Strona 42 z 53 PierwszyPierwszy ... 32404142434452 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,846 do 1,890 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1846
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Bajer nie miał zawodników na bieg 14. W miarę jachała tylko dwójka, która startowała w 15.
    U nas też po meczu w Poznaniu były bluzgi na zawodników, że nie chcą awansować bo stracą pracę lub nie chcą się męczyć w I lidze.
    Siopek mówił po meczu, że przygotowali trochę inny tor niż zwykle i wypaliło.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  2. Powrót do góry    #1847
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    To jest właśnie żużel. Najbardziej nieprzewidywalny chyba ze wszystkich sportów.
    Naprawdę? Nie chce mi się zastanawiać, ale żużel jest chyba najbardziej przewidywalny.
    Ogórkowa drużyna z końca ligi czy średniak w LM może wygrać ze wspaniale grającym Man City pojedynczy mecz,
    a Wanda Kraków z tego sezonu nie wygra z liderem tabeli.
    Żużel drużynowy to suma punktów w zlepku zawodników, zlepek układa się wg. prawdopodobieństwa jak najwyższej średniej indywidualnej, a decyduje w tym procesie jest kryterium finansowe.
    Trudno to porównywać do sportów gdzie gra jeszcze rolę wizja gry, taktyka, scouting, wizja zespołu, zgranie i większy czynnik zwykłego szczęścia/jego braku.
    Ostatnio edytowane przez Mariner ; 16-09-2019 o 00:46

  3. Powrót do góry    #1848
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    To mogli ten półfinał z Opolem odpuścić i odpaść po walce. A tak się spięli i zmiażdżyli nas w pierwszym meczu robiąc nadzieję kibicom. Bez sensu.

    Albo było ultimatum. Po pierwszym meczu splata zaległości a jeśli nie to odpuszczamy rewanż. Kasy nie dostali to nie ma awansu.

    Borodulinowi zalegają niby 60k.

    Dlaczego podajecie przykłady Wandy Kraków?

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Semen (16-09-2019)

  5. Powrót do góry    #1849
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ignorujcie typa i tyle, samo zdechnie.
    Jak to mówią zdechł pies apator

  6. Powrót do góry    #1850
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Derby dla Polonii!

  7. Powrót do góry    #1851
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    No raczej.

  8. Powrót do góry    #1852
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2008
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Będzie jeszcze czas na napinkę przed Derbami

    Dwumecz bardzo dziwny, sam nie wiem co o tym mysleć. Jeszcze 2 miesiące temu mecz był na styku, a teraz taki łomot. Dla postronnego kibica może to być zastanawiające, dla nas bydgoszczan pewnie trochę też ale to nie nasza wina, że PSŻ pojechał tak jak pojechał w rewanżu. Nie chcę mi się wierzyć w jakieś przekręty. Specjalnie cały prawie zespół odpuścił? Po takim meczu jak tydzień temu? Przeciez dla nich każdy bieg to jazda o pieniądze i co, na złość władzom klubu postanowili nie zarabiać?

    Temat będzie pewnie jeszcze jakiś czas się ciągnął ale ...dla nas najważneijszy jest ten awans. Nie sądzę, żeby nasz klub (jeśli przyjąć tezę o nie do końca sportowym podjeściu PSŻ-tu) miał cokolwiek na sumieniu. Polonia wygrałą rundę zasadniczą i wygrała finał play-off.

    Bardzo szkoda by było spędzic kolejny rok w drugiej lidze. Nie umniejszając nikomu ale kolejny rok walki z Krosnem czy Rawiczem nie był nam potrzebny. Wiem, że Kanclerz bardzo ostrożnie się wypowiadał - spłata długu, awans do play-off, jak nie awansujemy to nic się nie stanie itp. Jest teraz dobra atmosfera wokół klubu i super, że udało się wydostać z tej drugiej ligi. Tym bardziej, że w przyszłym roku 100-lecie klubu, że będzie oddana prosta, że będą te nasze wyczekiwane derby

    Martwi mnie trochę, że Kanclerz mówi o 10 tysiącach widzów na trybunach. Nie wydaje Wam się, że to trochę mało? Rozumiem, że taka będzie pojemność po wybudowaniu prostej, a ktoś wie jaka ma być docelowo (po modernizacji łuków)? Przecież na derby te 10 tysiecy biletów rozejdzie się bardzo szybko. Ja wiem, że derby sa tylko raz w roku ale jeśli przyjdzie nam jechać o awans (pewnie nie w przyszłym sezonie) i będą wyniki to taka pojemność stadionu na najważniejsze mecze będzie trochę za mała. Podejrzewam, że gdyby w Poznaniu nie dostali takich batów, a na przykłąd pierwszy mecz skończyłby się wynikiem 48-42 dla PSŻtu to na rewanż mogłoby przyjść coś koło 8-9, może nawet 10 tysięcy ludzi. No nic, trzeba czekać na nową trybunę i liczyć, że to nie będzie koniec modernizacji

    Co do składu - potrzebujemy według mnie dwóch zawodników na 10 punktów, dwóch prowadzących parę. Nie wiem jak tam będzie z finansami ale może wystarczy sięgnąć po zawodników z drugiej ligi?

    Co powiecie na najlepszego zawodnika drugiej ligi? Pewnie zakontraktowanie Bellego wywołałoby jeszcze wieksza falę spekulacji odnoscie tego finałowego dwumeczu ale dla mnie byłby to super transfer. I dać go do pary z Berge. Na pewno będzie miał sporo propozycji po tym sezonie ale według mnie taka francuska para mogłaby się sprawdzić w pierwszej lidze. Nie wiem jakie tam są stosunki między nimi ale znają się na pewno dobrze.
    Drugi transfer jakiego bym sobie życzył to już wczesniej podawany Andreas Lyager. I taki oto skład:

    1.D.Bellego
    2.D.Berge
    3.K.Brzozowski
    4.J.Grajczonek
    5.A.Lyager
    6.M.Tonder
    7.T.Orwat

    Uważam, że tym składem byłaby szansa na środek tabeli. Może nie na finał play-off ale takie spokojne utrzymanie na pewno. W rezerwie zostawiłbym Siopka i Ivacica .

    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #1853
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Ivacić super gość. Też bym go zostawił. Doinwestować go tylko sprzętowo.

  10. Powrót do góry    #1854
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Podaje dokładne ilości po zakończonej przebudowie całego stadionu. Zebrałem je kiedyś z opisu projektu.

    11200 miejsc na trybunach
    950 miejsc na Trybunie Głównej
    Dodatkowo będzie też możliwość rozstawienia 1600 miejsc tymczasowych. Nie wiem jednak na jakiej zasadzie i jak by to miało wyglądać.

    Bellego już od jakiegoś czasu jest dogadany z jednym z I ligowych klubów...i nie jest tym klubem Polonia.

    Teraz jak przyjdzie kreślić skład na I ligę to potrzebujemy armat i raczej nie przebierałbym w nazwiskach z II ligi..Potrzebujemy pewniaków. Może pod "8" spróbować Kvecha, ale skład seniorski musi być "uszyty" na miarę minimum 7 miejsca(baraż raczej byłby formalnością). Mocne, pewne już objeżdżone nazwiska.

  11. Powrót do góry    #1855
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    Po skończeniu prostej dobrze by było gdyby zabrali się za łuki bo to lotnisko zwane pasem bezpieczeństwa też nie przystoi. Ale to już pewnie dużo większe pieniądze niż prosta więc raczej odleglejszy temat.

  12. Powrót do góry    #1856
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Moim zdaniem, harmonogram przebudowy w ogóle powinien być inaczej ułożony.

    Należało zacząć od pierwszego łuku, następnie drugiego i na koniec zrobić prostą.

    Być może była konieczność wykonania w pierwszej kolejności zaplecza dla zawodników, chociaż wątpię. Bardziej odbieram to na zasadzie - zróbmy cokolwiek, żeby się wreszcie odczepili. A jeśli tak, to łuki prędko nie powstaną, więc realna pojemność gwarantująca sensowną widoczność ludziom na trybunach to te 8 tysięcy maksymalnie.

    W zeszłym roku poszedłem na turniej na pożegnanie Tomka Golloba, usiadłem w szczycie drugiego łuku w połowie wysokości trybuny. To był pierwszy żużel dla mnie na naszym stadionie po bardzo długiej przerwie i prawdę mówiąc na więcej nie miałem ochoty. Nie byłem w stanie obserwować 1/3 wyścigu. Żużlowcy na wejściu w drugi łuk znikali i pojawiali się na wyjeździe na prostej start/meta. Widziałem różne stadiony żużlowe w kraju, niektóre można było nazwać kurnikami, ale na żadnym nie ogląda się zawodów tak źle, jak na naszym.

    Co do finału, to gratulacje dla Jerzego Kanclerza i zawodników Byłem tydzień temu w Poznaniu, widziałem tego liścia od PSŻ-u na własne oczy i nie wierzyłem, że losy dwumeczu mogą się jeszcze odwrócić. I koniec końców nie poszedłem na rewanż. A teraz żałuję!
    Bydgoski Klub Sportowy

  13. Powrót do góry    #1857
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    Jakby nie patrzeć, to byłem świadkiem niesamowitej historii, bo takich rzeczy w żużlu nie widziałem. Nie wierzę w żadne kombinowanie czy matactwo z którejkolwiek strony. Wielki szacunek za nieprawdopodobną metamorfozę dla Polonii Bydgoszcz. GRATULUJĘ i zazdro
    Współczuję i życzę wszystkiego dobrego. Taki zwariowany dwumecz, a w sumie z obu stron na forum była pełna kultura. Powodzenia w przyszłym roku! Jako bydgoszczanin wygnany do Poznania, leży mi na sercu dobry żużel w stolicy Wielkopolski

    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Po cyrku który odstawił PSŻ większość ich kibiców na jakiś czas da sobie spokój z chodzeniem na żużel, a przede wszystkim klub skompromitował się w oczach sponsorów i potencjalnych sponsorów. Nie wiem kto będzie chciał współpracować z działaczami o takiej ambicji.
    Bzdura 2-3 tygodnie i kibice zapomną, a już do kolejnego sezonu tym bardziej. Jak zawsze, jak wszyscy Ci "moja noga więcej na stadionie nie stanie!". Tak samo sponsorzy.

    Co do dwumeczów - słusznie Brzoza przytoczył dwumecz Ostrowa z Wandą. O ile w pierwszym podejściu do rewanżu był wałek ze swiatłem, o tyle drugie podejście rozstrzygnęło się po prostu na torze. A już w ogóle zerknij na Championship w Anglii. Tam w sumie nie robią wrażenia takie dwumecze. Całkiem często się zdarza, że ktoś wygrywa u siebie 58:32 a w rewanżu przegrywa 30:60. W żużlu atut toru bywa spory.

    Cytat Zamieszczone przez Arias Zobacz posta
    Martwi mnie trochę, że Kanclerz mówi o 10 tysiącach widzów na trybunach. Nie wydaje Wam się, że to trochę mało?
    Nie. Nie ma sensu robić stadionu przykładowo na 15 tys. miejsc na jeden mecz w sezonie. Potem jak na kolejny przyjdzie np 7 tys (co jest niezłym wynikiem) to wygląda to bidnie, bo pół stadionu jest puste. Nie ma co przewymiarowywać stadionu. 10tys z możliwą dostawką to w sam raz tyle, aby na większości spotkań stadion większość stadionu była zajęta.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 16-09-2019 o 10:42
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Molineux (16-09-2019)

  15. Powrót do góry    #1858
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta

    Co do dwumeczów - słusznie Brzoza przytoczył dwumecz Ostrowa z Wandą. O ile w pierwszym podejściu do rewanżu był wałek ze swiatłem, o tyle drugie podejście rozstrzygnęło się po prostu na torze. A już w ogóle zerknij na Championship w Anglii. Tam w sumie nie robią wrażenia takie dwumecze. Całkiem często się zdarza, że ktoś wygrywa u siebie 58:32 a w rewanżu przegrywa 30:60. W żużlu atut toru bywa spory.

    Próbujesz to uwiarygodnić jak możesz Championship a lotniska w Bydgoszcz i Poznaniu...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  16. Powrót do góry    #1859
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Barcelona - Liverpool 3:0
    Liverpool - Barcelona 4:0

    Pierwszy!!!!

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Buszmen (16-09-2019)

  18. Powrót do góry    #1860
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Próbujesz to uwiarygodnić jak możesz Championship a lotniska w Bydgoszcz i Poznaniu...
    Nie no spoko. Lepszy argument jest taki, że dopiero na kilka dni przed rewanżem prezes Poznania przeliczył pieniądze (wcześniej nie miał czasu) i kazał wszystkim zwodnikom pojechać słabo i Ci się zgodzili Zamiast po wywalczeniu awansu po prostu powiedzieć "nie stać nas, odpuszczamy" I tak się wkrecili w to odpuszczanie, że nawet w biegu o pietruszkę dali się objechac na dystansie
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (16-09-2019)

  20. Powrót do góry    #1861
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Hmm, za ciul nie mogę pojąć, po co Poznań miałby zlać Polonie u siebie 28 pkt, mając w zamyśle odpuścić awans do I ligi ? Przecież to się kupy nie trzyma. I jeszcze ostatni bieg w Bydzi, był tym decydującym ? A działacze Poznania, pewnie w ostatnim biegu, ostro trzymali kciuki za Berge, aby ten jakoś dojechał do mety. Bo inaczej oni niechcąco awansują

    W mojej opinii Poznań jechał w finale tak aby wygrać II ligę. Czy weszli by do I ligi, czy by nie weszli, o tym śmiało mogli decydować później. Przecież nikt ich tam na siłę by nie ciągnął.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #1862
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No to, że się dali objechać w 15 biegu, jak już dawno było po herbacie, to jeszcze żaden dowód, że z tym meczem było wszystko OK. Wg mnie nie było, a czyja to decyzja i co tam się zadziało, to już w sferze domysłów. Być może zawodnicy nie pytali prezesa o zdanie.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, za ciul nie mogę pojąć, po co Poznań miałby zlać Polonie u siebie 28 pkt, mając w zamyśle odpuścić awans do I ligi ? Przecież to się kupy nie trzyma. .
    Żeby podbić stawkę?

    ===



    Tak bym to podsumował. Tutaj też nie ma dowodu
    Pozdrawiam i gratuluję awansu.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-09-2019 o 11:06
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  22. Powrót do góry    #1863
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No to, że się dali objechać w 15 biegu, jak już dawno było po herbacie, to jeszcze żaden dowód, że z tym meczem było wszystko OK. Wg mnie nie było, a czyja to decyzja i co tam się zadziało, to już w sferze domysłów. Być może zawodnicy nie pytali prezesa o zdanie.



    Żeby podbić stawkę?
    Też ten argument do mnie nie przemawia. Bydzia musiałaby próbować przekupić co najmniej 3 zawodników z Poznania, aby to miało mieć sens. A wtedy zacząłbym od przekupywania takiego Bellego, Nowaka czy Miśkowiaka. A jak widać dwaj pierwsi pojechali w miarę dobry mecz na wyjeździe.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #1864
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    A w trakcie 6 biegu było słychać strzały. Dajcie żyć, w końcu się coś ruszyło w bydgoskim żużlu, kibice się cieszą z awansu, a potem przyłazi jeden z drugim i bredzą o oddanym meczu. Żebyście jeszcze jakieś potwierdzenie mieli na te swoje teorie spiskowe... To takie polskie, spie.przyć komuś zabawę żeby się nie cieszył za bardzo.

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mcp za jego przydatny post!

    Kartas (16-09-2019), Staleczka 3 (16-09-2019), kitas (16-09-2019)

  25. Powrót do góry    #1865
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Też ten argument do mnie nie przemawia. Bydzia musiałaby próbować przekupić co najmniej 3 zawodników z Poznania, aby to miało mieć sens. A wtedy zacząłbym od przekupywania takiego Bellego, Nowaka czy Miśkowiaka. A jak widać dwaj pierwsi pojechali w miarę dobry mecz na wyjeździe.
    Myślę, że Buszmenowi bardziej chodzi o bukmacherkę a nie o przekupywanie kolejnych jednostek.

    W dwumeczu poznaniaki i tak swoje zarobiły.

  26. Powrót do góry    #1866
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No to, że się dali objechać w 15 biegu, jak już dawno było po herbacie, to jeszcze żaden dowód, że z tym meczem było wszystko OK.
    Mocniejszy niż dowody, że z meczem nie było ok


    Tak bym to podsumował. Tutaj też nie ma dowodu
    To wiele mówi o poziomie dyskusji

    Generalnie w Bydgoszczy nie bardzo wierzono w awans, nie wierzył spiker (o czym mówi Siopek), feta też nie bardzo była przygotowana. Chyba by się bardziej postarali

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Myślę, że Buszmenowi bardziej chodzi o bukmacherkę a nie o przekupywanie kolejnych jednostek.
    No ale to ilu żużlowców PSŻ-u poszło do tego buka? Piątka? Rozumiałbym gdyby nagle Bellego zrobił d,d,t,w ale on pojechał (tak jak w całym sezonie) najlepiej ze swojej drużyny. To kto się podłożył za kasę? Krcmar który pojechał tak samo mizernie jak w RZ? Nowak, który i tak walczył? Czy Miśkowiak, któremu zdarzały się słabe mecze?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (16-09-2019)

  28. Powrót do góry    #1867
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Akurat w zakładach wszystko OK.
    Vicar, ja cię nie będę przekonywał. Ani nikogo. Ale też nie zabraniaj mi prawa do własnej opinii nt. tego meczu.
    Zwyczajnie, w tym tłumaczeniu, że Poznań w sumie pojechał tak jak w RZ (z tą różnicą, że wtedy zrobili 43 punkty a wczoraj 29), albo że w Championshop padają takie wyniki widzę słabość. Jest takie powiedzenie, że winny się tłumaczy, a Ty próbujesz to jak możesz uwiarygodnić.
    Ja tam nie wiem jak było, może było uczciwie. Ale podchodzę do tego wyniku z dystansem.
    Imię Kanclerza pozostanie nieskalane xD
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-09-2019 o 11:50
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #1868
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arias Zobacz posta

    Martwi mnie trochę, że Kanclerz mówi o 10 tysiącach widzów na trybunach. Nie wydaje Wam się, że to trochę mało? Rozumiem, że taka będzie pojemność po wybudowaniu prostej, a ktoś wie jaka ma być docelowo (po modernizacji łuków)? Przecież na derby te 10 tysiecy biletów rozejdzie się bardzo szybko. Ja wiem, że derby sa tylko raz w roku ale jeśli przyjdzie nam jechać o awans (pewnie nie w przyszłym sezonie) i będą wyniki to taka pojemność stadionu na najważniejsze mecze będzie trochę za mała. Podejrzewam, że gdyby w Poznaniu nie dostali takich batów, a na przykłąd pierwszy mecz skończyłby się wynikiem 48-42 dla PSŻtu to na rewanż mogłoby przyjść coś koło 8-9, może nawet 10 tysięcy ludzi. No nic, trzeba czekać na nową trybunę i liczyć, że to nie będzie koniec modernizacji
    Tutaj bym się nie czepiał o pojemność. W ELidze są zbliżone pojemnościowo stadiony i przynajmniej są pełne trybuny. Robiąc stadion na 15k i przy meczu o niskiej frekwencji (słaby rywala, beznadziejna pogoda i inne wymówki) 7k to połowa stadionu. I dla kibica na stadionie i dla TV wygląda to na straszną biedę i tworzy obraz braku zainteresowania.

    Popatrz na frekwencję na stadionach ELigi i ile tych kibiców tam przychodzi. Średnia jest chyba coś około 10k/mecz, może trochę poniżej. Nie ma co robić wielkiego stadionu, aby stał pusty.

    Cytat Zamieszczone przez Arias Zobacz posta
    Co do składu - potrzebujemy według mnie dwóch zawodników na 10 punktów, dwóch prowadzących parę. Nie wiem jak tam będzie z finansami ale może wystarczy sięgnąć po zawodników z drugiej ligi?

    Co powiecie na najlepszego zawodnika drugiej ligi? Pewnie zakontraktowanie Bellego wywołałoby jeszcze wieksza falę spekulacji odnoscie tego finałowego dwumeczu ale dla mnie byłby to super transfer. I dać go do pary z Berge. Na pewno będzie miał sporo propozycji po tym sezonie ale według mnie taka francuska para mogłaby się sprawdzić w pierwszej lidze. Nie wiem jakie tam są stosunki między nimi ale znają się na pewno dobrze.
    Drugi transfer jakiego bym sobie życzył to już wczesniej podawany Andreas Lyager. I taki oto skład:

    1.D.Bellego
    2.D.Berge
    3.K.Brzozowski
    4.J.Grajczonek
    5.A.Lyager
    6.M.Tonder
    7.T.Orwat

    Uważam, że tym składem byłaby szansa na środek tabeli. Może nie na finał play-off ale takie spokojne utrzymanie na pewno. W rezerwie zostawiłbym Siopka i Ivacica .

    Pozdrawiam
    Lyager też wg mnie dobra opcja. Warto o niego powalczyć. On ma chyba 22 lata, więc mógłby być czarnym koniem rezerowym, coś w stylu Gleb Czugunow w Sparcie. A to robi różnicę.
    Bellego już chyba gdzieś indziej dogadany.
    Zgadzam się, że trójka Berge - Brzoza - Grajczonek do pozostawienia. Siopka bym odpuścił. I liga raczej go przerasta. Nie umniejszając jego ambicji.
    Ciekawi mnie wizja Falubazu na przyszły rok. Ten sezon słaby miał PePe - ma tam wazny kontrakt, ale jakby się wzmocnili to mogliby nam go wypożyczyć Oni potrzebują kogoś mocniejszego, bo chcą zdobywać medale. Myślę, że na I ligę byłby solidny.
    Myślałem też o walce o Ljunga, ale nie wiem czy będziemy mieli siłę przebicia o niego.
    Ale to już temat Jurka, żeby zbudować ekipę, na spokojne utrzymanie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #1869
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Nie porównujmy pierwszego meczu z Poznaniem. Wówczas tor był twardy, a w trakcie spotkania doszedł jeszcze lekki deszczyk i nawierzchnia aż się świeciła na żółto jak napromieniowana. Wczoraj była "przyczepka". Najlepszy czas to 61,40 a najgorszy lekko ponad 63 sekundy. Wcześniej czasy potrafiły dochodzić do ponad 66 sekund. My lubimy ścigać się na mocno przyczepnym torze. Zrobić taki tor na Gniezno w I lidze to Gała z kolegami będzie już w I łuku zawracał do parkingu To się nazywa atut toru. Dawno nie widziałem takiego sklejenia z nawierzchnią w meczu o wysoką stawkę czy choćby w meczu z równorzędnym rywalem.

    Ciarki i łza się w oku kręci, że wreszcie przy Sportowej po latach było świętowanie!
    https://www.youtube.com/watch?v=Hc5b...P8iIM938h6OOvE
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 16-09-2019 o 12:15

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    mcp (16-09-2019), never_mind (16-09-2019)

  32. Powrót do góry    #1870
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Ten powyższy skład to nie da gwarancji utrzymania. W 1 lidze nie ma slabych zespolow skoro najsłabszy był Orzeł Łódz z Musielakiem,Okoniewskim,Tungatem i Andersenem. Potrzebujecie petardy typu Lindbeack do tego solidny polak.

  33. Powrót do góry    #1871
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    Ja tam jestem spokojny, Kanclerz ma u kibiców spory kredyt zaufania, na pewno sklei jakiś ciekawy skład. W razie ew. barażu też nie powinno być problemów z utrzymaniem. Zresztą, jakim utrzymaniem? Tu trzeba apatora pyknąć i iść za ciosem drogą Lublina

  34. Powrót do góry    #1872
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Akurat w zakładach wszystko OK.
    Vicar, ja cię nie będę przekonywał. Ani nikogo. Ale też nie zabraniaj mi prawa do własnej opinii nt. tego meczu.
    Zwyczajnie, w tym tłumaczeniu, że Poznań w sumie pojechał tak jak w RZ (z tą różnicą, że wtedy zrobili 43 punkty a wczoraj 29), albo że w Championshop padają takie wyniki widzę słabość. Jest takie powiedzenie, że winny się tłumaczy, a Ty próbujesz to jak możesz uwiarygodnić.
    Ja tam nie wiem jak było, może było uczciwie. Ale podchodzę do tego wyniku z dystansem.
    Imię Kanclerza pozostanie nieskalane xD
    Ja Ci nie zabraniam, tylko daje argumenty Argumenty o Championship czy o Miśku dalej lepsze, niz te o sprzedaniu (czyli suchy wynik w internecie ) Jak było się nie dowiemy. Ale myślę, że szanse na to że to było sportowe, są naprawdę duże

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Zgadzam się, że trójka Berge - Brzoza - Grajczonek do pozostawienia. Siopka bym odpuścił. I liga raczej go przerasta. Nie umniejszając jego ambicji.
    Siopka spokojnie bym zostawił na tego szóstego. Przypominam, że jak w 2013 spadliśmy do pierwszej ligi i mielismy wziąć Siopka z drugoligowego Kolejarza Opole gdzie wykręcił 1.7 też był głosy, że po co, ligę wyżej sobie nie poradzi. Jako jeden z nielicznych przekonywałem, że da radę i faktycznie kręcił 1,6-1,7. Jako ten szósty do walki o skład w sam raz. Do tego krajowy, więc w przypadku kontuzji Brzozy czy Josha nie drżymy.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ten powyższy skład to nie da gwarancji utrzymania. W 1 lidze nie ma slabych zespolow skoro najsłabszy był Orzeł Łódz z Musielakiem,Okoniewskim,Tungatem i Andersenem. Potrzebujecie petardy typu Lindbeack do tego solidny polak.
    Żaden nie daje utrzymania. A Łódź ma jakiegoś pecha (kwasy?). Do znudzenia będę przytaczał przykład Startu, który rok po roku niemal tym samym składem zajął drugiej miejsce w 2.lidze, a potem trzecie w pierwszej. Wystarczy kasa na czas, atmosfera i atut toru.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 16-09-2019 o 13:26
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  35. Powrót do góry    #1873
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No tak samo jak na to, że Hitler nie wiedział o Holokauście
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #1874
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    827
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 108 w 94 postach

    icon12.gif

    Co ciekawe najwiecej do powiedzenia na temat "wałka" ma część kolegów zza miedzy. Od razu widać, że mają chłopy duże doświadczenie w temacie

  37. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sviety za jego przydatny post!

    Scorpion (16-09-2019), Staleczka 3 (16-09-2019), atrock92 (16-09-2019)

  38. Powrót do góry    #1875
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez brindel Zobacz posta
    Przyznam szczerze może jako pierwszy z Bydgoszczan na tym forum, że też nie wierzę w to iż mecz był w 100% czysty. Prezes Ładziński już przed meczem chodził cały nerwowy wypalając papierosa za papierosem jakby wyczuwając pismo nosem, po czym na biegi nominowane już opuścił trybuny, podobnie jak kilku innych poznańskich działaczy, którzy między sobą wymieniali w wulgarny sposób opinie na temat zaangażowania swoich zawodników. Niemniej problemy Poznania są mi w tym momencie tak jakby obojętne, liczy się, że Polonia jest w 1 lidze i to kolejny krok ku odbudowie żużla w naszym mieście. Żal tylko kibiców PSŻ-tu, bo to co zrobiła ich drużyna to było jak splunięcie w twarz i ciężko sobie teraz wyobrazić kolorową przyszłość żużla na Golęcinie.
    Ja też mocno zastanawiam się co tu się odjaniepawliło. I nie do konca wierze w takie cuda.
    Ale tak czy inaczej cieszę się z koncowych rezultatow i awansu. Caly sezon jezdzilismy super. Wygralismy RZ. Zasluzylismy na awans. Tyle.
    A jesli Poznan z jakiegos (wszystko jedno jakiego) powodu nie chcial awansowac to... nie nasz problem.
    pomidor

  39. Powrót do góry    #1876
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    827
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 108 w 94 postach
    Ostatnio edytowane przez sviety ; 16-09-2019 o 13:51

  40. Powrót do góry    #1877
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ten powyższy skład to nie da gwarancji utrzymania. W 1 lidze nie ma slabych zespolow skoro najsłabszy był Orzeł Łódz z Musielakiem,Okoniewskim,Tungatem i Andersenem. Potrzebujecie petardy typu Lindbeack do tego solidny polak.
    Okoniewski i Andersen?
    Tungate też bardzo obniżył loty.

  41. Powrót do góry    #1878
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Okoniewski i Andersen?
    Tungate też bardzo obniżył loty.
    Jedrzejewski przegrał z nimi walke o skład

  42. Powrót do góry    #1879
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No tak samo jak na to, że Hitler nie wiedział o Holokauście
    Tu się zgodzę - mówić jedynie na podstawie suchego wyniku, że coś było ustawione to tak samo jak twierdzić, że Hitler nie wiedział o holokauscie Aha - no i zgodnie z prawem Godwina przegrałeś dyskusję (mimo że niebezpośrednio, a poprzez JKM)

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jedrzejewski przegrał z nimi walke o skład
    Nie bardzo mi się wydaje, żeby tam była jakaś walka. Zresztą Siopek w Polonii, a Siopek gdzie indziej to dwa różne Siopki.

    No nic, zobaczymy czym nas Kanclerz uraczy Największy problem będzie z juniorami. Ktoś mówił żeby pozbyć się Orwata - spoko, ale kto za niego? Myślicie, że jest szansa ściągnąc Stalkowskiego albo Łobodzińskiego?
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 16-09-2019 o 14:58
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  43. Powrót do góry    #1880
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ciekawi mnie wizja Falubazu na przyszły rok. Ten sezon słaby miał PePe - ma tam wazny kontrakt, ale jakby się wzmocnili to mogliby nam go wypożyczyć
    Podoba mnie się taka koncepcja

  44. Powrót do góry    #1881
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,683
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Podoba mnie się taka koncepcja
    Zatkał mnie wynik w Poznaniu. Nieprawdopodobne wydawało się odrobienie takich strat. Pewnie nawet dla większości kibiców. A jednak.
    Oczywiście padają natychmiast zdania typu: wałek, piłkarski poker itp.
    Nie należę do poszukiwaczy spisku.
    Wiemy o problemach finansowych Poznania. Może zawodnicy w pierwszym meczu chcieli pokazać swoją wartość, swoje możliwości. Chcieli przycisnąć władze klubu do zapłaty za pracę? Do tego doszedł w rewanżu "kopny" tor w Bydgoszczy, dosprzętowienie i ustawienie silników u siebie. Może premia specjalna za awans?
    Tak to widzę i gratuluję Polonii.

    W Pepe w Bydgoszczy nie wierzę. Zawsze z Gollobami był na noże. Nienawiść wręcz.
    Siedzi mi w pamięci konferencja senatora i P.P. w Z.G. na której oskarżyli T.Golloba o umyślne kopnięcie, czy próbę kopnięcie P.P. na wirażu w meczu ligowym. Okropne to było.

  45. Powrót do góry    #1882
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Największy problem będzie z juniorami. Ktoś mówił żeby pozbyć się Orwata - spoko, ale kto za niego? Myślicie, że jest szansa ściągnąc Stalkowskiego albo Łobodzińskiego?
    Mając wybór Stalkowski vs Tonder wybieram zdecydowanie tego drugiego. Obaj są przed ostatnim rokiem juniorskim, ale Stalkowski nie wyleczył się za bardzo z gleb, mocno się podpala. Też jakiegoś dużego progresu to nie zrobił w tym Gnieźnie. Wolę kilka pewnych punktów Tondera. Orwat pewnie zostanie i Jagła też bo w końcu kadrę na te zawody młodzieżowe też trzeba mieć, a tak to często jechaliśmy w śmiesznym składzie dwuosobowym. Łobodziński to musi pojeździć co najmniej rok w młodzieżówkach bo na dzień dzisiejszy nie możemy niańczyć gościa co przez cały sezon zrobi nam może ze 2 punkty...Potrzeba więc jeszcze jednego z zewnątrz. Może Świdnicki jak Czewa go puści. U nas mu pasuje tor. Ewentualnie Wojdyło, ale to też opcja roczna. Najgorzej będzie po sezonie 2020, zostaniemy bez juniora kompletnie i konkretnie

    Tak mi na seniorke przyszedł do głowy jeszcze Batchelor, gdyby nie był zainteresowany Eligą lub Rybnik by go nie chciał. W miarę pewny i otrzaskany na I ligowym froncie..Jednak wolałbym najbardziej Lindabecka/Ljunga, to takie opcje chyba najlepsze. Cena jednak zadecyduje

    Co do stadionu Polonii i remontu to dobrze, że Matuszak troszku wczoraj przycisnął prezydenta o dalszy etap pracy, że teraz będzie już musiał wysupłać trochę miejskiej kasy na dalszy etap bo jest dla kogo to robić. Widać, że współpraca z miastem póki co jest wzorowa. U prezidento też widać jakiś boom na żużel, wczoraj opowiadał, że oglądał już te późniejsze biegi ze łzami w oczach i jak widziałem potem na jednej fotce to chyba nie kłamał. Niech się to ruszy!
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 16-09-2019 o 15:51

  46. Powrót do góry    #1883
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta

    W Pepe w Bydgoszczy nie wierzę. Zawsze z Gollobami był na noże. Nienawiść wręcz.
    Siedzi mi w pamięci konferencja senatora i P.P. w Z.G. na której oskarżyli T.Golloba o umyślne kopnięcie, czy próbę kopnięcie P.P. na wirażu w meczu ligowym. Okropne to było.
    Kolega chyba nie jest zbyt na bieżąco..... Protas od czasu wypadku Tomka jest jego serdecznym kumplem, często go odwiedza. Jak to mówił Tomek: bez rozgłosu i nie pod publiczkę.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ziomek_BKS za jego przydatny post!

    Buszmen (16-09-2019)

  48. Powrót do góry    #1884
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Mając wybór Stalkowski vs Tonder wybieram zdecydowanie tego drugiego.
    To jest oczywiste. Bardziej chodziło mi o jakąs walkę o skład z Orwatem.

    Łobodziński to musi pojeździć co najmniej rok w młodzieżówkach bo na dzień dzisiejszy nie możemy niańczyć gościa co przez cały sezon zrobi nam może ze 2 punkty...
    Tego nie rozumiem. Nie da się zakonraktowac 17-latka, który jest pewnym gwarantem punktów. Chodzi o to, by sprowadzić 17-latka związanego z tym klubem, który mógłby się u nas rozwijac, własnie po to by w 2021 nie zostać z niczym...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  49. Powrót do góry    #1885
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Decydujące będą oczywiście finanse. W tym roku spłacimy ostatnią ratę kredytu, jest już spore grono sponsorów, coraz więcej kibiców. Pytanie na ile to wystarczy. Kiedyś Kanclerz coś wspominał o tym, że przedstawi sytuację finansową klubu, choć nie wiem na ile to możliwe. Najważniejsze jest zbilansowanie budżetu bo wiemy jak nikt inny do czego prowadzi życie ponad stan. Fajnie było by powtórzyć wyczyn Lublina, ale najważniejsze są finanse. Co do Pepe to pomimo, że kiedyś powiedział, że czuje się już Krzyżakiem to chętnie zobaczyłbym go w Polonii. Choć oczywiście kwestia, czy chce jeszcze w ekstralidze próbować, czy może zakończyć karierę, czy też może dalej cieszyć się żużlem, ale już ligę niżej. Bo szczerze mówiąc na ekstraligę robi się za słaby. Co do juniorów to trzeba szukać czegoś nowego. Łobodziński czemu nie niech się objeżdża. Prawda jest taka, że jest dużo klubów bogatszych od nas, które nie szkolą lub mają z tym duże problemy i opierają się na podkupowaniu zdolnych juniorów. Dlatego ciężko będzie wyrwać kogoś dobrego, ale próbować trzeba

  50. Powrót do góry    #1886
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Ja też mocno zastanawiam się co tu się odjaniepawliło.
    Chyba do końca (prawie) liczono na miasto i budowę sztucznego oświetlenia, które ostatecznie trafi na stadion piłkarskiej Warty. Cóż. Poza piłką skopaną wszystkie inne kluby sportowe w Poznaniu są od lat przez urzędasów gnębione.

  51. Powrót do góry    #1887
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Tego nie rozumiem. Nie da się zakonraktowac 17-latka, który jest pewnym gwarantem punktów. Chodzi o to, by sprowadzić 17-latka związanego z tym klubem, który mógłby się u nas rozwijac, własnie po to by w 2021 nie zostać z niczym...

    Heh. Ja miałem na myśli wyjściowy skład. Jeśli chodzi o sam transfer i jego objeżdżanie w zawodach juniorskich czy nawet jeszcze jako gość w II lidze to jestem na tak

    Co do Protasiewicza to raczej by chciał kończyć karierę u siebie a nie jeszcze na sam koniec zmieniać klub. Chociaż w sumie to ciekawa opcja, mógłby na odpowiednio przygotowanym torze jeszcze co nieco pokazać. Gdyby tak Barneya wyrwać..

    Jeszcze przypomnę o wsparciu miasta na I ligę - 1,5 mln brutto + 0,5 mln dodatkowo kiedy klub ma walczyć o awans. Jak wiemy w tym sezonie nie korzystaliśmy z tej dodatkowej puli więc II ligowe 0,5 mln przeszło na kolejne lata i da razem dodatkowy 1 mln brutto.
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 16-09-2019 o 17:17

  52. Powrót do góry    #1888
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    To jest oczywiste. Bardziej chodziło mi o jakąs walkę o skład z Orwatem.


    Tego nie rozumiem. Nie da się zakonraktowac 17-latka, który jest pewnym gwarantem punktów. Chodzi o to, by sprowadzić 17-latka związanego z tym klubem, który mógłby się u nas rozwijac, własnie po to by w 2021 nie zostać z niczym...
    A Przyjemski? Ten co wygrywa wszystko w mini zuzlu jak leci?
    pomidor

  53. Powrót do góry    #1889
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach

  54. Powrót do góry    #1890
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    No dobra to może trochę o składzie, myślę że po takim sezonie nie ma co się martwić o finanse. Miasto wyłoży z 2mln, dojda sponsorzy no i wrocili kibice.

    1. Grajczonek
    2. Brzozowski
    3. Lindbeack
    4. Berge/Jedrzejewski
    5. Ljung/Batchelor
    6. Tonder
    7. Orwat

    Zostawilbym jeszcze na rezerwie Ivacica jeśli zgodzi się być oczekującym. Szkoda byłoby się chłopaka pozbyć.

    Trzeba ściągnąć dwóch zawodników którzy coś gwarantują, wybrałbym z trójki Lindbeack, Batchelor, Ljung.
    Polonia Bydgoszcz

Strona 42 z 53 PierwszyPierwszy ... 32404142434452 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •