Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Stal Rzeszów 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach

    Cool Stal Rzeszów 2019 - wątek klubowy

    W Rzeszowie niemal wszystko jasne, jeżeli chodzi o skład na sezon 2019:



    nie jest wykluczone, że do zespołu dołączy jeszcze jeden senior oraz junior. Na co stać rzeszowską drużynę w przyszłym sezonie? Zapowiedzi są takie, że Stal będzie walczyć o awans do Ekstraligi, ale taki sam plan mają przynajmniej 2 inne drużyny (Rybnik, Gdańsk) oraz (być może) wzmocniona Walaskiem i Gapińskim Ostrovia. Także walka o awans w przyszłym sezonie zapowiada się bardzo emocjonująco jak będzie? przekonamy się za niecały...rok.
    Zapraszam do dyskusji

    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg SR.JPG (27.3 KB, 217 odsłon)

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Jestem ciekawy jak na to zakontraktowanie takiej ilości zawodników zapatrują się obcokrajowcy, dla których celem zatrudnienia w polskiej lidze jest zarobek. Czy nie będzie konfliktu interesów, gdzie na 6 obcokrajowców przypada tylko 3 miejsca w składzie i to w przypadku, gdy menadżer posadzi jednego Polaka na "ławie".
    Wydaje mi się, że co najmniej dwóch z tych obcokrajowców siedzących na ławie, miałoby zagwarantowane w innym klubie 1 ligi systematyczne starty. No i pozostaje jeszcze jeden polski zawodnik, który będzie musiał się pogodzić z rolą zawodnika oczekującego. Oczywiście jest szansa, że trójka polskich zawodników załapie się do składu meczowego, ale co na to powie wówczas już czwórka obcokrajowców?

    Ciężki orzech do zgryzienia będzie miał menadżer, aby utrzymać tą drużynę w ryzach, coby uniknąć animozji i wszelkich "kwasów" pod tytułem "dlaczego on, a nie ja", "czy ja jestem gorszy?" .... itp.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Zapowiedzi są takie, że Stal będzie walczyć o awans do Ekstraligi, ale taki sam plan mają przynajmniej 2 inne drużyny (Rybnik, Gdańsk) oraz (być może) wzmocniona Walaskiem i Gapińskim Ostrovia.
    Ostrovia na pewno nie ma w planach żadnego awansu. Mimo zbudowania przyzwoitej kadry, jak dla mnie i pewnie większości trzeźwo myślących kibiców, satysfakcjonującym wynikiem będzie każde miejsce wyżej ósmego.
    Oczywiście można pogdybać "jeśli wszyscy pojadą na maksimum umiejętności, to...", ale takie rzeczy można napisać dokładnie o każdej drużynie w tej lidze.

    Co do Stali zaś, to uważam, że zawodnikiem numer jeden w tej drużynie będzie Nawrocki. Także zawodnikiem numer dwa, trzy... Wszystko w Stali zależy od jego kondycji.

  4. Powrót do góry    #4
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    Ostrovia na pewno nie ma w planach żadnego awansu. Mimo zbudowania przyzwoitej kadry, jak dla mnie i pewnie większości trzeźwo myślących kibiców, satysfakcjonującym wynikiem będzie każde miejsce wyżej ósmego.
    Oczywiście można pogdybać "jeśli wszyscy pojadą na maksimum umiejętności, to...", ale takie rzeczy można napisać dokładnie o każdej drużynie w tej lidze.
    Kibice czasem zaklinają rzeczywistość, ale... Nie do końca chce mi się wierzyć, że Ostrów kontraktuje Walaska, Gapińskiego, Klindta, Mastersa i Łoktajewa, by na koniec sezonu cieszyć się z siódmego miejsca... Wiem, że nie ten wątek, ale patrząc na ten skład i mając w pamięci nie tak dawno temu Wodniczaka, myślę sobie "Andrzej to je*nie". On też po awansie było noszony na rękach, ściągnął Holtę, Nicholsa, Szczepaniaków i Cieślaka i... to je*ło.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Zdaje się, że ze Stalą kontrakt podpisał(sze) Bartłomiej Kowalski
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...olnego-juniora

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Kibice czasem zaklinają rzeczywistość, ale... Nie do końca chce mi się wierzyć, że Ostrów kontraktuje Walaska, Gapińskiego, Klindta, Mastersa i Łoktajewa, by na koniec sezonu cieszyć się z siódmego miejsca... Wiem, że nie ten wątek, ale patrząc na ten skład i mając w pamięci nie tak dawno temu Wodniczaka, myślę sobie "Andrzej to je*nie". On też po awansie było noszony na rękach, ściągnął Holtę, Nicholsa, Szczepaniaków i Cieślaka i... to je*ło.
    Kontrakty Walaska i Gapińskiego w zdecydowanej części pokrywają Garcarki. Jeśli chodzi o Mastersa i Łoktajewa to obaj mają coś do udowodnienia - szczególnie ten pierwszy, po słabszym sezonie więc i finansowo szajby nie było. Klindt napewno po poprzednim sezonie dostał kontrakt z bonusem, jednak jeśli wtedy dali radę, to i teraz dadzą. Tymbardziej, że mocno na plus powinna być frekwencja. Nie sądzę, że na którymś meczu będzie mniej niż 6 tyś ludzi. Jak do tego dodać rozwijający się marketing... Wygląda to naprawdę optymistycznie i - przede wszystkim - sensownie poukładane.

    Co ważne, do tej sytuacji dorośli chyba (w końcu) kibice. Dlatego też nikt nie pisze, że idziemy na Ekstraligę itd. Pewnie, że raczej nikt nie będzie się cieszył z 7 miejsca. Jednak liga jest na tyle wyrównana, że z takim składem można i jechać w finale, i pojechać w barażu, czy nawet spaść z ligi i tego każdy jest świadomy. pewnie, że każdemu w głowie kotłują się te PO, jednak po co dmuchać balonik na coś więcej? Już to kilka razy przerabialiśmy i zawsze koniec był taki sam. Aktualna Ostrovia, przeciwnie do Wodniczaka, ma plan długoterminowy - i ten plan realizuje (szkolenie młodzieży). Co ważniejsze - nie mówi, tylko robi. Szkoda, że 'Cieślakowy Mag' już jednego nam sprzątnął, ale jest Szostak, na którego bardzo liczę, że będzie takim magnesem jak byli kiedyś Poprawski, Łęcki, Tajchert, Malecha czy Tomek Jędrzejak.

    U Wodniczaka, było dużo mówienia, a mało konkretów. Coś jak aktualnie w klubie, którego to jest wątek. Oby nie skończyli jak poprzednie kluby w Ostrowie. Tymbardziej trzymam kciuki, zważywszy na sytuację i zaległości wobec ŚP. Ogóra.
    Ostatnio edytowane przez Bartucha ; 13-11-2018 o 16:58

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Kibice czasem zaklinają rzeczywistość, ale... Nie do końca chce mi się wierzyć, że Ostrów kontraktuje Walaska, Gapińskiego, Klindta, Mastersa i Łoktajewa, by na koniec sezonu cieszyć się z siódmego miejsca...
    Nazwiska na pewno przyzwoite, ale punktem odniesienia są rywale. Inni też mają swoich Walasków (Gała, Pieszczek, Woryna, Okoniewski, itp) i nikt nie powiedział, ze najlepszym w tej stawce musi być ten akurat Walasek z Ostrovii.
    To samo tyczy się innych grajków. Jak już było pisane w wątku ligowym i w każdym innym - liga jest niezwykle wyrównana.
    Sumując zatem - ligę wygra ten komu wszystko odpali. Truizm, ale w tym akurat przypadku jak najbardziej konkretny i rzeczowy.
    A jak komuś coś nie odpali to poleci do trzeciej. A nikt nie zagwarantuje, że w Ostrovii wszystko odpali. Tak jak i w żadnej innej ekipie.
    Dlatego, przynajmniej na wstępie, celem jest siódme miejsce. Jak wejdziemy w sezon, wygramy raz, czy drugi, pomyślimy czy można zweryfikować cel.

  8. Powrót do góry    #8
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    O ile oczywiście jest możliwe, że Gała i Pieszczek pojadą lepiej niż Walasek czy Gapiński, to bardziej chodzi mi o kwotę którą skasują jedni a drudzy - choćby za samo nazwisko. Oczywiście wierzę Wam, ale podobna gadka o Garcarkach i planach była i za czasów Wodniczaka i KM-u. Powodzenia.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 72 w 39 postach
    Szacun dla tego kibica. Szkoda i współczuję!

    https://youtu.be/lgERHG3QgdM

  10. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi guard6 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-12-2018), PrzemoZG (24-12-2018), Robi (24-12-2018), Rysiek (25-12-2018), młody_piernik2 (24-12-2018)

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    to jest kibic? czy zawodnik? czyj to kevlar
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    a to malo bylo aukcji ze kibic mogl zakupic sobie kevlar druzyny? WOSPy nie WOSPy? jakis kibic.

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    moze i kibic ale mocny zawodnik
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-12-2018), Rysiek (25-12-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •