Strona 7 z 53 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #271
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ameryki nie odkryłeś. Nadal mamy dług do spłacenia, do tego baza sponsorów po odejściu Władka dopiero się buduje - dlatego przecież odrzuciliśmy ofertę startu w Nice 1. PLŻ (czy jak to się teraz nazywa). Przecież wiadomo, że to nie jest tak, że nagle w tydzień po konferencji z Tomkiem i Bońkiem wpływa milion złotych od sponsorów... O ile odczuwam ze zrozumiałego powodu nostalgię za KA to nie oszukujmy się - turnieje indywidualne są deficytowe. Tym bardziej jak czołówka ma zaklepanego Jancarza czy Smoczyka. Przede wszystkim chcemy wyjść na prostą, nie będzie PO - to trudno.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 06-02-2019 o 14:03
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  2. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (06-02-2019), never_mind (06-02-2019), rogal1979 (06-02-2019)

  3. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    tak zdrowo rozsądkowo myśląc kryterium w tym roku to pasowałoby do rozebranej trybuny i parkingu...

    najlepszej trybuny nie ma - wykopki. parkingu maszyn nie ma a pogoda pies wie jaka w maju.

    wydaje mi się że dobra decyzja. oby szybko ten przetarg ogarnęli i coś zaczęło się dziać.

    czekam na derby w ekstra tyfusy

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    rogal1979 (07-02-2019)

  5. Powrót do góry    #273
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Przeczytałem właśnie artykuł o KA zamieszczony na stronie PS.
    Jak dla mnie wynika z niego, że tak naprawdę w bydgoskiej Polonii nadal nie ma kasy na to by wyrwać się z drugoligowego marazmu.
    Tłumaczenie (J.Kanclerza) rezygnacji z rozegrania tego turnieju tym, że zawodnicy mają dograne starty w memoriałach Jancarza i Smoczyka jest żałosne.
    Żużlowcy w marcu sami szukają startów. Łatwiej i taniej ich do takowych zaprosić niż w środku sezonu.
    Hałasu za sprawą konferencji było dużo, ale nie zdziwię się jak bydgoski zespół nie awansuje nawet do fazy PO.
    ty się naprawdę martw o swój klub z którego wszyscy uciekają a za Polaka musi "robić" Norweg emeryt.
    Polonia wyjdzie na prostą i sobie poradzi a żałosny to jest jedynie twój post.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi never_mind za jego przydatny post!

    rogal1979 (07-02-2019)

  7. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ...a coś merytorycznie?
    Czytałeś moje wcześniejsze posty na temat bydgoskiej Polonii?
    Popierałem oszczędnościowe podejście do tematu nie tylko Kanclerza, ale także, mimo mej antypatii do niego, także Wł.Golloba.
    Zrozumiałeś coś z tych wpisów troglodyto?
    To, że nie jestem kibicem twojej(?) drużyny nie oznacza, że nie interesuje/martwi mnie jej los.
    Przypuszczam,że częściej bywałem na zawodach na stadionie przy Sportowej niż Ty,
    ale co tam zamiast napisać konkretnie i rzeczowo na temat wolałeś przykozaczyć w necie.

    ...a co do KST to już dawno na nim, funkcjonującym z takimi władzami, postawiłem krzyżyk.

    vicar, odniosłem się do tego, że J.Kanclerz mówił o tym, że rozważał start w I Lidze analizując składy,więc jakieś pieniądze ponad to co potrzebne na drugoligowe gonki z pewnością ma. Uważam ponadto, że konferencja, która była PR-owskim strzałem w dziesiątkę i dzięki której o bydgoskim żużlu stało się głośno nawet w mediach ogólnopolskich, mogła być jeszcze lepiej wykorzystana. Pan Jerzy mógł iść dalej. Mówiąc krótko, po akcji z Zibim i Tomkiem z pewnością łatwiej byłoby mu znaleźć chętnych do wsparcia finansowego tej imprezy.
    Wspomniane memoriały są słabą wymówką, przecież na starcie i tak nie zgromadziłby absolutnego TOP-12(resztę stanowiliby zapewne zawodnicy Polonii), a bardzo dobrych zawodników szukających startów w marcu jest naprawdę sporo.
    Reasumując:
    Moim zdaniem, albo jest gorzej niż malowano to podczas konferencji lub nowy właściciel robi błąd nie idąc za ciosem czyli nie wykorzystując ogromnego sukcesu spotkania z dziennikarzami
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 07-02-2019 o 09:12

  8. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Stadion rokopany,troche jeszcze do splacenia,nowi ludzie ktorzy nie lubia wyrzucac pieniedzy w bloto.
    Kanclerz skalkulowal i doszedl do wniosku,ze KA byloby deficytowa impreza a od takiej nowych porzadkow
    nie warto zaczynac.Podejrzewam,ze gdyby mial cien nadziei,ze impreza sie chociaz zbilansuje,podjalby sie
    organizacji juz w tym roku.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Widzę to inaczej. Sądzę, że przejmując klub nie planował jej zorganizować.
    Tyle, że sytuacja się zmieniła, bo wokół Polonii, po konferencji zrobiła się bardzo korzystna atmosfera.
    Nie podjął rękawicy. W mojej ocenie to błąd, no chyba, że tak jak napisałem jest gorzej niż to się przedstawia.
    ...i jeszcze jedno:
    Sam fakt reaktywacji KA byłby kolejnym pozytywnym sygnałem wysłanym z klubu.
    Nie musiałby to być "wielki" turniej.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 07-02-2019 o 09:12

  10. Powrót do góry    #277
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Nie widzę nic zdrożnego w tym, że Prezes Kanclerz odpuścił w tym roku Kryterium Asów. Lepiej odpuścić niż wpaść w kłopoty niczym Diamentowy Ireneusz.
    Trybuna rozkopana, drobne długi jeszcze do spłacenia, a organizacja imprezy wymaga zaangażowania sił, a te w tym momencie lepiej skierować ku organizacji budżetu/sponsorów na sezon ligowy.
    Co ciekawe sądząc po powyższych wpisach póki co kibice Polonii murem stoją murem za Kanclerzem.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    never_mind (07-02-2019)

  12. Powrót do góry    #278
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Zrozumiałeś coś z tych wpisów troglodyto?
    i kto tu próbuje być (z nędznym skutkiem) kozakiem? ciekawe czy w realu miałbyś odwagę wypowiedzieć obelgę.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Przypuszczam,że częściej bywałem na zawodach na stadionie przy Sportowej niż Ty,
    Nie znasz mnie i nawet nie masz pojęcia jak bardzo błądzisz.
    Nie pierwszy i z pewnością nie ostatni raz.

  13. Powrót do góry    #279
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Żeby turniej nazwać Kryterium Asów to w stawce zawodników muszą być Asy. Biorąc pod uwagę to, że jesteśmy średnią drugoligową drużyną to ciężko załatać stawkę naszymi zawodnikami. Na przyjazd czołowych raiderów trzeba mieć kasę, a ją lepiej przeznaczyć na działanie klubu. Stadion i parking też się nie nadają więc decyzja Kanclerza bardzo dobra.

    Odnośnie Tomka w Polonii to dziwi mnie, że Jacka za sobą nie ciągnie.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi FATaMORGANa za jego przydatny post!

    never_mind (07-02-2019), rogal1979 (07-02-2019)

  15. Powrót do góry    #280
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Odnośnie Tomka w Polonii to dziwi mnie, że Jacka za sobą nie ciągnie.
    Całe szczęście. Wymiana zdań pomiędzy nim a Jagłą na fb chluby mu nie przynosi i w mojej ocenie dyskwalifikuje jako trenera młodzieży.

  16. Powrót do góry    #281
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Masz rację. Chodzi mi raczej o to, że bracia chyba już tak się nie ciągną jak kiedyś.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  17. Powrót do góry    #282
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    A tu ciekawostka, kilka ciepłych słów o byłym prezesie Panu Polkowskim. Zdaje się, że to on rozpoczął politykę niepowiększania zadłużenia. Niestety nie miał cech osobowościowych, które pozwoliłyby pójść do przodu.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/80...rzetelne-kluby

    Startowałem w kilku polskich klubach. Z niektórymi mam lepsze wspomnienia, a z niektórymi gorsze. Uważam jednak, że jeżeli żużel się nie zmieni, to w kolejnych latach zawodnicy mogą mieć duże problemy. Czasami masz to szczęście, że trafisz na odpowiednich ludzi. Taką osobą był na przykład pan Polkowski z Bydgoszczy. Był dla mnie dobrym szefem - ocenił.

  18. Powrót do góry    #283
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    i kto tu próbuje być (z nędznym skutkiem) kozakiem? ciekawe czy w realu miałbyś odwagę wypowiedzieć obelgę.



    Nie znasz mnie i nawet nie masz pojęcia jak bardzo błądzisz.
    Nie pierwszy i z pewnością nie ostatni raz.
    1) Nie ja zacząłem, a Ty dalej kozaczysz...
    Klubowi zamigotał lepsza przyszłość i już widzę, że niektórzy mają się za siłaczy...
    2) Nie znam. na szczęście... Zresztą działa to w obie strony.
    Po raz kolejny nie używasz rzeczowych argumentów.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 07-02-2019 o 17:01

  19. Powrót do góry    #284
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    1) Nie ja zacząłem, a Ty dalej kozaczysz...
    Klubowi zamigotał lepsza przyszłość i już widzę, że niektórzy mają się za siłaczy...
    2) Nie znam. na szczęście... Zresztą działa to w obie strony.
    Po raz kolejny nie używasz rzeczowych argumentów.
    Wszedłeś na obce terytorium, zaatakowałeś prezesa, a kibice gremialnie stanęli po jego stronie. Wasz prezes chyba nie ma tak komfortowej sytuacji?

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    never_mind (07-02-2019)

  21. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Obce terytorium? Dobrze się czujesz?
    To jest ogólnopolskie forum, a nie grill w lesie.

    Nie zaatakowałem/obraziłem prezesa! Przeczytaj jeszcze raz ten post to może to do Ciebie dotrze,
    że nazwałem żałosnym jego tłumaczenie,a nie jego(tj. Jerzego Kanclerza) osobę , którego szanuję
    i z którym miałem przyjemność kilkukrotnie rozmawiać.

    Polska język, trudna język.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 07-02-2019 o 20:20

  22. Powrót do góry    #286
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Wszedłeś na obce terytorium, zaatakowałeś prezesa, a kibice gremialnie stanęli po jego stronie. Wasz prezes chyba nie ma tak komfortowej sytuacji?
    moze spytaj Kanclerza czy chcialbym miec taki dyskomfort jak Termos. W napinaniu to wy dalej EL
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  23. Powrót do góry    #287
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    moze spytaj Kanclerza czy chcialbym miec taki dyskomfort jak Termos. W napinaniu to wy dalej EL
    o jakim napinaniu mowa? gdzie? w którym miejscu?
    a co do dyskomfortu, to oczywiście w kwestii finansów takowego
    nie macie od lat - kłopot polega na tym, że kompletnie nic
    z tego nie wynika a toruński klub jest do tego najbardziej
    "toksycznym" klubem ekstraligi.

  24. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Te wstawki o Toruniu slabe.. moze im nie idzie ale kibice Polonii nie powinni do kibicow torunskich startowac z takimi slabymi tekstami.. na razie Polonia ma Golloba i Bonka, ale i 3 lige i zaprany stadion. A Torun ma super stadion, Ekstralige i gwiazdy w zespole. Wiec te podsmie..jki o jakims toksycznym klubie sa slabe biorac pod uwage niedawne afery z Jackiem, Wladkiem i Oskarem w Polonii. Nie ma co prezyc muskulow, tylko poczekac na owoce.

  25. Powrót do góry    #289
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Te wstawki o Toruniu slabe.. moze im nie idzie ale kibice Polonii nie powinni do kibicow torunskich startowac z takimi slabymi tekstami.. na razie Polonia ma Golloba i Bonka, ale i 3 lige i zaprany stadion. A Torun ma super stadion, Ekstralige i gwiazdy w zespole. Wiec te podsmie..jki o jakims toksycznym klubie sa slabe biorac pod uwage niedawne afery z Jackiem, Wladkiem i Oskarem w Polonii. Nie ma co prezyc muskulow, tylko poczekac na owoce.
    Słabe to jest porównywanie 3-cio ligowego klubu, który dopiero co wstaje z kolan
    z jednym najbogatszych klubów w Polsce. Polecam czytanie ze zrozumieniem.
    W którym miejscu jest prężenie muskułów?
    A to co napisałem o Toruniu to sama prawda. Pomimo pieniędzy, stadionu i ekstraligi
    żużlowcy stamtąd uciekają włącznie z wychowankami a Ci którzy przychodzą
    zwykle obniżają loty.
    Ostatnio edytowane przez never_mind ; 08-02-2019 o 00:43

  26. Powrót do góry    #290
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie zaatakowałem/obraziłem prezesa! Przeczytaj jeszcze raz ten post to może to do Ciebie dotrze,
    że nazwałem żałosnym jego tłumaczenie,a nie jego(tj. Jerzego Kanclerza) osobę , którego szanuję
    i z którym miałem przyjemność kilkukrotnie rozmawiać.

    Polska język, trudna język.
    Pewnie, że nie obraziłeś. Sam to sobie wmawiasz. Próbujesz zdyskredytować rozmówcę sugerując, że nie rozumie tekstu pisanego, a czy sam go rozumiesz?
    Czy zaatakowałeś? Wg mnie tak, ale może nie jest to idealne słowo. Sensem mojej wypowiedzi było, że skrytykowałeś (dobre słowo?) Prezesa, który dostał pełne poparcie i zaufanie kibiców, którzy nie ubolewają oni nad brakiem Kryterium.

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    ...W napinaniu to wy dalej EL
    Przyjmuję jako komplement. Zrozumiałe jest, że po tylu latach siedzenia w jaskiniach w euforii wychodzimy z podniesionym czołem na ulice miast i wsi (też tej podbydgoskiej)

  27. Powrót do góry    #291
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Słabe to jest porównywanie 3-cio ligowego klubu, który dopiero co wstaje z kolan
    z jednym najbogatszych klubów w Polsce. Polecam czytanie ze zrozumieniem.
    W którym miejscu jest prężenie muskułów?
    A to co napisałem o Toruniu to sama prawda. Pomimo pieniędzy, stadionu i ekstraligi
    żużlowcy stamtąd uciekają włącznie z wychowankami a Ci którzy przychodzą
    zwykle obniżają loty.
    Przeciez sami zaczeliscie gadke o Toruniu w sumie porownujac dwa kluby na roznych obecnie biegunach. Semen jak zawsze przyfasolil swoja narracja i pozycja z gory, o tym ile to razy byl lub nie byl na zuzlu, ale generalnie nic zlego nie napisal.
    KA mozna bylo zrobic, ale tez nie jestem pewien czy mialoby to sens. Co do Asów - mozna zaprosic Asów z pierwszej ligi i mysle, ze sporo kibicow by chciala takie zawody obejrzec. Sami zuzlowcy tez chetnie by sie sprawdzili.
    Majac jednak wsparcie Tomka, Zibiego wg mnie spokojnie mozna bylo znalezc fundusze na reaktywacje tradycyjnego turnieju, skoro i klub powstaje z popiolu. PRowo byloby to wg mnie bardzo dobrym posunieciem. I raczej spokojnie by sie to zbliansowalo, oczywiscie trzebaby sie temu pomyslowi poswiecic.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #292
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przeciez sami zaczeliscie gadke o Toruniu w sumie porownujac dwa kluby na roznych obecnie biegunach. Semen jak zawsze przyfasolil swoja narracja i pozycja z gory, o tym ile to razy byl lub nie byl na zuzlu, ale generalnie nic zlego nie napisal.
    KA mozna bylo zrobic, ale tez nie jestem pewien czy mialoby to sens. Co do Asów - mozna zaprosic Asów z pierwszej ligi i mysle, ze sporo kibicow by chciala takie zawody obejrzec. Sami zuzlowcy tez chetnie by sie sprawdzili.
    Majac jednak wsparcie Tomka, Zibiego wg mnie spokojnie mozna bylo znalezc fundusze na reaktywacje tradycyjnego turnieju, skoro i klub powstaje z popiolu. PRowo byloby to wg mnie bardzo dobrym posunieciem. I raczej spokojnie by sie to zbliansowalo, oczywiscie trzebaby sie temu pomyslowi poswiecic.
    PRowo, kryterium byłoby super posunięciem, i dlatego trzymajnmy kciuki aby ta tradycja od sezonu 2020 powróciła. W tym momencie, jeśli nie ma terminów, zawodników, i mają wciskać coś na siłę z leszczami z 1szej ligi. To niech lepiej dadzą sobie spokoj zakladajcą ze Boniek i Tomek nie uciekną po jednym sezonie, niech się wezmą za organizację od przyszłego, nie nadchodzącego sezonu. I też bedzie dobrze

    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Całe szczęście. Wymiana zdań pomiędzy nim a Jagłą na fb chluby mu nie przynosi i w mojej ocenie dyskwalifikuje jako trenera młodzieży.
    Niech Jacek trzyma się jak najdalej od Polonii. Oczywiscie kiedyś świetnie się go oglądało na torze i był lokalnym idolem. Ale niestety, było to dawno. Juz wystarczająco napsuł sobie reputacji, m.in. wymiana "zdań" z Jagłą. Władek też precz.
    pomidor

  29. Powrót do góry    #293
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Postawiliście tu krzyżyk na tegorocznym Kryterium a szanse na jego rozegranie nie są wcale takie małe.

    Za PS - Obiektem zarządzał będzie KP Polonia Bydgoszcz.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...nclerz/40efydj
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 08-02-2019 o 16:52

  30. Powrót do góry    #294
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    I mówisz to teraz, jak już zdążyliśmy zjechać Semena?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  31. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Kartas (08-02-2019), lego (08-02-2019), rogal1979 (08-02-2019)

  32. Powrót do góry    #295
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Prowadziliśmy luźne rozmowy, ale na dzisiaj to już i tak nieaktualne - mówi Kanclerz. - Trenerem będzie kto inny. Będzie to ktoś urodzony w okolicach 65 roku i nie będzie z Bydgoszczy.

    Piotr Swist z 1968 ?

  33. Powrót do góry    #296
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Sam obstawiałem Śwista w swoich typach trochę wyżej jako opcję z poza Bydzi, tylko tak trochę ostrożnie bo jednak nie wiem czy z Piłą jakiekolwiek stosunki go jeszcze łączą. Trenerem tam nie jest ale może w jakiś sposób im jednak pomaga?

  34. Powrót do góry    #297
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,143
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Trener 2019: Jacek Krzyżaniak.
    Skład Polonii 2023: Zmarzlik, Woźniak, Michelsen, ... + wychowankowie BTŻu.

    Reszty nie zdradzę

  35. Powrót do góry    #298
    Użytkownik
    Dołączył
    03-03-2006
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Sam obstawiałem Śwista w swoich typach trochę wyżej jako opcję z poza Bydzi, tylko tak trochę ostrożnie bo jednak nie wiem czy z Piłą jakiekolwiek stosunki go jeszcze łączą. Trenerem tam nie jest ale może w jakiś sposób im jednak pomaga?
    Nie no bez jaj Świst w Polonii?? !! tylko nie to!

  36. Powrót do góry    #299
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Trener 2019: Jacek Krzyżaniak.
    Skład Polonii 2023: Zmarzlik, Woźniak, Michelsen, ... + wychowankowie BTŻu.

    Reszty nie zdradzę
    Michelsen? Ja to bym bardziej widział naszych bydgoskich ruskow, Emila, albo Artioma, jezdzili tu, mieszkaja tu, sponsorzy, znajomi Czemu Michelsen. Neeee.
    A Krzyzaniak z racji wykonywanej funkcji komisarza, może byc Trenerem jakiejs druzyny?

    Kolejna pozytywna i miła informacja. Zgrupowanie i treningi, wraz z odprawą naszego nowego szefa

    fb.png
    Ostatnio edytowane przez atrock92 ; 17-02-2019 o 16:40
    pomidor

  37. Powrót do góry    #300
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    No faktycznie Artiom jest nasz bydgoski....Od razu najlepiej w pakiecie z "naszym" Loktajevem, który też u nas jeździł i mieszka nadal w Bydgoszczy..
    Najważniejsze dwie opcje w przyszłość po awansie do E-ligi i pokazaniu, że wszystko jest stabilne i idzie w dobrą stronę, nie ma problemów a klub jest wypłacalny i z mocną pozycją to Emil + Woźniak bo te dwa nazwiska to kwestia czasu. Będzie się z kim identyfikować gdy swoi powrócą.

  38. Powrót do góry    #301
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No i Buczek na drugą linię. Jako opcja awaryjna Jonsson

    Na zgrupowaniu brakuje mi Oskara i Adamczaka... Chyba faktycznie nie będzie różowo jeśli chodzi o drugiego seniora
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Powrót do góry    #302
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Jonsson to może być łakomy kąsek na I ligę

    Prezydent Rafał Bruski w poniedziałek podpisał z firmą Ebud-Przemysłówka umowę na przebudowę wschodniej trybuny (sektor „B”) na stadionie Polonii Firma przejmie plac budowy 27 lutego br. Zakończenie prac planowane jest na koniec marca 2020 roku. Powstanie nowa trybuna dla kibiców z 2,5 tys. krzesełek, nowe zaplecze socjalne, nowy parking dla żużlowców. Wszystkie wymogi zostały uzgodnione z Polskim Związkiem Motorowym oraz Speedway Ekstraligą. - Termin nie jest zbyt wymagający. Mamy doświadczenie; prowadziliśmy i prowadzimy wiele prac nie tylko na terenie Bydgoszczy. Zdążymy! - powiedział Andrzej Wosik, prezes zarządu Ebud-Przemysłówka.

    W sezonie 2019 zawodnicy będą zmuszeni korzystać z prowizorycznego parkingu. Miejsca dla gości znajdować się będą w tunelu, z którego żużlowcy wyjeżdżają na tor, z kolei gospodarze ulokowani zostaną przy budynku klubowego warsztatu. Prezydent Bruski zapowiedział, że jest otwarty na dalszą przebudowę stadionu przy ul. Sportowej 2 (trybuny na łukach, trybuna główna).

    Czytaj więcej: https://expressbydgoski.pl/umowa-podpisana-mozna-budowac-stadion-polonii/ar/13897720#sport

    Więcej szczegółów i opisów jest w Pomorskiej

    Czytaj więcej: https://pomorska.pl/polonia-sie-zmieni-jest-umowa-na-remont-polonii-mozna-budowac-zdjecia-wideo/ar/13898158


    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 18-02-2019 o 16:57

  40. Powrót do góry    #303
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Ciekawe czy miasto myśli jeszcze o lukach po zakończeniu prostej? Czy po tym ile wyszła trybuna na prostej dadzą już sobie spokój.
    Polonia Bydgoszcz

  41. Powrót do góry    #304
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Odpowiedź na to pytanie jest w powyższym linku. Dostępne jest tam również wideo z konferencji.

  42. Powrót do góry    #305
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    No właśnie to mnie martwi bo mówią tylko o planach. Żaden krok w tą stronę nie został wykonany. W marcu 2020 zakończy się przebudowa, potem może ogłoszą konkurs na projekt, wyburzanie i skończy się tym że zaczną coś robić w 2023 przed wyborami. Chyba nie tak to miało wyglądać że teraz 10 lat będę przebudowywac stadion.
    Polonia Bydgoszcz

  43. Powrót do góry    #306
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Jakoś nie wierzę, że Bruski by tak zrobił w człona Kanclerza i kibiców, że wyburzył by łuk po czym tak to zostawił. Widać, że z Kanclerzem złapali wspólny język i chyba w miarę poprawnie i prawidłowo jak to mówi Tomek im się współpracuje. Dodał, że projekt całego stadionu już jest gotowy. Z resztą wizualizacje były już pokazywane gdzie łuki były w formie czterech prostokątów. Bruski twierdzi, że jak pokażemy "boom" na żużel, że jak klub będzie stopniowo szedł w górę sportowo i organizacyjnie to weźmie się za resztę. O to jestem jednak spokojny. Szkoda, że warunków nie stawiał jak 100 mln poszło na Zawiszę(w sumie stadion na łukach będzie niemal identyczny). Jest też szansa na nową TG ale projekt tego nie uwzględnia. To póki co jest najmniej pewna część inwestycji w stadion, ale możliwa. W sumie jak mówił nasz Prezydent, łuki to już nie będzie tak wielki koszt, bo nie ma tej całej infrastruktury za nimi jaka jest za trybuną na prostej. Mam nadzieję, że zaczną robić na przestrzeni maksymalnie 2 lat. Wtedy powinniśmy być w I lidze i byłby to odpowiedni czas na dalszy remont. Jednak z tą organizacją GP na naszym stadionie to przesadził. To, że obiekt będzie funkcjonalny i odpowiedni dla tego typu imprez nie idzie w parze z jego wyglądem i pojemnoscią czego on niestety nie rozumie
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 19-02-2019 o 15:53

  44. Powrót do góry    #307
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    No faktycznie Artiom jest nasz bydgoski....Od razu najlepiej w pakiecie z "naszym" Loktajevem, który też u nas jeździł i mieszka nadal w Bydgoszczy..
    Najważniejsze dwie opcje w przyszłość po awansie do E-ligi i pokazaniu, że wszystko jest stabilne i idzie w dobrą stronę, nie ma problemów a klub jest wypłacalny i z mocną pozycją to Emil + Woźniak bo te dwa nazwiska to kwestia czasu. Będzie się z kim identyfikować gdy swoi powrócą.
    Dlatego, napisalem, ze Emil z Wozniakiem, Artiom jest bardziej bydgoski niz Michelsen albo inne wynalazki. A ponadto jest torpedą na lidera.A do tego mieszka w BDG, jezdzil tu, ma warsztat na grunwldzkiej. Czym on ci tak za skórę zaszedł ten Artiom? A Loktajew? nie , Łoktajew jest cienki jak sik pająka, i nie chciałbym go tutaj.

    Tak czy inaczej zgadzam się z tobą, jesli chodzi o priorytety czyli Emila i Szymka. I jak jakiś dwoch młodych z BTŻ by się pokazało. Faaaajnie by było.
    pomidor

  45. Powrót do góry    #308
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Tak z ciekawości nowa trybuna będzie miała 2.5 tysiąca miejsca a ile obecnie było krzesełek w wyburzonym fragmencie?
    Polonia Bydgoszcz

  46. Powrót do góry    #309
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Marzenia się...zdarzają Najpierw to musimy do tej Eligi awansować i to na solidnych fundamentach. Jeśli o Szymka idzie, to myślę, ze byłby do wzięcia na ELigę - przy odpowiednich warunkach współpracy, to jednak w kwestii Emila wydaje mi się, że trzeba mieć na prawdę solidne karty w talii. Co prawda jest to jeszcze kwestia kilku lat i wiele może się zdarzyć, ale bez wielkiego trzęsienia to nie wiem, czy on będzie tak łatwo do wyjęcia z Leszna. Jest mu tam dobrze, klubowi jest dobrze z nim.
    Jasne - Szymek i Emil to byłby magnes na kibiców, ale trzeba też patrzeć w inne strony.
    1 - nowy narybek to jakaś podstawa. Mnie nadal dziwi fakt załatwienia sprzętu od Zmarzlika i przekazanie go Curyle, zamiast juniorom. To oni powinni się uczyć jeździć na normalnym sprzęcie, a nie jakiejś padlinie. Z całym szacunkiem - Miki to już 2ligowa zapchajdziura (ale obym się mylił). A tak ogólnie - jak teraz będzie z juniorami? Z BTŻ będziemy dogadani? Klub będzie sam szkolił?
    2 - w momencie naszego awansu do ELigi, to potrzeba mieć w składzie kogoś, kto nie będzie wówczas 30kilkulatkiem, na liderów potrzeba też kogoś jednak nadal z potencjałem, zawodników, którzy dziś mają 20-24 lata. No, ale przecież w rezerwie zawsze można też zawalczyć o Hancocka, Holtę czy innego Pedersena
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  47. Powrót do góry    #310
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Gdy faktycznie się już znajdziemy w Ekstralidze to nie będzie już Pedersena, Hancocka czy Holty ale za to Kasai będzie się szykował na kolejne IO w Pekinie

    Według mnie to dobrze, że ten silnik od Zmarzlika idzie do Curyły. Fajnie że chcą mu w klubie pomóc, więc gdzieś tam iskierkę potencjału jeszcze widzą. Pewnie będzie na kontrakcie amatorskim i dlatego chcą mu pomóc. Koniecznie jednak musi poprawić starty bo nie może być na I łuku o dwa motory za rywalami. Jagła to raczej jest traktowany w klubie jako maskotka. Z tej mąki chleba pewnie nie będzie. Z resztą niektórzy nawet przy nim żartują, że na klasowym sprzęcie to by dojechał do I łuku jak co niektórzy na motorach Tomka Golloba Jednak sprzęt adekwatny do jego umiejętności pewnie uda się gdzieś mu załatwić. Orwat jak swego czasu kupił jednostkę od Pieszczka to na pierwszym sparingu na prostej prosto w płot poleciał, bo przez złe regulacje wyłapało go na koleinie i mocno pociągnęło. Złamał nadgarstek i sporo stracił. Potem już było dobrze, ale wyniki i tak osiągał mizerne. Trzeba więc uważać kogo na jaki sprzęt się wsadza bo można jeszcze zaszkodzić. Orwat ma kontrakt zawodowy więc i klub nie musi go wspierać silnikami. Co do BTŻ-u to już nie muszą skakać. Klubu przyszłość jest jasna na wiele lat więc już nie mają na co liczyć. Stosunki są dobre, ale czy zawodnicy z BTŻ-u muszą koniecznie u nas jeździć? Tego nie wiem. Z resztą ciężko kogoś do tego zmuszać i to oni sami powinni wybierać. Niby taka powinna być kolej rzeczy, ale nie ma co robić z nich niewolników. Póki co i tak jest jeden Przyjemski godny uwagi oraz Lewandowski(jednak gorszy kaliber) a reszta to takie młodziaki, że w ciągu kilku lat na prawdziwą żużlówkę to nie wsiądą

  48. Powrót do góry    #311
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Z zawodnikami BTŻ-tu to może być problem wolności wyboru. Sport drogi, rodzice w dużej mierze poświęcają budżety domowe dla synów i z perspektywy rozwoju to lepiej puścić syna do drużyny ekstraligowej niż 2 ligi. Większa szansa na sponsorów, klub bogatszy i jak się wybije w kilku meczach to już jest w EL. Przez Władka to chłopaczki rozjechali się do Torunia i Grudziądza.
    Jeśli Polonia nic im nie za proponuję to nikt z miłości do klubu nie przyjedzie.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  49. Powrót do góry    #312
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Przez Władka to chłopaczki rozjechali się do Torunia i Grudziądza.
    Ostatni Bydgoszczan w Toruniu to OAG

  50. Powrót do góry    #313
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    https://www.speedwaynews.pl/aktualno...10Ya1angponahU

    "Dodatkowo w piątek w Tomasz Gollob, Krzysztof Grządziela, właściciel Uzdrowiska Wieniec-Zdrój oraz udziałowiec Guala Closures DGS Poland spotkają się z przedstawicielami prasy. Podczas konferencji prasowej zostanie podpisana umowa o współpracy. Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu żużlowiec Tomasz Gollob zostanie Ambasadorem marki wody mineralnej „Selenka”. Podczas spotkania właściciel Krzysztof Grządziel poinformuje o nowym kierunku działań promocyjnych i planach na rozwój"

  51. Powrót do góry    #314
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ostatni Bydgoszczan w Toruniu to OAG
    Kacper Łobodziński z BTŻ w poprzednim sezonie był często widywany w Grudziądzu. W Toruniu to może i OAG ale zdaje mnie się, że kiedyś czytałem o kim znacznie młodszym z BTŻ
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  52. Powrót do góry    #315
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Z Łobodzińskiego to raczej żużlowca nie będzie

Strona 7 z 53 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •