Strona 45 z 53 PierwszyPierwszy ... 354344454647 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,981 do 2,025 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1981
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Dzisiaj entuzjazm, od kwietnia trudy "życia" Allle gratuluję derbów, trochę tego brakowało, dobrze, że w końcu historia będzie wyprostowana choć trochę
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  2. Powrót do góry    #1982
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Co wy wszyscy z tym entuzjazjem. Zal dupe sciska ze bydgoscy kibice maja troche radosci? Toc nikt tutaj nie zaklada od razu awansu do ekstraligi. Chcemy zespolu ktory powalczy z kazdym raz wygra raz przegra i koniec koncow zajmie 5 miejsce.

  3. Powrót do góry    #1983
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Co wy wszyscy z tym entuzjazjem. Zal dupe sciska ze bydgoscy kibice maja troche radosci? Toc nikt tutaj nie zaklada od razu awansu do ekstraligi. Chcemy zespolu ktory powalczy z kazdym raz wygra raz przegra i koniec koncow zajmie 5 miejsce.
    Nie wiem o co Ci chodzi. Bo raz to entuzjazm wcale mnie nie dziwi, a dwa to cieszę się, że zrobiliście pierwszy kro do powrotu do EL. Trochę brakuje "milicjantów"
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  4. Powrót do góry    #1984
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Akurat bardziej chodzilo mi o te torunskie *****

    Leszno akurat co roku odwiedzam i zycze im jak najlepiej.

  5. Powrót do góry    #1985
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz już rozpoczęła budowę składu na sezon 2020, a jako pierwszy pozostanie zadeklarował kapitan „Gryfów”, Kamil Brzozowski. Czy podobnego ruchu i podjęcia pierwszoligowego wyzwania możemy się spodziewać ze strony francuskiego specjalisty od długiego toru? –

    Myślę, że tak. Byłoby to dla mnie nowe wyzwanie. Startowałbym tam pierwszy… no, właściwie to drugi raz, ale w Rzeszowie to był tylko krótki epizod. Na pewno będzie tam jeszcze trudniej, ale chciałbym zostać w Polonii, zdobywać dla niej punkty w wyższej lidze i wygrać z nią parę spotkań – zakończył Dimitri Bergé

    https://www.speedwaynews.pl/aktualno...istrzem-swiata

    Czyli można przypuszczać, że DB na pewno zostanie w klubie. Pewnie na początku tygodnia Kanclerz ogłosi pozytywne rozmowy ze "Spidłej Colą" a potem dogada temat z Dimą
    Ivacić kontrakt ważny ma jeszcze przez rok i zostanie jeszcze do ugadania Siopek z obecnej kadry. Kuluary te działają a Tomek się sporo angażuje. Zobaczymy kogo los nam przyniesie

  6. Powrót do góry    #1986
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Dzisiaj entuzjazm, od kwietnia trudy "życia" Allle gratuluję derbów, trochę tego brakowało, dobrze, że w końcu historia będzie wyprostowana choć trochę
    W przyszlym sezonie to jeszcze nie beda Derby a typowy mezalians.
    My musimy najpierw swoja druzyne odbudowac a potem ewentualnie
    pomyslec o ciagnieciu za uszy ulomnego sasiada,jak juz w przeszlosci bywalo.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #1987
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Ja bym na miejscu Kanclerza wyciągnał Lahtiego z loko (sr 2,111 i top 6 ligi) przy odejściu Lebiediewa do Rybnika Loko staje się kandydatem do spadku bo 2 dziur chyba nie załata. Siopka bym sobie darował ale polak potrzebny to może mateusz Szczepaniak który ostatnie sezony ma niezłe i macie polaka. W protasa nie wierze bo im wiecej Kanclerz gada too tym gorzej to wychodzi (Hancock)

  8. Powrót do góry    #1988
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W przyszlym sezonie to jeszcze nie beda Derby a typowy mezalians.
    My musimy najpierw swoja druzyne odbudowac a potem ewentualnie
    pomyslec o ciagnieciu za uszy ulomnego sasiada,jak juz w przeszlosci bywalo.
    Haha Get Welle spadły i 1 liga ! Derby derby czas zaczać

  9. Powrót do góry    #1989
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Przestańcie bredzić o Protasie bo to jakieś giga S-F.

    Brzozowski
    Grajczonek
    Berge
    Tonder

    Do tego taki Lahti ( pasował by idealnie) + jakiś spad z Ekstraligi typu Jack Holder i można jechać.

  10. Powrót do góry    #1990
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 110 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W przyszlym sezonie to jeszcze nie beda Derby a typowy mezalians.
    My musimy najpierw swoja druzyne odbudowac a potem ewentualnie
    pomyslec o ciagnieciu za uszy ulomnego sasiada,jak juz w przeszlosci bywalo.
    No, wystarczy spojrzeć na tabelę wszechczasów

  11. Powrót do góry    #1991
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W przyszlym sezonie to jeszcze nie beda Derby a typowy mezalians.
    My musimy najpierw swoja druzyne odbudowac a potem ewentualnie
    pomyslec o ciagnieciu za uszy ulomnego sasiada,jak juz w przeszlosci bywalo.
    Cudownie że powracają Derby. Fajnie będzie znowu zobaczyć dyliżansy i wozy konne jak chłopaki z Trolunia przyjadą do miasta. Tylko panowie pamiętajcie, że u nas trzeba te worki koniowi pod ogon zakładać.

  12. Powrót do góry    #1992
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Miedziek podobno w toruniu. Pasuje idealnie, prymitywny zawodnik w prymitywnym klubie.

  13. Powrót do góry    #1993
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Pepe zaprzeczyl dzisiaj jakoby kontaktowal sie z Polonia w sprawie transferu, czyli cos jest na rzeczy
    Ostatnio edytowane przez Scorpion ; 22-09-2019 o 21:07

  14. Powrót do góry    #1994
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Pepe zaprzeczyl dzisiaj jakoby kontaktowal sie z Polonia w sprawie transferu, czyli cos jest na rzeczy
    Tak jest na rzeczy, ze powiedział ze zostaje w Falubazie na 2020

  15. Powrót do góry    #1995
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Tak jest na rzeczy, ze powiedział ze zostaje w Falubazie na 2020
    To tylko zaslona dymna

  16. Powrót do góry    #1996
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Kontrakt ma więc zostaje, ale może być przecież wypożyczony..
    Ja mam wątpliwości czy w I lidze byłby takim pewnym liderem pełną gębą. Już chyba pomału idzie śladem Balińskiego.
    Ja osobiście nigdy fanem Protasiewicza nie byłem, ale szanuje gościa za karierę i wszystkie sezony w Polonii i duży wkład w medale.
    Na pewno marketingowo byłby to dobry transfer, ale ja raczej liczę na inne nazwiska. Na pewno jest trochę zawodników lepszych i sporo tańszych

  17. Powrót do góry    #1997
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Protasiewicz na Nice to srednia około 2,2 spokojnie ale on zostanie w Falubazie

  18. Powrót do góry    #1998
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Kontrakt ma więc zostaje, ale może być przecież wypożyczony..
    Ja mam wątpliwości czy w I lidze byłby takim pewnym liderem pełną gębą. Już chyba pomału idzie śladem Balińskiego.
    Ja osobiście nigdy fanem Protasiewicza nie byłem, ale szanuje gościa za karierę i wszystkie sezony w Polonii i duży wkład w medale.
    Na pewno marketingowo byłby to dobry transfer, ale ja raczej liczę na inne nazwiska. Na pewno jest trochę zawodników lepszych i sporo tańszych
    To dawaj te nazwiska a nie

  19. Powrót do góry    #1999
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Ja mam wątpliwości czy w I lidze byłby takim pewnym liderem pełną gębą. Już chyba pomału idzie śladem Balińskiego.
    Balon po odejściu z Unii do Rybnika miał w 2015 roku w 1. lidze średnią 2,191, będąc siódmym najskuteczniejszym
    zawodnikiem ligi. Dla tak doświadczonych zawodników zejście ligę niżej oznacza olbrzymi skok wyników. Popatrz na
    Grzesia Walaska - skok z zeszłorocznego 1,275 w Ekstralidze na 1,976 w tym roku dla Ostrowa.

  20. Powrót do góry    #2000
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Czytam o najlepszych seriach mistrzowskich i mam flashback ze złotego kasku z 1999 r. Gdyby nie ten masakryczny wypadek to Polonia najpewniej miałaby serię czterech tytułów z rzędu. Nie zapomnę jak po tym katapultowaniu Tomka bydło wrocławskie się cieszyło na trybunach.

  21. Powrót do góry    #2001
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Nie dla PePe w Polonii. Przy ostatnim odejściu wystarczająco nas wyrolował. Zapomnieli co niektórzy?

  22. Powrót do góry    #2002
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Nie dla PePe w Polonii. Przy ostatnim odejściu wystarczająco nas wyrolował. Zapomnieli co niektórzy?
    A dzisiaj jest inaczej ?

  23. Powrót do góry    #2003
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    a potem ewentualnie pomyslec o ciagnieciu za uszy ulomnego sasiada,jak juz w przeszlosci bywalo.
    Fakt, w przeszłości nie raz ciągneliśmy ułomnego sąsiada za uszy

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    ale polak potrzebny to może mateusz Szczepaniak
    Tylko nie Szczepaniak...

    W protasa nie wierze bo im wiecej Kanclerz gada too tym gorzej to wychodzi (Hancock)
    Z tego co kojarzę to Hancocku on się wypowiadał niewiele. Raczej inni wkładali mu te słowa w usta.

    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Nie dla PePe w Polonii. Przy ostatnim odejściu wystarczająco nas wyrolował. Zapomnieli co niektórzy?
    Nie zapomnieli, ale aż do śmierci mamy mu wypominać? Choć faktem jest, że w ten transfer raczej nie wierze. Bardziej coś w stylu Lahti, Ljung.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Powrót do góry    #2004
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Wczoraj Protasiewicz potwierdził, że będzie w następnym
    sezonie 2020 jeździł w Falubazie. Ten temat możemy zamknąć.
    Wierzę w Kanclerza musimy poczekać na pewno będzie ciekawie.

  25. Powrót do góry    #2005
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Dimitri Berge mistrzem świata na longtracku!
    Gratulacje!

  26. Powrót do góry    #2006
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Kanclerz niech szuka młode strzelby by je objeździć w 1 lidze i mieć za 2 lata 3/4 zespołu na e-ligę. Jedyny starszy Pan to może być Pepe, reszta niech jeździ gdzie indziej.
    A za rok jako juniorów tych dwóch chłopaczków z BTŻ i mają 5 lat jazdy jako junior i duże szanse, że będziemy mieć w składzie seniora wychowanka (w 2025 roku )
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  27. Powrót do góry    #2007
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Jak dla mnie PePe to była tylko mrzonka, ma wazny kontrakt, więc mało realne, aby Falubaz rezygnował z Polaka z ważnym kontraktem. No, chyba że szykują szturm rynku, ściągną jakiegoś asa i wówczas pozwolą na wypożyczenie Piotrka do Polonii. Poza tym na chwilę obecną PePe nie może się inaczej wypowiadać.

    Opcja Lahti/Ljung jak pisze vicar bardziej realna i wg mnie całkiem niezła i zwłaszcza Ljung to byłby zawodnik, którego warto na I ligę mieć.

    Widzę, że niektórzy nadal żywią urazę do Piotrka za przejście do Falubazu. Podobnie zdziwieni byli chyba we Wrocławiu, jak Piotrek przechodził do Polonii. Też wówczas nie wierzyli, że po zdobyciu IMŚJ i dobrym sezonie we Wrocławiu odejdzie, a jednak wybrał Bydgoszcz Zawodnicy zmieniali i zmieniają kluby, bo to ich praca. Nie widzę sensu tak żyć przeszłością.
    Mrozek Griszy już wybaczył, a u nas wypomina się akcję sprzed ponad dekady
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #2008
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Mimo, że było jak było to taki rajder jak Pepe to wartość dodana. A my, aby bezpiecznie czuć się w Nice musimy dokonać wzmocnień, a wybór jaki jest to widać...
    Mnie trochę martwi to Jurkowe paplanie jęzorem na prawo i lewo. Nie wiem czy mnie pamięć nie myli, ale w przeszłości już kilka razy przez tą otwartość zapłaciliśmy frycowe.
    Łudzę się, że to taka strategia naszego Prezesa. Coś wiadomo jak tam poszły rozmowy z Grajczonkiem??


  29. Powrót do góry    #2009
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    To dawaj te nazwiska a nie
    Miałem na myśli zawodników od lat pewnych na Nice ligę, a nie tych z którymi klub pertraktuje. Tu i tak będzie wiele kaczek dziennikarskich. Skoro do klubu napływa mnóstwo ofert to może jakiś ciekawy lider sam się zaoferuje a i nas będzie na niego stać

    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Balon po odejściu z Unii do Rybnika miał w 2015 roku w 1. lidze średnią 2,191, będąc siódmym najskuteczniejszym
    zawodnikiem ligi. Dla tak doświadczonych zawodników zejście ligę niżej oznacza olbrzymi skok wyników. Popatrz na
    Grzesia Walaska - skok z zeszłorocznego 1,275 w Ekstralidze na 1,976 w tym roku dla Ostrowa.
    Może trochę przesadziłem, ale wielkich cudów bym się nie spodziewał tym bardziej przy tak słabych startach. Średnio 10 pkt na mecz jednak w zasięgu by pewnie było.
    Z Balonem to bardziej porównywałem w sensie, że Eliga już za mocna, więc trzeba zejść piętro niżej a za chwilę może i do II ligi o ile by chciał jeszcze jeździć kilka lat. Jednak to już rozmienianie się na drobne dla takiego zawodnika.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Z tego co kojarzę to Hancocku on się wypowiadał niewiele. Raczej inni wkładali mu te słowa w usta
    Niewiele. Tylko, że trafi ktoś z dwójki zawodników na "H"..a to wszystko po fiasku rozmów z Pedersenem, który już był jedną nogą w Polonii. Kanclerz pochwalił się tym w mediach, zadzwoniła Półtorak i przebiła Nickiego Koniec końców przyszedł dziadek a my i tak spadliśmy.

  30. Powrót do góry    #2010
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    O Ljungu mozna zapomniec. Zgodnie z zapisem w jego kontrakcie jezeli Unia nie zaproponuje mu nizszego kontraktu to musi zostac, a Sady juz nie raz wypowiadal sie, ze nie ma mowy o obnizce.

  31. Powrót do góry    #2011
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Może trochę przesadziłem, ale wielkich cudów bym się nie spodziewał tym bardziej przy tak słabych startach. Średnio 10 pkt na mecz jednak w zasięgu by pewnie było.
    Z Balonem to bardziej porównywałem w sensie, że Eliga już za mocna, więc trzeba zejść piętro niżej a za chwilę może i do II ligi o ile by chciał jeszcze jeździć kilka lat. Jednak to już rozmienianie się na drobne dla takiego zawodnika.
    Na pewno masz racje i jak zawodnik w tym wieku schodzi lige nizej, to juz raczej na najwyzszy poziom sportowy nie wroci (cos jak Miedziak idacy do Torunia w tym roku).
    Ale ja patrzylbym na to w ten sposob: wy za rok musicie wygrac co najmniej 5-6 meczow u siebie, by od razu nie spasc z hukiem. A budowa skladu po awansie to jest
    ogromnie trudne zadanie. Sprowadzenie takiego Protasa (choc z glosow plynacych z Zielonej raczej nieaktualne), ktory na wlasnym torze gwarantowalby dwucyfrowke
    w kazdym meczu przez najblizsze powiedzmy 2 lata, pozwala na spokojniejsze zbudowanie skladu: w tym roku sprowadzic Piotra i jeszcze kogos, za rok jeszcze jednego
    sensownego seniora, no i za 2 lata gdyby Protas odszedl na emeryture macie wciaz sensowny sklad bijacy sie o wysokie pozycje w lidze.

    No ale to jest dyskusja czysto teoretyczna

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Kartas (24-09-2019)

  33. Powrót do góry    #2012
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jak dla mnie PePe to była tylko mrzonka, ma wazny kontrakt, więc mało realne, aby Falubaz rezygnował z Polaka z ważnym kontraktem. No, chyba że szykują szturm rynku, ściągną jakiegoś asa i wówczas pozwolą na wypożyczenie Piotrka do Polonii. Poza tym na chwilę obecną PePe nie może się inaczej wypowiadać.

    Opcja Lahti/Ljung jak pisze vicar bardziej realna i wg mnie całkiem niezła i zwłaszcza Ljung to byłby zawodnik, którego warto na I ligę mieć.

    Widzę, że niektórzy nadal żywią urazę do Piotrka za przejście do Falubazu. Podobnie zdziwieni byli chyba we Wrocławiu, jak Piotrek przechodził do Polonii. Też wówczas nie wierzyli, że po zdobyciu IMŚJ i dobrym sezonie we Wrocławiu odejdzie, a jednak wybrał Bydgoszcz Zawodnicy zmieniali i zmieniają kluby, bo to ich praca. Nie widzę sensu tak żyć przeszłością.
    Mrozek Griszy już wybaczył, a u nas wypomina się akcję sprzed ponad dekady
    Nie o fakt przejścia do Falubazu, ale o styl w jakim to zrobił. Nie mam pretensji, że poszedł gdzie więcej płacą.
    Jednak obiecywać, że podpisze umowę. Zwołano konferencję, a PePe w tym czasie siedział w Zielonej podpisując kontrakt.
    Takie ciosy w plecy się pamięta. Nie określa się później takich ludzi jako przyjaciół. Nie byłby to zawodnik, któremu bym kibicował. Niezależnie od barw.
    Co do życia przeszłością masz rację nie ma co nią żyć. PePe w żużlu to przeszłość. Szkoda czasu.

  34. Powrót do góry    #2013
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Mało tego. Wszystko było dograne a Pepe przeciągał wysłanie podpisanych papierów zasłaniając się chorą córką i brakiem czasu(pobytami w szpitalu). Szkoda tylko, że wtedy był w ZG i dogadywał się z Falubazem. Przecież można odejść po ludzku i nie byłoby problemu.

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    kitas (24-09-2019), never_mind (24-09-2019)

  36. Powrót do góry    #2014
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Gollob tez swego czasu bral torta od kibicow twierdzil, ze nie wiadomo jak bedzie, ze dyskutuja a byl juz dogadany w Tarnowie. Ostrów robi podchody pod Lamberta, Milik podobno blisko Gdanska. Ciekawie zapowiada nam sie 1 liga w przyszłym sezonie.

  37. Powrót do góry    #2015
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Fakt, z Pepe chodziło o styl. Taki porządny człowiek, a rozstał się w taki sposób - ciężko powiedzieć dlaczego. Golloba bym z kolei nie winił - w Polonii było bagno, długi, nie wiadomo było czy pojedziemy w Elidze, nic dziwnego że się dogadał w Tarnowie. Wziął torta i mówił że nie wiadomo jak będzie ale co miał powiedzieć? "Dzieki za tort, ale będę jeździ w Tarnowie?" Wtedy od dawna się czuło, że to tylko kurtuazja. Natomiast Pepe mógł to zrobić lepiej.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  38. Powrót do góry    #2016
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2006
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Wracając do przymiarek transferowych - w tym sezonie wiek juniora zakończył Patryk Rolnicki. Nie wiem, jakie plany ma wobec niego GKM ale myślę, ze warto by było go ściągnąć do nas. Nawet pod nr 8/16 byłby całkiem sensowny

  39. Powrót do góry    #2017
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez szymon001 Zobacz posta
    Wracając do przymiarek transferowych - w tym sezonie wiek juniora zakończył Patryk Rolnicki. Nie wiem, jakie plany ma wobec niego GKM ale myślę, ze warto by było go ściągnąć do nas. Nawet pod nr 8/16 byłby całkiem sensowny
    Pomysł godny rozważenia, ale obstawiam, że pod numer 8/16 byłoby mu bliżej do Tarnowa
    #DW43 #GetWellDarcy

  40. Powrót do góry    #2018
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Jak to szybko można sobie przypomnieć grzechy i grzeszki osoby, na którą się obrażamy...
    O ile dobrze pamiętam to Protas przedstawiał tę sytuację troszeczkę inaczej - odpowiadały mu warunki, ale nie obiecywał, że podpisze. Czy kłamał? Czy może działacze z góry założyli, że wszystko im się uda, a w momencie kryzysowym zrzucili odpowiedzialność na kogoś innego? Jakimś dziwnym trafem Tillingera cały polski żużel "oszukiwał"...
    To, niestety, jest biznes i negocjacje, w których nigdy nie odkrywa się wszystkich kart.
    Jackowi zdarzyło się uciec do Piły i wrócić po kilku latach z podkulonym ogonem; Tomkowi zdarzało się pozdrawiać kibiców z Tarnowa, Gorzowa, Torunia i Grudziądza o Bydgoszczy całkowicie zapominając.
    Jaka jest prawda o odejściu Protasa się pewnie nigdy nie dowiemy, byłbym jednak ostrożny w zakładaniu, że którakolwiek ze stron ma całkowitą rację...

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chrzan za jego przydatny post!

    mentikk (24-09-2019)

  42. Powrót do góry    #2019
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Fakt, z Pepe chodziło o styl. Taki porządny człowiek, a rozstał się w taki sposób - ciężko powiedzieć dlaczego. Golloba bym z kolei nie winił - w Polonii było bagno, długi, nie wiadomo było czy pojedziemy w Elidze, nic dziwnego że się dogadał w Tarnowie. Wziął torta i mówił że nie wiadomo jak będzie ale co miał powiedzieć? "Dzieki za tort, ale będę jeździ w Tarnowie?" Wtedy od dawna się czuło, że to tylko kurtuazja. Natomiast Pepe mógł to zrobić lepiej.
    Nie tylko tym kibicom mowil, ze nie wiadomo jak bedzie. Pamietam jedna jego wypowiedz gdy mowil ze za pare dni znow spotka sie z Sawarskim na rozmowy a w miedzyczasie pojechal do Tarnowa kontrakt podpisac. Wtedy akurat Tomek byl Polonii najbardziej potrzebny ale kasa najwazniejsza. Zreszta Sawarski w pozniejszych latach nie raz mowil ze temat Tomka w Bydgoszczy jest zamkniety do poki jest prezesem wiec tez nie wszystko bylo wtedy wporzadku. To juz przeszlosc teraz najwazniejsze zeby zbudowac solidna druzyne 1 ligowa za rok dwa zaatakowac ekstralige i sprowadzic Emila

  43. Powrót do góry    #2020
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Nie tylko tym kibicom mowil, ze nie wiadomo jak bedzie. Pamietam jedna jego wypowiedz gdy mowil ze za pare dni znow spotka sie z Sawarskim na rozmowy a w miedzyczasie pojechal do Tarnowa kontrakt podpisac. Wtedy akurat Tomek byl Polonii najbardziej potrzebny ale kasa najwazniejsza. Zreszta Sawarski w pozniejszych latach nie raz mowil ze temat Tomka w Bydgoszczy jest zamkniety do poki jest prezesem wiec tez nie wszystko bylo wtedy wporzadku. To juz przeszlosc teraz najwazniejsze zeby zbudowac solidna druzyne 1 ligowa za rok dwa zaatakowac ekstralige i sprowadzic Emila
    I Szymona

    Buczkiem tez bym nie wzgardził, chociaż tak po prawdzie to bardziej na I ligę, np. za rok.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #2021
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Udam że nie widziałem postu o Rolnickim. On byłby dobry do jazdy w II lidze za prezesury Władka, gdzie trzeba było zbierać jakieś pozostałości
    Grajczonek raczej jest klepnięty, więc wychodzi na to, że dwójka polskich zawodników już jest. Teraz można już spokojnie zabierać się za zagranicznych.

    Ps. Ljung miał chyba dość spory kontrakt w Tarnowie. To było 300.000 za podpis i 3000 za punkt? Coś kojarzę, że Ostaf dawniej o tym pisał. To przy wejściu do PO by nas kosztował ok 0,7 mln gdyby utrzymał obecną punktację. Chyba to trochę za dużo, ale nie wykluczam, że byśmy podołali. Gdyby zakończyć sezon na zasadniczej to mniej, ale nigdy nie wiadomo co się wydarzy w trakcie sezonu i jednak trzeba zakładać scenariusz maksymalny a nie minimalny.

  45. Powrót do góry    #2022
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    W piekarni i to toruńskiej usłyszałem że Kulakow nie ma jednak chęci iść do ich tylko do Bydgoszczy? Może Kartas masz jakieś informacje?
    Polonia Bydgoszcz

  46. Powrót do góry    #2023
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    I Szymona

    Buczkiem tez bym nie wzgardził, chociaż tak po prawdzie to bardziej na I ligę, np. za rok.
    Przecież wiadomo że Szymon, Krzysztof i Emil to trzon naszego (ewentualnego) ekstraligowego zespołu jako uzupełnienie Protasiewicz i Orwat... zamiast Jonssona
    BKS Polonia Bydgoszcz

  47. Powrót do góry    #2024
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    W piekarni i to toruńskiej usłyszałem że Kulakow nie ma jednak chęci iść do ich tylko do Bydgoszczy? Może Kartas masz jakieś informacje?
    Wiktorowi dużo bardziej pasuje nasz niż ich tor. Ponadto u nas byłby liderem a tam niekoniecznie ale pewnie finanse zdecydują.

  48. Powrót do góry    #2025
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,493
    Kliknij i podziękuj
    2,161
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Wiktorowi dużo bardziej pasuje nasz niż ich tor. Ponadto u nas byłby liderem a tam niekoniecznie ale pewnie finanse zdecydują.
    A w tym względzie nie mamy do getłela startu.

Strona 45 z 53 PierwszyPierwszy ... 354344454647 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •