Toruń - Gorzów
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    68.Grudziądz - Leszno
    69.Zielona Góra - Częstochowa
    ---------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):

    70.Gdańsk - Łódź
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    71.Gniezno - Daugavpils
    72.Rybnik - Ostrów
    ----------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):

    73.Rawicz - Poznań
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    74.Kraków - Bydgoszcz
    75.Krosno - Piła
    ------------------------------------------------------------------
    67.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    69.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    72.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    75.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    ------------------------------------------------------------------
    UWAGA!!! TYPUJEMY DO PIĄTKU DO GODZINY 18:00

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gkskubik za jego przydatny post!

    PrzemoZG (27-05-2019)

  11. Powrót do góry    #99
    Użytkownik Awatar Filip Ostrowski
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    Typy grzecznościowe dla konta Latosi79.

    66.Wrocław - Lublin 51:39
    67.Toruń - Gorzów 49:41
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    68.Grudziądz - Leszno 42:48
    69.Zielona Góra - Częstochowa 50:40
    ---------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    70.Gdańsk - Łódź 47:43
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    71.Gniezno - Daugavpils 54:36
    72.Rybnik - Ostrów 52:38
    ----------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    73.Rawicz - Poznań 46:44
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    74.Kraków - Bydgoszcz 37:53
    75.Krosno - Piła 50:40
    ------------------------------------------------------------------
    67.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Zmarzlik
    69.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Madsen
    72.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Woryna
    75.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Jonasson
    ------------------------------------------------------------------
    Walczymy #Ostro w NICE...Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #100
    Użytkownik Awatar Gruby dziadek z Miszkolca
    Dołączył
    19-04-2016
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    31 maja 2019 (piątek):
    66.Wrocław - Lublin 49:41
    67.Toruń - Gorzów 45:45
    68.Grudziądz - Leszno 46:44
    69.Zielona Góra - Częstochowa 44:46
    ---------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    70.Gdańsk - Łódź 50:40
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    71.Gniezno - Daugavpils 55:35
    72.Rybnik - Ostrów 47:43
    ----------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    73.Rawicz - Poznań 45:45
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    74.Kraków - Bydgoszcz 40:50
    75.Krosno - Piła 47:43
    ------------------------------------------------------------------
    67.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI C.Holder
    69.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Protasiewicz
    72.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Loktayev
    75.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Karpov
    ------------------------------------------------------------------

  13. Powrót do góry    #101
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    3,246
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 525 w 361 postach
    VII runda:
    31 maja 2019 (piątek):
    66.Wrocław - Lublin 50:40
    67.Toruń - Gorzów 47:43
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    68.Grudziądz - Leszno 41:49
    69.Zielona Góra - Częstochowa 47:43
    ---------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    70.Gdańsk - Łódź 49:41
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    71.Gniezno - Daugavpils 53:37
    72.Rybnik - Ostrów 50:40
    ----------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    73.Rawicz - Poznań 45:45
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    74.Kraków - Bydgoszcz 38:52
    75.Krosno - Piła 48:42
    ------------------------------------------------------------------
    67.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Zmarzlik
    69.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Madsen
    72.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Szczepaniak
    75.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Jonasson

  14. Powrót do góry    #102
    Użytkownik Awatar Filip Ostrowski
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    66.Wrocław - Lublin 51-39
    67.Toruń - Gorzów 49-41
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    68.Grudziądz - Leszno 39-51
    69.Zielona Góra - Częstochowa 48-42
    ---------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    70.Gdańsk - Łódź 49-41
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    71.Gniezno - Daugavpils 55-35
    72.Rybnik - Ostrów 47-43
    ----------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    73.Rawicz - Poznań 46-44
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    74.Kraków - Bydgoszcz 37-53
    75.Krosno - Piła 44-46
    ------------------------------------------------------------------
    67.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    69.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Lindgren
    72.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Woryna
    75.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Karpov
    Walczymy #Ostro w NICE...Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 77 w 57 postach
    Wrocław - Lublin 47-43
    Toruń - Gorzów 47-43
    Grudziądz - Leszno 40-50
    Zielona Góra - Częstochowa 48-42
    Gdańsk - Łódź 51-39
    Gniezno - Daugavpils 53-37
    Rybnik - Ostrów 54-36
    Rawicz - Poznań 45-45
    Kraków - Bydgoszcz 35-65
    Krosno - Piła 45-45
    67 Zmarzlik
    69 Vaculik
    72 Woryna
    75 THJ

  16. Powrót do góry    #104
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    66. .Wrocław - Lublin 50-40
    67.Toruń - Gorzów 51-39
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    68.Grudziądz - Leszno 47-43
    69.Zielona Góra - Częstochowa 49-41
    ---------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    70.Gdańsk - Łódź 52-38
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    71.Gniezno - Daugavpils 55-35
    72.Rybnik - Ostrów 50-40
    ----------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    73.Rawicz - Poznań 47-43
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    74.Kraków - Bydgoszcz 36-54
    75.Krosno - Piła 48-42
    ------------------------------------------------------------------
    67.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    69.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Vaculik
    72.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Woryna
    75.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Karpov

  17. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    527
    Kliknij i podziękuj
    409
    Podziękowania: 63 w 40 postach
    VII runda:
    31 maja 2019 (piątek):
    66.Wrocław - Lublin 51-39
    67.Toruń - Gorzów 49-41
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    68.Grudziądz - Leszno 45-45
    69.Zielona Góra - Częstochowa 50-40
    ---------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    70.Gdańsk - Łódź 50-40
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    71.Gniezno - Daugavpils 52-38
    72.Rybnik - Ostrów 48-42
    ----------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    01 czerwca 2019 (sobota):
    73.Rawicz - Poznań 49-41
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    74.Kraków - Bydgoszcz 41-49
    75.Krosno - Piła 46-44
    ------------------------------------------------------------------
    67.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Zmarzlik
    69.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Vaculik
    72.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Woryna
    75.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Jonasson

  18. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 48 w 26 postach
    VII runda:

    66.Wrocław - Lublin 52-38
    67.Toruń - Gorzów 44-46

    68.Grudziądz - Leszno 42-48
    69.Zielona Góra - Częstochowa 50-40
    ---------------------------------------------------------------
    VIII runda:

    70.Gdańsk - Łódź 52-38
    71.Gniezno - Daugavpils 54-36
    72.Rybnik - Ostrów 49-41
    ----------------------------------------------------------------
    VIII runda:
    73.Rawicz - Poznań 45-45
    74.Kraków - Bydgoszcz 41-49
    75.Krosno - Piła 49-41
    ------------------------------------------------------------------
    67.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Zmarzlik
    69.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Vaculik
    72.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Woryna
    75.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Jonasson
    Ostatnio edytowane przez Staleczka 3 ; 31-05-2019 o 15:49

  19. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 77 w 57 postach

    ZMIANA LIDERA!!! PrzemoZG notuje fenomenalny wynik!

    26 punktów, ustrzelone trzy spotkania w tym remis
    PrzemoZG wysforował się na prowadzenie w generalce:

    PrzemoZG 1 5 10 1 1 1 1 0 1 5 26 102
    Gkskubik 5 1 0 1 1 1 1 0 1 0 11 95
    Gruby dz. 1 3 0 0 1 1 1 0 1 8 16 93
    noc 1 1 0 4 1 1 1 0 5 1 15 93
    Karlito 1 1 0 5 1 1 1 0 1 4 15 88
    Filip Ostr. 1 5 0 1 1 1 1 0 1 3 14 84
    Latosi79 1 5 0 4 1 1 1 0 1 1 15 83
    Staleczka 1 0 0 1 1 1 1 0 1 1 7 70
    nyka13 ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 43




    VIII runda:
    07 czerwca 2019 (piątek):

    76.Leszno - Grudziądz
    77.Lublin - Wrocław
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń
    79.Częstochowa - Zielona Góra
    ---------------------------------------------------------------
    IX runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):

    80.Tarnów - Gniezno
    81.Gdańsk - Rybnik
    82.Daugavpils - Łódź
    ----------------------------------------------------------------
    IX, I (zaległa) runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):

    83.Kraków - Piła
    84.Bydgoszcz - Krosno
    85.Opole - Rawicz


    ------------------------------------------------------------------
    77.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    79.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    81.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    84.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    ------------------------------------------------------------------
    UWAGA!!! TYPUJEMY DO PIĄTKU DO GODZINY 18:00

  20. Powrót do góry    #108
    Użytkownik Awatar Gruby dziadek z Miszkolca
    Dołączył
    19-04-2016
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    VIII runda:
    07 czerwca 2019 (piątek):
    76.Leszno - Grudziądz 52-38
    77.Lublin - Wrocław 46-44
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń 48-42
    79.Częstochowa - Zielona Góra 47-43
    ---------------------------------------------------------------
    IX runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    80.Tarnów - Gniezno 49-41
    81.Gdańsk - Rybnik 45-45
    82.Daugavpils - Łódź 46-44
    ----------------------------------------------------------------
    IX, I (zaległa) runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    83.Kraków - Piła 41-49
    84.Bydgoszcz - Krosno 54-36
    85.Opole - Rawicz 55-35


    ------------------------------------------------------------------
    77.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Janowski
    79.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Madsen
    81.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Pieszczek
    84.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Brzozowski

  21. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,488
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    VIII runda:
    07 czerwca 2019 (piątek):
    76.Leszno - Grudziądz 53-37
    77.Lublin - Wrocław 47-43
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń 44-46
    79.Częstochowa - Zielona Góra 45-45
    ---------------------------------------------------------------
    IX runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    80.Tarnów - Gniezno 51-39
    81.Gdańsk - Rybnik 48-42
    82.Daugavpils - Łódź 47-43
    ----------------------------------------------------------------
    IX, I (zaległa) runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    83.Kraków - Piła 42-48
    84.Bydgoszcz - Krosno 57-33
    85.Opole - Rawicz 56-34


    ------------------------------------------------------------------
    77.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Drabik
    79.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Madsen
    81.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Woryna
    84.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Brzozowski
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 48 w 26 postach
    VIII runda:

    07 czerwca 2019 (piątek):
    76.Leszno - Grudziądz 52-38
    77.Lublin - Wrocław 43-47

    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń 50-40
    79.Częstochowa - Zielona Góra 45-45
    ---------------------------------------------------------------
    IX runda:

    80.Tarnów - Gniezno 42-48
    81.Gdańsk - Rybnik 47-43
    82.Daugavpils - Łódź 45-45
    ----------------------------------------------------------------
    IX, I (zaległa) runda:

    83.Kraków - Piła 37-53
    84.Bydgoszcz - Krosno 54-36
    85.Opole - Rawicz 51-39


    ------------------------------------------------------------------
    77.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT G.Łaguta
    79.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT M.Vaculik
    81.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT K.Woryna
    84.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Brzozowski

  23. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    527
    Kliknij i podziękuj
    409
    Podziękowania: 63 w 40 postach
    07 czerwca 2019 (piątek):
    76.Leszno - Grudziądz 52-38
    77.Lublin - Wrocław 46-44
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń 52-38
    79.Częstochowa - Zielona Góra 45-45
    ---------------------------------------------------------------
    IX runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    80.Tarnów - Gniezno 49-41
    81.Gdańsk - Rybnik 47-43
    82.Daugavpils - Łódź 49-41
    ----------------------------------------------------------------
    IX, I (zaległa) runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    83.Kraków - Piła 38-52
    84.Bydgoszcz - Krosno 50-40
    85.Opole - Rawicz 54-36


    ------------------------------------------------------------------
    77.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT M.Janowski
    79.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT M.Vaculik
    81.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT K.Woryna
    84.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT J.Grajczonek

  24. Powrót do góry    #112
    Użytkownik Awatar Filip Ostrowski
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    VIII runda:
    07 czerwca 2019 (piątek):
    76.Leszno - Grudziądz 53:37
    77.Lublin - Wrocław 46:44
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń 51:39
    79.Częstochowa - Zielona Góra 47:43
    ---------------------------------------------------------------
    IX runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    80.Tarnów - Gniezno 50:40
    81.Gdańsk - Rybnik 47:43
    82.Daugavpils - Łódź 46:44
    ----------------------------------------------------------------
    IX, I (zaległa) runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    83.Kraków - Piła 37:53
    84.Bydgoszcz - Krosno 54:36
    85.Opole - Rawicz 55:35


    ------------------------------------------------------------------
    77.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI G.Łaguta
    79.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Vaculik
    81.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Gomólski
    84.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Brzozowski
    ------------------------------------------------------------------
    Walczymy #Ostro w NICE...Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #113
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    3,246
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 525 w 361 postach
    VIII runda:
    07 czerwca 2019 (piątek):
    76.Leszno - Grudziądz 51:39
    77.Lublin - Wrocław 45:45
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń 47:43
    79.Częstochowa - Zielona Góra 43:47
    ---------------------------------------------------------------
    IX runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    80.Tarnów - Gniezno 49:41
    81.Gdańsk - Rybnik. 48:42
    82.Daugavpils - Łódź 49:41
    ----------------------------------------------------------------
    IX, I (zaległa) runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    83.Kraków - Piła 42:48
    84.Bydgoszcz - Krosno 50:40
    85.Opole - Rawicz 60:30


    ------------------------------------------------------------------
    77.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Łaguta
    79.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Madsen
    81.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Gomólski
    84.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Brzozowski
    ------------------------------------------------------------------
    UWAGA!!! TYPUJEMY DO PIĄTKU DO GODZINY 18:00

  26. Powrót do góry    #114
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    VIII runda:
    07 czerwca 2019 (piątek):
    76.Leszno - Grudziądz 52:38
    77.Lublin - Wrocław 48:42
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń 51:39
    79.Częstochowa - Zielona Góra 48:42
    ---------------------------------------------------------------
    IX runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    80.Tarnów - Gniezno 52:38
    81.Gdańsk - Rybnik. 50:40
    82.Daugavpils - Łódź 48:42
    ----------------------------------------------------------------
    IX, I (zaległa) runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    83.Kraków - Piła 47:43
    84.Bydgoszcz - Krosno 53:37
    85.Opole - Rawicz 59:31


    ------------------------------------------------------------------
    77.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Woffinden
    79.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Vaculik
    81.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Gomólski
    84.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Jedrzejewski

  27. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 77 w 57 postach
    07 czerwca 2019 (piątek):
    76.Leszno - Grudziądz 54-36
    77.Lublin - Wrocław 45-45
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń 53-37
    79.Częstochowa - Zielona Góra 48-42
    ---------------------------------------------------------------
    IX runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    80.Tarnów - Gniezno 51-39
    81.Gdańsk - Rybnik 49-41
    82.Daugavpils - Łódź 50-40
    ----------------------------------------------------------------
    IX, I (zaległa) runda:
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    83.Kraków - Piła 35-55
    84.Bydgoszcz - Krosno 50-40
    85.Opole - Rawicz 55-35


    ------------------------------------------------------------------
    77.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Tai
    79.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Vaculik
    81.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Gomólski
    84.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Brzozowski

  28. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 77 w 57 postach

    PrzemoZG nadal liderem, znamy spadkowicza?

    Dość wyrównaną kolejkę wygrywa Gruby dziadek z Miszkolca. nyka13 odpuścił kolejne z rzędu notowanie i tylko niespodziewany zwrot akcji spowoduje, że zobaczymy go nadal w EL.

    PrzemoZG 5 0 1 0 1 0 1 1 1 1 11 113
    Gruby dz. 5 0 1 4 1 0 1 1 1 1 15 108
    noc 1 0 1 3 1 0 1 1 1 1 10 103
    Gkskubik 1 0 1 1 1 0 1 1 1 1 8 103
    Karlito 5 0 1 1 1 0 1 0 1 1 11 99
    Latosi79 1 3 0 3 1 0 1 1 1 1 12 95
    Filip Ostr. 1 0 1 1 1 0 1 1 1 1 8 92
    Staleczka3 5 1 1 0 0 0 0 1 1 1 10 80
    nyka13 ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 43

    W ten weekend Nice, PLŻ2 i zaległości:

    Zaległa V kolejka
    16 czerwca 2019 (niedziela):

    86.Grudziądz - Toruń
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):

    87.Rybnik - Daugavpils
    15 czerwca 2019 (sobota):
    88.Ostrów - Gdańsk
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    89.Łódź - Tarnów
    ----------------------------------------------------------------
    X, V,VI (zaległa) runda:
    15 czerwca 2019 (sobota):

    90.Kraków - Poznań
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    91.Krosno - Poznań
    92.Opole - Kraków
    93.Piła - Bydgoszcz

    86.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    89.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    91.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    93.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT

  29. Powrót do góry    #117
    Użytkownik Awatar Gruby dziadek z Miszkolca
    Dołączył
    19-04-2016
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaległa V kolejka
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    86.Grudziądz - Toruń 43-47
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):
    87.Rybnik - Daugavpils 55-35
    15 czerwca 2019 (sobota):
    88.Ostrów - Gdańsk 55-35
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    89.Łódź - Tarnów 50-40
    ----------------------------------------------------------------
    X, V,VI (zaległa) runda:
    15 czerwca 2019 (sobota):
    90.Kraków - Poznań 35-55
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    91.Krosno - Poznań 48-42
    92.Opole - Kraków 60-30
    93.Piła - Bydgoszcz 45-45

    86.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    89.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Ljung
    91.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Bellego
    93.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Grajczonek

  30. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    527
    Kliknij i podziękuj
    409
    Podziękowania: 63 w 40 postach
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    86.Grudziądz - Toruń 52-38
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):
    87.Rybnik - Daugavpils 54-36
    15 czerwca 2019 (sobota):
    88.Ostrów - Gdańsk 46-44
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    89.Łódź - Tarnów 43-47
    ----------------------------------------------------------------
    X, V,VI (zaległa) runda:
    15 czerwca 2019 (sobota):
    90.Kraków - Poznań 37-53
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    91.Krosno - Poznań 45-45
    92.Opole - Kraków 60-30
    93.Piła - Bydgoszcz 48-42

    86.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT A.Łaguta
    89.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT P.Ljung
    91.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT D.Bellego
    93.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT K.Brzozowski

  31. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 48 w 26 postach
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    86.Grudziądz - Toruń 50-40
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):
    87.Rybnik - Daugavpils 54-36
    15 czerwca 2019 (sobota):
    88.Ostrów - Gdańsk 45-45
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    89.Łódź - Tarnów 49-41
    ----------------------------------------------------------------
    X, V,VI (zaległa) runda:
    15 czerwca 2019 (sobota):
    90.Kraków - Poznań 39-51
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    91.Krosno - Poznań 45-45
    92.Opole - Kraków 62-28
    93.Piła - Bydgoszcz 45-45


    86.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT J.Doylle
    89.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT P.Ljung
    91.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT D.Bellego
    93.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Jonasson

  32. Powrót do góry    #120
    Użytkownik Awatar Filip Ostrowski
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    Zaległa V kolejka
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    86.Grudziądz - Toruń 50-40
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):
    87.Rybnik - Daugavpils 59-31
    15 czerwca 2019 (sobota):
    88.Ostrów - Gdańsk 49-41
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    89.Łódź - Tarnów 50-40
    ----------------------------------------------------------------
    X, V,VI (zaległa) runda:
    15 czerwca 2019 (sobota):
    90.Kraków - Poznań 40-50
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    91.Krosno - Poznań 46-44
    92.Opole - Kraków 58-32
    93.Piła - Bydgoszcz 44-46

    86.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI A.Łaguta
    89.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Musielak
    91.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Karpov
    93.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Jonasson
    Walczymy #Ostro w NICE...Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #121
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    3,246
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 525 w 361 postach
    Zaległa V kolejka
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    86.Grudziądz - Toruń 49:41
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):
    87.Rybnik - Daugavpils 56:34
    15 czerwca 2019 (sobota):
    88.Ostrów - Gdańsk 50:40
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    89.Łódź - Tarnów 47:43
    ----------------------------------------------------------------
    X, V,VI (zaległa) runda:
    15 czerwca 2019 (sobota):
    90.Kraków - Poznań 40:50
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    91.Krosno - Poznań 48:42
    92.Opole - Kraków 60:30
    93.Piła - Bydgoszcz 43:47

    86.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    89.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Kułakow
    91.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Bellego
    93.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Jonasson

  34. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 77 w 57 postach
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    86.Grudziądz - Toruń 50-40
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):
    87.Rybnik - Daugavpils 56-34
    15 czerwca 2019 (sobota):
    88.Ostrów - Gdańsk 45-45
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    89.Łódź - Tarnów 48-42
    ----------------------------------------------------------------
    X, V,VI (zaległa) runda:
    15 czerwca 2019 (sobota):
    90.Kraków - Poznań 35-55
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    91.Krosno - Poznań 43-47
    92.Opole - Kraków 55-35
    93.Piła - Bydgoszcz 50-40

    86.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    89.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Ljung
    91.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Bellego
    93.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT THJ

  35. Powrót do góry    #123
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    czerwca 2019 (niedziela):
    86.Grudziądz - Toruń 55-35
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):
    87.Rybnik - Daugavpils 59-31
    15 czerwca 2019 (sobota):
    88.Ostrów - Gdańsk 43-47
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    89.Łódź - Tarnów 47-43
    ----------------------------------------------------------------
    X, V,VI (zaległa) runda:
    15 czerwca 2019 (sobota):
    90.Kraków - Poznań 37-52
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    91.Krosno - Poznań 47-43
    92.Opole - Kraków 57-33
    93.Piła - Bydgoszcz 42-48

    86.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    89.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Ljung
    91.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Karpov
    93.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Brzozowski

  36. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,488
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    czerwca 2019 (niedziela):
    86.Grudziądz - Toruń 42-48
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):
    87.Rybnik - Daugavpils 57-33
    15 czerwca 2019 (sobota):
    88.Ostrów - Gdańsk 53-37
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    89.Łódź - Tarnów 48-42
    ----------------------------------------------------------------
    X, V,VI (zaległa) runda:
    15 czerwca 2019 (sobota):
    90.Kraków - Poznań 40-50
    16 czerwca 2019 (niedziela):
    91.Krosno - Poznań 48-42
    92.Opole - Kraków 60-30
    93.Piła - Bydgoszcz 48-42

    86.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT DOYLE
    89.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT JELENIEWSKI
    91.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT BELLEGO
    93.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT LYAGER
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 77 w 57 postach

    Samotny lider, ścisk w czołówce.

    Kolejkę wygrywa Karlito i tym samym dołącza do peletonu goniącego uciekiniera. Jako jedyny w całej kolejce ustrzelił ósemkę

    PrzemoZG 1 5 1 4 1 0 dns 0 12 125
    Gruby dz. 3 1 1 3 1 0 dns 0 9 117
    Karlito 8 1 0 3 1 0 dns 5 18 117
    noc 4 1 1 0 1 0 dns 5 12 115
    Gkskubik 4 1 0 3 1 1 dns 0 10 113
    Latosi79 3 1 1 0 1 0 dns 0 6 101
    Filip Ostr. 1 1 5 0 1 0 dns 1 9 99
    Staleczka 4 5 0 3 1 0 dns 0 13 93
    nyka13 ns ns ns ns ns ns dns ns ns 43


    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):

    94.Grudziądz - Gorzów
    95.Toruń - Lublin
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa
    97.Zielona Góra - Leszno
    ---------------------------------------------------------------
    XI runda:
    22 czerwca 2019 (sobota):

    98.Gniezno - Łódź
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    99.Tarnów - Rybnik
    100.Daugavpils - Ostrów
    ----------------------------------------------------------------
    XI, V (zaległa) runda:
    20 czerwca 2019 (czwartek):

    101.Bydgoszcz - Piła
    22 czerwca 2019 (sobota):
    102.Rawicz - Kraków
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    103.Opole - Krosno
    104.Poznań - Piła


    95. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    96. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    99. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    103.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT

    Typujemy do CZWARTKU do godziny 17:00

  38. Powrót do góry    #126
    Użytkownik Awatar Gruby dziadek z Miszkolca
    Dołączył
    19-04-2016
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):
    94.Grudziądz - Gorzów 50-40
    95.Toruń - Lublin 50-40
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa 48-42
    97.Zielona Góra - Leszno 47-43
    ---------------------------------------------------------------
    XI runda:
    22 czerwca 2019 (sobota):
    98.Gniezno - Łódź 53-37
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    99.Tarnów - Rybnik 42-48
    100.Daugavpils - Ostrów 42-48
    ----------------------------------------------------------------
    XI, V (zaległa) runda:
    20 czerwca 2019 (czwartek):
    101.Bydgoszcz - Piła 52-38
    22 czerwca 2019 (sobota):
    102.Rawicz - Kraków 57-33
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    103.Opole - Krosno 52-38
    104.Poznań - Piła 52-38


    95. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    96. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Lindgren
    99. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKTWoryna
    103.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Woelbert

  39. Powrót do góry    #127
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):
    94.Grudziądz - Gorzów 53-37
    95.Toruń - Lublin 48-42
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa 43 -47
    97.Zielona Góra - Leszno 42-48
    ---------------------------------------------------------------
    XI runda:
    22 czerwca 2019 (sobota):
    98.Gniezno - Łódź 55-35
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    99.Tarnów - Rybnik 47-43
    100.Daugavpils - Ostrów 47-43
    ----------------------------------------------------------------
    XI, V (zaległa) runda:
    20 czerwca 2019 (czwartek):
    101.Bydgoszcz - Piła 54-36
    22 czerwca 2019 (sobota):
    102.Rawicz - Kraków 58-32
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    103.Opole - Krosno 53-37
    104.Poznań - Piła 50-40


    95. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Laguta
    96. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Drabik
    99. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Ljung
    103.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Woelbert

  40. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    527
    Kliknij i podziękuj
    409
    Podziękowania: 63 w 40 postach
    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):
    94.Grudziądz - Gorzów 50-40
    95.Toruń - Lublin 45-45
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa 49-41
    97.Zielona Góra - Leszno 47-43
    ---------------------------------------------------------------
    XI runda:
    22 czerwca 2019 (sobota):
    98.Gniezno - Łódź 53-37
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    99.Tarnów - Rybnik 49-41
    100.Daugavpils - Ostrów 43-47
    ----------------------------------------------------------------
    XI, V (zaległa) runda:
    20 czerwca 2019 (czwartek):
    101.Bydgoszcz - Piła 51-39
    22 czerwca 2019 (sobota):
    102.Rawicz - Kraków 54-36
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    103.Opole - Krosno 52-38
    104.Poznań - Piła 47-43


    95. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT G.Laguta
    96. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT L.Madsen
    99. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT W.Kułakow
    103.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT M.Szczepaniak

  41. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,488
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):
    94.Grudziądz - Gorzów 51-39
    95.Toruń - Lublin 49-41
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa 47-43
    97.Zielona Góra - Leszno 44-46
    ---------------------------------------------------------------
    XI runda:
    22 czerwca 2019 (sobota):
    98.Gniezno - Łódź 54-36
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    99.Tarnów - Rybnik 45-45
    100.Daugavpils - Ostrów 50-40
    ----------------------------------------------------------------
    XI, V (zaległa) runda:
    20 czerwca 2019 (czwartek):
    101.Bydgoszcz - Piła 54-36
    22 czerwca 2019 (sobota):
    102.Rawicz - Kraków 59-31
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    103.Opole - Krosno 54-36
    104.Poznań - Piła 51-39


    95. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Doyle
    96. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Lindgren
    99. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Ljung
    103.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Karpov
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 77 w 57 postach
    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):
    94.Grudziądz - Gorzów 52-38
    95.Toruń - Lublin 47-43
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa 51-39
    97.Zielona Góra - Leszno 45-45
    ---------------------------------------------------------------
    XI runda:
    22 czerwca 2019 (sobota):
    98.Gniezno - Łódź 55-35
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    99.Tarnów - Rybnik 44-46
    100.Daugavpils - Ostrów 48-42
    ----------------------------------------------------------------
    XI, V (zaległa) runda:
    20 czerwca 2019 (czwartek):
    101.Bydgoszcz - Piła 53-37
    22 czerwca 2019 (sobota):
    102.Rawicz - Kraków 57-33
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    103.Opole - Krosno 55-35
    104.Poznań - Piła 50-40


    95. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Laguta
    96. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Madsen
    99. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Ljung
    103.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Szczepaniak

  43. Powrót do góry    #131
    Użytkownik Awatar Filip Ostrowski
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):
    94.Grudziądz - Gorzów 47-43
    95.Toruń - Lublin 52-38
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa 51-39
    97.Zielona Góra - Leszno 45-45
    ---------------------------------------------------------------
    XI runda:
    22 czerwca 2019 (sobota):
    98.Gniezno - Łódź 51-39
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    99.Tarnów - Rybnik 45-45
    100.Daugavpils - Ostrów 44-46
    ----------------------------------------------------------------
    XI, V (zaległa) runda:
    20 czerwca 2019 (czwartek):
    101.Bydgoszcz - Piła 55-35
    22 czerwca 2019 (sobota):
    102.Rawicz - Kraków 54-36
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    103.Opole - Krosno 52-38
    104.Poznań - Piła 55-35


    95. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Doyle
    96. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Madsen
    99. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Ljung
    103.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI B.Pedersen
    Walczymy #Ostro w NICE...Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #132
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    3,246
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 525 w 361 postach
    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):
    94.Grudziądz - Gorzów 52:38
    95.Toruń - Lublin 48:42
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa 51:39
    97.Zielona Góra - Leszno 43:47
    ---------------------------------------------------------------
    XI runda:
    22 czerwca 2019 (sobota):
    98.Gniezno - Łódź 52:38
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    99.Tarnów - Rybnik 45:45
    100.Daugavpils - Ostrów 42:48
    ----------------------------------------------------------------
    XI, V (zaległa) runda:
    20 czerwca 2019 (czwartek):
    101.Bydgoszcz - Piła 52:38
    22 czerwca 2019 (sobota):
    102.Rawicz - Kraków 50:40
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    103.Opole - Krosno 52:38
    104.Poznań - Piła 51:39


    95. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT G.Łaguta
    96. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Madsen
    99. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Ljung
    103.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Woelbert

  45. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 48 w 26 postach
    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):
    94.Grudziądz - Gorzów 49:41
    95.Toruń - Lublin 45:45
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa 50:40
    97.Zielona Góra - Leszno 45:45
    ---------------------------------------------------------------
    XI runda:
    22 czerwca 2019 (sobota):
    98.Gniezno - Łódź 54:36
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    99.Tarnów - Rybnik 45:45
    100.Daugavpils - Ostrów 47:43
    ---------------------------------------------------------------
    XI, V (zaległa) runda:
    20 czerwca 2019 (czwartek):
    101.Bydgoszcz - Piła 56:34
    22 czerwca 2019 (sobota):
    102.Rawicz - Kraków 57:33
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    103.Opole - Krosno 59:31
    104.Poznań - Piła 51:39

    95. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT G.Łaguta
    96. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT M.Drabik
    99. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Ljung
    103.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Woelbert

  46. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 77 w 57 postach

    PrzemoZG nadal na fotelu lidera.

    Prowadzący w konkursie PrzemoZG zanotował dość przeciętny wynik, ale nadal jest na czele. Tuż za nim noc, który wygrywa rundę i włącza się do walki o majstra.

    PrzemoZG 1 0 4 0 1 4 0 1 1 1 1 14 139
    noc 5 0 4 5 1 0 0 1 1 4 1 22 137
    Gruby dz. 1 3 1 0 1 0 0 1 5 4 1 17 134
    Karlito 1 0 0 1 1 1 1 1 1 8 1 16 133
    Gkskubik 5 0 4 0 1 0 1 1 5 1 1 19 132
    Latosi79 5 3 1 1 1 0 1 1 1 1 1 16 117
    Filip Ostr. 1 3 4 0 1 0 0 1 1 1 1 13 112
    Staleczka 1 0 1 0 1 0 1 1 5 4 1 15 108
    nyka13 ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns ns 43


    Podliczenie na dużym zmęczeniu więc za ewentualne błędy

    X runda:
    28 czerwca 2019 (piątek):

    105.Leszno - Częstochowa
    106.Toruń - Grudziądz
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    107.Wrocław - Gorzów
    108.Lublin - Zielona Góra
    ---------------------------------------------------------------
    XII,VI(zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):

    109.Gniezno - Tarnów
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    110.Gdańsk - Daugavpils

    ----------------------------------------------------------------
    V,IX (zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):

    111.Poznań - Krosno
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    112.Poznań - Kraków


    106. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    108. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    109. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    111.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT

    Typujemy do Piątku do godziny 18:00

  47. Powrót do góry    #135
    Użytkownik Awatar Filip Ostrowski
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    X runda:
    28 czerwca 2019 (piątek):
    105.Leszno - Częstochowa53-37
    106.Toruń - Grudziądz 50-40
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    107.Wrocław - Gorzów 52-38
    108.Lublin - Zielona Góra 47-43
    ---------------------------------------------------------------
    XII,VI(zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):
    109.Gniezno - Tarnów 50-40
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    110.Gdańsk - Daugavpils 54-36

    ----------------------------------------------------------------
    V,IX (zaległa) runda:
    29 czerwca 2019 (sobota):
    111.Poznań - Krosno 55-35
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    112.Poznań - Kraków 60-30


    106. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI A.Laguta
    108. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Michelsen
    109. ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Jabłoński
    111.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Bellego
    Walczymy #Ostro w NICE...Ukryta zawartość

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •