Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 73 z 73

Wątek: FTSL 2019 - sprawy bieżące

  1. Powrót do góry    #46
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Zapinany pasy i startujemy!
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Panowie wydaje mi się, że daliśmy radę i pokonaliśmy Jaskółki.
    Ale trzeba czekać na oficjalne wyniki. Dzięki za 1 kolejkę!

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Penhall (08-04-2019)

  4. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Szczecin, moze tutaj byc watek do dyskusji co do gry czy nie bardzo?

    Panowie z moim obliczeń wynika, że znowu daliśmy radę! Bardzo równo za typowaliśmy, chociaż jak ja zobaczyłem wyniki z soboty oraz mecz w Toruniu to byłem przekonany, że będzie przeze mnie w torbę. A i tak nie byłem najgorszy . Wielkie brawa dla Tomka, który bardzo dobrze za typował. Z tego co policzyłem wygraliśmy wyżej niż ostatnio, lecimy po podium!

    Ps. Chyba 1 ligę bardziej trzeba grać na czuja niż zdrowy rozsądek.

  5. Powrót do góry    #49
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Nie widzę problemu. Bawcie się dobrze. A podsumowanie kolejki chyba dopiero w święta zrobię, bo mam ciężki tydzień. Może się uda wcześniej, ale nie obiecuję.

  6. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2003
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Czemu czekamy na mecz częstochowa-Leszno przecież połowa meczów została rozegrana

  7. Powrót do góry    #51
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez vasco2 Zobacz posta
    Czemu czekamy na mecz częstochowa-Leszno przecież połowa meczów została rozegrana
    Jakoś mi się wydawało, że tak regulamin mówi, ale zajrzałem i pkt. 12b brzmi "jeżeli w danej kolejce zostanie przełożonych więcej niż połowa meczów to zamknięcie kolejki nastąpi dopiero wówczas gdy zostanie rozegrana połowa lub więcej spotkań w danej kolejce." Rzeczywiście połowa została odjechana, więc zamykamy kolejkę. Postaram się ją podliczyć w miarę szybko, ale może to być dopiero za tydzień - za dużo roboty, a potem GP w Warszawie.

  8. Powrót do góry    #52
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Panowie,

    połowa została rozegrana, ale ten punkt regulaminu moim zdaniem nie ma zastosowania, ponieważ nie wypełnia się pokreślona jego część:

    b. jeżeli w danej kolejce zostanie przełożonych więcej niż połowa meczów to zamknięcie kolejki nastąpi dopiero wówczas gdy zostanie rozegrana połowa lub więcej spotkań w danej kolejce.

    Kolejka zawierała 10 spotkań, objechano z nich 5 czyli połowę. Moim zdaniem tak jak było to czynione w przeszłości powinniśmy poczekać na spotkanie w Częstochowie zgodnie z pkt regulaminu:

    a. aby przełożony mecz został zaliczony do danej kolejki FTSL19 musi zostać rozegrany nie później jak 10 dni od daty jego pierwszego terminu.
    #MistrzJestJeden

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gulas za jego przydatny post!

    Penhall (15-05-2019), Szczecin (15-05-2019)

  10. Powrót do góry    #53
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez gulas Zobacz posta
    Panowie,

    połowa została rozegrana, ale ten punkt regulaminu moim zdaniem nie ma zastosowania, ponieważ nie wypełnia się pokreślona jego część:

    b. jeżeli w danej kolejce zostanie przełożonych więcej niż połowa meczów to zamknięcie kolejki nastąpi dopiero wówczas gdy zostanie rozegrana połowa lub więcej spotkań w danej kolejce.

    Kolejka zawierała 10 spotkań, objechano z nich 5 czyli połowę. Moim zdaniem tak jak było to czynione w przeszłości powinniśmy poczekać na spotkanie w Częstochowie zgodnie z pkt regulaminu:

    a. aby przełożony mecz został zaliczony do danej kolejki FTSL19 musi zostać rozegrany nie później jak 10 dni od daty jego pierwszego terminu.

    Dzięki gulas za czujność. Mam za dużo roboty. W takim razie mecz Częstochowa - Leszno wypada z typowania w 7 kolejce, zaliczone będą typy tego spotkania z 6 kolejki.

  11. Powrót do góry    #54
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Chciałbym zaproponować, aby wątek z typowaniem kolejki byl zamykany po jej zakończeniu. Skoro można typować kolejkę np. w sobotę, po zakończeniu meczów piątkowych to równie dobrze można byłoby typować mecze niedzielne po zakończeniu pierwszego z nich. Spóźniłem się - mój błąd, ale w tym momencie mógłbym typować jeszcze kilka spotkań, a nie mogę.
    Na pocieszenie pozostaje, że nie jest to kolejka ligowa tylko indywidualna oraz to, że typując jeden mecz mam za niego maksymalna ilość punktów
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  12. Powrót do góry    #55
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez cokus1 Zobacz posta
    Chciałbym zaproponować, aby wątek z typowaniem kolejki byl zamykany po jej zakończeniu. Skoro można typować kolejkę np. w sobotę, po zakończeniu meczów piątkowych to równie dobrze można byłoby typować mecze niedzielne po zakończeniu pierwszego z nich. Spóźniłem się - mój błąd, ale w tym momencie mógłbym typować jeszcze kilka spotkań, a nie mogę.
    Na pocieszenie pozostaje, że nie jest to kolejka ligowa tylko indywidualna oraz to, że typując jeden mecz mam za niego maksymalna ilość punktów
    cokus1 - nie da rady. I tak muszę pilnować i sprawdzać godziny edycji meczów piątkowych i sobotnich. Jak mi jeszcze dojdzie pilnowanie pojedynczych meczów, to liczenie kolejki zajmie mi cały dzień. Przykro mi, że się spóźniłeś, ale staram się wątki do typowania zakładać tydzień wcześniej i jest sporo czasu na typowanie. Jak mam czas to typuję też na ostatnią chwilę, jak nie to wrzucam typy w poniedziałek i ewentualnie edytuję. Wiele osób tak robi.

    Pozdrawiam,

  13. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec Awatar Iceman_x
    Dołączył
    01-12-2001
    Postów
    608
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    W wątku typowanie 8kolejki jest znaczący błąd ... chciałem zatypowac przed 14.00 a wątek już zamknięty . W treści wytłuszczona jest rodzina 14.00 ! z dopiskiem jak zawsze typujemy do 14.00 w niedziele
    ***POLONIA BYDGOSZCZ***

  14. Powrót do góry    #57
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Jutro mecz w Opolu, a nie w Krakowie. Co z tym?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #58
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jutro mecz w Opolu, a nie w Krakowie. Co z tym?
    Nie zauważyłem tej zmiany. Ten mecz anulowany, bo za późno, żeby coś zmienić.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    Buszmen (16-06-2019)

  17. Powrót do góry    #59
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Nie widzę żeby jakiś mecz się zaczął, a wątek zamknięty tak więc tu podaje typy na dzisiejsze mecze.

    PP Speedway Team:
    Niedziela 28.07.2019 godz. 13:30
    Wrocław – Grudziądz +8
    Zielona Góra – Gorzów +10
    Łódź – Rybnik +4
    Gniezno – Ostrów +8
    Kraków – Krosno -16
    Opole - Bydgoszcz +6
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  18. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Jest twardo podana godzina do której można typować, czyli13:30....

  19. Powrót do góry    #61
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Widzę co jest napisane, ale skąd taka nagła zmiana? Zawsze można było typować do rozpoczęcia pierwszego meczu, a tu ni z gruchy ni z pietruchy nie można.
    Byłem z dala od cywilizacji, bez zasięgu. Nie oddałem typów w piątek, bo nie miałem możliwości, a w niedzielę specjalnie przejechałem pół lasu żeby je oddać, a Ty się mądrzysz, że jest "twardo napisane", cokolwiek to znaczy.
    Wiem, że jest dużo czasu na typowanie, ale nie każdy ma taką możliwość.
    Ja już mam wyje*ane w to ftsl, bo to jest zabawa, a nie walka o złote kalesony.
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  20. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Wyluzuj za rok trzeba logistyke u nas poprawic w zespole bo wszysyc maja problem i wrocimy na nalezne nam tory

  21. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Kolega Szczecin to rozumny typ, żaden sztywniak , i z pewnością uwzględni wytłumaczenie oraz zaliczy wyniki. Po sportowemu.

  22. Powrót do góry    #64
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez cokus1 Zobacz posta
    Ja już mam wyje*ane w to ftsl, bo to jest zabawa, a nie walka o złote kalesony.
    No to nie było miłe, biorąc pod uwagę, że poświęcam na to sporo wolnego czasu.

    Godzinę wpisałem wcześniej, bo w tygodniu ostatnio mam tyle roboty, że nie mam jak ogarniać typera, a SF nie zawsze podają godziny rozpoczęcia meczów z dużym wyprzedzeniem.

    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Kolega Szczecin to rozumny typ, żaden sztywniak , i z pewnością uwzględni wytłumaczenie oraz zaliczy wyniki. Po sportowemu.
    He, he, jak młodego mnie pod włos? Zaliczę, zaliczę. Godzina w poście cokusa była 13:30. Spóźnił się pewnie sekundę. A pierwszy mecz zaczynał się godzinę później. I jak zauważył to zabawa. Chociaż jak ja miał bym na coś wyje*ane to był nawet jednej trzeciej lasu nie przejechał, a On aż pół...

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    Buszmen (30-07-2019), lemur6666 (30-07-2019)

  24. Powrót do góry    #65
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Mecz Wybrzeże - Start w sobotę. I teraz pytanie, czy typy oddane na ten mecz do 16:30 w sobotę będą liczone, czy w ogóle nie będziesz liczył tego meczu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Powrót do góry    #66
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Szczecin - jeśli Cię uraziłem to przepraszam. Szanuję Twoją pracę i czas poświęcony na ogarnięcie tego.
    Poniosło mnie trochę, bo nie chciałem zawalić typowania i musiałem opuścić miejsce czillowania, w którym przebywałem długi czas.
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  26. Powrót do góry    #67
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Mecz Wybrzeże - Start w sobotę. I teraz pytanie, czy typy oddane na ten mecz do 16:30 w sobotę będą liczone, czy w ogóle nie będziesz liczył tego meczu.
    Nie liczymy tego meczu. Jak wspomniałem, nie jestem w stanie w tygodniu kontrolować zmian w terminarzu i mi ta zmiana uciekła. Żeby nie robić zamieszania, bo część będzie typowała dopiero jutro - wywalamy ten mecz z kolejki.

    Cytat Zamieszczone przez cokus1 Zobacz posta
    Szczecin - jeśli Cię uraziłem to przepraszam. Szanuję Twoją pracę i czas poświęcony na ogarnięcie tego.
    Poniosło mnie trochę, bo nie chciałem zawalić typowania i musiałem opuścić miejsce czillowania, w którym przebywałem długi czas.
    Luz, nie jest obrażalski, a i urazić mnie dość trudno. Wolałbym, żeby moja rola w Typerze sprowadzała się do liczenia punktów, ale czasami trzeba jakąś decyzję podjąć, tak żeby w miarę sensownie to wyszło. Też traktuję to jako zabawę i staram się jako mogę, żeby wszyscy się dobrze bawili i nie było kwasów. el_kwas nie do Ciebie

  27. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Nie zdążyłem zatypować meczu Tarnów - Rybnik ale chciałem oddać typy na pozostałe trzy mecze, które odbędą się dzisiaj. Dlaczego zamyka się wątek w sobotę skoro trzy mecze są w niedzielę??? Inaczej to funkcjonowało przez cały sezon...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  28. Powrót do góry    #69
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Półfinałów nie typujemy?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #70
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Półfinałów nie typujemy?
    Jak są tylko dwa meczu w kolejce - to nie.

    Ostatnie kolejki FTSL będą za tydzień i za dwa tygodnie.

    Przepraszam za opóźnienie podsumowania, ale zdechł mi komp i odzyskam go dopiero w poniedziałek, a robienie podsumowania na telefonie jest niewykonalne.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    Buszmen (30-08-2019)

  31. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2017
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda, że nie ma :/
    Zawsze będzie jakaś luka w typowaniu

  32. Powrót do góry    #72
    Początkujący
    Dołączył
    03-07-2020
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zgłaszam aneks do drużyny Falubaz&Sparta&Wybrzeże

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chicken75 za jego przydatny post!

    zigi1976 (03-07-2020)

  34. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez chicken75 Zobacz posta
    Zgłaszam aneks do drużyny Falubaz&Sparta&Wybrzeże
    Kriss dopisz do naszego składu, bo mamy chyba jednej osoby brak

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •