Strona 31 z 53 PierwszyPierwszy ... 21293031323341 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,395 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1351
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dachu ni ma,lipa.
    Znowu bedziecie przy wielkim Apatorze jak Dziady wygladac.
    Że Wy po takim sezonie jeszcze macie takie poczucie humoru
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  2. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (09-08-2019), Marsh (07-08-2019), never_mind (07-08-2019), rogal1979 (07-08-2019), ziomek_BKS (13-08-2019)

  3. Powrót do góry    #1352
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2019
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Dlaczego zrezygnowano z projektu z zadaszeniem?

  4. Powrót do góry    #1353
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Że Wy po takim sezonie jeszcze macie takie poczucie humoru
    To perspektywa derbów tak ich raduje że smutek związany ze spadkiem mija
    BKS Polonia Bydgoszcz

  5. Powrót do góry    #1354
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Dziwny ten mecz psz z opolanami. Ciekawe czy ktos oprocz polonii chce tak naprawde awansowac? I kogo stac na awans i utrzymanie bo inna opcja to slabo sensowna. Awansowac i budowac sklad tak ze przez sezon zdobedzie sie 3 pkt jak getwele lub jak wanda 0 to lepiej rzadzic klase nizej.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  6. Powrót do góry    #1355
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Marketingowo, spadek Apatora i nasz awans, byłby bardzo na rękę I lidze. No i powinno się udać skompletować 8 zespołów.

    (No i mam nadzieję że po ewentualnym awansie, to my nie będziemy wozić ogonów).
    BKS Polonia Bydgoszcz

  7. Powrót do góry    #1356
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Spokojnie - od wożenia ogonów będzie GetWell Nie widze z kolei takiej drużyny jak Apator, więc nie wiem o co chodzi.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  8. Powrót do góry    #1357
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Tak jest Panowie Napinka przed prawdziwymi i jedynie słusznymi derbami musi być
    Doczekać się nie mogę - nawet gdy Motor będzie jechał u siebie i w tym samym czasie będą derby to oczywistym faktem wybiorę derby Tu trzeba być, to trzeba poczuć

  9. Powrót do góry    #1358
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Kiedyś to było..Obecnie z Derbów to już tylko nazwa została. Zwykły mecz ligowy z nieco bardziej gęstą i gorącą atmosferą. Jedyny plus, że będzie pewnie blisko kompletu, czyli około 10.000 bo już powinna być gotowa do użytku nowa trybuna. Trochę pieniążka wpadnie Więc jakbyś chciał faktycznie przeżyć Derby trzeba było przynajmniej w latach 90 przyjechać

  10. Powrót do góry    #1359
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Spokojnie - od wożenia ogonów będzie GetWell Nie widze z kolei takiej drużyny jak Apator, więc nie wiem o co chodzi.
    I w końcu jeden kolega ogarnął, że Apator nie istnieje Istnieje tylko Get Well Toruń

  11. Powrót do góry    #1360
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dachu ni ma,lipa.
    Znowu bedziecie przy wielkim Apatorze jak Dziady wygladac.
    przy czym?
    Apator o ile mi wiadomo nie istnieje. A wielki to chyba juz od dawna nie był.
    pomidor

  12. Powrót do góry    #1361
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    I w końcu jeden kolega ogarnął, że Apator nie istnieje Istnieje tylko Get Well Toruń
    A to akurat nie jest dobra wiadomość, bo już przez następnym sezonem sobie nuciłem zasłyszaną na derbach pod koniec lat 80-tych przyśpiewkę "Trele-morele Apator k... i c...le" która mocno wryła się w pamięć 10-latka.

  13. Powrót do góry    #1362
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Wg mnie troche strzal w kolano z tą podwyżka cen biletów na półfinał (sektor A o 10zl) tym bardziej że przeciwnikiem jest Krosno które objechalismy u siebie do 28.

    Przypominam że to wciąż 3 liga i 35zl za bilet mimo wszystko dosc sporo. Szkoda bo wydaje mi się że zamiast 5000 tysięcy będziemy mieli 3000.
    Polonia Bydgoszcz

  14. Powrót do góry    #1363
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Widocznie Kanclerz uznał, że bilety na PO nie mogą kosztować tyle co paczka fajek
    __________________________________________________ ____________________
    Ogólnie to decyzja niezrozumiała i nie obchodzi mnie jak jest w innych klubach. Trochę ludzie zaczęli wracać to możliwe, że teraz część się wycofa. Zobaczymy jaka będzie frekwencja na Krosno, ale jak nie będzie w okolicach minimum 4000 to wiadomo co będzie przyczyną i na finał możliwe, że ceny wrócą do tych wyjściowych. Ewentualnie już mogli o te 5 zł podnieść na sam finał jak ich tak bardzo przypiliło. To tylko II liga, a i nie ma co psuć kibicom święta(awans) podwyżkami.

  15. Powrót do góry    #1364
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Takie ceny na finał byłyby OK, ale na półfinał są moim zdaniem zbyt wysokie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  16. Powrót do góry    #1365
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    coooo, 35 zeta za półfinał z K R O S N E M xD to na 1 ligę będzie standardowa cena?

  17. Powrót do góry    #1366
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Ciekawe po ile będą bilety na nową przeciwległą. Skoro na starą główną będzie w okolicach 60 zł to na nową 100 zł

  18. Powrót do góry    #1367
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Wzmocnienia same się nie zrobią, hajs się musi zgadzać. Skoro mamy mieć za chwilę 1 ligę i w niej walczyć o PO to zawodników musimy opłacać, juniorzy też sprzęt potrzebują.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  19. Powrót do góry    #1368
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Przestańcie płakać o te ceny!! Ciekawe ilu z Was w ogóle chodzi na Polonię??? Jak proponowałem kilka razy wspolny wyjazd na półfinał to nikt się nie odezwał... internetowi specjaliści... W dupie mam podwyżkę cen. Polonia się odradza i trzeba jej pomóc i nie róbcie scen o 10 zl...

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pablosss za jego przydatny post!

    kitas (13-08-2019)

  21. Powrót do góry    #1369
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Pabloss węź "Nie pie..." najlepiej w czopku może szybciej zadziała. Polonia w Bydgoszczy znów robi się popularna i coraz więcej ludzi zaczyna chodzić na mecze. Wiadomo, że są to głównie kibice sukcesu, ale i tacy każdemu klubowi są potrzebni. Co z tego że Ty czy my obecni na forum pójdą na mecz nie ważne po ile bilety będą i w jakiej lidze Polonia będzie jeździć, ale chyba nam wszystkim nie o to chodzi żeby na mecze chodziło 500 osób. Dla mnie nie zrozumiała decyzja o podwyżce tym bardziej na półfinał z Krosnem.

  22. Powrót do góry    #1370
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Pabloss węź "Nie pie..." najlepiej w czopku może szybciej zadziała. Polonia w Bydgoszczy znów robi się popularna i coraz więcej ludzi zaczyna chodzić na mecze. Wiadomo, że są to głównie kibice sukcesu, ale i tacy każdemu klubowi są potrzebni. Co z tego że Ty czy my obecni na forum pójdą na mecz nie ważne po ile bilety będą i w jakiej lidze Polonia będzie jeździć, ale chyba nam wszystkim nie o to chodzi żeby na mecze chodziło 500 osób. Dla mnie nie zrozumiała decyzja o podwyżce tym bardziej na półfinał z Krosnem.
    Decyzja jak najbardziej logiczna, chyba każdy się spodziewał, że ceny biletów na PO pójdą 5-10 zł. w górę. Jeśli dla kogoś to jest problem, to przepraszam, ale moim zdaniem to jest chore XD

    I naprawdę mało mnie obchodzi, że w Toruniu czy Cze-wie na ekstraligę bilety są droższe tylko o 10 zł. My mamy chodzić na nasz klub, a nie na żużel.
    Ostatnio edytowane przez Polonia_Bartodzieje ; 11-08-2019 o 17:38

  23. Powrót do góry    #1371
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Chore że bydgoszczanin/ka mając do wyboru wydać takie pieniądze na mecz z Krosnem a np. pójście do kina restauracji wybierze tą drugą opcję? Kiedy zrozumiecie, że takich kibiców jak my którzy nie patrzą na przeciwnika tylko na sam fakt że jedzie Polonia jest garstka? Gdy byliśmy jedną z najsłabszych drużyn w lidze ilu nas było na stadionie? Balonik jest tak napompowany że Krosno powinniśmy "zmieść" więc z tą podwyżką cen mona było poczekać do finałów.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (11-08-2019)

  25. Powrót do góry    #1372
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Serio będzie 35 zł na półfinał? Ale na drugi łuk czy na krzesełka? Oj żeby się nie przejechali z tą podwyżką.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  26. Powrót do góry    #1373
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Pabloss węź "Nie pie..." najlepiej w czopku może szybciej zadziała. Polonia w Bydgoszczy znów robi się popularna i coraz więcej ludzi zaczyna chodzić na mecze. Wiadomo, że są to głównie kibice sukcesu, ale i tacy każdemu klubowi są potrzebni. Co z tego że Ty czy my obecni na forum pójdą na mecz nie ważne po ile bilety będą i w jakiej lidze Polonia będzie jeździć, ale chyba nam wszystkim nie o to chodzi żeby na mecze chodziło 500 osób. Dla mnie nie zrozumiała decyzja o podwyżce tym bardziej na półfinał z Krosnem.
    Uważam nawet, że z reguły kibice sukcesu stanowią większą część przychodu z biletów. Zwłaszcza, gdy klubowi "idzie". Jak była padaka w ostatnich latach to ilu było kibiców na stadionie? Tylu, że można było się obyć bez imprezy masowej (poniżej 1k). Teraz blisko 4k średnio (i pewnie mocno zaniżone meczem z Wandą). Skoro mamy 4x więcej kibiców na trybunach, to nie jest tak, ze nagle ci "wierni" się poklonowali, tylko z wynikami przyszło większe zainteresowanie. Bo przyjemniej się spędza czas na stadionie kiedy są emocje i zwycięstwa, a nie kiedy każdy mecz w plecy, tylko nie wiadomo ile.
    Stąd tez, o "kibica sukcesu" trzeba dbać i zabiegać. Bo jak mu się raz i drugi nie spodoba, to on pójdzie na inne rozrywki i tam zostawi pieniądze.
    Zadbać o stałych (tzw. wiernych) kibiców też można. Chociażby - posiadacz karnetu z bieżącego seznu dostaje 10% zniżki na karnet na kolejny sezon. Wprowadzić kartę kibica (płatna np 10pln), która upoważnia do 10% zniżki na zakup biletów/karnetu.
    Oczywiście należy sensownie ogarnąć kwestię sprzedaży biletów przez internet. Era zakupów w kasie klubowej to już zamierzchła przeszłość, stosują to już raczej kibice, którzy pamiętają żużel z lat, w których ja nosiłem jeszcze pieluchę na dupie Kibic jest wygodny, nie chce stać w kolejce do kasy, żeby stać w kolejce do wejścia. Chce (ja chcę) mieć bilet na mailu, zeskanować kod kreskowy przy bramce i iść na swoje miejsce.

    Co do samej sytuacji obecnej. Na półfinał - znając rywala - można było zostawić bilety na tym samym poziomie, albo dać 5 pln podwyżki. Wiadomo, że na PO bilety z reguły drożeją. Natomiast na finał to można poszaleć i dać do biletu + 10 pln. Liczę tylko, że na finał ta cena nie wzrośnie. Jednak miło by było, aby w ostatnim meczu sezonu stadion (na swoje obecne możliwości) był wypełniony w 100%. Przyjemniej się świętuje
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (12-08-2019), kitas (13-08-2019), rogal1979 (12-08-2019)

  28. Powrót do góry    #1374
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Uważam nawet, że z reguły kibice sukcesu stanowią większą część przychodu z biletów. Zwłaszcza, gdy klubowi "idzie". Jak była padaka w ostatnich latach to ilu było kibiców na stadionie? Tylu, że można było się obyć bez imprezy masowej (poniżej 1k). Teraz blisko 4k średnio (i pewnie mocno zaniżone meczem z Wandą). Skoro mamy 4x więcej kibiców na trybunach, to nie jest tak, ze nagle ci "wierni" się poklonowali, tylko z wynikami przyszło większe zainteresowanie. Bo przyjemniej się spędza czas na stadionie kiedy są emocje i zwycięstwa, a nie kiedy każdy mecz w plecy, tylko nie wiadomo ile.
    Stąd tez, o "kibica sukcesu" trzeba dbać i zabiegać. Bo jak mu się raz i drugi nie spodoba, to on pójdzie na inne rozrywki i tam zostawi pieniądze.
    Zadbać o stałych (tzw. wiernych) kibiców też można. Chociażby - posiadacz karnetu z bieżącego seznu dostaje 10% zniżki na karnet na kolejny sezon. Wprowadzić kartę kibica (płatna np 10pln), która upoważnia do 10% zniżki na zakup biletów/karnetu.
    Oczywiście należy sensownie ogarnąć kwestię sprzedaży biletów przez internet. Era zakupów w kasie klubowej to już zamierzchła przeszłość, stosują to już raczej kibice, którzy pamiętają żużel z lat, w których ja nosiłem jeszcze pieluchę na dupie Kibic jest wygodny, nie chce stać w kolejce do kasy, żeby stać w kolejce do wejścia. Chce (ja chcę) mieć bilet na mailu, zeskanować kod kreskowy przy bramce i iść na swoje miejsce.

    Co do samej sytuacji obecnej. Na półfinał - znając rywala - można było zostawić bilety na tym samym poziomie, albo dać 5 pln podwyżki. Wiadomo, że na PO bilety z reguły drożeją. Natomiast na finał to można poszaleć i dać do biletu + 10 pln. Liczę tylko, że na finał ta cena nie wzrośnie. Jednak miło by było, aby w ostatnim meczu sezonu stadion (na swoje obecne możliwości) był wypełniony w 100%. Przyjemniej się świętuje
    100 % poparcia.

    Ja i pewnie 99 % osób piszących tu na forum i tak pójdzie, obojętnie ile będą kosztować bilety ale trzeba zadbać o tą część ludzi, która mając możliwość wyboru będzie się wahała i te 10 zł może niestety przeważyć.

    Poza tym zawsze uważałem, że lepiej mieć 3000 ludzi po 25 zł niż 2000 po 35 zł. Nawet nie chodzi o sam rachunek ale o późniejsze rozmowy chociażby ze sponsorami.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    mentikk (12-08-2019), rogal1979 (12-08-2019)

  30. Powrót do góry    #1375
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    https://ddtorun.pl/pl/13_sport/648_z...owa_nazwa.html

    Właściciel klubu podkreślił również, że zdecydowana część sponsorów została przy klubie. Są jednak i tacy, którzy powiedzieli dość i zdecydowali się na wspieranie bydgoskiej Polonii.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    Marsh (13-08-2019)

  32. Powrót do góry    #1376
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    A to ci news.
    Z jednej strony miło, że Polonia jest odbierana jako partner pozytywnie. Z drugiej jednak trochę (ale tylko trochę ), że kosztem sąsiadów.
    Zawsze to miło być tym silniejszym, lepszym, ale z drugiej nie chcemy też upadku sąsiadów. Z kimś walczyć trzeba, a lepszy stary wróg niż szukanie sobie nowych

    Toruniacy pierwszą część planu ku derbom w 2020 wykonali. Teraz nasza kolej.
    100 lecie świętowane w ELidze nie będzie, ale przynajmniej z lokalnym rywalem, więc to byłby pozytyw.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #1377
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Ciekawe czy są jakieś plany ściągnięcia Jonssona w przypadku ewentualnego awansu. On w Ekstralidze to już średnio sobie radzi, a w I lidze pewnie znowu by był w czołówce. No i pewnie kibiców też by trochę ściągnął. A po takim sezonie to raczej nie będzie przebierał w ofertach ekstraligowców.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  34. Powrót do góry    #1378
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A to ci news.
    Z jednej strony miło, że Polonia jest odbierana jako partner pozytywnie. Z drugiej jednak trochę (ale tylko trochę ), że kosztem sąsiadów.
    Zawsze to miło być tym silniejszym, lepszym, ale z drugiej nie chcemy też upadku sąsiadów.
    Oto co cały obraz dzisiejszych relacji bydgosko-toruńskich - kiedyś na noże, "toruńskie psy" i "je... toruń je... !", a dzisiaj "przegracie z kretesem sąsiedzi hi hi" xd

    Nie żeby napier.dalanka po meczu była czymś normalnym ale mów za siebie, jak dla mnie to mogą się błąkać tak jak i my po czeluściach II ligi

  35. Powrót do góry    #1379
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,144
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Brzozowski
    Grajczonek
    Siopek
    Jonsson
    Zengota
    Orwat
    Tonder

  36. Powrót do góry    #1380
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Też myślałem o Zengocie, ogólnie to jest kilku zawodników po których raczej nie będzie kolejki chętnych w Ekstralidze, za to ligę niżej będą łakomymi kąskami. Jonsson, Zengota, Przedpełski... tylko trochę martwi fakt że to będzie ostatni rok Orwata (i Tondera przy okazji) na juniorce.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  37. Powrót do góry    #1381
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,144
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Też myślałem o Zengocie, ogólnie to jest kilku zawodników po których raczej nie będzie kolejki chętnych w Ekstralidze, za to ligę niżej będą łakomymi kąskami. Jonsson, Zengota, Przedpełski... tylko trochę martwi fakt że to będzie ostatni rok Orwata (i Tondera przy okazji) na juniorce.
    Przedpełski raczej do Apatora lub Ekstraligi. Z juniorami rok 2020 będzie takim na znalezienie perspektywicznych chłopaków na kolejne lata. Niestety jest dziura po prezesie Władysławie. Szkoda Stalkowskiego. Kanclerz uderzy pewnie do Zielonej, BTŻu i Leszna.
    Wzmocnieniem dla nas mogą być też zawodnicy kończący wiek juniora tacy jak Rolnicki lub Gruchalski.

  38. Powrót do góry    #1382
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    I kto by ciągnął ten zespół? Rekonwalescent Zengota to wielka niewiadoma. Jonsson spasiony kocur po raz kolejny musi się odbudowywać w I lidze a Siopek to chyba nie ten rozmiar kapelusza. Z dwójki Brzoza - Siopek w składzie raczej będzie tylko ten pierwszy. Chyba, że Siopek będzie w odwodzie. Jakoś wątpię w taką koncepcje bo jest ona zbyt niepewna.
    Lindbaeck to by była ciekawa opcja, jeśli by nie znalazł miejsca w SE.
    Skład musi być dosyć solidny bo I liga będzie chyba najmocniejsza od lat. Toruń chce awansować, Łódź co roku ma solidne nazwiska, Ostrów już jest mocny a będzie mocniejszy, Tarnów ma dużą przewagę swojego toru i na pewno dokonają roszad w składzie. Muszą znaleźć kogoś za Kułakowa i pewnie też wymienią jednego z pozostałych seniorów. Gdańsk wymieni jednego seniora i też mają niezły skład. Gniezno? Co roku wysoko stoją. Zostaje tylko Daugavpils i nadzieja, że nie będą się szarpać więc będą mocnym kandydatem do spadku bo i pewnie Lebiediew od nich odejdzie.

    Wniosek? Musimy się nieźle szarpnąć aby nie spaść. Dwóch liderów musi być na mur beton
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 13-08-2019 o 23:35

  39. Powrót do góry    #1383
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Ciekawe czy są jakieś plany ściągnięcia Jonssona w przypadku ewentualnego awansu. On w Ekstralidze to już średnio sobie radzi, a w I lidze pewnie znowu by był w czołówce. No i pewnie kibiców też by trochę ściągnął. A po takim sezonie to raczej nie będzie przebierał w ofertach ekstraligowców.
    Bus AJracing był widziany wczoraj w Bydgoszczy. Przypadek?

  40. Powrót do góry    #1384
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Bus AJracing był widziany wczoraj w Bydgoszczy. Przypadek?
    No jak AJ miałby kończyć karierę to albo w Lublinie albo własnie w Polonii
    Jeżeli AJ będzie w Polonii to zazdroszczę Wam go. Fajnie się patrzy, fajnie utożsamia się z drużyną. Takich zawodników jest mało. Dla mnie najważniejsze jest to by znalazł jakiś dobry klub, a nie błąkał się po Wandach Kraków, itp.

    Największy ból serca mam właśnie ze straty AJ i nadal kalkuluje co by musiało się wydarzyć, by AJ został Lublinie. I to już nie ważne jak on jedzie. Ważne to co nam dał i jakim jest człowiekiem

  41. Powrót do góry    #1385
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Oto co cały obraz dzisiejszych relacji bydgosko-toruńskich - kiedyś na noże, "toruńskie psy" i "je... toruń je... !", a dzisiaj "przegracie z kretesem sąsiedzi hi hi" xd

    Nie żeby napier.dalanka po meczu była czymś normalnym ale mów za siebie, jak dla mnie to mogą się błąkać tak jak i my po czeluściach II ligi
    To nie lepiej mieć co roku derby z Toruniem? To zawsze dodatkowe emocje, dodatkowa motywacja, no i dla klubu też pewniejsza frekwencja. Same plusy jazdy z nimi na tym samym (najlepiej ELigowym) poziomie rozgrywek.

    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Też myślałem o Zengocie, ogólnie to jest kilku zawodników po których raczej nie będzie kolejki chętnych w Ekstralidze, za to ligę niżej będą łakomymi kąskami. Jonsson, Zengota, Przedpełski... tylko trochę martwi fakt że to będzie ostatni rok Orwata (i Tondera przy okazji) na juniorce.
    A Zengoty nie chce czasem Motor zatrzymać? Na I ligę wydaje się dobrym wyborem - trochę jazdy i na swoim poziomie będzie jednym z mocniejszych zawodników.

    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Przedpełski raczej do Apatora lub Ekstraligi. Z juniorami rok 2020 będzie takim na znalezienie perspektywicznych chłopaków na kolejne lata. Niestety jest dziura po prezesie Władysławie. Szkoda Stalkowskiego. Kanclerz uderzy pewnie do Zielonej, BTŻu i Leszna.
    Wzmocnieniem dla nas mogą być też zawodnicy kończący wiek juniora tacy jak Rolnicki lub Gruchalski.
    Też mi się zdaje, że Przedpełski prędziej do Torunia pójdzie, o ile te niesnaski (gadki o najsłabszym polaku Eligi itp) pójdą w zapomnienie. Co do juniorów - trzeba zgarniać chłopaków z BTŻ i pewnie ratować się wypożyczeniami. Niestety, ale sytuacja z naszymi juniorów to nie kwestia tylko Władysława (chociaż jebitną cegłę do tego dołożył), ale brak sensownej polityki juniorskiej przez ostatnich kilka dekad.

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    I kto by ciągnął ten zespół? Rekonwalescent Zengota to wielka niewiadoma. Jonsson spasiony kocur po raz kolejny musi się odbudowywać w I lidze a Siopek to chyba nie ten rozmiar kapelusza. Z dwójki Brzoza - Siopek w składzie raczej będzie tylko ten pierwszy. Chyba, że Siopek będzie w odwodzie. Jakoś wątpię w taką koncepcje bo jest ona zbyt niepewna.
    Lindbaeck to by była ciekawa opcja, jeśli by nie znalazł miejsca w SE.
    Skład musi być dosyć solidny bo I liga będzie chyba najmocniejsza od lat. Toruń chce awansować, Łódź co roku ma solidne nazwiska, Ostrów już jest mocny a będzie mocniejszy, Tarnów ma dużą przewagę swojego toru i na pewno dokonają roszad w składzie. Muszą znaleźć kogoś za Kułakowa i pewnie też wymienią jednego z pozostałych seniorów. Gdańsk wymieni jednego seniora i też mają niezły skład. Gniezno? Co roku wysoko stoją. Zostaje tylko Daugavpils i nadzieja, że nie będą się szarpać więc będą mocnym kandydatem do spadku bo i pewnie Lebiediew od nich odejdzie.

    Wniosek? Musimy się nieźle szarpnąć aby nie spaść. Dwóch liderów musi być na mur beton
    Co do Zengoty uważam, że sobie poradzi, nawet jako rekonwalescent. Jeśli będzie gotowy/zdrowy przed sezonem i będzie miał trochę czasu na przygotowania.
    AJ - też mam obawy co do jego postawy na I ligę. Ale wizerunkowo na pewno jego obecność by pomogła. Wciąż ma w Bydgoszczy kibiców i pewnie na stadion by przyciągnął. No, ale samo nazwisko to nie wszystko, wyniki też musi dostarczać. Najmłodszy też już nie jest...
    Lindbeack ... jakoś przez te wszystkie lata nie przekonał mnie do siebie. Miał pojedyncze wystrzały, że chodził jak natchniony, ale potem przychodził czas, że błądził jak we mgle. Mam wrażenie, że jego stać zarówno na serie około kompletów w ELidze, jak i męczarnie w I lidze. Zawodnik mało pewny.
    Jak dla mnie warto rozważyć Vaclawa Milika. Sparta z jej aspiracjami to dla niego na ten moment za wysoki poziom, ale na I ligę wydaje mi się dobry kandydat.

    Ciekawi mnie tez podejście zawodników, którzy przekroczą magiczne 23 lata i nie będą mogli być rezerowymi. np. Brady Kurtz, Adam Ellis (chociaż to raczej żadne wzmocnienie), Max Fricke (chociaż ten pewnie zostanie do składu), Dróżdż (chociaż tutaj to raczej żadne wzmocnienie), Jack Holder (???). Wybór w sumie niewielki, bo poza Kurtzem w zasadzie wyboru nie ma

    Nadal wydaje mi się, że taki Lyager to ciekawa inwestycja - chłopak zrobił wrażenie, a ma dopiero 22 lata.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #1386
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Ja bym z chęcią na dzień dzisiejszy zostawił cała nasza 5 i dołożył do nich AJ i Kulakowa. Myślę że ten skład byłby w stanie o walkę na 4-5msc w 1 lidze. Zobaczyć w tym sezonie jak nasze chłopaki odnajdą się na 1 ligowym froncie ( wiem jeszcze musimy awansować ) i w 2021 szukać kolejnych wzmocnień które pozwolą nam na awans do ekstraligi.
    Polonia Bydgoszcz

  43. Powrót do góry    #1387
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2006
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Kułakow prawdopodobnie dogadany z Toruniem. Fajnym wzmocnieniem byłby Milik, ale on też podobno w Toruniu. Myślę, że warto skusić Kurtza, który powinien robić koło 10 pkt. Może też dogadać się ze starym Lampartem, który swoje w 1 lidze też by zrobił.

  44. Powrót do góry    #1388
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Myślałem, że Kułakowa to jednak ELiga będzie kusić, ale chyba dla niego samego lepsze na ten moment.
    Szkoda, że Władek tak mu obrzydził Polonię, bo byłby solidnym punktem drużyny na I ligę.

    Pomysłów pojawia się trochę, a ani jeszcze nie awansowaliśmy, ani się sezon nie zakończył Brakuje nam cierpliwości jak widać i wybiegamy w przyszłość.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #1389
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Czy jest szansa żeby finał rozegrać przy sztucznym oświetleniu? W związku z przebudowa chyba zdemontowano 1 słup?
    Polonia Bydgoszcz

  46. Powrót do góry    #1390
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Ciekawe czy są jakieś plany ściągnięcia Jonssona w przypadku ewentualnego awansu. On w Ekstralidze to już średnio sobie radzi, a w I lidze pewnie znowu by był w czołówce. No i pewnie kibiców też by trochę ściągnął. A po takim sezonie to raczej nie będzie przebierał w ofertach ekstraligowców.
    W Lublinie chodzą słuchy, że Bydgoszcz poczyniła bardzo zaawansowane starania, aby ściągnąć Ejdżeja do siebie, nawet bez względu na to, czy będzie awans czy nie. Mówili o tym choćby w magazynie pięć jeden (odcinek z 12.08.2019), niestety nie jestem w stanie obecnie sprawdzić w którym to było fragmencie, ale na pewno gdzieś na początku. Jak kogoś to interesuje, to na youtubie jest dostępny film z nagrania audycji.

    Cytat Zamieszczone przez szymon001 Zobacz posta
    Kułakow prawdopodobnie dogadany z Toruniem. Fajnym wzmocnieniem byłby Milik, ale on też podobno w Toruniu. Myślę, że warto skusić Kurtza, który powinien robić koło 10 pkt. Może też dogadać się ze starym Lampartem, który swoje w 1 lidze też by zrobił.
    Lampart prawdopodobnie pójdzie albo do Unii Tarnów, jeśli ta nie awansuje do PGEE albo wróci do nowo budowanego klubu w Rzeszowie, a ile w ogóle on powstanie. Na Kurtza bym raczej nie liczył, bo Leszno go nie odda, nie wierzę, że teraz objeżdżają zagranicznego juniora tylko po to, żeby po przejściu Smektały na pozycje 1-5 oddać go do innego zespołu. Jeżeli się objeżdża młodego zawodnika, to raczej ma się jakiś plan na to, co z nim będziemy robić w przyszłości, a fakt, że Smektała zakończy wiek juniora w 2019 roku było wiadome już 22 sierpnia 1998 roku, a właściwie to nawet z 7 miesięcy wcześniej. Już prędzej Lambert będzie do wyciągnięcia z Lublina, niż Kurtz z Leszna.

  47. Powrót do góry    #1391
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Lekki szok, ale Express podaje, że transmisja z Krosna będzie w radiu Pik.

  48. Powrót do góry    #1392
    Początkujący
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Nie trzeba głośnych nazwisk ani armat, żeby liczyć się o PO w I lidze. Sprzęt, sprzęt i jeszcze raz sprzęt. Z obecnych zawodników pewne miejsce powinni mieć Grajczonek (29 lat), Brzozowski (32 lata), Berge (23 lata). Doświadczenie dwóch pierwszych i młodość trzeciego. Z dwójki Jędrzejewski (32 lata)/Bach (29 lat) wybrałbym tego gorszego - czyli Siopka. Wychowanek, zawsze na miejscu i bardziej drużynowy niż Rene. Sportowo niekoniecznie lepszy, ale to w tym przypadku nie jest to kluczowe.

    Z obecnych zawodników skład na 2020 wyglądałby następująco:
    9. Josh Grajczonek (30 lat)
    10. Kamil Brzozowski (33 lata)
    11.
    12. Dimitri Berge (24 lat)
    13.
    14. Tomasz Orwat (21 lat)
    15. Mateusz Tonder (21 lat)
    16.

    Rez. Marcin Jędrzejewski (33 lata)

    Brakuje 2 podstawowych zawodników, dwóch juniorów na sezon 2021 i - biorąc pod uwagę możliwe zmiany w regulaminie na przyszły sezon - zawodnika do 23. roku życia pod numer 8/16.

    Kacper Łobodziński - od kwietnia przyszłego roku będzie mógł już startować w rozgrywkach ligowych. Wątpię, żeby GKM puszczał Kacpra od razu na ekstraligowe toru, więc jest szansa na ściągnięcie go do Polonii.
    Andreas Jonsson – mieszane uczucia co do AJ’a. Z jednej strony 39 lat za rok, słaby sezon, brak większych, sportowych celów. Mimo wszystko w sezonie 2018 wykręcił średnią 2,389, spędził wiele lat w Polonii, ma tu swoja bazę, ma świetny kontakt z Prezesem Kanclerzem. Kariera Andreasa jest bliżej niż dalej końca i to może być jednym z głównych argumentów do jego ściągnięcia. Budowa struktur organizacyjnych klubu wokół byłych zawodników, takich jak Tomasz Gollob i Andreas Jonsson, byłaby świetnym ruchem.

    Niezależnie od ligi skład na 2020 rok z uwzględnieniem Łobodzińskiego i Jonssona:

    9. Josh Grajczonek (30 lat)
    10. Kamil Brzozowski (33 lata)
    11.
    12. Dimitri Berge (24 lat)
    13. Andreas Jonsson (39 lat)
    14. Kacper Łobodziński (16 lat)
    15. Mateusz Tonder (21 lat)/ Tomasz Orwat (21 lat)
    16.
    Rez. Marcin Jędrzejewski (33 lata)

    Nadal brakuje minimum dwóch zawodników - seniora na prowadzącego parę, zawodnika pod numer 8/16 i juniora.

    Nie zazdroszczę Prezesowi Kanclerzowi, bo oprócz budowy składu na sezon 2020 klub musi popracować nad wieloma rzeczami - prowadzenie portali społecznościowych, programami zawodów, stroną klubową etc.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ragnar za jego przydatny post!

    chrzan (14-08-2019)

  50. Powrót do góry    #1393
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ragnar Zobacz posta
    Nie trzeba głośnych nazwisk ani armat, żeby liczyć się o PO w I lidze. S
    Niby tak, ale weź jednak pod uwagę, że Jędrzejewski był na głębokiej rezerwie w Łodzi, która zajęła ostatnie miejsce w rozgrywkach. To powinno trochę dawać do myślenia.
    W ubiegłym roku Josh też w Łodzi strasznie dzbanił. A Berge to już w ogóle kandydat na seryjne zera.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Powrót do góry    #1394
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2019
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Zostawienie Brzozowskiego i Jędrzejewskiego to proszenie się o spadek

  52. Powrót do góry    #1395
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Bus AJracing był widziany wczoraj w Bydgoszczy. Przypadek?
    Może jechał z Lublina nad morze, na prom do Szwecji zastanawiam się też, na ile nasz obecny skład dałby sobie radę w realiach I-ligowych, ale faktycznie wygląda na to że I liga w przyszłym roku będzie mocna, co oznacza że jeśli my nie zakontraktujemy jakiegoś dobrego zawodnika, to kto inny to zrobi. A jakby się zdarzyło że zaczniemy przegrywać mecz za meczem to zainteresowanie na trybunach szybko minie. A tak w ogóle to wiadomo, jeszcze nie awansowaliśmy itd., ale o pewnych wzmocnieniach trzeba myśleć już teraz żeby się nie obudzić z ręką w nocniku. I właśnie dlatego potrzebne jest jakieś nazwisko które gwarantuje punkty i dodatkowo ściąga kibiców na stadion. Jonsson byłby jak znalazł.
    BKS Polonia Bydgoszcz

Strona 31 z 53 PierwszyPierwszy ... 21293031323341 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •