Strona 44 z 53 PierwszyPierwszy ... 344243444546 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,936 do 1,980 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1936
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    W Toruniu na derby 10 pkt nie wyjęte
    Co tak skromnie?
    Komplet walnie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #1937
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Kapitan chce zostać - "Nie ukrywam, że bardzo się cieszę, że tutaj trafiłem. To była świetna decyzja. Zżyłem się z klubem, miastem i kibicami - opowiadał i złożył jasną deklarację dotyczącą swojej przyszłości w sezonie 2020 roku. - Nie było jeszcze rozmów z prezesem, bo nie wiedzieliśmy jaka będzie liga w przyszłym sezonie. Jeżeli prezes będzie chciał mnie na kolejny sezon to ja chce powalczyć w pierwszej lidze"

    Można powiedzieć, że podpis to już pewnie formalność

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-teraz/m94mq86
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 18-09-2019 o 00:17

  3. Powrót do góry    #1938
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    ehh Brzoza, nie zapomnę, jak kaleczył w Toruniu w sezonie 2013... nie szło jego biegów oglądać
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  4. Powrót do góry    #1939
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Nie to co Get Well w 2019.

  5. Powrót do góry    #1940
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    ehh Brzoza, nie zapomnę, jak kaleczył w Toruniu w sezonie 2013... nie szło jego biegów oglądać
    Jego najsłabszy występ w Toruniu to 1 pkt. Parę razy zrobił od 4 do 7 pkt. A trzeba pamiętać, że Apator miał wtedy niezłą pakę, a Brzózka był dokoptowany do obniżenia KSM.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  6. Powrót do góry    #1941
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Chwilka chwilka. Przeciez akurat Kurtz, jezdzi w podstawowym skladzie w Leszna i jesli juz to on jest zmieniany przez juniorke. Co do reszty sie zgadzam.

    Mam tylko problem z tym 8smym. Co z ta atmosfera?
    Racja, moja wtopa. Wychodzi na to, że najlepiej Sparta wychodziła przepisie U23.
    Nie rozumiem kwestii problemu z 8mym i atmosferą. Wg mnie jakiś młodziak z finałów IMŚJ, który nie ma angażu na ELigę jako 8/16. Jeśli już ma być rezerwowy senior z tych starszych to jeden będzie wystarzający. Dwóch takich oczekujących poza składem to za dużo. Dla kogoś może oznaczać stracony sezon w PL.

    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Szymon zostaje w Stali. Trzeba jeszcze rok poczekać
    To raczej do przewidzenia było. O Szymona można się postarać za jakiś czas, jak już będziemy mieli cel "tylko awans wchodzi w grę". Szymek będąc w tym wieku, z tą ambicją nie przejdzie do I ligi, żeby się w niej tłuc z drużyną o lokaty o środek tabeli. I liga jest dla zawodników, którzy nie znajdują angażu w ELidze, nie chcą w niej stracić sezonu poza składem, chcą sobie wyrobić wynikami markę w PL, lub zmierzają w kierunku emerytury. Akurat Szymek się nie łapie w żadną z kategorii


    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Kapitan chce zostać - "Nie ukrywam, że bardzo się cieszę, że tutaj trafiłem. To była świetna decyzja. Zżyłem się z klubem, miastem i kibicami - opowiadał i złożył jasną deklarację dotyczącą swojej przyszłości w sezonie 2020 roku. - Nie było jeszcze rozmów z prezesem, bo nie wiedzieliśmy jaka będzie liga w przyszłym sezonie. Jeżeli prezes będzie chciał mnie na kolejny sezon to ja chce powalczyć w pierwszej lidze"

    Można powiedzieć, że podpis to już pewnie formalność

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-teraz/m94mq86
    Trudno się dziwić, miał tu dobry sezon, ma sympatię kibiców, jak widać Jurek dba, żeby zawodnicy mieli pieniądze na czas - dla Brzozy same plusy. A Kamil zasłużył sobie postawą na tę szansę. Chociaż jak wszyscy wiemy, w I lidze już na lidera mu raczej zabraknie, stąd potrzebne wzmocnienia seniorskie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #1942
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Racja, moja wtopa. Wychodzi na to, że najlepiej Sparta wychodziła przepisie U23.
    Nie rozumiem kwestii problemu z 8mym i atmosferą. Wg mnie jakiś młodziak z finałów IMŚJ, który nie ma angażu na ELigę jako 8/16. Jeśli już ma być rezerwowy senior z tych starszych to jeden będzie wystarzający. Dwóch takich oczekujących poza składem to za dużo. Dla kogoś może oznaczać stracony sezon w PL.
    No właśnie - dobrze z tego korzystała tylko Sparta, próbował Lublin, w Toruniu przyniosło to więcej szkody niż pożytku. A pozostałe ekipy (czyli aż 5) nie korzystały z tego przepisu praktycznie w ogóle.

    Chodzi głównie o to, że ktoś na pozycji 8/16 też może mieć sezon zmarnowany - sprzęt w gotowości, na mecz przyjechać trzeba, a w meczu albo nie pojedziesz w ogóle, albo dostaniesz bieg w połowie spotkania. Lepiej dla takiego zawodnika iść ligę niżej i jeździć tam regularnie. Zresztą przepis jest skopany właśnie limitem U23 - taki Ivacic czy Siopek i tak nie mogą na tym skorzystać, więc silny rezerwowy idzie do kosza, i trzeba tam wstawić nieopierzonego grajka.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  8. Powrót do góry    #1943
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    6 października IMMB - Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy. Data turnieju nieprzypadkowa bo dzień po GP i z racji tego na turnieju będą też ciekawe nazwiska. Turniejem zakończymy sezon. Pewnie jakieś atrakcje z racji awansu też będą..

  9. Powrót do góry    #1944
    Początkujący
    Dołączył
    17-09-2018
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Polonia 2020

    Po pierwsze wielkie graty za awans do I Ligi z czewy mam nadzieję że już niedługo a spotkamy się z wami z ekstralidze Co do waszego składu jeśli można coś podpowiedzieć to jako pierwsza parę zrobił bym Kurtz Brzozowski druga mogłaby być Mat Szczepaniak Berge i do juniorów dałbym Lamberta a jako rezerwę to Kvecha bym wam polecił i od razu z nim na 5 lat podpisać. SKŁAD FAJNY GOTOWY DO WALKI NAWET O PLAY OFF Powodzenia z Czewy

  10. Powrót do góry    #1945
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    Ja bym od razu brał Doyla, na MA dobrze jechał to w sam raz na derby by się przydał, na juniorkę może uda się Kuberę wyciągnąć, w ostateczności może być Lampart, w drugiej linii niech już będzie ten Hampel, no trudno.

  11. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi mcp za jego przydatny post!

    Awkop (18-09-2019), Morciasz (19-09-2019), karolcp3 (18-09-2019), kitas (18-09-2019)

  12. Powrót do góry    #1946
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Ja bym od razu brał Doyla, na MA dobrze jechał to w sam raz na derby by się przydał, na juniorkę może uda się Kuberę wyciągnąć, w ostateczności może być Lampart, w drugiej linii niech już będzie ten Hampel, no trudno.
    To wszystko koniecznie na kredyt!

  13. Powrót do góry    #1947
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Wpuścimy Deresińskiego, Tillingera, Wojciechowskiego i BTŻ i wszystko będzie możliwe. Potem jako strażak wjedzie 90 letni Papa Gollob aby oddłużyć klub

    https://www.speedwaynews.pl/aktualno...i-oplacilo-sie

  14. Powrót do góry    #1948
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2014
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    https://www.polsatsport.pl/film/sylw...clerz_6873777/

    Widać, że Jurek jest mocno zaangażowany i mu zależy na klubie

  15. Powrót do góry    #1949
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Szacunek dla Kanclerza za jego robotę, choć przyznam, że po "okrągłym stole" i po tym jak potraktowali Sawarskiego to szlak mnie trafia jak widzę Stawluka i Kanclerza. W ogóle tego pierwszego.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    vicar (19-09-2019)

  17. Powrót do góry    #1950
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    To nie nowość. W końcu Kanclerz to miłośnik Polonii a sam wywodzi się z pokolenia kibicowskiego. Dawniej nawet organizował wypady na GP. Fajny materiał ale kurde za krótki, za krótki, za krótki..

  18. Powrót do góry    #1951
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    To tylko przystawka ...prawdziwe derby to będą jak oba zespoły wrócą do ekstraklasy w dobrej formie
    ... i żeby w składach wtedy było chociaż po dwóch,.... co ja mówię... chociaż po jednym torunianinie i bydgoszczaninie
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  19. Powrót do góry    #1952
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Widzę kilka osób już wertuje nazwiska, a ja chętnie widzę miejsce w PODSTAWOWYM składzie dla Matic Ivačič. Chłopak zasługuje na szanse startów w Polonii. Na naszym torze może robić po 8-10 pkt w pierwszej lidze. Jest bardzo pracowity i ambitny. Widzieliśmy że w SGP jak znał tor to walczył z elitą - wiele nie odbiegał.
    W finale 2 ligi przegrał tylko z jednym zawodnikiem (najwyższa średnia finałów 2,6 pkt/bieg )
    Chłopak postawił wszystko na jedną kartę i naraził się własnej federacji. Traktowaliśmy go troszkę po macoszemu, a on pokazał że starty z GRYFEM są ważniejsze niż turniej w ojczyźnie. Chyba zasługuje na SZANSE.

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi iwd za jego przydatny post!

    mcp (19-09-2019), never_mind (19-09-2019)

  21. Powrót do góry    #1953
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    Też bym chętnie sprawdził Matica w podstawowym składzie. Co prawda finał może trochę przekłamywać bo znowu kto w tym meczu nie zrobił dużych punktów, ale z drugiej strony kto z obecnych na stadionie spodziewał się po nim takiego wyniku? Jak Kanclerz po awansie do PO mówił, że jeszcze w tym sezonie da Ivacicowi szansę to pewnie wszyscy się po głowie pukali, skład był kompletny, wszyscy równo punktowali. Jak się dosprzętowi na I ligę to może być spore zaskoczenie.

  22. Powrót do góry    #1954
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Mi też się wydaje, że lepiej stawiać na młodych, niż ściągać emerytów dla nazwiska. Jedyny "emeryt" to Pepe, który mógłby coś wnieść do zespołu ale on pewnie zostanie w ZG. Branie Szczepaniaków, Walasków już było i nic ciekawego z tego nie wyszło. Warto stawiać na nowych, którzy chcą, a Matić chyba do takich należy. Bardzo często jest w klubie.
    Ogólnie mam wrażenie, że jeśli mamy zaangażowanych zawodników to są oni w stanie zrobić więcej niż gwiazdy odcinające kupony.
    Siopek niby w Łodzi się w składzie nie łapał ale tam wielkie nazwiska wyniku nie zrobiły, podobnie jak koledzy z Torunia.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  23. Powrót do góry    #1955
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Skoro przegrywał walkę o skład z tymi, którzy nie zrobili wyniku, to jednak świadczy, że nasz obecny skład nie robi szału na I ligę. Zresztą Siopek - nie umniejszając jego ambicji - nie jest pewniakiem, który w I lidze chociażby te 8 pkt będzie woził (w 5 startach).
    Zresztą wydaje mi się, że taki Berge to jest ten świeży, który chce i może dużo udowodnić.
    Ivacic - bardzo bym chciał, aby ten chłopak był taką niespodzianką, jak np. kilka lat temu Klindt, który nagle zaczał robić wyniki nie wiadomo skąd (nie wspominając Kułakowa, którego straty nadal nie mogę odżałować).
    Jednak też lider jest potrzebny. Wg mnie nawet 2 liderów. Ljung wg mnie to taki zawodnik, który w I lidze może całą drużynę pociągnąć. PePe to takie trochę marzenie, ale cóż...marzyć wolno każdemu
    Pozostaje wiara w Jurka, że nas pozytywnie zaskoczy
    A może ten kontrakt w sejfie to był na wypadek awansu i dotyczy 2020 (oczywiście żarcik, żebyście mnie potem nie wyzywali )
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #1956
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Skoro przegrywał walkę o skład z tymi, którzy nie zrobili wyniku, to jednak świadczy, że nasz obecny skład nie robi szału na I ligę. Zresztą Siopek - nie umniejszając jego ambicji - nie jest pewniakiem, który w I lidze chociażby te 8 pkt będzie woził (w 5 startach).
    Wkurza mnie to pitolenie o Siopku. Po raz kolejny przypomnę, że jak kilka la temu wracał do 1.-ligowej Polonii z Kolejarza Opole, wielu też mówiło że się nie sprawdzi. A dał radę. Jakby niezałapanie się do składu Orła było jakimś wyznacznikiem. Chłopak da radę. Spokojnie może walczyć o skład.

    Ale zgodzę się z przedmówcami - zamiast męczyć się z jakimiś Szczepaniakami czy Walaskami, wolałbym młodych utalentowanych, albo choćby osobników pokroju Ljunga, Lahtiego i Kułakowa. Batchelor do mnie nie przemawia.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    rogal1979 (19-09-2019)

  26. Powrót do góry    #1957
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Nie piszcie, że nikt nie wierzył w Ivacicia. Jak widziałem na jakim torze trenują to byłem pewny świetnego wyniku. Trzeba sobie jednak powiedzieć, że tor przyczepny to dla tego zawodnika woda na młyn. Druga sprawa, że mówimy o startach na bydgoskim torze, gdzie te ustawienia ma dograne perfekcyjnie. Z wyjazdami mógłby być problem i w sumie był..Matić praktycznie nie zna żadnych polskich torów a wiele z nich dodatkowo jest przygotowywanych na twardo. Zobaczcie teraz na I ligę - ultra beton w Gnieźnie, Gdańsku. Tarnów specyficzny tor też raczej twardy..To kilka przykładów z brzegu. Bałbym się go wystawić na wyjazd, musiałby sporo jeszcze podogrywać w kontekście odpowiednich ustawień na betony. Na mecze w Bydgoszczy nie miałbym obaw na odpowiednim torze. Z resztą..


    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Nie podobała mi się jedna rzecz. Mianowicie brak Ivacicia. Zasłużył na ten start będący cały czas pod bronią i piątkowym treningiem. Na wszystkie wyjazdy z Jędrzejewskim lał go niemiłosiernie. Czy to od startu czy po trasie. Tylko oni jechali spod taśmy. W pewnych ustawieniach sprzętu pomagał mu Jacek Gollob i to idealnie zatrybiło. Siopek był wolny. W sumie tak samo wolny był dzisiaj w meczu, ale wiadomo że rywal nie był za mocny. Żal mi chłopaka

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Teraz już wiecie o czym pisałem, że Ivacić zasługuje na starty przynajmniej na własnym torze bo gość jest na treningach niemożliwy i nie podoba mi się jego traktowanie? Dziś po meczu w parkingu mu to samo powiedziałem, że byłem pewny iż dziś będzie liderem bo na treningach wymiatał zawsze i zasługiwał na więcej szans
    W ogóle od ponad miesiąca jak doszedł już do ładu ze sprzętem maksymalnie, to ciężko było komukolwiek go pokonać. Powinien jechać ze dwa mecze przy Sportowej więcej.

    Ps. Jeśli ma być w składzie Ivacic i Siopek + reszta drużyny to wychodzi na to, że zmian nie będzie i pojedzie skład jaki rozbił Poznań. Na I ligę to raczej słabe. Ciężko też ustawić na dziś skład, że X będzie jeździł u siebie a Y na wyjeździe. U nas nikt tak na prawdę nie zawodził(tylko pojedyncze mecze, czyli tyle co nic). Dwóch liderów musi przyjść bo idziemy nawet nie o stopień wyżej a o kilka. Może warto celowo osłabić nie najbogatszych jak Tarnów czy Daugavpils

    Ps. Tonder obiecał..Zobaczymy czy dotrzyma słowa

  27. Powrót do góry    #1958
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Wklei ktoś cały artykuł wywiadu z Kanclerzem z wyborczej?
    Polonia Bydgoszcz

  28. Powrót do góry    #1959
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Wkurza mnie to pitolenie o Siopku. Po raz kolejny przypomnę, że jak kilka la temu wracał do 1.-ligowej Polonii z Kolejarza Opole, wielu też mówiło że się nie sprawdzi. A dał radę.
    Historia powtarza się jako farsa
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #1960
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Ps. Jeśli ma być w składzie Ivacic i Siopek + reszta drużyny to wychodzi na to, że zmian nie będzie i pojedzie skład jaki rozbił Poznań. Na I ligę to raczej słabe.
    Słabe, żeby nie powiedzieć, że to gwarantowany spadek. Chyba, że panowie się tak spasują z torem jak na Poznań i zrobią twierdzę Bydgoszcz Mecz z PSŻem mocno przekłamuje rzeczywistą siłę drużyny, zresztą zobaczymy jeszcze wynik barażu z Orłem, chyba, że znowu będzie sprzedany/oddany/wałek/smoleńsk/wybuchy/Bajer w Toruniu dogadany I liga to nie znowu takie ogórki więc wzmocnienia muszą być i na pewno będą. Tonder byłby idealny, mimo, że tylko na rok także juniorka ok, druga linia jest, brakuje rzeczywiście kogoś, kto będzie sam w stanie pociągnąć ten wózek.

    A OAG jest wolny? Czy czeka aż awansujemy do eligi?
    Ostatnio edytowane przez mcp ; 19-09-2019 o 13:52

  30. Powrót do góry    #1961
    Początkujący
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Zostawmy budowę składu osobie, która w rok zrobiła więcej niż kilku jego poprzedników przez kilka ostatnich lat. Osobie, która najlepiej zna możliwości finansowe klubu i osobie, która ma wiedzę, doświadczenie i znajomości w światku żużlowym większe niż całe forum razem wzięte. Kanclerz będzie budował zespół pod kątem atmosfery w zespole, a więc w doborze zawodników istotne zdanie mogą mieć również obecni zawodnicy. Wzmocnienia będą. I będą to wzmocnienia zrobione z głową. A to najważniejsze.

    Naszym zadaniem jest uzupełnienie klubowej kasy, która w 2020 będzie potrzebowała około 4 mln, z czego 1.5 mln jest zapewnione z miasta. W 2019 klub zarobił ponad 850. tys. z biletów i w planach jest zwiększenie tej kwoty. Resztę mają dorzucić sponsorzy.

  31. Powrót do góry    #1962
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Wkurza mnie to pitolenie o Siopku. Po raz kolejny przypomnę, że jak kilka la temu wracał do 1.-ligowej Polonii z Kolejarza Opole, wielu też mówiło że się nie sprawdzi. A dał radę. Jakby niezałapanie się do składu Orła było jakimś wyznacznikiem. Chłopak da radę. Spokojnie może walczyć o skład.
    Twoje wkurzanie się niewiele zmienia. Serio uważasz, że Siopek to zawodnik, którego możemy na spokojnie dać jako 4tego do składu na I ligę? Jak dla mnie nie jest to zawodnik, który zapewni odpowiedni poziom sportowy drużynie, jeśli nie mam spaść z hukiem z I ligi po rocznej przygodzie.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ale zgodzę się z przedmówcami - zamiast męczyć się z jakimiś Szczepaniakami czy Walaskami, wolałbym młodych utalentowanych, albo choćby osobników pokroju Ljunga, Lahtiego i Kułakowa. Batchelor do mnie nie przemawia.
    Tutaj pełna zgoda. Uważam, że dobry byłby jeden doświadczony jak Ljung czy Lahti i jeden z młodszego pokolenia, którzy już się zaprezentowali jak trzeba. Kułakow pewnie poza zasięgiem po takim sezonie. Ale Łogaczow? Na Eligę może być dla niego ciut za wcześnie, ale na I ligę to niezły fighter i już nieco doświadczenia liznął. Klindt też chyba nie taki stary.
    Walaski czy Anderseny były u nas już grane, raczej pozostawili po sobie negatywne wrażenie Batch też mnie nie przekonuje.

    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Słabe, żeby nie powiedzieć, że to gwarantowany spadek. Chyba, że panowie się tak spasują z torem jak na Poznań i zrobią twierdzę Bydgoszcz Mecz z PSŻem mocno przekłamuje rzeczywistą siłę drużyny, zresztą zobaczymy jeszcze wynik barażu z Orłem, chyba, że znowu będzie sprzedany/oddany/wałek/smoleńsk/wybuchy/Bajer w Toruniu dogadany I liga to nie znowu takie ogórki więc wzmocnienia muszą być i na pewno będą. Tonder byłby idealny, mimo, że tylko na rok także juniorka ok, druga linia jest, brakuje rzeczywiście kogoś, kto będzie sam w stanie pociągnąć ten wózek.
    W I lidze nie będzie tak łatwo jak w meczu z Poznaniem. O ile nie chcemy zakończyć sezonu na 4 pkt i pomachać I lidze na "do widzenia" to ten sam skład nie może być.
    Co do juniorów - na ten sezon jak dla mnie Tonder i Orwat. Orwat już wielkiej kariery nie zrobi, chyba że będzie się potem w seniorce próbował chwilę w II lidze przebujać w słabszym klubie. Tonder...no on to chyba ma jeszcze w sumie o co walczyć i jak sezon mu wyjdzie to może sobie jakoś tam w seniorskim żużlu jeździć.
    Ściągać chłopaków z BTŻ, niech się w zawodach juniorskich objeżdżają. I potem jak tylko się da to do składu w sezonie 2021. Łobodzińskiego raczej nam nie wypożyczą, więc trzeba zrobić wszystko, żeby zgarnąć tych młodziaków, oczywiście zapewnić im wsparcie sprzętowe na start i niech jeżdżą jak najwięcej i najwcześniej jak się da.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #1963
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Wklei ktoś cały artykuł wywiadu z Kanclerzem z wyborczej?
    Artykuł jest bezpłatny, ale wklejam.

    Polonia Bydgoszcz silniejsza


    Zacznijmy od pieniędzy, bo będzie potrzeba ich znacznie więcej niż na II-ligowe zmagania.


    – Poziom I ligi to inna bajka – mówi Kanclerz. Celem bydgoskiego zespołu w 2020 roku ma być zapewnienie sobie spokojnego bytu w I-ligowych rozgrywkach. – Marzenia o błyskawicznym awansie do ekstraligi odłóżmy. Polonii zwyczajnie na to nie stać. Będziemy się bić o spokojne utrzymanie, czyli zajęcie piątego-szóstego miejsca – mówi szef klubu.


    Ile potrzeba na to pieniędzy? – pytam.


    – Cztery miliony złotych – odpowiada Kanclerz. Wiadomo, że w przyszłym roku klub otrzyma 1,5 mln zł z ratusza – tak wynika z listu intencyjnego podpisanego pomiędzy prezydentem Rafałem Bruskim a Kanclerzem. Brakuje jeszcze 2,5 mln zł. Według właściciela Polonii te pieniądze wpłyną od sponsorów i kibiców. Jest on pewny większych wpływów z biletów. W tym roku wyniósł on ponad 850 tys. zł. Pomóc ma nowa trybuna budowana obecnie na stadionie przy ul. Sportowej. Powinna być gotowa w kwietniu przyszłego roku.


    Polonia przyjmie nowych
    Szef Polonii planuje zatrudnić czterech nowych żużlowców. Podkreśla, że trzech zawodników z obecnego składu ma ważne kontrakty. Poza Słoweńcem Maticiciem Ivaciciem to jednak żużlowcy absolutnie drugoplanowi: Valentin Grobauer i Ondrej Smetana. – Chcę zostawić Ivacicia, choć jemu udał się właściwie tylko jeden mecz, ale ten najważniejszy, z Poznaniem. Naszymi zawodnikami są juniorzy: Tomasz Orwat i Mateusz Jagła – informuje Kanclerz. Ujawnia, że chce, by do drużyny w I lidze dołączyło czterech nowych żużlowców.


    – Zacznę od juniorów. Są podstawą w składzie. Mocni juniorzy ciągną wynik. Życzę Tomkowi Orwatowi, żeby jego kariera się rozwinęła, ale forma w tym sezonie w porównaniu do poprzedniego to 20 procent mniej. Jest regres. Rozmawiam z jednym, dwoma juniorami. Chcę, żeby dołączyli młodzi chłopcy z BTŻ. Wiktor Przyjemski i Krzysztof Lewandowski to pieśń przyszłości, 15-latkowie. W lidze można startować od 16. roku życia, ale w rozgrywkach juniorskich wypełnią lukę.


    A seniorzy?


    – Potrzebują dwóch silnych ogniw, zawodników prowadzących parę. To muszą być żużlowcy, którzy przynajmniej o pół stopnia przewyższaliby naszych obecnych seniorów. Patrzę jednak na zmiany z punktu widzenia klimatu w zespole. Atmosfera jest podstawą w naszej sportowej rodzinie – stwierdza Kanclerz.


    Na jego liście nie ma Grega Hancocka. Wśród kandydatów jest natomiast Andriej Karpow.


    – Dziś o nazwiskach nie chcę i nie mogę mówić – mówi szef klubu. Wiadomo jednak, że niektórych kandydatów kibice będą mogli zobaczyć już niedługo na bydgoskim torze. 6 października Polonia organizuje Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy. – Nie byliśmy przygotowani na fetowanie z kibicami awansu, dlatego chcemy teraz zrobić taką imprezę. To im się należy. Należy się także podziękowanie zawodnikom – mówi Kanclerz.


    Troszkę niepokoi ten Karpow...Potrzeba lepszych..

    Na spotkaniu w ratuszu Kamil Brzozowski ogłosił, że zostaje na kolejny sezon w ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz!

    Zaczęły się też pojawiać plotki o zainteresowaniu Protasiewiczem i Brzoza nawet coś się wysypał lekko..


    Bydgoska drużyna ma być mocniejsza. Nieoficjalnie wiemy, że odbyły się rozmowy z Piotrem Protasiewiczem.


    - Potrzebujemy bomby. Byłoby super, gdyby był to Piotr Protasiewicz, ale to jeszcze długie rozmowy - dodał Brzozowski.


    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 19-09-2019 o 16:13

  33. Powrót do góry    #1964
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Artykuł jest bezpłatny, ale wklejam.

    Polonia Bydgoszcz silniejsza


    Zacznijmy od pieniędzy, bo będzie potrzeba ich znacznie więcej niż na II-ligowe zmagania.


    – Poziom I ligi to inna bajka – mówi Kanclerz. Celem bydgoskiego zespołu w 2020 roku ma być zapewnienie sobie spokojnego bytu w I-ligowych rozgrywkach. – Marzenia o błyskawicznym awansie do ekstraligi odłóżmy. Polonii zwyczajnie na to nie stać. Będziemy się bić o spokojne utrzymanie, czyli zajęcie piątego-szóstego miejsca – mówi szef klubu.


    Ile potrzeba na to pieniędzy? – pytam.


    – Cztery miliony złotych – odpowiada Kanclerz. Wiadomo, że w przyszłym roku klub otrzyma 1,5 mln zł z ratusza – tak wynika z listu intencyjnego podpisanego pomiędzy prezydentem Rafałem Bruskim a Kanclerzem. Brakuje jeszcze 2,5 mln zł. Według właściciela Polonii te pieniądze wpłyną od sponsorów i kibiców. Jest on pewny większych wpływów z biletów. W tym roku wyniósł on ponad 850 tys. zł. Pomóc ma nowa trybuna budowana obecnie na stadionie przy ul. Sportowej. Powinna być gotowa w kwietniu przyszłego roku.


    Polonia przyjmie nowych
    Szef Polonii planuje zatrudnić czterech nowych żużlowców. Podkreśla, że trzech zawodników z obecnego składu ma ważne kontrakty. Poza Słoweńcem Maticiciem Ivaciciem to jednak żużlowcy absolutnie drugoplanowi: Valentin Grobauer i Ondrej Smetana. – Chcę zostawić Ivacicia, choć jemu udał się właściwie tylko jeden mecz, ale ten najważniejszy, z Poznaniem. Naszymi zawodnikami są juniorzy: Tomasz Orwat i Mateusz Jagła – informuje Kanclerz. Ujawnia, że chce, by do drużyny w I lidze dołączyło czterech nowych żużlowców.


    – Zacznę od juniorów. Są podstawą w składzie. Mocni juniorzy ciągną wynik. Życzę Tomkowi Orwatowi, żeby jego kariera się rozwinęła, ale forma w tym sezonie w porównaniu do poprzedniego to 20 procent mniej. Jest regres. Rozmawiam z jednym, dwoma juniorami. Chcę, żeby dołączyli młodzi chłopcy z BTŻ. Wiktor Przyjemski i Krzysztof Lewandowski to pieśń przyszłości, 15-latkowie. W lidze można startować od 16. roku życia, ale w rozgrywkach juniorskich wypełnią lukę.


    A seniorzy?


    – Potrzebują dwóch silnych ogniw, zawodników prowadzących parę. To muszą być żużlowcy, którzy przynajmniej o pół stopnia przewyższaliby naszych obecnych seniorów. Patrzę jednak na zmiany z punktu widzenia klimatu w zespole. Atmosfera jest podstawą w naszej sportowej rodzinie – stwierdza Kanclerz.


    Na jego liście nie ma Grega Hancocka. Wśród kandydatów jest natomiast Andriej Karpow.


    – Dziś o nazwiskach nie chcę i nie mogę mówić – mówi szef klubu. Wiadomo jednak, że niektórych kandydatów kibice będą mogli zobaczyć już niedługo na bydgoskim torze. 6 października Polonia organizuje Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy. – Nie byliśmy przygotowani na fetowanie z kibicami awansu, dlatego chcemy teraz zrobić taką imprezę. To im się należy. Należy się także podziękowanie zawodnikom – mówi Kanclerz.


    Troszkę niepokoi ten Karpow...Potrzeba lepszych..

    Na spotkaniu w ratuszu Kamil Brzozowski ogłosił, że zostaje na kolejny sezon w ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz!

    Zaczęły się też pojawiać plotki o zainteresowaniu Protasiewiczem i Brzoza nawet coś się wysypał lekko..


    Bydgoska drużyna ma być mocniejsza. Nieoficjalnie wiemy, że odbyły się rozmowy z Piotrem Protasiewiczem.


    - Potrzebujemy bomby. Byłoby super, gdyby był to Piotr Protasiewicz, ale to jeszcze długie rozmowy - dodał Brzozowski.



    Daje lapke wgore. Dzieki za wywiad.

    Protas -byloby zaje***
    Karpov - moj boze tylko nie to.

    Czyli wychodzi na to jak pisalismy, chce dwoch strzelb i dwoch juniorow, zostanie broza berge i grajczo zapewne, i ivacic w obwodze. o Śmietanach i jogurtach nie wspominam bo to nie ma sensu.
    pomidor

  34. Powrót do góry    #1965
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Dzięki, miałem zablokowany artykuł.

    Przy wypożyczeniu Siopka przewinęła mi się gdzieś informacja że ma docelowo podpisać na 3 lata.
    Polonia Bydgoszcz

  35. Powrót do góry    #1966
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Też się boję że skład z obecnego sezonu to przepis na spadek. Stety niestety, ale żeby myśleć o utrzymaniu w I lidze, musimy się porządnie wzmocnić przynajmniej na jednej pozycji, trochę odstawiając na bok sentymenty. No i nie zapominajmy że w perspektywie sezonu 2021 właściwie nie będziemy mieli objeżdżonych juniorów. To są kwestie, nad którymi trzeba się głęboko pochylić.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  36. Powrót do góry    #1967
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    W składzie tegorocznym bylibyśmy lepsi tylko od Torunia, a przecież nikogo nie satysfakcjonuje zajęcie 7. miejsca...
    Przy dwóch solidnych nowych prowadzących pary i jednym przyzwoitym juniorze (Tonder/Stalkowski/...) możnaby zacząć objeżdżać Łobodzińskiego jeśli jest do wyciągnięcia z Grudziądza. Ktoś się orientuje w zakresie jego kontraktu? Wprawdzie wczoraj w Lublinie szału nie zrobił, ale to zawsze swój...

  37. Powrót do góry    #1968
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    W składzie tegorocznym bylibyśmy lepsi tylko od Torunia
    Ale od Torunia też w tegorocznym składzie, zapomniałeś dodać.

  38. Powrót do góry    #1969
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Też się boję że skład z obecnego sezonu to przepis na spadek. Stety niestety, ale żeby myśleć o utrzymaniu w I lidze, musimy się porządnie wzmocnić przynajmniej na jednej pozycji, trochę odstawiając na bok sentymenty. No i nie zapominajmy że w perspektywie sezonu 2021 właściwie nie będziemy mieli objeżdżonych juniorów. To są kwestie, nad którymi trzeba się głęboko pochylić.
    Jeśli tych dwóch chłopaków z BTŻ by przyszło to oni niech się objeżdżają w młodzieżówce cały sezon. Jasne - 2021 nie będą mieli ligowego objeżdżenia, ale z drugiej strony będą mieli 5 lat perspektywy na jazdę w lidze na pozycji juniorskiej. To dużo. Jeśli mamy inwestować w naszych localsów to lepszej opcji nie widzę. Trzeba tylko zadbać o sprzęt dla nich. Jeśli Rysiek Franczyszyn zostanie w klubie, to opieka trenerska będzie już na odpowiednio wysokim poziomie.

    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Daje lapke wgore. Dzieki za wywiad.

    Protas -byloby zaje***
    Karpov - moj boze tylko nie to.

    Czyli wychodzi na to jak pisalismy, chce dwoch strzelb i dwoch juniorow, zostanie broza berge i grajczo zapewne, i ivacic w obwodze. o Śmietanach i jogurtach nie wspominam bo to nie ma sensu.
    Popieram - Protas to powiedziałbym wymarzona sytuacja. Karpov...no tutaj nie widzę wielkiego sensu. To chyba wolę walkę o skład Siopka i Ivacica - a tak finalnie to potrzebny ktoś znacznie mocniejszy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #1970
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Twoje wkurzanie się niewiele zmienia. Serio uważasz, że Siopek to zawodnik, którego możemy na spokojnie dać jako 4tego do składu na I ligę? Jak dla mnie nie jest to zawodnik, który zapewni odpowiedni poziom sportowy drużynie, jeśli nie mam spaść z hukiem z I ligi po rocznej przygodzie.
    Proszę nie wkładać mi w usta słów, których nie powiedziałem, tylko po to by wyjść na swoje. Wyraźnie od początku pisałem, że Siopek na szóstego seniora, do walki o skład. W razie kontuzji, albo wyraźnie słabszej dyspozycji kogoś innego. A ty tu piszesz, że mówiłem że ma być czwarty :/ Pewnie jeszcze pisałem, że będzie liderem i walił komplety.

    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Też się boję że skład z obecnego sezonu to przepis na spadek. Stety niestety, ale żeby myśleć o utrzymaniu w I lidze, musimy się porządnie wzmocnić przynajmniej na jednej pozycji, trochę odstawiając na bok sentymenty. No i nie zapominajmy że w perspektywie sezonu 2021 właściwie nie będziemy mieli objeżdżonych juniorów. To są kwestie, nad którymi trzeba się głęboko pochylić.
    I nikt nie mówił o tym, że ma zostać dokładnie taki sam skład. Wszędzie pisałem Brzoza - Grajczonek - Berge + 2 nowe petardy + junior.

    Ivacic spoko, tylko zastanawiam się, czy nie za bardzo podpaliliście się po jednym meczu, w którym wszyscy dobrze pojechali? W pozostałych aż tak dobrze się nie prezentował - gdyby się prezentował, to by był powoływany częściej.

    Odnośnie juniorów - spoko, wszyscy by chcieli nagle dostać objeżdżonych w lidze juniorów. To kto ma ich objeżdżać? Przecież jak tacy Przyjemski i Lewandowski rok pojeżdżą w młodzieżówkach to będą w lidze więcej gwarantować niż Orwat. Poza tym nie zapominajmy, że ogólnie kluby nie narzekają na nadmiar juniorów, więc takie dwa talenciaki (nawet nie objeżdżone w lidze, li jedynie w młodzieżówkach) to już będzie plus.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 20-09-2019 o 09:24
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  40. Powrót do góry    #1971
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta

    Ivacic spoko, tylko zastanawiam się, czy nie za bardzo podpaliliście się po jednym meczu, w którym wszyscy dobrze pojechali? W pozostałych aż tak dobrze się nie prezentował - gdyby się prezentował, to by był powoływany częściej.
    Ja tam sie Ivacicem nie podniecam. Rezerwa i tyle. Jeden mecz nawet z Holdera nie czyni jakiegos jeba***, dlatego zupelnie ostroznie podchodze to tematu. Typowa rezerwa. A i do tego nie jestem do konca przekonany. Nie wiem czy chlopak jakkolwiek da sobie rade w 1 lidze.
    pomidor

  41. Powrót do góry    #1972
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Proszę nie wkładać mi w usta słów, których nie powiedziałem, tylko po to by wyjść na swoje. Wyraźnie od początku pisałem, że Siopek na szóstego seniora, do walki o skład. W razie kontuzji, albo wyraźnie słabszej dyspozycji kogoś innego. A ty tu piszesz, że mówiłem że ma być czwarty :/ Pewnie jeszcze pisałem, że będzie liderem i walił komplety.


    I nikt nie mówił o tym, że ma zostać dokładnie taki sam skład. Wszędzie pisałem Brzoza - Grajczonek - Berge + 2 nowe petardy + junior.

    Ivacic spoko, tylko zastanawiam się, czy nie za bardzo podpaliliście się po jednym meczu, w którym wszyscy dobrze pojechali? W pozostałych aż tak dobrze się nie prezentował - gdyby się prezentował, to by był powoływany częściej.

    Odnośnie juniorów - spoko, wszyscy by chcieli nagle dostać objeżdżonych w lidze juniorów. To kto ma ich objeżdżać? Przecież jak tacy Przyjemski i Lewandowski rok pojeżdżą w młodzieżówkach to będą w lidze więcej gwarantować niż Orwat. Poza tym nie zapominajmy, że ogólnie kluby nie narzekają na nadmiar juniorów, więc takie dwa talenciaki (nawet nie objeżdżone w lidze, li jedynie w młodzieżówkach) to już będzie plus.
    Nie ma się co unosić
    Ja mówiłem z kolei, że nie potrzeba nam dwóch rezerwowych. Nie widzę sensu zatrzymywać i Siopka i Ivacica, żeby w dwójkę czekali na skład. Wystarczy jeden. Podnieta Siopkiem też wg mnie jest na wyrost, on nie gwarantuje wiele, a jak trafiają mu się zjazdy to nie wygląda to też zbyt dobrze.

    Ale przynajmniej co do juniorów mamy zgodę. Przyjemski i Lewandowski przez rok w zawodach młodzików, a potem obu jako 16 latków do składu ligowego. Jestem przeciwnikiem tej polityki, gdzie chłopacy czekają na skład, aż ci starsi skończą juniorkę. Jak ktoś ma debiutować w lidze w wieku 19 lat, to już jest tak po prawdzie 3 lata w plecy. Nawet jak ich wyniki w pierwszym sezonie nie będą zachwycały...cóż...Orwat obecnie też nie jest porywającym zawodnikiem, a juniorkę już kończy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #1973
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Nie ma się co unosić
    Ja mówiłem z kolei, że nie potrzeba nam dwóch rezerwowych. Nie widzę sensu zatrzymywać i Siopka i Ivacica, żeby w dwójkę czekali na skład. Wystarczy jeden. Podnieta Siopkiem też wg mnie jest na wyrost, on nie gwarantuje wiele, a jak trafiają mu się zjazdy to nie wygląda to też zbyt dobrze.
    Z tym, że Siopek ma ten plus że jest krajowy Co jest istotne w razie jakiejś nie daj Boże kontuzji Josha czy Brzozy.


    Ale przynajmniej co do juniorów mamy zgodę. Przyjemski i Lewandowski przez rok w zawodach młodzików, a potem obu jako 16 latków do składu ligowego. Jestem przeciwnikiem tej polityki, gdzie chłopacy czekają na skład, aż ci starsi skończą juniorkę. Jak ktoś ma debiutować w lidze w wieku 19 lat, to już jest tak po prawdzie 3 lata w plecy. Nawet jak ich wyniki w pierwszym sezonie nie będą zachwycały...cóż...Orwat obecnie też nie jest porywającym zawodnikiem, a juniorkę już kończy.
    Dlatego właśnie zawodnicy typu Zmarzlik, Janowski, Pawliccy, Smektała, Kubera czy Drabik jeździli już w lidze od 16-ego roku życia. Ci co debiutowali w wieku np 19 lat (typu Gruchalski) jedyne o czym mogą myśleć to iście do niższej ligi.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  43. Powrót do góry    #1974
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Z tym, że Siopek ma ten plus że jest krajowy Co jest istotne w razie jakiejś nie daj Boże kontuzji Josha czy Brzozy.
    Chyba, że ten "lider", co ma przyjść będzie też krajowy. Kolejny plus na konto Protaska.
    Nie szkoda poza tym marnować Siopkowi sezonu na rezerwowego? Już stracił sporo jazdy tymi swoimi wojażami po innych klubach, gdzie grzał ławę. Jak ma być u nas rezerwowym, to lepiej niech już idzie do II ligi i przynajmniej jeździ. Będę się upierał, ze I liga jest ponad jego siły - z całą sympatią jaką go darzę.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Dlatego właśnie zawodnicy typu Zmarzlik, Janowski, Pawliccy, Smektała, Kubera czy Drabik jeździli już w lidze od 16-ego roku życia. Ci co debiutowali w wieku np 19 lat (typu Gruchalski) jedyne o czym mogą myśleć to iście do niższej ligi.
    100% się zgadzam. Wymienieni przez Ciebie chłopacy jeździli od kiedy tylko mogli (jakby się cofnąć dalej w przeszłość to będzie takich dużo więcej, nawet Emil w Polonii wskoczył do składu jak tylko była taka możliwość). Od razu jak tylko stuknie 16 na liczniku - do składu i jedziesz w lidze.
    Chyba nawet Szymek Woźniak jest przykładem tego, że regularna jazda ligowa od samego początku popłaca.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #1975
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Kanclerz o transferze Protasiewicza. "Romans" rozpoczęty

    Chciałbym, aby u nas jeździł, ale z tego co wiem, to ma ważny kontrakt w Zielonej Górze - mówi Kanclerz. - Przydałby się nam taki doświadczony zawodnik. Na razie spotykamy się po koleżeńsku, na kawie. Piłeczka jest po stronie Protasiewicza i Falubazu.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...yc-hit/j52njdk

  45. Powrót do góry    #1976
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    płaczka Protas w I lidze.... ciekawe ile bączków wykręci...

  46. Powrót do góry    #1977
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Kanclerz o transferze Protasiewicza. "Romans" rozpoczęty

    Chciałbym, aby u nas jeździł, ale z tego co wiem, to ma ważny kontrakt w Zielonej Górze - mówi Kanclerz. - Przydałby się nam taki doświadczony zawodnik. Na razie spotykamy się po koleżeńsku, na kawie. Piłeczka jest po stronie Protasiewicza i Falubazu.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...yc-hit/j52njdk
    ale by byly jaja...
    oby oby kurna!
    pomidor

  47. Powrót do góry    #1978
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Interesujący materiał o Polonii (w pewnym sensie) leci właśnie w Uwadze na tvn.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  48. Powrót do góry    #1979
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    płaczka Protas w I lidze.... ciekawe ile bączków wykręci...
    ty się lepiej martw jak toruńskich asów będzie zamiatał na motoarenie

  49. Powrót do góry    #1980
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    Poloniści troche chłodnej głowy bo może być tak ,że się z palcem w dopie obudzicie.W Zielonce cuda kontraktowe musiały by sie wydarzyć żeby Protas do was przyszedł.
    1 liga jest bardzo mocna i wiadomo musicie się wzmocnić bo składem ,który mieliście spadlibyście z hukiem.Troche pokory no i mniej Kanclerza w mediach życzę bo to on was tak nakręca.

Strona 44 z 53 PierwszyPierwszy ... 344243444546 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •