Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 273

Wątek: Typer-ekstraliga 2019!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach

    Typer-ekstraliga 2019!

    Regulamin :

    Dokładny wynik 5pkt łącznie z wskazaniem zwycięscy .

    Remis : 10pkt

    Wskazanie zwycięscy 1 pkt

    Zawodnik meczu : 3 pkt
    -------------------------------------------------------
    Uwaga: Pozycja 9 i 10 spada do 1 ligi

    Jeżeli uda nam sie zebrać graczy to ruszymy ze spadkami i awansami ,zobaczymy po 1 kolejce ,jak nie to wrócimy do jednej ligi /prawo do Ekstraligi maja Nyka 13,Przemo Zg,Filip Ostrowski,Gruby dziadek z Miszkolca,Latosi 79,Gks Kubik,Kielpin,Staleczka3,Noc,Karlito

    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    01.Łódź – Ostrów Wlkp.
    31 marca 2019 (niedziela):
    02.Gniezno – Gdańsk
    03.Tarnów – Daugavpils
    ------------------------------------------------------
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):

    04.Rawicz - Bydgoszcz
    31 marca 2019 (niedziela):
    05.Kraków – Piła
    06.Opole – Poznań
    -----------------------------------------------------
    01.Zawodnik meczu do (5) startów
    02.Zawodnik meczu do (5)startów
    06.Zawodnik meczu do (6)startów
    -----------------------------------------------------
    Uwaga typujemy do soboty do godz 20.10!!!!

    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    3,803
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 624 w 426 postach
    Witam!
    Chyba wypadło mi otwarcie typowania, ogłaszam Typer za otwarty
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    01.Łódź – Ostrów Wlkp. 43:47
    31 marca 2019 (niedziela):
    02.Gniezno – Gdańsk 49:41
    03.Tarnów – Daugavpils 51:39
    ------------------------------------------------------
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    04.Rawicz - Bydgoszcz 46:44
    31 marca 2019 (niedziela):
    05.Kraków – Piła przełożony
    06.Opole – Poznań 48:42
    -----------------------------------------------------
    01.Zawodnik meczu do (5) startów- Musielak
    02.Zawodnik meczu do (5)startów -Fajfer
    06.Zawodnik meczu do (6)startów -Bellego
    -----------------------------------------------------
    PS
    Rozumiem, jeśli mecz jest przełożony na czerwiec, to nie typujemy, bo składy są nieznane?

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar Gruby dziadek z Miszkolca
    Dołączył
    19-04-2016
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    01.Łódź – Ostrów Wlkp. 45-45
    31 marca 2019 (niedziela):
    02.Gniezno – Gdańsk 52-38
    03.Tarnów – Daugavpils 55-35
    ------------------------------------------------------
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    04.Rawicz - Bydgoszcz 51-39
    31 marca 2019 (niedziela):
    05.Kraków – Piła przełożony
    06.Opole – Poznań 51-39
    -----------------------------------------------------
    01.Zawodnik meczu do (5) startów- Musielak
    02.Zawodnik meczu do (5)startów -Gała
    06.Zawodnik meczu do (6)startów -Pedersen
    -----------------------------------------------------

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Tak,dokładnie "noc" nie typujemy.Poprawka typujemy do godziny 15 w sobotę
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 24 postach
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    01.Łódź – Ostrów Wlkp. 52:38
    31 marca 2019 (niedziela):
    02.Gniezno – Gdańsk 54:36
    03.Tarnów – Daugavpils 48:42
    ------------------------------------------------------
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):

    04.Rawicz - Bydgoszcz 51:39
    31 marca 2019 (niedziela):
    05.Kraków – Piła przełożony
    06.Opole – Poznań 52:38
    -----------------------------------------------------
    01.Zawodnik meczu do (5) startów T.Musielak
    02.Zawodnik meczu do (5)startów O.Fajfer
    06.Zawodnik meczu do (6)startów Bellego
    -----------------------------------------------------

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar Filip Ostrowski
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    01.Łódź – Ostrów Wlkp.44-46
    31 marca 2019 (niedziela):
    02.Gniezno – Gdańsk 52-38
    03.Tarnów – Daugavpils 54-36
    ------------------------------------------------------
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    04.Rawicz - Bydgoszcz 53-37
    31 marca 2019 (niedziela):
    05.Kraków – Piła 35-55
    06.Opole – Poznań 52-38
    -----------------------------------------------------
    01.Zawodnik meczu do (5) startów G.Walasek
    02.Zawodnik meczu do (5)startów K.Gomólski
    06.Zawodnik meczu do (6)startów B.Pedersen
    Walczymy #Ostro w NICE...Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,369
    Kliknij i podziękuj
    582
    Podziękowania: 313 w 182 postach
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    01.Łódź – Ostrów Wlkp. 48:42
    31 marca 2019 (niedziela):
    02.Gniezno – Gdańsk 49:41
    03.Tarnów – Daugavpils 51:39
    ------------------------------------------------------
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    04.Rawicz - Bydgoszcz 50:40
    31 marca 2019 (niedziela):
    05.Kraków – Piła 37:53
    06.Opole – Poznań 50:40
    -----------------------------------------------------
    01. H. Andersen
    02. A. Gała
    06.D. Bellego

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    01.Łódź – Ostrów Wlkp. 43-47
    31 marca 2019 (niedziela):
    02.Gniezno – Gdańsk 53-37
    03.Tarnów – Daugavpils 50-40
    ------------------------------------------------------
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    04.Rawicz - Bydgoszcz 47-43
    31 marca 2019 (niedziela):
    05.Kraków – Piła
    06.Opole – Poznań 51-39
    -----------------------------------------------------
    01. Klindt
    02. Kudriaszov
    06.Woelbert
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,291
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 100 w 62 postach
    I runda:*
    30 marca 2019 (sobota):
    01.Łódź – Ostrów Wlkp. 50:40
    31 marca 2019 (niedziela):
    02.Gniezno – Gdańsk 53:37
    03.Tarnów – Daugavpils 52:38
    ------------------------------------------------------
    I runda:*
    30 marca 2019 (sobota):
    04.Rawicz - Bydgoszcz 54:36
    31 marca 2019 (niedziela):
    05.Kraków – Piła
    06.Opole – Poznań 52:38
    -----------------------------------------------------
    01.Zawodnik meczu do (5) startów - Rohan Tungate
    02.Zawodnik meczu do (5)startów*- Andriej Kudriaszow
    06.Zawodnik meczu do (6)startów - Michał Szczepaniak

  10. Powrót do góry    #10
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    01.Łódź – Ostrów Wlkp. 48-42
    31 marca 2019 (niedziela):
    02.Gniezno – Gdańsk 50-40
    03.Tarnów – Daugavpils 53-37
    ------------------------------------------------------
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    04.Rawicz - Bydgoszcz 43-47
    31 marca 2019 (niedziela):
    05.Kraków – Piła
    06.Opole – Poznań 54-36
    -----------------------------------------------------
    01. Okoniewski
    02. O. Fajfer
    06. Szczepaniak

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar Rzeszów I
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    01.Łódź – Ostrów Wlkp. 51-39
    31 marca 2019 (niedziela):
    02.Gniezno – Gdańsk 50-40
    03.Tarnów – Daugavpils 50-40
    ------------------------------------------------------
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    04.Rawicz - Bydgoszcz 55-35
    31 marca 2019 (niedziela):
    05.Kraków – Piła
    06.Opole – Poznań 47-43
    -----------------------------------------------------
    01. Andersen
    02. O. Fajfer
    06.Pedersen
    Dawid Lampart ikona Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar Rzeszów II
    Dołączył
    11-05-2017
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    01.Łódź – Ostrów Wlkp. 45/45
    31 marca 2019 (niedziela):
    02.Gniezno – Gdańsk 52/38
    03.Tarnów – Daugavpils 49/41
    ------------------------------------------------------
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    04.Rawicz - Bydgoszcz 45/45
    31 marca 2019 (niedziela):
    05.Kraków – Piła
    06.Opole – Poznań 44/46
    -----------------------------------------------------
    01. Walasek
    02. Gomólski
    06.Pedersen
    Wiktor Lampart nadzieja Rzeszowskiego speedway-aUkryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2008
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 6 postach
    1 runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    01.Łódź – Ostrów Wlkp. 50:40
    31 marca 2019 (niedziela):
    02.Gniezno – Gdańsk 49:41
    03.Tarnów – Daugavpils 55:35
    ------------------------------------------------------
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    04.Rawicz - Bydgoszcz 49:41
    31 marca 2019 (niedziela):
    05.Kraków – Piła
    06.Opole – Poznań 50:40
    -----------------------------------------------------
    01. Musielak
    02. K. Gomólski
    06. Dróżdż

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    1 runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    01.Łódź – Ostrów Wlkp. 50:40
    31 marca 2019 (niedziela):
    02.Gniezno – Gdańsk 51:39
    03.Tarnów – Daugavpils 52:38
    ------------------------------------------------------
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    04.Rawicz - Bydgoszcz 50:40
    31 marca 2019 (niedziela):
    05.Kraków – Piła
    06.Opole – Poznań 50:40
    -----------------------------------------------------
    01. Musielak
    02. K. Gomólski
    06. Michał Szczepaniak

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 96 w 67 postach
    1 runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    01.Łódź – Ostrów Wlkp. 47:43
    31 marca 2019 (niedziela):
    02.Gniezno – Gdańsk 47:43
    03.Tarnów – Daugavpils 52:38
    ------------------------------------------------------
    I runda:
    30 marca 2019 (sobota):
    04.Rawicz - Bydgoszcz
    31 marca 2019 (niedziela):
    05.Kraków – Piła
    06.Opole – Poznań 50:40
    -----------------------------------------------------
    01. Musielak
    02. Pieszczek
    06. Michał Szczepaniak

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 57 w 32 postach
    01.Łódź – Ostrów Wlkp. 51:39
    02.Gniezno – Gdańsk 53:37
    03.Tarnów – Daugavpils 48:42
    ------------------------------------------------------
    04.Rawicz - Bydgoszcz
    05.Kraków – Piła
    06.Opole – Poznań 47:43
    -----------------------------------------------------
    01.Zawodnik meczu do (5) startów Okoniewski
    02.Zawodnik meczu do (5)startów Jabłoński
    06.Zawodnik meczu do (6) Woelbert

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    477
    Podziękowania: 67 w 44 postach
    01.Łódź – Ostrów Wlkp. 47-43
    02.Gniezno – Gdańsk 48-42
    03.Tarnów – Daugavpils 54-36
    ------------------------------------------------------
    04.Rawicz - Bydgoszcz ---- za późno, mecz już się rozpoczął
    05.Kraków – Piła ----
    06.Opole – Poznań 49-41
    -----------------------------------------------------
    01.Zawodnik meczu do (5) startów Okoniewski
    02.Zawodnik meczu do (5)startów Kudriaszow
    06.Zawodnik meczu do (6) Szczepaniak

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach

    Gks kubik liderem po 1 kolejce

    Tabela po 1. kolejce brawa dla GKS 16 PKT TO PIĘKNY WYNIK JAK NA 1 KOLEJKĘ

    1.GKS KUBIK 16pkt

    2.PRZEMO ZG 10pkt

    3.NOC 9pkt
    -----------------------------------------------------------------------------
    4.STALECZKA 3 7pkt

    5.KARLITO 6pkt

    6.NYKA 13 (M) 6PKT

    7.GRUBY D.Z.M 5pkt

    8.FILIP OSTROWSKI 5 PKT
    ------------------------------------------------------------------------------
    9.LATOSI 79 2PKT SPADEK DO 1 LIGI!!!

    10.CZEKAMY NA KIELPINA

    PROSZĘ CZYTAĆ UWAŻNIE!!! RESZTA UŻYTKOWNIKÓW ZOSTAŁA RELEGOWANA DO 1 LIGI GDZIE BĘDĄ TOCZYĆ BÓJ O POWRÓT DO EKSTRALIGI :AWANS UZYSKA 2 UŻYTKOWNIKÓW!!!

    NYKA 13 I PRZEMO ZG -PROSZĘ PRZESŁAĆ NA ADRES : lekovic@poczta.fm ,swoje adresy w celu wysłania upominków za sezon 2018!

    5 kwietnia 2019 (piątek):
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp.
    08.Zielona Góra – Toruń
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz
    10.Leszno – Wrocław
    ----------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno
    ---------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole
    15.Krosno – Kraków
    16.Piła – Rawicz
    -------------------------------------
    07.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI
    09.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI
    13.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI
    14.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNIMI I BONUSAMI
    UWAGA TYPUJEMY DO PIĄTKU DO GODZ 18.
    Ostatnio edytowane przez Latosi79 ; 02-04-2019 o 11:43
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  19. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Latosi79 za jego przydatny post!

    Gruby dziadek z Miszkolca (02-04-2019), PrzemoZG (02-04-2019), Staleczka 3 (02-04-2019)

  20. Powrót do góry    #19
    Użytkownik Awatar Gruby dziadek z Miszkolca
    Dołączył
    19-04-2016
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    5 kwietnia 2019 (piątek):
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp. 45-45
    08.Zielona Góra – Toruń 53-37
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz 47-43
    10.Leszno – Wrocław 48-42
    ----------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź 51-39
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów 49-41
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno 52-38
    ---------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole 46-44
    15.Krosno – Kraków 60-30
    16.Piła – Rawicz 56-34
    -------------------------------------
    07.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI-ZMARZLIK
    09.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI-PAWLICKI
    13.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI-KLINDT
    14.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNIMI I BONUSAMI-BRZOZOWSKI
    Ostatnio edytowane przez Gruby dziadek z Miszkolca ; 03-04-2019 o 14:39

  21. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    5 kwietnia 2019 (piątek):
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp. 49:41
    08.Zielona Góra – Toruń 52:38
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz 45:45
    10.Leszno – Wrocław 48:42
    ----------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź 53:37
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów 50:40
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno 49:41
    ---------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole 43:47
    15.Krosno – Kraków 59:31
    16.Piła – Rawicz 50:40
    -------------------------------------
    07.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI-Zagar
    09.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI-Bjeree
    13.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI-Walasek
    14.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNIMI I BONUSAMI-Pedersen
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    477
    Podziękowania: 67 w 44 postach
    5 kwietnia 2019 (piątek):
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp. 49-41
    08.Zielona Góra – Toruń 50-40
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz 48-42
    10.Leszno – Wrocław 49-41
    ----------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź 52-38
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów 48-42
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno 49-41
    ---------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole 46-44
    15.Krosno – Kraków 57-33
    16.Piła – Rawicz 54-36
    -------------------------------------
    07.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI ---> L.Madsen
    09.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI ---> P.Pawlicki
    13.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI ---> G.Walasek
    14.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNIMI I BONUSAMI ---> M.Szczepaniak

  23. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    3,803
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 624 w 426 postach
    5 kwietnia 2019 (piątek):
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp. 48:42
    08.Zielona Góra – Toruń 50:40
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz 42:48
    10.Leszno – Wrocław 45:45
    ----------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź 47:43
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów 51:39
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno 50:40
    ---------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole 45:45
    15.Krosno – Kraków 52:38
    16.Piła – Rawicz 53:37
    -------------------------------------
    07.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Zmarzlik
    09.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI P.Pawlicki
    13.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Jabłoński
    14.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNIMI I BONUSAMI B.Pedersen

  24. Powrót do góry    #23
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    5 kwietnia 2019 (piątek):
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp. 50:40
    08.Zielona Góra – Toruń 52:38
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz 43:47
    10.Leszno – Wrocław 50:40
    ----------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź 51:39
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów 53:38
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno 53:37
    ---------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole 50:40
    15.Krosno – Kraków 57:33
    16.Piła – Rawicz 54:36
    -------------------------------------
    07.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Zmarzlik
    09.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Buczkowski
    13.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Walasek
    14.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNIMI I BONUSAMI Bach

  25. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    5 kwietnia 2019 (piątek):
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp. 52:38
    08.Zielona Góra – Toruń 49:41
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz 48:42
    10.Leszno – Wrocław 53:37
    ----------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź 49:41
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów 55:35
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno 48:42
    ---------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole 43:47
    15.Krosno – Kraków 53:37
    16.Piła – Rawicz 52:38
    -------------------------------------
    07.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Zmarzlik
    08.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Pedersen
    12.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Gomólski
    16.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNIMI I BONUSAMI Jonasson

  26. Powrót do góry    #25
    Użytkownik Awatar Filip Ostrowski
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp. 51-39
    08.Zielona Góra – Toruń 50-40
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz 44-46
    10.Leszno – Wrocław 50-40
    ----------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź 48-42
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów 52-38
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno 54-36
    ---------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole 47-43
    15.Krosno – Kraków 57-33
    16.Piła – Rawicz 55-35
    -------------------------------------
    07. B.Zmarzlik
    09. P.Pawlicki
    13. N.Klindt
    14. B.Pedersen
    Walczymy #Ostro w NICE...Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2008
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 6 postach
    5 kwietnia 2019 (piątek):
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp. 50:40
    08.Zielona Góra – Toruń 51:39
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz 48:42
    10.Leszno – Wrocław 49:41
    ----------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź 51-39
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów 51:39
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno 53:37
    ---------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole 45:45
    15.Krosno – Kraków 61:29
    16.Piła – Rawicz 57:33
    -------------------------------------
    07.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI-ZMARZLIK
    09.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI- BUCZKOWSKI
    13.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI- JABŁOŃSKI
    14.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNIMI I BONUSAMI-BACH

  28. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 96 w 67 postach
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp. 50-40
    08.Zielona Góra – Toruń 52-38
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz 48-42
    10.Leszno – Wrocław 52-38
    ----------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź 52-38
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów 52-38
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno 52-38
    ---------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole 47-43
    15.Krosno – Kraków 61-29
    16.Piła – Rawicz 52-38
    -------------------------------------
    07. B.Zmarzlik
    09. Buczkowski
    13. N.Klindt
    14. B.Pedersen

  29. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    5 kwietnia 2019 (piątek):
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp. 53-37
    08.Zielona Góra – Toruń 52-38
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz 54-36
    10.Leszno – Wrocław 54-36
    ----------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź 60-30
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów 48-42
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno 51-39
    ---------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole 49-41
    15.Krosno – Kraków 64-26
    16.Piła – Rawicz 53-37

    07. ZMARZLIK
    09. BJERRE
    13. KLINDT
    14. SZCZEPANIAK

  30. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 57 w 32 postach
    5 kwietnia 2019 (piątek):
    07.Częstochowa – Gorzów Wlkp. 47:43
    08.Zielona Góra – Toruń 52:38
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    09.Lublin – Grudziądz 47:43
    10.Leszno – Wrocław 49:41
    ----------------------------------------
    6 kwietnia 2019 (sobota):
    11.Rybnik - Łódź 51:39
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    12.Gdańsk – Tarnów 53:37
    13.Ostrów Wlkp. – Gniezno 45:45
    ---------------------------------------
    7 kwietnia 2019 (niedziela):
    14.Bydgoszcz – Opole 48:42
    15.Krosno – Kraków 56:34
    16.Piła – Rawicz 54:36
    -------------------------------------
    07. Zmarzlik
    09. Buczkowski
    13. Walasek
    14. Brzozowski

  31. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach

    Gks kubik utrzymuje lidera!!!

    Drugą kolejkę wygrywa Filip Ostrowski z dorobkiem 15pkt /trafne mecze to Bydgoszcz -Opole 47:43 i Leszno-Wrocław 50:40

    Tabela:

    1.Gkskubik 28 (12)

    2.Filip Ostrowski 20 (15)

    3.Staleczka 3 18 (11)
    ---------------------------------------------------------------
    4.Przemo ZG 18 (8)

    5.Karlito 17 (11)

    6.Gruby Dz. z.M 16 (11)

    7.Noc 14 (5)

    8.NYKA 13 (M)13 (7)
    ---------------------------------------------------------------
    9.Latosi 79 11 (9) spadek!!!

    10.---------------
    --------------------------------------------------------------
    07. THOMSEN-13+2
    09. BJERRE 14+1
    13. BERNTZON 16
    14. WOELBERT 17
    Uwaga!:marcin speedway i Bada Bing zostali relegowani do 1 ligi .Proszę uważnie czytać regulamin.

    Przemo ZG I Nyka 13 w tym tygodniu zostaną wysłane upominki za sezon 2018.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------

    12 kwietnia 2019 (piątek):
    17.Grudziądz – Częstochowa
    18.Gorzów Wlkp. – Lublin
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    19.Wrocław – Zielona Góra
    20.Toruń – Leszno
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota):
    21.Tarnów - Ostrów Wlkp.
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    22.Daugavpils – Gdańsk
    23.Gniezno – Rybnik
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota)/14 kwietnia 2019 (niedziela):
    24.Poznań – Bydgoszcz
    25.Rawicz – Krosno
    26.Opole – Piła
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    19.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI
    20.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI
    23.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI
    24.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    UWAGA!:TYPUJEMY DO PIĄTKU DO GODZ 18!
    Ostatnio edytowane przez Latosi79 ; 10-04-2019 o 22:59
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #31
    Użytkownik Awatar Gruby dziadek z Miszkolca
    Dołączył
    19-04-2016
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    12 kwietnia 2019 (piątek):
    17.Grudziądz – Częstochowa 45-45
    18.Gorzów Wlkp. – Lublin 52-38
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    19.Wrocław – Zielona Góra 44-46
    20.Toruń – Leszno 43-47
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota):
    21.Tarnów - Ostrów Wlkp. 43-47
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    22.Daugavpils – Gdańsk 50-40
    23.Gniezno – Rybnik 46-44
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota)/14 kwietnia 2019 (niedziela):
    24.Poznań – Bydgoszcz 49-41
    25.Rawicz – Krosno 50-40
    26.Opole – Piła 51-39
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    19.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Janowski
    20.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Doyle
    23.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Jabłóński
    24.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Grajczonek

  33. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    12 kwietnia 2019 (piątek):
    17.Grudziądz – Częstochowa 42-48
    18.Gorzów Wlkp. – Lublin 53-37
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    19.Wrocław – Zielona Góra 48-42
    20.Toruń – Leszno 40-50
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota):
    21.Tarnów - Ostrów Wlkp. 40-50
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    22.Daugavpils – Gdańsk 46-44
    23.Gniezno – Rybnik 48-42
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota)/14 kwietnia 2019 (niedziela):
    24.Poznań – Bydgoszcz 50-40
    25.Rawicz – Krosno 43-47
    26.Opole – Piła 53-37
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    19.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Tai W.
    20.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Doyle
    23.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Woryna
    24.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Bellego
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    477
    Podziękowania: 67 w 44 postach
    12 kwietnia 2019 (piątek):
    17.Grudziądz – Częstochowa 45-45
    18.Gorzów Wlkp. – Lublin 51-39
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    19.Wrocław – Zielona Góra 47-43
    20.Toruń – Leszno 44-46
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota):
    21.Tarnów - Ostrów Wlkp. 50-40
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    22.Daugavpils – Gdańsk 48-42
    23.Gniezno – Rybnik 47-43
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota)/14 kwietnia 2019 (niedziela):
    24.Poznań – Bydgoszcz 47-43
    25.Rawicz – Krosno 47-43
    26.Opole – Piła 44-46
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    19.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI T.Woffinden
    20.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI E.Saifutdinov
    23.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI K.Woryna
    24.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI D.Bellego

  35. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    3,803
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 624 w 426 postach
    12 kwietnia 2019 (piątek):
    17.Grudziądz – Częstochowa 43:47
    18.Gorzów Wlkp. – Lublin 52:38
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    19.Wrocław – Zielona Góra 47:43
    20.Toruń – Leszno 42:48
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota):
    21.Tarnów - Ostrów Wlkp. 43:47
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    22.Daugavpils – Gdańsk 49:41
    23.Gniezno – Rybnik 45:45
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota)/14 kwietnia 2019 (niedziela):
    24.Poznań – Bydgoszcz 49:41
    25.Rawicz – Krosno 46:44
    26.Opole – Piła 50:40
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    19.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI-Pedersen
    20.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI-Iversen
    23.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI-Berntzon
    24.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI-Bellego

  36. Powrót do góry    #35
    Użytkownik Awatar Filip Ostrowski
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    12 kwietnia 2019 (piątek):
    17.Grudziądz – Częstochowa 46-44
    18.Gorzów Wlkp. – Lublin 53-37
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    19.Wrocław – Zielona Góra 47-43
    20.Toruń – Leszno 46-44
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota):
    21.Tarnów - Ostrów Wlkp. 43-47
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    22.Daugavpils – Gdańsk 50-40
    23.Gniezno – Rybnik 46-44
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota)/14 kwietnia 2019 (niedziela):
    24.Poznań – Bydgoszcz 47-43
    25.Rawicz – Krosno 49-41
    26.Opole – Piła 44-46
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    19.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI N.Pedersen
    20.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI N.K.Iversen
    23.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI M.Jabłoński
    24.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI J.Grajczonek
    Walczymy #Ostro w NICE...Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2008
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 6 postach
    17.Grudziądz – Częstochowa 43-47
    18.Gorzów Wlkp. – Lublin 50-40
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    19.Wrocław – Zielona Góra 44-46
    20.Toruń – Leszno 43-47
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota):
    21.Tarnów - Ostrów Wlkp. 50-40
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    22.Daugavpils – Gdańsk 49-41
    23.Gniezno – Rybnik 43-47
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota)/14 kwietnia 2019 (niedziela):
    24.Poznań – Bydgoszcz 49-41
    25.Rawicz – Krosno 42-48
    26.Opole – Piła 47-43
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    19.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Dudek
    20.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI E.Saifutdinov
    23.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI K.Woryna
    24.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Brzozowski

  38. Powrót do góry    #37
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    17.Grudziądz – Częstochowa 48-42
    18.Gorzów Wlkp. – Lublin 55-35
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    19.Wrocław – Zielona Góra 45-45
    20.Toruń – Leszno 43-47
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota):
    21.Tarnów - Ostrów Wlkp. 51-39
    14 kwietnia 2019 (niedziela):
    22.Daugavpils – Gdańsk 50-40
    23.Gniezno – Rybnik 48-42
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 kwietnia 2019 (sobota)/14 kwietnia 2019 (niedziela):
    24.Poznań – Bydgoszcz 48-42
    25.Rawicz – Krosno 47-43
    26.Opole – Piła 52-38
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    19.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Pedersen
    20.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Doyle
    23.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI O. Fajfer
    24.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Grajczonek

  39. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 57 w 32 postach
    17.Grudziądz – Częstochowa 48-42
    18.Gorzów Wlkp. – Lublin 53-37

    19.Wrocław – Zielona Góra 45-45
    20.Toruń – Leszno 46-44
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    21.Tarnów - Ostrów Wlkp. 43-47
    22.Daugavpils – Gdańsk 50-40
    23.Gniezno – Rybnik 42-48
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    24.Poznań – Bydgoszcz 49-41
    25.Rawicz – Krosno 43-47
    26.Opole – Piła 52-38
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    19.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Woffinden
    20.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Doyle
    23.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Woryna
    24.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Bellego D.

  40. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 96 w 67 postach
    17.Grudziądz – Częstochowa 52-38
    18.Gorzów Wlkp. – Lublin 53-37

    19.Wrocław – Zielona Góra 48-42
    20.Toruń – Leszno 42-48
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    21.Tarnów - Ostrów Wlkp. 48-42
    22.Daugavpils – Gdańsk 48-42
    23.Gniezno – Rybnik 47-43
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    24.Poznań – Bydgoszcz 48-42
    25.Rawicz – Krosno 48-42
    26.Opole – Piła 48-42
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    19.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Woffinden
    20.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Doyle
    23.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Jabol
    24.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI Bellego D.

  41. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach

    Gkas kubik utrzymuje Lidera!!!

    Ło-hohohoho GKS-KUBIK zaczyna sobie ładnie poczynać .W tej kolejce trafił (3) zawodników meczu ,wielkie brawa dla Gks-u.Kompletnie bez formy jest NYKA 13 który w zeszłym sezonie zdobył mistrzostwo ,spadł juz pod kreskę .Jeżeli tak dalej pójdzie czeka go relegacja do 1 ligi

    Tabela:

    1.Gks-kubik 49 (21)

    2.Staleczka 3 35 (17)

    3.Gruby Dziadek z M. 33 (17)
    --------------------------------------------------------
    4.Filip Ostrowski 31 (11)

    5.Latosi 79 30 (19)

    6.Noc 29 (15)

    7.Karlito 27 (10)

    8.Przemo ZG 27 (9)

    -----------------------------------------------------------
    9.Nyka 13 (m) 22 (9) SPADEK !!!!

    10.----------------------------
    ----------------------------------------------------------

    19.TAI W. 15PKT
    20.DOYLE 15PKT
    23.JABŁOŃSKI 14+1
    24.BRZOZOWSKI 14+2
    -----------------------------------------------------------
    III runda:
    26 kwietnia 2019 (piątek):

    27.Częstochowa - Lublin
    28.Zielona Góra - Grudziądz
    28 kwietnia 2019 (niedziela)
    29.Leszno - Gorzów Wlkp.
    30.Wrocław - Toruń
    ------------------------------------------------------------
    IV runda:
    28 kwietnia 2019 (niedziela):
    31.Rybnik - Tarnów
    32.Ostrów Wlkp. – Daugavpils
    33.Łódź - Gniezno
    ------------------------------------------------------------
    IV runda:
    27 kwietnia 2019 (sobota)/28 kwietnia 2019 (niedziela):

    34.Krosno – Opole
    35.Kraków – Rawicz
    36.Piła – Poznań
    ------------------------------------------------------------
    29.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    30.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    33.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI3PKT
    34.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    36.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT
    ---------------------------------------------------------------
    UWAGA!! TYPUJEMY DO PIĄTKU 26 KWIETNIA DO GODZ 18.
    --------------------------------------------------------------
    PRZEMO ZG I NYKA13 DAJCIE ZNAĆ W SWOICH TYPACH CZY UPOMINKI DOSZŁY .
    -----------------------------------------------------------------
    Życzę Wszystkim Zdrowych Wesołych Świąt!
    Ostatnio edytowane przez Latosi79 ; 15-04-2019 o 15:38
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Latosi79 za jego przydatny post!

    Gkskubik (15-04-2019)

  43. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    3,803
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 624 w 426 postach
    Co oznaczają te liczby w nawiasach przy nickach (tuż za punktami)? Ani do miejsc ani do zdobyczy punktowych one nie pasują.

  44. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 57 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Co oznaczają te liczby w nawiasach przy nickach (tuż za punktami)? Ani do miejsc ani do zdobyczy punktowych one nie pasują.


    Wydaje mi się ,że są to punkty z ostatniej kolejki.
    U mnie to pasuje. Ty jednak powinieneś mieć 11 pkt. Prawda ?
    Ostatnio edytowane przez Staleczka 3 ; 15-04-2019 o 14:43

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Staleczka 3 za jego przydatny post!

    Latosi79 (15-04-2019)

  46. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    3,803
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 624 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Wydaje mi się ,że są to punkty z ostatniej kolejki.
    U mnie to pasuje. Ty jednak powinieneś mieć 11 pkt. Prawda ?
    Jakoś nigdy nie sprawdzałem, ale to chyba nie dorobek z ostatniej kolejki, bo byłoby tak:
    18. mecz-1pkt
    19.-- -1pkt
    20.-- -5pkt
    21.-- -5pkt
    22.-- -1pkt
    24. -- -1pkt
    26.-- -1pkt
    razem =15pkt, byłaby to duża rozbieżność. Zaczekajmy aż prowadzący się wypowie.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Latosi79 (15-04-2019)

  48. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Teraz jest ok .Jedynka uciekła ( pkt jakie zdobyłeś w ostatniej kolejce)
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    3,803
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 624 w 426 postach
    III runda:
    26 kwietnia 2019 (piątek):
    27.Częstochowa - Lublin 52:38
    28.Zielona Góra - Grudziądz 49:41
    28 kwietnia 2019 (niedziela)
    29.Leszno - Gorzów Wlkp. 50:40
    30.Wrocław - Toruń 48:42
    ------------------------------------------------------------
    IV runda:
    28 kwietnia 2019 (niedziela):
    31.Rybnik - Tarnów 51:39
    32.Ostrów Wlkp. – Daugavpils 52:38
    33.Łódź - Gniezno 53:37
    ------------------------------------------------------------
    IV runda:
    27 kwietnia 2019 (sobota)/28 kwietnia 2019 (niedziela):
    34.Krosno – Opole 50:40
    35.Kraków – Rawicz 48:42
    36.Piła – Poznań 51:39
    ------------------------------------------------------------
    29.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Zmarzlik
    30.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Woffinden
    33.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI3PKT Musielak
    34.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Karpov
    36.ZAWODNIK MECZU Z TAKTYCZNYMI I BONUSAMI 3PKT Jonasson

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •