Strona 2 z 53 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    W weekend może już będzie całkiem miłe info dla kibiców odnośnie jednego z planowanych eventów
    No i się udało W niedzielę 2 grudnia o godzinie 16.00 spotkanie z Szymonem Woźniakiem w ramach nowego cyklu "Spotkania z historią". Wszystkie informacje jak i zapisy na klubowym profilu FB. Ilość miejsc ograniczona.
    https://twitter.com/poloniabdg
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 18-11-2018 o 00:05

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Hmm co do seniorów... Może ze Zgardzińskim pogadajcie? Na drugą ligę idealny

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Hmm co do seniorów... Może ze Zgardzińskim pogadajcie? Na drugą ligę idealny
    Przy sześciu McDonald's-ach plus jakieś Burger - Kingi, Bydgoszcz stanowiła by dla niego dobry nomen-omen kąsek.
    !Adrian walcz!

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Buszmen (18-11-2018)

  5. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Polis chyba ma podobną siłę rażenia, a w 2 lidze nie powirachował

  6. Powrót do góry    #50
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    Polis chyba ma podobną siłę rażenia, a w 2 lidze nie powirachował
    Polis lepszy (miał średnia 1,3 w elidze przy 0,9 Zgardy w 2017). Ale już pomijając średnie to jest zadziorniejszym i lepszym zawodnikiem.

  7. Powrót do góry    #51
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Zadziorny na pewno xD
    Tak źle znowu nie było w wykonaniu Oskara.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Z tego co słyszałem to podpisany Sebastian Niedźwiedź jako gość i Marcel Studzinski. Oskar płynie w swój świat i nic z tego nie będzie chociaz Jurek bardzo chciał. Damian siedzi na robotach w Anglii. Curyło kupił fure po Zmarzliku ale dalej baluje. Najlepsza wiadomość to fakt że Stary odpuścił A coraz więcej angażuje się Tomek!!! Pierwszy raz od długiego czasu widzę przyszłość w jasnych barwach!!!

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pablosss za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (19-11-2018)

  10. Powrót do góry    #53
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Niedźwiedź w planach jest od 2-3 tygodni a czy ostatecznie będzie to zobaczymy(miał być już ogłoszony na tamtej konferencji ale jednak coś nie wyszło) a junior się zgadza. Pisałem, że z Gorzowa Póki co chyba jeszcze podpisu nie ma i klub się boi aby nikt go nie podkradł, dlatego medialna cisza, więc oby nie wpadł tu Ostaf z kolegami i nie zrobili o Studzińskim artykułu na Syfach. Władek już odpuścił w tym sezonie, znaczną część jego obowiązków przejął Kanclerz. 0,35-0,4 mln(do negocjacji) i klub jest jego Adamczak wyjechał(wyjedzie) bo to dla niego już była ostatnia deska ratunku. Papa też nie będzie mu "przeszkadzał" i pewne sprawy daruje, wybaczy. Nie ma co chłopa dobijać.
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 19-11-2018 o 02:20

  11. Powrót do góry    #54
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    Z tego co słyszałem to podpisany Sebastian Niedźwiedź jako gość i Marcel Studzinski. Oskar płynie w swój świat i nic z tego nie będzie chociaz Jurek bardzo chciał. Damian siedzi na robotach w Anglii. Curyło kupił fure po Zmarzliku ale dalej baluje. Najlepsza wiadomość to fakt że Stary odpuścił A coraz więcej angażuje się Tomek!!! Pierwszy raz od długiego czasu widzę przyszłość w jasnych barwach!!!
    Jednak mimo wszystko wolę pop*erdolonego Oskara niż zdrowego Adamczaka czy Curyłę. Jeżeli Gollob nie zdecyduje się na żużel to naszym jedynym krajowym na poziomie będzie Kamil Brzozowski... No chyba, że zgodnie z zapowiedziami podpisze Zgardziński. Pytanie tylko czy jest on jakimkolwiek gwarantem punktów.

    Z innej beczki, Patrick Hougaard zawiesza (kończy) karierę! Powód jest chyba na razie nieznany. On jeździł w Polonii rok czy dwa? W każdym razie jego pobyt u nas wspominam bardzo dobrze. Miał tylko jedną wadę, że po dzwonie nie było zawodnika. Pamiętam jak nam zawalił mecz w 2015 z Ostrovia u siebie (37:53). W pierwszym biegu upadł z własnej winy, następnie dowiózł trzy śliwki i było po zawodach...

  12. Powrót do góry    #55
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Dwa, strasznie go lubiłem, był dosyć pewny, miałem nadzieję, że jeszcze do nas kiedyś wróci. I co ty piszesz za głupoty, że "miał wadę bo po dzwonie nie było zawodnika". I tona podstawie jednego wypadku. Przecież nie wiesz jak tego dnia się czuł i czy inni też by po takim dzwonie nie odpuścili.... Szkoda Patricka. W obu sezonach osiągnął u nas średnią równe 2,000
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  13. Powrót do góry    #56
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Dwa, strasznie go lubiłem, był dosyć pewny, miałem nadzieję, że jeszcze do nas kiedyś wróci. I co ty piszesz za głupoty, że "miał wadę bo po dzwonie nie było zawodnika". I tona podstawie jednego wypadku. Przecież nie wiesz jak tego dnia się czuł i czy inni też by po takim dzwonie nie odpuścili.... Szkoda Patricka. W obu sezonach osiągnął u nas średnią równe 2,000
    Opinia nie jest na podstawie jednego upadku, miał takich z 2/3 w Polonii.

  14. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Czy nie powinien już być ogłoszony zwycięzca modernizacji?

    Jak rozbiórka? Jakieś aktualne zdjęcia?

    Coś dziwna cisza znowu zapanowała.
    Polonia Bydgoszcz

  15. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Z tego co wiem to są duże problemy z tym. Pierwszy termin zgłoszeń został przedłużony bo w pierwotnym nie było chętnych na budowę....

  16. Powrót do góry    #59
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    Opinia nie jest na podstawie jednego upadku, miał takich z 2/3 w Polonii.
    Tak jak mówię, jest to krzywdzące uogólnienie. Równie dobrze po takich upadkach mógł się w ogóle wycofać z jazdy. A jednak wyjeździł średnią 2.000.

    Co do przebudowy - skończy się tak, że stadion rozebrany, a nie będzie chętnych na budowę...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  17. Powrót do góry    #60
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Jakieś newsy o nowym juniorze czy seniorze są?

  18. Powrót do góry    #61
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Miał być ponoć Studziński, ale on wylądował w Pile.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  19. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Skąd takie informacje?

  20. Powrót do góry    #63
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Miał być ponoć Studziński, ale on wylądował w Pile.
    Na fp Polonii Piła ani Studzińskiego nie ma żadnego info.

  21. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    i sezon ogórkowy rozpoczęty....

  22. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    i sezon ogórkowy rozpoczęty....
    no chyba nie

    bo wam stadion rozbierają a czy wybrany jest już wykonawca??

    ihttps://pomorska.pl/kolejny-etap-roz...92/zd/32440168

  23. Powrót do góry    #66
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Curyło odkupił od Zmarzlika dwa silniki. Zobaczymy czy będzie jakaś poprawa z wynikami i czy będzie miał większe szanse na skład niż w minionym sezonie.
    Co do stadionu to taką trybunkę z zapleczem to postawią w kilka miesięcy, także nie ma co przeżywać czy już wykonawca znany czy nie. Przecież ma ona być na rok 2020 a nie 2019, więc mogą zacząć nawet w środku lata i spokojnie zdążą. Ciekawostka jest taka, że budynek który stoi z prawej strony po wejściu do parkingu(ten gospodarczy) wyburzany nie będzie. Nikt nie wie czemu, ale nie mieści się to w projekcie.
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 28-11-2018 o 18:38

  24. Powrót do góry    #67
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Od 3 grudnia będą w sprzedaży karnety na nowy sezon.

    Na pierwsze 100 osób czeka dodatkowo smyczka "#MistrzJestJeden" oraz kalendarz na rok 2019.

    Cała Polonia idzie po karnety!

    https://www.facebook.com/PoloniaBydg...type=3&theater
    Ostatnio edytowane przez Polonia_Bartodzieje ; 30-11-2018 o 23:54

  25. Powrót do góry    #68
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Polonia wspiera Stomil.

    Wczoraj w Solcu Kujawskim zebrała się ekipa Polonii wraz z transparentem "STOMIL OLSZTYN NIGDY NIE ZGINIE". Przyśpiewki standardowo - OKS nigdy nie zginie, Dumą Warmii jest tylko Stomil OKS czy Stomil Olsztyn, Polonia. Całość przyozdobiona paroma racami. Całe wideo z akcji na facebooku Stowarzyszenia Pomagamy Polonii.

    Polonia Bydgoszcz&Stomil Olsztyn

    https://www.facebook.com/pomagamy.po...KoB4E58il3TzDk

  26. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    A ten Stomil już raz kiedyś nie upadł ?

  27. Powrót do góry    #70
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Nie masz co się czepiać szczegółów, tylko masz się cieszyć, że kibice Polonii pokrzyczeli "Tylko Stomil, OKS". To dużo dało naszemu klubowi. Ja np oglądałem ostatnio mecz Chelsea - Fulham, myślę że w ten sposób również przyczyniłem się do dobrobytu Polonii.

    A tak całkiem serio. Również Polonia By.... ale obawiam się, żeby też się nie skończyło na rozbiórce...

    https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...m-w-tarapatach
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    wokie (07-12-2018)

  29. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Ja proponuję, aby w tym wątku porzucić temat Stomilu Olsztyn, bo ani to Polonia Bydgoszcz, ani żużel, a dodatkowo mam wrażenie, że nikogo poza piszącym o tymże Stomilu to nie interesuje.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #72
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ja proponuję, aby w tym wątku porzucić temat Stomilu Olsztyn, bo ani to Polonia Bydgoszcz, ani żużel, a dodatkowo mam wrażenie, że nikogo poza piszącym o tymże Stomilu to nie interesuje.
    Widzę, że na tym forum niestety prawie same pikniki... ehhh... Polonia Bydgoszcz to klub nie tylko żużlowy, a również piłkarski, także ten. Mam nadzieję, że jednak parę osób interesuje się tu kierunkiem ultras. Wiadomo, że Polonia żużlowo nie wróci do dawnej potęgi, ale chociaż kibicowsko możemy trzymać poziom.
    (P)ozdro dla kumatych. UFP

  31. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Temat jest zalozony w grupie ŻUŻEL więc nie interesuje piłka i Stomil

  32. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Nie doczekamy się chyba wyłonienia wykonawcy przebudowy. Miasto po raz 4? 5? przedluzylo termin. Tym razem do 07.01.2019r.
    Polonia Bydgoszcz

  33. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Żeby nie okazało się że będzie jak w Świętochłowicach... prezydent przed wyborami obiecał remont skałki A teraz okazało się że nie ma na to kasy...

  34. Powrót do góry    #76
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    Widzę, że na tym forum niestety prawie same pikniki... ehhh... Polonia Bydgoszcz to klub nie tylko żużlowy, a również piłkarski, także ten. Mam nadzieję, że jednak parę osób interesuje się tu kierunkiem ultras. Wiadomo, że Polonia żużlowo nie wróci do dawnej potęgi, ale chociaż kibicowsko możemy trzymać poziom.
    (P)ozdro dla kumatych. UFP
    No niestety, ale są tu ludzie którzy interesują się klubem, drużyną, wynikami i sportem. A nie tacy co bezmyślnie krzyczą byle co, byle pokrzyczeć
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  35. Powrót do góry    #77
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No niestety, ale są tu ludzie którzy interesują się klubem, drużyną, wynikami i sportem. A nie tacy co bezmyślnie krzyczą byle co, byle
    pokrzyczeć
    Chyba inaczej rozumiemy pojęcie "prawdziwego kibica". Bycie tzw. "fanatykiem" to wyższy poziom przywiązania do klubu. Jest to osoba, która łączy klub z innymi dziedzinami życia, a nie "krzyczy byle co, byle pokrzyczeć".

    - fanatycy: nie liczą się dla nich zewnętrze atrybuty. Mają potrzebę bycia z drużyną, wędrówki za nią, stąd wyjazdy. Często są to uczniowie liceów, techników, czy studenci.

    (P)ozdro.

    Odnośnie przebudowy stadionu to szkoda gadać, szkoda wogóle szczępić ryja

    #BruskiMusiOdejść

  36. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Takich "fanatyków" to ja przeżyłem setki, a pewnie tysiące.
    Dzisiaj może z 1% z nich chodzi regularnie na mecze, nie mówiąc o wyjazdach.
    ...a w przypadku bydgoskiej Polonii lepiej na pewno nie jest.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  37. Powrót do góry    #79
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    Chyba inaczej rozumiemy pojęcie "prawdziwego kibica". Bycie tzw. "fanatykiem" to wyższy poziom przywiązania do klubu. Jest to osoba, która łączy klub z innymi dziedzinami życia, a nie "krzyczy byle co, byle pokrzyczeć".

    - fanatycy: nie liczą się dla nich zewnętrze atrybuty. Mają potrzebę bycia z drużyną, wędrówki za nią, stąd wyjazdy. Często są to uczniowie liceów, techników, czy studenci.

    (P)ozdro.
    Chyba mieszamy pojęcia Bo my właśnie jesteśmy ludźmi, którzy chodzą na mecze i interesują się drużyną i jej wynikami. I takich ludzi szanuję. Ale naprawdę nie widzę tu związku z wykrzykiwaniem nazwy zupełnie innego klubu w losowym miejscu w kraju

    Zresztą co do samego krzyczenia - kiedyś kumpel z pracy, ultras Warty, wziął mnie na jeden mecz swojego klubu. Było średnio, wieczne stanie i śpiewanie jak z kartki przyśpiewek. A ja chciałem popatrzeć na mecz, pointeresować się wynikiem i drużyną... Losowe skandowanie nie ma żadnego związku z interesowaniem się klubem. Rozumiem skandowanie i zagrzewanie do dopingu, ale fajnie jak idzie to w parze z wydarzeniami podczas meczu. Skandowanie "Tylko Stomil, OKS" równie dobrze można puścić z taśmy. I odhaczone. Bo nie wydaje mi się, by to cokolwiek komuś dawało.

    I dobrze napisał Semen. Tacy "fanatycy" pokrzyczą, a za kilka lat z tego wyrosną. My zostaniemy
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 11-12-2018 o 09:59
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  38. Powrót do góry    #80
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Chyba mieszamy pojęcia Bo my właśnie jesteśmy ludźmi, którzy chodzą na mecze i interesują się drużyną i jej wynikami. I takich ludzi szanuję. Ale naprawdę nie widzę tu związku z wykrzykiwaniem nazwy zupełnie innego klubu w losowym miejscu w kraju

    Zresztą co do samego krzyczenia - kiedyś kumpel z pracy, ultras Warty, wziął mnie na jeden mecz swojego klubu. Było średnio, wieczne stanie i śpiewanie jak z kartki przyśpiewek. A ja chciałem popatrzeć na mecz, pointeresować się wynikiem i drużyną... Losowe skandowanie nie ma żadnego związku z interesowaniem się klubem. Rozumiem skandowanie i zagrzewanie do dopingu, ale fajnie jak idzie to w parze z wydarzeniami podczas meczu. Skandowanie "Tylko Stomil, OKS" równie dobrze można puścić z taśmy. I odhaczone. Bo nie wydaje mi się, by to cokolwiek komuś dawało.

    I dobrze napisał Semen. Tacy "fanatycy" pokrzyczą, a za kilka lat z tego wyrosną. My zostaniemy
    Co się tak tego skandowania uczepiłeś? To jest jedno z mniej ważnych elementów, ważniejsze jest po prostu chodzenie na mecze. Ja jako osoba uważająca się za fanatyka będę chodził na Polonię i się z nią identyfikował zawsze. Natomiast zgody i wspieranie ich też jest baardzo ważne.

  39. Powrót do góry    #81
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Chyba mieszamy pojęcia Bo my właśnie jesteśmy ludźmi, którzy chodzą na mecze i interesują się drużyną i jej wynikami. I takich ludzi szanuję. Ale naprawdę nie widzę tu związku z wykrzykiwaniem nazwy zupełnie innego klubu w losowym miejscu w kraju

    Zresztą co do samego krzyczenia - kiedyś kumpel z pracy, ultras Warty, wziął mnie na jeden mecz swojego klubu. Było średnio, wieczne stanie i śpiewanie jak z kartki przyśpiewek. A ja chciałem popatrzeć na mecz, pointeresować się wynikiem i drużyną... Losowe skandowanie nie ma żadnego związku z interesowaniem się klubem. Rozumiem skandowanie i zagrzewanie do dopingu, ale fajnie jak idzie to w parze z wydarzeniami podczas meczu. Skandowanie "Tylko Stomil, OKS" równie dobrze można puścić z taśmy. I odhaczone. Bo nie wydaje mi się, by to cokolwiek komuś dawało.

    I dobrze napisał Semen. Tacy "fanatycy" pokrzyczą, a za kilka lat z tego wyrosną. My zostaniemy
    Z innej beczki, na Warcie Poznań był kiedykolwiek ruch ultras?

  40. Powrót do góry    #82
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Proponuję zaprzestać wbijania sobie szpilek w pupę kto jest ultras, kto piknik bo jest nas na tyle mało, że szkoda na waśnie we własnym sosie.

    Skoro tak mocno angażujemy się w mecze naszych przyjaciół na ich stadionach to zaprośmy ich do nas na mecz. Niech przyjadą, zrobią SHOW w granicach by klub nie płacił kar i pokażą jak to są wstanie poświęcić się dla kumpli z którymi mają zgodę.

    Ciekawe jaka będzie frekwencja w tym sezonie. Nich Stomil i reszta pomoże wykręcić chociaż 4 miejsce w lidze pod względem sprzedanych biletów
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  41. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi FATaMORGANa za jego przydatny post!

    Pablosss (12-12-2018), kitas (13-12-2018), rogal1979 (12-12-2018)

  42. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Mądrego to i warto posłuchać. Brawo Ty!

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pablosss za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (12-12-2018)

  44. Powrót do góry    #84
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    Co się tak tego skandowania uczepiłeś? To jest jedno z mniej ważnych elementów, ważniejsze jest po prostu chodzenie na mecze. Ja jako osoba uważająca się za fanatyka będę chodził na Polonię i się z nią identyfikował zawsze. Natomiast zgody i wspieranie ich też jest baardzo ważne.
    No i git, tylko nie wiem czemu się utarło że pikniki na mecze nie chodzą Bo jestem ciekaw ilu takich ultrasów za 10 lat przykładowo będzie chodzić na Polonię Bo jakoś mi się nie wydaje, że te niedobitki na trybunach w ostatnich latach to byli ultrasi... Ale już starczy, żeby nie było że się uczepiłem - po prostu śmieszy mnie ta "ideologia" Ale póki nikomu nie szkodzą i jeśli napędzają doping i frekwencję to tylko przyklasnąć. I tak jak napisał kolega - niech się chłopaki ze Stomilu jakoś odwdzięczą Chyba, że zgoda to tylko puste słowa.

    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    Z innej beczki, na Warcie Poznań był kiedykolwiek ruch ultras?
    Bardziej takie meeeega amatorskie skandowanie, ale dosyć zorganizowane.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  45. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Proponuję zaprzestać wbijania sobie szpilek w pupę kto jest ultras, kto piknik bo jest nas na tyle mało, że szkoda na waśnie we własnym sosie.

    Skoro tak mocno angażujemy się w mecze naszych przyjaciół na ich stadionach to zaprośmy ich do nas na mecz. Niech przyjadą, zrobią SHOW w granicach by klub nie płacił kar i pokażą jak to są wstanie poświęcić się dla kumpli z którymi mają zgodę.

    Ciekawe jaka będzie frekwencja w tym sezonie. Nich Stomil i reszta pomoże wykręcić chociaż 4 miejsce w lidze pod względem sprzedanych biletów
    Dobrze wiemy do czego doprowadziły waśnie pomiędzy działaczami. Wyciągnijmy wnioski. Jeśli kolega ultras ma ochotę podzielić się z nami informacjami co robią ultrasi Polonii to proszę bardzo. Przeczytanie informacji raz na jakiś czas o Stomilu nie wyrządzi nikomu krzywdy. A jak Stomilowcy przyjadą raz w sezonie na nasz mecz wesprzeć doping to już będzie jakaś korzyść dla nas.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (12-12-2018)

  47. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...ign=newswidget


    no i fajno. mamy trzeciego juniora
    pomidor

  48. Powrót do góry    #87
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...e-klub/wn0ncv6

    Jak i również niedługo nowego właściciela...Wiadomo było, że się dogadają i żadne czarnowidztwa się nie spełnią

  49. Powrót do góry    #88
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jeszcze tylko gość z Ekstraligi i skład zamknięty
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  50. Powrót do góry    #89
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Czyżby Burger z Zielonej? Według mnie powinniśmy postarać się o E. Kozę w sytuacji kiedy nie dopuszczą Stali Rzeszów. Solidny zawodnik, chyba często niedoceniany a kręci się w okolicach dyszki prawie co mecz. Tylko czy on sam by się zdecydował na taki ruch? Odległość spora więc pewnie znów by wrócił do Krakowa..

  51. Powrót do góry    #90
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Burger chyba kończy karierę. Były słuchy o Niedźwiedziu, ale on wybrał inny klub. Koza jak najbardziej tak, ale nie dzielmy skóry na... niedźwiedziu (ekhem).
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Strona 2 z 53 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •