Strona 26 z 53 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,126 do 1,170 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1126
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    286
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Nawet do czwartku nie czekali ze składami. Mam nadzieję na gościa a z Brzozowskim kto pojedzie to pewnie będzie jasne w piątek.
    Grobauer wrzucil jakies foto z plastronem Polonii i kilkoma wymownymi emotkami na insta.
    Zapytałem czy tzn ze jedzie w niedziele? Napisal, ze raczej nie.

    65925401_2453915568174030_2111117245076733952_n.jpg
    Ostatnio edytowane przez atrock92 ; 04-07-2019 o 10:29
    pomidor

  2. Powrót do góry    #1127
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Raczej pojedzie Matić, dziś jego bus był na Sportowej, miał także kręcić kółka treningowe po turnieju amatorów.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  3. Powrót do góry    #1128
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Możemy też zrobić Z/Z i to byłby pomysł, który dałby nam najwięcej punktów. Jednak mając w składzie oczekujących to chyba lepiej dać komuś pojechać. Jutro trening i pewnie jak M.I będzie konkurencyjny to pojedzie.

  4. Powrót do góry    #1129
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    ZZ to nie bardzo skoro Berge nie jest wpisany w skład.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Powrót do góry    #1130
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Nic to nie zmienia. Wpiszą go do składu i jest zastępstwo. Jak chcą walczyć za wszelką cenę o bonus to jest to najlepsze rozwiązanie.

  6. Powrót do góry    #1131
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Zdecydowanie Z/Z. najlesze rozwiazanie

  7. Powrót do góry    #1132
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Zdecydowanie nie Z/Z. Najuczciwsze rozwiązanie.

  8. Powrót do góry    #1133
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2019
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Dawanie Ivacicia, którego objeżdżał Lutowicz, to ja już wole Wellsa.

  9. Powrót do góry    #1134
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    286
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez maKIBAwa Zobacz posta
    Dawanie Ivacicia, którego objeżdżał Lutowicz, to ja już wole Wellsa.
    Zdecydowanie.
    Ivacic, fajny chlopak, przyjezdza tu czesto, bus non stop na sportowej, na torze niby walczak, ale nic z tego nie wynika. Jakos mu konsekwencji brakuje chyba i szybkiego sprzetu.
    Obym się mylil, jesli bedzie jechal w niedziele.
    pomidor

  10. Powrót do góry    #1135
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Tak też nie można patrzeć. Mecz meczowi nie równy, a po drugie u siebie jedzie lepiej niż na wyjazdach. Kompletnie bym na to nie zwracał uwagi, że w Poznaniu przegrał z Lutowiczem. Na wczoraj zastępstwo było rozważane, ale na czym stanie to zobaczymy. Uważam, że Z/Z może nam dać minimum 8 punktów w 4 biegach. Ivacić myślę 4-5 jest w stanie dorzucić...bo jednak Poznań to lider i nie ma co liczyć na wielkie punkty

  11. Powrót do góry    #1136
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Nic to nie zmienia. Wpiszą go do składu i jest zastępstwo. Jak chcą walczyć za wszelką cenę o bonus to jest to najlepsze rozwiązanie.
    Moim zdaniem zmienia, ale może nie nadążam za regulaminami.
    Ivacica objeżdżał Lutowicz, a Ivacic po trasie Lindgrena i Janowskiego, czyli Lutowicz>Lindgren/Janowski xD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #1137
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Moim zdaniem zmienia, ale może nie nadążam za regulaminami.
    Ivacica objeżdżał Lutowicz, a Ivacic po trasie Lindgrena i Janowskiego, czyli Lutowicz>Lindgren/Janowski xD
    Lutowicz jechał na nieregulaminowym sprzecie

  13. Powrót do góry    #1138
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Dzisiaj na treningu czterech naszych kolarzy jechało. Byli to Ivacic, Tonder, Orwat oraz Curyło. Brzozowski obecny, ale nie jeździł. Pare razy spod taśmy rywalizowali Tonder z Ivaciciem i praktycznie wszystkie starty dla młodego, na trasie Ivacic fajnie jak to ma w zwyczaju "po dużej". Raczej mu się udawało i można śmiało rzec, że to on w niedzielę pojedzie. Fajny chłop, aktywnie bierze udział, stara się. Jednak ZZ dużo bardziej opłacalna. Poznań nie ma słabych punktów na seniorce.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Polonia_Bartodzieje za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (05-07-2019)

  15. Powrót do góry    #1139
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Siopek i Studziński też jeździli! Załapałem się na dwa biegi spod taśmy Ivacicia i Tondera to Myszor z 20 metrów tracił..Więc raczej skład jest jasny. 49-41 typuję. Wybadałem trochę nową trybunkę to ona będzie miała tylko 6 rzędów

  16. Powrót do góry    #1140
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Siopek i Studziński też jeździli! Załapałem się na dwa biegi spod taśmy Ivacicia i Tondera to Myszor z 20 metrów tracił..Więc raczej skład jest jasny. 49-41 typuję. Wybadałem trochę nową trybunkę to ona będzie miała tylko 6 rzędów
    Jak to ? ten Tonder co Mario prognozował , że będzie na poziomie Smektały nie łapał się na szprycę amatora ze Słowenii ?

  17. Powrót do góry    #1141
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Do przeciwległej po starcie jeszcze się łapał, potem już nie nadążał.

  18. Powrót do góry    #1142
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Siopek i Studziński też jeździli! Załapałem się na dwa biegi spod taśmy Ivacicia i Tondera to Myszor z 20 metrów tracił..Więc raczej skład jest jasny. 49-41 typuję. Wybadałem trochę nową trybunkę to ona będzie miała tylko 6 rzędów
    Odnośnie Siopka, oczywiście też jeździł, zaćmienie umysłu miałem Studziński na pewno też? O tym Ivaciciu i Tonderze, to akurat tak trafiłeś, pierwsze biegi pod taśmą dla zielonogórzanina.

  19. Powrót do góry    #1143
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Też do*****em. Z Siopka zrobiłem dwóch zawodników, jego i Studzińskiego. Faktycznie Marcela nie było

  20. Powrót do góry    #1144
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Czy Dimiri ma kontuzję, że możemy za niego ZZ? Chyba uciekła mi gdzieś informacja o kontuzji lub regulaminie, że można ZZ za zdrowego.

    Cały dzień pada, macie info czy jutro jedziemy?
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  21. Powrót do góry    #1145
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Oby pojechali fajny mecz się zapowiada. Aż se wykupie PPV.

  22. Powrót do góry    #1146
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Czy Dimiri ma kontuzję, że możemy za niego ZZ? Chyba uciekła mi gdzieś informacja o kontuzji lub regulaminie, że można ZZ za zdrowego.

    Cały dzień pada, macie info czy jutro jedziemy?
    Można z/z za zdrowego. Ma zawody FIM i aby nie przekładać spotkań w lidze wprowadzono Z/Z dla takich sytuacji.

    Co to za deszczyk. Trochę popluło i tyle. Jutro polewaczka jedno kółko mniej

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (06-07-2019), Peter Kildemand (07-07-2019)

  24. Powrót do góry    #1147
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    POLOOONIA BYDGOSZCZ!!!


    Tyle mam do powiedzenia. Brawo

  25. Powrót do góry    #1148
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Aż się pięknie patrzylo na frekwencję dzisiaj, ciekawe co teraz myśli sobie Władek?

    Co do meczu krótko jak było polane to nie jechali jak nie lali to nasi chodzili. Z Berge pewnie by dzisiaj wyglądało gorzej.

    Teraz Opole z którym spotkamy się w półfinale, trzeba spróbować rozgryźć ich tor, pojechać czysto towarzysko, poszukać ustawień i poznać geometrię.

    No i jeszcze temat który zawsze powraca... Kolejki do kas, ktoś powie że trzeba przyjść szybciej, otóż nie. Byłem o 16.15 A na stadion wchodziłem 16.55 kupując bilet na B. Na sektor A idzie to jeszcze wolniej. Dużo pomoglaby tu sprzedaż internetowa. Mam nadzieję że klub na tym myśli już odnośnie przyszłego sezonu.
    Polonia Bydgoszcz

  26. Powrót do góry    #1149
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,680
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 369 w 219 postach
    Frekwencja jak za ostatnich lat przed spadkiem z eligi, śmiem twierdzić, że na derby z Toruniem byłby komplet, widać głód żużla u ludzi, nawet jeżeli mowa o kibicach sezonowych. Po ilości bilboardów na płycie boiska widać, że z tymi sponsorami też nie jest tak tragicznie (Robak wspiera cały czas Polonię, fajnie). Wszystko zmierza w prawidłowym kierunku tylko ta nieszczęsna nowa trybuna, ile to to ma kosztować? Bo wygląda jak trybuna w Pcimiu Dolnym, a nie na stadionie zespołu aspirującego do ekstraligi. Mała, krótka, no lipnie to wygląda póki co.

    Sam meczyk rewelacja, widać, że spotkały się topowe zespoły ligi, duża bardzo ładnie 'chodziła'. ZZ wykorzystana w 100%, szkoda trochę tych potraconych punktów Tondera i te nieszczęsne 5:1 Orwat w swoim biegu i tak by został objechany więc to wykluczenie niewiele zmieniło, ten Curzytek super wrażenie pozostawił. Co się stało z Brzozowskim? Męczył się strasznie, jechał z jakąś kontuzją? Bo chyba coś czytałem na poprzedniej stronie? Ogólnie bardzo ładne dla oka spotkanie, dużo mijanek, wszystko fair, wygrany mecz i bonus dla jednak lepszej drużyny. Miło spędzona niedziela.

  27. Powrót do góry    #1150
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Trybuna chyba jeszcze pójdzie w górę?

    Pytanie co dalej? Chcemy walczyć o ekstralige. Zburza dwa luki jednocześnie i przez sezon będziemy mieli pojemność tylko 1tys trybuny głównej plus 2,5tys nowej trybuny? Jeśli nie zburza jednocześnie to ile będzie ciągnęła się tą przebudowa? Tak źle i tak niedobrze.

    Szkoda że w 8 co do wielkości mieście wszystko musi być robione oszczędnie.
    Polonia Bydgoszcz

  28. Powrót do góry    #1151
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Oszczędnie? Chodzi o to, żeby przypadkiem stadion nie był lepszy/większy od Zawiszy.

  29. Powrót do góry    #1152
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Pomijając już sama kwestie stadionu, ale np trasa uniwersytecka bez chodnika to jest dla mnie kryminał, Stary Rynek niby odnowiony ale też po kosztach bez żadnego wow.

    Stadion Zawiszy też zresztą niedokończony. Teraz tak samo skończy się z Polonią.
    Polonia Bydgoszcz

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    kitas (07-07-2019)

  31. Powrót do góry    #1153
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Bracia Bydgoszczanie! trzeba odnowić starą rywalizację i pognać Grudziądz z ekstraligi, Grudziądz to żmija co na piersi toruńskiej wyrosła, na krzesełkach z Broniewskiego

    żmija co juniorów nam i Wam kradnie

    stadionem się nie martwcie, w Grudziądzu gorszy kurnik
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  32. Powrót do góry    #1154
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,898
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta

    No i jeszcze temat który zawsze powraca... Kolejki do kas, ktoś powie że trzeba przyjść szybciej, otóż nie. Byłem o 16.15 A na stadion wchodziłem 16.55 kupując bilet na B. Na sektor A idzie to jeszcze wolniej. Dużo pomoglaby tu sprzedaż internetowa. Mam nadzieję że klub na tym myśli już odnośnie przyszłego sezonu.
    Paweł, jestem przekonany, że spora część z tych osób stojących w kolejce po bilety mogła ale nie chciała, kupić je sobie wcześniej.
    W końcu ten problem nie występuje od tego sezonu tylko ciągnie się już dobrych kilka lat. Wiadomo przecież, że bilety są w sprzedaży bodajże od poniedziałku czyli już 6 dni przed każdym meczem. Jeśli każdy kto chce przyjść na tzw za pięć dwunasta i kupować wówczas bilet to powinien już mieć świadomość, że postoi sobie co nieco w kolejkach.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #1155
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Bracia Bydgoszczanie! trzeba odnowić starą rywalizację i pognać Grudziądz z ekstraligi, Grudziądz to żmija co na piersi toruńskiej wyrosła, na krzesełkach z Broniewskiego

    żmija co juniorów nam i Wam kradnie

    stadionem się nie martwcie, w Grudziądzu gorszy kurnik
    "Bracia Bydgoszczanie!"

    Świat się kończy.

  34. Powrót do góry    #1156
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,257
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Bracia Bydgoszczanie!
    Ciekawe co na to bracia Bydgoszczanie?

  35. Powrót do góry    #1157
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2008
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Meczyk dosyć fajny, lekki niedosyt jest bo był blisko ten bonus, zabrakło punktów Brzozowskiego. Nie wiem jaki jest powód ale był strasznie wolny. Mimo jego słabszej jazdy i tak była duża szansa na te 51 punktów, szkoda, że w 11 wyścigu dali się przywieźć na 5:1 Siopek z Grajczonkiem, no i ten 15-ty też źle się od startu poukładał. Juniorzy słabo według mnie, liczyłem, że te 5:1 w młodzieżowym zrobią ale jednak Curzytek był lepszy. Tonder błędy na trasie choć początkowo wydawało się, że jest dosyć szybki. Orwat pogubiony, słabe starty, a na trasie - oprócz ataku na Curzytku po którym zarobił raczej słusznie "W" - nic nie pokazał.

    Na pierwsze miejsce po zasadniczej szanse raczej małe, Opole musiałoby wygrać w Poznaniu, a my w Opolu Szkoda tego pierwszego miejsca nawet nie tyle z powodu finału, uwazam, że pierwszy mecz u siebie to nie jest wcale takie złe rozwiązanie. Ale pófinał z Opolem będzie na pewno cięższy niż z Piłą/Krosnem (choć Piła ostatnio u nas się dobrze pokazała).

    Ewentualny finał z Poznaniem będzie na pewno wyrównany, oby obie drużyny przystapiły w pełnych składach.

    Przegrany z finału jedzie baraż z ostatnią drużyną pierwszej ligi? Czyli Lokomotiv lub Orzeł?

    Co do tej trybuny nowopowstającej - to ja ciągle nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego zabrali się najpierw za prostą, zamiast za łuki. Mam nadzieję, że - jak już było mówione - ta trybuna będzie jednak trochę wyższa niż to oebcnie wygląda.

    Fajnie, że frekwencja coraz lepsza. Niektórzy piszą, że nie ma presji na awans w tym roku, sam Kanclerz tak mówił przed sezonem. Według mnie to jest dobry moment na awans, ta trybuna ma chyba być oddana w maju przyszłego roku, może akurat uda się tak ułozyć terminarz by Derby odbyły się już z tą trybuną, może jakoś w okolicy 14 maja czyli na ...stulecie Polonii Komplet murowany na trybunach.

    Jak nie awansują w tym roku to pewnie nic się nie stanie ale ...czy chcemy kolejny rok oglądać takie drużyny jak Kraków czy Rawicz (bez urazy) czy wolimy pojechać na wyjazd do Gdańska, Gniezna, Łodzi czy ...Torunia? Wydaje mi się, że to drugie więc powinniśmy zrobic co się da by już w tym roku świętować awans do pierwszej ligii. Szansa jest, finał to tylko dwa mecze, 30 wyścigów, Poznań nie taki straszny jak go malują, są do pokonania w dwumeczu. Ale najpierw pewnie Opole.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Arias ; 08-07-2019 o 03:40

  36. Powrót do góry    #1158
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,680
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 369 w 219 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Paweł, jestem przekonany, że spora część z tych osób stojących w kolejce po bilety mogła ale nie chciała, kupić je sobie wcześniej.
    W końcu ten problem nie występuje od tego sezonu tylko ciągnie się już dobrych kilka lat. Wiadomo przecież, że bilety są w sprzedaży bodajże od poniedziałku czyli już 6 dni przed każdym meczem. Jeśli każdy kto chce przyjść na tzw za pięć dwunasta i kupować wówczas bilet to powinien już mieć świadomość, że postoi sobie co nieco w kolejkach.
    Byłem po bilety w środę i numerowane pierwsze rzędy od góry już były wykupione. W ogóle wizyta w kasie klubu to niezapomniane przeżycie, polecam xd te drzwi z kratą, rezerwacja przez krzyżyki na wyświechtanej kartce, nie wiedziałem czy to II liga 2019 czy raczej era Gollobów i lata 90-te.

  37. Powrót do góry    #1159
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Z Opolem może być wam ciężko bo Wojdyło jako gość się ostatnio rozjeżdził a wbrew podawanym infomacjom gość może jechać w PO co jest wg mnie kretynizmem

  38. Powrót do góry    #1160
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Miałem przyjemność być wczoraj na stadionie Polonii i obejrzeć bardzo,bardzo fajny mecz.
    Co ciekawe spotkałem kilku kibiców drużyny toruńskiej i warto dodać, że osoby te przyjechały niezależnie od siebie.
    Widać, że toruńskim kibicom najwyraźniej brakuje normalności w klubie żużlowym

    Podział punktów uważam za sprawiedliwy, ale faworyta w PO upatruję w zespole znad Brdy.
    Ciekawe do jakiego klubu po sezonie trafią Curzytkowie?


    Odnośnie waszych problemów z kolejkami po bilety.
    Zauważyłem bardzo przykrą rzecz, który w jakimś stopniu też ma wpływ na długi czas oczekiwania w tych ogonkach.
    Kolejki ustawiają się po jednej do dwóch okienek. Niestety wielu Polaków to zwykłe chamy, więc co chwilę ktoś próbował, nie raz ze skutkiem,
    podejść z lewej strony do wolnego przez chwilkę okienka.

    Generalnie w Bydgoszczy spędziłem bardzo fajne żużlowe, niedzielne popołudnie.
    Czekam na derby.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    never_mind (08-07-2019)

  40. Powrót do góry    #1161
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    286
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Super mecz, super walka, super atmosfera. Pogaduszki z kibicami z Poznania. Duzo kibicow na trybunach. Tor, mimo ze ubijany przez komisarza do walki od 1szego biegu. Sobotnie pseudo Grand Prix z nieudacznikiem Morrisem na czele może się chować.

    Tak jak napisal kolega wyżej - super zuzlowe popoludnie przy Sportowej. Sam wynik sprawą drugorzedna. W play offach i tak wszystko zacznie się od nowa.

    Cytat Zamieszczone przez Arias Zobacz posta
    Meczyk dosyć fajny, lekki niedosyt jest bo był blisko ten bonus, zabrakło punktów Brzozowskiego. Nie wiem jaki jest powód ale był strasznie wolny. Mimo jego słabszej jazdy i tak była duża szansa na te 51 punktów, szkoda, że w 11 wyścigu dali się przywieźć na 5:1 Siopek z Grajczonkiem, no i ten 15-ty też źle się od startu poukładał. Juniorzy słabo według mnie, liczyłem, że te 5:1 w młodzieżowym zrobią ale jednak Curzytek był lepszy. Tonder błędy na trasie choć początkowo wydawało się, że jest dosyć szybki. Orwat pogubiony, słabe starty, a na trasie - oprócz ataku na Curzytku po którym zarobił raczej słusznie "W" - nic nie pokazał.

    Na pierwsze miejsce po zasadniczej szanse raczej małe, Opole musiałoby wygrać w Poznaniu, a my w Opolu Szkoda tego pierwszego miejsca nawet nie tyle z powodu finału, uwazam, że pierwszy mecz u siebie to nie jest wcale takie złe rozwiązanie. Ale pófinał z Opolem będzie na pewno cięższy niż z Piłą/Krosnem (choć Piła ostatnio u nas się dobrze pokazała).

    Ewentualny finał z Poznaniem będzie na pewno wyrównany, oby obie drużyny przystapiły w pełnych składach.

    Przegrany z finału jedzie baraż z ostatnią drużyną pierwszej ligi? Czyli Lokomotiv lub Orzeł?

    Co do tej trybuny nowopowstającej - to ja ciągle nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego zabrali się najpierw za prostą, zamiast za łuki. Mam nadzieję, że - jak już było mówione - ta trybuna będzie jednak trochę wyższa niż to oebcnie wygląda.

    Fajnie, że frekwencja coraz lepsza. Niektórzy piszą, że nie ma presji na awans w tym roku, sam Kanclerz tak mówił przed sezonem. Według mnie to jest dobry moment na awans, ta trybuna ma chyba być oddana w maju przyszłego roku, może akurat uda się tak ułozyć terminarz by Derby odbyły się już z tą trybuną, może jakoś w okolicy 14 maja czyli na ...stulecie Polonii Komplet murowany na trybunach.

    Jak nie awansują w tym roku to pewnie nic się nie stanie ale ...czy chcemy kolejny rok oglądać takie drużyny jak Kraków czy Rawicz (bez urazy) czy wolimy pojechać na wyjazd do Gdańska, Gniezna, Łodzi czy ...Torunia? Wydaje mi się, że to drugie więc powinniśmy zrobic co się da by już w tym roku świętować awans do pierwszej ligii. Szansa jest, finał to tylko dwa mecze, 30 wyścigów, Poznań nie taki straszny jak go malują, są do pokonania w dwumeczu. Ale najpierw pewnie Opole.

    Pozdrawiam
    A nie z przedostatnia?
    pomidor

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atrock92 za jego przydatny post!

    Polonia_Bartodzieje (08-07-2019)

  42. Powrót do góry    #1162
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,790
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    chyba z 7 druzyna 1 ligi czyli w tym roku to de facto ostatnia ze wzgledu na okrojona liczbe. bezposrednio nikt nie spada bo musza w 1 lidze jechac 8 zespolow.

  43. Powrót do góry    #1163
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Z ostatnią. I liga w tym roku jest 7 zespołowa, więc nikt nie spada bezpośrednio a ostatni, czyli siódmy zespół jedzie baraż.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    atrock92 (08-07-2019)

  45. Powrót do góry    #1164
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Czy wiemy, w których meczach do końca RZ i w PO nie będzie Dmitri dostępny?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #1165
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Wrobelki ponoć coraz mocniej cwierkaja że to jednak Hancock. Ktoś może też potwierdzić?
    Polonia Bydgoszcz

  47. Powrót do góry    #1166
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    985
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Czy wiemy, w których meczach do końca RZ i w PO nie będzie Dmitri dostępny?
    - finał pierwszy mecz
    - finał drugi mecz (tu są drużynowe mistrzostwa świata na długim torze)

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    mentikk (08-07-2019)

  49. Powrót do góry    #1167
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Wrobelki ponoć coraz mocniej cwierkaja że to jednak Hancock. Ktoś może też potwierdzić?
    Mogę potwierdzić, że tak się ćwierka. Ponoć jest bardzo blisko, ale kropki na "i" jeszcze nie ma.
    Do końca RZ i tak ten dodatkowy zawodnik potrzebny nie jest, bo sytuacja już jest jasna. Myślę, że to ma być ta torpeda transferowa, która ma spowodować, że rywale będą zbierać szczęki z podłogi. Mam nadzieję, że pojeździ treningowo kilka kółek przed meczami o wszystko
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #1168
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Przed meczem napisałem, że jak chcemy wywalczyć bonus musi być zastępstwo, a jeśli chcemy po prostu wygrać i dać pojechać oczekującym to może jechać Ivacić. Okazało się, że bez zastępstwa byśmy przegrali, a sama Z/Z dała nam tylko niewielkie zwycięstwo

    Mimo że tor to mieszkanka przygotowana przez Komisarza i pogodę, to widowisko było fajne. Nie był to tor pod nas. Starty często przegrywane, czasami zły wybór ścieżek, ale koniec końców każdy poza w sumie kapitanem się jakoś odnalazł. Duża chodziła praktycznie od początku. Zrobilibyśmy tor po swojemu to byłoby bardziej pod koło, ale pewnie widowisko by już było gorsze, a duża się uruchomiła gdzieś tam po trzeciej serii. Na pewno na PO będzie po staremu. Jednak widowisko pewnie ucierpi.

    Fajnie i bojowo jechał Bach. Dość agresywny mecz w jego wykonaniu. Chyba pomału walka o skład na nowy sezon też się zaczyna. "Dzosz" też elegancko. Siopek cztery biegi rewelacja. Wypluwał flaki na trasie, w sumie ten piąty bieg też niezły, ale do momentu gdy spadł z pierwszego na trzecie zrobiony przez parę Skorpionów na I łuku drugiego krążenia.

    Juniorzy słabo, ale Tonder jednak wypadł pozytywnie w porównaniu do Orwata.

    Widzów z 5000(tak mówi Kanclerz dla SF, chociaż niektóre źródła podają 6000) na II ligę w meczu w sumie jeszcze o nic wielkiego, a pojemność nowego stadionu bez Trybuny Głównej to 11200. Także tego

    Co do Trybuny to raczej ona już jest gotowa i wyższa to nie będzie? To tylko jednak moje spekulacje więc pewności nie mam. Stałem kilka dni temu u góry obok niej żeby to dokładnie zobaczyć, to jest ona strasznie mała. 6 rzędów...ale jest dość długa więc może to w sumie dać niecałe 2500 miejsc. Chociaż na wizualizacji wygląda to trochę inaczej..Pożyjemy zobaczymy bo może faktycznie nie jest to jeszcze koniec tych rzędów i pójdzie coś jeszcze w górę..

    Ciągle mamy szanse na 1 miejsce przed PO. Musimy wygrać 2 mecze(w Opolu będzie mega ciężko) a Opole musi w Poznaniu zdobyć minimum 42 punkty a nie jest to jakieś science fiction.

    Kancerz już myśli o teamie na I ligę https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/831510/zuzel-polonia-bydgoszcz-ostrzy-sobie-zeby-na-derby-z-get-well-torun-prezes-liczy?utm_source=sportsboard&utm_medium=scrollbarh &utm_campaign=newswidget
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 08-07-2019 o 17:13

  51. Powrót do góry    #1169
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Maksymalna wysokość trybuny to 10.25m.
    Czy tyle już osiągnęliśmy?
    Polonia Bydgoszcz

  52. Powrót do góry    #1170
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,656
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Wydawało mi się że na wizualizacjach trybuna wyglądała na dużo wyższą... Na żywo szału nie robi, a wręcz sprawia wrażenie "biedniejszej" niż jej poprzedniczka.
    BKS Polonia Bydgoszcz

Strona 26 z 53 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •