Strona 1 z 53 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach

    Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

    Poprzedni nasz wątek został zamknięty więc zaczynamy nowy. Kolejny sezon będzie już tym ostatnim na spokojne "przejechanie". Jutro ma zostać ogłoszony skład Polonii na przyszłoroczne rozgrywki. Do zawodników mających ważne kontrakty dołączą Rene Bach, Dimitri Berge, Kamil Brzozowski, junior z II ligi i .......zagraniczny zawodnik o którym nic a nic się nie mówiło w kontekście żadnego klubu a jeździł w minionym już sezonie również w II lidze. Jutro więc najprawdopodobniej nie będzie żadnej jak na obecne bydgoskie warunki bomby transferowej i raczej takiej nie doczekamy już do końca okienka. Chociaż jakiś ruch jeszcze jest możliwy. Co niektóre nazwiska zrobiły sobie z klubu kartę przetargową. Myślę, że ten skład dostarczy kibicom trochę emocji i awans do "4" jest jak najbardziej realny.
    Tylko Polonia!


  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    never_mind (09-11-2018)

  3. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Też słyszałem że się posypało wszystko w ostatniej chwili... Z dużej chmury mały deszcz. Ricky Wells...

  4. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Z pustego.. to i Jurek nie naleje.
    I tak widac dobre zmiany nowego guru. Oby tak dalej. Bo glod Ekstraligi unosi sie nad S2. Na Asach bylo to widac az za bardzo.

  5. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Dochodzą Brzozowski i Wells, a to i tak są zmiany na plus względem poprzedniego sezonu. Skoro nie mamy walczyć o awans, a dalej spłacać zadłużenie i po prostu odjechać lepszy sezon to są to w mym odczuciu pozytywne ruchy.

  6. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Martwi mnie, że mamy powtórkę tak jak za danych lat, jak z panem Sebastianem,

    No cóż karuzela się kręci i kręci , riderzy sondują obiecują i w końcu uciekają

    a ca z panem Siopkiem, też nas wykręcił?

    pozdro

  7. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    393
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    a ca z panem Siopkiem, też nas wykręcił?
    Też się o to pytam. Przecież to zawodnik, który potrzebuje Polonii, a Polonia jego.

  8. Powrót do góry    #7
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    Martwi mnie, że mamy powtórkę tak jak za danych lat, jak z panem Sebastianem,

    No cóż karuzela się kręci i kręci , riderzy sondują obiecują i w końcu uciekają
    Dlatego nie ma się co nakręcać zawczasu Tak zawsze było. Wells i Brzozowski to dobre transfery, zwłaszcza dorzucając do tego Bacha i Berge'a. Będzie lepiej niż w tym roku.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Dlatego nie ma się co nakręcać zawczasu Tak zawsze było. Wells i Brzozowski to dobre transfery, zwłaszcza dorzucając do tego Bacha i Berge'a. Będzie lepiej niż w tym roku.
    Zgadzam się z przedmówcą.
    Do tego Adamczak i zamiennik za francuza w postaci Ivacica czy Grobauera i nie powinno być wstydu.
    A ta młoda latorośl to kto?

    poz.

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Junior miał być najpierw ze Śląskiego ale ma być z Wielkopolskiego. Niech chociaż jakieś nazwisko będzie "niespodzianką"(ale nie o klasę zawodnika tu chodzi).
    Ja sam nawet jestem ciekaw dzisiejszej konferencji. Kanclerz to taki gracz, że głowa mała. Może jeszcze się okazać, że w niektórych przypadkach specjalnie wprowadzał w błąd aby jednak czymś zaskoczyć bo....ma być jednak na konferencji niespodzianka!

  11. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    no to trzymamy kciuki
    https://pomorska.pl/polonia-bydgoszc...wo/ar/13652482

    No i potwierdzone. Brzózka i Wells. Mimo wszystko to zawsze krok do przodu i realne szanse na czwórkę.
    Brzózka 2018 - średnia 1,689 - minimalnie niższa niż Berge i nasz artysta perfomer
    Wells 2018 - średnia 1,727 - praktycznie ten sam poziom

    Siopek Łódź jednak, o Oskara podobno pyta Krosno, ale dziś o 15 ma jeszcze rozmawiać z Jurkiem. Junior pewnie będzie jako gość z Ekstraligi. Na miejscu Jurka poszedłbym w stronę Grudziądza. Tam zawsze jeden z trójki Wieczorek/Rolnicki/Turowski będzie poza składem. Skład lepszy niż zbieranina 2018, ale mi brakuje tutaj lidera, który w trudnych momentach pociągnąłby zespół. Nikt z aktualnego składu nie przekroczył średniej 2,0 w 2018... Awansu z tego nie będzie (choć oczywiście nie taki jest cel na 2019). No chyba, że któryś z chłopaków odpali i będzie sezon życia, a Oskar zacznie na serio traktować żużel i przepracuje porządnie zimę (w to nie wierzę). To wtedy finał PO z Opolem albo Piłą a tam wszystko się może zdarzyć... No to sobie pomarzyłem (P)ozdro
    Ostatnio edytowane przez Pablosss ; 09-11-2018 o 13:33

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pablosss za jego przydatny post!

    Polonia_Bartodzieje (10-11-2018)

  13. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Jednak zostało po staremu. Może niespodzianką miał być amerykański kierunek, nie wiem.. Chyba, że jednak Gollob zmienił zdanie i ma dziś potwierdzić, że zostaje..Gość nadal w grze a junior będzie ale nie podpisał..Tutaj nie wiem czy będzie ten co miał być ostatecznie czyli Lutowicz czy coś się sypnęło i dlatego szukają dalej. Możliwe, że jednak stanie na pierwszym wyborze czyli Tudzieżu. Wszystko szybko się zmienia i dziś coś się napiszę a potem to jest już nieważne. Jeszcze kilka dni temu co nie pisałem o nazwiskach blisko klubu był Karpow z Gafurowem....Tylko aby ich skusić to by trzeba dać pewnie stawkę za punkt 2x większą od minimalnej ok 1200zł jak miał ostatnio np. Pedersen w Ostrowie a nie 700zł. Liczymy każdy grosz więc jak widać nie szastamy kasą i kto chce u nas jeździć za nieduże pieniądze ten podpisze

  14. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Z tym Karpowem to od początku miałem wrażenie, że to jakaś zasłona dymna aby odwrócić uwagę od właściwego celu. Jakby nie było to zawodnik, który niedawno jeździł w Ekstralidze, a w tym roku bił się z Rybnikiem o awans będąc podstawowym zawodnikiem ROWu. I teraz nagle miał trafić do biedującej 2-ligowej Polonii, która wciąż walczy o swoją odbudowę? Stanęło na Brzozowskim i Wellsie i ja przyznam, że jestem zadowolony. Chcę w końcu przyjść w sezonie na mecz na Sportową 2 bez tej myśli, która krążyła w ostatnich latach czyli "i tak dzisiaj przegramy, ciekawe tylko ile". Myślę, że tym składem realnie da się powalczyć o Play Off, tylko oczywiście trzeba jeszcze wzmocnić się na pozycji juniorskiej oraz utrzymać Golloba albo zastąpić go jakimś innym ciekawym krajowym seniorem. Dalszej jazdy Adamczaka i Curyły sobie nie wyobrażam, bo to oznaczałoby dalszą stagnację.

  15. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Problemem są jednak pieniądze...Nie stać nas na takich zawodników. Pójdą może i do II ligi ale na lepszych warunkach. Chociaż Karpow to może i w I lidze będzie jeździł ale pewniakiem do składu nie będzie i znów może połowę sezonu przesiedzieć na trybunie. Tych jeszcze na dorobku potrafimy jakoś zatrzymać jak Berge i Bach(ale może też nie mieli za wiele innych pewnych ofert a u nas mają pewny plac w drużynie). Co do Adamczaka to jego wyniki mocno falują bo potrafi zrobić 8-10 punktów aby w dwóch kolejnych zrobić 3- 4 a w następnym znowu pojechać na solidnym poziomie. Jednak dziś Kanclerz jakoś chłodno się wypowiedział o nim, że ma kontrakt i to wszystko. Może nie bierze go pod uwagę i będzie wypożyczony a może jednak dostanie swoje szanse? Wyjściowym zawodnikiem z pewnym miejscem w składzie to już nie będzie. Teraz konkurencja będzie dużo większa.

  16. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,000
    Kliknij i podziękuj
    567
    Podziękowania: 1,313 w 884 postach
    Gdzieś mi się nawinęło, że może Kościelski by się do nas przypałętał, co by trochę pojeździć. Ale to plotek, nic sobie uciąć za to nie dam
    Wydaje mi się, że skład będzie jednak nieco lepszy niż ubiegłoroczny, nawet jeśli bez Oskara. Nie, żebym chciał się go pozbyć. Chłopak jednak musi chcieć. Bo tylko od niego zależy, ile osiągnie. Możliwości w nim są, tyle że je marnuje.
    Samo zatrzymanie Bacha i Berge uważam za sukces, a Brzozowski i Wells, to nawet jeśli nie porywają są solidniejsi niż Curyło czy Adamczak. Więc jednak coś in plus. A ponadto Ivacic i Grobauer, którzy też może zrobią kolejny kroczek do przodu i będą ciekawymi rezerwowymi i w kilku spotkaniach się pojawią.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,723
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 124 w 89 postach
    Ponoć jest klepniety kolejny transfer. Kartas wiesz o kogo chodzi?
    Polonia Bydgoszcz

  18. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Ostatnie info było takie, że junior z Poznania nieaktualny i są rozmowy z gorzowskim. Oskar podpisał warszawski więc jakaś nadzieja jest, że będzie dalej się bawił...Nie wiem nic o nowym zawodniku.

  19. Powrót do góry    #17
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Jutro kolejne 2 transfery w Polonii

    narazie na papierze wygląda to tak:
    1.Opole
    2.Poznań
    3.BKS/Piła
    4.BKS/Piła
    5.Rawicz
    6.Krosno
    7.Kraków

  20. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,831
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 1,649 w 985 postach
    Powiem szczerze, ze coraz bardziej boje sie o tego Oskara. Czy jego najnowsze filmiki z pistoletem przy skroni to nie jest ostatnie wolanie o pomoc ? Jesli to tylko jakis gowniany performence, to po tak dlugim czasie nalezaloby chyba kibicom wyjasnic

  21. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Gdzie sa rodzice, pytam sie?
    Jacek wiadomo, byl jaki byl, ale jednak jakis olej we lbie chyba tez mial.


    Kazda dekada musi miec swoich bohaterow spod ciemnej gwiazdy. Kiedys, jak pamietam, najbardziej w tym temacie brylowalo Gniezno, potem byly Dadosy i pare innych. Teraz ogolnie i tak jest dobrze, bo tych porytych jakby mniej
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 13-11-2018 o 00:30

  22. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    z kimś gadamy??
    o kogoś walczymy
    cisza....

  23. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Miał do nas podobno przyjść pewien gorzowski junior jeżdżący ostatnio dla Ostrovii, ale coś póki co ani widu, ani słychu...

  24. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Skompletowaliśmy skład na sezon 2019
    Seniorzy
    Damian Adamczak
    Kamil Brzozowski
    Mikołaj Curyło

    Juniorzy
    Mateusz Jagła
    Tomasz Orwat

    Obcokrajowcy
    Rene Bach
    Dimitri Berge
    Valentin Grobauer
    Matic Ivacic
    Ondrej Smetana
    Ricky Wells

    Kontrakt warszawski
    Oskar Ajtner-Gollob
    Aureliusz Bieliński

    Planujemy jeszcze wzmocnienie składu zawodnikiem wypożyczonym z innego klubu

    takie informacje na twarzoksiążce Polonii

    polscy seniorzy - bardzo słabo to wygląda, juniorka także - będą kary w zawodach juniorskich. Stranieri przyzwoicie
    Ostatnio edytowane przez Pablosss ; 14-11-2018 o 23:12

  25. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,238
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    Przypuszczam, że Polonia wypożyczy jeszcze jakichś juniorów, może dopiero w sezonie, ale nie wyobrażam sobie by było inaczej.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  26. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    No przecież. Juniora pewnie na dniach już klub przedstawi. Gorzej z krajowymi seniorami. Oby Oskar(gdy był na rozmowie to przedstawił warunki z kosmosu) przestał "trollować" w necie i nadal jeździł. Jakoś się dogadają. I to będzie jak transfer! Curyło bez inwestycji to jazda w tyle a temat Adamczaka jestem niestety zmuszony przemilczeć. Na dziś ciężko aby w ogóle jeździł...Pewnie w razie czego jest nadal opcja gościa z ZG, warto by się zabezpieczyć w tym temacie...

    W weekend może już będzie całkiem miłe info dla kibiców odnośnie jednego z planowanych eventów

  27. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,238
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    Kryterium Asów ma wrócić?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  28. Powrót do góry    #26
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Kryterium Asów ma wrócić?
    Podobno tak.

    Skład dupy nie urywa, nieco lepszy niż przed rokiem, ale napewno nie jest to szczyt marzeń. Jak Oskar się nie ogarnie to nasi krajowi są ciency jak siki węża...

    W linku doniesienie o transferze Porsinga do Polonii XDD

    http://sportowepodkarpacie.net/nickl...IxO_OCeWRMpMDw

  29. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    pewnie kaczuszka

  30. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Wszyscy pisali, że Karpov w Bydgoszczy a Porsing w Krośnie. A tu wychodzi, że będzie na odwrót.

  31. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    Wszyscy pisali, że Karpov w Bydgoszczy a Porsing w Krośnie. A tu wychodzi, że będzie na odwrót.
    To info o Porsingu to fejk, pytałem klub na fb...

  32. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Obecnie to fake ale wczoraj było blisko aby było inaczej. Wybrał inny klub. Jednak nie ma co rozpaczać bo kadrę zagraniczną to my mamy. Junior ten co miał być to będzie ale najpierw trzeba kwity podpisać a potem info oficjalne.

  33. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Nam jeszcze brakuje Polaka... Seniora...
    Bo zdaje mi się, że mamy jak na razie jednego pewnego
    Chyba że się mylę, chciałbym się mylić..

  34. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Jeden pewny + Curyło który pewnie zawsze chętnie pojedzie nawet na rowerze. Dodatkowo można jechać trzema juniorami jak będzie trudno sklecić skład. Zdaje się że gościa też klub przyklepie i będzie okej. Podejrzewam, że skład wyjedzie 2 miejsce i potem baraż, który najlepiej byłoby odpuścić bo po co generować koszty.

  35. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Obyś miał rację. Ja będę zadowolony jak będą w 4.

  36. Powrót do góry    #34
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Jeden pewny + Curyło który pewnie zawsze chętnie pojedzie nawet na rowerze. Dodatkowo można jechać trzema juniorami jak będzie trudno sklecić skład. Zdaje się że gościa też klub przyklepie i będzie okej. Podejrzewam, że skład wyjedzie 2 miejsce i potem baraż, który najlepiej byłoby odpuścić bo po co generować koszty.
    No akurat z całym szacunkiem od Curyły to pewniejszy jest Adamczak... Choćby się Curyło spiął jak nie wiem to więcej niż 3 punkty nie przywiezie, Adamczakowi zdarzało się 10. A tych trzech juniorów to nie wiem skąd weźmiesz Piątka Wells, Bach, Berge, Brzozowski, Adamczak nie jest zła. W sam raz na PO i starczy. Przypominam, że jeszcze ostatni sezon spłacamy długi.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  37. Powrót do góry    #35
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Obecnie to fake ale wczoraj było blisko aby było inaczej. Wybrał inny klub. Jednak nie ma co rozpaczać bo kadrę zagraniczną to my mamy. Junior ten co miał być to będzie ale najpierw trzeba kwity podpisać a potem info oficjalne.
    Kadrę zagraniczną faktycznie mamy całkiem dobrą, ale takiego lidera jak Porsing to w niej nie ma

    1.Rene Bach
    2.Oskar Atjner-Gollob
    3.Ricky Wells
    4.Kamil Brzozowski
    5.Dimitri Berge
    6.Tomasz Orwat
    7.Marcel Studziński (?)

    Wygląda nawet fajnie, ale w porównaniu z Krosnem czy Piłą szału nie ma :/

    3 miejscie przyjmę z pocałowaniem ręki

    https://www.youtube.com/watch?v=rxQzkrQkfvM

    Już pomału się jakiś gang tu tworzy, à la gang 2115

    CROSS BROTHERHXX!

  38. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Ja pier.....ole
    Toć to jest tak beznadziejne, że nie mam pojęcia jak to się mogłoby komuś podobać??? Trzeba mieć grubo poj...ane we łbie...
    A jeżeli oskarek myśli, że fajnie troluje to jeżeli to miałoby być śmieszne to jeden filmik, max dwa. Ten sam "żart" powtarzany 50x staję beznadziejną żenadą...
    A co do składu to tak jak pisaliśmy wcześniej - brakuje polaków - seniora i juniora

  39. Powrót do góry    #37
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    Ja pier.....ole
    Toć to jest tak beznadziejne, że nie mam pojęcia jak to się mogłoby komuś podobać??? Trzeba mieć grubo poj...ane we łbie...
    A jeżeli oskarek myśli, że fajnie troluje to jeżeli to miałoby być śmieszne to jeden filmik, max dwa. Ten sam "żart" powtarzany 50x staję beznadziejną żenadą...
    A co do składu to tak jak pisaliśmy wcześniej - brakuje polaków - seniora i juniora
    Junior będzie.

    Sonda WP SportoweFakty.pl kto wygra II ligę 2019

    Polonia Piła - 23%
    Kolejarz Opole - 23%
    Wilki Krosno - 22%
    Polonia Bydgoszcz - 12%
    Unia Kolejarz Rawicz - 9%
    PSŻ Poznań - 8%
    Wanda Kraków - 3%

    Liczba oddanych głosów: 9858

  40. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No akurat z całym szacunkiem od Curyły to pewniejszy jest Adamczak... Choćby się Curyło spiął jak nie wiem to więcej niż 3 punkty nie przywiezie, Adamczakowi zdarzało się 10. A tych trzech juniorów to nie wiem skąd weźmiesz Piątka Wells, Bach, Berge, Brzozowski, Adamczak nie jest zła. W sam raz na PO i starczy. Przypominam, że jeszcze ostatni sezon spłacamy długi.
    Specjalnie pominąłem Adamczaka. Ma on poważne problemy i temat jego jazdy stoi pod dużym "?". Curyłę dałem w razie gdyby nie udało się dograć gościa a trzeciego juniora już w najczarniejszej wersji. Kanclerz mówił, że będzie nowy junior też ze względu na ligę juniorów bo już jakąś karę klub musiał raz zapłacić za jazdę dwoma zawodnikami a potem ratował nas Rydlewski z Torunia. W sumie tego chłopaka już mamy. Na pewno jak tylko będzie podpisane wypożyczenie to klub go ogłosi. Chyba, że ktoś bogatszy go podbierze np. Łódź która bez problemu nas przebije a póki co też w tej formacji u nich słabo. Choć tam mówi się o zawodniku - Kowalskim. Tak czy siak dużo zawieruchy przez Golloba. Gdyby się określił byłoby elegancko. Gorzej jak mecze w Anglii będzie miał Wells a będzie miał bo przez to też mało jeździł w Rawiczu, zawody GP Berge(w tym sezonie jechał u nas tylko 7 razy) to trzeba będzie łatac dziury mocna rezerwą. Jazda Oskara i gość by te problemy rozwiązali.

    W sumie o PO jestem spokojny. Może z tym drugim miejscem przesadziłem bo silny jest też Poznań czy Krosno(o ile trafi tam Porsing to będą porównywalni do nas) ale nie jest to nierealne przy pewnych wzmocnieniach. Może być tak, że ok 200.000zł jeszcze zostanie na sezon 2020 do spłaty, ale zobaczymy.

  41. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    Ja pier.....ole
    Toć to jest tak beznadziejne, że nie mam pojęcia jak to się mogłoby komuś podobać??? Trzeba mieć grubo poj...ane we łbie...
    A jeżeli oskarek myśli, że fajnie troluje to jeżeli to miałoby być śmieszne to jeden filmik, max dwa. Ten sam "żart" powtarzany 50x staję beznadziejną żenadą...
    A co do składu to tak jak pisaliśmy wcześniej - brakuje polaków - seniora i juniora
    Szkoda tego siopka. Do brzozowskiego pasowalby idealnie, tym bardziej ze nie wiadomo co z Eminemem. A w Łodzi pewnie do skladu sie nie bedzie mieścił bo konkurencja poważna. Okoń, Jeleniewski, Musielak i dobrzy stranieri.
    pomidor

  42. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    obiecanki cacanki i grzejemy ławeczka
    a nóż.. Łódź będzie chciała jechać 4 Polakami?

    jak to możliwe że mamy tylko jednego sprawnego Polaka??

  43. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Nie wiadomo co z Maksimem. Gdy on się nie wyleczy jeszcze na najbliższy sezon to jakieś szanse Siopek ma, ale to i tak musi być wtedy lepszy od Jelenia i Schleina. Natomiast w przypadku startów Łotysza od początku to raczej pojeździ sobie ale tylko na treningach. Nie ma czego żałować, wybrał tak jak chciał. Był u nas na rozmowach ale przecież Łódź wybrał świadomie, wiedział na co się pisze. Kapelusz chyba za wiele na przygotowanie do sezonu nie daje(o ile w ogóle), on lubi obficie płacić za punkty wiec nie wiem czym się kierował wybierając Orła

  44. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Nie wiadomo co z Maksimem. Gdy on się nie wyleczy jeszcze na najbliższy sezon to jakieś szanse Siopek ma, ale to i tak musi być wtedy lepszy od Jelenia i Schleina. Natomiast w przypadku startów Łotysza od początku to raczej pojeździ sobie ale tylko na treningach. Nie ma czego żałować, wybrał tak jak chciał. Był u nas na rozmowach ale przecież Łódź wybrał świadomie, wiedział na co się pisze. Kapelusz chyba za wiele na przygotowanie do sezonu nie daje(o ile w ogóle), on lubi obficie płacić za punkty wiec nie wiem czym się kierował wybierając Orła
    Hahaha.
    Kapelusz
    <3
    pomidor

  45. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,974
    Kliknij i podziękuj
    2,029
    Podziękowania: 1,495 w 990 postach
    Witek też płaci za podpis to bujda że on tylko za punkty buli.Tutaj dowód jest sam o tym wspomina


    https://dzienniklodzki.pl/witold-skr...om/ar/11810086

  46. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Specjalnie pominąłem Adamczaka. Ma on poważne problemy i temat jego jazdy stoi pod dużym "?". Curyłę dałem w razie gdyby nie udało się dograć gościa a trzeciego juniora już w najczarniejszej wersji. Kanclerz mówił, że będzie nowy junior też ze względu na ligę juniorów bo już jakąś karę klub musiał raz zapłacić za jazdę dwoma zawodnikami a potem ratował nas Rydlewski z Torunia. W sumie tego chłopaka już mamy. Na pewno jak tylko będzie podpisane wypożyczenie to klub go ogłosi. Chyba, że ktoś bogatszy go podbierze np. Łódź która bez problemu nas przebije a póki co też w tej formacji u nich słabo. Choć tam mówi się o zawodniku - Kowalskim. Tak czy siak dużo zawieruchy przez Golloba. Gdyby się określił byłoby elegancko. Gorzej jak mecze w Anglii będzie miał Wells a będzie miał bo przez to też mało jeździł w Rawiczu, zawody GP Berge(w tym sezonie jechał u nas tylko 7 razy) to trzeba będzie łatac dziury mocna rezerwą. Jazda Oskara i gość by te problemy rozwiązali.

    W sumie o PO jestem spokojny. Może z tym drugim miejscem przesadziłem bo silny jest też Poznań czy Krosno(o ile trafi tam Porsing to będą porównywalni do nas) ale nie jest to nierealne przy pewnych wzmocnieniach. Może być tak, że ok 200.000zł jeszcze zostanie na sezon 2020 do spłaty, ale zobaczymy.
    Oj Krosno to niestety jest od nas silniejsze nawet bez Porsinga... Z Porsingiem to oni by w Bydgoszczy wygrali :/

  47. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,295
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 455 w 346 postach
    Nie wiem co Wy macie taką spinę na PO?
    Trzeba po prostu przejechać sezon (nie przegrać u siebie i może coś wyrwać na wyjeździe) by na koniec wyjść na zero i pojechać o awans w 2020 na 100-lecie.
    No i żeby dało się to jeszcze jakoś oglądać a szczerze to nie wyobrażam sobie tego bez trybuny na prostej przeciwległej.

Strona 1 z 53 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •