Strona 22 z 53 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 946 do 990 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #946
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,516
    Kliknij i podziękuj
    81
    Podziękowania: 468 w 381 postach
    Chciales napisac 16 w Pile

  2. Powrót do góry    #947
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Chciales napisac 16 w Pile
    A kto wie, moze i tam tez
    pomidor

  3. Powrót do góry    #948
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    508
    Podziękowania: 165 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Mecz fajny, wynik ekstra Ale Krosno to taki papierowy tygrys - zapowiedzi robili duże a wygląda na dziadostwo. W PO będą oprócz nas Poznań, Opole i Piła. Zwróćcie uwagę, że z pierwszymi dwoma bonus mamy raczej przegrany, do tego mieliśmy tylko remis w Rawiczu. O pierwsze miejsce po RZ może być ciężko. W PO jednak wszystko się może zdarzyć. Zwłaszcza że wygląda na to, że mamy ekipę kompletną - mocną piątkę seniorów i chyba najlepszą parę juniorów drugiej ligi. Jest moc
    W Krośnie 2 rzeczy powodują, że tygrys/wilk stracił kły - kontuzja Rolnickiego oraz koniec kasy.
    Poznań - zawalił Berge i Ivacic. Za tego drugiego mamu solidnego Siopka, Berge się rozjeździł w trakcie sezonu. Powinno być lepiej. Uważam jednak, że bonus dla nas
    Opole- tu po bonusie i rzeczywiście rywal bardzo trudny,
    Piła- okaże się, dwumecz przed nami, typowałem, że kończy się kasa, ale teraz ściągnęli Barana.

    Jestem dobrej myśli. Play off to już inne zasady. Mamy kompletny skład. Dosprzętowić formację juniorską, bo tu wygląda to słabo.

    Co do remisu z Rawiczem to co ma to pokazać? ich w PO nie będzie. Na mecz z Nami przyjechał Kurtz... Zawodnik ekstraligowy, zrobił 16 oczek i to zaważyło na wyniku.
    W meczu z Poznaniem, Opolem i Piłą nie jechał. Różnica tego zawodnika jest spora - patrz Krosno z i bez Rolnickiego.

  4. Powrót do góry    #949
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Odnośnie Rawicza chodziło mi w kontekście miejsca po RZ - my z nimi straclismy punkt, inni pewnie nie stracą. Kurtz jechał też teraz w meczu z Opolem - trudno. Ale w PO możemy powalczyć

    W wątku toruńskim chodzą słuchy, że skończyła się cierpliwość do Bogdanowicza. Gość zrobił w tym sezonie tylko 4 punkty - może wypożyczenie? W pierwszej lidze radził sobie całkiem dobrze w zeszłym roku. Podejrzewam, że w Elipie zjadła go presja. Na druga ligę może być w porządku.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 11-06-2019 o 09:59
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Powrót do góry    #950
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2019
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta

    Co do remisu z Rawiczem to co ma to pokazać? ich w PO nie będzie. Na mecz z Nami przyjechał Kurtz... Zawodnik ekstraligowy, zrobił 16 oczek i to zaważyło na wyniku.
    W meczu z Poznaniem, Opolem i Piłą nie jechał. Różnica tego zawodnika jest spora - patrz Krosno z i bez Rolnickiego.
    Z Opolem pojechał Kubera który zrobił 17

  6. Powrót do góry    #951
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Kelnerzy odfajkowani a teraz ciąg meczów łącznie z PO z samymi mocnymi zespołami. Żarty i przelewki już się w tym momencie skończyły. Czy zajmiemy 1,2,3,4 miejsce przed PO nie ma znaczenia. Wygrać trzeba z każdym jeśli chce się awansować. Siła Poznania czy Piły jest podobna. Opole może troszkę odstaje, ale też jest mocne. W Pile teraz ciężko będzie wygrać. Podejrzewam, że będzie podobnie jak w Poznaniu..Najważniejsze aby zakręcić się w okolicach 40-42 punktów bo wówczas bonus będzie realny.

  7. Powrót do góry    #952
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2019
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Mnie bardziej ciekawi co z ewentualnym finałem skoro Berge nie pasuje termin, bo jeżeli faktycznie mówi się o wzmocnieniu tylko na PO, to aktualnie jedyne wolne miejsce byłoby własnie za Berge.

  8. Powrót do góry    #953
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Smoła też ma GP na długim torze a był w jakimś tam wąskim gronie do "sprawdzenia dostępności"..Wątpię aby odpuścił długi tor aby pomóc Polonii. Może jednak Berge zmieni swoje plany, ale to też wątpliwe. Dla nich starty w tym GP to ważna rzecz.

  9. Powrót do góry    #954
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Po to mamy Grobauera, żeby nie było dziury. Nikogo lepszego nie wyciągniemy. Bo, że Berge nie odpuści długiego toru to pewne.

    A ja bym wyżej stawiał akurat Poznań niż Opole - bardziej wyrównana seniorka i lepsi juniorzy. Piła może urwać punkty, ale w PO raczej się zabijać nie będą, bo jeszcze chyba jakieś długi się za nimi ciągną.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Powrót do góry    #955
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    508
    Podziękowania: 165 w 123 postach
    Kwestia kogo można ściągnąć, żeby się wzmocnić. Greg to spory wydatek i brak gwarancji oczek. On ma pół sezonu za sobą i problemy, które odciągają go od sportu w chwili obecnej.

  11. Powrót do góry    #956
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Wanda Kraków zaprosiła do siebie na treningi Curyłe i Smetane i wybrali tego drugiego do drużyny.

    Natomiast z Adamczakiem nie mają od miesiąca kontaktu.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ednego/m7lhehl

  12. Powrót do góry    #957
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Curyły nie chce najgorsza żużlowa drużyna w kraju. Nie jest dobrze :/ Przez oni tam mają za krajowych takich asów jak Lisiecki, Kossakowski czy stary Burza. Pomyśleć, że w 2013 robił Zmarzlika jak chciał

  13. Powrót do góry    #958
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Jak mnie wkurza ten Studziński. Kładzie nam wynik w MMPPK. Defekt a potem nie wyjechał do biegu. Jeden motor zabrał? Czas chyba dać sobie z nim spokój bo takie lekceważenie obowiązków jest nie na miejscu.

  14. Powrót do góry    #959
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2019
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    No ale nie mamy nikogo za niego, bo przecież nie będzie jeździł Jagła. Poza meczem w Poznaniu robi to co ma robić, wprawdzie z tendencją spadkową, ale jednak dalej lepiej od Jagły.

  15. Powrót do góry    #960
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez maKIBAwa Zobacz posta
    No ale nie mamy nikogo za niego, bo przecież nie będzie jeździł Jagła. Poza meczem w Poznaniu robi to co ma robić, wprawdzie z tendencją spadkową, ale jednak dalej lepiej od Jagły.
    Sam się dziwnie, że to piszę, ale wolę cienkiego Jagłe od kompletnie obojętnego na wszystko Studzińskiego. On ma jakieś problemy ze sobą?

  16. Powrót do góry    #961
    Użytkownik Awatar SantinoBDG
    Dołączył
    27-07-2015
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82...konczeniu-kari

    i tu się robi problem .... dziwię się klubowi że nie wyciąga pomocnej dłoni do dobrze zapowiadającego się juniora chłopak jest młody , ambitny przeciez można mu dać szansę na lepszy rozwój .

  17. Powrót do góry    #962
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82...zunvnn-RLLtOdw

    "Chłopaki przywieźli naprawdę świetne punkty, a ja jeździłem gdzieś z tyłu. Głupi przykład: "Brzoza" oddał mi bieg, a ja nie zmieściłem się w czasie dwóch minut. To jest po prostu wstyd. Byłem na stadionie praktycznie sam, bo nie mam mechanika. Pomaga mi tylko tata, a w meczu z Wilkami Krosno wyjątkowo pomagał mi kolega ze szkoły, któremu bardzo dziękuję." (...) "Mam tylko jeden sprawny motocykl. Nie mam żadnych sponsorów ani nawet własnego busa i za każdym razem muszę go pożyczać, by w ogóle dojechać na zawody." (...) "Ten występ to był blamaż i pozostaje mi tylko przeprosić. Chłopaki zrobili bardzo dobry wynik, a to, co ja uciułałem, to dla mnie jest żenada."

    Po tych wypowiedziach stwierdzam, że Marcel to naprawdę fajny, szczery gość, tylko nie ma odpowiedniego zaplecza.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Polonia_Bartodzieje za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (12-06-2019), rogal1979 (12-06-2019)

  19. Powrót do góry    #963
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    To dlatego ciągle taki obrażony chodzi. Za długo tak nie uciągnie. Faktycznie już w piątek przed meczem był na Polonii z jednym młodym pomagierem i ten brak teamu jest widoczny gołym okiem. Teraz druga rzecz. Mówi, że stoi w miejscu od 3 lat więc z tego wychodzi, że z podobnymi problemami borykał się już w Ostrowie..Faktycznie patrząc na jego wyniki to mogło tak być bo już w zeszłym sezonie miał mecze gdzie przez kilka spotkań z rzędu nie punktował w ogóle, po czym nagle błysnął w jednym czy drugim meczu i dalej nagły zjazd. Trochę tak jak u nas, tylko, że tu miał dobry początek. Jest do nas tylko wypożyczony i teraz pytanie czy to klub ma mu wszystko zapewnić? Chyba nie tędy droga. Jednak na pewno jakaś pomoc musi być. Może tego busa mu wypożyczą bez zbędnych opłat a do tego Tomek coś poszuka. Może być znowu u Zmarzlika Co do mechanika to może mógłby Gromowski wrócić...Byłby głównie dla młodych ale i tak musi mieć kogoś ogarniętego na stałe w teamie. Tylko koszty, koszty..I błędne koło. Gorzów też powinien pomóc to w końcu ich zawodnik.
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 12-06-2019 o 11:10

  20. Powrót do góry    #964
    Początkujący
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Chłopaka trzeba wesprzeć i nie szukałbym pomocy w Stali Gorzów, bo Marcel jest przede wszystkim zawodnikiem Polonii Bydgoszcz i problem Marcela jest "naszym" problemem.
    Z tego o czym mówi Marcel, problem ciągnie się od kilku lat, więc nie dziwie się chłopakowi, że jest zniechęcony.
    Widać, że papiery na solidnego zawodnika ma, dlatego nie wyobrażam sobie, żeby nie miał otrzymać wsparcia.
    Dziwi mnie jedynie fakt, że problem ciągnie się od dłuższego czasu i nikt nie reaguje. Z drugiej strony może była chęć pomocy, ale problem leży gdzieś indziej??

  21. Powrót do góry    #965
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    551
    Podziękowania: 219 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    Natomiast z Adamczakiem nie mają od miesiąca kontaktu.
    Niech zamówią pizzę u Robaka to może akurat Damian przywiezie i będą mieli kontakt

    Jeśli chodzi o sytuację z Marcelem to szkoda chłopaka, według mnie jeździecko prezentuje się najlepiej z naszych juniorów i przy odpowiednim sprzęcie i zapleczu mógłby naprawdę niezłe punkty wozić. Szczególnie, że jest jeszcze młody i parę lat wśród juniorów mu jeszcze zostało.
    Ostatnio edytowane przez Sportowa_2 ; 12-06-2019 o 15:12

  22. Powrót do góry    #966
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    A Studziński jest na kontrakcie zawodowym czy amatorskim?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  23. Powrót do góry    #967
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Zawodowym, więc nie wiem skąd te płacze... Pije do Tomka Orwata, że ma mechanika, ale nie mówi całej prawdy. Tomek sam płaci za jego usługi, dlaczego więc Marcel sam sobie kogoś nie zoorganizuje?? A mają praktycznie identyczne warunki. Poza tym mechanik Orwata jest tylko na meczach i czasami treningach. A tomek sam np myje i składa motory.

  24. Powrót do góry    #968
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Może trochę przerosła go sytuacja, w sumie ma dopiero 18 lat, a zmienił klub i musi za wszystko płacić sam. Ciekawe czy jest możliwość powrotu na amatorski np. za rok (albo nawet w trakcie sezonu).
    BKS Polonia Bydgoszcz

  25. Powrót do góry    #969
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Przede wszystkim to on musi się zmienić. Tak jak pisał Kartas - chodzi wciąż obrażony i pretensje do wszystkich... klub mu bardzo dużo dał przed sezonem! 2 podwozia po Zmarzliku, silnik, gaźnik... Sam praktycznie nic nie zainwestował, więc niech on zmieni podejście, a nie płacze w wywiadach

  26. Powrót do góry    #970
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Awizowane na mecz w Pile.

    ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz:
    1. Rene Bach
    2. Josh Grajczonek
    3. Kamil Brzozowski
    4. Marcin Jędrzejewski
    5. Dimitri Berge
    6. Tomasz Orwat
    7.

    Euro Finannce Polonia Piła:
    9. Andreas Lyager
    10. Karol Baran
    11. Oskar Bober
    12. Jonas Jeppesen
    13. Tomas H. Jonasson
    14. Piotr Gryszpiński
    15. Nikodem Bartoch

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82...awieniu-sklady

  27. Powrót do góry    #971
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Koledzy kto się wybiera do Piły? Możecie podpowiedzieć gdzie najlepiej zostawić auto? Kasa jest osobna dla kibiców gości?

  28. Powrót do góry    #972
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,516
    Kliknij i podziękuj
    81
    Podziękowania: 468 w 381 postach
    W poblizu stadionu jest duzo supermaretow i centrum handlowe. Z tego co pamietam nie ma osobnej kasy.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Pablosss (16-06-2019)

  30. Powrót do góry    #973
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Brzoza jest niesamowity. Kto by pomyślał przed sezonem, że będzie takim liderem. Owszem mówiło się, że będzie liderem formacji krajowej, ale to co on w tym sezonie robi to przekracza moje marzenia co do jego postawy.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Polonia_Bartodzieje za jego przydatny post!

    never_mind (16-06-2019)

  32. Powrót do góry    #974
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Przez kilka sezonów miałem okazję oglądać Brozę w Ostrovii i był to raczej grajek pokroju 2,1,2 niż 3,2,3. Tymbardziej na wyjazdach. Kozacki sezon jedzie. Generalnie wyrastacie na czarnego konia w II lidze. Macie potencjał, żeby dość mocno zamieszać.

  33. Powrót do góry    #975
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,516
    Kliknij i podziękuj
    81
    Podziękowania: 468 w 381 postach
    Swietny mecz swietny wyjazd. Brawo Polonia.

  34. Powrót do góry    #976
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,723
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 124 w 89 postach
    Został nam już tylko jeden wyjazd do Opola i 3 mecze u siebie. Wg mnie nawet przy porażce w Opolu skończymy rundę na 1 miejscu. W półfinale spotkamy się zapewne albo z Krosnem albo Pila.

    Widząc dzisiaj Studzinskiego uważam że chyba lepiej stawiać na Jagle. Chłopak przynajmniej jest bardziej pracowity i cały swój czas poświęca Polonii. Więc jako nagroda stawianym na niego.
    Polonia Bydgoszcz

  35. Powrót do góry    #977
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Powiem jedno. Kapitalny wyjazd. A Brzoza jest niesamowity. Prawdziwy Kapitan! A ilu naszych kibiców! Szok!

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pablosss za jego przydatny post!

    never_mind (16-06-2019)

  37. Powrót do góry    #978
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    8,993
    Kliknij i podziękuj
    5,728
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    I brawo. Powstajecie jak Feniks z Popiołów. Oby Jurek z Tomaszem to ogarnęli. Ekstraliga potrzebuje silnej Polonii Bydgoszcz.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Pablosss (17-06-2019), Polonia_Bartodzieje (17-06-2019)

  39. Powrót do góry    #979
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Kanclerz przed meczem z Krosnem powiedział, że damy sobie radę w I lidze. I tak będzie! Tylko najpierw trzeba awansować, a cała zabawa zacznie się od nowa w PO. Zobaczymy co tam wyczarujemy, ale podejrzewam że pojedziemy w finale. Tak prawdę mówiąc to przegrany z finału nie jest też bez szans w barażu z drużyną ostatnią z I ligi(prawdopodobnie Loko).. Zwycięstwo w Pile troszkę zaskakujące ale Piła też ma jeszcze rezerwy bo dziś zawiódł Jonasson a totalnie amatorsko pojechał Baran.

  40. Powrót do góry    #980
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    1,115
    Podziękowania: 445 w 297 postach
    Jędrzejewski powinien iść jeszcze w górę.
    Na razie trochę słabo. 8 w pięciu biegach.
    Wygląda na to, że derby kuj-pomorskie w przyszłym roku są możliwe

  41. Powrót do góry    #981
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,516
    Kliknij i podziękuj
    81
    Podziękowania: 468 w 381 postach
    Siopek nie najgorzej. W jednym biegu male nieporozumienie z Brzozka i zamiast 5:1 zrobilo sie 4:2 no i ten bieg 13. Ogolnie nie bylo zle. Kosmiczna forma Kapitana ladnie Orwat. Berge tradycyjnie hustawka. Jest moc wyrownany sklad. Brak jednego juniora bo dzisiaj biegi z Marcelem to jak biegi we trzech.

  42. Powrót do góry    #982
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,001
    Kliknij i podziękuj
    567
    Podziękowania: 1,313 w 884 postach
    Zwycięstwo, na które po cichu liczyłem, ale mimo wszystko mnie zaskoczyło.
    Brawa dla chłopaków. W czwartek trzeba to powtórzyć, tylko mocniej

    W klubie trzeba nasilić działania co do juniorów. Jeden Orwat jedzie - ostatnio dużo lepiej niż bym się po nim spodziewał. Może to wpływ dobry Franczyszyna ma tu udział?
    Trzeba jednak ogarnąć temat drugiego juniora. Marcel bardzo zawodzi, a wydaje się, że chłopak ma spore pokłady umiejętności i można z niego jeszcze sporo wycisnąć. Jagła nie jedzie, chociaż bardzo chce. Tutaj chyba po prostu brakuje talentu. Orwatowi zostaje jeszcze rok juniorki, ale trzeba mu dać partnera do jazdy. Mam nadzieję, że coś się ze współpracy z BTŻ urodzi i będzie z tego chleb.

    PO mamy już chyba pewne, jesteśmy też na dobrej drodze do wygrania RZ. O tyle to ważne, że wpadł by raczej słabszy rywal, a w finale wiadomo - różnie może być. Jednak nawet baraż z Loko mógłby być do przejścia (chociaż tutaj mogłoby się przydać owo wzmocnienie zapowiadane na PO).
    Swoją drogą - zaimponował mi wczorajszym meczem Lyager. Warto go chyba obserwować? Młody jeszcze, 22 lata, więc coś tam może wykiełkować. Podobnie uważam, że warto obserwować chłopaków w IMŚJ. Jest szansa znalezienia kogoś na niższy poziom rozgrywek, kto może dać fajną wartość.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #983
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    551
    Podziękowania: 219 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    W klubie trzeba nasilić działania co do juniorów. Jeden Orwat jedzie - ostatnio dużo lepiej niż bym się po nim spodziewał. Może to wpływ dobry Franczyszyna ma tu udział?
    Trzeba jednak ogarnąć temat drugiego juniora. Marcel bardzo zawodzi, a wydaje się, że chłopak ma spore pokłady umiejętności i można z niego jeszcze sporo wycisnąć. Jagła nie jedzie, chociaż bardzo chce. Tutaj chyba po prostu brakuje talentu. Orwatowi zostaje jeszcze rok juniorki, ale trzeba mu dać partnera do jazdy. Mam nadzieję, że coś się ze współpracy z BTŻ urodzi i będzie z tego chleb.
    W 100% się zgadzam, dla mnie również Marcel spokojnie mógłby być jednym z czołowych juniorów w II lidze, takim który robi różnicę. Mam nadzieję, że uda mu się pomóc bo w końcówce sezonu jego punkty mogą być na wagę awansu.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    PO mamy już chyba pewne, jesteśmy też na dobrej drodze do wygrania RZ. O tyle to ważne, że wpadł by raczej słabszy rywal, a w finale wiadomo - różnie może być. Jednak nawet baraż z Loko mógłby być do przejścia (chociaż tutaj mogłoby się przydać owo wzmocnienie zapowiadane na PO).
    Według mnie o I miejsce będzie ciężko. PSŻ ma łatwy rozkład do końca - Wilki u siebie, Wanda, Polonia Piła u siebie to jest 9 punktów. Później wyjazd do nas i Kolejarz Opole u siebie, z którym według mnie wygrają za 3. Tak więc nawet przy stracie bonusa u nas mają 25 pkt. My natomiast - Polonia, PSŻ i Kolejarz Rawicz za 3 i mamy 24 pkt. I pozostaję wyjazd do Opola gdzie raczej przegramy a i o bonus będzie ciężko gdyż u siebie wygraliśmy tylko 4 pkt.

  44. Powrót do góry    #984
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Siopek nie najgorzej. W jednym biegu male nieporozumienie z Brzozka i zamiast 5:1 zrobilo sie 4:2 no i ten bieg 13. Ogolnie nie bylo zle. Kosmiczna forma Kapitana ladnie Orwat. Berge tradycyjnie hustawka. Jest moc wyrownany sklad. Brak jednego juniora bo dzisiaj biegi z Marcelem to jak biegi we trzech.
    Mamy silna druzyne, nikt nie zawodzi. Oprocz Marcela, ktory jest totalnie pogubiony. 8 punktow Siopka, zawodnika 2 linii to mało? Berge jechal tylko 4 razy, przypuszczam ze punktowo wygladałoby to inaczej gdyby pojechal w nominowanym. Wygrał co miał wygrac. A Polonia wygrala mecz, i to na wyjezdzie. Kolejny.
    Nie lubie takiego dzielenia włosa na czworo. No nie da się tak, zeby w kazdym meczu cala siodemka zawodnikow robiła dwucyfrówki. Na kimś muszą ci nasi przeciwnicy punkty robić.
    Wygrała drużyna. Jakie to ma zaznaczenie czy to Siopek zrobił 8, Berge 7, a Bach 11, czy na odwrót.

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Kanclerz przed meczem z Krosnem powiedział, że damy sobie radę w I lidze. I tak będzie! Tylko najpierw trzeba awansować, a cała zabawa zacznie się od nowa w PO. Zobaczymy co tam wyczarujemy, ale podejrzewam że pojedziemy w finale. Tak prawdę mówiąc to przegrany z finału nie jest też bez szans w barażu z drużyną ostatnią z I ligi(prawdopodobnie Loko).. Zwycięstwo w Pile troszkę zaskakujące ale Piła też ma jeszcze rezerwy bo dziś zawiódł Jonasson a totalnie amatorsko pojechał Baran.
    Baraż jest z ostatnią drużyną z 1 ligii? Czy przedostatnią?
    pomidor

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atrock92 za jego przydatny post!

    Polonia_Bartodzieje (17-06-2019)

  46. Powrót do góry    #985
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    551
    Podziękowania: 219 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Baraż jest z ostatnią drużyną z 1 ligii? Czy przedostatnią?
    Ostatnią czyli 7. Bezpośrednio nikt nie spada bo brakuje jednego zespołu.

  47. Powrót do góry    #986
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Został nam już tylko jeden wyjazd do Opola i 3 mecze u siebie. Wg mnie nawet przy porażce w Opolu skończymy rundę na 1 miejscu.
    Niekoniecznie. Z trójki my - Poznań - Opole, tylko my stracilismy punkt w Rawiczu. Do tego przegramy pewnie bonusy i z Poznaniem i z Opolem. Będzie walka z Poznaniem o lidera. Skorpiony są w gazie - rozjechały Wandę w Krakowie do 30-tu i dosyć łatwo wygrały w Krośnie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  48. Powrót do góry    #987
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,516
    Kliknij i podziękuj
    81
    Podziękowania: 468 w 381 postach
    [QUOTE=atrock92;1968972]Mamy silna druzyne, nikt nie zawodzi. Oprocz Marcela, ktory jest totalnie pogubiony. 8 punktow Siopka, zawodnika 2 linii to mało? Berge jechal tylko 4 razy, przypuszczam ze punktowo wygladałoby to inaczej gdyby pojechal w nominowanym. Wygrał co miał wygrac. A Polonia wygrala mecz, i to na wyjezdzie. Kolejny.
    Nie lubie takiego dzielenia włosa na czworo. No nie da się tak, zeby w kazdym meczu cala siodemka zawodnikow robiła dwucyfrówki. Na kimś muszą ci nasi przeciwnicy punkty robić.
    Wygrała drużyna. Jakie to ma zaznaczenie czy to Siopek zrobił 8, Berge 7, a Bach 11, czy na odwrót.

    Dlatego pisalem ze nie bylo zle. Troche Brzozka go wywiozl w jednym biegu i blad Siopka w 13 biegu. Ja do niego zadnych zastrzezen nie mam.

  49. Powrót do góry    #988
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Brzozowski ma po wczorajszym meczu średnią 2,500 na bieg :O Ogólnie w TOP 15 mamy czterech seniorów Polonii także nie ma lipy

    1) Rawicz (w) 45:45
    2) Opole (d) 47:43
    3) Poznań (w) 40:50
    4) Krosno (w) 46:44
    5) Kraków (d) 63:27
    6) Kraków (w) 52:38
    7) Krosno (d) 62:28
    8) Piła (w) 47:42

    Co za sezon Narazie mamy lidera, bilans po ośmiu meczach 6-1-1. Przed sezonem nawet najwięksi optymiści w takie rezultaty nie wierzyli.

    A teraz trochę o dalszej części rozgrywek, jak to widzę itd.

    Po wczorajszym spotkaniu mamy końcie 15 "oczek". Do końca rundy zasadniczej jeszcze takie mecze:
    9) Piła (d)
    10) Poznań (d)
    11) Opole (w)
    12) Rawicz (d)

    Po czwartkowym meczu z Piłą dopisujemy sobie do tabeli kolejne 3 punkty i co do tego myślę nikt nie ma wątpliwości. Następnie mamy u siebie PSŻ Poznań i tutaj bonus raczej także dla nas. Wiem, że Poznań jest w gazie i wgl, ale u siebie jesteśmy naprawdę baardzo silni. Wilki Krosno wcale takie słabe nie są, a ogoliliśmy ich do 28. Potem mecz w Opolu i tu zwycięstwo meczowe i bonus prawie napewno dla Kolejarza. Kończymy u siebie z rawickim Kolejarzem i po RZ mamy na końcie 24 punkty. Dużo? Nawet bardzo, w życiu bym się nie spodziewał tylu przed sezonem. 20 to też byłby naprawdę dobry wynik.

    O liderowanie po RZ będziemy walczyć z PSŻem Poznań. Narazie "Skorpiony" mają 13 punktów, a przed sobą aż 4 mecze u siebie i tylko 1 wyjazd (do Bydgoszczy właśnie). Po analizie wychodzi, że w najbliższym trzech spotkaniach mają pewne 9 punktów, co i daje 22 "oczka" na dwie kolejki przed końcem. Jak już ustaliliśmy zakładamy, że przegrają w Bydgoszczy i stracą również punkt bonusowy za lepszy rezultat w dwumeczu. W ostatniej kolejce mierzą się u siebie z Kolejarzem Opole, z którym przegrali w pierwszej kolejce 42:48. I teraz mam pytanie, jeśli punkt bonusowy powędrowałby do gości, co sprawiłoby, że PSŻ by miał 24 punkty, to czy o wyższej lokacie któregoś z zespołów decydowałby stosunek w dwumeczu czy ilość "małych punktów"? Bo jeśli to drugie to sprawa jest w zasadzie przegrana... Na dzień dzisiejszy PSŻ ma o 29 więcej "małych pkt.", a przed u sobą mecze u siebie z Wandą, Wilkami i Polonią Piła, czyli słabszymi drużynami.

    Swoją drogą mieli naprawdę sporo szczęścia, że dostali tego walkowera z Piłą, bo po V biegach przegrywali chyba już ośmioma.
    Ostatnio edytowane przez Polonia_Bartodzieje ; 17-06-2019 o 14:24

  50. Powrót do góry    #989
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,001
    Kliknij i podziękuj
    567
    Podziękowania: 1,313 w 884 postach
    W pierwszej kolejności zdobywca bonusu w dwumeczu, potem (w przypadku remisu) suma małych punktów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  51. Powrót do góry    #990
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    Po czwartkowym meczu z Piłą dopisujemy sobie do tabeli kolejne 3 punkty i co do tego myślę nikt nie ma wątpliwości. Następnie mamy u siebie PSŻ Poznań i tutaj bonus raczej także dla nas. Wiem, że Poznań jest w gazie i wgl, ale u siebie jesteśmy naprawdę baardzo silni. Wilki Krosno wcale takie słabe nie są, a ogoliliśmy ich do 28.
    Krosno jest słabe, Poznań wygrał tam łatwiej niż my. Tego bonusa z PSŻ-em bym sobie na pewniaka nie wpisywał. W każdym razie to on będzie tym języczkiem u wagi.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Strona 22 z 53 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •