Strona 10 z 53 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ale kretyn, mega wstyd dla rodziny.
    On ma tik tak zamiast mózgu
    Pasowałby zatem jak ulał do PawlickiTeamu.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-03-2019)

  3. Powrót do góry    #407
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    młody piernik napisał:
    skąd Oskar ma hajs na bujanie się po Dubaju? te golloby tak źle nie mają widać
    W dzisiejszych czasach wylot do Dubaju naprawdę nie jest czymś wyjątkowym (zwłaszcza pod kątem finansowym)
    Namaluj może lepiej portret swojego prezesa d@bilu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #408
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,407
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Pasowałby zatem jak ulał do PawlickiTeamu.
    Ajtner nie osiągnął poziomu Sławka Musielaka... Dla niego Pawlicki to jak Kosmita, inny świat, idol z bajki

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    cukrzyca (09-03-2019)

  6. Powrót do góry    #409
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ajtner nie osiągnął poziomu Sławka Musielaka... Dla niego Pawlicki to jak Kosmita, inny świat, idol z bajki
    Idol hah

  7. Powrót do góry    #410
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Ajtner nie był aż takim żużlowym beztalenciem, jak go niektórzy malują, a że wybrał jazdę na podwójnej ciągłej, cóż, jego sprawa. Generalnie gusta odbiorców muzyki rozrywkowej zmieniają się dynamicznie, więc ja bym go jeszcze nie skreślał.

  8. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    był i jest rozwydrzonym beztalenciem. on zuzel wysłał z mlekiem matki. mial zawsze najlepsze wzorce i sprzęt. nigdy nie miał pod górkę. nawet za swoich najlepszych lat brakowało jemu do krajowych dobrych juniorów bardzo dużo. zuzel miał od małego w kiblu i lodówce a mimo to nic z tego nie wyszło. niech idzie w piz. ... i wszystkim będzie lepiej. a ona pewnie za parę lat wyląduje na kraszkach.

  9. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    młody piernik napisał:
    W dzisiejszych czasach wylot do Dubaju naprawdę nie jest czymś wyjątkowym (zwłaszcza pod kątem finansowym)
    Namaluj może lepiej portret swojego prezesa d@bilu.
    czemu tak nagle mi ubliżyłeś? chamskie to było
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  10. Powrót do góry    #413
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Szalik Polonii typu pasiak dostępny na fb "Stowarzyszenie Pomagamy Polonii". Jedna sztuka kosztuje tylko 25 zł., a do każdego egzemplarzu pakiet vlepek Polonii za darmo. Zostało kilkanaście sztuk, całe zarobione fundusze idą na klub, bądź nowe gadżety.

    Kupować, wspierać Polonię!

    https://www.facebook.com/pomagamy.po...type=3&theater

  11. Powrót do góry    #414
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ajtner nie osiągnął poziomu Sławka Musielaka... Dla niego Pawlicki to jak Kosmita, inny świat, idol z bajki
    Nie-sa-mo-wi-te ; ]

    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Idol hah
    Idol w piciu. Neymar potrafił przecież tak dać w palnik, że trzeba było wymyślać brednie o przegrzaniu itp.

  12. Powrót do góry    #415
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Ajtner nie był aż takim żużlowym beztalenciem, jak go niektórzy malują, a że wybrał jazdę na podwójnej ciągłej, cóż, jego sprawa. Generalnie gusta odbiorców muzyki rozrywkowej zmieniają się dynamicznie, więc ja bym go jeszcze nie skreślał.
    No niestety był, był kompletnym beztalenciem.
    Skąd to stwierdzenie?

    ...ano stąd, że chłopak nie umiał jeszcze dobrze chodzić, a już miał własny motorek.
    Opieka finansowa, sprzętowa i mentorska najlepsza jaką można sobie wyobrazić.
    Dodatkowo dziadek, który potrafił mu wychodzić kontrakty w mocnych klubach.
    Jak określić inaczej zawodnika, który mimo tak cieplarnianych warunków
    nie potrafił po około piętnastu latach jazdy na jednośladach załapać się
    do pary juniorskiej składu drużyny startującej w Ekstralidze?

    Cytat Zamieszczone przez Karlito Zobacz posta
    Wiadomo coś w jaki dzień mecz z Rawiczem sobota niedziela??
    W oficjalnym kalendarzu ZO PZM w Poznaniu (czyli wielkopolskim) mecz Polonii w Rawiczu widnieje pod datą sobotnią, a więc 30 marca.
    Leszczynianie zamierzali mecze w Rawiczu organizować w soboty, więc zapis ten jest potwierdzeniem ich działań.

  13. Powrót do góry    #416
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Z tym totalnym beztalenciem to nie przesadzajmy. Dziadek myślał sobie że zrobi 3 mocnego Golloba a Ajtner miał na żużel wywalone. Sam widziałem kilka dobrych biegów z jego udziałem. On jeżdzić potrafi ale jak mówił Rickardsson żużel trzeba jeść i nim srac...

    Jeżeli mówimy o kompletnych beztalenciach to tutaj bardziej pasuje ten niemiec chyba zawodnik Polonii teraz lub rok temu

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75...rywa-z-kobieta

  14. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Buszmen (10-03-2019), Peter Kildemand (11-03-2019), j-rules (10-03-2019)

  15. Powrót do góry    #417
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Też w II lidze widziałem kilka fajnych biegów w jego wykonaniu.
    Pamiętaj jednak o tym, że on miał do dyspozycji sprzęt ekstraligowy,
    a jego rywale często jeden "drutowany" motocykl.

    Jeździć potrafi, bo był tego uczony od malutkiego bajtla.
    To jednak za mało w jego przypadku.
    On, nie ma tego czegoś, jak to mówią brak iskry bożej.


    EDIT:
    Mauer rzeczywiście nie ma drygu do tego sportu.
    Jeździ bo lubi, a tata ma kasę na fanaberię syna.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-03-2019 o 18:31

  16. Powrót do góry    #418
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Nie przesadzaj Semen, takich co mają iskrę bożą w dzisiejszym żużlu na palcach jednej ręki policzyć. Ja Ajtnerowi dziadka i reszty familii nie zazdroszczę. Mierzyć się cały czas z legendą wujka i ojca, być pchanym od dziecka na na siłę do tego sportu, może dlatego właśnie mu tak wybiło na łeb. Ekspertem nie jestem, ale już chyba lepiej mu wychodził żużel niż śpiewanie.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    lego (12-03-2019), spitt22 (10-03-2019)

  18. Powrót do góry    #419
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania.
    Dla mnie ktoś, kto kilkanaście lat uczył się jakiegoś fachu, miał stworzone idealne warunki do jego nauki,
    a potem wykonywania i w tej dziedzinie praktycznie nie zaistniał jest beztalenciem.
    Takie jest moje subiektywne zdanie, które ugruntowałem sobie oglądając jego starty w zawodach młodzieżowych.

    W kwestii twórczości Oskara, mam wrażenie, że tego jego pseudoartystyczne odpały to raczej kwestia genów mamusi, a nie ojca.

  19. Powrót do góry    #420
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Oskar wszedł w żużel w wieku 17 lat bo wcześniej trenował motocross. Pamiętam jakie to było beztalencie swego czasu. Jeździł tragicznie, ale mowa właśnie o początkach gdzie zaczynał od zera czy jak już był nawet świeżo po licencji. Na początku łapał sporo kontuzji i jak je zliczyć to wyjdzie pewnie ponad sezon z głowy. Potem w miarę się ustabilizowało. Trochę pośmigał w Pile, kilkanaście biegów w Ostrowie a reszta to zawody juniorskie gdzie potrafił nawet wygrywać

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/54...alnych-mistrzo

    W sumie taką dużą prawdziwą szansę dostał w Polonii. Pewny skład a wyniki były według mnie co najmniej dobre. Solidnym pierwszoligowcem mógłby być spokojnie a może i nawet coś więcej. Sporo dwu cyfrówek robił czy na Sportowej czy wyjazdach więc beztalenciem w żadnym wypadku to nie był, a już w ogóle porównywanie do jakiegoś Musielaka, który w swojej śmiesznej przygodzie z żużlem przez cały jej okres zrobił tyle punktów co Gollob w jednym meczu już jest w ogóle żałosne. Z pewnych względów nie podołał psychicznie i tyle. Skoro uznał, że nie będzie tego ciągnął to jego wybór.

    Ps. Tymczasem jak donosi Kanclerz w PS - Klub zbliża się do sprzedaży około 500 karnetów na ten sezon. Jest duży progres bo ostatnio to było około 150 sztuk.
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 10-03-2019 o 21:39

  20. Powrót do góry    #421
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Oskar nawet nie liznął ekstraligowego ścigania, a Ty go stawiasz ponad Tobiasza?

    Musielak coś koło 400 punktów w najwyższej klasie rozgrywkowej zdobył,
    Ajtner-Gollob nawet biegu nie odjechał, a według Ciebie

    porównywanie do jakiegoś Musielaka, który w swojej śmiesznej przygodzie z żużlem przez cały jej okres zrobił tyle punktów co Gollob w jednym meczu już jest w ogóle żałosne.
    Żartujesz? Czy o Sławomirze Musielaku piszesz?
    Chociaż i on jak dla mnie był lepszym żużlowcem niż OAG.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-03-2019 o 22:16

  21. Powrót do góry    #422
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Wg mnie talent mial, moze nie jakis mega, ale posrod tego czym nas racza kluby ogolnie to dawal rade.
    Ale juz po pierwszym wywiadze jego, jeszcze w tvp sport zdalem sobie sprawe, ze zuzlowca z niego nie bedzie. Gadal i gadal, gadal.... redaktorzyna jakos nie mial kurazu by mu przerwac, moze nazwisko go przytloczylo. A ten dalej gadal, gadal... i wygladalo, jakby zuzlowcem nie chcial byc, tylko gadajaca gwiazdeczka. No i swego dopial.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #423
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Wtedy miał prawo gadać. Pierwszy mecz w Polonii, komplet i wygrana z Krakowem na inaugurację.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Żartujesz? Czy o Sławomirze Musielaku piszesz?
    Chociaż i on jak dla mnie był lepszym żużlowcem niż OAG.
    O Sławomirze.

  23. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jeśli młody zawodnik notuje średnią:1,2 1,2 1,6 w sezonie w I lidze to trudno go nazwać totalnym beztalenciem.
    Myślę, że zdecydowanie przesadzacie. No cóż taka jest "magia" internetu.
    Myślę, że gdyby Polonia była w innym miejscu to wyniki, kwestie finansowe, przygotowanie sprzętowe i motywacja zawodnika byłaby też inna.
    Co do filmików to taki trend wśród młodych i nie widzę w tym problemu jeśli nie robi komuś krzywdy.
    Pamiętam zachowanie i wypowiedzi Jacka więc nie jestem jakoś szczególnie zaskoczony.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 11-03-2019 o 00:34
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #425
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    1)Tę pierwszą średnią uzyskał w II a nie I lidze w wieku 19 lat.
    W Toruniu nie łapał się do czteroosobowej drużyny młodzieżowej...

    Kolejne mając 20 i 21 lat.Najwyższą z podanych ~1,6 w łączonej I z II lidze w ostatnim wieku juniorki.
    Zresztą te średnie właśnie głównie na juniorce nabił.

    Zastanawiam się czy on w ogóle do jakiegoś finału MIMP, SK czy BK awansował,
    chyba nie, ale trzeba by to sprawdzić.


    2)Płatny komplet 3 kwietnia 2016 z Wandą, mecz życia.
    Szum w mediach o talencie rodzinnym, o talencie w genach.
    Podsycany oczywiście przez nestora rodu,ale także i samego Oskara.
    Nie tacy jak on mieli komplety, żeby długo nie szukać pozostanę przy Wandzie - Grzegorz Dzik 2006- czysty komplet...

    Tworzycie mit, co ciekawe, w podobnym tonie zaczyna pisać się o Papie Gollobie.
    Media kreują rzeczywistość, kształtują opinie ludzi, więc nie zdziwię się jak za parę, paręnaście lat obowiązującą wersją
    będzie ta, o tym jak Władysław Gollob uratował bydgoską Polonię od zniknięcia z żużlowej mapy Polski.

    EDIT: Byłem na tym meczu z Wandą..., to było tydzień przed startem ekstraligi.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 11-03-2019 o 08:07

  25. Powrót do góry    #426
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No niestety był, był kompletnym beztalenciem.
    Skąd to stwierdzenie?

    ...ano stąd, że chłopak nie umiał jeszcze dobrze chodzić, a już miał własny motorek.
    Opieka finansowa, sprzętowa i mentorska najlepsza jaką można sobie wyobrazić.
    Dodatkowo dziadek, który potrafił mu wychodzić kontrakty w mocnych klubach.
    Jak określić inaczej zawodnika, który mimo tak cieplarnianych warunków
    nie potrafił po około piętnastu latach jazdy na jednośladach załapać się
    do pary juniorskiej składu drużyny startującej w Ekstralidze?
    A może problem wziął się stąd, że chłopak miał takie cieplarniane warunki? O ile kojarzę, to Tomek czy Jacek nie mieli tak leciutko, swoją pozycję musieli wywalczyć ciężką pracą i rozpychając się łokciami. Oskar miał wszystko podawane na tacy, sprzęt, kontrakty, sponsorów...o nic sam nie musiał zabiegać, więc i ciężko oczekiwać, żeby potrafił walczyć. Został trochę skrzywdzony tym parasolem, przypuszczam, że zupełnie inaczej by to wyglądało, gdyby sam musiał znaleźć sobie klub, nie miał magii nazwiska i faktycznie by mu się chciało. Może by coś z niego było, może dałby sobie spokój 4 lata temu z zabawą w żużel.
    Nauczono go, że wszystko ma dostać, to i nie był nauczony żeby coś samemu wywalczyć. Widać było na torze (jadę ostatni, to foch - zjeżdżam z toru), ale jak się wszystko ułożyło, to nie potrafił się sam siebie nachwalić.
    Wydaje mi się, że nie on pierwszy, nie ostatni padł ofiarą presji nazwiska, chociaż tutaj skala znacznie wyższa...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #427
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Kolejne mając 20 i 21 lat.Najwyższą z podanych ~1,6 w łączonej I z II lidze w ostatnim wieku juniorki.
    Zresztą te średnie właśnie głównie na juniorce nabił.
    No i ilu juniorów uzyskało taką średnią? Nikt nie mówi, że Oskar to był zawodnik wybitny, ale na pewno mógłby być solidnym ligowcem. 2016 to był jego pierwszy sezon w Polonii, a u siebie regularnie ładował dwucyfrówki. Nawet w tym roku potrafił być odstawiony od składu by nagle trzasnąć 10 oczek. Nie przesadzałbym z tym beztalenciem. Bardziej pewnie chodzi o to, że chłopak nie miał serca do tego sportu. Jeździł bo trzeba było. Musiał się mierzyć z dużym piętnem. Woli śpiewać - powodzenia. Mam wrażenie, że żużlowcem był z przymusu.

    Nie tacy jak on mieli komplety, żeby długo nie szukać pozostanę przy Wandzie - Grzegorz Dzik 2006- czysty komplet...
    2005. W ramach ciekawostki - wynik wymazany z annałów sportu, z powodu wycofania się Wandy przed połową rozgrywek


    Tworzycie mit, co ciekawe, w podobnym tonie zaczyna pisać się o Papie Gollobie.
    Nikt tu nie tworzy mitu. Nikt nie robi z Oskara mistrza świata - piszemy jedynie że miał wiele solidnych ligowych występów.

    Media kreują rzeczywistość, kształtują opinie ludzi, więc nie zdziwię się jak za parę, paręnaście lat obowiązującą wersją
    będzie ta, o tym jak Władysław Gollob uratował bydgoską Polonię od zniknięcia z żużlowej mapy Polski.
    Dobrze, że jesteś ty jedyny, który mediom się nie daje i musisz innym tłumaczyć jaka była prawda Odnośnie Władka to temat nie jest prosty. Jak pewnie wiesz z tego wątku byłem bardzo przeciwnym jego metodom i skłócaniu środowiska. Faktem jednak jest, nie opinią, że był to pierwszy prezes od wielu lata za kadencji którego dług malał, zamiast się zwiększać.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 11-03-2019 o 09:49
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Buszmen (11-03-2019)

  28. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    bardzo rzadko z cieplarnianych warunków wyrasta coś dobrego OAG... chyba jednak nie ten poziom talentu a już na pewno nie ten poziom pracy i zaangażowania co inne Galopy....

    media... no cóż, według mnie najgorsza k....a ostatnich 15 - 20 lat. ustawiają, napuszczają, szczują... byle kasa się zgadzała.

  29. Powrót do góry    #429
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania.
    Dla mnie ktoś, kto kilkanaście lat uczył się jakiegoś fachu, miał stworzone idealne warunki do jego nauki,
    a potem wykonywania i w tej dziedzinie praktycznie nie zaistniał jest beztalenciem.
    Takie jest moje subiektywne zdanie, które ugruntowałem sobie oglądając jego starty w zawodach młodzieżowych.

    W kwestii twórczości Oskara, mam wrażenie, że tego jego pseudoartystyczne odpały to raczej kwestia genów mamusi, a nie ojca.
    Pytanie co nazwiesz idealnymi warunkami, bo wg mnie Oskar takich nie miał i do żużla i w ogóle do życia. Z boku wydaje się wszystko proste. Może i miał lepszy dostęp do sprzętu, finansów. Ale jednocześnie ogromne oczekiwania od małego, presję otoczenia, zmuszanie (tak to wygląda) do czegoś, co nie do końca go kręciło. Jeszcze potem wypadek wujka i obecny stan...
    Nazwisko, które nosi jest zarazem przepustką, ale i ciężarem.

    A co do najlepszych meczów... Odjechał je chyba pod koniec minionego sezonu, kiedy był już jedną nogą po drugiej stronie (presja puściła?).
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-03-2019), j-rules (11-03-2019), spitt22 (11-03-2019)

  31. Powrót do góry    #430
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Na pewno ma to wszystko wpływ na niego. To nie ulega wątpliwości. Ale powinien się ktoś nim zająć póki nie jest jeszcze za późno.

  32. Powrót do góry    #431
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    1)Tę pierwszą średnią uzyskał w II a nie I lidze w wieku 19 lat.
    W Toruniu nie łapał się do czteroosobowej drużyny młodzieżowej...
    Coś chyba pokręciłeś bo z tego co widze to w MDMP jeżdził praktycznie w każdych zawodach jedynie opuścił półfinał (nie wiem może jakaś kontuzja) a w finale jechał. Chyba że masz na mysli jakieś inne rozgrywki to zwracam honor

    http://www.speedwayw.pl/mdmp/mdmp_2014_gr1.htm

  33. Powrót do góry    #432
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Masz rację pomyliłem sezon 2014 z 2013 kiedy to był piąty do składu za Pulczasami i braćmi Przedpełskimi.

    vicar tak, komplet Dzika to 2005 rok.

    Pisałem z pamięci, w biegu, wychodząc do pracy.
    Zresztą te różnice niczego nie wnoszą do dyskusji.

    Mea culpa...

    Z pozostałymi argumentami kompletnie się nie zgadzam.

    Nie miał chłopak talentu i tyle.
    Nie trzeba być nie wiadomo jakim zdolniachą, aby w obecnych czasach załapać się na juniorkę do SE.
    Oskar nawet tego nie osiągnął.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 12-03-2019 o 07:32 Powód: ortografia

  34. Powrót do góry    #433
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach

  35. Powrót do góry    #434
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Tak. To ten zawodnik który miał przyjść. Czy są już papiery podpisane tego nie wiem. Jednak tylko 5 meczów, ale też PO II ligi nie zawsze koliduje z e-ligą, także kto wie co będzie jak się tam oba kluby znajdą? Może i coś dodatkowo pojedzie. Chyba upadł temat drugiego polskiego seniora i jedziemy tym co mamy, choć nigdy nie mówi nigdy...

  36. Powrót do góry    #435
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach

  37. Powrót do góry    #436
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    A w PS coś było napisane o Siopku? To ten temat upadł?

  38. Powrót do góry    #437
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Temat był po sezonie. Nawet przyjął wstępnie ofertę ale się rozmyślił i wybrał ostatecznie Łódź. Myślę, że to jego sprawa i jego wybór. Niech siedzi sobie na ławce. Równolegle z transferem Grajczonka miał przyjść jeszcze jeden zawodnik. Też można się domyślać kto Może się nie dogadali, albo stwierdzili, że jednak szersza kadra na razie nie jest potrzebna? Chociaż z drugiej strony możliwe, że jeszcze coś z tego wyjdzie do początku sezonu lub coś się zazębi po kilu kolejkach jeśli seniorzy będą sobie gorzej radzić? Może jest też opcja, że jak Siop zobaczy, że nie jest w Łodzi tak różowo to sam będzie błagał o wypożyczenie i tu trafi? Od kilkunastu dni się wyłączyłem zza kulis także nie wiem Uważam, że by się przydał jeszcze jeden zawodnik bo do Wellsa jakoś nie mam dużego przekonania. Ciekawe co z Ivaciciem bo ponoć też sporo zainwestował a serce do jazdy ma i aż żal było patrzeć jak się męczył często na swoich trupach.

  39. Powrót do góry    #438
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    o FUKK
    dopiero dziś zobaczyłem "popisy" Oskara na YT;
    ten chłopak mógłby stanowić dobry model badawczy dla ludzi prowadzących terapie od uzależnień
    .
    .
    .
    albo być doskonałą reklamą dla dilera, który go zaopatruje

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Mihalo (14-03-2019)

  41. Powrót do góry    #439
    Użytkownik Awatar SantinoBDG
    Dołączył
    27-07-2015
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Ktoś coś wie czy trenowali dzisiaj nasi ?

  42. Powrót do góry    #440
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez SantinoBDG Zobacz posta
    Ktoś coś wie czy trenowali dzisiaj nasi ?
    Jak trenowali to myślę, że w najbliższym czasie coś na fb Polonii będzie. Tymczasem kolejny sponsor.
    "Firma z branży ochroniarskiej dołączyła do grona sponsorów oraz będzie dbała o bezpieczeństwo podczas meczów ZOOLeszcz #PoloniaBydgoszcz"

    https://www.facebook.com/PoloniaBydg...type=3&theater

  43. Powrót do góry    #441
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    23 marca o 15:00 sparing z Gnieznem
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  44. Powrót do góry    #442
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    polewaczka (18-03-2019), vicar (18-03-2019)

  46. Powrót do góry    #443
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Dzięki Semen :O Nie znałem tego. Fajnie widzieć jeszcze stare wejścia na stadion
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  47. Powrót do góry    #444
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Stylówa niesamowita - szpiegowskie płaszcze i berety "Pan Heniu" z fajkiem nad motocyklem - nobody cares Niby dużo mniej profesjonalnie, ale za to jakoś tak...bardziej po ludzku chyba, bez tego przerostu formy nad treścią. No ale, czasy się zmieniają, to i żużlowcy są dziś nie tylko sportowcami.

    Miło popatrzeć jak wiele się zmieniło.

    A teraz Pan Jurek i my, kibice - czas przywrócić taką frekwencję

    A ponadto to Koza w Opolu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  48. Powrót do góry    #445
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Mur pod stadionem miał swój urok. Można było go zostawić, odrestaurować. Zachciało się nam jednak nowoczesnej trybuny głównej...

  49. Powrót do góry    #446
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jedno z drugim nie ma nic wspólnego - była nowoczesna trybuna główna i był równoczesnie murek. Nie mam zielonego pojęcia czemu go zlikwidowano nagle.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  50. Powrót do góry    #447
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Wydawało mi się, że to się zbiegło.

    W takim razie możliwe, że mur się na tyle już sypał, że odrestaurowanie go było nieopłacalne. Łatwiej i taniej wyburzyć. Szkoda.

  51. Powrót do góry    #448
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Wydawało mi się, że to się zbiegło.

    W takim razie możliwe, że mur się na tyle już sypał, że odrestaurowanie go było nieopłacalne. Łatwiej i taniej wyburzyć. Szkoda.
    To była modernizacja stadionu w wersji niejakiego Pana Prezydenta Konstantego D.

  52. Powrót do góry    #449
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Tomek coś faktycznie działa w klubie czy to jest na zasadzie reklamy Tomasz Gollob wrócił do Polonii.

  53. Powrót do góry    #450
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    To była modernizacja stadionu w wersji niejakiego Pana Prezydenta Konstantego D.
    O widzisz... to wiele wyjaśnia.

Strona 10 z 53 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •