Strona 30 z 53 PierwszyPierwszy ... 20282930313240 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,350 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1306
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    A gdzie jest motor, który przed sezonem otrzymał Mikołaj Curyło. Motor od Zmarzlika stoi i się kurzy, Curyło i tak nie pojedzie, dać go młodemu. Chyba, że Mikołaj ma kontrakt zawodowy i teraz to jego prywatny motor.

    Coś tu burzy atmosferę, o której tak piszemy w samych superlatywach.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  2. Powrót do góry    #1307
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,820
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 167 w 125 postach
    Kompletnie nie dociera do mnie gadanie, że Studziński jest z Gorzowa i Stal ma zapewnić mu sprzęt.
    Zawodnik jest u nas, ma zdobywać punkty dla Polonii i to nasz klub powinien według mnie zadbać o to, żeby chłopak miał na czym jechać.
    Obwarować to odpowiednimi kontraktami, umowami, żeby nie użytkował sprzętu w imprezach młodzieżowych, podczas treningów.
    Na treningi i młodzieżówki podstawić jakieś padła.
    Na ligę taki zawodnik powinien dostać sprzęt dobrej klasy. Podstawiono furę Curyle, który od kilku lat nie rokuje na nic.
    Sytuację z Marcelem obserwuje młodzież z BTŻ. Wystarczy, że GKM czy Apator przyjdą z propozycją jazdy u nich i mamy po zawodniku.
    Co przemawia za Polonią? Obraz jest taki, że nie dba się o młodych, nie daje się szansy na rozwój a tylko wymaga.
    Przed sezonem liczyłem, że Marcel dostanie wsparcie od klubu. Tak, żeby mógł jeździć i zostać tu na kilka lat.

  3. Powrót do góry    #1308
    Początkujący
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Klub też nie może ładować nieskończenie dużo pieniędzy w jednego zawodnika. Wydaje mi się, że na początku sezonu Kanclerz zaufał Studzińskiemu i wierzył w niego - co sam zresztą przyznał w Przeglądzie Sportowym - dlatego klub wyposażył zawodnika w sprzęt. Z upływem czasu kierownictwo Polonii, na czele z Prezesem, zauważyło, że zawodnik przestaje dbać o ten sprzęt, zajeżdża go, nie przykłada się do swoich obowiązków i zakręcił kurek z pieniędzmi dla Studzińskiego. Po prostu przestali w niego inwestować, bo nie widzieli w tym sensu - najpewniej przez zachowanie samego zawodnika i jego ojca. Uważam, że obecny stan rzeczy jest w dużej mierze winą Studzińskiego, nie Polonii. Mam nadzieję, że klub przeanalizuje i wyciągnie maksimum wniosków ze Studzińskim i nie popełni tych samych błędów w przyszłości z innym zawodnikiem.

    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Sytuację z Marcelem obserwuje młodzież z BTŻ. Wystarczy, że GKM czy Apator przyjdą z propozycją jazdy u nich i mamy po zawodniku.
    Co przemawia za Polonią? Obraz jest taki, że nie dba się o młodych, nie daje się szansy na rozwój a tylko wymaga.
    Jestem pewien, że obecny spór i niesnaski na linii Polonia Bydgoszcz - Marcel Studziński nie bedą miały żadnego wpływu na podejmowanie przyszłościowych decyzji młodzieży z BTŻ-u Jeżeli zawodnik jest perspektywiczny, pracowity i zaangażowany, klub bez problemu będzie na niego stawiać i pomagać. Najwidoczniej Marcel Studziński takim zawodnikiem w oczach kierownictwa Polonii nie jest
    Ostatnio edytowane przez Ragnar ; 02-08-2019 o 17:08

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ragnar za jego przydatny post!

    Pablosss (02-08-2019)

  5. Powrót do góry    #1309
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Świetnie powiedziane! W punkt!! Sama prawda. Nic dodać, nic ująć. Widzę że jesteś dobrze zorientowany w realiach!

  6. Powrót do góry    #1310
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ragnar Zobacz posta
    Klub też nie może ładować nieskończenie dużo pieniędzy w jednego zawodnika. Wydaje mi się, że na początku sezonu Kanclerz zaufał Studzińskiemu i wierzył w niego - co sam zresztą przyznał w Przeglądzie Sportowym - dlatego klub wyposażył zawodnika w sprzęt. Z upływem czasu kierownictwo Polonii, na czele z Prezesem, zauważyło, że zawodnik przestaje dbać o ten sprzęt, zajeżdża go, nie przykłada się do swoich obowiązków i zakręcił kurek z pieniędzmi dla Studzińskiego. Po prostu przestali w niego inwestować, bo nie widzieli w tym sensu - najpewniej przez zachowanie samego zawodnika i jego ojca. Uważam, że obecny stan rzeczy jest w dużej mierze winą Studzińskiego, nie Polonii. Mam nadzieję, że klub przeanalizuje i wyciągnie maksimum wniosków ze Studzińskim i nie popełni tych samych błędów w przyszłości z innym zawodnikiem.


    Jestem pewien, że obecny spór i niesnaski na linii Polonia Bydgoszcz - Marcel Studziński nie bedą miały żadnego wpływu na podejmowanie przyszłościowych decyzji młodzieży z BTŻ-u Jeżeli zawodnik jest perspektywiczny, pracowity i zaangażowany, klub bez problemu będzie na niego stawiać i pomagać. Najwidoczniej Marcel Studziński takim zawodnikiem w oczach kierownictwa Polonii nie jest
    Podobnie jak i i nasz Mateusz, ktory jeszcze nie dotarł na stadion, co pokazuje, jakie ma podejscie do sportu
    Chca sie obrazac i pajacowac. Prosze bardzo. Nie chcemy takich juniorow w druzynie. Won
    pomidor

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atrock92 za jego przydatny post!

    Pablosss (04-08-2019)

  8. Powrót do góry    #1311
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    No właśnie chciałem pisać, Jagła to gdzie się podział? Chyba żadnego turnieju za granicą nie miał wczoraj? Jedziemy jednym juniorem, i to z Zielonej Góry, co by było gdyby Falubaz jechał mecz dzisiaj?...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  9. Powrót do góry    #1312
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    1 miejsce po rundzie zasadniczej i półfinał z Krosnem!

    Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

  10. Powrót do góry    #1313
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,733
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    No właśnie chciałem pisać, Jagła to gdzie się podział? Chyba żadnego turnieju za granicą nie miał wczoraj? Jedziemy jednym juniorem, i to z Zielonej Góry, co by było gdyby Falubaz jechał mecz dzisiaj?...
    Falubaz pojechałby Krakowiakiem i Pawliczakiem, żaden problem. Falubaz mógłby dać wam jeszcze jednego gościa, na przyszły sezon, niech się chłopaki objeżdżają. I to w 1 lidze być może, to już dobra szkołą dla młodych.

  11. Powrót do góry    #1314
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Wuj z Jagłą. Nie chciał zdążyć to jego sprawa. Miał okazję się dziś przejechać i spróbować coś zdobyć na Sadurskim. Tak to się pożegnał definitywnie ze startami w tym sezonie a i pewnie od następnego da sobie spokój. Porozmawiałem trochę po meczu z młodzieżą to Orwat na PO ma być już gotowy do jazdy, zaś Tonder nie wie co z nim będzie. Decydujące zdanie ma Skórnicki i jeśli terminy się najdą to decyzja będzie należała do Skóry. Na dzień dzisiejszy nie wie nic a wszystko będzie się rozstrzygać na bieżąco. Mam jednak obawy, że ten jego dobry wynik z Grudziądza nam zaszkodził. Na razie wiemy tylko tyle, że na PO mamy jednego juniora na pewno...Orwata Miałem jeszcze dopytać Kanclerza o wzmocnienie juniora, ale nie zdążyłem. Lipa, bieda..Zobaczy co będzie. Musi być ten trzeci w odwodzie(zobaczymy co wyjdzie z tym Bogdanowiczem)

    Kończymy sezon u siebie i oby z wielką fetą!

    Nie podobała mi się jedna rzecz. Mianowicie brak Ivacicia. Zasłużył na ten start będący cały czas pod bronią i piątkowym treningiem. Na wszystkie wyjazdy z Jędrzejewskim lał go niemiłosiernie. Czy to od startu czy po trasie. Tylko oni jechali spod taśmy. W pewnych ustawieniach sprzętu pomagał mu Jacek Gollob i to idealnie zatrybiło. Siopek był wolny. W sumie tak samo wolny był dzisiaj w meczu, ale wiadomo że rywal nie był za mocny. Żal mi chłopaka
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 04-08-2019 o 20:09

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Polonia_Bartodzieje (06-08-2019), never_mind (04-08-2019)

  13. Powrót do góry    #1315
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Skoro nie mamy juniorów to czy na PO możemy mieć gościa w postaci Karczmarza z Gorzowa???
    Czy do tego odnosi się ten przepis o zdobyciu 8 punktów w lidze i musimy kombinować jakieś kapiszony co nie wypalił e-lidze?

    Siopek coś ostatnio zwolnił, już mu się motorki skończyły czy zbiera siły na PO.

    Jacek znowu się angażuje w żużel, może to wyjdzie na dobre Maticiowi i jemu
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  14. Powrót do góry    #1316
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,063
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Co do juniorów - kiedy będzie najbliższa możliwość, aby któryś z chłopaków z BTŻ zrobił licencję i zasilił drużynę ligową? Jakby nie patrzeć, jesteśmy nieco pod ścianą o juniorów pilnie potrzeba. Orwatowi został już tylko jeden sezon juniorki, trzeba więc kogoś do tego składu dorzucić, a już taki junior musi się objeżdżać.


    Co do Tondera - jeśli Jurek ma taki dobry kontakt z Falubazem, może warto, aby się szeroko uśmiechnął w kwestii wypożyczenia Mateusza na przyszły sezon? Myślę, że ewentualny awans do I ligi byłby dobrym argumentem, że to niezła okazja do rozjeżdżenia juniora w ligowym ściganiu, więc korzyści byłyby obopólne.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #1317
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Nie podobała mi się jedna rzecz. Mianowicie brak Ivacicia. Zasłużył na ten start będący cały czas pod bronią i piątkowym treningiem. Na wszystkie wyjazdy z Jędrzejewskim lał go niemiłosiernie. Czy to od startu czy po trasie. Tylko oni jechali spod taśmy.
    Nie wiem o co Ci chodzi z tymi wyjazdami, ale póki co Siopek na wyjazdach wykrecił średnią 2,143 a Ivacic 1,000 - lanie komuś na treningach, a jazda w meczach to zupełnie co innego.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Co do Tondera - jeśli Jurek ma taki dobry kontakt z Falubazem, może warto, aby się szeroko uśmiechnął w kwestii wypożyczenia Mateusza na przyszły sezon? Myślę, że ewentualny awans do I ligi byłby dobrym argumentem, że to niezła okazja do rozjeżdżenia juniora w ligowym ściganiu, więc korzyści byłyby obopólne.
    W przyszłym roku to Tonder nie ma co się rozjeżdżać - bo on będzie już miał ostatni rok juniorki Więc jak się przyda to raczej zostanie u nich. Jak nie, to pewnie dadzą na go na stałe.

    MAMY LIDERA! Kurcze, skoro my łoimy Opolu, a Opole wygrywa w Poznaniu... Nie chcę zapeszać, ale wygląda na to że jestesmy obecnie faworytem do awansu. 15 września to może byc piękny dzień! Martwi trochę formacja juniorska. Może faktycznie byłoby fajnie wypożyczć Bogdanowicza. W zeszłym roku w 1. lidze dawał radę, podejrzewam że w Toruniu zjadła go presja. Bo z naszymi młodzieżowcami to krucho - Opole i Poznań mają lepszych. No i ciekawe czy uda się skołować kogoś za Berge na finały - oby się nie okazało, że przez jego brak nie awansujemy...

    Do boju Polonia!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  16. Powrót do góry    #1318
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Bez Berge z ivaciciem czy Grobauerem nie macie szans w finałach. Musicie to jakos rozwiązać

  17. Powrót do góry    #1319
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    985
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Bez Berge z ivaciciem czy Grobauerem nie macie szans w finałach. Musicie to jakos rozwiązać
    ohohoho... jak stanowczo. Obyś się nie pomylił. Może nie będziemy faworytami, ale z pewnością nie będziemy też bez szans. Pokazał to dosadnie nasz mecz w Opolu.

  18. Powrót do góry    #1320
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Na ligę taki zawodnik powinien dostać sprzęt dobrej klasy. Podstawiono furę Curyle, który od kilku lat nie rokuje na nic.
    Sytuację z Marcelem obserwuje młodzież z BTŻ. Wystarczy, że GKM czy Apator przyjdą z propozycją jazdy u nich i mamy po zawodniku.
    Co przemawia za Polonią? Obraz jest taki, że nie dba się o młodych, nie daje się szansy na rozwój a tylko wymaga.
    Przed sezonem liczyłem, że Marcel dostanie wsparcie od klubu. Tak, żeby mógł jeździć i zostać tu na kilka lat.
    kitas i Marcel miał to wsparcie. Dostał na początku sezonu sprzęt specjalnie przygotowany na ligę i tam miał go używać, zarżnął go w zawodach juniorskich gdzie miał jeździć na czym innym. Treningi olewa, na każdym kroku pokazuje że "sportowca" to w nim nie ma i co ma Jurek więcej zrobić?? biegać za gówniarzem i prosić żeby potrenował ? Niestety ale potwierdziła się opinia na jego temat, to samo przerabiali w ostrowie czy wcześniej w Gorzowie. Z resztą w ostanim czasie sporo nawywijał i podziwiam Kanclerza za spokój i że wcześniej nie pogonił jego i Jagły z klubu.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Bez Berge z ivaciciem czy Grobauerem nie macie szans w finałach. Musicie to jakos rozwiązać
    Wchodzimy do 1-ligi z buta i nikt już na to nic nie poradzi

    W 2-giej lidze już jest wszystko pozamiatane! Możecie gadać że jeszcze finały itd. ale wspomnicie moje słowa.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ziomek_BKS za jego przydatny post!

    Pablosss (05-08-2019)

  20. Powrót do góry    #1321
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Za Berge'a będzie można zdaje się w finałach zrobić ZZ, niestety nie wiem na jakich warunkach. Jest to jakieś rozwiązanie, choć ryzykowne.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  21. Powrót do góry    #1322
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Wuj z Jagłą. Nie chciał zdążyć to jego sprawa. Miał okazję się dziś przejechać i spróbować coś zdobyć na Sadurskim. Tak to się pożegnał definitywnie ze startami w tym sezonie a i pewnie od następnego da sobie spokój. Porozmawiałem trochę po meczu z młodzieżą to Orwat na PO ma być już gotowy do jazdy, zaś Tonder nie wie co z nim będzie. Decydujące zdanie ma Skórnicki i jeśli terminy się najdą to decyzja będzie należała do Skóry. Na dzień dzisiejszy nie wie nic a wszystko będzie się rozstrzygać na bieżąco. Mam jednak obawy, że ten jego dobry wynik z Grudziądza nam zaszkodził. Na razie wiemy tylko tyle, że na PO mamy jednego juniora na pewno...Orwata Miałem jeszcze dopytać Kanclerza o wzmocnienie juniora, ale nie zdążyłem. Lipa, bieda..Zobaczy co będzie. Musi być ten trzeci w odwodzie(zobaczymy co wyjdzie z tym Bogdanowiczem)

    Kończymy sezon u siebie i oby z wielką fetą!

    Nie podobała mi się jedna rzecz. Mianowicie brak Ivacicia. Zasłużył na ten start będący cały czas pod bronią i piątkowym treningiem. Na wszystkie wyjazdy z Jędrzejewskim lał go niemiłosiernie. Czy to od startu czy po trasie. Tylko oni jechali spod taśmy. W pewnych ustawieniach sprzętu pomagał mu Jacek Gollob i to idealnie zatrybiło. Siopek był wolny. W sumie tak samo wolny był dzisiaj w meczu, ale wiadomo że rywal nie był za mocny. Żal mi chłopaka
    Naaah. Siop robi swoje. W kazdym meczu solidne punkty. Ma kto u nas wygrywac wyscigi, wiec nie ma sie cyzm martwic.
    Ponadto pisał na facebooku, ze testował roziwazania na ply off.
    pomidor

  22. Powrót do góry    #1323
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    ohohoho... jak stanowczo. Obyś się nie pomylił. Może nie będziemy faworytami, ale z pewnością nie będziemy też bez szans. Pokazał to dosadnie nasz mecz w Opolu.
    Ja Polonii życze awansu i jej kibicuje w tym. Ale play offy rządza się swoimi prawami. Każdy wytacza najwieksze działa i decyduja szczegóły

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    never_mind (05-08-2019)

  24. Powrót do góry    #1324
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    PO zostały ujednolicone do jednego dnia(niedziela) i okazało się, że Berge ma wszystkie terminy wolne.
    Tonder w pierwszym półfinale u nas pojedzie. 18 sierpnia ma wolne Falubaz bo Eliga ma pauzę, ale pozostałe terminy się pokrywają.

  25. Powrót do góry    #1325
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Trzeba więc liczyć na to, że Falubaz w PO dostanie wpieprz od Sparty w półfinale. Wtedy jest szansa że na meczach o brąz nie będa mieli ciśnienia i dadzą nam Tondera na finał
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  26. Powrót do góry    #1326
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,063
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    W przyszłym roku to Tonder nie ma co się rozjeżdżać - bo on będzie już miał ostatni rok juniorki Więc jak się przyda to raczej zostanie u nich. Jak nie, to pewnie dadzą na go na stałe.
    A to nie skumałem, myślałem że Tonder ciut młodszy. Na stałe nie wiem czy tak od ręki go oddadzą, bo pewnie chcieliby "ekwiwalent". No chyba, że faktycznie Jurek ma tam tak dobre układy Jakby nie patrzeć - raczej by się nam przydał na przyszły sezon, bo nasza juniorka i tak niestety ma zbyt wielkie dziury. Orwat jakoś jedzie, ale to też jego ostatni rok w juniorce będzie, a potem to raczej będzie szukał szczęścia w II lidze, i to raczej u tych słabszych ekip.
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    MAMY LIDERA! Kurcze, skoro my łoimy Opolu, a Opole wygrywa w Poznaniu... Nie chcę zapeszać, ale wygląda na to że jestesmy obecnie faworytem do awansu. 15 września to może byc piękny dzień! Martwi trochę formacja juniorska. Może faktycznie byłoby fajnie wypożyczć Bogdanowicza. W zeszłym roku w 1. lidze dawał radę, podejrzewam że w Toruniu zjadła go presja. Bo z naszymi młodzieżowcami to krucho - Opole i Poznań mają lepszych. No i ciekawe czy uda się skołować kogoś za Berge na finały - oby się nie okazało, że przez jego brak nie awansujemy...

    Do boju Polonia!
    Fajnie by było, jakby się to tak przekładało 1:1, ale to tak niestety nie działa Sporo pewnie zależy od terminu powrotu Bellego i formy w jakiej wróci. Jeśli na półfinały się nie wykuruje, to może być finał z Opolem. Druga sprawa - to też nie byłby taki sam mecz jak w rundzie zasadniczej.
    No i nadal czekamy na info z klubu o tym wzmocnieniu na PO - czas już nadszedł
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #1327
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Trzeba więc liczyć na to, że Falubaz w PO dostanie wpieprz od Sparty w półfinale. Wtedy jest szansa że na meczach o brąz nie będa mieli ciśnienia i dadzą nam Tondera na finał
    Może jak ZG nie będzie już miała szans na 2 msc w tabeli to go nam dadzą na rewanż z Krosnem u siebie(25 sierpnia)

    Tu jeszcze 3 wywiady video z wczoraj(Kanclerz,Brzoza, Tonder) https://metropoliabydgoska.pl/kategoria/sport/

  28. Powrót do góry    #1328
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Do czego to doszło, że junior wychowany w szkółce Falubazu stał się "obiektem pożądania" innego klubu. xD
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rozi22 za jego przydatny post!

    PrzemoZG (05-08-2019)

  30. Powrót do góry    #1329
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Falubaz pojechałby Krakowiakiem i Pawliczakiem, żaden problem. Falubaz mógłby dać wam jeszcze jednego gościa, na przyszły sezon, niech się chłopaki objeżdżają. I to w 1 lidze być może, to już dobra szkołą dla młodych.
    Ho ho, nie wiedziałem że mamy taką siłę przebicia że jeździmy po ekstraligowych klubach i wybieramy sobie kogo chcemy a tak serio, to jeśli wybiegamy myślą w przyszły sezon, to para Orwat-Tonder byłaby ciekawa, ale niestety na krótką metę, bo w 2021 zostalibyśmy z nowicjuszami. A jeszcze by się zdarzył awans do ekstraligi, to tym gorzej, żadnych objeżdżonych w niższych ligach!
    BKS Polonia Bydgoszcz

  31. Powrót do góry    #1330
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Z braku laku i Osyczka jeszcze może być. Ciągle można go wypożyczyć. No i Kowalski, który był gościem w Wandzie i...nie pojechał ani razu, ale czy takiego zawodnika można wziąć? Co na to regulamin? To ciekawa sprawa. Na I ligę to ja Orwata słabo widzę. On w II lidze poza meczami z parasolami nic ciekawego nie pokazał. Na koniec sezonu sobie policzę ilu seniorów przywiózł za plecami, ale podejrzewam, że można to policzyć na dziś na jeden ręce Nickiego

  32. Powrót do góry    #1331
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,680
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 369 w 219 postach
    Ta Zielona Góra, która spuściła nas do 1 ligi teraz będzie nas wzmacniała juniorami żebyśmy do tej 1 ligi awansowali, ahh koleje losu xd

    Połowa planu wykonana czyli apator w 1 lidze, nie spier.dolta tego chłopaki a w przyszłym sezonie będą prawdziwe jedyne derby

  33. Powrót do góry    #1332
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Z braku laku i Osyczka jeszcze może być. Ciągle można go wypożyczyć. No i Kowalski, który był gościem w Wandzie i...nie pojechał ani razu, ale czy takiego zawodnika można wziąć? Co na to regulamin? To ciekawa sprawa. Na I ligę to ja Orwata słabo widzę. On w II lidze poza meczami z parasolami nic ciekawego nie pokazał. Na koniec sezonu sobie policzę ilu seniorów przywiózł za plecami, ale podejrzewam, że można to policzyć na dziś na jeden ręce Nickiego
    E, no aż tak źle z tymi pokonanymi seniorami to chyba nie było. Ale zgadzam się że I liga zweryfikuje jego umiejętności.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  34. Powrót do góry    #1333
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Temat ewentualnego wzmocnienia na PO jest ciągle aktualny? Jak wiadomo potrzebujemy seniora zagranicznego, a takich na poziomie 10-12 pkt, po transferze Jakobsena do Gorzowa już chyba nie ma. Jedyne nazwisko, które mi teraz przychodzi do głowy to Smoliński, ale nasza piątka wydaje się naprawdę silna i nie mam pewności czy jest sens takiego posunięcia. Berge na PO będzie dostępny, chociaż posiadanie alternatywy zawsze w cenie. Nie jest powiedziane, że Ivacic nie podołaby zadaniu, ale mamy taki sezon, że szkoda by było jakbyśmy nie awansowali
    Ostatnio edytowane przez Polonia_Bartodzieje ; 06-08-2019 o 08:45

  35. Powrót do góry    #1334
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Fajnie by było, jakby się to tak przekładało 1:1, ale to tak niestety nie działa Sporo pewnie zależy od terminu powrotu Bellego i formy w jakiej wróci. Jeśli na półfinały się nie wykuruje, to może być finał z Opolem. Druga sprawa - to też nie byłby taki sam mecz jak w rundzie zasadniczej.
    No i nadal czekamy na info z klubu o tym wzmocnieniu na PO - czas już nadszedł
    No rozumiem że się nie przekłada Co do wzmocnienia - skoro Berge ma jednak wolne terminy, to nie ma sensu grzebać w seniorca. Każdego z naszych seniorów stać na 10-12 punktów. Nie ma na rynku zawodnika który na mur beton gwarantowałby 15, a to i tak tylko 3 punkty więcej. Bez żadnej gwarancji i rozwalający skład... Nie ma sensu taki ruch. Liczę po prostu na wzmocnienia sprzętowe. Jedyne wzmocnienie to ewentualnie w formacji juniorskiej. Może faktycznie Bogdanowicz? Kowalski jako gość podpisał w Wandzie - wydaje mi się (ale nie sprawdzałem tego), że z tym nic nie da się zrobić - inaczej już inny klub by się nim zainteresował.

    Osyczka - faktycznie dobry pomysł!

    Ktoś pytał o pokonanych seniorów przez Orwata:

    Kossakowski, Kononow (obaj Wanda u siebie), Porsing (Krosno u siebie), Baran (w Pile)

    I na trupie:
    Hlib (d/st), Stewart (w), Mazur (w), Bober (w), Jonasson (w)

    Więc w sumie de facto tylko czterech seniorów pokonał Ale trzeba mu oddać, że juniorów innych ekip objeżdżał dosyć regularnie. I w sumie o to chodzi.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  36. Powrót do góry    #1335
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,733
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No rozumiem że się nie przekłada Co do wzmocnienia - skoro Berge ma jednak wolne terminy, to nie ma sensu grzebać w seniorca. Każdego z naszych seniorów stać na 10-12 punktów. Nie ma na rynku zawodnika który na mur beton gwarantowałby 15, a to i tak tylko 3 punkty więcej. Bez żadnej gwarancji i rozwalający skład... Nie ma sensu taki ruch. Liczę po prostu na wzmocnienia sprzętowe. Jedyne wzmocnienie to ewentualnie w formacji juniorskiej. Może faktycznie Bogdanowicz? Kowalski jako gość podpisał w Wandzie - wydaje mi się (ale nie sprawdzałem tego), że z tym nic nie da się zrobić - inaczej już inny klub by się nim zainteresował.

    Osyczka - faktycznie dobry pomysł!

    Ktoś pytał o pokonanych seniorów przez Orwata:

    Kossakowski, Kononow (obaj Wanda u siebie), Porsing (Krosno u siebie), Baran (w Pile)

    I na trupie:
    Hlib (d/st), Stewart (w), Mazur (w), Bober (w), Jonasson (w)

    Więc w sumie de facto tylko czterech seniorów pokonał Ale trzeba mu oddać, że juniorów innych ekip objeżdżał dosyć regularnie. I w sumie o to chodzi.
    A jak wygląda dorobek wypożyczonego Tondera, w tym samym zestawieniu co Orwata? To raczej podobny poziom sportowy, z tym że Tonder nie jechał od początku sezonu w Polonii. Słabo ten dorobek wygląda w walce z seniorami, choć chłopaki jakieś punkty wożą, chyba głównie na juniorach. Osyczka to podobny poziom co tegoroczny Tonder, może odrobinę niżej, te 2-4 pkt może przywieźć z meczu, niby niewiele, ale w dwumeczu o awans może być decydujące.
    Dość ciekawe te rozgrywki II ligowe w tym roku. Jeśli Polonia nie awansuje w tym roku, to w następnym raczej tak. Przy tym medialnym szumie wokół klubu, znajdzie się 2-3 lepszych zawodników, przerastających II ligę. Tak czy siak, na przyszły rok tych 2-3 tuzów będzie, potrzebnych do awansu, albo do obrony I ligi.

  37. Powrót do góry    #1336
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,063
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Jeśli na II ligę stać go było objechać 4 seniorów, to na I ligę obawiam się, że pożytek z niego będzie niewielki. No, chyba że dostałby sprzęt torpedę po Zmarzliku czy Emilu

    Jak wyżej wspomniane - nawet ewentualna para Orwat - Tonder to na 1 sezon. Dlatego moje pytanie - czy jest szansa na juniora ze szkółki BTŻ na przyszły sezon (bądź w jego trakcie). Nawet takiego świeżaczka należy objeżdżać ASAP. Przez lata kultywowano u nas jazdę w zasadzie stałą parą juniorską, co przekładało się, że debiuty juniorów w lidze miały miejsce kiedy mieli oni po 18-19 lat, co powodowało tyle, że mając 3 lata juniorki na boku byli na poziomie chłopaków po licencji.
    Niestety nie znam stanu szkółki BTŻ i w jakim tam wieku są ci chłopcy, ale chyba trzeba by zrobić wszystko, żeby w końcu trafiali do Polonii i mieli zapewnione tutaj dobre warunki -> dobry sprzęt i zapewniona jazda.
    No ciekaw jestem co planuje Jurek pod kątem przyszłego sezonu. Dobre rozstrzygnięcie z tą ostatnią kolejką i nasze 1.miejsce, bo dwumecz z Krosnem dużo korzystniejszy niż przeprawa z Opolem
    Oczywiście nie można zlekceważyć rywala, bo każdy może zaskoczyć, aczkolwiek jesteśmy bliżej finału, a kwestia naszego rywala w batalii o I ligę nadal otwarta...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #1337
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Jak wygląda sprawa gościa na PO? Można brać każdego bez ograniczeń?

    Jeśli można brać dowolnych juniorów z E-ligi to mogą być niespodzianki w kontraktach na koniec sezonu, wystarczy wyrwać Drabika, Smektałę lub Kuberę i to zmienia siłę rażenie drużyny. Oni są akurat w PO ale wszystko jest możliwe.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  39. Powrót do góry    #1338
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Jak wygląda sprawa gościa na PO? Można brać każdego bez ograniczeń?

    Jeśli można brać dowolnych juniorów z E-ligi to mogą być niespodzianki w kontraktach na koniec sezonu, wystarczy wyrwać Drabika, Smektałę lub Kuberę i to zmienia siłę rażenie drużyny. Oni są akurat w PO ale wszystko jest możliwe.
    Goście byli kontraktowani do 31marca wiec nowych gości juz nie będzie w PO

  40. Powrót do góry    #1339
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Macie wymagania z Tonderem No ale dobra:

    Szlauderbach (junior, ale jechał na pozycji seniorskiej), Szczepaniak, Bober

    I na trupie:
    Pawlak (w)

    Przy czym to w pięciu meczach.

    Odnośnie juniorów z BTŻ: Łobodziński w Grudziądzu, Lewandowski w Gnieźnie - nie wiem czy uda się ich ściągnąć. Pytanie co z najbardziej utalentowanym - Przyjemskim. Ile on ma lat? Kiedy będzie zdawał? W tym roku na miniżużlu już nie jeździ, zajął czwarte miejsce w MŚ 250ccm. To byłoby coś.

    Edit - tak na szybko sprawdziłem, że w przyszłym roku będzie miał rocznikowo dopiero 15 lat, więc liga dopiero od 2021. Na przyszły rok nie wiem więc czy ktoś jest.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    noc (06-08-2019)

  42. Powrót do góry    #1340
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,063
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Frekwencja w 2 lidze
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/836...uni&src01=6a4c

    Wygląda to całkiem nieźle jak na ten poziom rozgrywek, a pewnie gdyby nie mecz z Wandą to średnia byłaby nieco większa.
    Jest więc szansa, że w I lidze ta średnia ok 4,5-5k by się zakręciła

    Natomiast co do osób narzekających na teoretyczną pojemność stadionu przy S2 po modernizacji - spójrzcie co jest na ELidze:
    Włókniarz - 13,8
    Falubaz - 13
    Sparta 12,4

    Jak widać nie ma co na siłe budować stadionu na 15, czy 18 tys bo będzie świecił pustką.
    Nieco mniejszy, ale pełniejszy sprawia dużo lepsze wrażenie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #1341
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,820
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 167 w 125 postach
    Kwestia jak stadion finalnie będzie wyglądał. Jak widziałem wizualizacje gdzie łuki nie były połączone z prostą to mnie odstraszało.

  44. Powrót do góry    #1342
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,063
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    We Wrocku nie ma trybun na łukach i żyją
    Podeślesz tę wizualizację?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #1343
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Pierwsze słyszę. Projekt jest niezmienny od kilku lat(tylko parking nie będzie z przodu a z tyłu)
    Na ostatnim meczu można było zobaczyć najwyższy szczyt trybuny. Całkiem wysoka.

    https://pomorska.pl/sa-pieniadze-na-...on/ar/11463514

  46. Powrót do góry    #1344
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ktoś pytał o pokonanych seniorów przez Orwata:

    Kossakowski, Kononow (obaj Wanda u siebie), Porsing (Krosno u siebie), Baran (w Pile)

    I na trupie:
    Hlib (d/st), Stewart (w), Mazur (w), Bober (w), Jonasson (w)

    Więc w sumie de facto tylko czterech seniorów pokonał Ale trzeba mu oddać, że juniorów innych ekip objeżdżał dosyć regularnie. I w sumie o to chodzi.
    Hmm, byłem przekonany że do ok. 10 dobije. A to tylko takie wrażenie, no ale dobre wrażenie też trzeba umieć sprawić

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Frekwencja w 2 lidze
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/836...uni&src01=6a4c

    Wygląda to całkiem nieźle jak na ten poziom rozgrywek, a pewnie gdyby nie mecz z Wandą to średnia byłaby nieco większa.
    Jest więc szansa, że w I lidze ta średnia ok 4,5-5k by się zakręciła

    Natomiast co do osób narzekających na teoretyczną pojemność stadionu przy S2 po modernizacji - spójrzcie co jest na ELidze:
    Włókniarz - 13,8
    Falubaz - 13
    Sparta 12,4

    Jak widać nie ma co na siłe budować stadionu na 15, czy 18 tys bo będzie świecił pustką.
    Nieco mniejszy, ale pełniejszy sprawia dużo lepsze wrażenie.
    No to na pewno, 15 tys. to ma Motoarena, nie ma sensu żebyśmy porywali się z motyką na słońce.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    mentikk (07-08-2019)

  48. Powrót do góry    #1345
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,063
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Pierwsze słyszę. Projekt jest niezmienny od kilku lat(tylko parking nie będzie z przodu a z tyłu)
    Na ostatnim meczu można było zobaczyć najwyższy szczyt trybuny. Całkiem wysoka.

    https://pomorska.pl/sa-pieniadze-na-...on/ar/11463514
    Jeśli to jest ta koncepcja w budowie, to nie widzę powodu do dramatyzowania.
    Nie wiem o co ludzie się czepiają - jak się wie na jaki sektor ma się bilet, to wystarczy odpowiednim wejściem wchodzić.
    Mam doświadczenie na Olimpijskim i problemu nie ma - każde wejście na trybunę ma duże oznaczenie mówiące, dla których sektorów jest przeznaczone. Proste, logiczne, działające.
    Chyba, że ktoś chce w trakcie meczu obiec dookoła tor po koronie stadionu, to...i tak nie rozumiem po co
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  49. Powrót do góry    #1346
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Dachu ni ma,lipa.
    Znowu bedziecie przy wielkim Apatorze jak Dziady wygladac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #1347
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Oho już się zaczyna napinka przed wielkimi derbami , ale sorki, Bydgoszcz to Polonia, a Toruń? Przecież to nie Apator tylko Get Well Toruń. Derby to Polonia Bydgoszcz vs Get Well Toruń
    Brakowało mi tej gęstej atmosfery.

  51. Powrót do góry    #1348
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    985
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dachu ni ma,lipa.
    Znowu bedziecie przy wielkim Apatorze jak Dziady wygladac.
    Znowu, czyli wtedy, gdy Raniszewski w Bydgoszczy realizował swoje aspiracje, bo w Toruniu mógł zdobyć co najwyżej puchar sołtysa? Czy może znowu, czyli wtedy, gdy Jan Ząbik i s-ka paradowali po naszym torze (baraże) z fochem, bo nie ogarniali kopy? Czy może znowu, czyli wtedy, gdy siedem razy zdobywaliśmy DMP?
    Jak dziady wyglądaliśmy przez krótką chwilę naszej historii, ale trudno nazwać w tym czasie Apator wielkim, bo co to za wielkość jak Grisza "koksik" Łaguta uratował Wam utrzymanie w lidze.

    Derbowa napinka to jest to!

  52. Powrót do góry    #1349
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,680
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 369 w 219 postach
    stadion jak stadion, liczę tylko na elektroniczną sprzedaż biletów przy ewentualnym awansie bo jednak jeżdżenie do tej kasy klubu z poprzedniej epoki to trochę wstyd, z kolei stanie przed meczem godzinę w kolejce to też nie te czasy

  53. Powrót do góry    #1350
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Jeszcze nie tak dawno temu można było kupować bilety na "kup bilet". Coś kojarzę, że chyba nawet na II ligę, czemu zrezygnowano z tego, nie wiem.

    Dawniejszy projekt stadionu z zadaszeniem
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Strona 30 z 53 PierwszyPierwszy ... 20282930313240 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •